bobdebau

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.1.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11756711101356
Ø Taso6,436,557,446,67
Voitot6736857,30%872,73%5453,47%19655,06%
Häviöitä4881841,52%327,27%4645,54%15443,26%
Tasapelejä13811,17%00,00%10,99%61,69%
Taisteluja selvitty3571230,38%436,36%2524,75%10128,37%
Vaunuja tuhottu1415351,20151,361061,053551,00
Tuhoamissuhde1,732,141,391,39
Vaunuja havaittu1448311,2380,73880,872990,84
Vahinkoa aiheutettu1.160,571.674,451.315,041.215,96
Valtauspisteitä1668061,42413,73480,482160,61
Puolustuspisteitä680750,5800,0000,001490,42
Kokemus724,96930,00789,88734,30
WN71544,251845,881267,651352,94
WN82077,102749,701530,311757,22
Yhteensä
Taisteluja117567
Ø Taso6,43
Voitot6736857,30%
Häviöitä4881841,52%
Tasapelejä13811,17%
Taisteluja selvitty3571230,38%
Vaunuja tuhottu1415351,20
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu1448311,23
Vahinkoa aiheutettu1.160,57
Valtauspisteitä1668061,42
Puolustuspisteitä680750,58
Kokemus724,96
WN71544,25
WN82077,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja11
Ø Taso6,55
Voitot872,73%
Häviöitä327,27%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu151,36
Tuhoamissuhde2,14
Vaunuja havaittu80,73
Vahinkoa aiheutettu1.674,45
Valtauspisteitä413,73
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus930,00
WN71845,88
WN82749,70
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja101
Ø Taso7,44
Voitot5453,47%
Häviöitä4645,54%
Tasapelejä10,99%
Taisteluja selvitty2524,75%
Vaunuja tuhottu1061,05
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu880,87
Vahinkoa aiheutettu1.315,04
Valtauspisteitä480,48
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus789,88
WN71267,65
WN81530,31
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja356
Ø Taso6,67
Voitot19655,06%
Häviöitä15443,26%
Tasapelejä61,69%
Taisteluja selvitty10128,37%
Vaunuja tuhottu3551,00
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu2990,84
Vahinkoa aiheutettu1.215,96
Valtauspisteitä2160,61
Puolustuspisteitä1490,42
Kokemus734,30
WN71352,94
WN81757,22
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1742000
Voitot70140,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä97956,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä623,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty43925,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8700,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu12620,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.646,850,000,000,00
Valtauspisteitä8940,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9570,5500,0000,0000,00
Kokemus632,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1742
Voitot70140,24%
Häviöitä97956,20%
Tasapelejä623,56%
Taisteluja selvitty43925,20%
Vaunuja tuhottu8700,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu12620,72
Vahinkoa aiheutettu1.646,85
Valtauspisteitä8940,51
Puolustuspisteitä9570,55
Kokemus632,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja310000
Voitot17054,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12640,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä144,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11236,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1790,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu1750,5600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.167,640,000,000,00
