ea5yB0T

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja298010395
Ø Taso8,580,0010,009,98
Voitot1610154,03%00,00%3100,00%5052,63%
Häviöitä1324944,46%00,00%00,00%4143,16%
Tasapelejä4511,51%00,00%00,00%44,21%
Taisteluja selvitty893329,98%00,00%266,67%3031,58%
Vaunuja tuhottu324141,0900,0031,001021,07
Tuhoamissuhde1,550,003,001,57
Vaunuja havaittu373561,2500,0041,331011,06
Vahinkoa aiheutettu1.567,770,001.841,332.207,97
Valtauspisteitä494301,6600,0000,0080,08
Puolustuspisteitä201700,6800,0000,0000,00
Kokemus738,570,001.105,33855,44
WN71368,910,001347,861266,86
WN81835,370,002282,511924,68
Yhteensä
Taisteluja29801
Ø Taso8,58
Voitot1610154,03%
Häviöitä1324944,46%
Tasapelejä4511,51%
Taisteluja selvitty893329,98%
Vaunuja tuhottu324141,09
Tuhoamissuhde1,55
Vaunuja havaittu373561,25
Vahinkoa aiheutettu1.567,77
Valtauspisteitä494301,66
Puolustuspisteitä201700,68
Kokemus738,57
WN71368,91
WN81835,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja3
Ø Taso10,00
Voitot3100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu31,00
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu41,33
Vahinkoa aiheutettu1.841,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.105,33
WN71347,86
WN82282,51
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja95
Ø Taso9,98
Voitot5052,63%
Häviöitä4143,16%
Tasapelejä44,21%
Taisteluja selvitty3031,58%
Vaunuja tuhottu1021,07
Tuhoamissuhde1,57
Vaunuja havaittu1011,06
Vahinkoa aiheutettu2.207,97
Valtauspisteitä80,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus855,44
WN71266,86
WN81924,68
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja375000
Voitot22359,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14037,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä123,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15541,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2630,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu3310,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.364,280,000,000,00
Valtauspisteitä9632,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5931,5800,0000,0000,00
Kokemus800,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja375
Voitot22359,47%
Häviöitä14037,33%
Tasapelejä123,20%
Taisteluja selvitty15541,33%
Vaunuja tuhottu2630,70
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu3310,88
Vahinkoa aiheutettu1.364,28
Valtauspisteitä9632,57
Puolustuspisteitä5931,58
Kokemus800,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja212000
Voitot13061,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7535,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä73,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8841,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1490,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu1350,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu984,000,000,000,00
Valtauspisteitä2461,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä930,4400,0000,0000,00
Kokemus753,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja212
Voitot13061,32%
Häviöitä7535,38%
Tasapelejä73,30%
Taisteluja selvitty8841,51%
Vaunuja tuhottu1490,70
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu1350,64
Vahinkoa aiheutettu984,00
Valtauspisteitä2461,16
Puolustuspisteitä930,44
Kokemus753,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja84000
Voitot5869,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2529,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3136,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu700,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu740,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu500,550,000,000,00
Valtauspisteitä1071,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus606,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja84
Voitot5869,05%
Häviöitä2529,76%
Tasapelejä11,19%
Taisteluja selvitty3136,90%
Vaunuja tuhottu700,83
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu740,88
