casus60

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja412042780163
Ø Taso8,0510,0010,009,83
Voitot1905346,24%1451,85%4353,75%7847,85%
Häviöitä2159552,41%1244,44%3543,75%7948,47%
Tasapelejä5561,35%13,70%22,50%63,68%
Taisteluja selvitty690016,75%27,41%810,00%148,59%
Vaunuja tuhottu241150,5990,33370,46790,48
Tuhoamissuhde0,700,360,510,53
Vaunuja havaittu507971,231194,412312,894052,48
Vahinkoa aiheutettu1.000,461.279,151.449,741.367,25
Valtauspisteitä253820,6200,00170,21170,10
Puolustuspisteitä93100,2300,0000,0000,00
Kokemus577,94737,37769,56720,09
WN7815,051098,211038,50898,62
WN8964,53919,451086,331030,14
Yhteensä
Taisteluja41204
Ø Taso8,05
Voitot1905346,24%
Häviöitä2159552,41%
Tasapelejä5561,35%
Taisteluja selvitty690016,75%
Vaunuja tuhottu241150,59
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu507971,23
Vahinkoa aiheutettu1.000,46
Valtauspisteitä253820,62
Puolustuspisteitä93100,23
Kokemus577,94
WN7815,05
WN8964,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja27
Ø Taso10,00
Voitot1451,85%
Häviöitä1244,44%
Tasapelejä13,70%
Taisteluja selvitty27,41%
Vaunuja tuhottu90,33
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu1194,41
Vahinkoa aiheutettu1.279,15
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus737,37
WN71098,21
WN8919,45
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja80
Ø Taso10,00
Voitot4353,75%
Häviöitä3543,75%
Tasapelejä22,50%
Taisteluja selvitty810,00%
Vaunuja tuhottu370,46
Tuhoamissuhde0,51
Vaunuja havaittu2312,89
Vahinkoa aiheutettu1.449,74
Valtauspisteitä170,21
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus769,56
WN71038,50
WN81086,33
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja163
Ø Taso9,83
Voitot7847,85%
Häviöitä7948,47%
Tasapelejä63,68%
Taisteluja selvitty148,59%
Vaunuja tuhottu790,48
Tuhoamissuhde0,53
Vaunuja havaittu4052,48
Vahinkoa aiheutettu1.367,25
Valtauspisteitä170,10
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus720,09
WN7898,62
WN81030,14
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot2841,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3754,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä34,41%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2638,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu711,0400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,690,000,000,00
Vaunuja havaittu951,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.675,150,000,000,00
Valtauspisteitä570,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1051,5400,0000,0000,00
Kokemus702,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot2841,18%
Häviöitä3754,41%
Tasapelejä34,41%
Taisteluja selvitty2638,24%
Vaunuja tuhottu711,04
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu951,40
Vahinkoa aiheutettu1.675,15
Valtauspisteitä570,84
Puolustuspisteitä1051,54
Kokemus702,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu902,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus601,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu902,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus601,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4619001
Voitot229949,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä212546,01%00,00%00,00%1100,00%
Tasapelejä1954,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty158334,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu34040,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu59561,2900,0000,0011,00
