casus60

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4106191060
Ø Taso8,049,789,609,55
Voitot1898146,23%222,22%330,00%2541,67%
Häviöitä2152952,43%666,67%660,00%3456,67%
Tasapelejä5511,34%111,11%110,00%11,67%
Taisteluja selvitty688716,77%111,11%110,00%915,00%
Vaunuja tuhottu240480,5980,8980,80280,47
Tuhoamissuhde0,701,000,890,55
Vaunuja havaittu504201,23192,11202,00961,60
Vahinkoa aiheutettu999,202.058,561.918,801.486,55
Valtauspisteitä253650,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä93100,2300,0000,0000,00
Kokemus577,39664,78676,80685,10
WN7814,53998,07951,57739,52
WN8964,291943,952108,361199,94
Yhteensä
Taisteluja41061
Ø Taso8,04
Voitot1898146,23%
Häviöitä2152952,43%
Tasapelejä5511,34%
Taisteluja selvitty688716,77%
Vaunuja tuhottu240480,59
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu504201,23
Vahinkoa aiheutettu999,20
Valtauspisteitä253650,62
Puolustuspisteitä93100,23
Kokemus577,39
WN7814,53
WN8964,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja9
Ø Taso9,78
Voitot222,22%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu80,89
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu192,11
Vahinkoa aiheutettu2.058,56
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus664,78
WN7998,07
WN81943,95
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja10
Ø Taso9,60
Voitot330,00%
Häviöitä660,00%
Tasapelejä110,00%
Taisteluja selvitty110,00%
Vaunuja tuhottu80,80
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu202,00
Vahinkoa aiheutettu1.918,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus676,80
WN7951,57
WN82108,36
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja60
Ø Taso9,55
Voitot2541,67%
Häviöitä3456,67%
Tasapelejä11,67%
Taisteluja selvitty915,00%
Vaunuja tuhottu280,47
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu961,60
Vahinkoa aiheutettu1.486,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus685,10
WN7739,52
WN81199,94
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot2841,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3754,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä34,41%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2638,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu711,0400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,690,000,000,00
Vaunuja havaittu951,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.675,150,000,000,00
Valtauspisteitä570,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1051,5400,0000,0000,00
Kokemus702,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot2841,18%
Häviöitä3754,41%
Tasapelejä34,41%
Taisteluja selvitty2638,24%
Vaunuja tuhottu711,04
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu951,40
Vahinkoa aiheutettu1.675,15
Valtauspisteitä570,84
Puolustuspisteitä1051,54
Kokemus702,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu902,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus601,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu902,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus601,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4618000
Voitot229949,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä212445,99%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1954,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty158334,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu34040,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu59551,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.483,240,000,000,00