Vahinkoa aiheutettu500,55
Valtauspisteitä1071,27
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus606,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja343000
Voitot22966,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10731,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13639,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1870,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu5231,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu635,670,000,000,00
Valtauspisteitä6791,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4921,4300,0000,0000,00
Kokemus676,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja343
Voitot22966,76%
Häviöitä10731,20%
Tasapelejä72,04%
Taisteluja selvitty13639,65%
Vaunuja tuhottu1870,55
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu5231,52
Vahinkoa aiheutettu635,67
Valtauspisteitä6791,98
Puolustuspisteitä4921,43
Kokemus676,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja371000
Voitot25267,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11129,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty23061,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3430,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,430,000,000,00
Vaunuja havaittu2930,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.205,180,000,000,00
Valtauspisteitä5481,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä16954,5700,0000,0000,00
Kokemus866,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja371
Voitot25267,92%
Häviöitä11129,92%
Tasapelejä82,16%
Taisteluja selvitty23061,99%
Vaunuja tuhottu3430,92
Tuhoamissuhde2,43
Vaunuja havaittu2930,79
Vahinkoa aiheutettu1.205,18
Valtauspisteitä5481,48
Puolustuspisteitä16954,57
Kokemus866,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2302000
Voitot150665,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä78634,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty94240,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu18040,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20430,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.037,220,000,000,00
Valtauspisteitä37251,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24191,0500,0000,0000,00
Kokemus813,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2302
Voitot150665,42%
Häviöitä78634,14%
Tasapelejä100,43%
Taisteluja selvitty94240,92%
Vaunuja tuhottu18040,78
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu20430,89
Vahinkoa aiheutettu1.037,22
Valtauspisteitä37251,62
Puolustuspisteitä24191,05
Kokemus813,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja215000
Voitot11453,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10046,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7534,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1430,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu2141,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.314,460,000,000,00
Valtauspisteitä2601,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä960,4500,0000,0000,00
Kokemus485,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja215
Voitot11453,02%
Häviöitä10046,51%
Tasapelejä10,47%
Taisteluja selvitty7534,88%
Vaunuja tuhottu1430,67
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu2141,00
Vahinkoa aiheutettu1.314,46
Valtauspisteitä2601,21
Puolustuspisteitä960,45
Kokemus485,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (219)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 140102201,26877217655,15%2191,22
T34 81346,53740198251,82%1911,03
Centurion Action X102182,99813166153,04%2050,39
T-62A102059,71810148354,28%2122,38
Bat.-Châtillon 25 t101980,02791147252,92%2006,44
121102277,5683797555,90%2278,24
T-505175,9644053651,68%491,67
IS-381272,6473253255,83%1738,74
IS-7101931,1383049456,28%1809,30
T110E5101919,0082849157,64%1780,31
Object 268102257,9375046751,39%1950,46
T-5491869,3195945961,22%2649,49
KV-15488,2238044853,79%977,91
MT-256219,5754842354,37%563,47
