deringo

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja66731118124
Ø Taso7,9711,009,9410,48
Voitot3614654,17%1100,00%1266,67%6250,00%
Häviöitä2983444,71%00,00%633,33%6048,39%
Tasapelejä7511,13%00,00%00,00%21,61%
Taisteluja selvitty1536423,02%00,00%316,67%1612,90%
Vaunuja tuhottu721241,0800,00181,001000,81
Tuhoamissuhde1,400,001,200,93
Vaunuja havaittu999871,5022,00281,562271,83
Vahinkoa aiheutettu1.539,19970,002.208,832.076,63
Valtauspisteitä539910,8100,0000,00220,18
Puolustuspisteitä386070,5800,0000,00100,08
Kokemus780,231.034,00963,39832,13
WN71453,42704,051435,061117,65
WN82015,93437,552688,061961,60
Yhteensä
Taisteluja66731
Ø Taso7,97
Voitot3614654,17%
Häviöitä2983444,71%
Tasapelejä7511,13%
Taisteluja selvitty1536423,02%
Vaunuja tuhottu721241,08
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu999871,50
Vahinkoa aiheutettu1.539,19
Valtauspisteitä539910,81
Puolustuspisteitä386070,58
Kokemus780,23
WN71453,42
WN82015,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja1
Ø Taso11,00
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu22,00
Vahinkoa aiheutettu970,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.034,00
WN7704,05
WN8437,55
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja18
Ø Taso9,94
Voitot1266,67%
Häviöitä633,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty316,67%
Vaunuja tuhottu181,00
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu281,56
Vahinkoa aiheutettu2.208,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus963,39
WN71435,06
WN82688,06
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja124
Ø Taso10,48
Voitot6250,00%
Häviöitä6048,39%
Tasapelejä21,61%
Taisteluja selvitty1612,90%
Vaunuja tuhottu1000,81
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu2271,83
Vahinkoa aiheutettu2.076,63
Valtauspisteitä220,18
Puolustuspisteitä100,08
Kokemus832,13
WN71117,65
WN81961,60
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot2646,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3053,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2137,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu370,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu470,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.804,860,000,000,00
Valtauspisteitä40,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä791,4100,0000,0000,00
Kokemus735,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot2646,43%
Häviöitä3053,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2137,50%
Vaunuja tuhottu370,66
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu470,84
Vahinkoa aiheutettu1.804,86
Valtauspisteitä40,07
Puolustuspisteitä791,41
Kokemus735,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot741,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1058,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty847,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu191,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu840,530,000,000,00
Valtauspisteitä140,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,8200,0000,0000,00
Kokemus450,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot741,18%
Häviöitä1058,82%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty847,06%
Vaunuja tuhottu90,53
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu191,12
Vahinkoa aiheutettu840,53
Valtauspisteitä140,82
Puolustuspisteitä140,82
Kokemus450,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja119000
Voitot5747,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6050,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4336,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu930,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu1391,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.162,170,000,000,00
Valtauspisteitä3552,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5604,7100,0000,0000,00
Kokemus672,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja119
Voitot5747,90%
