dust2011

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.1.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14612803471670
Ø Taso6,480,008,888,98
Voitot7121148,73%00,00%16146,40%77246,23%
Häviöitä7274049,78%00,00%18051,87%86551,80%
Tasapelejä21771,49%00,00%61,73%331,98%
Taisteluja selvitty3288322,50%00,00%5816,71%25915,51%
Vaunuja tuhottu956530,6500,001250,366990,42
Tuhoamissuhde0,840,000,430,50
Vaunuja havaittu1637651,1200,009152,6437622,25
Vahinkoa aiheutettu625,690,00650,02772,08
Valtauspisteitä1635511,1200,002520,738960,54
Puolustuspisteitä611270,4200,00140,045010,30
Kokemus402,570,00426,66512,26
WN7845,830,00696,09731,63
WN8878,020,00696,92753,70
Yhteensä
Taisteluja146128
Ø Taso6,48
Voitot7121148,73%
Häviöitä7274049,78%
Tasapelejä21771,49%
Taisteluja selvitty3288322,50%
Vaunuja tuhottu956530,65
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu1637651,12
Vahinkoa aiheutettu625,69
Valtauspisteitä1635511,12
Puolustuspisteitä611270,42
Kokemus402,57
WN7845,83
WN8878,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja347
Ø Taso8,88
Voitot16146,40%
Häviöitä18051,87%
Tasapelejä61,73%
Taisteluja selvitty5816,71%
Vaunuja tuhottu1250,36
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu9152,64
Vahinkoa aiheutettu650,02
Valtauspisteitä2520,73
Puolustuspisteitä140,04
Kokemus426,66
WN7696,09
WN8696,92
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1670
Ø Taso8,98
Voitot77246,23%
Häviöitä86551,80%
Tasapelejä331,98%
Taisteluja selvitty25915,51%
Vaunuja tuhottu6990,42
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu37622,25
Vahinkoa aiheutettu772,08
Valtauspisteitä8960,54
Puolustuspisteitä5010,30
Kokemus512,26
WN7731,63
WN8753,70
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja101000
Voitot3837,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5857,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä54,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2322,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu800,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.447,730,000,000,00
Valtauspisteitä430,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä860,8500,0000,0000,00
Kokemus463,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja101
Voitot3837,62%
Häviöitä5857,43%
Tasapelejä54,95%
Taisteluja selvitty2322,77%
Vaunuja tuhottu530,52
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu800,79
Vahinkoa aiheutettu1.447,73
Valtauspisteitä430,43
Puolustuspisteitä860,85
Kokemus463,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot1734,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3366,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1020,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu390,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu567,240,000,000,00
Valtauspisteitä901,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä891,7800,0000,0000,00
Kokemus324,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot1734,00%
Häviöitä3366,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1020,00%
Vaunuja tuhottu100,20
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu390,78
Vahinkoa aiheutettu567,24
Valtauspisteitä901,80
Puolustuspisteitä891,78
Kokemus324,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2589000
Voitot109342,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä143455,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä622,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty70727,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu13140,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu31841,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.125,850,000,000,00