Valtauspisteitä58451,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä115182,4900,0000,0000,00
Kokemus727,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4618
Voitot229949,78%
Häviöitä212445,99%
Tasapelejä1954,22%
Taisteluja selvitty158334,28%
Vaunuja tuhottu34040,74
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu59551,29
Vahinkoa aiheutettu1.483,24
Valtauspisteitä58451,27
Puolustuspisteitä115182,49
Kokemus727,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja772000
Voitot39451,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37248,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22228,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5560,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu8311,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.680,420,000,000,00
Valtauspisteitä6040,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8761,1300,0000,0000,00
Kokemus763,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja772
Voitot39451,04%
Häviöitä37248,19%
Tasapelejä60,78%
Taisteluja selvitty22228,76%
Vaunuja tuhottu5560,72
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu8311,08
Vahinkoa aiheutettu1.680,42
Valtauspisteitä6040,78
Puolustuspisteitä8761,13
Kokemus763,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (318)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M75237,38321223749,26%768,73
Progetto M35 mod. 46 81137,58697115246,61%1263,80
T57 Heavy101596,47677103444,87%1085,49
Rhm.-Borsig Waffenträger81260,2765694146,97%1232,06
AMX ELC bis5224,6035484745,34%570,82
Object 268 Version 4101716,2473483049,76%1164,55
Object 268101266,5554381540,49%674,05
STB-1101619,2973278548,15%1233,51
Object 703 Version II 81392,7085968250,00%1562,71
ISU-1528675,4341768047,06%520,61
TVP T 50/51101620,8066965743,23%1170,93
Object 430U101687,5871763044,44%1225,01
Bat.-Châtillon Bourrasque 81224,1774158846,94%1341,54
WZ-120-1G FT 81298,4274558244,50%1378,62
60TP Lewandowskiego102051,8078553248,12%1499,63
Progetto M40 mod. 65101842,2571153144,44%1431,91
E 100101731,9372152645,44%1221,47
T698650,6836250943,81%626,58
Object 70491226,8660550347,32%885,66
T54E19922,4654546844,02%640,43
Caernarvon Action X 8900,2569046547,10%957,02
Panhard EBR 10510785,3362045045,56%710,80
Object 252U 81281,0575542848,83%1319,37
IS-7101692,8374042345,15%1221,82
Churchill VII6260,7724641642,79%207,18
T110E3101703,0068939744,58%1089,57
K-91101743,8674838446,09%1308,70
T71 DA7394,0137538149,34%630,39
Centurion Action X101283,0664935344,48%816,46
Panhard EBR 75 (FL 10) 8655,1161334452,62%1010,65
Jagdpanzer E 100101774,4466934250,29%1178,23
STG Guard 81056,3562434242,40%1116,72
AMX 50 Foch B101719,9871431747,63%1177,06
LT-432 8659,0661031747,00%1056,28
BZ-176 81475,5081531342,49%1348,26
Object 140101677,6172930444,08%1303,62
T-100 LT10761,8260430344,55%689,25
CS-63101410,0568130147,18%950,27
Object 279 early 101944,7578228946,37%1098,20
FV4005 Stage II101222,3054828842,36%724,47
AMX 30 1er prototype9810,0354727939,43%516,96
Kranvagn101642,9167127641,67%1127,57
Rheinmetall Skorpion G 81035,3163725649,22%1007,85
Bat.-Châtillon 12 t8248,0841824643,50%200,69
T216182,0327324542,45%254,30
WZ-111 Qilin 101655,8073924448,36%1189,88
Strv m/425253,7531623440,17%441,42