UDES 15/16102306,2786941057,56%2119,25
T-1091542,9975540655,67%1808,01
TVP T 50/51102132,0079440550,12%1959,02
VK 45.02 (P) Ausf. B91367,9169037948,81%1399,12
IS7671,8639535843,58%782,02
E 50 Ausf. M102434,5990435356,09%2408,39
STB-1102021,8178634151,91%1777,92
Type 6191607,7678532351,08%1731,61
Object 70491747,9772131460,83%1669,40
FCM 50 t 81450,2791330559,02%2299,81
M48A5 Patton102214,4087829055,86%2110,74
IS-4101915,1982228357,60%1795,25
WZ-111 model 1-491532,9684627358,61%1746,58
VK 45.02 (P) Ausf. A81122,4468527048,15%1460,17
Bat.-Châtillon 25 t AP91144,8368526554,34%1216,67
SU-122-5491618,0583726460,23%1853,80
Tiger (P)7575,9749425048,40%611,80
WZ-12091281,2979524357,61%1429,28
T-1506475,2029223243,10%586,06
AMX 13 909848,2774523154,98%1437,99
113102061,5581623057,39%1989,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5356,2828323047,83%892,62
121B 102287,3289522857,89%2245,91
SU-1006552,5442521953,88%977,90
11081125,6683320370,94%1516,74
ISU-15281340,5663619952,26%1588,82
E 7591586,6878919961,81%1789,23
T3281182,1078219860,61%1590,55
T2971161,8980019258,85%1841,76
T-34-28871,9376118858,51%1224,60
Leopard 1102327,6879318648,92%2024,56
SU-10181022,6568918452,17%1264,53
Tiger I7643,2552217749,72%740,00
VK 30.01 (P)6391,2538817056,47%607,76
IS-271000,3969116647,59%1472,67
M7 Priest3326,0120116549,09%900,74
SU-1527707,5646215445,45%915,02
Centurion Mk. 7/191616,7084415258,55%1805,19
E 100102237,2680414861,49%2032,72
STA-181103,9378514757,82%1746,78
Object 430U102435,4193413855,80%2370,71
Object 907 102093,9684913650,74%1703,31
T-34-17789,9064913449,25%1281,38
SU-855337,1121313249,24%670,20
Tiger II81274,0178212959,69%1834,06
Type 586698,1367712560,00%1725,65
Maus102173,0382512250,82%1892,38
Conqueror91540,3378311553,91%1428,66
T-284113,3716210643,40%115,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3162,9321110459,62%472,98
SU-100M17943,356499551,58%1403,94
AMX 30 B101848,847769250,00%1677,34
Object 43092069,479169153,85%2166,32
AMX 13 757525,556198661,63%1243,42
Comet7952,537618551,76%1868,00
T-22 medium 102026,678798558,82%2008,77
Centurion Mk. I81268,588458357,83%2044,55
S-517620,724318241,46%594,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4145,232048141,98%268,71
M374172,631458051,25%468,22
T-4371049,389197978,48%2212,67
CS-63102154,708497753,25%1999,17
WZ-113G FT102567,758807254,17%2111,17
Cromwell6764,306426953,62%1710,54
T-46399,131456839,71%154,95
Type 71102776,419116842,65%2218,39
T54E191832,928326547,69%1832,85
T1 Heavy5446,704656443,75%816,72
SU-85B4232,592106446,88%449,72
Konštrukta T-34/1007932,007576262,90%1692,50
Object 263102148,117656253,23%1631,24
Waffenträger auf Pz. IV92130,447996147,54%2017,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81664,137916060,00%1906,45
T-4481063,128375863,79%1666,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J4117,681775644,64%88,50
AMX 50 B102894,059875664,29%2556,63
AMX 12 t6148,733605650,00%224,68
UDES 1691947,299655561,82%2257,29
Object 261101311,156055437,04%1014,14
E 5091828,949525459,26%2003,29
Škoda T 5091182,846235141,18%894,48
M46 Patton92076,599475162,75%2195,19
FV4004 Conway91578,497765152,94%1539,93
Leopard Prototyp A91849,698205150,98%1861,22
Charioteer81132,186655048,00%1151,03
Pz.Kpfw. II295,851364843,75%199,49
AMX 50 12091713,968014854,17%1709,93
GSOR 1006 Scheme 791841,688474755,32%1755,47
Black Prince7858,266834645,65%1144,74
T6981661,599254656,52%2665,27
T-34-856783,536814551,11%1708,48
Progetto C50 mod. 6692021,719374555,56%2249,06
CS-5992046,1610074562,22%2478,62
LHMTV8888,117354551,11%1740,92
M415406,522154440,91%437,94
M26 Pershing81107,937184447,73%1431,59
BZ-6892047,9810474465,91%2247,12
T-345424,814794250,00%1211,30
Vz. 55102347,218174245,24%1763,89
AMX M4 mle. 5191796,888714257,14%1761,17
Cromwell B 61155,199284259,52%2852,63
Object 277101928,418464160,98%1669,30
T1 HMC2204,531924055,00%1436,82
Caernarvon81372,738364060,00%1851,54