Vahinkoa aiheutettu1.483,030,000,00542,00
Valtauspisteitä58451,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä115182,4900,0000,0000,00
Kokemus727,800,000,00129,00
Yhteensä
Taisteluja4619
Voitot229949,77%
Häviöitä212546,01%
Tasapelejä1954,22%
Taisteluja selvitty158334,27%
Vaunuja tuhottu34040,74
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu59561,29
Vahinkoa aiheutettu1.483,03
Valtauspisteitä58451,27
Puolustuspisteitä115182,49
Kokemus727,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu542,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus129,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja772000
Voitot39451,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37248,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22228,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5560,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu8311,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.680,420,000,000,00
Valtauspisteitä6040,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8761,1300,0000,0000,00
Kokemus763,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja772
Voitot39451,04%
Häviöitä37248,19%
Tasapelejä60,78%
Taisteluja selvitty22228,76%
Vaunuja tuhottu5560,72
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu8311,08
Vahinkoa aiheutettu1.680,42
Valtauspisteitä6040,78
Puolustuspisteitä8761,13
Kokemus763,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (318)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M75237,38321223749,26%768,70
Progetto M35 mod. 46 81137,58697115246,61%1264,11
T57 Heavy101596,62678103644,98%1086,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81261,4465794447,14%1234,86
AMX ELC bis5224,6035484745,34%570,77
Object 268 Version 4101713,8173684149,94%1162,65
Object 268101266,5554381540,49%674,17
STB-1101619,2973278548,15%1233,42
Object 703 Version II 81392,7085968250,00%1563,05
ISU-1528675,4341768047,06%520,69
TVP T 50/51101619,3367065843,31%1170,33
Object 430U101687,5871763044,44%1224,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 81224,1774158846,94%1342,70
WZ-120-1G FT 81298,6474658444,69%1382,17
Progetto M40 mod. 65101842,3771153444,38%1429,85
60TP Lewandowskiego102050,8678653348,22%1500,26
E 100101727,3872052845,27%1214,95
T698650,6836250943,81%626,58
Object 70491226,8660550347,32%885,73
T54E19922,4654546844,02%640,52
Caernarvon Action X 8900,2569046547,10%957,03
Panhard EBR 10510777,0461845945,32%698,03
Object 252U 81281,0575542848,83%1319,91
IS-7101696,3874142445,28%1226,95
Churchill VII6260,7724641642,79%207,15
T110E3101703,0068939744,58%1089,82
K-91101736,2874539545,57%1296,84
T71 DA7394,0137538149,34%630,43
Centurion Action X101283,0664935344,48%816,88
Jagdpanzer E 100101782,6466934950,14%1176,01
Panhard EBR 75 (FL 10) 8655,1161334452,62%1011,36
STG Guard 81056,3562434242,40%1116,73
AMX 50 Foch B101739,6071732947,42%1195,07
LT-432 8659,0661031747,00%1056,56
BZ-176 81475,5081531342,49%1348,13
T-100 LT10747,6960431044,52%669,65
Object 140101677,6172930444,08%1303,31
CS-63101405,3868230247,35%947,83
Object 279 early 101962,0578829346,76%1116,74
FV4005 Stage II101218,0754828942,56%722,97
AMX 30 1er prototype9810,0354727939,43%517,02
Kranvagn101642,9167127641,67%1127,61
Rheinmetall Skorpion G 81035,3163725649,22%1007,86
Bat.-Châtillon 12 t8248,0841824643,50%200,77
T216182,0327324542,45%254,38
