deatHdrop

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.6.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3511704243
Ø Taso8,090,009,649,63
Voitot1631646,46%00,00%2252,38%2251,16%
Häviöitä1832352,18%00,00%2047,62%2148,84%
Tasapelejä4781,36%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty584716,65%00,00%1023,81%1023,26%
Vaunuja tuhottu240050,6800,00230,55230,53
Tuhoamissuhde0,820,000,720,70
Vaunuja havaittu380861,0800,00441,05461,07
Vahinkoa aiheutettu1.078,060,001.418,571.451,67
Valtauspisteitä233960,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä105060,3000,0000,0000,00
Kokemus596,510,00749,98747,23
WN7878,950,00849,32837,39
WN81083,350,001018,251218,39
Yhteensä
Taisteluja35117
Ø Taso8,09
Voitot1631646,46%
Häviöitä1832352,18%
Tasapelejä4781,36%
Taisteluja selvitty584716,65%
Vaunuja tuhottu240050,68
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu380861,08
Vahinkoa aiheutettu1.078,06
Valtauspisteitä233960,67
Puolustuspisteitä105060,30
Kokemus596,51
WN7878,95
WN81083,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja42
Ø Taso9,64
Voitot2252,38%
Häviöitä2047,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1023,81%
Vaunuja tuhottu230,55
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu441,05
Vahinkoa aiheutettu1.418,57
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus749,98
WN7849,32
WN81018,25
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja43
Ø Taso9,63
Voitot2251,16%
Häviöitä2148,84%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1023,26%
Vaunuja tuhottu230,53
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu461,07
Vahinkoa aiheutettu1.451,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus747,23
WN7837,39
WN81218,39
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja157000
Voitot7749,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7145,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä95,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4226,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu770,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu1540,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.501,800,000,000,00
Valtauspisteitä2151,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2311,4700,0000,0000,00
Kokemus687,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja157
Voitot7749,04%
Häviöitä7145,22%
Tasapelejä95,73%
Taisteluja selvitty4226,75%
Vaunuja tuhottu770,49
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1540,98
Vahinkoa aiheutettu1.501,80
Valtauspisteitä2151,37
Puolustuspisteitä2311,47
Kokemus687,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot746,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä853,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty426,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu50,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.186,270,000,000,00
Valtauspisteitä312,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus624,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty426,67%
Vaunuja tuhottu120,80
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu50,33
Vahinkoa aiheutettu1.186,27
Valtauspisteitä312,07
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus624,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot950,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä950,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty633,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu181,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu582,280,000,000,00
Valtauspisteitä482,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus479,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot950,00%
Häviöitä950,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty633,33%
Vaunuja tuhottu120,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu181,00
Vahinkoa aiheutettu582,28
Valtauspisteitä482,67
