| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 907 | 10 | 3265,50 | 1010 | 590 | 65,76% | 3124,93 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 2469,97 | 1113 | 571 | 64,45% | 3742,05 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 1556,80 | 1050 | 519 | 63,97% | 3452,74 | |||||
| Strv 103B | 10 | 3427,39 | 917 | 490 | 54,49% | 3000,88 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 3646,17 | 1069 | 455 | 61,98% | 3034,34 | |||||
| Cobra | 9 | 3232,71 | 1154 | 450 | 61,11% | 4046,01 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3550,71 | 989 | 357 | 58,82% | 3465,75 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1847,88 | 846 | 353 | 57,79% | 2687,85 | |||||
| BZ-176 | 8 | 2711,10 | 1264 | 345 | 65,80% | 3641,38 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 3602,91 | 937 | 331 | 60,12% | 3155,14 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2895,05 | 1297 | 291 | 69,42% | 3696,66 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 3433,96 | 1001 | 270 | 60,37% | 3533,91 | |||||
| T-44-100 | 8 | 2382,23 | 1104 | 260 | 58,85% | 4285,79 | |||||
| Caliban | 8 | 2115,80 | 1078 | 250 | 56,80% | 3054,96 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 3699,75 | 974 | 244 | 62,30% | 3634,96 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 3642,26 | 1058 | 228 | 56,14% | 3820,07 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 3296,73 | 902 | 217 | 59,91% | 2950,45 | |||||
| STB-1 | 10 | 3302,86 | 1039 | 203 | 59,11% | 3317,17 | |||||
| Object 260 | 10 | 3384,40 | 1034 | 202 | 56,93% | 3080,78 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 2245,74 | 910 | 192 | 63,54% | 3731,58 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3506,57 | 909 | 183 | 59,02% | 3313,25 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 4101,66 | 1184 | 181 | 70,17% | 3964,15 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 1077,28 | 1031 | 166 | 56,63% | 2688,74 | |||||
| IS-4 | 10 | 3133,11 | 1049 | 159 | 59,12% | 3175,93 | |||||
| Object 277 | 10 | 3500,15 | 1118 | 156 | 63,46% | 3743,45 | |||||
| BZ-75 | 10 | 3328,08 | 1028 | 155 | 59,35% | 3542,36 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 3570,99 | 1001 | 151 | 59,60% | 3590,32 | |||||
| Object 274a | 8 | 2287,77 | 1163 | 144 | 66,67% | 3509,31 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 2621,45 | 1236 | 143 | 66,43% | 3901,89 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3873,90 | 1133 | 141 | 63,12% | 4138,63 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 2243,46 | 1046 | 140 | 57,86% | 3052,02 | |||||
| Kranvagn | 10 | 3895,57 | 1178 | 126 | 67,46% | 4477,24 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2396,02 | 1023 | 125 | 59,20% | 3060,81 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1559,75 | 926 | 122 | 68,03% | 3892,78 | |||||
| Type 64 | 6 | 1505,88 | 961 | 122 | 59,02% | 5629,75 | |||||
| Caernarvon | 8 | 2445,39 | 1197 | 121 | 68,60% | 4259,64 | |||||
| IS-7 | 10 | 3143,30 | 1035 | 119 | 66,39% | 3155,41 | |||||
| Grille 15 | 10 | 3292,48 | 911 | 115 | 65,22% | 2904,61 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 4001,38 | 1219 | 108 | 71,30% | 4435,84 | |||||
| Löwe | 8 | 2105,85 | 1086 | 108 | 56,48% | 3152,56 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 3128,13 | 1020 | 104 | 68,27% | 2833,33 | |||||
| CS-63 | 10 | 3723,91 | 1115 | 97 | 64,95% | 4093,23 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1886,85 | 883 | 93 | 53,76% | 2227,92 | |||||
| T110E5 | 10 | 3725,80 | 1135 | 92 | 59,78% | 4414,01 | |||||
| SPHT | 9 | 3080,22 | 1067 | 91 | 47,25% | 2552,41 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 2734,14 | 1282 | 87 | 65,52% | 3688,24 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2662,86 | 723 | 85 | 52,94% | 2492,64 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 2593,23 | 1080 | 81 | 59,26% | 3095,57 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1704,17 | 759 | 77 | 48,05% | 2190,68 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1991,88 | 888 | 74 | 55,41% | 2759,59 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 2130,44 | 1038 | 73 | 60,27% | 2740,01 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1875,92 | 901 | 71 | 59,15% | 3379,27 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 2447,40 | 1141 | 70 | 60,00% | 3389,38 | |||||