Häviöitä6050,42%
Tasapelejä21,68%
Taisteluja selvitty4336,13%
Vaunuja tuhottu930,78
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu1391,17
Vahinkoa aiheutettu1.162,17
Valtauspisteitä3552,98
Puolustuspisteitä5604,71
Kokemus672,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja273000
Voitot15255,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11742,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10237,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1840,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu2610,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu946,210,000,000,00
Valtauspisteitä5071,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3661,3400,0000,0000,00
Kokemus637,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja273
Voitot15255,68%
Häviöitä11742,86%
Tasapelejä41,47%
Taisteluja selvitty10237,36%
Vaunuja tuhottu1840,67
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu2610,96
Vahinkoa aiheutettu946,21
Valtauspisteitä5071,86
Puolustuspisteitä3661,34
Kokemus637,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot1740,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2559,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1433,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu220,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.586,170,000,000,00
Valtauspisteitä631,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä400,9500,0000,0000,00
Kokemus553,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot1740,48%
Häviöitä2559,52%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1433,33%
Vaunuja tuhottu330,79
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu220,52
Vahinkoa aiheutettu1.586,17
Valtauspisteitä631,50
Puolustuspisteitä400,95
Kokemus553,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (637)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. V/IV 51331,451239178564,59%2683,79
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3708,83910177165,56%2751,61
E 50 Ausf. M102340,90844143053,99%2316,98
Löwe 81550,75884142552,84%2145,82
FV4005 Stage II101831,20664102650,78%1427,24
Leopard 1102154,64790102052,35%1875,84
G.W. E 100101934,6961693050,22%2073,23
E 100102330,9580588351,08%2125,78
Jagdpanther71359,1064884553,61%2279,97
Cromwell61062,7487783361,22%2918,69
Object 140102178,0582083151,14%2094,76
Ferdinand81837,3478680656,20%2459,44
Rheinmetall Skorpion G 81678,0581379253,41%1999,23
T-62A102183,1082775952,83%2250,14
Jagdpanzer E 100102463,1075274653,75%2145,93
Leopard Prototyp A91887,4785270054,29%2062,89
AMX 13 9091014,6473267548,74%1631,52
FV215b (183) 102352,9275166952,62%2010,11
Bat.-Châtillon 25 t101993,6980866052,58%1930,57
T34 81554,6482963453,79%2180,85
StuG III Ausf. G5681,2645560955,83%1940,99
Object 261101788,1371160551,24%1642,62
E 5091859,4186156751,85%2037,93
TVP T 50/51102239,9377756049,11%2014,92
Type 64 6806,9976252756,55%2730,53
E 7591822,7683351252,15%1993,11
Executor112595,1591647954,70%1914,54
VK 36.01 (H)6939,2061147855,65%1981,61
Progetto M35 mod. 46 81668,6590547851,26%2200,45
Tiger I71243,1075847350,95%1763,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5525,1148947255,51%1537,28
T92 HMC101843,3566144555,06%1980,90
T110E4102339,0676643051,40%1797,37
IS-7102156,0983742251,66%1912,65
M48A5 Patton102088,0978241651,20%1805,88
Taschenratte113206,75110941351,82%2140,63
T110E5102209,0081840748,40%1817,02
Škoda T 5092124,6791140058,75%2334,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81704,4876438451,56%1970,62
KV-8561064,2374638254,45%2085,61
Centurion Mk. 7/192075,2992237451,87%2407,98
Grille 15102204,5273237354,16%1910,46
T57 Heavy102302,7277836947,43%1961,61
AMX M4 mle. 49 Liberté 81570,5494736056,94%2265,31
T-100 LT101224,2274835952,09%1538,19
ISU-15281993,6785235656,46%2621,73
Cromwell B 6923,7983034758,21%2171,15
Jagdtiger91670,8765234149,56%1524,46
G.W. Tiger91448,6157633949,56%1525,04