Valtauspisteitä41871,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä38091,4700,0000,0000,00
Kokemus481,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2589
Voitot109342,22%
Häviöitä143455,39%
Tasapelejä622,39%
Taisteluja selvitty70727,31%
Vaunuja tuhottu13140,51
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu31841,23
Vahinkoa aiheutettu1.125,85
Valtauspisteitä41871,62
Puolustuspisteitä38091,47
Kokemus481,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja251801146
Voitot137054,41%00,00%763,64%2554,35%
Häviöitä113244,96%00,00%436,36%2145,65%
Tasapelejä160,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty79431,53%00,00%654,55%1736,96%
Vaunuja tuhottu13940,5500,0030,27190,41
Tuhoamissuhde0,810,000,600,66
Vaunuja havaittu22880,9100,0070,64300,65
Vahinkoa aiheutettu1.471,960,001.342,641.275,37
Valtauspisteitä23950,9500,00181,64541,17
Puolustuspisteitä11320,4500,0000,0000,00
Kokemus657,490,00726,82696,41
Yhteensä
Taisteluja2518
Voitot137054,41%
Häviöitä113244,96%
Tasapelejä160,64%
Taisteluja selvitty79431,53%
Vaunuja tuhottu13940,55
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu22880,91
Vahinkoa aiheutettu1.471,96
Valtauspisteitä23950,95
Puolustuspisteitä11320,45
Kokemus657,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja11
Voitot763,64%
Häviöitä436,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty654,55%
Vaunuja tuhottu30,27
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu70,64
Vahinkoa aiheutettu1.342,64
Valtauspisteitä181,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus726,82
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja46
Voitot2554,35%
Häviöitä2145,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1736,96%
Vaunuja tuhottu190,41
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu300,65
Vahinkoa aiheutettu1.275,37
Valtauspisteitä541,17
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus696,41
Anzeigen

Vaunut (381)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
60G FT5564,51325704150,01%1229,22
Matilda Black Prince 5495,25358517450,23%1241,17
ELC EVEN 90 8493,50577490249,41%863,38
Pz.Kpfw. T 25 5472,57438415252,22%1237,34
Type 3 Chi-Nu Kai 5453,73417372448,04%1174,57
Panhard EBR 75 (FL 10) 8696,66600345851,21%1136,31
G.W. E 100101206,22435297847,38%975,37
Rheinmetall Panzerwagen10604,10471287442,83%447,90
FV4005 Stage II101386,45488261946,09%939,50
Panhard EBR 10510712,02600237748,76%697,45
StuG IV 5520,40352211847,45%1217,51
Grille 15101208,51412208743,56%689,73
Grille5501,31325193650,10%1008,37
Pz.Sfl. IVc5569,39301189250,21%1252,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5484,80377184950,41%1255,90
SU-122A5466,71290181148,43%1007,82
SU-100Y 6564,06386180951,24%862,46
Hummel6550,76293169148,14%764,01
BT-7 artillery 3312,65330165450,91%1269,26
SU-263431,48224154652,07%1281,32
KV-26589,50375153647,79%877,13
Object 279 early 101928,23710150552,96%1448,46
Bat.-Châtillon 25 t101106,12493148445,28%740,08
T 55A 91081,33556147348,95%912,62
O-I Experimental5656,72421141653,67%1271,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3250,00315132150,26%1299,95
VK 30.01 (H)5557,50400128750,04%1363,63
VK 16.02 Leopard5361,44379123751,98%1209,34
AMX 13 105 AM mle. 505489,34267117147,57%936,58
T-50-2 6423,19520115052,17%1140,86
Spähpanzer Ru 2519269,44349108843,11%152,39
Jagdpanzer E 100101404,64505101048,32%892,22
Type T-345461,8935999251,41%1285,29
Matilda IV 5504,9247994352,70%1258,14
Waffenträger auf Pz. IV9559,0332191938,85%184,23
M41 Walker Bulldog8358,8438488549,83%475,70
Churchill III 5572,9959388451,47%1206,54
S35 CA5672,4135388150,06%1502,07
E 10010802,8341185441,57%354,98
O-I6402,4730084247,27%486,89
FV215b (183) 101292,1448682445,75%797,23
TVP T 50/51101305,2455282248,05%948,83
G.W. Tiger (P)8731,7131181144,14%738,78
T-34-85M 6421,2136380548,45%515,27
Valentine II 4381,5641279451,01%1371,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 8959,7657479150,70%1042,36
43 M. Toldi III 3254,5331678651,65%1344,55
Pz.Kpfw. III/IV5507,7236477950,06%1386,83
Matilda4409,8830174352,49%1202,06
XM551 Sheridan10621,6454968549,64%535,50
T28 Concept 7523,1536468548,32%554,51
Maus10981,0748767543,70%522,57
Caernarvon Action X 8748,0051863747,10%729,92
Type 4 Heavy9520,3737763241,93%206,75
Tiger II8437,5931162042,26%243,36
G.W. Tiger9931,4732661844,50%767,15
Strv m/425480,8334460550,08%1300,23
UDES 038752,2534760347,26%638,54
KV-15599,2337759650,84%1238,49
Rhm.-Borsig Waffenträger8663,2032359446,13%477,69
E 759544,1736258741,91%235,14
SU-54478,8529258453,08%1271,14
BDR G1 B5773,0548558350,09%1590,04
Pz.Kpfw. II Luchs4387,1535955054,73%1658,68
Tiger I7454,2131854647,62%395,13
Object 260 101284,3853354546,24%775,63
Leopard Prototyp A9509,3430954235,61%151,00
Spähpanzer SP I C7440,5440254143,44%665,55
StuG III Ausf. G5555,7830153750,84%1267,55
Pz.Sfl. IVb4444,4627353750,09%1467,25
Chimera 81150,0064353646,46%1013,05
Vz. 71 Tesák10745,7454853241,54%602,74
LTTB8548,0955050745,36%859,07
O-Ni7532,2635650648,42%497,37
Bat.-Châtillon 25 t AP9552,3534350640,71%274,47
Škoda T 245453,5235748550,72%1286,33
VK 45.02 (P) Ausf. B9719,4438348443,60%432,01
T7 Combat Car 2381,8745048452,89%2453,91
M5A1 Stuart4322,1432447653,57%1158,52
Progetto M40 mod. 65101353,4654546845,73%927,47
Pz.Kpfw. VII101252,6356946643,99%722,61
G.W. Panther7575,0727746142,73%539,68
60TP Lewandowskiego101447,5855245947,28%899,93
Object 268 Version 4101479,7961745847,82%958,95
AMX ELC bis5360,8431945150,11%1251,69
MTLS-1G14 3279,4231444951,45%1251,16
Sturer Emil7448,9128241947,02%436,03
Panther II8376,9231241744,36%244,19
AMX M4 mle. 49 8787,9854241352,06%827,10
VK 28.016230,4433240246,77%463,24
AMX 13 757256,6331440044,00%291,26
Marder 38T4472,5329240053,75%1254,74
Type 91 Heavy3597,5330139750,13%2579,89
T2 Light Tank 2245,8735439751,64%1215,61
Leopard 1101094,4242939639,39%583,59
Type 3 Chi-Nu5444,4634237355,23%1260,94
Churchill I5591,2935437352,55%1247,04
M415436,6227637348,53%585,61
Type 5 Ke-Ho4419,7435237150,13%1492,62
Lago4546,7235934750,14%2036,35
VK 45.02 (P) Ausf. A8364,3830634339,36%134,44
T499788,3446934146,63%1047,54
FV4202 8814,8356534149,85%1020,45
TS-5 81181,0458034048,82%1139,27
T92 HMC101292,5956633750,15%1105,93
STB-1101084,9650333343,54%674,61
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3397,5050433260,24%1315,79
O-Ho8529,8234433042,73%349,84
VK 36.01 (H)6248,5723632239,75%138,60
VK 30.02 (D)7419,8231430943,04%422,66
Strv 103-091183,2445830644,44%823,52
Bat.-Châtillon 12 t8355,6136930045,67%423,97
T-29 3425,1234429750,17%1573,37
Pz.Kpfw. III Ausf. J4354,9929629153,26%978,72
Cruiser Mk. IV4540,6635929150,17%1929,83
Lorraine 39L AM3365,4422328955,71%1271,55
Panther7357,5428828542,11%305,79
M24 Chaffee5343,4936528355,83%1248,16
FV4004 Conway91037,3143028044,29%741,12
Lorraine 155 mle. 507591,4427527544,36%602,29
