clos7

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.10.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2769823291
Ø Taso7,7910,009,889,67
Voitot1283046,32%2100,00%1237,50%4347,25%
Häviöitä1449952,35%00,00%2062,50%4751,65%
Tasapelejä3691,33%00,00%00,00%11,10%
Taisteluja selvitty834830,14%2100,00%1134,38%3841,76%
Vaunuja tuhottu146550,5321,00170,53460,51
Tuhoamissuhde0,760,000,810,87
Vaunuja havaittu141690,5100,0060,19210,23
Vahinkoa aiheutettu819,131.429,501.191,941.193,09
Valtauspisteitä223330,8100,0000,0080,09
Puolustuspisteitä106760,3900,0000,0030,03
Kokemus499,14747,00405,75459,22
WN7665,161080,07440,45586,59
WN8773,381143,17776,52898,86
Yhteensä
Taisteluja27698
Ø Taso7,79
Voitot1283046,32%
Häviöitä1449952,35%
Tasapelejä3691,33%
Taisteluja selvitty834830,14%
Vaunuja tuhottu146550,53
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu141690,51
Vahinkoa aiheutettu819,13
Valtauspisteitä223330,81
Puolustuspisteitä106760,39
Kokemus499,14
WN7665,16
WN8773,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso10,00
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu21,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.429,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus747,00
WN71080,07
WN81143,17
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja32
Ø Taso9,88
Voitot1237,50%
Häviöitä2062,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1134,38%
Vaunuja tuhottu170,53
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu60,19
Vahinkoa aiheutettu1.191,94
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus405,75
WN7440,45
WN8776,52
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja91
Ø Taso9,67
Voitot4347,25%
Häviöitä4751,65%
Tasapelejä11,10%
Taisteluja selvitty3841,76%
Vaunuja tuhottu460,51
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu210,23
Vahinkoa aiheutettu1.193,09
Valtauspisteitä80,09
Puolustuspisteitä30,03
Kokemus459,22
WN7586,59
WN8898,86
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja70000
Voitot1927,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4767,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä45,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1724,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,640,000,000,00
Vaunuja havaittu330,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.462,370,000,000,00
Valtauspisteitä360,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä460,6600,0000,0000,00
Kokemus466,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja70
Voitot1927,14%
Häviöitä4767,14%
Tasapelejä45,71%
Taisteluja selvitty1724,29%
Vaunuja tuhottu340,49
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu330,47
Vahinkoa aiheutettu1.462,37
Valtauspisteitä360,51
Puolustuspisteitä460,66
Kokemus466,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot1535,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2661,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1330,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu200,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu180,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu920,020,000,000,00
Valtauspisteitä601,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1172,7900,0000,0000,00
Kokemus576,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot1535,71%
Häviöitä2661,90%
Tasapelejä12,38%
Taisteluja selvitty1330,95%
Vaunuja tuhottu200,48
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu180,43
Vahinkoa aiheutettu920,02
Valtauspisteitä601,43
Puolustuspisteitä1172,79
Kokemus576,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1246,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1453,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu170,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu362,190,000,000,00
