el_chapo_svk

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.6.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45967036126
Ø Taso8,880,009,789,94
Voitot2588856,32%00,00%1850,00%7357,94%
Häviöitä1964742,74%00,00%1850,00%5241,27%
Tasapelejä4320,94%00,00%00,00%10,79%
Taisteluja selvitty1398830,43%00,00%616,67%3628,57%
Vaunuja tuhottu535101,1600,00361,001471,17
Tuhoamissuhde1,670,001,201,63
Vaunuja havaittu832791,8100,00461,282692,13
Vahinkoa aiheutettu2.182,030,003.113,223.123,28
Valtauspisteitä254890,5500,0000,00250,20
Puolustuspisteitä363460,7900,00611,69770,61
Kokemus851,980,00915,721.018,37
WN71675,460,001646,561808,22
WN82605,090,003121,403482,37
Yhteensä
Taisteluja45967
Ø Taso8,88
Voitot2588856,32%
Häviöitä1964742,74%
Tasapelejä4320,94%
Taisteluja selvitty1398830,43%
Vaunuja tuhottu535101,16
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu832791,81
Vahinkoa aiheutettu2.182,03
Valtauspisteitä254890,55
Puolustuspisteitä363460,79
Kokemus851,98
WN71675,46
WN82605,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja36
Ø Taso9,78
Voitot1850,00%
Häviöitä1850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty616,67%
Vaunuja tuhottu361,00
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu461,28
Vahinkoa aiheutettu3.113,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä611,69
Kokemus915,72
WN71646,56
WN83121,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja126
Ø Taso9,94
Voitot7357,94%
Häviöitä5241,27%
Tasapelejä10,79%
Taisteluja selvitty3628,57%
Vaunuja tuhottu1471,17
Tuhoamissuhde1,63
Vaunuja havaittu2692,13
Vahinkoa aiheutettu3.123,28
Valtauspisteitä250,20
Puolustuspisteitä770,61
Kokemus1.018,37
WN71808,22
WN83482,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja321000
Voitot21366,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9830,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä103,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12940,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2380,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu2620,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.768,980,000,000,00
Valtauspisteitä1900,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1670,5200,0000,0000,00
Kokemus904,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja321
Voitot21366,36%
Häviöitä9830,53%
Tasapelejä103,12%
Taisteluja selvitty12940,19%
Vaunuja tuhottu2380,74
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu2620,82
Vahinkoa aiheutettu1.768,98
Valtauspisteitä1900,59
Puolustuspisteitä1670,52
Kokemus904,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot3073,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1126,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2048,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,570,000,000,00
Vaunuja havaittu300,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu944,730,000,000,00
Valtauspisteitä40,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä390,9500,0000,0000,00
Kokemus845,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot3073,17%
Häviöitä1126,83%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2048,78%
Vaunuja tuhottu330,80
Tuhoamissuhde1,57
Vaunuja havaittu300,73
Vahinkoa aiheutettu944,73
Valtauspisteitä40,10
Puolustuspisteitä390,95
Kokemus845,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot3145,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3551,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1623,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu921,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu629,190,000,000,00
Valtauspisteitä660,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä400,5900,0000,0000,00
Kokemus456,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot3145,59%