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus479,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja63000
Voitot2031,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4368,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1320,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,340,000,000,00
Vaunuja havaittu390,6200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu498,760,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä791,2500,0000,0000,00
Kokemus312,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja63
Voitot2031,75%
Häviöitä4368,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1320,63%
Vaunuja tuhottu170,27
Tuhoamissuhde0,34
Vaunuja havaittu390,62
Vahinkoa aiheutettu498,76
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä791,25
Kokemus312,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1044000
Voitot62159,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä41039,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä131,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty40939,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6220,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu10391,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu959,920,000,000,00
Valtauspisteitä28732,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24262,3200,0000,0000,00
Kokemus713,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1044
Voitot62159,48%
Häviöitä41039,27%
Tasapelejä131,25%
Taisteluja selvitty40939,18%
Vaunuja tuhottu6220,60
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu10391,00
Vahinkoa aiheutettu959,92
Valtauspisteitä28732,75
Puolustuspisteitä24262,32
Kokemus713,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja139000
Voitot6647,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7151,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4431,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu780,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu1050,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.080,870,000,000,00
Valtauspisteitä3512,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä350,2500,0000,0000,00
Kokemus599,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja139
Voitot6647,48%
Häviöitä7151,08%
Tasapelejä21,44%
Taisteluja selvitty4431,65%
Vaunuja tuhottu780,56
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu1050,76
Vahinkoa aiheutettu1.080,87
Valtauspisteitä3512,53
Puolustuspisteitä350,25
Kokemus599,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot1734,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3366,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty36,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,550,000,000,00
Vaunuja havaittu350,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.320,780,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä731,4600,0000,0000,00
Kokemus568,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot1734,00%
Häviöitä3366,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty36,00%
Vaunuja tuhottu260,52
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu350,70
Vahinkoa aiheutettu1.320,78
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä731,46
Kokemus568,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (311)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 8991,00669204247,99%1260,20
T57 Heavy101766,55671154346,73%1307,14
E 100101623,68671146047,12%1239,08
Type 64 6661,89611138451,01%1674,23
T499742,16608136547,91%954,43
Škoda T 56 81527,26796122546,94%1390,08
IS-381216,28723105649,91%1323,66
E 50 Ausf. M101414,5958095543,35%992,39
Strv S1 81209,5462885646,26%1199,92
Waffenträger auf E 100101895,3759582347,75%1285,39
SU-85B4409,6942172151,32%1128,99
Bat.-Châtillon 25 t101371,3254969541,15%973,60
Object 268101710,9059167144,56%1145,07
T1 Heavy5238,3125366141,91%239,10
Panther7403,6938358444,86%429,33
Tiger II8843,2157149943,89%860,07
E 7591138,2465346947,12%964,41
AMX 13 909818,4964740447,03%1193,56
T297886,3262140045,75%1075,59
Object 705A101772,8569936243,09%1228,88
Progetto M35 mod. 46 81093,2666736144,60%1113,27
T110E4101682,3867036048,06%1079,08
Object 140101424,6964133442,22%1019,53
M41 Walker Bulldog8504,7849533243,98%717,84
E 5091123,9864730245,70%949,92
Object 70491644,1067029947,16%1321,17
ISU-15281404,0866928950,17%1514,45
UDES 15/16101552,4165925944,02%1060,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81457,0671425948,26%1696,05
T-54 first prototype 8867,0765525945,56%1017,75
M60 101419,9562125740,86%889,31
Grille 15101401,7557325645,70%901,13
WZ-120-1G FT 81040,0566523949,37%1026,02
AMX 13 105101104,1261023345,06%1075,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91024,7054622551,11%900,14
Type 59 81017,3768821743,78%1205,78
Lorraine 40 t 81112,3666921247,17%1193,92
SU-130PM 81205,3258720736,71%1004,85
SU-1527860,9856220349,75%1163,07
Caernarvon Action X 8994,8971320247,03%1069,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J475,0016620143,78%36,02
Strv 103B101659,2163320141,79%1031,13
IS-7101632,1774420049,00%1314,73
VK 30.01 (H)5222,2128319940,70%274,81
AMX 13 757448,5961119854,55%839,99
Object 277101534,8368819747,72%1087,16
T54E191127,6163919448,45%882,79
M66416,1437519348,70%508,32
Waffenträger auf Pz. IV91689,3268718745,99%1491,44
Pz.Kpfw. III/IV599,9914818637,10%2,43
T698847,5963818650,00%997,63
UDES 0381104,2856318045,00%1072,14
Panther II8978,4167017450,00%1248,95
T-448799,1564117351,45%973,18
KV-856681,2347517048,82%1122,45
Strv 103-091331,6665016950,89%1156,60
Strv m/42-57 Alt A.2 6820,1365115154,30%1469,39
Dicker Max 6466,0135314031,43%571,45
XM551 Sheridan10893,8653513135,88%737,96
Object 430U101450,9272313151,91%1048,39
T2 Light Tank 2130,9733813150,38%493,26
FV4005 Stage II101154,9856312846,09%711,49
SU-1006617,7450312552,00%1085,47
M3 Lee472,2713112148,76%87,08
T376352,5649812043,33%745,68
T-5491154,0467311947,90%1032,37
AMX 12 t6292,1150111448,25%614,63
Object 777 Version II 91479,0775611342,48%1228,10
AMX ELC bis5156,8834811142,34%280,39
T110E5101701,6269711040,91%1096,49
T328815,8266010957,80%914,41
Tiger-Maus 91605,7378110845,37%1342,19
Leopard 1101597,0865910145,54%1020,30
T-832 81420,0885710158,42%1548,90
T77 81177,5270810047,00%1176,02
Grille5268,422559847,96%398,24
Type 3 Chi-Nu Kai 5347,994279844,90%793,31
T78 6832,426339747,42%1160,61
T-437571,035499450,00%788,49
STG 8980,116169444,68%1025,93
KV-15635,275328940,45%1385,75
KV-26698,205518846,59%1190,18
StuG IV 5369,443828650,00%904,84
Ares 90101404,696768442,86%827,87
Progetto CC55 mod. 5481201,247338250,00%1301,39
Emil I81165,016848143,21%1108,49
Sturer Emil7803,415598151,85%1094,58
M2 Medium Tank378,861388047,50%91,93
Kranvagn101660,346777943,04%1090,93
Object 26391518,716317934,18%1122,33
TNH T Vz. 5191536,657727750,65%1332,08
FV215b 101318,455767735,06%715,86
Škoda T 27 8939,436867454,05%1076,74
M18 Hellcat6536,144407343,84%761,45
IS7746,085767245,83%850,04
T71 DA7253,715187247,22%303,96
M24 Chaffee5332,335037061,43%1195,02
SU-10181120,336777052,86%1152,60
Krupp-Steyr Waffenträger 7769,894807041,43%886,90
Object 268 Version 4101727,856906844,12%1088,91
Type 62 7675,825876637,88%1236,11
CS-52 LIS 8874,265146630,30%732,92
Maus101985,558126448,44%1477,23
M-VI-Y9925,356736248,39%694,25
Jagdpanzer E 100102086,726566144,26%1416,76
BZ-176 81113,617506150,82%922,15
M-III-Y81227,107656046,67%1301,79
TVP T 50/51101432,026455944,07%990,81
Charioteer8925,085945944,07%794,41
Indien-Panzer8892,916115743,86%940,20
Leopard Prototyp A9981,006115644,64%708,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 8935,796225639,29%803,12
Pz.Kpfw. III Ausf. E341,441275444,44%49,30
M-V-Y101608,386385330,19%960,57
Char Futur 4 91676,118185356,60%1464,12
T803111345,256525335,85%541,60