Valtauspisteitä710,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2270,7300,0000,0000,00
Kokemus712,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja310
Voitot17054,84%
Häviöitä12640,65%
Tasapelejä144,52%
Taisteluja selvitty11236,13%
Vaunuja tuhottu1790,58
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu1750,56
Vahinkoa aiheutettu1.167,64
Valtauspisteitä710,23
Puolustuspisteitä2270,73
Kokemus712,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu497,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus115,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu497,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus115,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja300000
Voitot20869,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8528,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17056,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3331,1100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,560,000,000,00
Vaunuja havaittu1790,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu686,690,000,000,00
Valtauspisteitä4091,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2210,7400,0000,0000,00
Kokemus564,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja300
Voitot20869,33%
Häviöitä8528,33%
Tasapelejä72,33%
Taisteluja selvitty17056,67%
Vaunuja tuhottu3331,11
Tuhoamissuhde2,56
Vaunuja havaittu1790,60
Vahinkoa aiheutettu686,69
Valtauspisteitä4091,36
Puolustuspisteitä2210,74
Kokemus564,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja206000
Voitot9445,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11254,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6431,07%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1340,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu2311,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.178,780,000,000,00
Valtauspisteitä4962,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8804,2700,0000,0000,00
Kokemus694,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja206
Voitot9445,63%
Häviöitä11254,37%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6431,07%
Vaunuja tuhottu1340,65
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu2311,12
Vahinkoa aiheutettu1.178,78
Valtauspisteitä4962,41
Puolustuspisteitä8804,27
Kokemus694,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2637000
Voitot127848,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä131849,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä411,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty83731,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu16540,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu28251,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.029,250,000,000,00
Valtauspisteitä46901,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä39711,5100,0000,0000,00
Kokemus545,280,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2637
Voitot127848,46%
Häviöitä131849,98%
Tasapelejä411,55%
Taisteluja selvitty83731,74%
Vaunuja tuhottu16540,63
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu28251,07
Vahinkoa aiheutettu1.029,25
Valtauspisteitä46901,78
Puolustuspisteitä39711,51
Kokemus545,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2898000
