botiak

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.3.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2224581839
Ø Taso7,1511,0010,8310,10
Voitot1103849,62%337,50%738,89%1846,15%
Häviöitä1099249,41%562,50%1161,11%2153,85%
Tasapelejä2150,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty468821,07%112,50%15,56%820,51%
Vaunuja tuhottu171030,7740,5090,50461,18
Tuhoamissuhde0,970,570,531,48
Vaunuja havaittu221551,00141,75311,72591,51
Vahinkoa aiheutettu1.002,622.122,132.558,392.920,85
Valtauspisteitä104220,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59470,2700,0000,0000,00
Kokemus563,14481,88604,17823,03
WN71011,58735,45851,711424,29
WN81314,411239,851552,182538,51
Yhteensä
Taisteluja22245
Ø Taso7,15
Voitot1103849,62%
Häviöitä1099249,41%
Tasapelejä2150,97%
Taisteluja selvitty468821,07%
Vaunuja tuhottu171030,77
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu221551,00
Vahinkoa aiheutettu1.002,62
Valtauspisteitä104220,47
Puolustuspisteitä59470,27
Kokemus563,14
WN71011,58
WN81314,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso11,00
Voitot337,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty112,50%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu141,75
Vahinkoa aiheutettu2.122,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus481,88
WN7735,45
WN81239,85
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja18
Ø Taso10,83
Voitot738,89%
Häviöitä1161,11%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty15,56%
Vaunuja tuhottu90,50
Tuhoamissuhde0,53
Vaunuja havaittu311,72
Vahinkoa aiheutettu2.558,39
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus604,17
WN7851,71
WN81552,18
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja39
Ø Taso10,10
Voitot1846,15%
Häviöitä2153,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty820,51%
Vaunuja tuhottu461,18
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu591,51
Vahinkoa aiheutettu2.920,85
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus823,03
WN71424,29
WN82538,51
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja81000
Voitot3037,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4960,49%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2632,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu961,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.068,840,000,000,00
Valtauspisteitä1581,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1491,8400,0000,0000,00
Kokemus540,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja81
Voitot3037,04%
Häviöitä4960,49%
Tasapelejä22,47%
Taisteluja selvitty2632,10%
Vaunuja tuhottu530,65
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu961,19
Vahinkoa aiheutettu1.068,84
Valtauspisteitä1581,95
Puolustuspisteitä1491,84
Kokemus540,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot1938,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3060,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1428,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu290,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu1152,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu471,960,000,000,00
Valtauspisteitä380,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä571,1400,0000,0000,00
Kokemus418,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot1938,00%
Häviöitä3060,00%
Tasapelejä12,00%
Taisteluja selvitty1428,00%
Vaunuja tuhottu290,58
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu1152,30
Vahinkoa aiheutettu471,96
Valtauspisteitä380,76
Puolustuspisteitä571,14
Kokemus418,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu22,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.678,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus365,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.678,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus365,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja531000
Voitot27151,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26048,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19135,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4310,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu7051,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.253,370,000,000,00
Valtauspisteitä5200,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä35586,7000,0000,0000,00
Kokemus831,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja531
Voitot27151,04%
Häviöitä26048,96%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty19135,97%
Vaunuja tuhottu4310,81
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu7051,33
Vahinkoa aiheutettu1.253,37
Valtauspisteitä5200,98
Puolustuspisteitä35586,70
Kokemus831,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20630034
Voitot84841,11%00,00%00,00%1852,94%
Häviöitä120058,17%00,00%00,00%1647,06%
Tasapelejä150,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty66332,14%00,00%00,00%1235,29%
Vaunuja tuhottu13580,6600,0000,00260,76
Tuhoamissuhde0,970,000,001,18
Vaunuja havaittu20100,9700,0000,00190,56
Vahinkoa aiheutettu1.553,650,000,001.945,76
Valtauspisteitä37741,8300,0000,0090,26
Puolustuspisteitä88354,2800,0000,001123,29
Kokemus623,870,000,00562,82
Yhteensä
Taisteluja2063
Voitot84841,11%
Häviöitä120058,17%
Tasapelejä150,73%
Taisteluja selvitty66332,14%
Vaunuja tuhottu13580,66
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu20100,97
Vahinkoa aiheutettu1.553,65
Valtauspisteitä37741,83
Puolustuspisteitä88354,28
Kokemus623,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja34
Voitot1852,94%
Häviöitä1647,06%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1235,29%
Vaunuja tuhottu260,76
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu190,56
Vahinkoa aiheutettu1.945,76
Valtauspisteitä90,26
Puolustuspisteitä1123,29
Kokemus562,82

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja122000
Voitot8368,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3730,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6250,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1221,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,030,000,000,00
Vaunuja havaittu730,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.308,520,000,000,00
Valtauspisteitä3903,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä430,3500,0000,0000,00
Kokemus1.131,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja122
Voitot8368,03%
Häviöitä3730,33%
Tasapelejä21,64%
Taisteluja selvitty6250,82%
Vaunuja tuhottu1221,00
Tuhoamissuhde2,03
Vaunuja havaittu730,60
Vahinkoa aiheutettu2.308,52
Valtauspisteitä3903,20
Puolustuspisteitä430,35
Kokemus1.131,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (377)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX Chasseur de chars 8849,9459080544,47%1025,81
IS-381083,0357967247,92%1186,60
IS7735,8641953651,49%930,17
T499572,8355351843,82%601,86
AMX ELC bis5343,0041745849,78%1169,94
Jagdpanzer E 100101609,9454737646,01%1063,12
M41 Walker Bulldog8459,5645636943,90%664,82
Cromwell6616,7059236554,25%1287,38
KV-856469,8233534849,43%646,00
Type 64 6345,8940634647,98%690,41
IS-7102732,9794034454,94%2552,68
Spähpanzer Ru 2519805,1766133351,65%1132,84
T-1091617,8265033149,85%1638,44
T34 81106,0262232746,18%1186,03
S-517699,7741231443,31%723,87
T54E191308,9959630348,18%1200,15
M18 Hellcat6421,5027926946,84%561,72
SU-122-44 7885,3955224150,21%1168,82
M-IV-Y 81550,1583323653,81%1865,18
Leopard 1102270,0771222445,54%1774,10