Häviöitä3551,47%
Tasapelejä22,94%
Taisteluja selvitty1623,53%
Vaunuja tuhottu500,74
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu921,35
Vahinkoa aiheutettu629,19
Valtauspisteitä660,97
Puolustuspisteitä400,59
Kokemus456,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja725000
Voitot39654,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32845,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty25935,72%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5060,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu8721,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.148,060,000,000,00
Valtauspisteitä14061,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä34454,7500,0000,0000,00
Kokemus713,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja725
Voitot39654,62%
Häviöitä32845,24%
Tasapelejä10,14%
Taisteluja selvitty25935,72%
Vaunuja tuhottu5060,70
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu8721,20
Vahinkoa aiheutettu1.148,06
Valtauspisteitä14061,94
Puolustuspisteitä34454,75
Kokemus713,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1146000
Voitot59151,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä53947,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä161,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty38233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7520,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu16511,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu924,330,000,000,00
Valtauspisteitä16321,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä16141,4100,0000,0000,00
Kokemus567,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1146
Voitot59151,57%
Häviöitä53947,03%
Tasapelejä161,40%
Taisteluja selvitty38233,33%
Vaunuja tuhottu7520,66
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu16511,44
Vahinkoa aiheutettu924,33
Valtauspisteitä16321,42
Puolustuspisteitä16141,41
Kokemus567,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja683000
Voitot33248,61%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä34550,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19628,70%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4310,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu5390,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.600,430,000,000,00
Valtauspisteitä3810,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1820,2700,0000,0000,00
Kokemus684,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja683
Voitot33248,61%
Häviöitä34550,51%
Tasapelejä60,88%
Taisteluja selvitty19628,70%
Vaunuja tuhottu4310,63
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu5390,79
Vahinkoa aiheutettu1.600,43
Valtauspisteitä3810,56
Puolustuspisteitä1820,27
Kokemus684,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (268)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-62A102573,38893208054,95%2799,52
TVP T 50/51102714,31902173757,23%2916,32
T95/FV4201 Chieftain 103327,161070145760,88%2866,50
Bat.-Châtillon 25 t102482,49889119756,31%2594,68
IS-7102564,82900112058,66%2629,99
E 50 Ausf. M102933,49955109059,08%3205,93
Object 260 103237,381049107760,07%3237,03
Object 140102627,9996499158,53%2862,54
Centurion Action X102825,8093898756,94%2897,13
T110E5102681,5791897258,02%2782,17
Progetto M40 mod. 65103084,2895191155,54%3272,25
T92 HMC101991,2669280752,17%1902,96
M48A5 Patton102904,1992175954,94%3172,35
STB-1102754,0593475757,33%2757,83
Leopard 1102917,7989672255,54%2871,60
IS-381509,1967769951,93%1962,77
Object 907 102903,36103868860,03%2868,76
KV-856773,5745063647,17%1361,79
FV4005 Stage II102465,3273262653,83%2178,06
Panhard EBR 105101548,8183361855,34%2115,92
T-5491655,2173757554,43%2032,62
Carro da Combattimento 45 t 103293,8199454557,25%2915,41
Conqueror Gun Carriage101949,0372052555,24%1703,23