Voitot138347,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä148951,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä260,90%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty77826,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu16620,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu18720,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.812,390,000,000,00
Valtauspisteitä17110,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18750,6500,0000,0000,00
Kokemus705,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2898
Voitot138347,72%
Häviöitä148951,38%
Tasapelejä260,90%
Taisteluja selvitty77826,85%
Vaunuja tuhottu16620,57
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu18720,65
Vahinkoa aiheutettu1.812,39
Valtauspisteitä17110,59
Puolustuspisteitä18750,65
Kokemus705,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (464)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Jagdtiger92148,47863222754,78%2097,24
S35 CA5988,01721189064,60%3190,56
StuG III Ausf. G5798,84531177158,10%2408,05
Marder II3472,90462172762,25%2257,01
Dicker Max 61048,20745168757,91%2266,38
Hummel61164,70545164353,50%2049,51
Jagdpanzer IV61012,79647145956,89%2270,56
Jagdpanther71293,53667142054,44%2089,87
Nashorn61119,08724139157,37%2366,10
Tortoise92071,89914139054,53%1910,37
FCM 36 Pak 40 3608,73690138665,37%2446,23
Waffenträger auf Pz. IV92078,63807127254,17%1990,80
SU-100Y 61099,16774127159,72%2318,24
G.W. Panther71381,05638118553,25%2057,87
T404808,72721116665,61%2947,77
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4590,89759111970,42%2102,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5631,64532104659,18%2211,42
Pz.Sfl. IVc5849,31625103259,98%2472,59
M36 Jackson61160,32782101355,77%2511,78
G.W. Tiger91889,4469298751,67%2273,13
Matilda4676,3965998067,24%2677,61
105 leFH18B2 5927,0073097960,57%2351,98
Sturer Emil71307,3474889457,83%2283,27
T9591961,0387488557,40%1789,06
Ferdinand81695,9478088352,10%2051,45
Tiger (P)71284,1572487856,04%2113,26
M661196,1883185058,94%2410,70
WZ-131G FT61071,0874384159,69%2287,00
T-34-85 Rudy 61020,8982684160,29%2163,52
Grille5841,6052584059,64%2350,27
Pz.Sfl. IVb4594,0255082963,69%2666,13
Marder 38T4793,3068980961,80%2900,77
T-34-85M 61053,6383679758,47%2070,65
O-I Experimental51053,6288177471,06%2881,95
SU-85B4749,1063572061,53%2656,46
AT 25709,9968271963,56%2119,30
60G FT5815,6160069658,48%2154,02
AT 15A 71254,0190769663,94%2287,29
SU-76M4659,6362269562,45%2697,58
KV-15863,2676769566,19%2415,50
G.W. E 100101931,1463566749,48%1983,95
M18 Hellcat61127,2077766658,71%2354,03
Achilles61037,2475166254,38%2272,27
Churchill Gun Carrier6931,1361765755,40%1927,85
M10 Wolverine5805,7571065462,23%2368,47
Rhm.-Borsig Waffenträger81852,1282963852,04%2342,88
SU-130PM 81596,1180963752,90%1732,24
ISU-15281571,8976260855,76%1915,50
KV-26964,8872860856,09%1983,71
Tiger I71199,4168360053,33%1740,60
Tiger II81436,2980059255,74%1931,31
Strv 103-091877,3977357548,70%1708,02
Leichttraktor1330,4860656964,15%2510,91
Excalibur 61002,8677953654,48%1792,31
Object 70492029,4679952451,53%1810,07
M446918,7568650950,88%1651,62
Object 430 Version II91859,0485450455,16%2077,82
FV380591286,4875049248,98%1235,84
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3469,0972949068,98%1608,84