A-447709,985355238,46%830,11
Super Conqueror101345,256475236,54%732,38
M47 Iron Arnie 81147,357345250,00%1234,11
AE Phase I 91306,276825240,38%1074,46
Ikv 65 Alt II6479,554205150,98%739,99
M75284,223775044,00%890,23
Projet Louis 9839,706655046,00%1050,15
TNH 105/100081123,987264948,98%1265,20
UDES 14 Alt 581019,946534944,90%1142,53
Emil II91344,676804841,67%1053,29
Panhard EBR 909518,255194841,67%508,97
Rinoceronte101559,405884738,30%890,76
KV-1S6489,873224742,55%741,33
Object 268 Version V 101569,436424748,94%1021,17
StuG III Ausf. G5364,303754650,00%734,91
BZT-70 101759,897634443,18%995,78
SU-855346,953414348,84%688,75
AMX 105 AM mle. 474205,352754351,16%597,96
Pz.Kpfw. II Luchs467,072604247,62%75,55
Panhard AML Lynx 6x68563,814694230,95%702,74
Leo7740,106384156,10%1071,70
Vz. 55101785,786224136,59%1071,02
Panhard EBR 75 (FL 10) 8636,985644141,46%899,13
Panhard EBR 10510506,134674035,00%274,54
Jagdtiger91238,006043938,46%798,45
Object 780 101537,466553946,15%837,46
T1 Cunningham150,451423842,11%45,75
T-284218,713123839,47%445,98
SU-76M4185,182903857,89%460,41
LT-432 8546,454673826,32%677,52
Toro 91450,327123842,11%1073,01
M3 Stuart398,001743740,54%141,43
AMX 50 Foch (155) 101381,516743748,65%940,22
Stinger 101736,948023655,56%1035,94
T25/27804,406643568,57%1223,20
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6503,694433542,86%761,86
Pz.Sfl. IVc5357,653553447,06%684,79
122 TM 81136,827203452,94%1203,83
Kunze Panzer 91065,126463351,52%817,03
Škoda T 256640,035243237,50%1120,04
leKpz M 41 90 mm GF 8605,095303243,75%842,49
Vz. 68 Squall 8448,845013237,50%499,73
TL-1 LPC 81038,066093135,48%1056,40
Strv 746573,214802846,43%903,48
AMX 13 105 AM mle. 505158,322762853,57%205,07
M5 Stuart464,542092839,29%1,03
T2 Medium Tank216,46922846,43%51,55
Caliban 81222,466462832,14%1215,54
T-28E with F-30 4693,616012850,00%1701,51
P.43 bis6634,075672755,56%1167,76
Pz.Kpfw. II233,961172744,44%36,54
Achilles6510,374812748,15%790,63
Bofors Tornvagn 81177,486822733,33%1033,00
XM57 81238,968182665,38%1096,25
Type 63 8964,046632642,31%845,67
Hummel6417,163162544,00%401,38
FV215b (183) 101032,246102552,00%634,94
SU-100M17821,245562544,00%939,35
Cromwell B 6555,165342540,00%804,55
Rambo 91482,687352540,00%1148,44
Prototipo Standard B91214,007152462,50%1050,85
Progetto C50 mod. 669817,965762441,67%540,00
ShPTK-TVP 100 8681,424402425,00%411,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G365,131802339,13%0,00
Crusader6247,273492250,00%571,79
T28 Prototype8779,455612245,45%629,48
Windhund 81333,367272254,55%1466,02
UDES 1691085,337052161,90%934,85
GSOR 1008 81104,386742147,62%923,66
AMX M4 mle. 49 8839,335262128,57%765,22
T1 HMC259,351032045,00%122,42
VK 30.02 (D)7885,756312045,00%1223,00
T-26227,40732035,00%0,00
KV-137535,505562050,00%796,20
E 65 Zwilling 81064,806682045,00%810,30
M2 Light229,161221942,11%19,31
Object 2579926,326861952,63%720,33
Char Murat 91182,266131942,11%829,96
Stridsyxa 81155,677571850,00%1118,05
Ferdinand8873,826651770,59%945,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,183831752,94%572,72
43 M. Toldi III 382,652281752,94%290,04
Matilda Black Prince 5367,813701637,50%710,91
Ikv 1035214,072871553,33%374,79
Pz.Kpfw. T 25 5184,793961471,43%459,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81158,867581457,14%1507,99
P.44 Pantera8996,386621353,85%1154,50
AT 25706,925051353,85%1667,25
Challenger7978,855991338,46%1091,55
Object 432U111388,697881361,54%978,62
M3 Light 382,001381346,15%195,42
T7 Combat Car 2109,852451338,46%334,44
AMX 30 B101014,506101250,00%641,83
Panhard AMD 178B6209,173201233,33%276,79
Pz.Sfl. IC 4319,174321258,33%932,92
Cromwell6193,823381136,36%84,69
T-46368,45641118,18%10,96
Wespe369,361711145,45%82,66
M-II-Y71004,098001154,55%1456,24
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8848,276541163,64%1001,69