AMX 13 757382,8249323345,49%600,05
Object 274a 81109,0578523250,00%1419,51
XM551 Sheridan10657,5354722739,21%445,86
Object 2579946,2862422043,64%666,19
Prototipo Standard B9998,0456921940,64%672,02
Churchill I5171,0019821544,65%127,05
T1 Cunningham190,9516321242,45%341,07
ELC EVEN 90 8720,3165321246,23%1355,34
T-448652,8553420741,06%612,88
Vz. 55101802,3471720645,63%1178,21
IS-381071,7972620653,88%1176,70
Vickers Medium Mk. I184,0812220045,50%244,29
UDES 15/16101662,2473819850,51%1255,07
Tiger I7428,9546519544,62%322,74
SU-1527431,1642419346,11%407,72
IS-3-II91856,8086219351,81%1821,80
E 759856,4158818243,96%569,42
Panhard AML Lynx 6x68423,9454517949,72%579,27
M127401,5941717548,57%342,79
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8724,3867716952,07%728,42
Tortoise91217,9070116845,83%878,50
Strv 103B101612,8468116448,17%1068,14
Strv 103-09906,8858816345,40%594,16
P.44 Pantera8725,6256016145,34%706,76
ARL 446351,3336915948,43%446,23
Emil II91220,5070015851,27%968,82
Centurion Mk. I8627,5052115441,56%542,31
SU-1006348,0139815152,32%473,01
M40/M438785,6956615045,33%756,44
T92 HMC101140,9461515051,33%935,37
AMX 12 t6366,2446714747,62%829,98
T-54 ltwt.9753,8661614551,03%961,96
M446259,9433914450,00%266,25
P.43 bis6628,0353514349,65%1097,98
STA-2 8611,2252814334,97%487,57
IS7624,8954414247,18%689,60
KV-856457,6940413734,31%498,40
Object 26110979,4759113742,34%623,53
T499707,2458013545,93%775,20
Conqueror91894,8584313449,25%1827,87
LPT-67 Šelma9651,5155413439,55%605,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C3250,7942213458,21%1378,16
FV217 Badger101439,3873713454,48%977,73
Super Conqueror101719,7769913240,15%1077,22
VK 36.01 (H)6307,2038413145,04%297,31
T-549851,2860813046,92%687,71
Type 6191370,5672512748,03%1350,84
E 50 Ausf. M101726,0173212445,97%1294,80
AT 15A 7594,6958612146,28%669,22
Tiger II8472,8749611847,46%341,85
LTTB8411,6247311837,29%469,60
Object 43091171,6868511745,30%932,47
Škoda T 56 81528,8075911739,32%1404,13
leKpz M 41 90 mm 8503,0450211538,26%590,51
CS-538779,3958311442,11%871,34
50TP prototyp 81278,9478811349,56%1443,81
Panhard EBR 909585,7761910850,93%709,73
Centurion Mk. 7/19514,6449810741,12%210,44
AE Phase I 91562,1577610747,66%1320,80
Vz. 71 Tesák10794,7656510638,68%590,99
CS-5991073,0867410552,38%961,68
Strv m/42-57 Alt A.2 6887,5171810545,71%1619,39
VK 30.01 (H)5175,0330910447,12%219,36
T-437431,0047710442,31%443,52
Kampfpanzer 07 RH 8881,6364310443,27%907,18
SU-855214,3229110346,60%296,93
1108485,6850810245,10%308,84
BZ-75101687,416969742,27%1011,56
Rinoceronte101945,577109641,67%1306,63
BDR G1 B5355,502919655,21%603,02
UDES 1691317,717169549,47%1294,14
Type 71101882,868049447,87%1313,85
Kunze Panzer 91286,336409242,39%1040,33
Matilda499,941629044,44%50,04
UDES 038837,835489052,22%795,06
Object 26391247,486989051,11%981,76
M415299,093398952,81%384,95
Hotchkiss EBR7287,934458846,59%375,32
Cromwell6568,025478752,87%1049,05
T959511,415778543,53%159,34
Valentine AT4152,121748454,76%322,19
Panhard AMD 178B6183,813368442,86%257,27
Controcarro 3 Minotauro101947,627858251,22%1322,43
AT 158816,205998242,68%662,18
Sturer Emil7502,184228242,68%450,11
Progetto C50 mod. 6691538,587558144,44%1329,90
SU-1018621,855518145,68%484,69
T110E5101937,408308146,91%1442,60
AMX 30 B10911,115198036,25%459,02
Controcarro 1 Mk. 291748,117687943,04%1440,53
Comet7464,904637839,74%464,20