M56 Scorpion 71148,9977749055,10%1803,64
M8A14762,1660748561,03%2597,73
T2971443,7890048458,88%2241,15
VK 45.03 71313,7286148261,00%2114,99
Type 586918,2975547857,74%2194,44
SU-85I 5834,4672346960,55%2241,28
SU-10061053,0272946759,31%2315,41
SU-76G FT4815,0956646457,97%2384,89
UDES 1691786,1682246150,33%1868,57
WZ-132A91100,8671645649,56%1607,80
T28 Concept 71358,2988144259,73%2448,39
T56 GMC3454,2363644065,68%2405,43
T499954,0369843848,63%1293,66
Cromwell6972,6083343563,22%2401,19
AMX 50 Foch91882,6882843552,41%1760,67
SU-10181395,5076143453,23%1741,43
Rheinmetall Skorpion G 81431,0674943451,38%1589,01
Pudel 6898,7575343358,43%1793,15
Type 6191703,8778042551,29%1793,32
Type 5 Chi-Ri71145,3777842455,90%2138,99
Strv S1 81612,8075242450,24%1781,18
T-34-856991,5780842163,18%2509,79
ARL 4461043,1172641856,22%2290,81
Maus102156,5881041649,28%1676,66
VK 36.01 (H)61198,4769440861,52%2889,13
AMX M4 mle. 4571266,5477740755,53%2009,44
VK 45.02 (P) Ausf. B91851,6384740757,25%2005,02
Centurion Mk. 7/191692,6282640554,32%1797,58
StuG III Ausf. B4711,7458440261,19%2436,19
T675721,5864439961,40%1968,90
AT 861062,0880239058,21%2300,74
212A91736,0679838552,47%1738,11
E 7591773,4078138449,22%1796,44
Type 4 Chi-To6900,5172237857,14%2061,68
VK 30.01 (H)5911,9777637761,80%2990,62
Škoda T 256886,0374337660,90%2008,65
T78 61098,0780737457,49%1817,76
Jagdpanzer E 100102186,2671336849,46%1715,32
BDR G1 B5869,7971036364,46%2294,68
Churchill III 5908,47113636156,79%2189,30
T-54 ltwt.91254,2776535952,92%1977,51
Bat.-Châtillon 12 t8949,3273035850,00%1843,33
Krupp-Steyr Waffenträger 71143,8372235453,67%1773,00
Škoda T 5092382,2796134957,59%2789,97
Valentine AT4480,6157634965,04%1903,72
Panther/M10 71157,2985034861,78%2252,26
M53/M5591632,3878034753,31%1767,36
KV-856984,7972034558,55%2079,64
Sherman Firefly6974,9276934360,64%2273,16
Cromwell B 6935,1682633957,82%2018,03
Covenanter5483,6264832764,22%2155,48
SU-15271252,8669732152,34%2199,59
AC 4 Experimental 6937,4076631757,10%2001,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4456,6330731454,14%1338,59
E 100101943,6575731249,04%1581,64
Alecto4569,1855731060,65%2079,82
AT 1581562,0286230254,97%2125,17
SU-100M171320,0682830158,47%2232,99
O-I61028,6878129962,54%2146,03
Bat.-Châtillon 155 5591323,3567929544,07%1256,32
Heavy Tank No. VI 61057,6278829555,93%2045,91
Panther II81377,3779728653,15%2104,65
M75657,9473428469,72%3354,93
Universal Carrier 2-pdr2374,7559228468,66%2385,86
Type 64 6626,8972728357,24%1712,87
Leopard Prototyp A91872,6277528150,18%2008,72
T1 Heavy5813,1578628067,14%2174,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6592,5865227855,76%1576,90
P.43 bis6953,2174027660,51%2088,55
Grille 15102215,3574727453,65%1807,69
FV217 Badger102153,5076227247,43%1594,45
Charioteer81781,9090026860,45%2535,16
Object 244 61093,6286226859,33%1898,67
AMX AC mle. 4881358,5072126747,57%1539,89
Jagdpanther II81720,1081426552,45%2066,14
Panhard EBR 909736,5372926355,13%1070,10
Turtle Mk. I 81559,2191426055,38%1722,73
VK 45.02 (P) Ausf. A81293,3468825848,06%1546,11
VK 30.01 (P)6626,5642425551,76%1102,99
T-15061101,9480325264,29%2298,16
AMX 50 10081468,1375825153,39%1800,96
Ikv 65 Alt II61027,9368025151,79%2198,49
40TP Habicha6984,2773625058,00%2258,77
Type T-345706,7069225064,00%2662,00
Spähpanzer Ru 25191237,9077125055,20%1982,49