Heavy Tank No. VI 61122,0882932855,79%2516,21
Jagdpanzer IV6884,9445432450,62%1807,52
Rheinmetall Panzerwagen101038,8265132048,75%1076,34
T-54 ltwt.91234,7478631750,79%2183,61
leKpz Borkenkäfer111609,4882131749,21%1810,37
Waffenträger auf E 100102744,8881731358,47%2376,55
Spähpanzer Ru 25191022,0970531345,05%1529,29
T3092243,9088630458,55%2344,19
AMX 12 t6819,1378830356,44%3174,49
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4435,5338730053,33%1328,82
Panhard EBR 10510776,6463229347,10%734,58
E 25 71207,8380129253,42%2009,89
AMX 50 10081559,7284628457,75%2136,19
Bat.-Châtillon 155 5591613,5863827854,32%1975,19
Object 268102440,4472927146,86%1976,13
XM69 Hacker112593,2195227055,56%2054,92
AMX 50 B102081,2677926353,23%1733,00
T-5491693,1388626154,02%1997,16
Centurion Action X102111,6377226049,23%1831,79
Emil II92171,1996825856,98%2464,98
VK 45.02 (P) Ausf. B91925,6591525557,25%2379,18
STB-1101864,8977125452,36%1598,24
Škoda T 2561015,4481825259,52%2479,41
Tiger II81275,9775124253,72%1652,81
WZ-111 model 1-492031,4487823754,01%2184,55
WZ-1328854,6575322955,90%1620,56
FV380591667,9366822748,90%1776,69
IS-381826,4492622556,00%2818,71
Škoda T 40 6930,8974622259,01%2201,57
Manticore101226,2075222247,30%1420,11
Maus102184,7288422060,00%1960,37
IS-6 81501,2989121958,90%2050,10
AMX 13 105101337,2369021245,75%1503,02
T-1091906,6883520849,52%1994,28
Hummel6994,3957220353,69%1564,35
KV-151020,4578320361,08%2735,99
T 55A 91858,0889320255,94%2136,06
FV4004 Conway91806,2775919952,26%1792,70
AMX M4 mle. 54102197,6283119952,76%1783,52
WZ-132A91066,4363419743,65%1423,94
VK 30.01 (P)61045,6679119557,95%2448,14
Grille5650,0035619450,52%1608,90
IS71374,0587519364,77%2210,85
G.W. Panther71317,6557019145,55%1810,43
M4A1 Sherman5878,9672118659,14%2917,46
Type 6191750,6585318657,53%2023,95
AMX 30 1er prototype91913,9785218455,98%2261,81
Conqueror92015,1686218349,73%2016,22
M53/M5591796,8167718355,19%1865,05
KV-2 (R) 61156,3888518160,77%2442,63
T-34-3 81194,7985118059,44%1652,12
VK 30.02 (D)71223,7089717860,11%2424,22
AMX M4 mle. 5192067,5392717853,93%2094,23
T28 Prototype81478,2372217750,28%1813,74
M18 Hellcat6718,0858117054,12%1310,41
Object 70492511,7085816949,70%2488,48
Indien-Panzer81119,2872716750,30%1459,77
VK 28.016511,7556416648,19%1552,11
Progetto M40 mod. 65102395,4185616257,41%2184,47
AMX 13 57 7841,5678416151,55%1754,84
S-517961,0756816055,63%1358,57
M40/M4381535,9772515959,75%2090,14
T499991,2364815844,94%1350,01
Rheinmetall Skorpion 81548,9778715855,70%1702,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91773,2986115754,14%2100,90
T71 DA7774,1075915661,54%1706,09
Lorraine 155 mle. 5181444,4468915456,49%2033,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 8764,8071715455,19%1315,96
212A91750,7169015349,67%1681,10
Tortoise92218,6890015357,52%2176,44
Waffenträger auf Pz. IV92239,6188215261,18%2317,89
SU-14-281512,0862715149,01%1824,50
M10391968,3987715052,67%2304,73
Strv 103-092289,9382214848,65%2426,35
45TP Habicha71662,5198014659,59%2960,36
Type 4 Heavy91952,6286014652,74%2075,98
KV-261038,7374314551,03%2070,17
Pz.Kpfw. III/IV5609,2956714449,31%1808,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3518,9755314158,87%2740,59
O-Ni71313,6989314159,57%2163,09
FV20781450,9564714152,48%1904,43
AMX ELC bis5415,9548014148,94%1463,68
M661355,9686614055,00%2651,33
Caernarvon81565,3088414051,43%2163,45
O-Ho81487,7891413963,31%1954,73
T54E192030,4591813956,83%2334,25
AMX 13 57 GF 7878,4487813956,12%2007,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3315,8852513855,80%1870,13
AMX 50 12091828,9579913650,74%1944,75
Concept No. 5101867,5072013546,67%1389,50
Super Conqueror102121,2081413351,88%1756,96
Object 430 Version II91912,1886913053,85%2199,00
Panther71095,1178112952,71%1936,43
Centurion Mk. I81381,6081112954,26%2173,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 81373,9085712955,81%1668,42
VK 30.01 (D)61048,5093712771,65%2747,89
T216764,7070812751,97%2434,71
