| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FV215b (183) | 10 | 1544,73 | 647 | 1796 | 48,83% | 1028,83 | |||||
| T30 | 9 | 1243,81 | 523 | 1622 | 49,26% | 938,97 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1269,03 | 639 | 1477 | 46,38% | 1050,86 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1696,21 | 674 | 1361 | 49,82% | 1107,55 | |||||
| T110E4 | 10 | 1513,37 | 607 | 1251 | 46,84% | 891,55 | |||||
| Strv 81 | 8 | 690,18 | 544 | 1249 | 43,96% | 681,20 | |||||
| KV-85 | 6 | 608,97 | 354 | 1189 | 50,04% | 940,95 | |||||
| IS-7 | 10 | 1361,75 | 607 | 1157 | 45,03% | 922,29 | |||||
| IS-3 | 8 | 1123,74 | 524 | 1063 | 51,18% | 1260,90 | |||||
| T-34-85 | 6 | 468,22 | 385 | 979 | 48,62% | 768,95 | |||||
| T-44 | 8 | 637,93 | 394 | 901 | 45,50% | 664,76 | |||||
| T-54 | 9 | 957,29 | 447 | 892 | 42,26% | 779,82 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 958,83 | 581 | 853 | 50,53% | 718,40 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 226,09 | 321 | 754 | 50,27% | 620,73 | |||||
| T-10 | 9 | 1324,56 | 517 | 741 | 48,85% | 1223,57 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 542,38 | 485 | 720 | 48,19% | 637,77 | |||||
| FV215b | 10 | 1256,26 | 594 | 686 | 44,90% | 791,34 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1224,48 | 654 | 653 | 44,56% | 1041,38 | |||||
| T-43 | 7 | 392,10 | 342 | 650 | 43,69% | 381,48 | |||||
| T110E5 | 10 | 1506,40 | 740 | 592 | 48,31% | 1024,55 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1402,96 | 621 | 563 | 46,00% | 986,29 | |||||
| Object 140 | 10 | 1204,05 | 607 | 531 | 45,76% | 781,80 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1440,76 | 588 | 513 | 46,59% | 866,67 | |||||
| A-20 | 5 | 129,60 | 211 | 500 | 48,40% | 259,16 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 636,19 | 324 | 470 | 52,98% | 949,64 | |||||
| TS-54 | 8 | 851,24 | 667 | 454 | 49,34% | 750,67 | |||||
| IS | 7 | 792,80 | 422 | 446 | 51,12% | 974,58 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 278,13 | 334 | 393 | 48,35% | 556,64 | |||||
| KV-1S | 6 | 430,33 | 320 | 380 | 48,95% | 664,13 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 717,25 | 511 | 365 | 47,12% | 555,66 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 527,63 | 431 | 355 | 49,86% | 600,98 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1173,97 | 467 | 346 | 51,16% | 1261,74 | |||||
| T32 | 8 | 1080,44 | 716 | 308 | 50,65% | 1142,58 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 864,95 | 448 | 296 | 45,61% | 665,30 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 436,19 | 398 | 293 | 45,05% | 701,29 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 665,43 | 562 | 293 | 39,93% | 476,38 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 612,95 | 425 | 285 | 43,51% | 364,65 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1867,36 | 834 | 275 | 41,09% | 912,98 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 561,74 | 420 | 269 | 47,21% | 443,62 | |||||
| T25/2 | 7 | 731,44 | 400 | 245 | 47,35% | 891,42 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1753,62 | 732 | 245 | 46,94% | 1145,73 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 687,81 | 381 | 236 | 48,73% | 753,86 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1890,48 | 756 | 230 | 37,83% | 951,61 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 521,44 | 321 | 222 | 49,55% | 774,91 | |||||
| 121B | 10 | 1411,34 | 691 | 209 | 45,93% | 930,97 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 988,01 | 556 | 192 | 44,27% | 741,76 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1458,48 | 761 | 185 | 51,89% | 1275,30 | |||||
| T803 | 11 | 1359,60 | 775 | 184 | 46,20% | 728,09 | |||||
| T-34 | 5 | 181,71 | 189 | 160 | 41,88% | 228,37 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1559,88 | 746 | 154 | 47,40% | 941,36 | |||||
| Cobra | 9 | 1464,70 | 719 | 152 | 46,05% | 1135,65 | |||||
| BT-7 | 4 | 85,86 | 148 | 148 | 52,70% | 154,48 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1032,16 | 652 | 145 | 47,59% | 983,14 | |||||
| M103 | 9 | 1098,54 | 595 | 136 | 44,12% | 849,54 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1045,64 | 652 | 132 | 43,18% | 722,38 | |||||
| Maus | 10 | 1421,60 | 774 | 128 | 46,09% | 882,41 | |||||
| Leox | 9 | 1524,94 | 752 | 125 | 52,00% | 1182,17 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 147,80 | 167 | 114 | 57,02% | 444,16 | |||||
| T-46 | 3 | 107,28 | 150 | 110 | 42,73% | 213,13 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 164,41 | 251 | 109 | 44,04% | 574,11 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 95,96 | 197 | 107 | 45,79% | 270,44 | |||||
| KV-1 | 5 | 312,77 | 239 | 86 | 39,53% | 391,92 | |||||