Archer5761,5064224862,50%2229,50
Bretagne Panther 6964,1984424755,47%1952,82
VK 28.016645,3769124651,63%2214,34
Pz.Kpfw. III/IV5589,2062924463,93%1955,56
T-5492097,5595024254,96%2706,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3588,9882524271,90%2469,31
SU-855728,5957024164,32%2136,50
T-1091834,3780924052,92%1931,95
Leopard 1101681,8374023949,79%1222,90
WZ-111G FT91860,6777423851,68%1704,52
AMX 30 1er prototype91781,8879123647,46%1845,54
AMX AC mle. 4671039,3365623456,84%1646,46
A-436974,8174823255,17%2222,17
Sherman VC Firefly 6952,6375923252,59%1763,39
Conqueror92173,6087023155,41%2298,55
IS-381605,7185023154,98%2102,50
UDES 0381614,7680622858,33%1994,40
AMX 13 57 7878,5781622751,54%1791,54
Renault G15606,5463022659,73%2057,83
Kanonenjagdpanzer 105 81497,6280022654,87%1822,12
M10391882,9782822552,44%1943,34
T-345703,8671322268,92%2654,46
Type 3 Chi-Nu Kai 5708,9673822068,18%2362,13
Sherman III5614,9966221966,21%2214,36
O-Ho81454,2983521459,81%2030,89
E 50 Ausf. M101789,0273021349,30%1455,22
M4A3E8 Thunderbolt VII 6947,4987721256,60%2006,64
T 55A 91921,7389321258,49%2128,92
E 5092092,2785021153,08%2240,59
O-Ni71307,8385920960,77%2144,23
Type 97 Chi-Ha3484,7661320762,32%2437,83
T3091773,7474620550,73%1626,15
AMX 13 105 AM mle. 505673,6559320362,07%1897,56
AT 771164,9976720154,73%1617,12
AMX 13 F3 AM6964,8672720056,00%1663,00
M40/M4381398,4477320054,50%1732,34
FV4004 Conway91941,7474820047,00%2058,33
AMX M4 mle. 5191810,1887819956,78%1685,97
50TP Tyszkiewicza91948,8079319846,46%1862,56
AMX 13 9091109,7570319549,23%1719,81
Type 2597 Chi-Ha3473,4459519464,95%2459,95
ARL V396834,2735019446,91%1684,37
Tiger 131 61093,3980519453,09%2074,46
FV3046861,2455619152,36%1583,22
AMX 50 12091882,4275619048,42%1836,26
KV-481467,2982019053,68%2075,82
SU-76I 3777,3580018853,72%2115,71
T28 Prototype81702,9078418748,66%2129,89
Sturmpanzer I Bison3285,5619418556,22%1214,66
M10 RBFM 5892,9682518562,70%2205,59
WZ-111 model 1-492038,2988218355,19%2338,10
VK 30.02 (M)6842,1373518258,79%1895,64
Centurion Mk. I81070,4473117753,11%1427,28
T3 HMC2332,6048917653,98%2000,01
Cruiser Mk. II2359,7149117558,29%2234,57
T-34-2G FT71298,5177517459,77%2155,81
Indien-Panzer81272,0372217450,00%1708,84
T-44-100 81498,7690017357,80%2163,62
Wespe3461,7522817058,82%2070,85
WZ-12091516,7572216347,85%1500,90
Škoda T 245629,9365316264,81%2232,31
M4A1 Sherman5832,9483516172,05%3214,12
AMX 65 t81371,2179215957,23%1858,41
T3281454,7185815856,96%1917,22
Type 3 Chi-Nu5621,4359315760,51%2039,20
Emil II91830,0881315649,36%1805,57
Panzerjäger I2352,1045715657,05%1787,88
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2406,5165115664,74%1698,62
Cruiser Mk. IV4410,8060115567,74%1763,36
E 25 71287,7687115554,84%2070,78
Prototipo Standard B92019,7185615455,84%2082,13
Pz.Kpfw. II2236,3349515262,50%1242,71
Type 4 Heavy92066,9695615262,50%2451,64
WZ-120G FT 91574,1676315255,92%1167,59
FV20781199,8577415047,33%1416,79
Type 3 Ho-Ni III5752,8952314855,41%1775,46
T2881490,3372314846,62%1662,70
IS71293,9380714759,18%2132,46
Pz.Kpfw. T 15 3385,1765514768,71%2513,63
Object 70591695,2274614446,53%1550,92
M46 Patton91711,7979314352,45%1737,81
Strv 103B102195,2080514251,41%1663,61
SU-122-5491531,3670914249,30%1510,89
T54E191908,3582414151,77%2035,74
Lorraine 155 mle. 5181337,2982313953,96%1633,88
WZ-111-1G FT81421,9970413949,64%1646,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91427,8671613650,00%1444,07
WZ-113G FT102034,0879613354,89%1425,40
T71 DA71160,7181213350,38%2886,29
ISU-152K 81395,0072913352,63%1544,41
Emil I81543,3687713257,58%2097,85
Black Prince71120,3882613158,02%1783,87
Rheinmetall Panzerwagen101017,6866913139,69%874,04
KPz 3 Projekt 07 HK 91503,9270713145,04%1320,84
Semovente M43 Bassotto61035,3671013056,92%1948,28
T110E3101935,7271012952,71%1455,85
BT-7 artillery 3373,7356712866,41%1936,23
AMX Canon d'assaut 105 81585,7984312851,56%1868,22
M4A3E8 Sherman6890,8377912764,57%2132,52
King Tiger (Captured) 71120,3382112661,11%1592,96
Leo71054,0672712549,60%1918,23
SU-100I 51047,1080712561,60%2291,37
Strv m/425673,5563112458,06%2156,38
T-34-281361,9884412454,03%1878,72
A-4471179,3575312449,19%1983,68
S-5171208,8074912355,28%1529,44
WZ-1328914,7280712360,16%1738,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3210,1129812355,28%655,33
T25 AT71202,0873812352,85%1875,68
Primo Victoria 81196,9182412352,85%1667,38
T-28E with F-30 4739,4775812369,11%2334,93
Panther71091,8678412157,02%1889,29
Caernarvon81482,4685812160,33%2006,76
CS-63101519,7070612142,98%1001,16
Type 71101819,7277412145,45%1197,27
StuG IV 5627,4956212054,17%1849,30
P.44 Pantera81346,3883311957,14%1981,60
SU-14-281716,4088611956,30%2357,45
M48A5 Patton101598,3571711945,38%1141,39
Ho-Ri 191738,0884511860,17%1599,98
T2 Light Tank 2225,2546411854,24%1106,97
M4A3E2 Sherman Jumbo6962,7380511660,34%2225,89
Comet71120,2789311362,83%2195,92
T25/271256,9978811354,87%2265,03
Valentine3382,1453711268,75%1815,50
SDP 40 Zadymka5814,7951411251,79%1877,91
Jagdtiger Prototype 81548,2482411251,79%1560,37
AMX 404353,0244711151,35%1470,76
Challenger71086,9173811155,86%1595,60
TVP VTU Koncept81359,2578811057,27%2099,58
Sav m/434521,3655511064,55%1781,95
KV-220-2 5847,9993211070,91%2150,95
T-804495,4259610961,47%2450,02
Mäuschen92072,9292010962,39%2250,67
ST-I91830,2786110859,26%2002,32
LT vz. 383326,9549110762,62%1765,83
Ikv 1035715,0164110763,55%2462,23
Object 261101534,9271510749,53%1232,47
Renault FT1254,5431710551,43%1928,58
KV-371285,7881210556,19%1986,83
Progetto M35 mod. 46 81169,1969410548,57%1271,37
T-34-171242,7087710463,46%2232,64
STA-181344,9481410352,43%1744,58
11081670,8592210360,19%2260,10
Churchill VII6927,7175310359,22%1963,92
Object 41681615,5686810256,86%2193,80
MT-256551,3556410140,59%1553,15
K-91-PT 91668,0581510154,46%1580,12
VK 30.01 (D)61036,6279810049,00%2295,32
Konštrukta T-34/10071314,717989947,47%2459,20
IS-7102111,318609948,48%1619,73
AMX ELC bis5647,176819956,57%2878,74
T25 Pilot Number 1 81295,808979957,58%2051,51
Object 263102579,858139852,04%2120,76
VK 100.01 (P)81376,677989852,04%1665,55
Object 430U102023,268499854,08%1683,43
Type 95 Ji-Ro61084,246519743,30%2133,10
Semovente M415822,786479660,42%2153,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4181,223179651,04%502,59
Pz.Kpfw. V/IV 5882,488919663,54%1560,51
T-4481451,008999564,21%2367,58
WZ-111 81663,2010109368,82%2283,78
Pz.Kpfw. II Luchs4292,635609360,22%1193,02
Valentine II 4518,816999362,37%2619,09
Conqueror Gun Carriage101394,827029252,17%1093,61
M41 Walker Bulldog8837,137409258,70%1649,99
45TP Habicha71335,068169054,44%2048,52