Type T-345649,8760412458,87%2355,72
M46 Patton91909,9286812460,48%2116,29
T2971605,2097612359,35%2489,39
AMX 30 B101950,4776812250,00%1845,58
VK 30.02 (M)61134,7487912255,74%2925,18
ELC EVEN 90 8920,8979511853,39%1953,73
T1 Cunningham1162,8834311755,56%1023,37
T-345665,7064911660,34%2276,06
Kranvagn102314,5384611650,86%1872,96
T6981425,4092511560,87%2123,73
VK 45.02 (P) Ausf. A81255,5071111447,37%1509,19
SU-130PM 81716,2779211450,88%1912,30
AMX 50 Foch (155) 102193,2772411248,21%1689,98
T25/27992,8764611151,35%1540,65
WZ-12091896,8885310955,96%2354,62
M1271132,2861310951,38%1502,97
Ares 90 C112286,3386910950,46%1679,46
ARL 4461051,1475210856,48%2353,99
Panther II81251,4180110760,75%1873,52
Object 260 102297,8683110744,86%1940,60
STA-181481,7083710650,00%2398,79
121101954,3677510454,81%1829,46
XM551 Sheridan10964,8864810449,04%927,07
Strv 103B102182,6376810358,25%1653,49
Achilles61022,3567710355,34%2250,20
Cruiser Mk. II2391,8054910261,76%2532,96
AT 1581899,2695310263,73%2795,35
Type 586806,5069010153,47%1800,01
SU-10181347,8872510052,00%1556,63
Tiger (P)71228,5576610051,00%1686,44
T-34-85M 61304,30100710066,00%3085,85
UDES 0381627,957829957,58%2004,18
T-15061257,558909961,62%2823,96
Prototipo Standard B92309,599139748,45%2624,00
SU-15271031,215779656,25%1601,04
T3281574,759009654,17%2369,91
CS-63101781,097989657,29%1553,85
Conqueror Gun Carriage101602,927079656,25%1393,04
Emil I81598,329149557,89%2078,59
59-166534,786469549,47%1690,07
SU-855634,454159442,55%1588,26
ST-I91758,908139452,13%1848,11
KV-481755,269589461,70%2794,34
M26 Pershing81366,328299349,46%2130,62
T2071241,268159253,26%2087,57
Object 41681339,467959153,85%1877,89
AMX 13 757543,396579051,11%1051,13
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4180,872729051,11%502,09
Type 71102248,858988953,93%1689,74
AMX 50 Foch91665,817748951,69%1489,36
FV215b 102173,317808847,73%1761,30
AMX AC mle. 4881562,588718859,09%2263,75
Forest Spirit 81783,648888762,07%1917,80
Lorraine 40 t 81611,149098755,17%2151,13
11081612,749158658,14%2283,68
Type 5 Chi-Ri71115,617708547,06%2045,77
105 leFH18B2 5822,925608447,62%1716,95
UDES 1691895,119588469,05%2282,45
Lorraine 155 mle. 507998,875678447,62%1327,65
VK 16.02 Leopard5395,245108252,44%1309,16
AMX M4 mle. 4571163,127238247,56%1663,67
Char Futur 4 91904,339148060,00%1958,74
UDES 14 Alt 581746,869617963,29%2923,19
TVP VTU Koncept81095,736757848,72%1566,48
WZ-132-1101245,917227850,00%1348,70
AMX AC mle. 4671011,856457852,56%1568,67
Sturer Emil71145,496757856,41%1907,36
Crusader 5.5-in. SP71056,125727847,44%1538,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81389,438897750,65%2183,12
IS-M81572,858557549,33%2063,94
Škoda T 27 81638,639207361,64%2782,02
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51024,019047356,16%3138,05
KR-1112426,149457350,68%1599,05
Ikv 90 Typ B71073,147377255,56%1757,20
BDR G1 B51188,408417262,50%3144,99
HWK 30 8825,756727250,00%1469,93
Charioteer81648,237837156,34%2062,46
Object 430U101985,207747145,07%1581,06
Cobra 91769,138347154,93%1658,88
WZ-111G FT92369,178837054,29%2419,57
AT 861013,677017052,86%2140,81
ARL V396678,905027052,86%1308,22
FCM 36 Pak 40 3444,334876953,62%1384,01
SU-1006875,045646949,28%1624,80
MT-256302,725306956,52%824,03
T1 Heavy5810,106796851,47%1897,69
T-4371042,767806855,88%1943,81
M446903,595856855,88%1790,62
Object 70592012,609006855,88%2106,53
Type 5 Heavy102265,879016753,73%1685,49
SU-86808,405156746,27%1180,46
Challenger71345,577766752,24%2068,60
Char Mle. 75 9892,437476758,21%1232,96
Aufklärungspanzer Panther 7840,337646454,69%2033,23
T-34-171155,388966365,08%2316,80
M4A3E8 Sherman6930,147986358,73%2429,27
60TP Lewandowskiego102556,848296349,21%1887,15
Bat.-Châtillon 155 58101267,696736246,77%1054,21
Konštrukta T-34/1007967,407426060,00%1630,66
Sturmpanzer II4345,622186055,00%1289,66
113102020,127755940,68%1729,38
M41 Walker Bulldog8738,647325851,72%1469,45
Strv 746820,636855750,88%1780,13
WZ-111-1G FT81622,547615655,36%2056,58
FV3046844,825915658,93%1732,16
A-4471112,467915651,79%1935,09
Panhard EBR 909786,557085644,64%1150,43
IS-271282,058905565,45%1966,53
LTTB8908,988555565,45%2060,45
AS-XX 40 t111731,627975556,36%1294,38
Type 59 81609,419345453,70%2303,71
Object 705A102193,358475450,00%1782,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3540,044645352,83%2136,62
T26E4 SuperPershing 81397,179005364,15%2260,97
VK 30.01 (H)5591,714785240,38%1317,65
AT 25612,065745267,31%1769,49
Lansen C 81547,6210155261,54%2204,13
Black Prince71312,418935152,94%2126,69
T2881666,847345145,10%1882,31
AMX 67 Imbattable112231,828875154,90%1423,91
Type 62 7714,427555054,00%1620,09
P.44 Pantera81427,787995046,00%2089,19
WZ-1317749,227495046,00%1506,74
Covenanter5558,226085058,00%2198,29
T376561,766145048,00%1598,02
Churchill VII6857,826204946,94%1628,61
Churchill I5844,907184860,42%2102,92
Vz. 55102277,718134850,00%1694,69
AMX 13 F3 AM6877,215344742,55%1293,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6673,496594761,70%1729,04
M10 Wolverine5528,723894634,78%1126,29
AT 771744,139924566,67%2795,31
Nashorn61129,277404560,00%2421,52
BT-7 artillery 3563,896634553,33%2712,69
Comet71081,829994470,45%2337,47
Object 277102388,738384445,45%1924,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 51071,0910814475,00%3080,62
Ikv 65 Alt II6936,726794355,81%2030,04
AMX 65 t81271,708044355,81%1660,66
FV4201 Chieftain Proto 91722,538414355,81%1735,37
E 65 Zwilling 81697,489274252,38%1710,50
T-50-2 6637,866794245,24%1907,19
Kampfpanzer 07 RH 81008,527204247,62%1177,27
WZ-120-1G FT 81998,5510364261,90%2776,86
SU-100M171314,158424153,66%2085,85
T803112452,739414151,22%1611,52
P.43 bis6780,536174050,00%1487,61
Leichttraktor1245,602704045,00%1218,44
WZ-111 model 5A102388,438554055,00%2199,22
T-34-2G FT71407,108504062,50%2604,40
Type 4 Chi-To6847,136253948,72%1770,80
53TP Markowskiego81785,568563946,15%2403,39
O-I6999,977723951,28%1956,31
Pz.Kpfw. VII102342,388663958,97%1987,71
Strv m/42-57 Alt A.2 61048,957873956,41%1972,60
Marder II3257,872023847,37%737,45
M60 101974,638783868,42%1796,91
GSOR 1006 Scheme 791107,976133836,84%729,31
Kanonenjagdpanzer 105 81415,507573847,37%1581,98
BZ-176 81843,719843847,37%1876,82
Cruiser Mk. III3485,304553754,05%2613,25
LHMTV81078,787673754,05%2222,13
ShPTK-TVP 100 81693,418373754,05%1887,71
Vz. 71 Tesák10947,585363627,78%778,05
AMX 50 Foch B101793,006263641,67%1197,03
50TP Tyszkiewicza92315,5710113560,00%2909,61
IS-3-II91990,519533562,86%2157,74
EMIL 1951 81602,409323557,14%2025,91
SU-85B4466,713803450,00%1264,45
Panhard AML Lynx 6x681128,128183452,94%2501,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2160,002003333,33%719,25
25TP KSUST II5584,825073336,36%1341,97
Panzerjäger I2217,792283357,58%866,34
M2 Medium Tank3549,614663351,52%2325,81
GSR 3301 Setter7573,975963351,52%1216,48
P.43 ter71251,259043262,50%2694,52
KV-371649,2810123259,38%2606,80
Pz.Kpfw. II2273,065453158,06%1466,79
AMX 13 105 AM mle. 505477,844503148,39%1074,11
T675672,195473151,61%1862,68
M-III-Y81659,589593148,39%2241,73
GSOR 3301 AVR FS9771,356123141,94%903,36
IS-4101791,778033050,00%1316,87
T110E3102238,237593046,67%1670,80
M4A1 FL 10 61330,7010093056,67%2923,87
Crusader6450,144922948,28%1385,56
T-34-8561064,177552948,28%2460,53
Ho-Ri 3102172,008542965,52%1619,98
WZ-113G FT102342,528852965,52%1864,42
Pz.Kpfw. T 25 5809,179012975,86%2676,54
FV4202 81134,108142955,17%1714,72
AE Phase I 91553,107912951,72%1352,84
Leo71194,009042875,00%2569,72
Panther mit 8,8 cm L/71 81361,258482850,00%2026,90
Strv m/425529,305292755,56%1391,01
Type 3 Chi-Nu5491,965762774,07%1767,71
M3 Lee4356,304122751,85%1326,08
T-4481008,076802737,04%1187,41
UDES 15/16102220,339182759,26%2208,33
FV217 Badger102094,968552766,67%1548,29
VK 45.03 71127,078702774,07%1605,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4231,653382650,00%517,75
A-436818,857042661,54%1797,59