P26/404418,4631527253,68%1201,79
Wespe3337,9318127152,77%1294,76
M127675,1440227045,56%745,52
Cruiser Mk. III3379,8223826950,19%1766,41
Konštrukta T-34/1007268,3027126741,95%157,47
Sherman III5494,5835926750,19%1332,05
Marder II3420,5526426550,19%1324,13
Jagdpanther7409,6926326443,56%313,21
Type 5 Heavy101189,5951226044,62%606,14
Panzerjäger I2468,9829825550,20%1961,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4373,4230025356,52%1202,32
14TP4337,2031424750,20%1324,56
Emil I8786,3746424350,62%774,50
Nashorn6246,9019824141,08%161,98
T376177,0827723947,28%271,60
LHMTV8392,4061323751,90%577,76
Leo7290,1729323542,98%193,89
AMX 13 F3 AM6515,2129923450,43%700,55
Bishop5575,4135223155,84%1268,67
L-60 2233,6936922751,10%1320,11
Ikv 1035554,6031722550,22%1343,76
VK 30.01 (P)6257,1424421946,12%217,86
Birch Gun4348,0719821950,68%1274,69
Type 95 Heavy4499,2335421750,23%1802,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3398,3231121750,23%1391,13
Churchill VII6347,7327421442,52%381,47
AMX 12 t6214,5426121240,57%305,59
Challenger7671,4036421247,64%780,45
TVP VTU Koncept8428,0836221139,34%274,03
SU-86621,5346921146,45%727,51
VK 30.01 (D)6204,1124021050,95%207,68
WZ-111 8721,8359120744,93%637,07
Type 4 Chi-To6253,6627920544,39%255,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2301,4941520550,24%1628,55
M40/M4381029,1446120244,55%996,11
Somua SAu 404451,8826020252,48%1247,87
Charioteer8734,9544420246,04%612,44
ARL 446302,2625420146,27%316,16
AMX 50 Foch B101618,3359519950,25%1051,54
Type 5 Chi-Ri7513,6740719851,01%673,55
StuG III Ausf. B4464,2825819652,04%1211,01
Pz.Kpfw. T 15 3262,5237919656,12%1273,55
Vickers Medium Mk. III3380,3023919554,87%1592,64
Durchbruchswagen 24417,3230419550,26%1171,95
Ikv 65 Alt II6281,8526819452,06%344,59
Chrysler K GF 8720,7748419442,27%599,17
Ikv 90 Typ B7368,2128618943,39%282,02
Škoda T 256247,5526918745,99%266,61
AMX 105 AM mle. 474366,7021418551,89%1273,53
Tiger (P)7480,4431918448,91%437,21
SU-14-17714,4445518253,30%948,77
FV3046437,1425518046,11%599,20
Strv 103B101343,2346717939,66%694,72
GSOR 3301 AVR FS9426,0563917554,86%499,37
Renault UE 573424,3823117350,29%1399,87
T-284399,5229217250,00%1210,84
Panhard EBR 909604,2056017250,00%735,51
MKA 2285,0933017156,14%1247,64
Ikv 723514,7324816750,30%1717,68
Panther/M10 7748,6558016752,69%1140,14
Jagdpanzer IV6283,3522216640,36%251,97
AMX 50 1008844,5048116446,95%761,22
Panhard AMD 178B6307,2838316348,47%751,08
STA-18684,0247416242,59%680,09
Cromwell6520,9551216052,50%1019,18
E 509762,6744215839,87%466,40
Type 2597 Chi-Ha3319,9624315756,69%1256,25
Sturmpanzer I Bison3427,5522215550,32%1636,78
Ferdinand8936,7543215349,02%817,73
T1 HMC2250,4017714950,34%1369,58
Strv m/42-57 Alt A.2 6636,0547314850,68%1029,92
M3G FT3506,0724914750,34%1592,95
Grant4390,7427314550,34%1313,07
Black Prince7327,9431414347,55%221,50
AE Phase I 9909,8553214343,36%586,02
Jagdtiger91105,8750214250,00%836,09
Sav m/434427,1927113954,68%1210,66
M446455,9326613951,80%668,09
Kampfpanzer 07 RH 8852,2649413939,57%837,73
SU-1527937,7052713843,48%1394,30
Vickers Medium Mk. I1216,8223413754,74%1259,66
T1 Cunningham1197,4125113551,85%1230,60
Excalibur 6804,4546713246,97%1229,47
Strv 746214,3721213141,98%139,72
AMX M4 mle. 457610,6537313041,54%597,85
10TP3354,8322712950,39%1507,12
SU-182341,8822512950,39%2214,51
TKS z n.k.m. 20 mm 2234,4934212651,59%1316,72
T-1506340,3627012645,24%354,95
M60 101143,0651312640,48%668,03
CS-52 LIS 8874,0555912649,21%923,61
