dddamian

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 7.10.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23097000
Ø Taso6,640,000,000,00
Voitot1218852,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1062946,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2801,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty709630,72%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu216170,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu279101,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu911,900,000,000,00
Valtauspisteitä228200,9900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä229981,0000,0000,0000,00
Kokemus456,710,000,000,00
WN71244,940,000,000,00
WN81521,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23097
Ø Taso6,64
Voitot1218852,77%
Häviöitä1062946,02%
Tasapelejä2801,21%
Taisteluja selvitty709630,72%
Vaunuja tuhottu216170,94
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu279101,21
Vahinkoa aiheutettu911,90
Valtauspisteitä228200,99
Puolustuspisteitä229981,00
Kokemus456,71
WN71244,94
WN81521,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja383000
Voitot21556,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15239,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä164,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13434,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1850,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu6031,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.234,950,000,000,00
Valtauspisteitä1630,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7702,0100,0000,0000,00
Kokemus489,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja383
Voitot21556,14%
Häviöitä15239,69%
Tasapelejä164,18%
Taisteluja selvitty13434,99%
Vaunuja tuhottu1850,48
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu6031,57
Vahinkoa aiheutettu1.234,95
Valtauspisteitä1630,43
Puolustuspisteitä7702,01
Kokemus489,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51000
Voitot2549,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2141,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä59,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2243,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu541,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu954,820,000,000,00
Valtauspisteitä1713,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä751,4700,0000,0000,00
Kokemus420,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja51
Voitot2549,02%
Häviöitä2141,18%
Tasapelejä59,80%
Taisteluja selvitty2243,14%
Vaunuja tuhottu260,51
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu541,06
Vahinkoa aiheutettu954,82
Valtauspisteitä1713,35
Puolustuspisteitä751,47
Kokemus420,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32000
Voitot1856,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1134,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä39,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1031,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu341,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu378,810,000,000,00
Valtauspisteitä1023,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus284,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja32
Voitot1856,25%
Häviöitä1134,38%
Tasapelejä39,38%
Taisteluja selvitty1031,25%
Vaunuja tuhottu130,41
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu341,06
Vahinkoa aiheutettu378,81
Valtauspisteitä1023,19
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus284,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1053000
Voitot65662,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38736,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41439,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8360,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,310,000,000,00
Vaunuja havaittu12711,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu688,930,000,000,00
Valtauspisteitä11251,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä17931,7000,0000,0000,00
Kokemus433,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1053
Voitot65662,30%
Häviöitä38736,75%
Tasapelejä100,95%
Taisteluja selvitty41439,32%
Vaunuja tuhottu8360,79
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu12711,21
Vahinkoa aiheutettu688,93
Valtauspisteitä11251,07
Puolustuspisteitä17931,70
Kokemus433,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja133000
Voitot8463,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4634,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4533,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu460,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,520,000,000,00