M26 Pershing81331,398419056,67%1890,01
GSOR 1008 81615,668829055,56%1892,89
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5700,846759054,44%2006,21
M3 Lee4451,664888757,47%1973,05
Type 91 Heavy3609,645198759,77%2943,57
AMX 13 7571079,267458648,84%2687,03
LTTB8824,968448558,82%1719,92
LHMTV8718,666578551,76%1224,71
WZ-120-1G FT 81587,679178563,53%1937,93
VK 30.02 (D)7876,816858445,24%1319,55
IS-M81347,578068454,76%1742,80
Somua S353438,615568360,24%1705,35
Ikv 90 Typ B71115,436908256,10%1763,63
Type 5 Heavy102067,628038146,91%1375,94
Somua SAu 404417,572518150,62%1278,74
ISU-122S 71264,308148057,50%1994,90
T6981251,857867949,37%1653,06
Churchill I5735,366367759,74%1826,83
Crusader6432,825007652,63%1355,07
UDES 14 Alt 581368,698647565,33%1870,28
Panhard AML Lynx 6x68966,697247552,00%1980,41
B14394,764367460,81%1300,18
Crusader 5.5-in. SP7931,697667459,46%1483,81
L-60 2198,194007455,41%1252,38
Spähpanzer SP I C7972,867967353,42%2163,66
M22 Locust 3431,676417368,49%2620,05
T110E5101717,718347255,56%1256,23
T-4371308,119007157,75%2528,70
SARL 424504,995887170,42%2088,15
Sexton I 3411,244467169,01%1852,47
M1271133,547487050,00%1651,71
Strv 7461000,017416955,07%2078,52
T2071242,398616756,72%2286,87
P.43 ter71197,648546759,70%2334,57
53TP Markowskiego81348,247596750,75%1705,97
MTLS-1G14 3312,454936753,73%1449,50
VK 16.02 Leopard5368,445856656,06%1313,09
M3 Light 3248,243306651,52%1340,47
Object 268 Version 4102028,787436546,15%1486,80
P.435458,475266450,00%1339,15
Lorraine 155 mle. 5071201,317466459,38%2014,93
Aufklärungspanzer Panther 7593,285856443,75%1112,01
AE Phase I 91654,307656446,88%1402,95
IS-271425,738936363,49%2407,70
SU-122A5498,004646355,56%1184,61
Hotchkiss EBR7715,056306352,38%1644,15
leKpz M 41 90 mm GF 8840,496596349,21%1461,30
AC 1 Sentinel 4463,215516350,79%1845,90
T-34 shielded 5570,826136254,84%1596,73
T1E6 2156,082836159,02%805,14
T110E4102087,938285959,32%1614,46
Turán III prototípus 5625,755515952,54%1734,08
AMX 12 t6798,387295863,79%2767,59
T-103 81207,417215848,28%1266,73
T26E5 81214,188785666,07%1629,41
AT-12318,343865352,83%1666,23
T92 HMC101710,796405339,62%1491,39
Tetrarch 2269,553765354,72%1534,95
WZ-13171068,818125248,08%2710,84
M415612,945855257,69%1042,70
Hotchkiss H352205,653505154,90%1010,55
Panhard AMD 178B6661,927204957,14%2606,89
43 M. Toldi III 3254,513964955,10%1564,57
Ho-Ri 281338,487834856,25%1610,54
TOG II* 61107,568094858,33%2412,78
25TP KSUST II5721,876264656,52%2172,29
Type 95 Heavy4586,856184650,00%2685,84
Pz.Kpfw. T 25 5756,897504654,35%2449,71
SU-86933,737034557,78%1489,70
Strv m/42-57 Alt A.2 61166,318934557,78%2429,77
Matilda Black Prince 5678,095904544,44%1825,85
Type 1 Ho-Ni II 4779,826574452,27%1877,96
Super Hellcat 71144,846354431,82%1742,04
SMV CC-5671169,147804252,38%1776,41
Matilda IV 5706,667384153,66%2032,74
T216670,486264045,00%2295,12
GSR 3301 Setter7676,107234065,00%1784,27
ShPTK-TVP 100 81186,136384040,00%1086,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G3287,415493764,86%1377,00
TS-60 91554,387283745,95%1223,89
EMIL 1951 81514,148173650,00%1939,07
SU-122-44 71439,368383661,11%2245,05
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2256,475383666,67%1621,76
Chi-To SP71638,899303554,29%2302,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2313,566693470,59%2354,58