MKA 2354,466212669,23%1872,92
Valiant 5862,658312653,85%2301,31
P.435619,445712556,00%1869,64
Vz. 44-171202,488022560,00%1481,14
CS-4471400,449312564,00%2749,71
CS-5381011,127362556,00%1353,52
VK 100.01 (P)81392,607422544,00%1586,89
T-463157,541992454,17%607,50
M415742,675852466,67%1519,60
M5 Stuart4173,883722445,83%321,11
Chieftain/T95 81148,338802454,17%1724,95
Ikv 1035611,876212373,91%1906,10
M75380,745142360,87%1419,71
Controcarro 1 Mk. 291857,659592360,87%2002,29
WZ-131G FT61059,786952356,52%2062,16
Object 268 Version 4102332,009282378,26%1911,59
T-284291,273462250,00%773,74
Sturmpanzer I Bison3231,861482240,91%774,85
Progetto C50 mod. 6692151,919302254,55%2351,74
Semovente M43 Bassotto6651,824902236,36%901,67
T56 GMC3161,322132240,91%318,67
M24 Chaffee5515,055592245,45%1886,30
S35 CA5493,824632263,64%1171,33
M-II-Y71490,7710442263,64%2346,14
K-91101961,237722254,55%1796,48
IS-2-II81620,328792254,55%2299,75
40TP Habicha6834,056312157,14%1679,63
AMX 404208,523442152,38%738,39
Rinoceronte101786,766802142,86%1123,57
M5A1 Stuart4322,104912152,38%1289,20
SU-54398,953852152,38%998,45
Object 780 102215,107522138,10%1698,44
LT-432 8820,007562161,90%1479,25
Kunze Panzer 91815,578252142,86%1708,62
Sexton I 3505,144602152,38%1667,06
14TP4337,104382055,00%1308,14
Jagdpanther II81218,906532060,00%1390,10
Object 252U Defender 81448,308662060,00%1686,94
StuG IV 5613,255232060,00%1681,83
Sav m/434296,743741952,63%761,61
DS PZInż5848,896641957,89%2671,40
SU-122-5491297,896701963,16%1130,80
leKpz M 41 90 mm GF 8881,957071947,37%1558,77
T-34-281098,069091872,22%1738,90
Type 5 Ke-Ho4450,175071850,00%1717,66
M36 Jackson6850,676731844,44%1594,88
Alecto4279,722981838,89%549,55
BZ-5871632,448491844,44%2230,74
Chimera 81652,618401844,44%1731,34
M10 RBFM 5963,228681866,67%2677,49
T404489,945111758,82%1620,62
Sherman III5250,123361747,06%473,72
Pz.Sfl. IVc51084,476591764,71%3363,27
SU-122A5615,765461770,59%1754,14
ST-II101527,006821735,29%897,52
AMX Chasseur de chars 8829,886231741,18%883,12
Carro d'assalto P.8871441,818181643,75%2427,36
O-I Experimental5920,198191656,25%2256,65
Somua SAu 404409,814821681,25%1293,85
Birch Gun4316,693321656,25%1269,04
T28 Concept 71185,008421662,50%1974,37
Pudel 6565,005011533,33%820,40
Type 59 G 81139,536381526,67%1216,43
B.U.G.I.6959,077461560,00%2047,32
Škoda T 177570,805921553,33%969,63
KV-137751,276471553,33%1306,01
Bishop5610,134871553,33%1586,79
FV230 Canopener101678,277291540,00%1090,28
121B 102307,737671546,67%1856,53
AMX 383208,432391457,14%613,52
Marder 38T4487,074801450,00%1449,19
Archer5688,714671435,71%1703,87
Spähpanzer SP I C7722,437281457,14%1476,88
Staghound Mk. III6952,008011464,29%2345,72
Excalibur 61011,936461442,86%1451,70
AMX 105 AM mle. 474230,772731346,15%646,27
AEC Armoured Car5965,856191338,46%2655,33
FV229 Contender91392,696951338,46%822,84
T-29 3628,386681369,23%2786,67
GSOR 1008 81584,158351353,85%1762,50
Sherman VC Firefly 61366,859821369,23%3213,90
Lago4336,084431250,00%923,79
Grant4410,674521250,00%1343,02
SDP 40 Zadymka5990,176061275,00%2335,76
SARL 424499,175571266,67%2194,78
T71 CMCD7619,675581250,00%1147,51
Pawlack Tank61548,7511471275,00%3822,63
Object 703 Version II 82310,1711241258,33%3266,73
E 75 TS 81606,759211250,00%2109,93
T2 Light Tank 2108,833251250,00%334,78
L-60 2162,423691241,67%831,57
Bretagne Panther 61179,009441266,67%2910,00
LT vz. 383248,454331181,82%1152,84
Type 98 Ke-Ni3325,914061127,27%1636,89
Vz. 64 Blesk8351,454151127,27%265,05
Controcarro 3 Minotauro102168,919171172,73%1591,56
SU-76M4334,362971145,45%891,95
Ho-Ri 191862,369981181,82%1722,09
Cruiser Mk. IV4455,275591154,55%1918,33
BZ-75101546,097291145,45%969,60
Kampfpanzer 67101878,828351154,55%1215,96
M24E2 Super Chaffee 6597,646271154,55%1631,50
Caliban 8757,734941127,27%568,19
Panther/M10 71596,0911111172,73%3412,04
T-22 medium 101668,556401136,36%1085,81
M54 Renegade 81475,278321145,45%1758,37
Pz.Kpfw. II Luchs4262,703161040,00%811,42