M5 Stuart4136,692467750,65%229,68
Škoda T 256382,764277251,39%555,31
AMX 13 909495,114827241,67%467,78
T110E4101785,507107247,22%1166,93
LTG7422,695187252,78%731,72
STA-18705,065716946,38%743,72
KV-2 (R) 61013,007236848,53%1831,61
P.43 ter7576,665006740,30%649,36
Somua SM 81143,037456750,75%1087,93
ISU-152K 81075,776436547,69%1068,58
Škoda T 509582,165336344,44%305,38
T78 6787,786296347,62%1091,26
Type 5 Chi-Ri7275,264076145,90%211,84
Durchbruchswagen 2448,072096147,54%76,75
Lago4158,352786048,33%308,50
AT 77386,654636045,00%252,52
T-34-856406,764555851,72%634,93
Super Hellcat 7719,045665747,37%934,15
T-345157,453005651,79%253,28
CS-447836,716565558,18%1265,16
SU-86311,383405541,82%199,98
Chimera 81348,648475547,27%1402,18
AMX 50 Foch91968,698675451,85%1914,32
M3 Stuart390,481895248,08%174,54
Hummel6461,023885038,00%413,36
Progetto CC55 mod. 5481123,646875042,00%1122,99
Jagdtiger91072,586334852,08%816,44
BZ-79112010,658214847,92%1106,90
Kanonenjagdpanzer 105 8695,675514843,75%515,28
Strv 746544,794874748,94%955,02
S-517522,514434736,17%345,44
AT 86281,944214751,06%304,21
T2 Medium Tank293,171334632,61%239,29
M53/M559559,205104641,30%296,17
SMV CC-64 Vipera 81253,307414650,00%1287,44
B.U.G.I.6506,763914533,33%590,80
SU-85B4153,672274551,11%232,51
B14116,732704452,27%174,27
UDES 14 Alt 581000,056824252,38%1224,19
KV-1S6445,264674257,14%739,01
AMBT 81042,886994247,62%1053,46
Type 4 Chi-To6268,033794042,50%250,85
Cruiser Mk. II276,251124037,50%70,18
AMX 38352,471113844,74%45,15
Pz.Kpfw. VII101359,666343847,37%761,33
Char Mle. 75 91066,737693762,16%1453,37
T-505127,283183658,33%346,10
SU-76M4107,141413545,71%84,09
P.435277,853713455,88%612,33
Universal Carrier 2-pdr249,261153461,76%182,76
M8A14181,882933360,61%401,44
Conqueror Gun Carriage101070,065813345,45%667,76
WZ-111 model 1-49642,255603243,75%335,74
Vickers Medium Mk. III357,131283262,50%191,70
M2 Medium Tank3204,783283250,00%732,17
ST-II101936,097383237,50%1371,85
T28 Concept 7838,566533256,25%1137,07
T34 B 8963,916633250,00%1036,12
AMX AC mle. 488952,616273145,16%943,25
M2 Light256,931253046,67%60,09
Type 4 Heavy92355,808943046,67%2148,88
T-34-85M 6732,676083036,67%922,66
SFAC 105 81405,836923046,67%1273,94
Type 3 Chi-Nu5240,723482955,17%536,86
M7 Priest3115,891282835,71%42,34
IS-27859,756452846,43%1005,51
Type 5 Heavy102450,578942857,14%1696,52
SU-122A5211,572872857,14%371,68
Emil I8964,786702751,85%995,17
VK 16.02 Leopard5366,264252748,15%1305,98
Forest Spirit 81214,896632748,15%1116,30
AMX 40429,271882653,85%139,91
G.W. Panther7664,315062646,15%635,79
Crusader6168,723322552,00%339,56
AMX AC mle. 467729,285472552,00%926,33
Projet Louis 9614,525142528,00%525,78
P26/404378,213742458,33%984,30
T-50-2 6392,545312462,50%1059,03
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,832202343,48%43,36
M10 Wolverine5248,652972356,52%426,55
Cruiser Mk. IV4122,551512263,64%328,06
Grille 15101175,325472240,91%574,70
T-46369,711992152,38%136,38
Type 2597 Chi-Ha396,711372138,10%83,15
M374196,432432147,62%498,72
212A9523,244872138,10%197,60
D2326,401422035,00%0,41
Vz. 60S Dravec 101980,707032035,00%1122,58
Object 430 Version II91014,455532035,00%665,78
AMX 13 F3 AM6200,053451952,63%152,87
Turtle Mk. I 81050,006071936,84%787,67
Krupp-Steyr Waffenträger 7492,953981947,37%482,91
T288382,614481833,33%93,91
FV38059674,285301838,89%363,34
Marder II3102,711041741,18%57,80
Marder 38T494,761241741,18%14,12
Object 432U111586,766021729,41%817,15
T1 HMC234,88721637,50%2,08
Strv m/40L3101,002811553,33%212,53
Covenanter539,801831553,33%126,83
Tiger (P)7593,935691546,67%538,73
T803111490,938151560,00%948,45
Sav m/434143,861601421,43%107,41
Carro d'assalto P.887468,073931421,43%334,42
Pz.Kpfw. II Luchs460,362511457,14%162,46
Leo7382,004251338,46%277,47
Cruiser Mk. III342,231061346,15%44,69
T77 81139,777211353,85%1102,93
BT-74123,332211225,00%159,10
Cruiser Mk. I153,08971241,67%12,43
M36 Jackson6377,003561241,67%366,74
VK 75.01 (K) 81559,678681250,00%1818,83
Panzerjäger I241,18901145,45%38,21
WZ-111 model 6 81453,6410501181,82%1591,53
FV226 Contradictious 81350,557551154,55%1249,11
Strv m/38238,801841030,00%0,00
T-28471,001831040,00%7,31
10TP358,901531040,00%14,75
M5A1 Stuart494,201851040,00%52,59
DS PZInż5227,202471030,00%195,11
Type 586389,703801050,00%532,34
Vickers Medium Mk. II224,2295955,56%140,15
M15/423108,11243966,67%288,11
Lansen C 8855,67748966,67%983,87
Light Mk. VIC 270,89112933,33%102,58
StuG IV 5473,00505977,78%1184,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4619,13501875,00%1861,96
M18 Hellcat6208,63234825,00%58,67
Leichttraktor147,86108742,86%20,28
AC 4 Experimental 6602,86574757,14%973,89
Fantôme 9963,00344714,29%549,15
MS-1118,3363650,00%77,53
Ferdinand8406,17376633,33%107,03
T67524,00137633,33%0,00
MKA 2144,00225650,00%389,57
Renault FT18,8071540,00%0,42
Hotchkiss H35247,801945100,00%263,96
Ikv 72384,80173540,00%15,07
Object 590 91129,00634540,00%763,78
M24E2 Super Chaffee 6409,80494540,00%1034,91
53TP Markowskiego8835,00668450,00%816,74
M-IV-Y 8608,50604450,00%466,66
Tetrarch 2147,004584100,00%841,06
M4A1 FL 10 6267,00263425,00%124,72
122 TM 8751,25741475,00%747,67
Renault Otsu163,00171366,67%239,80
M14/412108,33229366,67%351,29
7TP2179,67289333,33%512,47
D1276,00259333,33%84,23
Type 97 Te-Ke 2119,0015530,00%364,99
SU-14-282204,00736333,33%2759,33
L-60 234,67178366,67%258,87
EMIL 1951 81295,33963366,67%1460,16
Excalibur 6497,00460333,33%427,30
Pz.Kpfw. II Ausf. D 237,67147333,33%0,27
Alecto40,002420,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 69,508620,00%0,00
Windhund 8330,50322250,00%165,09
M47 Iron Arnie 81533,50955250,00%2018,16
Bofors Tornvagn 8173,50288250,00%125,77
SU-100Y 6434,50394250,00%563,04
Kolohousenka1115,002331100,00%576,15
Strv fm/211142,005491100,00%914,71
Fiat 30001332,0047610,00%2329,25
Renault NC-31139,003710,00%0,00
Vickers Mk. E Type B244,001210,00%0,00
T34 81513,0011151100,00%1525,42
O-Ho8888,0041310,00%612,24
AT-120,00710,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,00410,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,005010,00%0,00
StuG III Ausf. B42,007210,00%0,00
GSOR the TANK 90,006061100,00%261,00
Jagdpanzer E 90 91448,009381100,00%1015,08
TS-54 8258,0027610,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4319,0032710,00%859,98
T7 Combat Car 20,001910,00%0,00
M56 Scorpion 7216,004861100,00%261,00
T-54 first prototype 81005,0010411100,00%1144,86
Gonsalo 8848,0038910,00%575,60

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021
Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.5.2020
Lähti: 13.10.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2020
Lähti: 15.5.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.1.2021
Lähti: 25.1.2021