Leopard Prototyp A91383,5765421851,83%1194,07
E 25 7991,6065020447,06%1530,89
T-54 ltwt.9826,5269220352,71%1108,79
T376295,2933319050,00%632,06
Jagdtiger91559,6369517950,28%1327,07
T-127 3340,4847717854,49%1494,46
FV3046401,7533916245,68%542,14
WZ-1317721,9160915147,02%1474,09
SU-100Y 6595,7545314647,95%885,96
Jagdpanther II81067,9859014251,41%1091,34
M24 Chaffee5251,5631914052,86%771,85
Churchill VII6468,1836413956,12%750,10
KV-15290,3334313955,40%496,39
60TP Lewandowskiego102097,5671813850,00%1595,44
KV-1S6285,7424213740,88%263,69
T675237,5820313643,38%293,64
Churchill I5216,3323013542,96%211,84
AMX 50 10081096,4962913554,81%1243,07
KR-1113631,39115713560,74%2970,27
Object 430U102705,8193112954,26%2499,08
StuG III Ausf. G5303,5523312848,44%552,71
Vz. 68 Squall 8888,9074512652,38%1750,71
Panhard AML Lynx 6x68544,7452912545,60%808,63
BZ-16681075,1565812350,41%1171,55
T25/27594,4736711948,74%694,20
Konštrukta T-34/1007794,4657211849,15%1180,19
Jagdpanther7708,3354911645,69%845,08
T-28479,6014211450,00%97,48
Bat.-Châtillon Bourrasque 81743,2089611454,39%2264,07
Bishop5334,6423211152,25%654,28
M446500,3936410853,70%769,51
O-I6575,5545410442,31%812,51
Rhm.-Borsig Waffenträger81189,6042910449,04%1106,83
AMX 12 t6309,2931210345,63%616,29
VK 30.02 (M)6632,3358010053,00%1191,46
Object 703 Version II 81957,62100610049,00%2219,55
Panther7704,485529943,43%952,70
AMX 40465,811539949,49%103,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4193,342039846,94%326,38
Bat.-Châtillon 25 t102461,728589854,08%2157,57
Spähpanzer SP I C7584,905139845,92%937,57
Object 252U 81816,398949456,38%2280,53
Škoda T 256638,975509351,61%1306,98
AMX 13 F3 AM6592,845009256,52%893,56
KV-26642,565968959,55%1124,36
121B 102138,057988860,23%2054,65
WZ-1328762,146138752,87%1306,49
Valentine360,311148736,78%0,91
CS-5991813,237548749,43%1898,29
AMX 13 757430,165018647,67%720,82
BZ-587908,636848645,35%1018,20
KV-481153,137248656,98%1532,40
Object 277102328,128058644,19%2027,75
Grille 15102639,437758454,76%2040,97
M415288,912678251,22%350,55
Jagdpanzer IV6408,313458048,75%600,07
BZ-6892036,618538053,75%2195,88
Waffenträger auf Pz. IV92052,796738037,50%1566,63
VK 75.01 (K) 81876,399068046,25%2203,69
LTTB8648,005877945,57%1078,27
T110E5102826,039117843,59%2487,26
MT-256515,005587842,31%1408,03
122 TM 81780,919387856,41%2267,18
SU-855360,633647657,89%839,93
StuG IV 5374,414187659,21%997,85
ISU-1528980,715257548,00%844,41
SU-85B4253,862127147,89%502,55
Sturer Emil7991,304696953,62%1309,00
Conqueror92034,228226841,18%1836,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5370,294916858,82%1048,54
Birch Gun4100,311436741,79%113,63
Nashorn6676,995266752,24%1146,80
Grant4136,681726643,94%223,44
AMX 13 909604,555836642,42%681,64
VK 30.01 (P)6536,153726536,92%688,09
FV215b (183) 102134,307736357,14%1737,50
AE Phase I 92257,5410216365,08%2294,44
Sherman III5316,503796256,45%827,71
Sexton II377,541166154,10%185,64
Type T-345490,695016154,10%1472,89
Patton the Tank 91366,846416157,38%1382,40
CS-63102412,838556051,67%2121,21
T-1506693,265665850,00%1116,42
M127785,055365752,63%1103,59
AMX M4 mle. 54102758,048665743,86%2169,60
Black Prince7996,337695550,91%1332,58
UDES 15/16102403,358055547,27%1866,84
Covenanter5163,422745552,73%416,97
VK 30.01 (H)5467,174865461,11%1216,77
T3281565,459285356,60%1910,72
CS-5381044,516405337,74%1468,60
Lorraine 155 mle. 507521,583605352,83%513,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,834255358,49%1203,71
M8A14146,771935257,69%277,38
Object 43091818,009455261,54%1895,74
Carro da Combattimento 45 t 102536,589595257,69%2236,31
Light Mk. VIC 289,882115250,00%343,59
T-345397,104395149,02%986,40
B14189,062375145,10%347,26