SU-76M4126,751414047,50%156,08
Panther II81271,608204057,50%1656,07
Object 430 Version II91372,237934055,00%1395,16
UDES 14 Alt 581493,829803876,32%2347,82
IS-3-II92119,958773842,11%2083,68
TVP VTU Koncept8764,255353633,33%786,33
SDP 57 Gowika71394,428233650,00%2216,46
50TP Resilient 81711,428763650,00%1902,86
VK 72.01 (K) 101928,368803669,44%1489,36
Object 41681350,497983560,00%1877,49
KV-856562,356953482,35%1058,46
Panhard AML Lynx 6x681117,388253452,94%2488,98
Type 4 Heavy92545,3610373354,55%2925,52
FV601 Saladin81204,827833354,55%1609,10
STG Guard 81361,427523363,64%1823,46
Ho-Ri 192574,919713253,13%2436,23
Jagdtiger92182,819003253,13%1929,48
UDES 0381463,687343148,39%1687,58
Strv 103-092332,1610153170,97%2236,29
LTTB8530,196023135,48%756,37
TNH T Vz. 5192484,2310923066,67%2910,55
50TP Tyszkiewicza92820,7710133043,33%2926,26
Indien-Panzer81546,908403050,00%2108,66
Super Conqueror101710,377833050,00%1311,11
SDP 60 Gonkiewicza92413,4810132955,17%2535,20
T-34-3 81492,078232948,28%1664,56
SMV CC-6781980,9310002853,57%2777,58
AMX 50 10081553,487232744,44%1626,88
SDP 58 Kilana82122,7010262762,96%2782,92
WZ-111G FT92161,639012762,96%1971,79
AMX 50 Foch92097,238762646,15%2022,28
Object 268 Version 4101595,166432548,00%1078,96
Miel 81672,528932552,00%2048,12
Controcarro 1 Mk. 292517,389272441,67%2566,82
Object 252U 81344,558192250,00%1509,80
Tortoise92303,869202240,91%2173,22
T3092256,629622161,90%2540,50
Pz.Kpfw. 38 (t)3142,291472138,10%280,37
Progetto CC55 mod. 5482295,5710972147,62%3417,52
AMX AC mle. 4881676,338542161,90%2009,88
IS-2-II81661,678782138,10%2240,48
CS-52 LIS 81666,3810092161,90%2500,36
T-262134,001532050,00%540,46
GSR 3301 Setter7670,106622055,00%1519,71
M5A1 Stuart4123,053151963,16%379,59
Type 62 7484,116681855,56%1048,51
Pz.Kpfw. 35 (t)287,891361855,56%334,05
Chi-To SP71418,947791855,56%1695,83
AMX M4 mle. 54102018,617751844,44%1486,04
AltProto AMX 30 81571,119391855,56%2210,48
53TP Markowskiego81631,359141758,82%2159,01
M3 Lee4268,063151747,06%836,68
Bat.-Châtillon 12 t8479,535141735,29%611,67
IS-M81225,187991752,94%1403,62
Object 70592601,0610451758,82%3276,03
M-VI-Y92897,3512691770,59%3808,18
BZ-16681852,319991662,50%2777,58
T-54 ltwt.9783,067411668,75%1249,97
M-III-Y81745,3811331668,75%2438,19
AMX 40427,672201546,67%74,59
WZ-111 model 5A102068,717871450,00%1623,88
TNH 105/100081080,696901346,15%1195,70
Leichttraktor164,421091233,33%47,01
T110E4102286,927831250,00%1700,56
T57 Heavy102110,176441233,33%1471,89
T-100 LT101150,086961250,00%1391,55
T1 Cunningham143,302501070,00%248,69
Emil II91833,3010311070,00%1972,21
Type 2597 Chi-Ha3146,002791050,00%398,33
CS-538580,204681030,00%415,92
GSOR 3301 AVR FS9676,707431060,00%981,56
Emil I81386,331016988,89%1854,77
SMV CC-5671520,501028875,00%2882,79
T-832 81706,25861850,00%1926,91
T2 Light Tank 2138,13264850,00%460,02
MS-1112,0082757,14%139,32
O-Ni71326,14899771,43%1810,79
Ho-Ri 282020,29911771,43%2971,35
T-34-2G FT71095,29787757,14%1618,53
Concept No. 5102247,7110907100,00%1603,29
Vickers Mk. E Type B2104,67181650,00%274,19
WZ-111-1G FT81892,60798540,00%2102,61
XM66F 81219,00528520,00%877,70
O-Ho82448,501312450,00%3791,76
AT-1256,0092450,00%74,55
Tiger-Maus 91466,00605425,00%1020,67
SU-130PM 81633,00866450,00%1540,87
IS-6 B 8593,00603450,00%494,61
Renault NC-311175,00270333,33%925,62
AMX 13 10510929,33796366,67%1105,80
Object 703 Version II 81238,67809366,67%1317,26
Type T-34557,003720,00%0,00
FV230 Canopener101967,50989250,00%1501,33
Ares 7582571,0012982100,00%3317,08
Strv 103B10927,0027610,00%365,36
Pz.Kpfw. I20,006310,00%0,00
leKpz M 41 90 mm GF 80,0017710,00%0,00
EMIL 1951 82707,0014071100,00%3772,07
FV4202 8521,007971100,00%588,28
LTP 30,0011210,00%0,00
Lorraine 40 t 8809,0010741100,00%895,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2023
Lähti: 13.11.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.9.2022
Lähti: 30.4.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.5.2023
Lähti: 4.5.2023