59-166854,507443461,76%3567,65
M24E2 Super Chaffee 6604,975633444,12%1457,23
A46 6337,124913447,06%863,14
WZ-111 Alpine Tiger 81552,748663452,94%2039,80
Type 5 Ka-Ri 81564,307143339,39%1376,06
MKA 2320,004843246,88%1402,70
Renault UE 573296,452443161,29%1090,62
T-45 2254,384292955,17%1486,41
Light Mk. VIC 2163,523542955,17%924,17
Renault FT AC2290,812592759,26%1514,54
Caernarvon Action X 81026,747242748,15%1035,92
Pz.Kpfw. 38 (t)3487,466802669,23%2668,44
M3G FT3546,965472665,38%2263,41
Mitsu 1085862,245662540,00%1603,30
T7 Combat Car 2142,083192544,00%598,24
SU-14-171084,927822454,17%1610,89
Strv m/40L3321,354352360,87%1366,64
AM 39 Gendron-Somua 2217,143972268,18%992,25
T23E3 7760,486092147,62%1146,39
AMR 35 2204,763092142,86%935,24
Vickers Medium Mk. I1425,902742040,00%2579,29
WZ-111 model 5A102299,308742060,00%2178,46
Object 252U 81173,406312040,00%992,15
Ikv 723522,005511947,37%1839,39
Pz.Sfl. IC 4491,374771936,84%1501,13
T-29 3403,675271573,33%1909,45
14TP4515,234821330,77%2324,64
Matilda LVT 4851,0010281392,31%2535,79
Object 260 101879,858441361,54%1419,97
Bat.-Châtillon 155 58101342,007611241,67%1066,58
AMX 50 Foch B102002,368721163,64%1657,83
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81306,829071163,64%1864,61
Centurion Action X101334,606561040,00%761,11
Super Conqueror101592,205011020,00%765,87
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6986,807551040,00%1698,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2203,56391944,44%1169,51
T-34 with L-11 4467,78659944,44%1728,98
TVP T 50/51101531,25629850,00%996,41
A43 BP prototype 6988,63736850,00%1453,07
60TP Lewandowskiego10957,1431170,00%327,44
Durchbruchswagen 24997,33903683,33%4393,84
XM551 Sheridan10940,8339360,00%775,73
Lago M38 3268,67319633,33%419,28
IS-3A 81257,83771616,67%1201,23
Renault Otsu1168,40410560,00%861,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51064,60829560,00%2728,59
T-116 3405,20607580,00%2464,84
M4A3(76)W Sherman 6989,00770560,00%1483,17
Type 97 Te-Ke 2319,25427450,00%2135,73
AMX 50 Foch (155) 101096,67608333,33%487,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82089,671243366,67%3070,23
Type 62 71246,0011352100,00%3735,45
Object 277101380,50748250,00%951,62
Panhard EBR 75 (FL 10) 8695,00733250,00%904,81
Object 252U Defender 81672,50897250,00%2101,70
STB-110766,007401100,00%519,57
AMX 50 B100,008001100,00%261,00
FV215b (183) 102381,0011881100,00%1964,37
Object 268104083,0012811100,00%3737,06
KV-1S62145,0016551100,00%7093,99
Object 703 Version II 80,0012210,00%0,00
Object 268 Version V 10768,0019810,00%235,30
LTP 3802,009841100,00%5459,38
Chimera 8864,0035010,00%487,73
T95/FV4201 Chieftain 102080,0010881100,00%1574,18
Pz.Kpfw. KW I (r) 51096,0024541100,00%2769,26
Großtraktor - Krupp 3848,0012501100,00%5078,42
M4A1 FL 10 62752,0020971100,00%8872,04

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.1.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.1.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.1.2017
Lähti: 17.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.7.2020
Lähti: 24.1.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.1.2014
Lähti: 10.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.11.2018
Lähti: 3.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.1.2020
Lähti: 21.7.2020