dodoledozo_

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27432008
Ø Taso7,590,000,0010,00
Voitot1411051,44%00,00%00,00%337,50%
Häviöitä1306447,62%00,00%00,00%562,50%
Tasapelejä2580,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty600721,90%00,00%00,00%112,50%
Vaunuja tuhottu240160,8800,0000,0050,63
Tuhoamissuhde1,120,000,000,71
Vaunuja havaittu412001,5000,0000,00141,75
Vahinkoa aiheutettu1.309,430,000,002.007,75
Valtauspisteitä149740,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä121240,4400,0000,0000,00
Kokemus574,860,000,00633,75
WN71258,250,000,00871,32
WN81710,800,000,001889,56
Yhteensä
Taisteluja27432
Ø Taso7,59
Voitot1411051,44%
Häviöitä1306447,62%
Tasapelejä2580,94%
Taisteluja selvitty600721,90%
Vaunuja tuhottu240160,88
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu412001,50
Vahinkoa aiheutettu1.309,43
Valtauspisteitä149740,55
Puolustuspisteitä121240,44
Kokemus574,86
WN71258,25
WN81710,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja8
Ø Taso10,00
Voitot337,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty112,50%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu141,75
Vahinkoa aiheutettu2.007,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus633,75
WN7871,32
WN81889,56
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja346000
Voitot16347,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16748,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä164,62%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10329,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2410,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu4651,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.882,210,000,000,00
Valtauspisteitä5961,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6161,7800,0000,0000,00
Kokemus622,280,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja346
Voitot16347,11%
Häviöitä16748,27%
Tasapelejä164,62%
Taisteluja selvitty10329,77%
Vaunuja tuhottu2410,70
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu4651,34
Vahinkoa aiheutettu1.882,21
Valtauspisteitä5961,72
Puolustuspisteitä6161,78
Kokemus622,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja95000
Voitot6063,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3334,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4648,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu750,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,530,000,000,00
Vaunuja havaittu760,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.251,670,000,000,00
Valtauspisteitä560,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1241,3100,0000,0000,00
Kokemus700,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja95
Voitot6063,16%
Häviöitä3334,74%
Tasapelejä22,11%
Taisteluja selvitty4648,42%
Vaunuja tuhottu750,79
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu760,80
Vahinkoa aiheutettu1.251,67
Valtauspisteitä560,59
Puolustuspisteitä1241,31
Kokemus700,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot360,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä240,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu40,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu670,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä153,0000,0000,0000,00
Kokemus511,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot360,00%
Häviöitä240,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu40,80
Vahinkoa aiheutettu670,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä153,00
Kokemus511,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja111000
Voitot3834,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7163,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2623,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu780,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu1191,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu691,820,000,000,00
Valtauspisteitä580,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1251,1300,0000,0000,00
Kokemus375,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja111
Voitot3834,23%
Häviöitä7163,96%
Tasapelejä21,80%
Taisteluja selvitty2623,42%
Vaunuja tuhottu780,70
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu1191,07
Vahinkoa aiheutettu691,82
Valtauspisteitä580,52
Puolustuspisteitä1251,13
Kokemus375,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2073000
Voitot104950,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä102249,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,10%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty69633,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu14520,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu26861,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.094,080,000,000,00
Valtauspisteitä33611,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä94784,5700,0000,0000,00
Kokemus695,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2073
Voitot104950,60%
Häviöitä102249,30%
Tasapelejä20,10%
Taisteluja selvitty69633,57%
Vaunuja tuhottu14520,70
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu26861,30
Vahinkoa aiheutettu1.094,08
Valtauspisteitä33611,62
Puolustuspisteitä94784,57
Kokemus695,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2857000
Voitot155254,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä127644,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä291,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty97534,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu19780,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu37531,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.311,390,000,000,00
Valtauspisteitä51421,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä78642,7500,0000,0000,00
Kokemus667,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2857
Voitot155254,32%
Häviöitä127644,66%
Tasapelejä291,02%
Taisteluja selvitty97534,13%
Vaunuja tuhottu19780,69
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu37531,31
Vahinkoa aiheutettu1.311,39
Valtauspisteitä51421,80
Puolustuspisteitä78642,75
Kokemus667,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja681000
Voitot40058,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27640,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20329,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5060,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu14012,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.660,860,000,000,00
Valtauspisteitä10461,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5050,7400,0000,0000,00
Kokemus814,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja681
Voitot40058,74%
Häviöitä27640,53%
Tasapelejä50,73%
Taisteluja selvitty20329,81%
Vaunuja tuhottu5060,74
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu14012,06
Vahinkoa aiheutettu1.660,86
Valtauspisteitä10461,54
Puolustuspisteitä5050,74
Kokemus814,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (316)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-7102111,0264988452,04%1977,45
Object 140102358,9170383553,29%2291,95
Bat.-Châtillon 25 t102182,0573963854,39%2068,76
Cromwell6722,1749251250,39%1641,77
T-1091446,6651750446,43%1403,00
Type 64 6694,5553849954,51%2041,74
IS-6 81663,2979544754,14%2188,73
Jagdpanzer E 100102522,5165344752,57%2032,01
KV-856683,5642044048,64%1254,48
T297631,7337143246,30%633,52
IS-381024,2847943250,69%1168,63
T110E5102601,4579641151,82%2372,36
AMX 50 B102296,5767940350,87%1951,43
T328906,3046640245,77%939,98
T26E4 SuperPershing 81336,9476436052,78%1963,82
T-100 LT101654,5986335956,55%2518,71
AMX 50 1008985,7847134949,28%1059,89
M41 Walker Bulldog8942,9064634754,76%2037,42
T92 8770,7068631552,06%1564,72
AMX M4 mle. 54102526,1672030953,07%2225,69
M4A1 Sherman5287,9525229643,92%593,20
E 100102978,4083029152,58%2698,36
KV-15407,5931627547,64%770,26
M40/M4381106,9849727145,76%1207,57
T-54 first prototype 81111,4467426150,96%1621,47
AMX M4 mle. 49 81732,1776926154,79%2466,05
T499863,9657125747,86%1163,73
AMX Chasseur de chars 81120,4961825749,81%1518,75
M66453,3229024740,89%502,31
Object 277102742,2282624357,20%2637,93
Maus102782,6782323354,08%2396,79
FV215b 102661,9281322253,15%2459,05
IS7670,7038121844,95%828,58
Object 260 102750,5989021654,17%2436,86
Object 430U102866,3890620859,62%2836,48
E 7592260,4380920653,88%2447,59
Caernarvon Action X 81576,2480920458,33%2198,48
T1 Cunningham1107,2517819948,24%537,95
KV-37700,9336519341,45%782,31
M10391702,0076719353,37%1717,20
Jagdpanther II81435,2161119046,84%1631,00