Vaunuja havaittu1190,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu340,440,000,000,00
Valtauspisteitä5784,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2281,7100,0000,0000,00
Kokemus369,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja133
Voitot8463,16%
Häviöitä4634,59%
Tasapelejä32,26%
Taisteluja selvitty4533,83%
Vaunuja tuhottu460,35
Tuhoamissuhde0,52
Vaunuja havaittu1190,89
Vahinkoa aiheutettu340,44
Valtauspisteitä5784,35
Puolustuspisteitä2281,71
Kokemus369,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja145000
Voitot8760,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5537,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7048,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu990,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu1961,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu802,340,000,000,00
Valtauspisteitä2631,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2912,0100,0000,0000,00
Kokemus385,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja145
Voitot8760,00%
Häviöitä5537,93%
Tasapelejä32,07%
Taisteluja selvitty7048,28%
Vaunuja tuhottu990,68
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu1961,35
Vahinkoa aiheutettu802,34
Valtauspisteitä2631,81
Puolustuspisteitä2912,01
Kokemus385,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot350,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä350,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu91,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.387,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus424,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot350,00%
Häviöitä350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu50,83
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu91,50
Vahinkoa aiheutettu1.387,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus424,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (173)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81346,47548220652,22%1737,95
KV-856987,73561128760,53%2117,30
M446845,07452114854,01%1632,39
T-505219,2536078059,62%776,74
VK 36.01 (H)6675,3344875356,57%1309,87
Tiger II81258,1954271751,19%1624,63
SU-855608,3832170554,33%1640,25
AMX 12 t6613,5048366554,59%2068,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C3259,3438766355,81%1606,81
AMX 13 909870,7752158756,22%1416,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2278,9034157855,71%2011,07
E 100101809,9249956148,48%1487,08
M24 Chaffee5384,2940049650,60%1556,32
Leopard 1101342,2949448350,93%990,24
Waffenträger auf Pz. IV91727,4447945648,46%1556,39
O-I6973,5650442653,29%1934,28
E 7591305,6258140247,76%1189,22
Bat.-Châtillon 25 t AP91281,9547139343,77%1270,48
Object 70491982,0556537452,14%1775,79
Indien-Panzer8962,3944035244,60%1203,67
ISU-15281274,8247034844,54%1354,70
KV-15664,8748629655,74%1779,97
O-Ho81572,5662129057,93%2238,32
Tiger I7818,7542328350,53%1116,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81543,3854627750,54%1786,03
GSOR 1008 81460,9059127652,54%1565,43
SU-1527801,5835624949,00%1063,62
LTTB8733,4154623258,62%1616,99
Bat.-Châtillon 25 t101726,4046322842,98%1572,12
SU-1006563,4633522751,10%928,78
VK 30.02 (D)7852,9249721554,42%1480,00
Sturer Emil71133,4546221449,07%1818,42
M415527,2129320654,37%861,47
T-54 ltwt.9924,9355120255,45%1406,40
O-Ni71422,2666219163,87%2448,97
Leopard Prototyp A9961,8841717642,61%681,74
T-345444,5936217255,23%1450,60
Type 4 Heavy91321,2249816251,85%1261,95
Tiger (P)7950,0452015752,87%1338,19
AMX 13 105 AM mle. 505563,8131715244,74%1274,61
AMX 13 757434,1942914953,02%794,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5436,0537114246,48%1146,12
M127893,9848014153,90%1202,53
T-34-856612,3742213655,15%1301,22
AMX ELC bis5198,0827213247,73%520,65
MT-256317,8435812850,78%858,82
53TP Markowskiego81299,9252012243,44%1402,75
SU-85B4247,8919010745,79%464,66
SU-130PM 81310,2658410448,08%1274,94
ISU-152K 81451,0448310338,83%1574,49
Ikv 65 Alt II6610,493719550,53%1126,89
Panhard AMD 178B6411,874439354,84%1275,77
VK 30.01 (P)6583,943779044,44%879,31
Nashorn6711,483848852,27%1376,68
SU-76M4158,541548154,32%325,57
VK 16.02 Leopard5157,012967959,49%418,96
M75387,233597857,69%1654,75
Pz.Sfl. IVc5440,513067848,72%964,10
45TP Habicha71075,885397755,84%1521,89
SU-122A5411,782567651,32%936,47
Ikv 1035529,713417557,33%1452,72
Grille 15102228,244737146,48%1881,57
Strv 746826,204676947,83%1847,37
Marder 38T4297,252326740,30%594,80
A-20587,251906339,68%25,97
Cromwell6577,633836046,67%1071,51
Pz.Kpfw. II Luchs4210,052905942,37%614,54
Emil I81299,177025858,62%1566,56
M5 Stuart4206,273005657,14%514,80
O-I Experimental5665,953775538,18%1346,56
M40/M4381027,515435556,36%1154,65
T1 Cunningham1200,433085360,38%1587,27
B.U.G.I.6955,324925352,83%1736,58
SU-54561,902635263,46%1757,20
50TP Tyszkiewicza91977,107375141,18%1951,49
SU-263268,901735150,98%737,37
Crusader6362,283205046,00%986,07
Churchill I5459,083805060,00%973,81
King Tiger (Captured) 71091,885904963,27%1457,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3192,761904645,65%556,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4184,252734452,27%529,65
25TP KSUST II5465,123054252,38%1073,89
40TP Habicha6841,365804261,90%2105,24
Hotchkiss EBR7206,863254245,24%218,01
Lorraine 39L AM3386,222104153,66%1593,15
CS-4471009,685423857,89%1687,44
Bat.-Châtillon 12 t8722,514403751,35%1293,63
T216256,033453650,00%538,54
AMX 404229,403253545,71%856,98
Leo7858,416783458,82%1428,65
Type 2597 Chi-Ha3231,212553461,76%936,06
Lago4409,133403246,88%1379,77
MS-1188,771553167,74%454,60
T-437737,324283148,39%1090,54
Sav m/434423,633123056,67%1175,84
Progetto CC55 mod. 5481187,835373056,67%1319,67
AT-12125,361282857,14%398,47
Matilda4254,743142759,26%711,40
14TP4295,222372759,26%1099,27
Covenanter5364,303552759,26%1538,15
Pz.Kpfw. II Ausf. G3265,593022755,56%1210,86
Object 268102292,485082548,00%1961,15
Churchill VII6500,963322441,67%660,34
T-284480,265202369,57%2025,50
Strv m/425579,365522259,09%1901,85
CS-538884,005642268,18%1181,67
Leichttraktor161,141202147,62%94,25
M3 Stuart3202,852532050,00%795,73
T1 Heavy51052,905702060,00%2783,73
BT-74159,582041957,89%513,26
P26/404444,942651855,56%1308,85
Ikv 723264,592401752,94%787,53
M7 Priest3239,591881752,94%613,31
Strv m/40L3192,002011643,75%505,51
M2 Medium Tank3148,562441675,00%606,53
T1 HMC2185,001681450,00%1049,72
T26E5 Patriot 81219,076391428,57%1481,81
BT-2287,231241338,46%162,38
Carro d'assalto P.887932,856521353,85%1111,20
Cruiser Mk. IV4142,542281361,54%393,13
E 75 TS 8639,314341330,77%418,86
M3 Lee4262,083351291,67%1094,65
Universal Carrier 2-pdr2134,551461154,55%450,97
Marder II3291,302101040,00%933,37
T7 Combat Car 297,301421030,00%227,44
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,25186825,00%647,58
Cruiser Mk. III3157,25163825,00%548,96
Pz.Kpfw. I2124,63261862,50%558,63
Strv m/382140,43141728,57%404,33
M5A1 Stuart491,00182757,14%193,29
A-436290,71246728,57%292,39
7TP2219,50224650,00%815,23
Ferdinand8426,83384650,00%254,59
BT-7 artillery 372,33122650,00%116,66
D1286,00140520,00%138,17
Vickers Medium Mk. III3225,60540580,00%1071,51
T2 Medium Tank2210,20240540,00%1057,98
Progetto M35 mod. 46 81216,60608560,00%1440,14
Vickers Medium Mk. II2167,50229450,00%716,30
LT vz. 352151,00213475,00%769,06
Renault Otsu1119,25147425,00%321,21
T1E6 290,75152475,00%442,83
Strv fm/211156,00181333,33%687,07
Renault FT 75 BS2317,672023100,00%1997,20
M2 Light2355,675973100,00%2135,15
Sturmpanzer I Bison3140,0055333,33%227,02
AMX 13 F3 AM6250,33215366,67%335,95
T-602254,674273100,00%1544,14
T-29 3148,33155366,67%480,19
Vickers Medium Mk. I179,501812100,00%454,94
Renault FT116,50982100,00%261,00
50TP prototyp 81339,50516250,00%1586,21
Sturmpanzer II4109,50135250,00%181,08
Light Mk. VIC 295,501562100,00%501,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 284,50189250,00%240,38
StuG IV 5416,50275250,00%902,10
43 M. Toldi III 391,50142250,00%293,79
Kolohousenka178,001641100,00%387,39
Chi-Ni246,001510,00%0,00
4TP1211,003731100,00%1209,47
Hotchkiss H352187,0015110,00%775,87
P.43 bis6110,0013010,00%0,00
Pvlvv fm/42299,008310,00%130,46
SU-182184,004910,00%945,38
Ikv 90 Typ B7269,0016810,00%74,20
T-8040,004210,00%0,00
T-50-2 6259,0013510,00%453,08
T-45 247,0010810,00%0,00
Sexton I 3336,005901100,00%1237,44
Pz.Kpfw. T 15 3272,0013010,00%880,98
LTP 3269,0012910,00%1135,08
Super Hellcat 7496,006721100,00%643,11
M4A1 Revalorisé 80,004401100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 7.10.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 7.10.2019
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.10.2015
Lähti: 12.4.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.11.2014
Lähti: 29.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.12.2016
Lähti: 5.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.8.2017
Lähti: 12.9.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 20.5.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 24.2.2014
Lähti: 10.11.2014