Valtauspisteitä120,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus369,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1246,15%
Häviöitä1453,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%
Vaunuja tuhottu70,27
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu170,65
Vahinkoa aiheutettu362,19
Valtauspisteitä120,46
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus369,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja482000
Voitot23448,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24851,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19941,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2190,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu2380,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu879,480,000,000,00
Valtauspisteitä5841,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15013,1100,0000,0000,00
Kokemus694,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja482
Voitot23448,55%
Häviöitä24851,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty19941,29%
Vaunuja tuhottu2190,45
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu2380,49
Vahinkoa aiheutettu879,48
Valtauspisteitä5841,21
Puolustuspisteitä15013,11
Kokemus694,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1795000
Voitot79644,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä92051,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä794,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty63935,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8830,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu10220,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu972,050,000,000,00
Valtauspisteitä22831,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15280,8500,0000,0000,00
Kokemus555,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1795
Voitot79644,35%
Häviöitä92051,25%
Tasapelejä794,40%
Taisteluja selvitty63935,60%
Vaunuja tuhottu8830,49
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu10220,57
Vahinkoa aiheutettu972,05
Valtauspisteitä22831,27
Puolustuspisteitä15280,85
Kokemus555,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1303000
Voitot61146,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä67551,80%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä171,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41531,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7240,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu5920,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.455,520,000,000,00
Valtauspisteitä8680,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11050,8500,0000,0000,00
Kokemus642,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1303
Voitot61146,89%
Häviöitä67551,80%
Tasapelejä171,30%
Taisteluja selvitty41531,85%
Vaunuja tuhottu7240,56
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu5920,45
Vahinkoa aiheutettu1.455,52
Valtauspisteitä8680,67
Puolustuspisteitä11050,85
Kokemus642,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (299)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81093,49556139448,21%1165,79
AMX M4 mle. 49 Liberté 8865,7665550248,61%860,19
T-109882,3454244542,47%600,12
E 75 TS 81027,1865643850,46%1037,08
T-549985,4060540448,27%825,10
T-34-856271,6036133739,47%231,00
Leopard Prototyp A9832,9349232537,54%451,76
Tiger II8586,0550532444,75%420,05
Bat.-Châtillon 155 559961,9847831450,00%877,64
Bat.-Châtillon 12 t8481,8549131243,27%618,28
VK 30.02 (D)7239,5837129944,15%126,43
T-448643,6455628943,60%643,32
Škoda T 5091150,9847528245,39%923,35
T28 Prototype8846,2453227850,36%762,97
Indien-Panzer8426,3746727838,13%240,73
Tiger (P)7700,6155927250,37%766,36
Progetto C50 mod. 6691265,6249726543,02%961,87
Bat.-Châtillon 25 t AP9857,4247126339,92%563,16
Ferdinand8941,7351125950,19%824,01