O-I Experimental5701,336145156,86%1581,94
Vz. 60S Dravec 103777,4112175166,67%3321,58
VK 45.02 (P) Ausf. B91961,738135141,18%1765,19
KV-137428,045185149,02%544,80
SDP wz 66 Grom 81940,278455147,06%1954,70
Crusader6339,104615054,00%1070,58
T1 Heavy5406,564535040,00%646,66
Super Conqueror102124,647175042,00%1461,10
59-166385,984694946,94%964,76
Pz.Sfl. IVc5420,923874951,02%897,07
Coccodrillo 102802,739684850,00%2279,02
T-5491061,656954850,00%961,45
Panhard EBR 909953,717544845,83%1412,02
XM66F 81571,777424850,00%1726,15
VK 16.02 Leopard5276,554374744,68%721,83
E 77 91898,099144753,19%1850,26
M66640,484724650,00%902,63
WZ-132A9605,206744647,83%715,82
T-437530,804954639,13%588,16
Škoda T 245374,734434553,33%1063,99
Type 586613,384944553,33%1167,64
VK 28.016328,315284553,33%913,56
E 5092027,208284544,44%2009,34
VK 100.01 (P)81090,115854546,67%1068,97
SU-130PM 82005,568594548,89%2053,51
Type 95 Heavy4212,093124447,73%557,86
UDES 1692104,528254445,45%2056,93
FV215b 101505,145954436,36%969,32
T57 Heavy101932,166864443,18%1337,23
UDES 14 Alt 581606,077674346,51%1991,76
Pz.Kpfw. II Luchs4246,714214247,62%836,86
Hotchkiss EBR7683,956794247,62%1529,38
SU-1527730,054134143,90%796,07
T2971260,177834151,22%1583,47
Tiger (P)71112,277484153,66%1565,10
Caernarvon81524,689234057,50%2137,98
T-62A10827,204374037,50%378,32
Leo7947,747253953,85%1851,66
Škoda T 5092046,879523961,54%2255,76
Controcarro 1 Mk. 292122,518473946,15%1947,02
Marder II395,441713935,90%32,16
BDR G1 B5355,263813938,46%442,61
Progetto CC55 mod. 5481307,346773842,11%1252,00
AMX 50 12091488,267583850,00%1362,56
Emil I81007,385863737,84%873,56
T3092828,1410123751,35%2714,30
Stridsyxa 82152,6210633759,46%2373,01
M5 Stuart4125,312293658,33%261,85
SU-1006576,544353537,14%771,88
T28 Prototype82312,9710443548,57%3161,87
T-46351,531113444,12%43,44
AMX 13 105 AM mle. 505249,762283458,82%479,54
Semovente M43 Bassotto6901,356473458,82%1491,62
Type 6892831,2912253470,59%2908,45
Wespe3114,911823231,25%157,54
ST-I92725,2810533253,13%2897,90
T28 Concept 7770,005963253,13%1041,36
Felice 92057,239093154,84%2419,57
SU-76M489,971413145,16%52,74
Cruiser Mk. II225,45813129,03%0,00
53TP Markowskiego81472,908473050,00%1752,97
M3 Lee4220,773703056,67%785,42
Centurion Mk. 7/192912,3310693046,67%3429,36
T-45 2155,073023053,33%706,05
Char Futur 4 92676,6010363056,67%2994,90
Fantôme 92575,0310503066,67%3041,77
50TP Tyszkiewicza92055,529282958,62%1938,58
Controcarro 3 Minotauro102761,3110072965,52%2395,43
E 7592590,1010392948,28%2654,23
VK 45.02 (P) Ausf. A81654,769182955,17%2028,05
E 50 Ausf. M102237,347732948,28%1828,43
Strv 746716,395442835,71%1133,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91842,649272860,71%2170,29
Centurion Mk. I81487,328532850,00%1990,10
Alecto4332,504232839,29%836,81
Pz.Sfl. IVb4345,253882860,71%1189,90
Ares 7581911,5410152857,14%2971,25
King Tiger (Captured) 71144,507352860,71%1610,60
CS-447883,637132755,56%1316,77
leKpz M 41 90 mm GF 8857,855052740,74%1275,71
M2 Light2201,924102669,23%1020,45
SU-14-28962,655292646,15%832,64
Versuchspanzer 5792922,0012102665,38%3219,70
ST vz. 394169,883062552,00%411,59
Marder 38T4363,644602552,00%934,87
Hotchkiss H352205,333592458,33%1065,70
P.43 bis6914,886902458,33%1702,74
AMX 105 AM mle. 474373,132982466,67%1539,35
Bat.-Châtillon 12 t8876,177342462,50%1717,90
Carro d'assalto P.8871168,439382378,26%1787,32
SU-54115,131422317,39%3,10
AT 25287,523792352,17%585,28
AMX M4 mle. 5192183,708782343,48%1722,14
FV230 Canopener102922,8710982369,57%2479,89
ELC EVEN 90 8842,578012352,17%2097,30
M5A1 Stuart4367,685312259,09%1504,22
KV-371110,557322254,55%1519,46
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4277,144522250,00%900,73
Loyd Gun Carriage241,45842245,45%51,96
GSOR the TANK 92301,008952245,45%2656,95
TVP VTU Koncept8535,674292128,57%379,37
M10391689,769432157,14%1909,60
AMX 65 t81150,907732161,90%1358,99
Panhard AMD 178B6223,574162123,81%364,67
Vickers Medium Mk. I153,401032060,00%184,26
Lago4338,004032060,00%1236,46
Type 1 Chi-He4290,353852060,00%892,30
TVP T 50/51102155,757902045,00%1723,55
45TP Habicha7830,006032040,00%944,14
Grille5274,853152050,00%426,53
BZ-75102299,507432040,00%1654,07
Char Mle. 75 91163,457062055,00%1483,18
Sav m/434313,114301957,89%900,10
SMV CC-5671307,958711968,42%2069,76
LT vz. 383146,782581861,11%573,70
Strv m/425740,334431833,33%1821,48
Panzerjäger I230,17801861,11%172,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,562281866,67%352,13
Comet71032,897521850,00%1631,12
Renault FT AC263,67961850,00%76,03
Object 140103481,8310481855,56%3393,14
Kunze Panzer 92621,339711850,00%2896,43
Super Hellcat 7709,004891866,67%1157,66
FV226 Contradictious 81459,728051850,00%1345,57
BT-74103,822471770,59%343,00
Type 3 Chi-Nu5324,473061741,18%662,67
Tiger II82197,1211091764,71%3314,30
T56 GMC391,411451752,94%156,14
Universal Carrier 2-pdr248,00681735,29%0,22
E 100104071,6512871764,71%4181,88
M3 Stuart3154,252401675,00%690,16
AMX 38381,881721675,00%261,00
Object 70592968,0611681656,25%3098,80
M4A1 Sherman5364,734881540,00%799,49
Pz.Kpfw. II2112,201981546,67%307,73
Pz.Kpfw. 38 (t)3192,002421553,33%592,04
Lorraine 39L AM3154,131811540,00%290,31
STB-1102399,136781533,33%1883,90
T-448644,874141520,00%513,97
Pz.Kpfw. 5582536,2711911560,00%2713,48
Dicker Max 6625,074361546,67%930,68
Type 91 Heavy3126,572391450,00%259,90
T3 HMC2107,361571450,00%310,85
SU-26399,711311457,14%190,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6444,432681421,43%823,20
Jagdpanzer E 90 92809,7111521471,43%3182,28
T1 Cunningham147,77861346,15%63,21
40TP Habicha6627,005361353,85%1123,09
Ikv 1035187,002801353,85%300,64
IS-27580,464081330,77%476,38
T2 Medium Tank274,621141353,85%234,77
AMX M4 mle. 4571074,777841353,85%1503,03
IS-M81982,9210121361,54%2770,44
TS-54 81917,929571346,15%2379,72
AT-1265,751031258,33%147,62
Cruiser Mk. I153,08991250,00%85,15
113101852,005651241,67%1238,53
AMX 50 B102838,508851266,67%2707,77
BZ-72-1 101702,757611266,67%1337,48
T2071686,0910141163,64%2838,88
ARL 446343,003851136,36%291,35
Progetto C50 mod. 6692466,73136511100,00%2840,22
Sherman Firefly6412,824361136,36%552,80
M3G FT3246,092211136,36%560,30
M60 102664,736951127,27%2222,45
Pz.Kpfw. VII102312,919221172,73%1636,68
AltProto AMX 30 81397,827051127,27%1310,48
M2 Medium Tank3255,803711060,00%1022,85
IS-4103326,6010531060,00%3037,51
WZ-111 81157,89799955,56%1251,04
P26/404505,22368955,56%1531,22
Type 97 Chi-Ha3197,11337955,56%592,24
25TP KSUST II5611,89442966,67%1713,95
MS-1133,7848922,22%0,00
B.U.G.I.61079,56736966,67%2104,86
M26 Pershing82434,331130955,56%3659,00
Cruiser Mk. IV473,33166955,56%138,39
Renault UE 57348,56116966,67%234,97
Crusader 5.5-in. SP7560,89424955,56%759,33
Ares 90103353,331256977,78%3635,89
D23125,63164837,50%252,61
Tiger I72408,001271862,50%4070,14
A-205284,00424862,50%1060,95
DS PZInż5485,38377837,50%782,81
60G FT5366,88237825,00%496,88
Durchbruchswagen 24453,63479850,00%1289,13
L-60 2177,63374837,50%928,68
BT-7 artillery 3497,75393837,50%2206,60
M10 RBFM 5396,75375850,00%643,69
WZ-120-1G FT 81629,38864850,00%1979,54
Stuart I-IV3103,86187757,14%299,36
SU-182116,29143742,86%498,87
Škoda T 177275,86246742,86%304,40
SU-76G FT4346,86218728,57%592,78
212A9825,14633757,14%691,83
ISU-122S 71089,71815785,71%1629,23
Vickers Medium Mk. II217,1752633,33%0,00
D12102,83164633,33%204,87
Type 2597 Chi-Ha3194,83347650,00%587,22
Valentine AT4328,33331633,33%754,68