Strv m/382436,8136312550,40%2205,81
VK 30.02 (M)6305,5023412438,71%298,55
P.435475,5935412355,28%1230,82
M374391,1825412250,00%1301,37
Strv m/40L3453,6028112150,41%1946,85
ST vz. 394364,4134612052,50%1200,96
T95/FV4201 Chieftain 103012,1898812056,67%2500,66
Alecto4427,0726011958,82%1225,16
Cobra 91128,6455711843,22%819,65
Hotchkiss H352258,0725711653,45%1216,87
M5 Stuart4288,6631311651,72%779,16
Pz.Kpfw. 38 (t)3414,0529111550,43%1682,71
Object 140101048,5348211541,74%608,33
AT 25551,9833511354,87%1312,71
Super Hellcat 7813,8849011355,75%1157,63
Somua S353337,4437411054,55%1109,32
AMR 35 2246,7430011052,73%1334,85
40TP Habicha6479,2329110744,86%721,93
Churchill Gun Carrier6797,5635410747,66%1486,33
E 50 Ausf. M101163,4959010757,94%846,89
Fiat 30001353,0722310650,94%1943,70
M14/412337,6426910550,48%1228,99
P.44 Pantera8819,5462110553,33%911,21
SU-14-281109,9057010454,81%1194,38
AMX 404257,7025510354,37%1023,65
FV2078802,0557410341,75%807,79
Bat.-Châtillon 155 5591071,2864410348,54%1039,87
Leichttraktor1345,3126110251,96%1924,06
Lorraine 155 mle. 518933,7563410250,00%975,05
HWK 128550,9550910151,49%855,63
Crusader6352,343449952,53%941,42
M10 RBFM 5707,035109950,51%1528,27
M53/M5591121,656149643,75%981,78
T34 B 8955,134719641,67%948,91
53TP Markowskiego81061,485919548,42%1171,24
SU-76G FT4555,512709150,55%1307,97
Hotchkiss EBR7569,024989151,65%1180,50
Sherman Firefly6519,043629046,67%822,65
Covenanter5317,482969063,33%1080,42
Caernarvon81091,266478951,69%1190,94
ShPTK-TVP 100 8993,205018944,94%907,19
Type 98 Ke-Ni3298,772168853,41%1222,86
Sexton II3291,411938751,72%1194,88
Renault FT AC2487,093138750,57%2059,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3365,523008550,59%1573,99
Panhard AML Lynx 6x68580,115328541,18%840,91
T71 DA7520,005548355,42%1007,70
AMX 383316,442808251,22%1054,06
M24E2 Super Chaffee 6478,674538253,66%1328,49
M41D 8642,784908252,44%1124,83
LT vz. 383325,622218154,32%1320,80
B14447,893108150,62%1277,66
M7 Priest3384,532238158,02%1286,53
Ram II 5490,754588154,32%1246,35
Pz.Kpfw. II2331,472357750,65%1388,71
Object 261101267,445067746,75%961,63
ARL V396486,353567546,67%751,63
BT-22323,882477350,68%1609,81
Emil II9987,654947241,67%610,54
Vickers Medium Mk. II2267,732637153,52%1298,19
AMX 50 B101084,045287042,86%594,50
SU-85B4508,253066952,17%1281,90
SU-1018980,906426863,24%1114,93
Crusader 5.5-in. SP7388,742246833,82%300,47
SU-855697,064516550,77%1654,17
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5545,253996553,85%1330,74
Type 1 Chi-He4366,633956457,81%1201,98
AT 158541,344956434,38%279,01
T110E3101526,555496450,00%1092,61
D23385,052446350,79%1454,77
SU-76M4385,512406365,08%1153,73
M15/423397,032616152,46%1213,19
M22 Locust 3289,113766154,10%1378,70
AT 15A 7709,055816155,74%885,18
Renault FT 75 BS2258,311675962,71%1589,95
25TP KSUST II5543,913785858,62%1364,90
AMX AC mle. 488699,935625754,39%669,39
Kranvagn101230,985375633,93%772,93
Cruiser Mk. II2287,732765550,91%1416,11
T-463323,782445451,85%1408,36
M10 Wolverine5561,524625459,26%1329,92
121101347,155535347,17%1034,97
M54 Renegade 81067,436655349,06%1015,06
Type 97 Chi-Ha3334,632635257,69%1272,26
WZ-131G FT6561,244335044,00%771,45
Renault FT1210,082114953,06%1218,36
Type 586366,763454946,94%522,89
FV217 Badger101366,615694953,06%852,20
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6567,784704951,02%1478,02
LTG7508,446184852,08%947,29
K-91-PT 91256,655694856,25%1187,54
T26E4 SuperPershing 8366,893814639,13%168,88
Renault Otsu1262,052814452,27%1278,04