Bat.-Châtillon Bourrasque 82419,16118952062,69%3667,40
Vz. 55103519,26104451861,58%3300,16
M18 Hellcat6851,8854251355,75%1746,62
Škoda T 5092561,1099349456,88%3101,63
CS-63102892,5693547755,14%2862,39
IS71023,4651045453,30%1527,56
M46 Patton92543,45101642463,68%3108,79
T-54 ltwt.91267,8986141955,85%2244,08
T34 81420,2366041547,71%1838,88
Progetto M35 mod. 46 82293,03114139559,75%3563,90
T 55A 92477,85104036860,05%3250,53
Manticore101511,5483436455,49%1947,91
T-1091695,6369736352,07%1791,02
M60 102967,6697335961,56%3102,32
121B 103051,08101935056,86%3311,57
leKpz M 41 90 mm GF 81206,2180234051,76%2550,94
E 5092917,65113133363,36%3913,16
T-44-100 82078,67117633167,07%3696,01
G.W. Tiger (P)81256,6757532749,85%1471,07
T57 Heavy Tank102902,9687232253,73%2792,24
ISU-15281813,6460231760,25%2276,19
M10391703,4667131050,97%1766,33
CS-52 LIS 82443,50119930261,59%3936,42
T-34-856666,9742729550,51%1343,63
Char Mle. 75 91636,8692929059,31%2692,45
M53/M5591817,0669928852,78%1898,60
FCM 50 t 81349,6880428351,24%1768,91
Object 252U 82078,84106828062,14%2849,39
UDES 15/16103245,20106727662,68%3413,13
T499986,6756826953,53%1500,60
G.W. Tiger91580,7161024553,47%1547,18
Tiger II81161,9852823446,58%1268,02
G.W. Panther7871,2146523249,57%1070,97
KV-15381,8626622343,05%616,06
Tiger I71225,4658022055,91%1897,90
Super Conqueror103194,38103222058,18%3170,63
T-4481200,7973621754,84%1859,71
T3281267,2263921050,95%1471,43
M40/M4381550,1370520056,00%2066,57
T-100 LT101731,5685719760,91%2685,51
Type 59 81902,41110719455,67%3292,29
113102976,49101519263,54%3026,15
Lion 103258,00102718463,04%3487,68
Leopard Prototyp A92648,73102318062,78%3242,21
Object 70492122,6475417953,07%1907,01
Tiger (P)7974,4854717251,74%1309,39
T95E6 103063,6199517158,48%3031,60
T-345266,6326716945,56%562,06
T-34-3 81802,23103216762,87%2779,89
Kampfpanzer 50 t 92998,52117916562,42%3541,95
Centurion Mk. 7/192535,22103716460,98%3427,36
T54E192222,7989016451,83%2539,76
Škoda T 40 6934,2670616455,49%2114,53
LT-432 81207,1289916356,44%2766,54
T-463192,0919415750,96%762,39
SU-1527994,6355015050,00%1326,28
Rheinmetall Skorpion G 81930,0384915051,33%2337,92
IS-271211,9272114952,35%1810,10
Kampfpanzer 07 P(E) 103100,52106814562,07%3097,65
Škoda T 56 82882,45122013964,03%3777,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5395,8231113850,00%980,80
Object 277102963,8789413852,90%2910,70
T2971299,1985613559,26%1810,11
Type 586663,1450313549,63%1346,05
WZ-111 model 5A103044,1797513560,00%3049,63
T-437883,2063513359,40%1724,01
T26E5 81758,95104613356,39%2862,56
T-54 first prototype 81470,2692813360,15%2405,41
VK 30.01 (P)6664,5643013145,04%1197,84
Object 43092789,44113612462,90%3549,15
AMX 50 10081621,1076812347,97%2040,90
Object 279 early 103467,95111812259,02%2738,21
Type 6192512,69100312161,98%2852,07
T675432,5331212048,33%852,75
Object 430U102763,1988011648,28%2615,84
AMX 50 12092331,3192711559,13%2644,73
Hummel6739,3539411445,61%982,23
Strv S1 81971,0682311452,63%2483,58
M127855,1451211348,67%1020,94
AMX 13 9091082,6385511050,00%1993,44
M26 Pershing81690,1194511056,36%2638,31
Panzer 58 Mutz 81630,2593310857,41%2720,31
Centurion Mk. I81527,5990210756,07%2662,80
Prototipo Standard B92821,9311559863,27%3716,26
LTTB8805,977889657,29%1664,50
T376665,835819561,05%2003,94
AMX 30 B102386,248449351,61%2278,13
AMX M4 mle. 54103421,2711089269,57%3109,47
M41 Walker Bulldog8675,297689259,78%1346,15
Bat.-Châtillon 25 t AP91948,739319157,14%2653,01
Type 64 6448,995439054,44%1056,78
M4A1 Sherman5472,583518951,69%1255,16
11081437,848658759,77%1950,82
T-50569,591928638,37%1,74
SU-855500,823948548,24%1186,41
WZ-111 model 1-492744,8111048365,06%3847,61
MT-256465,715948248,78%1327,13
T-284195,951908145,68%434,64
WZ-1317792,158058056,25%1906,46
AMBT 82544,0911937960,76%3844,45
AMX 50 B102676,007727847,44%2450,77
59-166318,814637753,25%823,12
Strv 103B102397,357757549,33%2031,24
Type T-345516,635247352,05%1540,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6630,214907353,42%1288,82
Conqueror92895,1911966873,53%3956,63
SU-1006749,676076660,61%1350,27
Strv 103-092199,479156659,09%2442,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.444,742926654,55%123,47
Panther71285,868096556,92%2567,36
Cobra 92953,4110776360,32%3259,74
GSOR 1010 FB 82071,219636154,10%2994,30
STA-2 81482,909146056,67%2228,03
E 7592504,739875955,93%2697,89
SU-122-44 71490,008465959,32%2908,55
Konštrukta T-34/10071226,128095856,90%2166,31
Panther II81471,649165858,62%2401,97
FV380591274,147615862,07%1416,08
M446973,095515853,45%1794,78
AMX 30 1er prototype92673,9811435664,29%3558,42
T-34-85M 61244,779365666,07%2644,13
VK 30.02 (M)61016,247145448,15%2169,25
Škoda T 256976,126755251,92%2333,34
Kranvagn103128,128895244,23%2731,83
M24 Chaffee5317,984655143,14%989,96
T-832 82317,4112455164,71%3044,86
T-26285,611384944,90%230,69
T2071519,519534761,70%3082,93
AMX M4 mle. 4571191,177744753,19%1805,05
Object 261101916,577984761,70%1749,60
T110E4102796,868044247,62%2257,17
Grille5744,295144170,73%1797,95
UDES 1692202,4310294065,00%2674,61
BDR G1 B5759,825863958,97%1982,44
BZ-176 82322,6211963958,97%2795,26
AE Phase I 92478,0511063964,10%2811,87
M41 HMC5669,534183857,89%1172,44
M8A14502,454933868,42%1711,27
Škoda T 245613,815693745,95%2112,22
Indien-Panzer81729,418993745,95%2495,51
Kunze Panzer 92740,4110243754,05%3300,03
TNH T Vz. 5193121,3112143663,89%4182,00
60TP Lewandowskiego102859,899263655,56%2387,88
Cromwell6812,867193557,14%1851,76
Panhard EBR 9091519,7910103363,64%2934,82
Comet71154,388963265,63%2233,13
IS-3-II92310,419863262,50%2525,17
Type 63 82478,5812073154,84%3030,16
P.44 Pantera82143,1010803050,00%3788,73
AMX 12 t6543,406103050,00%1404,14
Char Futur 4 92743,9311253063,33%2828,17
Leo71356,079112958,62%2679,93
Leichttraktor179,211512839,29%113,73
CS-5992982,1111032748,15%3914,62
IS-2 71497,598772759,26%2118,88
Pudel 61210,319372650,00%3009,98
Emil II92377,0411462580,00%2406,69
GSOR 1008 82480,7211392568,00%3049,93
114 SP2 102783,448702568,00%2358,25
Type 1 Chi-He4225,133082365,22%696,70
ARL 446881,046392343,48%1607,74
MS-11103,301892352,17%463,48
KV-371921,3911012369,57%3163,39
M54 Renegade 82756,0013172250,00%3838,91
M3 Lee4316,002272147,62%1156,85
Chimera 82097,358732050,00%1923,34
KV-26711,585211936,84%957,30
Concept No. 5102990,589171942,11%2662,62
Bisonte C45 81986,3711751978,95%2440,01
IS-3A 81944,8910171952,63%2459,73
M5A1 Stuart485,673021844,44%70,26
Waffenträger auf E 100103150,658081758,82%2427,16
ELC EVEN 90 8904,479031747,06%1950,78
AMX ELC bis5272,505351662,50%905,57
XM551 Sheridan101396,388441675,00%1620,99
StuG IV 5425,633031643,75%981,28
Pz.Kpfw. 35 (t)261,001241533,33%52,68
S-517963,336441553,33%1126,00
105 leFH18B2 5867,876181560,00%2019,25
BZ-75102972,7310601566,67%2754,56
Type 3 Chi-Nu Kai 5653,604561546,67%1829,25
Strv m/42-57 Alt A.2 6780,006611553,33%1423,37
ST vz. 394385,005411478,57%1682,32
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,861891450,00%375,76
SU-263222,071591435,71%412,89
Super Hellcat 71812,9310461457,14%3835,91
D23146,462461346,15%384,99
T25/27741,173421241,67%832,37
T-1506669,675271241,67%1018,72
Vickers Medium Mk. I175,73871127,27%156,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4233,362041145,45%426,47
TVP VTU Koncept81610,0010431060,00%2768,08
Type 97 Chi-Ha3222,203671060,00%700,59
O-I6715,005961050,00%1001,09
T26E4 SuperPershing 81399,7010551090,00%1857,67
122 TM 82287,9010301060,00%3060,22
SU-5494,11136944,44%86,21
56TP 81698,33879955,56%1767,25
FV4201 Chieftain Proto 92450,11989933,33%2597,37
BT-2292,75123837,50%210,31
T-34-17360,00390837,50%223,93
SU-14-282080,381109887,50%2599,07
CS-5381363,50720837,50%1441,73
Lansen C 82083,001100875,00%3192,04
Sherman VC Firefly 61090,38704862,50%2224,56
WZ-12092625,431110757,14%3261,80
SU-182212,14165742,86%1356,84
Type 2597 Chi-Ha3310,00461771,43%1266,80
T56 GMC339,29121728,57%0,00
IS-2-II81954,861063757,14%2485,18
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4519,71691757,14%1561,30
BT-7 artillery 3276,00391757,14%1014,01
LT vz. 383341,33571683,33%1719,15
ASTRON Rex 105 mm 82622,831179666,67%3499,39
Object 268 Version 4103382,40976560,00%2853,13
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,20245520,00%84,03
T1 Cunningham1290,00482475,00%2789,70
M2 Medium Tank348,50119425,00%0,00
Charioteer Nomad 81512,50712450,00%1334,88
B14371,33226333,33%989,55
Renault NC-311113,67183366,67%598,39
Object 25791818,67675333,33%1779,59
LT vz. 352286,50353250,00%1359,83
Type 97 Te-Ke 2264,503552100,00%1426,70
T23E3 71423,501017250,00%2989,88
Durchbruchswagen 24355,50395250,00%913,50
Object 752 94398,0017702100,00%5983,29
ISU-152K 81263,50606250,00%1211,49
Caliban 82640,0013982100,00%4657,20
T28 Concept 7373,50462250,00%341,03
WZ-120-1G FT 82924,501399250,00%5027,35
Kolohousenka164,002211100,00%324,15
Strv fm/211281,005421100,00%1801,19
Renault FT1132,002001100,00%843,29
Renault Otsu10,005310,00%0,00
AMX 38350,001471100,00%261,00
T3 HMC2234,0014710,00%861,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6380,0021610,00%528,70
T-50-2 6171,0020010,00%137,85
KV-220-2 5681,0057210,00%942,06
Bofors Tornvagn 81960,0011571100,00%1833,79
Light Mk. VIC 2263,0015610,00%1323,51
T-28E with F-30 41254,0012531100,00%5174,91
Turán III prototípus 5226,0018910,00%245,32
AMX Chasseur de chars 81004,0033010,00%880,88

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.6.2023
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.1.2020
Lähti: 29.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.8.2022
Lähti: 10.4.2023
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.3.2022
Lähti: 16.5.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.12.2021
Lähti: 25.1.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.4.2021
Lähti: 6.11.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.10.2019
Lähti: 8.12.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.1.2020
Lähti: 23.1.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.6.2020
Lähti: 26.12.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.12.2019
Lähti: 19.1.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2019
Lähti: 21.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.6.2017
Lähti: 30.9.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 1.8.2019
Lähti: 17.8.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 17.12.2017
Lähti: 26.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.6.2019
Lähti: 13.7.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.8.2016
Lähti: 24.4.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.7.2016
Lähti: 13.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.6.2016
Lähti: 28.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.1.2016
Lähti: 6.4.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.1.2016
Lähti: 8.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.11.2015
Lähti: 27.11.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.8.2015
Lähti: 15.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.6.2015
Lähti: 24.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.4.2015
Lähti: 27.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.4.2015
Lähti: 2.4.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 7.12.2014
Lähti: 29.3.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 28.7.2014
Lähti: 5.12.2014