FV224 Chopper71267,50868650,00%1486,60
TBT 91996,3312476100,00%1805,27
Projet Louis 91511,17771633,33%2443,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 82150,50954633,33%2648,98
M15/423239,8014550,00%463,30
BT-22172,40166540,00%695,52
P.435747,00563520,00%2522,84
Ikv 723278,804945100,00%858,24
Leichttraktor115,8090540,00%0,00
T-26213,40158560,00%169,48
Centurion Action X103072,00946560,00%2656,81
Cruiser Mk. III3136,60221560,00%607,55
Pz.Kpfw. I274,60159540,00%81,47
Object 705A103465,80962540,00%2443,07
Strv S1 81265,20396520,00%1104,23
WZ-111 model 6 81619,201103580,00%1818,90
43 M. Toldi III 3105,80197540,00%297,17
Renault FT150,7572425,00%26,84
Vickers Mk. E Type B2120,25275450,00%374,07
Leopard 120 Verbessert111890,25482450,00%1139,53
IS-2M 71680,25736450,00%2095,30
T-29 3356,50393475,00%1326,70
Pz.Kpfw. T 25 5225,75239450,00%386,33
T14 5364,00280333,33%490,53
TKS z n.k.m. 20 mm 2353,00679366,67%2582,52
Pz.Kpfw. 35 (t)2165,002513100,00%912,63
Object 274a 81652,671132366,67%2437,00
Churchill III 5505,67646333,33%948,40
M14/412133,002422100,00%499,40
VK 36.01 (H)6939,50772250,00%1592,19
WZ-111 model 5A102765,001089250,00%2241,48
Challenger7574,0021920,00%498,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3189,5010820,00%376,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5697,00676250,00%1350,60
Windhund 81624,0044720,00%1369,61
T-50-2 6529,5059720,00%1500,69
Jagdtiger Prototype 81465,50800250,00%1244,08
AMX 13 (FL 11) 5267,00337250,00%635,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 221,5010020,00%0,00
Kolohousenka199,001451100,00%492,95
Chi-Ni2232,006501100,00%1432,87
M22733,008431100,00%7955,37
Strv m/40L3585,009591100,00%2961,51
T1 HMC226,001101100,00%261,00
SMV CC-678314,0040810,00%34,33
Semovente M415999,008901100,00%3062,30
T110E4101406,0029310,00%604,00
HWK 128698,0019910,00%815,77
M4-85 5606,006471100,00%1270,90
AMR 35 2495,004601100,00%2995,64
Pz.Sfl. IC 4147,005751100,00%432,40
MKA 2204,003781100,00%820,19
Rheinmetall Skorpion G 81013,009141100,00%929,34
M24E2 Super Chaffee 6529,0011131100,00%1597,42
T77 82168,0073710,00%3116,44
Valentine II 4175,0017810,00%297,76
AMX 13 57 7277,0031810,00%198,31
SU-100I 50,004510,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.3.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.12.2020
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.1.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.8.2016
Lähti: 13.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.1.2019
Lähti: 26.1.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 2.6.2018
Lähti: 8.7.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.12.2017
Lähti: 31.1.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.8.2016
Lähti: 11.8.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.6.2016
Lähti: 27.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.6.2016
Lähti: 24.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.7.2016
Lähti: 4.8.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 11.8.2017
Lähti: 27.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.1.2019
Lähti: 21.9.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.6.2016
Lähti: 25.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.3.2016
Lähti: 30.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.3.2016
Lähti: 29.3.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 23.12.2015
Lähti: 28.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.12.2015
Lähti: 22.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2015
Lähti: 8.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.10.2015
Lähti: 7.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.4.2015
Lähti: 3.6.2015