Object 907 102668,46104718961,90%2608,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4186,8118218648,39%332,11
WZ-13281270,4284318354,64%2699,05
Strv S1 81632,0765317949,16%1840,29
T-284160,0520117051,76%360,13
Crusader6664,9060316458,54%2537,47
KV-48735,0444216347,85%721,15
Bat.-Châtillon 12 t81019,7854616155,90%2139,24
T 55A 91946,7269416154,04%2223,12
M4A3E2 Sherman Jumbo6427,5532415747,13%737,36
M53/M5591272,4552615748,41%1267,34
T-54 ltwt.9894,0964415052,67%1403,21
Tiger II81390,9275914654,79%1644,63
T-62A102179,3182314648,63%1913,67
M75204,2422614346,15%594,09
ISU-15281122,1242514352,45%1098,65
T-5491287,2556714345,45%1298,05
ARL 446587,2133914148,94%1049,75
T-34-3 81501,7982614158,87%2092,61
KV-26626,6638813951,80%1075,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91556,2870813754,74%1717,00
Object 268102513,0571613650,74%1877,25
CS-63102927,08100513558,52%3271,53
Jagdpanther7700,9036413450,75%878,33
O-Ho81411,5864713450,00%1694,02
M48A5 Patton102413,4586213459,70%2371,83
T34 81451,6371813250,76%1732,21
Wespe394,8711913147,33%165,83
59-166240,4130313043,85%451,43
AMX 13 7571099,8860512960,47%3273,70
StuG III Ausf. G5267,6825412645,24%430,42
IS-4102901,9889312561,60%2767,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3227,0231212454,03%1257,62
M3 Lee4101,2415812343,09%120,24
M127965,8937711754,70%1440,14
BT-22103,1917811353,98%392,39
Type 4 Heavy91466,7056211353,98%1386,25
Tiger I71500,8567611161,26%2445,62
WZ-1317766,6563411049,09%1775,88
TVP T 50/51102478,5379710954,13%2450,17
VK 16.02 Leopard5126,7125610944,95%188,09
Object 43092308,5688110952,29%2383,51
SU-100Y 6532,4531910745,79%752,03
AMX 65 t81362,4566510452,88%1736,95
T14 5319,1229910343,69%461,68
Type T-345322,1627510148,51%832,15
M5 Stuart494,0920010144,55%48,12
T-1506538,2040910158,42%911,49
M2 Medium Tank3138,4418310042,00%315,26
M415325,212479751,55%414,44
Jagdpanzer IV6367,332619638,54%418,01
AMX M4 mle. 4571025,745189656,25%1436,09
T-34-85M 61022,666389655,21%1901,05
Hummel6459,022439441,49%466,12
Churchill III 5741,157499257,61%1867,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6995,588049173,63%3247,30
HWK 30 8941,386518947,19%1612,77
Object 252U Defender 81864,479508959,55%2397,71
Rheinmetall Skorpion G 81329,346578847,73%1346,81
SU-1527612,753418747,13%724,69
FV4202 81204,797438550,59%1674,30
AMX ELC bis5385,244988445,24%1270,03
LTTB8972,215808452,38%1955,22
Object 70491897,486978361,45%1671,04
Panhard EBR 105101266,697048349,40%1628,12
Rheinmetall Skorpion 81564,926707751,95%1707,49
Super Conqueror103141,629717653,95%2677,55
Object 268 Version 4102748,328777667,11%2372,12
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,382117447,30%174,67
FV215b (183) 102161,846997350,68%1757,93
121B 102337,897417156,34%2091,29
Panther/M10 7551,763847044,29%711,69
M5A1 Stuart4175,432206947,83%472,29
Covenanter5110,861806956,52%244,31
M60 102563,399056960,87%2525,74
Cruiser Mk. IV4166,441976842,65%323,84
M2 Light2105,491866750,75%295,81
VK 28.016326,014236761,19%943,37
Cromwell B 61041,127976749,25%2429,14
T110E3102743,238576558,46%2306,61
Bisonte C45 82064,7810906459,38%2723,51
S-517470,553056245,16%365,10
VK 30.02 (M)6456,943466253,23%807,86
Pz.Kpfw. II289,871786145,90%177,47
Lorraine 155 mle. 507603,894396150,82%619,67
Pz.Kpfw. II Luchs474,101546048,33%82,01
O-I6743,284765851,72%1187,19
FV3046511,914545752,63%874,70
Škoda T 40 6664,445395754,39%1313,52
Object 261101621,717275657,14%1528,69
M8A14243,162665550,91%541,79
SU-1006602,303435448,15%948,54
T216207,762875446,30%376,60
Churchill I5376,042845356,60%731,70
Conqueror92489,159775349,06%2523,97
O-Ni7838,795665345,28%923,45
AMX 50 Foch (155) 102414,347385367,92%2195,32
Pz.Sfl. IVb4212,751765339,62%470,18
T-4481592,598565147,06%2585,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E377,711404854,17%138,13
G.Pz. Mk. VI (e)219,53704744,68%63,36
M374247,222274544,44%665,10
Type 5 Heavy102235,527804445,45%1503,92
113102416,508344447,73%2450,83
SU-10181833,689564456,82%2675,50
T675307,322594445,45%491,76
T92 HMC101520,606524358,14%1350,62
T54E192454,3710314355,81%2730,95
BDR G1 B5362,902834252,38%634,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 81619,058024250,00%1873,63
Sturmpanzer I Bison3101,121254156,10%248,86