WZ-111 Qilin 101655,8073924448,36%1190,29
XM551 Sheridan10646,6555323540,43%444,61
Strv m/425253,7531623440,17%441,23
AMX 13 757382,8249323345,49%600,00
Object 274a 81109,0578523250,00%1419,95
Object 2579946,2862422043,64%666,17
Prototipo Standard B9998,0456921940,64%672,16
Churchill I5171,0019821544,65%127,80
Vz. 55101817,1172221345,54%1192,98
ELC EVEN 90 8717,9065121346,01%1346,75
T1 Cunningham190,9516321242,45%340,34
T-448652,8553420741,06%612,83
IS-381071,7972620653,88%1176,72
Vickers Medium Mk. I184,0812220045,50%241,70
UDES 15/16101662,2473819850,51%1255,03
Tiger I7428,9546519544,62%322,28
SU-1527431,1642419346,11%407,79
IS-3-II91856,8086219351,81%1821,83
E 759856,4158818243,96%569,33
Panhard AML Lynx 6x68423,9454517949,72%579,44
M127401,5941717548,57%342,80
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8724,3867716952,07%728,32
Tortoise91217,9070116845,83%878,60
Strv 103B101612,8468116448,17%1068,26
Strv 103-09906,8858816345,40%594,19
P.44 Pantera8725,6256016145,34%706,84
ARL 446351,3336915948,43%446,20
Emil II91220,5070015851,27%968,71
Centurion Mk. I8627,5052115441,56%542,31
SU-1006348,0139815152,32%473,04
M40/M438785,6956615045,33%756,49
T92 HMC101140,9461515051,33%935,78
AMX 12 t6366,2446714747,62%830,16
T-54 ltwt.9753,8661614551,03%962,12
M446259,9433914450,00%266,37
P.43 bis6628,0353514349,65%1097,92
STA-2 8611,2252814334,97%487,46
IS7624,8954414247,18%689,47
KV-856457,6940413734,31%498,28
Object 26110979,4759113742,34%623,67
T499707,2458013545,93%774,55
Conqueror91894,8584313449,25%1827,13
LPT-67 Šelma9651,5155413439,55%604,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3250,7942213458,21%1378,24
FV217 Badger101439,3873713454,48%977,98
Super Conqueror101719,7769913240,15%1077,38
VK 36.01 (H)6307,2038413145,04%297,35
T-549851,2860813046,92%687,63
Type 6191370,5672512748,03%1350,81
E 50 Ausf. M101716,1073012646,03%1282,12
Vz. 71 Tesák10824,0258512540,00%643,18
AT 15A 7594,6958612146,28%669,11
Tiger II8472,8749611847,46%341,90
LTTB8411,6247311837,29%469,68
Object 43091171,6868511745,30%932,61
Škoda T 56 81528,8075911739,32%1404,44
leKpz M 41 90 mm 8503,0450211538,26%590,43
CS-538779,3958311442,11%871,31
50TP prototyp 81278,9478811349,56%1443,12
Panhard EBR 909585,7761910850,93%709,80
Centurion Mk. 7/19514,6449810741,12%210,47
AE Phase I 91562,1577610747,66%1320,50
CS-5991073,0867410552,38%961,75
Strv m/42-57 Alt A.2 6887,5171810545,71%1619,33
VK 30.01 (H)5175,0330910447,12%219,37
T-437431,0047710442,31%443,40
Kampfpanzer 07 RH 8881,6364310443,27%907,10
SU-855214,3229110346,60%296,94
1108485,6850810245,10%308,85
BZ-75101687,416969742,27%1012,33
Rinoceronte101945,577109641,67%1306,98
BDR G1 B5355,502919655,21%602,91
UDES 1691317,717169549,47%1293,95
Type 71101882,868049447,87%1314,27
Kunze Panzer 91286,336409242,39%1040,41
Matilda499,941629044,44%50,04
UDES 038837,835489052,22%795,18
Object 26391247,486989051,11%981,67
M415299,093398952,81%386,07
Controcarro 3 Minotauro101913,097838851,14%1293,49
Hotchkiss EBR7287,934458846,59%374,51
Cromwell6568,025478752,87%1048,78
T959511,415778543,53%159,37
Valentine AT4152,121748454,76%321,35
Panhard AMD 178B6183,813368442,86%257,08
AT 158816,205998242,68%662,32
Sturer Emil7502,184228242,68%450,16
Progetto C50 mod. 6691538,587558144,44%1329,88
SU-1018621,855518145,68%484,71
T110E5101937,408308146,91%1443,16
T110E4101755,347218048,75%1152,32
AMX 30 B10911,115198036,25%459,23