Strv 103-091326,4864025753,70%1110,89
IS7516,9449325049,60%519,32
E 759942,2963524548,57%677,37
T9591497,3669524246,28%1140,83
Waffenträger auf Pz. IV91322,4942023537,45%903,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81112,2444423447,44%995,65
Centurion Mk. 7/191088,1662623045,22%845,02
FV38059990,6852422847,37%844,51
Object 70491365,3947722548,00%920,40
Ares 859987,9546922544,44%683,45
Cromwell6296,1340422248,65%376,18
Super Hellcat 7763,1546421849,54%1003,57
AMX AC mle. 488769,3039121441,59%603,10
UDES 038771,6448721243,87%629,45
VK 30.01 (D)685,1823021144,55%55,22
Object 43091487,6273921050,48%1358,28
T207781,5747720846,63%973,36
Ikv 65 Alt II6210,7529420442,16%122,80
50TP Tyszkiewicza91213,4066020241,09%909,74
53TP Markowskiego81016,7552119747,21%1024,35
T-34-28936,6348018847,87%1061,36
AMX 50 12091193,0545218644,09%905,58
T25/27504,8445118644,09%512,37
T309951,6855018438,59%569,48
Comet7393,4042518345,90%400,54
M-VI-Y91028,9148118041,67%733,77
AMX 50 Foch91169,2545417943,58%794,30
LPT-67 Šelma9538,9244817853,93%606,86
Löwe 8937,0767117847,19%926,89
G.W. Tiger (P)8923,5349417455,75%1028,37
T-437273,9445117342,20%170,08
M18 Hellcat6356,2037917345,09%384,12
Mäuschen91250,0371917353,76%1081,92
Ikv 90 Typ B7429,3039316940,83%362,26
Centurion Mk. I8713,6358216946,75%728,07
Ikv 103581,1217616842,86%37,11
Jagdtiger91069,0561316749,10%712,00
Pz.Kpfw. III/IV559,0316116437,80%0,00
Tiger I7334,6346216043,13%185,10
IS-3-II91247,2659016050,00%1015,62
IS-2-II8957,4651715854,43%992,64
Ares 7581014,4953015752,23%1082,73
IS-M8798,2453115646,15%749,68
M-III-Y8931,7851615547,10%881,36
M53/M5591195,8665215249,34%1170,65
Tortoise91233,3860415242,11%788,94
IS-38609,3156415143,71%437,98
VK 100.01 (P)8911,1468515149,01%946,72
GSOR 3301 AVR FS9691,0743215048,67%841,45
Panther II8701,6052014445,14%685,63
Vz. 64 Blesk8471,7644314346,85%577,44
M40/M4381061,3860214351,75%1056,94
G.W. Tiger91071,0748114254,93%1047,86
Controcarro 1 Mk. 291125,7151214042,14%752,16
FV4004 Conway91197,5859714044,29%944,26
T2881109,9367713647,79%1061,93
M10391229,9166013547,41%966,54
TNH T Vz. 5191126,6049513247,73%806,90
WZ-1328448,4438412944,19%519,59
AMX 13 757528,3048712847,66%938,46
T-345181,0131912450,81%308,47
212A91056,1145112254,92%912,50
Emil II91272,7367912050,00%996,18
Object 261101333,6347312045,00%999,18
Conqueror Gun Carriage101192,8955511859,32%970,27
Pz.Kpfw. III Ausf. J423,5612711746,15%56,35
ISU-1528671,7235611737,61%393,78
T92 HMC101345,3451611650,86%1212,89
VK 30.01 (H)5202,7233811148,65%285,37
Leo7728,2948610849,07%1001,56
KV-37980,2448910855,56%1272,63
Object 70591406,2471510850,00%1263,84
TNH 105/10008963,9745710742,99%943,65
Lorraine 155 mle. 518784,3546510751,40%785,77
T404221,9220810544,76%346,31
VK 45.02 (P) Ausf. A8647,3251010440,38%482,23
Charioteer8920,5059910450,96%890,41
AMX M4 mle. 457738,0242510144,55%766,16
GSOR 1006 Scheme 791318,415779945,45%1047,46
UDES 1691086,905519829,59%798,83
CS-538768,425399738,14%748,96
Conqueror91053,906109637,50%622,06
KV-26612,294309652,08%929,39
LHMTV8598,334809646,88%890,27
M10 Wolverine5248,912779548,42%364,70
Tiger 131 6499,054459545,26%586,27
WZ-1209973,446369445,74%786,45
VK 36.01 (H)6260,464439451,06%257,44
AMX 12 t6376,893589134,07%734,74
T-34-85M 6552,414789041,11%673,33
AMX 65 t8994,854558944,94%982,90
Rinoceronte101533,065118852,27%1051,11
Object 4168848,505288844,32%862,60
T328931,547078751,72%947,59
AT 158853,915918644,19%682,01
FV2078779,976488653,49%884,18
WZ-111 model 1-491261,546708441,67%962,26
E 509957,056498453,57%760,59
M-II-Y7864,834798447,62%951,84
Sav m/43450,521578338,55%0,11
SDP 60 Gonkiewicza91160,526748349,40%810,40
AMX M4 mle. 5191285,365128346,99%923,47
SU-1527681,483808146,91%757,42
Prototipo Standard B91431,946418041,25%1177,30
1108674,994378043,75%543,61
K-91-PT 91311,695248040,00%1017,01
UDES 14 Alt 58734,055507943,04%688,39
WZ-132A9755,796697852,56%912,62
Crusader 5.5-in. SP7396,194347748,05%415,39
WZ-1317514,884857564,00%1082,58
BZ-6891283,126727537,33%861,18
CS-599711,575097436,49%367,31
FV601 Saladin81084,966017456,76%1252,03
45TP Habicha7761,746097353,42%1019,28
Lorraine 155 mle. 507738,614697248,61%822,47
GSR 3301 Setter7398,353217243,06%654,02
AMX 13 F3 AM6525,523427150,70%661,26
Sturer Emil7805,135447052,86%1062,55
TVP VTU Koncept8567,243846741,79%465,55
SMV CC-678726,344166540,00%529,01
M127811,986186550,77%938,88
FV3046390,183316553,85%545,40
VK 30.02 (M)6426,834146540,00%533,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E316,731126445,31%56,93
Churchill Gun Carrier6344,613186439,06%336,25
Panther7536,354936347,62%683,39
VK 30.01 (P)6481,904666350,79%712,81
Škoda T 256586,133466045,00%937,96
Progetto CC55 mod. 5481156,376835945,76%1107,69
FV4005 Stage II101182,934335945,76%727,04
FV227 Conceiver8980,907255954,24%1029,81
Emil I81096,786665846,55%1004,33
Churchill VII6481,354755742,11%598,07
M26 Pershing8584,814895740,35%445,53
ARL V396560,423365747,37%852,67
T698681,685425742,11%585,21
M446798,895805749,12%1449,20
AMX ELC bis5195,632475642,86%410,23
Crusader695,383005547,27%81,79
P.44 Pantera81014,966085538,18%1065,15
BZ-1668881,404705545,45%841,52
Strv 746653,314935442,59%1106,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91172,917345459,26%1025,77
E 100101187,206245448,15%714,39
Char Futur 4 91495,575775356,60%1231,99
AMX 50 1008930,734835253,85%897,10
Covenanter574,942285248,08%78,91
BZ-587936,734515248,08%1064,65
Somua SAu 404380,532095145,10%878,14
SDP 58 Kilana8898,366105054,00%804,74
KV-137238,824845050,00%190,73
40TP Habicha6464,244464942,86%688,04
Vz. 44-17797,574064942,86%854,38
A-20552,901584847,92%89,50
Carro d'assalto P.887927,315684843,75%1138,28
CS-447828,905564841,67%1107,70
SU-14-28813,615584647,83%713,75
FV217 Badger101234,915554645,65%642,34
FV229 Contender91321,058734468,18%1188,23
Lorraine 40 t 8924,846684456,82%1011,34
Churchill I5377,304224344,19%584,78
Leichttraktor132,861494341,86%11,55
AMX 13 105 AM mle. 505387,022184327,91%544,48
Ikv 72356,021224245,24%61,58
Caernarvon8992,516544148,78%965,76
BT-7454,231484045,00%57,84
IS-27743,584114040,00%714,46
Durchbruchswagen 2485,872583844,74%52,46
14TP4115,281713641,67%163,91
Semovente M43 Bassotto6567,173013644,44%723,52
AMX AC mle. 467689,063483636,11%664,78
P.43 bis6615,895323554,29%1005,33
Centurion Action X101249,234593542,86%823,11
SDP 57 Gowika71090,976083542,86%1316,90
G.W. Panther7693,943963551,43%769,68
T-54 ltwt.9844,295753450,00%1083,90
Pawlack Tank6728,005463470,59%1413,47
T297865,946613339,39%908,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5174,092993348,48%269,17
Konštrukta T-34/1007434,902983138,71%398,54
SMV CC-567615,324373148,39%657,44
Achilles6560,904853154,84%903,82
M415466,734043043,33%606,19
25TP KSUST II5173,973092958,62%313,19
AMX 40450,181282828,57%0,00
B.U.G.I.6646,295132842,86%896,16
Škoda T 177465,813602638,46%685,36
AMX 38328,461432653,85%125,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4273,423402665,38%884,21
Kranvagn101463,405772548,00%946,43
T56 GMC3125,601302540,00%173,99
Challenger7724,334942433,33%732,74
FSV Scheme A7704,925892441,67%811,50
STG Guard 8939,885732445,83%1047,31
S-517704,175952352,17%756,18
Bishop5309,613392356,52%571,99
FV215b 101037,554192236,36%497,06
M46 Patton9648,775002236,36%298,87
FV224 Chopper71188,868902272,73%1442,58
KV-15517,144322147,62%873,85
Pz.Kpfw. VII101323,805502035,00%651,88
UDES 15/16101262,324471936,84%651,16
Jagdpanzer E 100101400,534471947,37%824,99
Staghound Mk. III6696,215721957,89%1175,15
Sherman VC Firefly 6679,324451963,16%1173,04
Strv fm/21137,891681855,56%127,48
CS-63101432,735911526,67%975,40
S35 CA5650,804491560,00%1440,66
Renault FT 75 BS231,57901450,00%87,48
T110E5101333,575611450,00%816,38
AE Phase I 91252,004311428,57%812,36
M48A5 Patton101539,546491353,85%1125,45
Leopard 1101320,005051338,46%728,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3227,692091346,15%628,09
Object 268 Version V 10940,773121323,08%333,57
M4A3E8 Sherman6394,674731250,00%583,64
E 50 Ausf. M101475,426051250,00%1088,23
Object 705A101883,258901275,00%1513,96
WZ-120-1G FT 8418,334191233,33%130,91
10TP3146,091561154,55%468,37
Strv 103B101171,453121118,18%504,83
L-60 232,181441154,55%146,34
BT-22112,201521030,00%300,87
ARL 446470,302591020,00%539,02
Lorraine 39L AM323,301081050,00%123,93
59-166467,803381030,00%1004,74
AMX 13 10510998,004791040,00%866,16
Pz.Kpfw. II237,78126911,11%0,00
LTP 3107,67163911,11%242,03
60TP Lewandowskiego101707,88478837,50%1000,22
IS-7101062,75541825,00%490,55
FCM 36233,50129837,50%0,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8759,25454837,50%640,19
TS-5 8956,25410850,00%865,12
M4A1 Sherman5263,57388757,14%635,52
Bat.-Châtillon 25 t10982,0028970,00%456,25
LTTB8780,43761771,43%1346,35
A46 6239,86496771,43%684,88
113 Beijing Opera 101229,71579728,57%583,46
Progetto M40 mod. 65101830,17489633,33%1448,72
DS PZInż5466,50411650,00%818,05
T3 HMC221,00108683,33%261,00
Cruiser Mk. III33,002576100,00%261,00
T57 Heavy10648,33461633,33%161,12
M56 Scorpion 7689,67387616,67%701,62
T-28E with F-30 4369,67443683,33%914,35
Cruiser Mk. IV4107,20257580,00%327,20
FV215b (183) 10482,20365540,00%82,28
T110E3101421,40602540,00%716,46
Object 430U101855,60543540,00%1316,06
Tetrarch 263,007250,00%43,43
Panther/M10 7921,6038950,00%1446,71
StuG IV 5408,20459580,00%1041,74
Vickers Medium Mk. I158,25116425,00%49,06
MS-1114,5055425,00%0,00
M8A14646,25500475,00%1827,77
Vickers Medium Mk. II220,0077333,33%0,00
T1 Cunningham169,00133333,33%158,24
7TP2260,00257366,67%1115,14
T-62A101034,33363333,33%480,01
Renault FT199,50176250,00%394,62
4TP1155,00269250,00%653,54
T110E410528,50546250,00%194,55
Object 14010966,0037420,00%413,34
Object 268 Version 4103225,001053250,00%2327,49
GSOR the TANK 9384,0019520,00%54,63
K-91101278,5023420,00%726,92
TKS z n.k.m. 20 mm 2177,005491100,00%1138,98
FCM 36 Pak 40 3298,005211100,00%877,46
Pvlvv fm/4220,004011100,00%261,00
Super Conqueror101248,0011161100,00%801,55
Concept No. 510949,005461100,00%605,46
Object 27710663,005871100,00%447,87
Object 283 91088,006141100,00%955,86
Pz.Sfl. IC 4204,007810,00%310,89
T-29 3343,004581100,00%1151,87
M24E2 Super Chaffee 6269,005551100,00%755,79
MTLS-1G14 3615,0053110,00%3483,94
Light Mk. VIC 20,0012310,00%0,00
Straussler V–4/40 3171,0012610,00%320,77

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.10.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2020
Lähti: 13.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.8.2018
Lähti: 4.12.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.10.2019
Lähti: 14.10.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.10.2019
Lähti: 12.10.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.10.2019
Lähti: 19.6.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2022
Lähti: 9.10.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.6.2020
Lähti: 25.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.8.2019
Lähti: 9.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2018
Lähti: 5.8.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.7.2018
Lähti: 11.8.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2022
Lähti: 9.10.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.11.2017
Lähti: 28.7.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 21.8.2017
Lähti: 12.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2017
Lähti: 19.8.2017