cigm051273

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja253598131513
Ø Taso5,072,002,011,99
Voitot1216747,98%450,00%8262,60%29156,73%
Häviöitä1283550,61%450,00%4937,40%21541,91%
Tasapelejä3571,41%00,00%00,00%71,36%
Taisteluja selvitty718528,33%225,00%5239,69%19237,43%
Vaunuja tuhottu229070,90131,632692,0511052,15
Tuhoamissuhde1,262,173,413,44
Vaunuja havaittu190690,7591,131861,427211,41
Vahinkoa aiheutettu589,11704,88717,31731,19
Valtauspisteitä233800,92212,634463,4014892,90
Puolustuspisteitä204610,8100,00380,297091,38
Kokemus446,26605,25625,34606,82
WN71006,471505,411846,541635,59
WN8930,403016,323760,964059,12
Yhteensä
Taisteluja25359
Ø Taso5,07
Voitot1216747,98%
Häviöitä1283550,61%
Tasapelejä3571,41%
Taisteluja selvitty718528,33%
Vaunuja tuhottu229070,90
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu190690,75
Vahinkoa aiheutettu589,11
Valtauspisteitä233800,92
Puolustuspisteitä204610,81
Kokemus446,26
WN71006,47
WN8930,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso2,00
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu131,63
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu704,88
Valtauspisteitä212,63
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus605,25
WN71505,41
WN83016,32
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja131
Ø Taso2,01
Voitot8262,60%
Häviöitä4937,40%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5239,69%
Vaunuja tuhottu2692,05
Tuhoamissuhde3,41
Vaunuja havaittu1861,42
Vahinkoa aiheutettu717,31
Valtauspisteitä4463,40
Puolustuspisteitä380,29
Kokemus625,34
WN71846,54
WN83760,96
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja513
Ø Taso1,99
Voitot29156,73%
Häviöitä21541,91%
Tasapelejä71,36%
Taisteluja selvitty19237,43%
Vaunuja tuhottu11052,15
Tuhoamissuhde3,44
Vaunuja havaittu7211,41
Vahinkoa aiheutettu731,19
Valtauspisteitä14892,90
Puolustuspisteitä7091,38
Kokemus606,82
WN71635,59
WN84059,12
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu71,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu269,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus66,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot00,00%
Häviöitä7100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,57
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu71,00
Vahinkoa aiheutettu269,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus66,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16000
Voitot425,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1168,75%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä16,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty637,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,300,000,000,00
Vaunuja havaittu120,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu811,130,000,000,00
Valtauspisteitä452,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä171,0600,0000,0000,00
Kokemus390,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16
Voitot425,00%
Häviöitä1168,75%
Tasapelejä16,25%
Taisteluja selvitty637,50%
Vaunuja tuhottu130,81
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu120,75
Vahinkoa aiheutettu811,13
Valtauspisteitä452,81
Puolustuspisteitä171,06
Kokemus390,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot422,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1477,78%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty211,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,190,000,000,00
Vaunuja havaittu331,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu373,330,000,000,00
Valtauspisteitä442,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,5600,0000,0000,00
Kokemus253,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot422,22%
Häviöitä1477,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty211,11%
Vaunuja tuhottu30,17
Tuhoamissuhde0,19
Vaunuja havaittu331,83
Vahinkoa aiheutettu373,33
Valtauspisteitä442,44
Puolustuspisteitä100,56
Kokemus253,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (207)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M2 Light2702,50540190754,48%3896,62
Leichttraktor1315,80255176050,45%1714,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81034,94559104346,12%941,81
E 25 7609,17479103045,83%675,83
BT-22273,6733367052,84%1507,21
T34 8945,3559057746,10%1010,20
Jagdpanther II8915,6752854147,13%798,30
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3452,3657454153,60%1222,43
Tetrarch 2288,8736650351,09%1512,12
SU-122-44 7763,1252449948,90%922,63
Waffenträger auf Pz. IV91049,0956246446,77%713,66
T3 HMC2229,2633344752,57%1079,83
Rheinmetall Skorpion G 8788,3247842537,41%559,23
T-34-3 8698,3855238141,73%632,25
AT 15A 7630,9649634145,45%702,15
AMX 50 B101266,6857134039,12%756,84
Matilda4461,7535732850,00%1247,41
Pz.Kpfw. II2324,8833232754,13%1495,81
T1 Cunningham1153,5325631852,83%922,42
Cromwell B 6546,6253731046,13%863,02
Panther/M10 7565,3748530944,66%692,26
E 100101279,7062830743,97%832,77
MS-11280,3421029552,20%1596,20
SU-100Y 6612,0345929449,32%998,24
IS-6 8866,2358728845,83%827,37
Valentine3401,0930027945,16%1531,07
T110E3101042,6755327645,29%560,90
4TP1263,2426627452,19%1429,05
WZ-120-1G FT 8835,6756526851,12%771,55
M48A2 Räumpanzer 8806,8562826242,75%756,89
T-284439,7832626043,85%1261,91
LTP 3219,8031924948,19%992,82
Löwe 8792,7056023246,55%749,03
M4A3E8 Fury 6427,7547223243,53%663,72
Jagdpanzer E 100101251,3456222044,55%707,58
Waffenträger auf E 100101393,9054521938,81%698,46
Renault Otsu1219,3324021552,56%1052,16
M5A1 Stuart4358,4638020655,34%1224,91
ISU-122S 7684,5450019648,98%808,07
Fiat 30001228,9719919349,74%1180,61
T26E4 SuperPershing 8590,3952118542,16%492,27
T-28E with F-30 4511,4252116950,89%1177,43
Excelsior 5342,3140616347,85%525,81
Renault FT1127,6917216048,13%610,98
AMR 35 2346,4941714855,41%1768,41
Type 95 Ha-Go2524,4741813954,68%2769,95
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8774,7954213847,10%703,96
Cruiser Mk. III3205,4923013440,30%816,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3380,2027913346,62%1157,31
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6511,0848113348,87%834,82
Valentine AT4332,4826913252,27%839,25
T-34-17594,9155513050,77%744,91
AMX Chasseur de chars 8547,0653412945,74%508,34
T-54 first prototype 8577,6758012647,62%573,59
T-602451,7443412250,00%2306,11
Jagdtiger91209,6658711942,86%850,14
FV215b 101083,5859711842,37%676,95
112 8845,9158011740,17%789,01
BT-53440,6435711546,96%958,64
Kolohousenka1193,7221611155,86%1032,36
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146,4834910646,23%574,65
Type 97 Te-Ke 2312,5240010348,54%1648,68
T-29 3285,032979948,48%909,83
M15/423326,982739852,04%905,63
SU-85I 5380,013359848,98%623,92
Kanonenjagdpanzer 8693,844969839,80%579,73
T2 Light Tank 2374,354659444,68%1785,22
Dicker Max 6526,204209045,56%777,12
T26E5 Patriot 8705,396458850,00%686,57
Cromwell6490,254988545,88%835,48
P26/404440,593908560,00%1211,62
ISU-152K 8665,384738540,00%439,79
Panzer 58 Mutz 8591,635248236,59%449,70
M16/43 Sahariano 3354,954677954,43%872,55
Grille 1510873,834857841,03%363,79
Škoda T 40 6464,584467847,44%773,29
T-116 3275,263507761,04%1182,90
Crusader6372,624137653,95%1057,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6516,144527241,67%641,52
KV-220-2 5398,225337250,00%604,61
MKA 2425,584676937,68%1626,17
M56 Scorpion 7516,073356939,13%431,84
T7 Combat Car 2155,272706744,78%664,48
T-45 2353,974496651,52%1830,24
T6 Medium4336,602976558,46%762,86
T57 Heavy101007,395236134,43%454,20
FCM 362417,023426136,07%2066,36
Convert. Medium Tank T3 3301,113496147,54%811,46
ARL 446560,764315841,38%778,92
59-Patton 8448,474745839,66%313,96
FCM 50 t 8645,426015756,14%677,52
7TP2501,303835653,57%2157,79
Panther mit 8,8 cm L/71 8560,914675532,73%434,28
BT-7 artillery 3156,762335440,74%362,68
Vickers Medium Mk. I1163,421705250,00%792,65
BT-74194,282855052,00%582,60
KV-5 8851,347155060,00%947,17
Strv S1 8592,214594742,55%368,10
STA-2 8662,135534641,30%625,63
AMX 50 12091299,045974540,00%1062,17
Strv fm/211165,331914353,49%849,36
Strv m/382501,724234353,49%2717,80
ISU-1528536,143614223,81%225,53
T-34-85M 6497,814074235,71%528,20
AMX 13 57 GF 7474,335704250,00%765,89
Type 64 6264,864464254,76%504,46
Churchill I5391,613154151,22%646,24
Cruiser Mk. IV4329,433124035,00%890,89
KV-26624,415023946,15%890,78
Matilda Black Prince 5480,954763839,47%990,02
Panzerwagen 39 3320,783893735,14%1331,91
IS-7101066,595783743,24%624,87
M14/412591,095313557,14%2842,02
M3 Stuart3329,063153455,88%1446,19
FV4005 Stage II10930,035173441,18%469,74
Turtle Mk. I 81047,586293342,42%840,26
Maus10875,035253231,25%340,24
AT 25203,532693253,13%316,87
M8A14297,343053253,13%637,14
Matilda IV 5501,666043262,50%1281,36
AMX 50 1008958,325653145,16%952,49
59-166200,613533129,03%253,66
Super Conqueror10890,804883046,67%447,63
Light Mk. VIC 2177,833613053,33%923,37
M46 Patton KR 8576,335343040,00%530,03
M415190,932712951,72%166,97
Leopard Prototyp A9666,664722931,03%288,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2171,973692944,83%637,09
Conqueror9923,965422839,29%572,60
Leopard 110672,155122744,44%295,67
KV-1SA 5550,074682729,63%956,47
AMX 13 757275,275242646,15%351,71
T1 HMC2110,561942564,00%631,14
Panhard AMD 178B6242,643182536,00%355,19
Churchill III 5505,606932536,00%796,53
Pz.Kpfw. II Luchs4262,752852437,50%716,31
S35 CA5473,133712445,83%885,48
T499565,005632450,00%615,09
Type 4 Chi-To6498,704362352,17%840,17
Strv m/40L3455,053522250,00%1703,99
Cavalier5277,903072147,62%438,00
SU-1527535,254402045,00%525,93
Type 5 Heavy10914,556022040,00%366,82
AMX 13 909527,306612060,00%673,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5468,504912045,00%945,21
L-60 2297,354922055,00%1782,37
T-34-28798,325631942,11%830,79
O-I6481,114851947,37%597,67
Indien-Panzer8607,424731936,84%449,54
AM 39 Gendron-Somua 2382,845651952,63%1558,52
Super Hellcat 7540,324411942,11%523,24
Pz.Kpfw. II Ausf. G3293,334411872,22%1327,10
VK 30.01 (D)6493,114071838,89%781,41
43 M. Toldi III 3148,221681833,33%471,37
M4A1 Sherman5286,763241752,94%579,27
WZ-111 8536,065911643,75%389,72
Pz.Kpfw. VII10741,564121637,50%224,75
IS-3A 8719,314591631,25%407,83
T-34 with L-11 4232,803111546,67%646,48
P.435272,932811435,71%411,34
Cruiser Mk. I1209,142031442,86%942,75
T-832 8638,644531421,43%335,69
AMX M4 mle. 457563,855921369,23%685,93
Caernarvon8607,755271250,00%468,87
Pz.Kpfw. III/IV5203,002991241,67%313,78
Cruiser Mk. II2741,556051163,64%4679,16
Staghound Mk. III6421,644071145,45%518,31
GSOR 1008 8745,455921154,55%651,49
AMX 12 t6417,006401070,00%1030,30
NC 70 Błyskawica10697,204471020,00%186,32
E 759640,305981060,00%471,72
AEC Armoured Car5424,22394955,56%839,80
T-50-2 6331,22364922,22%590,13
Type 3 Chi-Nu Kai 5343,78389944,44%644,61
Tiger II8538,63510862,50%524,27
Pawlack Tank6555,88370825,00%569,90
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6494,75452850,00%1014,30
122 TM 8541,63458850,00%404,63
M374111,00219771,43%361,94
Gabler’s Destroyer 5433,00716785,71%1374,36
M3A3 Stuart 3268,71456771,43%756,72
VK 30.02 (D)7345,33422633,33%228,06
T3E2 Medium Tank 3247,17328633,33%768,05
VK 45.02 (P) Ausf. B91102,20585540,00%810,52
VK 20.01 (D)4107,80202520,00%48,95
Bat.-Châtillon 12 t8225,50358425,00%94,12
M41 Walker Bulldog8246,00407450,00%247,98
M24E2 Super Chaffee 6254,7516840,00%360,70
T1E6 2104,50189450,00%353,33
Kanonenjagdpanzer 105 8473,6720530,00%198,05
leKpz M 41 90 mm GF 8510,00677366,67%861,38
GSOR the TANK 9785,00564250,00%533,72
TKS z n.k.m. 20 mm 235,001791100,00%261,00
40TP Habicha6715,005761100,00%1219,20
45TP Habicha71724,0014031100,00%2801,08
53TP Markowskiego80,0014410,00%0,00
60TP Lewandowskiego102129,0013281100,00%1771,37
Object 704949,0029410,00%0,00
Object 268101601,0045610,00%718,68
AMX 30 1er prototype9749,007911100,00%654,84
SU-130PM 8541,0030210,00%198,69
Valentine II 4410,008671100,00%1329,70
TBT 9195,0038710,00%0,00
AMX ELC 901 6806,0053010,00%2232,08
FCM 2C 3715,0042010,00%2167,42
Type 59 First Warrior 8581,007521100,00%601,07
Fantôme 9350,007771100,00%281,20

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.7.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2016
Lähti: 17.11.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.8.2016
Lähti: 1.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.9.2022
Lähti: 17.3.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2014
Lähti: 13.10.2015