| S-51 | 7 | 772,42 | 591 | 85 | 49,41% | 839,88 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1431,49 | 815 | 76 | 51,32% | 1196,14 | |||||
| Ares 75 | 8 | 897,82 | 665 | 74 | 48,65% | 884,30 | |||||
| Saryuda | 9 | 1407,94 | 693 | 72 | 50,00% | 991,08 | |||||
| T67 | 5 | 377,62 | 397 | 68 | 48,53% | 732,34 | |||||
| Durendal | 10 | 1453,12 | 680 | 65 | 46,15% | 829,54 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 39,77 | 91 | 56 | 44,64% | 29,19 | |||||
| AMX 40 | 4 | 217,74 | 259 | 42 | 57,14% | 809,80 | |||||
| T-70 | 3 | 77,80 | 157 | 40 | 52,50% | 134,67 | |||||
| T-60 | 2 | 56,08 | 121 | 39 | 43,59% | 17,91 | |||||
| SU-8 | 6 | 713,58 | 538 | 33 | 42,42% | 814,82 | |||||
| T56 GMC | 3 | 175,44 | 158 | 32 | 46,88% | 419,33 | |||||
| Fantôme | 9 | 1469,97 | 755 | 31 | 48,39% | 1281,40 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1354,52 | 893 | 25 | 64,00% | 1747,15 | |||||
| AMX 38 | 3 | 43,75 | 98 | 24 | 25,00% | 0,20 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 65,90 | 85 | 21 | 42,86% | 139,69 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 113,39 | 183 | 18 | 50,00% | 273,66 | |||||
| Object 257 | 9 | 776,59 | 469 | 17 | 35,29% | 401,88 | |||||
| StuG IV | 5 | 346,13 | 252 | 16 | 50,00% | 750,40 | |||||
| T-26 | 2 | 91,33 | 141 | 15 | 33,33% | 209,67 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1374,40 | 772 | 15 | 60,00% | 1010,64 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 64,31 | 84 | 13 | 38,46% | 82,92 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 102,46 | 129 | 13 | 38,46% | 231,73 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 37,23 | 128 | 13 | 53,85% | 106,57 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 261,36 | 260 | 11 | 45,45% | 382,38 | |||||
| Renault R35 | 2 | 133,56 | 211 | 9 | 55,56% | 551,96 | |||||
| BT-2 | 2 | 53,75 | 155 | 8 | 62,50% | 194,21 | |||||
| MS-1 | 1 | 38,29 | 64 | 7 | 14,29% | 0,93 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 30,83 | 111 | 6 | 50,00% | 76,78 | |||||
| SU-122A | 5 | 156,83 | 216 | 6 | 33,33% | 69,31 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 61,40 | 217 | 5 | 60,00% | 247,33 | |||||
| Renault FT | 1 | 39,50 | 120 | 4 | 75,00% | 261,74 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 230,50 | 91 | 2 | 0,00% | 103,37 | |||||
| Dicker Max | 6 | 283,00 | 193 | 2 | 50,00% | 294,98 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 402,00 | 291 | 2 | 0,00% | 806,05 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 242,00 | 278 | 2 | 50,00% | 131,53 | |||||
| D2 | 3 | 0,00 | 106 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 92,00 | 83 | 1 | 0,00% | 160,37 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 216,00 | 402 | 1 | 100,00% | 569,56 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 108,00 | 277 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T28 Concept | 7 | 275,00 | 350 | 1 | 100,00% | 334,14 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 173,00 | 150 | 1 | 0,00% | 519,84 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 244,00 | 103 | 1 | 0,00% | 7,18 |
dr_orlencko
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 32649 | 16 | 322 | 725 | ||||
| Ø Taso | 8,33 | 9,50 | 9,51 | 9,60 | ||||
| Voitot | 15486 | 47,43% | 12 | 75,00% | 162 | 50,31% | 348 | 48,00% |
| Häviöitä | 16805 | 51,47% | 4 | 25,00% | 156 | 48,45% | 365 | 50,34% |
| Tasapelejä | 358 | 1,10% | 0 | 0,00% | 4 | 1,24% | 12 | 1,66% |
| Taisteluja selvitty | 7730 | 23,68% | 7 | 43,75% | 71 | 22,05% | 162 | 22,34% |
| Vaunuja tuhottu | 18133 | 0,56 | 11 | 0,69 | 211 | 0,66 | 500 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 0,73 | 1,22 | 0,84 | 0,89 | ||||
| Vaunuja havaittu | 26612 | 0,82 | 8 | 0,50 | 197 | 0,61 | 460 | 0,63 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.004,64 | 1.283,56 | 1.482,05 | 1.553,32 | ||||
| Valtauspisteitä | 47398 | 1,45 | 32 | 2,00 | 337 | 1,05 | 733 | 1,01 |
| Puolustuspisteitä | 8668 | 0,27 | 0 | 0,00 | 7 | 0,02 | 88 | 0,12 |
| Kokemus | 522,80 | 867,69 | 724,37 | 725,49 | ||||
| WN7 | 751,36 | 986,26 | 843,46 | 845,40 | ||||
| WN8 | 893,14 | 1060,36 | 1089,29 | 1124,27 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 32649 | |
| Ø Taso | 8,33 | |
| Voitot | 15486 | 47,43% |
| Häviöitä | 16805 | 51,47% |
| Tasapelejä | 358 | 1,10% |
| Taisteluja selvitty | 7730 | 23,68% |
| Vaunuja tuhottu | 18133 | 0,56 |
| Tuhoamissuhde | 0,73 | |
| Vaunuja havaittu | 26612 | 0,82 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.004,64 | |
| Valtauspisteitä | 47398 | 1,45 |
| Puolustuspisteitä | 8668 | 0,27 |
| Kokemus | 522,80 | |
| WN7 | 751,36 | |
| WN8 | 893,14 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 16 | |
| Ø Taso | 9,50 | |
| Voitot | 12 | 75,00% |
| Häviöitä | 4 | 25,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 7 | 43,75% |