| Manticore | 10 | 1770,16 | 907 | 67 | 62,69% | 2369,28 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1778,59 | 949 | 63 | 57,14% | 2347,56 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 2775,69 | 1004 | 61 | 55,74% | 2934,04 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2930,38 | 963 | 61 | 62,30% | 2965,86 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1585,12 | 1079 | 57 | 71,93% | 2711,64 | |||||
| MBT-B | 10 | 2969,16 | 1143 | 55 | 72,73% | 2886,34 | |||||
| Terrifiant | 9 | 3368,56 | 1345 | 55 | 69,09% | 3912,63 | |||||
| CS-59 | 9 | 2252,84 | 1050 | 51 | 58,82% | 2676,04 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2644,35 | 911 | 48 | 54,17% | 3081,84 | |||||
| IS-3 | 8 | 2106,25 | 970 | 48 | 56,25% | 2723,79 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 1988,35 | 917 | 48 | 56,25% | 3600,33 | |||||
| BZ-68 | 9 | 2714,98 | 1129 | 47 | 63,83% | 3306,28 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 1474,47 | 1126 | 47 | 70,21% | 5498,56 | |||||
| Object 752 | 9 | 2866,66 | 1270 | 47 | 74,47% | 2886,86 | |||||
| TOG II* | 6 | 1318,34 | 822 | 47 | 68,09% | 2878,03 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1605,42 | 880 | 45 | 57,78% | 2077,52 | |||||
| STA-2 | 8 | 1828,04 | 1024 | 45 | 48,89% | 3299,85 | |||||
| TITT Rozanov | 8 | 2155,50 | 1118 | 40 | 47,50% | 2707,75 | |||||
| SU-101 | 8 | 2011,59 | 998 | 39 | 56,41% | 2782,51 | |||||
| TS-54 | 8 | 1995,29 | 1129 | 38 | 65,79% | 2816,03 | |||||
| Object 263 | 9 | 2123,78 | 965 | 37 | 64,86% | 2227,50 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 776,69 | 656 | 35 | 42,86% | 2838,38 | |||||
| Conqueror | 9 | 2733,33 | 1103 | 33 | 69,70% | 3264,39 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 1072,21 | 927 | 33 | 48,48% | 2541,62 | |||||
| Object 257 | 9 | 2332,94 | 1086 | 33 | 63,64% | 2740,23 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2879,88 | 1241 | 33 | 72,73% | 3515,72 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1806,31 | 869 | 32 | 59,38% | 2732,36 | |||||
| Type 59 | 8 | 2276,32 | 1100 | 31 | 54,84% | 3470,73 | |||||
| Leichter Kpz. 70 (K) | 8 | 2023,74 | 874 | 31 | 54,84% | 3966,93 | |||||
| Excelsior | 5 | 1495,10 | 1257 | 31 | 74,19% | 4552,14 | |||||
| Maus | 10 | 2724,10 | 914 | 30 | 50,00% | 2239,24 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 2206,50 | 990 | 30 | 43,33% | 3227,93 | |||||
| CS-44 | 7 | 1493,48 | 860 | 29 | 41,38% | 2604,71 | |||||
| T32 | 8 | 2357,21 | 1171 | 29 | 55,17% | 3429,20 | |||||
| CS-53 | 8 | 1848,28 | 1005 | 29 | 72,41% | 2955,82 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2632,45 | 1035 | 29 | 55,17% | 3029,12 | |||||
| LHMTV | 8 | 1589,54 | 1151 | 28 | 67,86% | 4137,28 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 2165,52 | 1260 | 27 | 70,37% | 3926,40 | |||||
| AE Phase I | 9 | 3035,70 | 1072 | 27 | 51,85% | 3120,77 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1186,08 | 666 | 26 | 50,00% | 1491,89 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2370,36 | 850 | 25 | 56,00% | 2067,41 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1782,16 | 1040 | 25 | 64,00% | 2679,61 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2992,26 | 1063 | 23 | 52,17% | 3612,72 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 3733,17 | 1475 | 23 | 73,91% | 4509,11 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2528,04 | 933 | 23 | 56,52% | 2132,51 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 3164,55 | 708 | 22 | 27,27% | 2072,23 | |||||
| XM66F | 8 | 2580,00 | 1152 | 22 | 50,00% | 3762,59 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 1531,09 | 925 | 22 | 59,09% | 2458,79 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2370,86 | 988 | 21 | 61,90% | 2982,76 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1565,19 | 924 | 21 | 52,38% | 2038,72 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 2204,10 | 1095 | 21 | 57,14% | 3014,71 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2955,00 | 966 | 20 | 60,00% | 2912,82 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2544,56 | 975 | 18 | 61,11% | 2791,17 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 569,17 | 563 | 18 | 55,56% | 1861,68 | |||||