SU-76G FT4524,605051060,00%1226,42
60G FT5762,905421060,00%1839,95
M8A14550,706431050,00%1831,02
Pz.Kpfw. I2157,904061060,00%739,14
Kampfpanzer 07 P(E) 101401,507531060,00%1186,40
Škoda T 56 81418,807471050,00%1196,12
MTLS-1G14 3413,804831040,00%1870,12
VK 75.01 (K) 81989,4012111080,00%2848,85
IS-3A 81988,6011881070,00%2830,81
leKpz M 41 90 mm 8700,305761040,00%888,26
Type 97 Te-Ke 2235,33408955,56%1241,80
TNH 105/100081205,89523911,11%1083,91
SMV CC-5671487,11897966,67%2854,16
Valentine3329,89468955,56%1309,99
Semovente M4151098,33763966,67%3009,39
Type 4 Ju-To71652,891044977,78%2529,90
Somua S353828,67653977,78%3432,14
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4543,22708966,67%1675,01
WZ-111 Qilin 101604,44797955,56%1130,55
Strv m/40L3152,75245837,50%286,34
T-262205,13325875,00%1229,17
SMV CC-678951,13490825,00%788,48
Chi-To SP71798,50957862,50%2693,18
Ho-Ri 281161,13735862,50%1495,46
M3G FT3278,75320825,00%743,06
BZ-16681163,13703850,00%1105,36
BZT-70 101877,63839862,50%1098,44
FSV Scheme A7787,00524812,50%1063,05
Mars 81063,13851875,00%1166,27
AMX Canon d'assaut 105 81576,38708837,50%1560,20
Fauteur111635,25892875,00%1135,27
ST vz. 394204,86326742,86%422,39
M15/423248,43395757,14%667,70
AT-12155,57227742,86%475,38
G.W. Tiger (P)81021,57587742,86%1048,88
MBT-B 101986,71741742,86%1249,51
M6A2E1 81307,00800757,14%1631,15
Bofors Tornvagn 82242,861106742,86%2783,05
T78 61275,71881757,14%2342,33
P26/404480,50668683,33%1603,00
Type 1 Chi-He4572,17432650,00%1946,08
MS-1121,5081666,67%222,40
LPT-67 Šelma9768,67793666,67%1106,27
Type 95 Ji-Ro61215,83652650,00%2536,26
BZ-6892001,8310776100,00%1939,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3190,17440666,67%830,73
M-V-Y101709,00663633,33%948,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5747,00688650,00%1911,00
AMBT 82168,171029666,67%2902,37
KV-1SA 51153,671021633,33%3481,81
Object 777 Version II 91534,83632616,67%1063,20
Lion 10895,67614650,00%510,46
Bisonte C45 81002,17649650,00%911,22
Ashigaru 101298,00668650,00%710,28
AC 4 Experimental 6775,33474633,33%1420,42
Caernarvon Action X 8900,33650650,00%886,81
Char de transition 61508,001213683,33%3271,48
Type 95 Ha-Go2197,40321560,00%892,13
Stuart I-IV3131,60230520,00%307,66
Ikv 723265,40442580,00%919,52
SU-263189,40192520,00%306,55
Type 3 Ju-Nu61734,201172560,00%3768,76
Mitsu 10851584,001063580,00%3267,81
Chieftain Mk. 6 102651,00652520,00%1818,03
Object 430101893,20862560,00%1697,20
M-IV-Y 81615,80842560,00%1845,40
Vickers MBT Mk. 3 101484,00762580,00%1008,40
T1E6 2166,00212540,00%573,58
M56 Scorpion 71149,20681560,00%1518,41
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2174,40521560,00%877,30
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5610,60656560,00%1774,86
King Tiger (Captured) 71310,20687520,00%1638,04
59-Patton 81060,20635520,00%1039,80
Chi-Ni2162,25317450,00%774,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2113,00180425,00%318,06
Matilda4423,00551475,00%1477,70
Renault NC-311299,00326425,00%1780,25
Type 2597 Chi-Ha3360,00510450,00%1387,56
Type 95 Heavy4511,00494450,00%1651,28
Cruiser Mk. I1167,2518240,00%741,45
T2 Medium Tank2181,75253450,00%784,55
SDP 44 Burza6824,75531475,00%1359,37
NC 70 Błyskawica102205,25777450,00%1361,08
SDP 58 Kilana81639,00609425,00%1656,16
Valentine AT4369,75492475,00%1315,44
Type 578534,75352425,00%227,70
StuG III Ausf. B4855,75686475,00%3293,83
Panhard AMD 178B6614,75683475,00%2008,33
FV224 Chopper71732,25944450,00%2719,53
KPz 3 Projekt 07 HK 91821,25564425,00%1481,64
SU-2-122 5683,75670475,00%2030,09
IS-2 shielded 71622,251177475,00%3182,26
Object 268 Version V 102502,25869475,00%1927,54
Dicker Max 61409,50967475,00%2499,82
M41D 8276,50359425,00%170,04
Somua SM 82111,251015425,00%2838,09
Super Hellcat 71055,25689450,00%1579,79
M4A1 Revalorisé 81524,00933475,00%2074,62
Vickers Medium Mk. I155,6797333,33%33,68
M3 Stuart3149,003793100,00%610,36
D23160,00207333,33%387,42
LT vz. 35296,003163100,00%477,49
L6/402261,33586333,33%917,51
Renault FT1126,339130,00%468,46
M2 Light2127,003353100,00%535,94
Type 97 Chi-Ha3563,008453100,00%3131,79
Progetto CC55 mod. 5481197,00902366,67%1525,38
T3 HMC2291,674533100,00%1662,19
Type 3 Ho-Ni III5288,334783100,00%589,43
Vz. 60S Dravec 102115,331049366,67%1439,06
SDP 57 Gowika72007,00760333,33%2595,93
T-703233,67502366,67%1048,45
Kpz. Erich Konzept I 91722,6740130,00%1087,30
Pz.Kpfw. M 15 3472,33645333,33%2286,18
SU-100Y 6637,67500333,33%889,72
Light Mk. VIC 298,00242333,33%285,62
Chrysler K 82326,67972333,33%2660,56
Turán III prototípus 5322,00237333,33%455,02
SFAC 105 81822,33720333,33%1560,02
Fiat 3000175,002162100,00%369,29
Renault Otsu1163,00372250,00%679,03
M14/412293,005792100,00%1297,29
B14114,50283250,00%145,44
Hotchkiss H352188,502602100,00%921,50
D12126,50177250,00%470,64
Sexton II3156,00240250,00%504,32
SU-182222,503552100,00%1569,30
Loyd Gun Carriage251,50110250,00%148,71
M4 Improved 51458,001227250,00%4502,27
VK 20.01 (D)4266,5020220,00%526,97
G.Pz. Mk. VI (e)291,502842100,00%546,93
T-602354,007202100,00%1811,57
T18 HMC373,5012020,00%44,77
T6 Medium41218,0047720,00%3312,72
K-91-PT 91536,00628250,00%1329,06
TS-60 92253,50967250,00%2631,63
Object 283 91272,00654250,00%985,51
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8798,00576250,00%672,25
AM 39 Gendron-Somua 2364,50517250,00%1687,97
T-116 3770,00928250,00%6226,58
SMV CC-64 Vipera 8742,509672100,00%794,93
T-45 2397,007392100,00%2950,57
AC 1 Sentinel 4577,00685250,00%2014,69
T7 Combat Car 2413,00717250,00%3248,53
LTP 3481,50504250,00%2728,78
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6528,0025920,00%602,75
Turtle Mk. I 81982,501137250,00%2556,67
T-28E with F-30 41277,5011342100,00%5065,17
Kolohousenka129,003621100,00%264,10
Strv fm/211182,003141100,00%999,70
Strv m/382257,006151100,00%1436,94
50TP prototyp 81049,008521100,00%1151,68
4TP1332,0011421100,00%2237,09
7TP2451,006931100,00%2222,28
10TP3317,004131100,00%1420,84
Vickers Mk. E Type B2136,0012010,00%334,77
T-26G FT2129,004711100,00%485,83
Type 6891604,009511100,00%1194,93
BZ-58-2 91056,008121100,00%794,39
Object 26310571,008031100,00%343,26
Cavalier5365,004311100,00%807,97
Object 274a 8613,008041100,00%634,75
Pz.Kpfw. 5583253,0090010,00%2312,92
KV-1 shielded 51716,00108810,00%3803,43
M47 Iron Arnie 82703,0014421100,00%3788,28
ISU-122-2 8751,0031110,00%402,87
Lorraine 50 t 91266,006091100,00%1211,80
Pz.Kpfw. 35 R 2321,008481100,00%900,09
Pz.Sfl. IC 4414,0026610,00%915,79
T-34 shielded 5228,004741100,00%502,01
Type 3 Chi-Nu Kai 5263,004961100,00%715,35
Vz. 68 Squall 8821,0048810,00%1018,93
TOG II* 6411,0022510,00%350,06
KV-220-2 51163,0012711100,00%3050,68
Pz.Kpfw. T 15 3435,006821100,00%2444,90
Projet Louis 9124,0022110,00%3,10
43 M. Toldi III 3235,006021100,00%1385,52
FV226 Contradictious 8785,008391100,00%726,25
Nergal 81482,0011611100,00%1685,75
SU-100I 5906,0033010,00%1413,92
Chi-Go 71588,0013411100,00%2822,21

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 29.11.2020
Lähti: 17.7.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.11.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.2.2015
Lähti: 5.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2016
Lähti: 9.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.1.2017
Lähti: 8.2.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.6.2019
Lähti: 31.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.5.2016
Lähti: 16.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.12.2015
Lähti: 25.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.2.2017
Lähti: 9.4.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.11.2016
Lähti: 16.1.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 7.7.2018
Lähti: 4.6.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.3.2020
Lähti: 16.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.7.2013
Lähti: 28.1.2015