Controcarro 1 Mk. 291748,117687943,04%1440,30
Comet7464,904637839,74%464,27
M5 Stuart4136,692467750,65%226,96
Škoda T 256382,764277251,39%555,37
AMX 13 909495,114827241,67%466,82
LTG7422,695187252,78%731,61
STA-18705,065716946,38%743,61
KV-2 (R) 61013,007236848,53%1831,01
P.43 ter7576,665006740,30%649,41
Somua SM 81143,037456750,75%1087,99
ISU-152K 81075,776436547,69%1068,39
Škoda T 509582,165336344,44%305,42
T78 6787,786296347,62%1091,37
Type 5 Chi-Ri7275,264076145,90%211,83
Durchbruchswagen 2448,072096147,54%76,75
Lago4158,352786048,33%308,38
AT 77386,654636045,00%252,51
T-34-856406,764555851,72%634,96
Super Hellcat 7719,045665747,37%934,21
T-345157,453005651,79%253,28
CS-447836,716565558,18%1265,30
SU-86311,383405541,82%200,04
Chimera 81348,648475547,27%1401,44
AMX 50 Foch91968,698675451,85%1914,42
M3 Stuart390,481895248,08%173,57
BZ-79111948,478105147,06%1048,28
Hummel6461,023885038,00%413,39
Progetto CC55 mod. 5481123,646875042,00%1122,60
SMV CC-64 Vipera 81218,337144946,94%1199,06
Jagdtiger91072,586334852,08%816,34
Kanonenjagdpanzer 105 8695,675514843,75%515,29
Strv 746544,794874748,94%954,07
S-517522,514434736,17%345,59
AT 86281,944214751,06%304,28
T2 Medium Tank293,171334632,61%239,32
M53/M559559,205104641,30%296,14
B.U.G.I.6506,763914533,33%590,89
SU-85B4153,672274551,11%232,81
B14116,732704452,27%171,51
UDES 14 Alt 581000,056824252,38%1224,06
KV-1S6445,264674257,14%739,43
AMBT 81042,886994247,62%1053,73
Type 4 Chi-To6268,033794042,50%251,74
Cruiser Mk. II276,251124037,50%69,94
Pz.Kpfw. VII101333,106283946,15%736,84
AMX 38352,471113844,74%43,72
Char Mle. 75 91066,737693762,16%1453,44
T-505127,283183658,33%347,45
SU-76M4107,141413545,71%83,80
P.435277,853713455,88%612,21
Universal Carrier 2-pdr249,261153461,76%182,77
M8A14181,882933360,61%401,48
Conqueror Gun Carriage101070,065813345,45%667,58
WZ-111 model 1-49642,255603243,75%335,70
Vickers Medium Mk. III357,131283262,50%191,70
M2 Medium Tank3204,783283250,00%733,02
ST-II101936,097383237,50%1371,52
T28 Concept 7838,566533256,25%1136,80
T34 B 8963,916633250,00%1035,91
Type 5 Heavy102499,658993158,06%1769,45
AMX AC mle. 488952,616273145,16%943,12
M2 Light256,931253046,67%60,09
Type 4 Heavy92355,808943046,67%2148,27
T-34-85M 6732,676083036,67%922,54
SFAC 105 81405,836923046,67%1273,22
Type 3 Chi-Nu5240,723482955,17%536,81
M7 Priest3115,891282835,71%42,36
IS-27859,756452846,43%1005,31
SU-122A5211,572872857,14%372,12
Emil I8964,786702751,85%995,16
VK 16.02 Leopard5366,264252748,15%1306,31
Forest Spirit 81214,896632748,15%1116,65
AMX 40429,271882653,85%139,91
G.W. Panther7664,315062646,15%635,73
Projet Louis 9606,545112626,92%512,38
Crusader6168,723322552,00%339,60
AMX AC mle. 467729,285472552,00%926,31
P26/404378,213742458,33%983,77
T-50-2 6392,545312462,50%1059,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,832202343,48%43,36
M10 Wolverine5248,652972356,52%426,55
Vz. 60S Dravec 101916,746992339,13%1078,67
Cruiser Mk. IV4122,551512263,64%327,58
Grille 15101175,325472240,91%574,74
T-46369,711992152,38%135,50
Type 2597 Chi-Ha396,711372138,10%82,91
M374196,432432147,62%498,93
212A9523,244872138,10%197,56
D2326,401422035,00%0,40
Object 430 Version II91014,455532035,00%665,71
AMX 13 F3 AM6200,053451952,63%152,91
Turtle Mk. I 81050,006071936,84%787,88
Krupp-Steyr Waffenträger 7492,953981947,37%482,84
T288382,614481833,33%93,89
FV38059674,285301838,89%363,45
Marder II3102,711041741,18%57,87
Marder 38T494,761241741,18%14,12
Object 432U111586,766021729,41%817,70
T1 HMC234,88721637,50%2,08
Strv m/40L3101,002811553,33%212,09
Covenanter539,801831553,33%126,83
Tiger (P)7593,935691546,67%538,70
T803111490,938151560,00%950,40
Sav m/434143,861601421,43%106,27
Carro d'assalto P.887468,073931421,43%334,41
Pz.Kpfw. II Luchs460,362511457,14%162,46
Leo7382,004251338,46%277,39
Cruiser Mk. III342,231061346,15%44,69
T77 81139,777211353,85%1103,13
BT-74123,332211225,00%156,37
Cruiser Mk. I153,08971241,67%11,78
M36 Jackson6377,003561241,67%366,58
VK 75.01 (K) 81559,678681250,00%1818,65
Panzerjäger I241,18901145,45%37,53
WZ-111 model 6 81453,6410501181,82%1593,30
FV226 Contradictious 81350,557551154,55%1249,81
Strv m/38238,801841030,00%0,00
T-28471,001831040,00%7,31
10TP358,901531040,00%14,75
M5A1 Stuart494,201851040,00%52,54
DS PZInż5227,202471030,00%195,16
Type 586389,703801050,00%532,27
Vickers Medium Mk. II224,2295955,56%140,15
M15/423108,11243966,67%288,17
Lansen C 8855,67748966,67%983,93
Light Mk. VIC 270,89112933,33%103,11
StuG IV 5473,00505977,78%1184,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4619,13501875,00%1861,74
M18 Hellcat6208,63234825,00%58,67
Leichttraktor147,86108742,86%20,28
AC 4 Experimental 6602,86574757,14%974,33
Fantôme 9963,00344714,29%550,02
MS-1118,3363650,00%77,53
Ferdinand8406,17376633,33%107,09
T67524,00137633,33%0,00
MKA 2144,00225650,00%388,81
Renault FT18,8071540,00%0,42
Hotchkiss H35247,801945100,00%263,96
Ikv 72384,80173540,00%15,07
Object 590 91129,00634540,00%764,19
M24E2 Super Chaffee 6409,80494540,00%1035,58
53TP Markowskiego8835,00668450,00%815,51
M-IV-Y 8608,50604450,00%466,79
Tetrarch 2147,004584100,00%840,65
M4A1 FL 10 6267,00263425,00%124,74
122 TM 8751,25741475,00%747,81
Renault Otsu163,00171366,67%238,40
M14/412108,33229366,67%350,49
7TP2179,67289333,33%510,42
D1276,00259333,33%83,39
Type 97 Te-Ke 2119,0015530,00%364,72
SU-14-282204,00736333,33%2759,58
L-60 234,67178366,67%257,75
EMIL 1951 81295,33963366,67%1460,17
Excalibur 6497,00460333,33%427,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 237,67147333,33%0,31
Alecto40,002420,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 69,508620,00%0,00
Windhund 8330,50322250,00%165,38
M47 Iron Arnie 81533,50955250,00%2018,45
Bofors Tornvagn 8173,50288250,00%125,77
SU-100Y 6434,50394250,00%563,12
Kolohousenka1115,002331100,00%575,11
Strv fm/211142,005491100,00%912,82
Fiat 30001332,0047610,00%2327,37
Renault NC-31139,003710,00%0,00
Vickers Mk. E Type B244,001210,00%0,00
T34 81513,0011151100,00%1525,55
O-Ho8888,0041310,00%612,03
AT-120,00710,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,00410,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,005010,00%0,00
StuG III Ausf. B42,007210,00%0,00
GSOR the TANK 90,006061100,00%261,00
Jagdpanzer E 90 91448,009381100,00%1016,18
TS-54 8258,0027610,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4319,0032710,00%859,85
T7 Combat Car 20,001910,00%0,00
M56 Scorpion 7216,004861100,00%261,00
T-54 first prototype 81005,0010411100,00%1145,13
Gonsalo 8848,0038910,00%575,64

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021
Asema: Komentaja
Liittynyt: 26.1.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.5.2020
Lähti: 13.10.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2020
Lähti: 15.5.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.1.2021
Lähti: 25.1.2021