Taschenratte111750,007161136,36%700,07
Excelsior 5391,454821163,64%797,18
Sturmpanzer I Bison318,50701050,00%89,84
Carro d'assalto P.887738,305261040,00%693,67
Char Mle. 75 9344,204111020,00%141,55
Obsidian 81248,608841060,00%1813,05
KV-1SA 5678,805611030,00%1249,13
T-116 3521,806941060,00%3136,90
VK 75.01 (K) 8794,78769955,56%846,31
T28 Concept 7734,67522933,33%870,47
Char de transition 6877,89664955,56%1326,72
M54 Renegade 8812,89552933,33%586,33
Somua SM 81402,67695944,44%1186,68
DZT-159 Dragon's Soul 91146,33665944,44%773,42
AMX 40472,13182850,00%104,56
Panzerjäger I291,3896812,50%92,69
M7 Priest339,88109850,00%148,39
Coccodrillo 101380,38613837,50%671,15
Chieftain/T95 8837,13584837,50%824,78
Stitch 8963,00795875,00%942,07
OCP Peacekeeper 91258,63517812,50%775,80
Hotchkiss H35252,86102728,57%1,50
P.4351108,14920757,14%5169,76
Caernarvon8669,86635742,86%538,85
Marder II3107,86231771,43%341,32
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6348,43411742,86%662,84
K-2 81033,00850757,14%1052,20
M24E2 Super Chaffee 6316,00337728,57%536,70
Turán III prototípus 5549,14617757,14%1402,90
Renault NC-31164,33170666,67%325,50
Progetto M40 mod. 65101182,83642650,00%808,35
MS-1151,83120650,00%87,59
Pz.Kpfw. I2119,50275666,67%566,48
Ares 90 C111187,67831666,67%737,09
AMBT 8992,50553633,33%797,10
Object 283 91278,17711650,00%1242,22
Ashbringer 101893,67803666,67%1237,29
Type 59 First Warrior 81116,67708633,33%1307,79
P.43 ter7720,407715100,00%1129,34
Vz. 44-17917,80815580,00%1233,71
TS-54 8667,20571560,00%580,10
Kampfpanzer 50 t 91168,6047950,00%623,55
SU-100Y 6822,80495540,00%1057,74
Concept 1B 91231,60820560,00%922,39
Leichttraktor134,5098475,00%261,00
AMX 38387,75235425,00%23,73
T3 HMC211,25125475,00%261,00
Valentine AT4865,00606475,00%3230,78
T-109933,75558425,00%569,85
AMX 50 Foch B101397,00749475,00%960,67
Kanonenjagdpanzer 2 829,75468450,00%128,56
XM66F 8943,50662450,00%755,65
T-29 3429,25579450,00%1669,78
TBT 92303,751108475,00%2254,63
LTP 3191,75347450,00%828,64
Bretagne Panther 6455,5024840,00%465,69
TT-130M 91102,00673450,00%907,93
ELC EVEN 90 8280,00617475,00%469,11
Super Hellcat 7676,50568475,00%921,71
AMX Chasseur de chars 8537,50427425,00%408,71
D23106,007230,00%136,51
Renault FT174,00121333,33%164,62
AT-1219,67144366,67%217,74
Universal Carrier 2-pdr2194,002193100,00%934,04
GSOR the TANK 91501,67670333,33%1485,72
KJPZ TIII Jäger 9422,33408333,33%37,11
M-IV-Y 8689,33522333,33%389,49
AC 1 Sentinel 4249,00425366,67%947,46
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81189,67628333,33%944,74
GSOR 1010 FB 8818,00682366,67%984,43
AMX Canon d'assaut 105 8591,33364333,33%325,90
Charioteer Nomad 81044,339653100,00%1096,09
Kolohousenka163,501582100,00%310,71
Renault Otsu196,003062100,00%435,72
Type 6191577,00705250,00%1194,26
Valentine3378,50309250,00%1286,97
Bat.-Châtillon 12 t8342,5017220,00%278,74
FV225 Collector 91964,0054320,00%1108,54
Black Prince II 7802,50530250,00%802,02
Object 752 92309,0015272100,00%2514,61
Jagdpanzer E 90 9573,00660250,00%272,63
Carro da Combattimento 45 t 102231,0058520,00%1459,58
Lätt Stridsfordon 120 9433,0020820,00%46,56
Predatore 9815,00489250,00%459,19
Panther/M10 7960,50666250,00%1300,99
Type 97 Te-Ke 295,001611100,00%452,77
STB-1101403,0035410,00%703,43
SU-182150,007410,00%710,00
M10390,005691100,00%261,00
Forest Spirit 80,0020110,00%0,00
KV-220-2 5746,009691100,00%1293,90
Light Mk. VIC 2301,005671100,00%1941,34
T92 8290,0024310,00%211,47
Straussler V–4/40 30,0012210,00%0,00
Fantôme 91463,008481100,00%1224,76

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.6.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2016
Lähti: 25.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.5.2016
Lähti: 1.6.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 13.3.2015
Lähti: 25.10.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.4.2014
Lähti: 11.3.2015