Grille5221,851764136,59%187,46
AMX 12 t6869,765224153,66%3287,56
Object 279 early 102571,569734158,54%1828,17
A-205101,281604045,00%118,51
VK 30.01 (H)5354,792953948,72%704,24
StuG IV 5373,642973943,59%774,95
T-345388,213533860,53%1167,21
Škoda T 256561,325623839,47%990,46
T2071377,328393865,79%2708,52
AMX 50 12091298,166943855,26%1245,96
Marder II3135,001303842,11%181,78
Valentine AT4119,451263839,47%69,37
Object 26392518,7410683868,42%2723,26
T56 GMC3134,491663751,35%321,02
T-505219,382653748,65%675,94
E 50 Ausf. M102686,089613759,46%2746,86
AMX M4 mle. 5192349,629923764,86%2532,57
T28 Concept 7916,596963754,05%1321,47
Heavy Tank No. VI 6743,833903644,44%1214,27
Leichttraktor1105,142193545,71%358,03
T57 Heavy102689,039323560,00%2369,15
BT-7475,621373450,00%105,09
T-463110,761523447,06%274,07
WZ-132A91102,597673458,82%1736,51
T376468,535013447,06%1133,21
T-50-2 6724,337233351,52%2349,69
Škoda T 5092378,669873256,25%2595,55
Vz. 55102232,848613253,13%1816,11
Panzerjäger I2106,751403250,00%249,65
Type 2597 Chi-Ha3150,631823256,25%480,52
M446668,193963250,00%1194,03
Dicker Max 6402,092653250,00%557,94
T2 Light Tank 279,972653141,94%123,99
Pz.Kpfw. 35 (t)287,031233043,33%223,23
T3 HMC2156,472153056,67%707,21
M26 Pershing81203,837432958,62%1552,33
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,722362962,07%447,47
Pz.Kpfw. III/IV5204,712302860,71%470,18
VK 72.01 (K) 103033,709022777,78%2365,96
T1 HMC266,381232642,31%153,59
CS-5381299,468372650,00%2100,71
GSOR 1010 FB 81801,739312653,85%2379,29
WZ-132-1101906,167302556,00%2325,15
Excelsior 5469,804412552,00%915,89
AMX 13 F3 AM6750,965522462,50%1332,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4390,294222445,83%907,81
Konštrukta T-34/1007610,004292334,78%759,32
T-262114,961402330,43%353,07
AE Phase I 92166,817512133,33%1995,09
GSOR 1008 82106,708902055,00%2349,04
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81659,608872050,00%2092,22
M3 Stuart3101,211791957,89%305,59
D1235,68751931,58%0,05
KV-137160,372161931,58%0,91
Panhard AMD 178B6337,004631942,11%724,79
Vz. 68 Squall 8738,116821968,42%1279,09
105 leFH18B2 5580,443771827,78%1028,48
M24 Chaffee5236,123381752,94%740,31
MT-256201,122301729,41%322,01
Hotchkiss EBR7761,886981758,82%1765,19
XM551 Sheridan10793,766581758,82%775,04
T26E5 81494,949501752,94%2098,29
T2 Medium Tank229,38831637,50%0,00
AMX 38370,251431656,25%151,23
ISU-152K 81603,887451650,00%1761,21
Strv 103B102527,737431560,00%1730,16
AT-1252,33931540,00%2,90
SU-263159,601441540,00%212,32
Spähpanzer SP I C7788,537721573,33%1741,48
Strv m/42-57 Alt A.2 6697,003881442,86%1182,35
Pz.Kpfw. T 25 5699,005981478,57%2369,31
M4A3E8 Sherman6678,625511323,08%1197,07
AMX 404211,312131338,46%634,14
SU-76M4148,311721361,54%364,90
Cruiser Mk. III377,081101330,77%94,41
Panhard AML Lynx 6x68963,427721258,33%1762,73
KV-5 81617,0011581283,33%2317,73
Vickers Mk. E Type B271,451321163,64%245,29
S35 CA5384,272191145,45%597,44
KV-1S6530,644091145,45%870,15
Forest Spirit 81777,738141163,64%1894,29
Taschenratte112315,459611172,73%1478,25
Object 777 Version II 92912,8211561145,45%3536,95
IS-3A Peregrine 81919,6411421163,64%2629,17
Super Hellcat 71383,557691163,64%2697,04
50TP prototyp 82135,609631060,00%3211,70
Universal Carrier 2-pdr287,401251040,00%121,00
T-29 3472,704361060,00%2005,81
Progetto M35 mod. 46 81910,8010341070,00%2661,63
Valentine II 4260,403451070,00%1021,15
Chimera 81858,108531040,00%1768,65
Excalibur 61209,207611060,00%2353,49
Renault FT153,89115944,44%81,01
60TP Lewandowskiego102837,33946966,67%2169,87
T-703112,89191955,56%316,45
Object 703 Version II 81980,44926944,44%2112,67
MS-1134,0059812,50%0,00
Vickers Medium Mk. II247,8658742,86%26,97
Renault UE 57397,29197742,86%72,65
AMX 30 B10701,71337714,29%234,32
Object 705A103050,711187771,43%3093,79
Object 752 92207,43779714,29%1586,17
Vickers Medium Mk. I155,8364616,67%39,73
Ikv 1035216,50301633,33%227,90
SU-182135,33120666,67%775,97
AMX 13 105 AM mle. 505325,67284650,00%562,85
Churchill VII6235,50158616,67%123,45
Renault FT AC2104,00123650,00%226,01
BZ-75101887,17774650,00%1422,00
T-602151,33322683,33%825,04
XM66F 81939,60883540,00%2009,43
Object 268 Version V 101536,40686560,00%992,64
Type 63 81471,20761540,00%1552,21
WZ-120-1G FT 8322,40525580,00%291,94