| Vaunuja tuhottu | 11 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 1,22 | |
| Vaunuja havaittu | 8 | 0,50 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.283,56 | |
| Valtauspisteitä | 32 | 2,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 867,69 | |
| WN7 | 986,26 | |
| WN8 | 1060,36 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 322 | |
| Ø Taso | 9,51 | |
| Voitot | 162 | 50,31% |
| Häviöitä | 156 | 48,45% |
| Tasapelejä | 4 | 1,24% |
| Taisteluja selvitty | 71 | 22,05% |
| Vaunuja tuhottu | 211 | 0,66 |
| Tuhoamissuhde | 0,84 | |
| Vaunuja havaittu | 197 | 0,61 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.482,05 | |
| Valtauspisteitä | 337 | 1,05 |
| Puolustuspisteitä | 7 | 0,02 |
| Kokemus | 724,37 | |
| WN7 | 843,46 | |
| WN8 | 1089,29 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 725 | |
| Ø Taso | 9,60 | |
| Voitot | 348 | 48,00% |
| Häviöitä | 365 | 50,34% |
| Tasapelejä | 12 | 1,66% |
| Taisteluja selvitty | 162 | 22,34% |
| Vaunuja tuhottu | 500 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 0,89 | |
| Vaunuja havaittu | 460 | 0,63 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.553,32 | |
| Valtauspisteitä | 733 | 1,01 |
| Puolustuspisteitä | 88 | 0,12 |
| Kokemus | 725,49 | |
| WN7 | 845,40 | |
| WN8 | 1124,27 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 6 | 6,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 379,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 3 | 3,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 38,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 6 | 6,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 379,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 3 | 3,00 |
| Kokemus | 38,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 6 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 2 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 226,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 48,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 6 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 6 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 2 | 0,33 |
| Vahinkoa aiheutettu | 226,67 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 48,67 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 134 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 63 | 47,01% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 71 | 52,99% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 45 | 33,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 77 | 0,57 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 128 | 0,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.175,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 372 | 2,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 708 | 5,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 533,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 134 | |
| Voitot | 63 | 47,01% |
| Häviöitä | 71 | 52,99% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 45 | 33,58% |
| Vaunuja tuhottu | 77 | 0,57 |
| Tuhoamissuhde | 0,87 | |
| Vaunuja havaittu | 128 | 0,96 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.175,25 | |
| Valtauspisteitä | 372 | 2,78 |
| Puolustuspisteitä | 708 | 5,28 |
| Kokemus | 533,47 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 110 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 25 | 22,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 82 | 74,55% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 3 | 2,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 15 | 13,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 50 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 211 | 1,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 464,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 198 | 1,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 229,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 110 | |
| Voitot | 25 | 22,73% |
| Häviöitä | 82 | 74,55% |
| Tasapelejä | 3 | 2,73% |
| Taisteluja selvitty | 15 | 13,64% |
| Vaunuja tuhottu | 50 | 0,45 |
| Tuhoamissuhde | 0,53 | |
| Vaunuja havaittu | 211 | 1,92 |
| Vahinkoa aiheutettu | 464,63 | |
| Valtauspisteitä | 198 | 1,80 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 229,53 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 735,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 959,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Voitot | 1 | 100,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 100,00% |
| Vaunuja tuhottu | 2 | 2,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 735,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1 | 1,00 |
| Kokemus | 959,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen