drinn7

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.10.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja89757031120
Ø Taso7,630,008,458,26
Voitot4539650,58%00,00%2064,52%7360,83%
Häviöitä4293947,84%00,00%1135,48%4436,67%
Tasapelejä14221,58%00,00%00,00%32,50%
Taisteluja selvitty3385437,72%00,00%1341,94%5646,67%
Vaunuja tuhottu768280,8600,00351,131000,83
Tuhoamissuhde1,370,001,941,56
Vaunuja havaittu381540,4300,0060,19300,25
Vahinkoa aiheutettu1.211,910,001.627,321.484,58
Valtauspisteitä551310,6100,0000,0050,04
Puolustuspisteitä576210,6400,00100,32320,27
Kokemus492,210,00781,81671,15
WN71075,870,001360,511170,61
WN81439,780,001682,891854,40
Yhteensä
Taisteluja89757
Ø Taso7,63
Voitot4539650,58%
Häviöitä4293947,84%
Tasapelejä14221,58%
Taisteluja selvitty3385437,72%
Vaunuja tuhottu768280,86
Tuhoamissuhde1,37
Vaunuja havaittu381540,43
Vahinkoa aiheutettu1.211,91
Valtauspisteitä551310,61
Puolustuspisteitä576210,64
Kokemus492,21
WN71075,87
WN81439,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja31
Ø Taso8,45
Voitot2064,52%
Häviöitä1135,48%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1341,94%
Vaunuja tuhottu351,13
Tuhoamissuhde1,94
Vaunuja havaittu60,19
Vahinkoa aiheutettu1.627,32
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,32
Kokemus781,81
WN71360,51
WN81682,89
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja120
Ø Taso8,26
Voitot7360,83%
Häviöitä4436,67%
Tasapelejä32,50%
Taisteluja selvitty5646,67%
Vaunuja tuhottu1000,83
Tuhoamissuhde1,56
Vaunuja havaittu300,25
Vahinkoa aiheutettu1.484,58
Valtauspisteitä50,04
Puolustuspisteitä320,27
Kokemus671,15
WN71170,61
WN81854,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja262000
Voitot12848,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11845,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä166,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10138,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1190,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu1080,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.635,210,000,000,00
Valtauspisteitä2020,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3591,3700,0000,0000,00
Kokemus486,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja262
Voitot12848,85%
Häviöitä11845,04%
Tasapelejä166,11%
Taisteluja selvitty10138,55%
Vaunuja tuhottu1190,45
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu1080,41
Vahinkoa aiheutettu1.635,21
Valtauspisteitä2020,77
Puolustuspisteitä3591,37
Kokemus486,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja85000
Voitot4047,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3743,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä89,41%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4552,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu590,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,480,000,000,00
Vaunuja havaittu160,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.237,290,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1061,2500,0000,0000,00
Kokemus588,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja85
Voitot4047,06%
Häviöitä3743,53%
Tasapelejä89,41%
Taisteluja selvitty4552,94%
Vaunuja tuhottu590,69
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu160,19
Vahinkoa aiheutettu1.237,29
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1061,25
Kokemus588,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu248,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus74,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu248,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus74,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja933000
Voitot52155,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39242,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä202,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41244,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6610,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu2220,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu743,840,000,000,00
Valtauspisteitä5250,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6780,7300,0000,0000,00
Kokemus351,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja933
Voitot52155,84%
Häviöitä39242,02%
Tasapelejä202,14%
Taisteluja selvitty41244,16%
Vaunuja tuhottu6610,71
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu2220,24
Vahinkoa aiheutettu743,84
Valtauspisteitä5250,56
Puolustuspisteitä6780,73
Kokemus351,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja494000
Voitot26954,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19940,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä265,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty21343,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3480,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu3180,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu984,420,000,000,00
Valtauspisteitä10582,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä16243,2900,0000,0000,00
Kokemus529,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja494
Voitot26954,45%
Häviöitä19940,28%
Tasapelejä265,26%
Taisteluja selvitty21343,12%
Vaunuja tuhottu3480,70
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu3180,64
Vahinkoa aiheutettu984,42
Valtauspisteitä10582,14
Puolustuspisteitä16243,29
Kokemus529,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja454000
Voitot23752,20%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21346,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16135,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2220,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu2580,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu885,020,000,000,00
Valtauspisteitä3510,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9051,9900,0000,0000,00
Kokemus396,410,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja454
Voitot23752,20%
Häviöitä21346,92%
Tasapelejä40,88%
Taisteluja selvitty16135,46%
Vaunuja tuhottu2220,49
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu2580,57
Vahinkoa aiheutettu885,02
Valtauspisteitä3510,77
Puolustuspisteitä9051,99
Kokemus396,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja125000
Voitot4939,20%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7459,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,60%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4233,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu600,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu470,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.812,540,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2111,6900,0000,0000,00
Kokemus472,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja125
Voitot4939,20%
Häviöitä7459,20%
Tasapelejä21,60%
Taisteluja selvitty4233,60%
Vaunuja tuhottu600,48
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu470,38
Vahinkoa aiheutettu1.812,54
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä2111,69
Kokemus472,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (325)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81627,09563751552,14%1853,25
Object 261101698,73608671753,95%1478,73
Dicker Max 6885,29490463450,91%1682,01
G.W. E 100101764,07527453351,71%1603,98
M53/M5591640,70596344752,51%1666,34
M56 Scorpion 71070,64587301154,00%1610,93
FV20781227,27557286651,61%1507,30
Pz.Kpfw. T 25 5435,56378268252,80%1152,03
SU-86907,65475260454,22%1390,87
FCM 36 Pak 40 3635,31535238555,68%2109,47
T92 HMC101727,36446148049,66%1672,80
T110E3101995,14576143847,84%1438,57
Grille5675,47325133858,00%1669,46
Hummel61077,66381125051,04%1817,40
Bat.-Châtillon 155 58101687,32436117149,19%1626,60
Conqueror Gun Carriage101771,54448115949,18%1662,56
M40/M4381461,52590106148,92%1739,40
FV215b (183) 101694,1244782544,12%1209,97
Krupp-Steyr Waffenträger 71037,9357881750,43%1478,48
AMX Canon d'assaut 105 81204,4263276348,10%1165,97
ARL 446675,3234673947,23%1114,69
Bat.-Châtillon 155 5591605,7645565751,60%1787,60
E 7591416,5451364748,38%1314,66
G.W. Tiger91432,3141364547,44%1502,84
T9591438,5342563946,95%1112,02
Strv 103B101808,8150761644,48%1140,84
Waffenträger auf E 100102210,4850861445,77%1490,71
AMX 50 10081236,5853360650,99%1382,94
Lorraine 155 mle. 5071050,2955160649,17%1392,59
E 100101452,6154255748,65%1059,02
TOG II* 6878,4548855551,71%1652,34
AT 15A 7987,5558352956,52%1558,93
T14 5631,8053751452,53%1429,89
Grille 15101825,7042250544,36%1208,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5279,9922248645,27%548,99
G.W. Panther71358,9041247346,30%1764,95