Pvlvv fm/422320,572154456,82%1367,42
Bretagne Panther 6519,884254341,86%655,28
Chi-Ni2255,172544252,38%1232,85
FCM 362274,572544254,76%1299,65
SU-1006946,667234158,54%2258,69
212A91323,685064141,46%1125,84
T25 AT7769,765554156,10%979,56
WZ-1209371,275373745,95%147,69
M2 Medium Tank3312,623383756,76%1299,17
Object 26391154,896083748,65%870,78
Valiant 5670,736523754,05%1480,96
Škoda T 509673,645453652,78%467,45
STA-2 8842,896203655,56%1121,98
TOG II* 6712,314743658,33%1132,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4629,663943554,29%1864,48
Universal Carrier 2-pdr2299,652343452,94%1281,84
AT 77743,476303452,94%862,08
M56 Scorpion 7844,715033447,06%1065,47
Manticore10880,917083455,88%1008,99
Kolohousenka1408,762493351,52%2479,96
Stuart I-IV3352,912833369,70%1700,44
AT 86562,823953354,55%952,96
P.43 bis6432,293473148,39%605,59
Prototipo Standard B9969,136233043,33%686,55
T959693,706513053,33%386,90
Pz.Kpfw. I2268,032653053,33%1213,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3318,872323063,33%1151,30
T3 HMC2362,762722951,72%1615,84
T-26G FT2374,142352951,72%1333,45
Bat.-Châtillon 155 58101125,005522860,71%1000,20
T57 Heavy10913,144542832,14%385,18
Type 95 Ha-Go2241,592812762,96%1180,90
7TP2490,703652751,85%2036,06
AMX AC mle. 467670,485182751,85%803,97
Tetrarch 2536,485872766,67%3633,85
D12260,042722556,00%1305,86
T-116 3266,483152568,00%1377,30
M3 Stuart3317,882662454,17%1379,00
AMX 50 1209960,135932343,48%701,45
FV38059950,436362356,52%864,70
59-166467,334122128,57%1106,61
IS-2 shielded 7719,144792152,38%821,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2284,903032060,00%1561,46
P.43 ter7542,755092065,00%813,11
Renault NC-311273,722741855,56%1578,08
Strv fm/211328,762421752,94%1971,91
AT-12469,122821752,94%2053,76
Loyd Gun Carriage2238,181831758,82%1652,39
Object 780 101181,245221747,06%626,53
Cruiser Mk. I1381,472661553,33%2336,25
Type 89 I-Go/Chi-Ro2358,532241553,33%1491,25
MS-11276,002921369,23%1860,65
45TP Habicha7617,754771241,67%557,11
M3 Lee4424,922791258,33%1598,34
VK 20.01 (D)4557,174981258,33%2005,38
LT vz. 352296,103221060,00%1668,95
4TP1283,802411070,00%1595,63
HWK 30 8601,207471060,00%1126,90
VK 168.01 Mauerbrecher 81023,903711020,00%1037,59
Somua SM 81289,704801040,00%1090,11
T56 GMC3404,67264977,78%1575,67
Valentine AT4488,44364966,67%1588,05
G.Pz. Mk. VI (e)2283,50181875,00%2243,06
Windhund 8884,75351850,00%721,12
Progetto M35 mod. 46 8786,50523825,00%633,77
Matilda LVT 4681,17490666,67%1691,30
Heavy Tank No. VI 6746,33820666,67%1256,88
M22380,60390560,00%2019,80
Rheinmetall Skorpion G 81762,40390520,00%1678,05
T404640,50558475,00%2120,42
Object 777 Version II 9906,25719450,00%690,48
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6661,75454425,00%951,03
M36 Jackson6778,00466333,33%1193,37
50TP prototyp 81171,50427250,00%1076,09
T-6021305,007621100,00%18442,96
GSOR the TANK 9461,004921100,00%390,38
WZ-120-1G FT 8219,0013210,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 27.1.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.1.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.2.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.7.2015
Lähti: 3.8.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.10.2015
Lähti: 12.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.10.2016
Lähti: 9.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.12.2016
Lähti: 4.1.2017
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.2.2019
Lähti: 8.2.2022