Renault FT 75 BS2117,50108450,00%501,00
Matilda4528,00538450,00%1754,49
Hotchkiss H352101,25141425,00%203,98
B.U.G.I.6563,00592450,00%907,16
Somua SAu 404131,754374100,00%341,50
XM57 81803,00976475,00%1764,13
Patton the Tank 91475,5010834100,00%1394,54
DZT-159 91460,75648450,00%1102,01
Type 98 Ke-Ni369,671373100,00%280,00
Lorraine 39L AM358,67124366,67%261,00
Pz.Kpfw. I26,33141366,67%261,00
AltProto AMX 30 81792,33927366,67%2222,53
LT-432 81439,33976366,67%3506,78
Toro 91890,67863333,33%1851,75
SU-85I 5401,3318730,00%561,14
Light Mk. VIC 2115,3313630,00%401,13
113 Beijing Opera 103800,00826333,33%3829,48
D230,001720,00%0,00
Strv m/40L362,50129250,00%97,90
Sav m/434487,00339250,00%1123,00
Valentine3228,5014220,00%538,12
Cruiser Mk. I142,5096250,00%85,92
Vz. 60S Dravec 102169,50487250,00%1234,08
Jagdpanzer E 90 94208,501174250,00%4519,98
T-34 with L-11 4431,00421250,00%1420,54
Pz.Sfl. IC 4298,503922100,00%914,91
L-60 251,50185250,00%108,49
Sherman VC Firefly 6232,004502100,00%345,04
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,003452100,00%319,99
114 SP2 101873,5011072100,00%1394,31
T-28E with F-30 4188,0020220,00%175,29
M4A1 Revalorisé 8688,5025720,00%514,75
Rambo 92800,5014652100,00%2612,89
Fantôme 92093,50938250,00%2177,68
Strv m/382390,004751100,00%2025,65
TKS z n.k.m. 20 mm 2364,005691100,00%3069,56
Renault NC-31161,003110,00%62,22
Ikv 723320,005061100,00%935,94
SU-85B40,003310,00%0,00
T18 HMC3162,002431100,00%750,37
Windhund 83739,00120510,00%4283,16
TS-54 81126,0051510,00%790,65
T-116 3221,0017310,00%825,36
VK 168.01 Mauerbrecher 81903,0012591100,00%1949,31
Matilda IV 5657,0035910,00%1709,61
T1E6 20,005710,00%0,00
VK 75.01 (K) 83868,0019101100,00%5620,20
FCM 2C 3412,0024910,00%1144,66
43 M. Toldi III 3219,003891100,00%992,75
Straussler V–4/40 30,002061100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.2.2026
Lähti: 2.5.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.10.2024
Lähti: 22.2.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 29.2.2024
Lähti: 7.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.2.2022
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.8.2023
Lähti: 29.3.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 4.9.2022
Lähti: 1.11.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.7.2021
Lähti: 23.8.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.6.2019
Lähti: 19.7.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 20.7.2019
Lähti: 30.9.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.1.2020
Lähti: 8.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.12.2019
Lähti: 26.12.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.3.2020
Lähti: 21.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.8.2023
Lähti: 24.8.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.7.2022
Lähti: 2.9.2022
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.12.2017
Lähti: 15.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.1.2018
Lähti: 24.1.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.2.2019
Lähti: 15.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.2.2018
Lähti: 30.3.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 12.7.2018
Lähti: 17.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.5.2017
Lähti: 27.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2017
Lähti: 10.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.10.2016
Lähti: 18.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.6.2016
Lähti: 20.9.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 20.5.2016
Lähti: 23.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.4.2016
Lähti: 17.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.4.2016
Lähti: 25.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.3.2016
Lähti: 13.4.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.2.2016
Lähti: 13.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.2.2016
Lähti: 22.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.11.2015
Lähti: 23.1.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 26.2.2015
Lähti: 14.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.7.2014
Lähti: 1.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.7.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.4.2014