Lorraine 155 mle. 5181366,6357446850,64%1604,44
Tiger II8928,9741944545,62%929,00
FV380591713,4347742352,48%1738,21
212A91577,1045041548,43%1607,08
M10391382,6753441349,39%1267,78
Tiger I7812,9636540746,44%947,47
IS-381148,8046039043,59%1182,85
Waffenträger auf Pz. IV91730,0254438647,67%1545,39
SU-14-281532,3447636750,68%2001,07
T1 Heavy5494,5933736549,86%942,06
T2881225,6943135350,42%1264,27
ELC EVEN 90 8483,2164635256,53%879,05
Tortoise91572,4366735145,01%1219,05
Strv 103-091697,1664234653,76%1491,25
IS7884,3545234345,48%1154,95
T-1091274,8649733943,95%1100,52
SU-10181270,1848632546,46%1367,20
StuG III Ausf. G5426,1428832451,54%969,74
Ferdinand81348,2745532248,45%1382,62
Object 70491718,1660932247,20%1456,29
M7 Priest3553,8324831950,16%1805,19
WZ-111 81043,0257031845,60%1131,65
T110E5101312,1251831343,13%811,53
ISU-15281289,8755531148,23%1307,41
VK 36.01 (H)6445,5230030753,09%670,12
AMX M4 mle. 457779,3734930644,12%891,65
A-205148,3827630046,67%331,01
AMX 50 Foch91399,5657830048,00%1168,75
FV4004 Conway91518,2547329845,64%1199,55
T25 AT7847,0033929648,99%1120,88
T-34-856558,7933129552,54%1042,91
AT 1581301,7953629046,21%1406,98
T297906,9040328648,25%1056,75
Jagdtiger91668,8848028543,51%1337,29
SU-14-171096,6849528549,82%1642,02
IS-7101469,5563328050,71%1057,55
Jagdpanzer IV6512,1727527152,77%870,51
Type 586641,3841427149,08%1332,39
M36 Jackson6464,0024426240,84%574,13
LTTB8468,9442225852,33%712,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4137,7614725545,10%141,54
T3281126,7949225551,37%1221,50
T-54 ltwt.9579,3843825147,81%648,03
M4151154,6041624155,60%2234,45
SU-1527969,7743724046,25%1233,30
UDES 0381230,4650323946,44%1321,08
M1271143,0438323949,79%1587,55
AMX 50 12091409,2852823649,58%1247,93
BDR G1 B5344,0324923250,86%535,57
Charioteer81298,8547923244,83%1473,53
Type 4 Heavy91441,4057822554,67%1361,68
T-103 81193,6861722346,19%1162,00
M66576,8830522246,40%745,03
AT 86717,2336122155,66%1363,22
Crusader 5.5-in. SP7976,0747021550,70%1523,11
M10 Wolverine5310,0421821449,07%527,11
Challenger7971,8342021344,13%1256,91
Jagdpanzer E 100101601,6945820849,04%1041,57
Object 268101998,5153320246,04%1354,24
Super Hellcat 7875,1147919450,52%1240,39
AMX AC mle. 4881184,8462819348,19%1326,04
Jagdpanther7826,6834119244,79%1052,79
1108942,7154019146,07%991,45
STA-18958,1551918743,32%1068,92
T-50-2 6257,5139018243,96%454,19
AMX 50 Foch (155) 101584,1446917841,57%1040,21
FV217 Badger101739,3359017247,09%1118,04
Churchill I5624,5138616952,66%1408,98
T-345240,1720016749,10%467,46
Sturer Emil7867,3050716440,24%1116,34
AMX 50 Foch B101663,5457016248,77%1065,48
FV3046740,6046516155,28%1350,99
FV4005 Stage II101342,9941115541,94%762,07
AMX AC mle. 467854,3449915349,02%1157,96
M10 RBFM 5591,3438414850,00%1197,11
T34 8952,5461114748,30%937,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,5918314540,69%106,30
Maus101581,1972114452,78%1155,46
IS-27943,3049114348,25%1261,49
Type 4 Chi-To6595,9046114244,37%1110,91
Ikv 90 Typ B71014,5142014246,48%1403,12
KV-137516,4432813745,99%676,18
AT 771237,8666713258,33%1806,97
T404269,7720613055,38%613,44
VK 100.01 (P)81170,1253412851,56%1276,68
Ikv 65 Alt II6682,5334912752,76%1223,86
SU-1006810,0937012649,21%1520,77
VK 16.02 Leopard5147,9323012049,17%311,47
S35 CA5480,1537912048,33%995,47
ARL V396641,5634211540,87%1122,29
AMX 13 F3 AM6984,2442411448,25%1451,80
Achilles6815,6042711346,90%1467,00
T-34-2G FT7907,4140111142,34%1129,68
SU-122-5491247,2547611050,00%1090,00
Type 5 Chi-Ri7701,9742610749,53%1035,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4106,2119310649,06%175,63
Excalibur 6855,0052810650,94%1288,60
Strv 107-12111744,7863510541,90%919,58
SU-855429,7826310356,31%968,41
Type T-345376,633699950,51%1018,41
SU-100M171069,635649956,57%1493,64
MT-256216,693209951,52%479,59
Churchill VII6668,634669659,38%1270,91
Wespe3170,451309538,95%401,90
B14232,262349453,19%585,64
Type 3 Chi-Nu5416,533929340,86%1063,77
O-Ni7974,025679254,35%1191,16
LTP 3208,283149254,35%1012,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3123,431488845,45%239,49
Valentine3219,612168840,91%659,41
AT 25531,734168856,82%1391,75
AMX M4 mle. 49 Liberté 8943,376148648,84%1063,86
VK 30.01 (P)6597,443397943,04%914,20
Pz.Kpfw. 35 (t)2101,471547847,44%357,39
Somua SAu 404156,351487851,28%265,03
Leichttraktor122,251087745,45%43,04
Type 5 Heavy101507,435697651,32%953,33
Object 268 Version 4101598,935877550,67%1132,39
WZ-111 model 1-49910,704437435,14%541,16
53TP Markowskiego81102,464947447,30%1226,63
Matilda IV 5468,213527342,47%1210,82
T28 Concept 7860,894707347,95%1117,83
Nashorn6913,365727045,71%1684,03
SU-122A5644,863987050,00%1595,95
T-100 LT10610,155316844,12%491,05
WZ-111-1G FT81044,904106741,79%982,66
Strv m/425408,632726550,77%1047,20
45TP Habicha7987,185316552,31%1394,61
AMX 13 105 AM mle. 505489,253466346,03%983,21
Tiger (P)7897,945276245,16%1171,40
Archer5599,184556046,67%1406,90
BT-22164,101805954,24%759,08
Pz.Kpfw. II255,071505945,76%51,00
BT-74119,101645855,17%305,25
VK 30.02 (D)7479,823695749,12%534,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,231325743,86%74,28
M374298,651935556,36%1027,43
M446769,465755450,00%1131,69
T56 GMC3140,381265333,96%243,45
SU-130PM 81153,646555350,94%1006,58
Mäuschen91208,025825248,08%955,52
K-91-PT 91305,275745248,08%1166,32
Bishop5376,803025156,86%742,62
Pz.Sfl. IVc5637,124715150,98%1526,08
TS-5 81428,607655046,00%1383,52
WZ-131G FT6754,724054755,32%1460,49
T-34-85M 6879,856404751,06%1466,87
SDP 57 Gowika71014,005024652,17%1270,68
O-I6648,165194546,67%1020,92
T-1506633,024504450,00%1027,30
Rheinmetall Skorpion G 81504,004694348,84%1562,63
T-463191,141924250,00%751,88
M18 Hellcat6723,034114047,50%1336,46
M5A1 Stuart4260,722553946,15%848,28
O-Ho81101,645913652,78%1236,55
SDP 58 Kilana81331,226483641,67%1243,15
M3 Lee4239,031843444,12%659,06
Cruiser Mk. II2185,972063345,45%755,20
60G FT5410,123563342,42%706,99
Renault UE 573174,561563246,88%391,53
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81071,004533053,33%1120,28
D23176,621662944,83%540,05
SU-85B4336,142262948,28%727,73
KV-15535,523052937,93%1025,05
Lago4372,143102850,00%1281,42
T1 HMC272,821262867,86%403,57
Ikv 1035467,143292842,86%1003,90
SDP 44 Burza6817,633552737,04%1250,65
IS-2M 71076,228012762,96%1439,64
Škoda T 256605,154402653,85%1131,08
Cruiser Mk. I1152,311552638,46%618,50
Pz.Kpfw. II Luchs4148,041652646,15%353,80
Super Conqueror101646,357912653,85%1133,83
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3430,424882646,15%1068,84
SU-85I 5749,425782646,15%1457,60
T1 Cunningham140,161202564,00%195,82
M2 Medium Tank3126,321562548,00%302,70
40TP Habicha6571,583412458,33%1016,23
50TP Tyszkiewicza91208,006722454,17%925,42
Konštrukta T-34/1007536,303062330,43%528,37
MS-11102,261352347,83%384,18
O-I Experimental5711,355572360,87%1505,38
Chi-To SP71227,875692347,83%1520,08
AT-FV230 Breaker111363,227252339,13%645,48
25TP KSUST II5351,913092277,27%944,83
T3 HMC272,501092263,64%254,98
AMX 105 AM mle. 474184,761492142,86%406,38
Vickers Mk. E Type B2130,951731947,37%429,72
Black Prince7643,215331942,11%676,92
M3 Light 389,721471861,11%358,53
WZ-113G FT101455,886561747,06%769,03
Alecto4262,532081758,82%624,07
Type 3 Chi-Nu Kai 5259,353051741,18%434,37
Sexton II3149,311301637,50%425,83
SU-76G FT4282,063211631,25%409,54
Renault NC-31195,131641553,33%385,74
Sturmpanzer I Bison337,73821540,00%0,87
Strv 746431,643201442,86%544,40
SMV CC-678870,295901457,14%881,34
Ho-Ri 3101460,864501435,71%769,49
Pz.Sfl. IVb4442,502551457,14%1698,55
Tiger-Maus 91108,234121346,15%689,70
Tiger 131 6871,006311353,85%1546,65
Vickers Medium Mk. I172,25891233,33%126,29
14TP4255,172531250,00%848,46
60TP Lewandowskiego101390,506081258,33%942,72
Object 26391610,735511154,55%1396,75
Kanonenjagdpanzer 105 8933,006301163,64%955,55
T7 Combat Car 262,551541154,55%189,24
Kranvagn101298,005191030,00%634,69
113101443,203821020,00%835,49
SU-100Y 61064,907071060,00%1955,72
StuG IV 5470,102941050,00%1130,57
ST vz. 394352,67260944,44%1145,04
TVP VTU Koncept8672,56561966,67%850,21
Škoda T 509747,44450933,33%335,92
Löwe 81180,00883966,67%1308,80
D1294,50184875,00%446,63
Object 283 91188,63756862,50%1221,29
Valiant 5560,88528825,00%1056,15
Renault FT192,14124728,57%294,70
T-262133,00150742,86%469,90
AMX 50 B101130,57526757,14%738,06
SDP 40 Zadymka5451,71174728,57%628,30
T-549577,43521757,14%493,75
Taschenratte11858,57723728,57%185,73
E 75 TS 8784,00418714,29%507,29
Pz.Kpfw. T 15 385,00251742,86%120,17
Churchill Crocodile 61327,29638728,57%2288,94
LT vz. 383111,00135650,00%281,32
Ikv 723226,50212666,67%691,62
Sav m/434133,83177650,00%189,18
SMV CC-5671040,50725666,67%1536,17
T2 Medium Tank2137,00207683,33%748,20
Valentine AT4281,83196650,00%754,18
Strv m/40L3185,40176540,00%443,40
Type 97 Chi-Ha3313,00435560,00%1172,43
SU-54151,00136540,00%114,78
WZ-111 model 5A101491,60499540,00%916,16
SU-263119,0092520,00%74,20
M4 Improved 5711,80493560,00%2017,07
AMX M4 mle. 54101721,00686540,00%1064,90
Windhund 8741,20333520,00%413,29
TS-60 9899,60590560,00%747,46
Heavy Tank No. VI 6606,00495540,00%863,17
P26/404303,50486475,00%983,55
10TP3157,25191475,00%625,76
Pz.Sfl. IC 4420,25303450,00%1161,03
T-29 3169,75122425,00%309,68
AE Phase I 91463,7556940,00%940,24
Kolohousenka139,0057333,33%0,00
Fiat 3000136,00101366,67%220,71
LT vz. 352199,33216366,67%916,41
7TP2114,671873100,00%430,31
Type 1 Chi-He425,0091333,33%0,00
Pvlvv fm/422265,67293333,33%1137,16
Lorraine 39L AM3218,33184366,67%759,87
STB-1101124,33544366,67%769,81
DBV-152 101951,33437333,33%1041,51
VK 168.01 Mauerbrecher 8860,00476366,67%1065,80
Strv fm/211149,5013020,00%615,02
Chi-Ni2247,50267250,00%1244,46
Strv m/382180,503512100,00%942,21
Renault FT 75 BS280,50115250,00%302,66
4TP184,50134250,00%236,32
T-26G FT2177,50190250,00%475,72
Loyd Gun Carriage241,50102250,00%89,05
Marder 38T4342,50346250,00%778,57
Patton the Tank 91300,50724250,00%1246,98
Valentine II 4263,004102100,00%1011,70
Cobra 91040,00742250,00%736,72
TKS z n.k.m. 20 mm 234,001231100,00%261,00
Renault Otsu1184,0025610,00%660,64
M14/412216,0013810,00%627,31
Type 95 Ha-Go20,001901100,00%261,00
Emil I81060,0051610,00%762,58
Type 98 Ke-Ni340,007910,00%0,00
M3G FT3297,003711100,00%951,84
T26E4 SuperPershing 81487,006801100,00%2015,25
ARMT 5247,005181100,00%502,74
Kunze Panzer 90,006210,00%0,00
L-60 287,008210,00%196,43
T1E6 20,001011100,00%261,00
Matilda Black Prince 5239,0014610,00%278,33
Tetrarch 20,00821100,00%261,00
Light Mk. VIC 262,003551100,00%311,14
Char de transition 6846,0025110,00%1158,12
43 M. Toldi III 338,002810,00%0,00
121B 10391,0048810,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.10.2023
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.10.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2017
Lähti: 4.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.11.2017
Lähti: 28.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.6.2017
Lähti: 3.7.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.12.2017
Lähti: 26.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.12.2016
Lähti: 10.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2016
Lähti: 30.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2017
Lähti: 25.9.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.1.2018
Lähti: 30.1.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.10.2017
Lähti: 9.10.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 16.2.2023
Lähti: 14.10.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.8.2016
Lähti: 29.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.7.2016
Lähti: 16.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.7.2016
Lähti: 15.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.6.2016
Lähti: 23.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.1.2016
Lähti: 24.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.12.2015
Lähti: 30.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.10.2015
Lähti: 1.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.9.2015
Lähti: 27.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.4.2015
Lähti: 26.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.1.2015
Lähti: 26.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.12.2014
Lähti: 8.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.11.2014
Lähti: 21.11.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.11.2014
Lähti: 9.11.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.9.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.9.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.9.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.8.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.8.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.7.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.7.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.6.2014