| Leo | 7 | 1780,41 | 1156 | 17 | 58,82% | 4542,62 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1304,76 | 887 | 17 | 58,82% | 2776,40 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 1470,94 | 1071 | 16 | 62,50% | 3653,20 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1697,13 | 1116 | 15 | 66,67% | 2373,08 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1861,87 | 762 | 15 | 60,00% | 3154,88 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1862,71 | 1171 | 14 | 57,14% | 3400,42 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1501,93 | 1170 | 14 | 71,43% | 4749,52 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2820,07 | 1068 | 14 | 42,86% | 3257,31 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1681,38 | 962 | 13 | 53,85% | 2470,48 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 2312,42 | 965 | 12 | 41,67% | 3051,26 | |||||
| Object 416 | 8 | 2345,58 | 1156 | 12 | 50,00% | 4239,30 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2791,42 | 1198 | 12 | 66,67% | 2803,71 | |||||
| T29 | 7 | 2030,00 | 1319 | 11 | 72,73% | 3987,67 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 1414,73 | 902 | 11 | 63,64% | 2925,68 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1124,73 | 908 | 11 | 63,64% | 2082,65 | |||||
| Type 58 | 6 | 1017,73 | 846 | 11 | 63,64% | 2511,18 | |||||
| Object 283 | 9 | 2109,55 | 1047 | 11 | 72,73% | 2819,92 | |||||
| 56TP | 8 | 2120,73 | 1131 | 11 | 72,73% | 3246,72 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2133,45 | 798 | 11 | 36,36% | 2251,01 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1914,56 | 1098 | 9 | 55,56% | 4766,30 | |||||
| Charioteer | 8 | 1256,00 | 861 | 9 | 66,67% | 1731,92 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 1333,67 | 1328 | 9 | 77,78% | 3823,04 | |||||
| Excalibur | 6 | 1296,33 | 859 | 9 | 55,56% | 2204,24 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2371,25 | 1019 | 8 | 75,00% | 2382,34 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 2793,86 | 1147 | 7 | 71,43% | 3522,90 | |||||
| T-50-2 | 6 | 1358,00 | 994 | 7 | 71,43% | 4410,09 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2451,86 | 674 | 7 | 57,14% | 2526,91 | |||||
| Type 63 | 8 | 2353,50 | 1116 | 6 | 50,00% | 2907,48 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 167,20 | 231 | 5 | 20,00% | 73,66 | |||||
| Windhund | 8 | 2032,80 | 854 | 5 | 60,00% | 2453,82 | |||||
| TS-60 | 9 | 2473,60 | 1054 | 5 | 60,00% | 2834,92 | |||||
| Churchill III | 5 | 1086,80 | 1166 | 5 | 80,00% | 3038,27 | |||||
| StuG IV | 5 | 1146,80 | 761 | 5 | 60,00% | 3345,94 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1398,40 | 529 | 5 | 40,00% | 2144,90 | |||||
| UDES 16 | 9 | 919,00 | 897 | 4 | 100,00% | 898,50 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 701,25 | 787 | 4 | 50,00% | 3667,85 | |||||
| K-91-PT | 9 | 2635,67 | 1135 | 3 | 66,67% | 3166,76 | |||||
| Pz.Kpfw. KW I (r) | 5 | 1717,67 | 1713 | 3 | 66,67% | 5310,51 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 892,00 | 564 | 2 | 0,00% | 1766,78 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 459,50 | 642 | 2 | 50,00% | 1166,37 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 2689,50 | 932 | 2 | 0,00% | 3413,83 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 685,50 | 766 | 2 | 100,00% | 1019,19 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 377,00 | 848 | 1 | 100,00% | 2413,68 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 1245,00 | 1097 | 1 | 100,00% | 3383,17 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1209,00 | 321 | 1 | 0,00% | 692,77 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1187,00 | 935 | 1 | 100,00% | 1161,59 | |||||
| M4-85 | 5 | 2320,00 | 1566 | 1 | 0,00% | 4649,06 | |||||
| AMR 35 | 2 | 126,00 | 147 | 1 | 0,00% | 299,78 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 626,00 | 645 | 1 | 100,00% | 1786,00 | |||||
| T-29 | 3 | 694,00 | 738 | 1 | 100,00% | 2345,61 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 1239,00 | 834 | 1 | 100,00% | 5260,41 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 950,00 | 1458 | 1 | 100,00% | 2626,33 | |||||
| Char de transition | 6 | 1622,00 | 776 | 1 | 0,00% | 2725,77 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 1065,00 | 710 | 1 | 0,00% | 4062,37 | |||||
| Valiant | 5 | 3122,00 | 1347 | 1 | 0,00% | 10708,39 | |||||
| T 55A | 9 | 323,00 | 111 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 266,00 | 711 | 1 | 100,00% | 700,94 | |||||
| Leox | 9 | 5680,00 | 2258 | 1 | 100,00% | 9317,69 |
black_pylon
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 13011 | 0 | 0 | 252 | ||||
| Ø Taso | 8,94 | 0,00 | 0,00 | 9,18 | ||||
| Voitot | 7954 | 61,13% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 136 | 53,97% |
| Häviöitä | 4865 | 37,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 109 | 43,25% |
| Tasapelejä | 192 | 1,48% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 7 | 2,78% |
| Taisteluja selvitty | 4568 | 35,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 92 | 36,51% |
| Vaunuja tuhottu | 18103 | 1,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 328 | 1,30 |
| Tuhoamissuhde | 2,14 | 0,00 | 0,00 | 2,05 | ||||
| Vaunuja havaittu | 22704 | 1,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 348 | 1,38 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.769,15 | 0,00 | 0,00 | 2.925,26 | ||||
| Valtauspisteitä | 6298 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 201 | 0,80 |
| Puolustuspisteitä | 6787 | 0,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 64 | 0,25 |
| Kokemus | 1.040,19 | 0,00 | 0,00 | 1.071,84 | ||||
| WN7 | 1970,39 | 0,00 | 0,00 | 1775,48 | ||||
| WN8 | 3336,69 | 0,00 | 0,00 | 2845,34 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 13011 | |
| Ø Taso | 8,94 | |
| Voitot | 7954 | 61,13% |
| Häviöitä | 4865 | 37,39% |
| Tasapelejä | 192 | 1,48% |
| Taisteluja selvitty | 4568 | 35,11% |
| Vaunuja tuhottu | 18103 | 1,39 |
| Tuhoamissuhde | 2,14 | |
| Vaunuja havaittu | 22704 | 1,74 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.769,15 | |
| Valtauspisteitä | 6298 | 0,48 |
| Puolustuspisteitä | 6787 | 0,52 |
| Kokemus | 1.040,19 | |
| WN7 | 1970,39 | |
| WN8 | 3336,69 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 252 | |
| Ø Taso | 9,18 | |
| Voitot | 136 | 53,97% |
| Häviöitä | 109 | 43,25% |
| Tasapelejä | 7 | 2,78% |
| Taisteluja selvitty | 92 | 36,51% |
| Vaunuja tuhottu | 328 | 1,30 |
| Tuhoamissuhde | 2,05 | |
| Vaunuja havaittu | 348 | 1,38 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.925,26 | |
| Valtauspisteitä | 201 | 0,80 |
| Puolustuspisteitä | 64 | 0,25 |
| Kokemus | 1.071,84 | |
| WN7 | 1775,48 | |
| WN8 | 2845,34 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 351 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 208 | 59,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 139 | 39,60% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 4 | 1,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 137 | 39,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 285 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 592 | 1,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.767,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 883 | 2,52 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 380 | 1,08 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 809,79 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 351 | |
| Voitot | 208 | 59,26% |
| Häviöitä | 139 | 39,60% |
| Tasapelejä | 4 | 1,14% |
| Taisteluja selvitty | 137 | 39,03% |
| Vaunuja tuhottu | 285 | 0,81 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | |
| Vaunuja havaittu | 592 | 1,69 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.767,53 | |
| Valtauspisteitä | 883 | 2,52 |
| Puolustuspisteitä | 380 | 1,08 |
| Kokemus | 809,79 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 81 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 42 | 51,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 35 | 43,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 4 | 4,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 26 | 32,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 63 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 194 | 2,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.540,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 40 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 189 | 2,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 625,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 81 | |
| Voitot | 42 | 51,85% |
| Häviöitä | 35 | 43,21% |
| Tasapelejä | 4 | 4,94% |
| Taisteluja selvitty | 26 | 32,10% |
| Vaunuja tuhottu | 63 | 0,78 |
| Tuhoamissuhde | 1,15 | |
| Vaunuja havaittu | 194 | 2,40 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.540,15 | |
| Valtauspisteitä | 40 | 0,49 |
| Puolustuspisteitä | 189 | 2,33 |
| Kokemus | 625,57 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 8 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 4 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 4 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 12,50% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 4 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,57 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 11 | 1,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 923,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 502,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 8 | |
| Voitot | 4 | 50,00% |
| Häviöitä | 4 | 50,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 12,50% |
| Vaunuja tuhottu | 4 | 0,50 |
| Tuhoamissuhde | 0,57 | |
| Vaunuja havaittu | 11 | 1,38 |
| Vahinkoa aiheutettu | 923,25 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 502,13 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 3666 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 1925 | 52,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1645 | 44,87% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 96 | 2,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1489 | 40,62% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 3371 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 5522 | 1,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.415,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 4955 | 1,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 7028 | 1,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 704,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 3666 | |
| Voitot | 1925 | 52,51% |
| Häviöitä | 1645 | 44,87% |
| Tasapelejä | 96 | 2,62% |
| Taisteluja selvitty | 1489 | 40,62% |
| Vaunuja tuhottu | 3371 | 0,92 |
| Tuhoamissuhde | 1,55 | |
| Vaunuja havaittu | 5522 | 1,51 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.415,04 | |
| Valtauspisteitä | 4955 | 1,35 |
| Puolustuspisteitä | 7028 | 1,92 |
| Kokemus | 704,08 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 999 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 422 | 42,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 568 | 56,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 9 | 0,90% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 313 | 31,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 911 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 1230 | 1,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.308,06 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 842 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 1045 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 726,84 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 999 | |
| Voitot | 422 | 42,24% |
| Häviöitä | 568 | 56,86% |
| Tasapelejä | 9 | 0,90% |
| Taisteluja selvitty | 313 | 31,33% |
| Vaunuja tuhottu | 911 | 0,91 |
| Tuhoamissuhde | 1,33 | |
| Vaunuja havaittu | 1230 | 1,23 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.308,06 | |
| Valtauspisteitä | 842 | 0,84 |
| Puolustuspisteitä | 1045 | 1,05 |
| Kokemus | 726,84 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen