beba01

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.10.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja286931363205
Ø Taso8,969,089,519,48
Voitot1546553,90%538,46%2844,44%9847,80%
Häviöitä1289044,92%753,85%3352,38%10149,27%
Tasapelejä3381,18%17,69%23,17%62,93%
Taisteluja selvitty915631,91%215,38%1422,22%6029,27%
Vaunuja tuhottu325731,1460,46600,952041,00
Tuhoamissuhde1,670,551,221,41
Vaunuja havaittu487351,70443,381652,624802,34
Vahinkoa aiheutettu1.863,381.529,621.844,481.682,75
Valtauspisteitä83060,2900,0000,0090,04
Puolustuspisteitä165460,5800,0000,00680,33
Kokemus879,78766,00828,13832,89
WN71483,75978,691235,091265,50
WN82196,131447,511849,551865,99
Yhteensä
Taisteluja28693
Ø Taso8,96
Voitot1546553,90%
Häviöitä1289044,92%
Tasapelejä3381,18%
Taisteluja selvitty915631,91%
Vaunuja tuhottu325731,14
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu487351,70
Vahinkoa aiheutettu1.863,38
Valtauspisteitä83060,29
Puolustuspisteitä165460,58
Kokemus879,78
WN71483,75
WN82196,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja13
Ø Taso9,08
Voitot538,46%
Häviöitä753,85%
Tasapelejä17,69%
Taisteluja selvitty215,38%
Vaunuja tuhottu60,46
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu443,38
Vahinkoa aiheutettu1.529,62
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus766,00
WN7978,69
WN81447,51
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja63
Ø Taso9,51
Voitot2844,44%
Häviöitä3352,38%
Tasapelejä23,17%
Taisteluja selvitty1422,22%
Vaunuja tuhottu600,95
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu1652,62
Vahinkoa aiheutettu1.844,48
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus828,13
WN71235,09
WN81849,55
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja205
Ø Taso9,48
Voitot9847,80%
Häviöitä10149,27%
Tasapelejä62,93%
Taisteluja selvitty6029,27%
Vaunuja tuhottu2041,00
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu4802,34
Vahinkoa aiheutettu1.682,75
Valtauspisteitä90,04
Puolustuspisteitä680,33
Kokemus832,89
WN71265,50
WN81865,99
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja107000
Voitot4340,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6257,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3835,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu830,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu2101,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.831,290,000,000,00
Valtauspisteitä610,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1751,6400,0000,0000,00
Kokemus703,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja107
Voitot4340,19%
Häviöitä6257,94%
Tasapelejä21,87%
Taisteluja selvitty3835,51%
Vaunuja tuhottu830,78
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu2101,96
Vahinkoa aiheutettu1.831,29
Valtauspisteitä610,57
Puolustuspisteitä1751,64
Kokemus703,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja82000
Voitot4352,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3745,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2834,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu1071,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu944,440,000,000,00
Valtauspisteitä1101,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1481,8000,0000,0000,00
Kokemus671,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja82
Voitot4352,44%
Häviöitä3745,12%
Tasapelejä22,44%
Taisteluja selvitty2834,15%
Vaunuja tuhottu500,61
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu1071,30
Vahinkoa aiheutettu944,44
Valtauspisteitä1101,34
Puolustuspisteitä1481,80
Kokemus671,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1869,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä830,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1661,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu291,1200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,900,000,000,00
Vaunuja havaittu170,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.460,770,000,000,00
Valtauspisteitä60,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä572,1900,0000,0000,00
Kokemus1.072,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1869,23%
Häviöitä830,77%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1661,54%
Vaunuja tuhottu291,12
Tuhoamissuhde2,90
Vaunuja havaittu170,65
Vahinkoa aiheutettu1.460,77
Valtauspisteitä60,23
Puolustuspisteitä572,19
Kokemus1.072,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16740011
Voitot85250,90%00,00%00,00%327,27%
Häviöitä78246,71%00,00%00,00%872,73%
Tasapelejä402,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty60436,08%00,00%00,00%327,27%
Vaunuja tuhottu12610,7500,0000,0050,45
Tuhoamissuhde1,180,000,000,63
Vaunuja havaittu31361,8700,0000,00232,09
Vahinkoa aiheutettu1.317,420,000,001.437,73
Valtauspisteitä13140,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä31101,8600,0000,0020,18
Kokemus738,020,000,00484,36
Yhteensä
Taisteluja1674
Voitot85250,90%
Häviöitä78246,71%
Tasapelejä402,39%
Taisteluja selvitty60436,08%
Vaunuja tuhottu12610,75
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu31361,87
Vahinkoa aiheutettu1.317,42
Valtauspisteitä13140,78
Puolustuspisteitä31101,86
Kokemus738,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja11
Voitot327,27%
Häviöitä872,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu50,45
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu232,09
Vahinkoa aiheutettu1.437,73
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,18
Kokemus484,36

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4840012
Voitot21544,42%00,00%00,00%541,67%
Häviöitä26554,75%00,00%00,00%758,33%
Tasapelejä40,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15131,20%00,00%00,00%325,00%
Vaunuja tuhottu3460,7100,0000,00121,00
Tuhoamissuhde1,040,000,001,33
Vaunuja havaittu8811,8200,0000,0090,75
Vahinkoa aiheutettu1.648,200,000,001.841,67
Valtauspisteitä4330,8900,0000,0012310,25
Puolustuspisteitä7001,4500,0000,0000,00
Kokemus706,600,000,00786,42
Yhteensä
Taisteluja484
Voitot21544,42%
Häviöitä26554,75%
Tasapelejä40,83%
Taisteluja selvitty15131,20%
Vaunuja tuhottu3460,71
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu8811,82
Vahinkoa aiheutettu1.648,20
Valtauspisteitä4330,89
Puolustuspisteitä7001,45
Kokemus706,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja12
Voitot541,67%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu121,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu1.841,67
Valtauspisteitä12310,25
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus786,42
Anzeigen

Vaunut (238)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 140102142,56864353651,98%1998,13
TVP T 50/51102292,74845131353,69%2324,17
Progetto M40 mod. 65102719,3993893155,42%2896,14
Bat.-Châtillon Bourrasque 82032,63109584860,02%3089,76
Bat.-Châtillon 25 t102163,1482081251,85%2049,05
T-5491527,6180878949,05%1669,61
Progetto M35 mod. 46 81763,6996777954,04%2632,24
Object 277102430,9489475156,46%2425,61
Object 430U102356,8387470751,63%2128,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 81226,1192965156,07%2786,97
Škoda T 5092173,9793963756,51%2460,79
Strv S1 81479,9172261850,97%1681,94
LT-432 81208,2890959855,35%2907,08
Type 59 81225,9983557949,91%1696,62
Panhard EBR 105101329,7579148052,29%1761,12
Prototipo 6 82316,63114345956,86%3047,83
Bat.-Châtillon 12 t8835,9373745452,20%1745,62
T-4481012,1573139548,86%1322,68
ELC EVEN 90 8902,0492838962,72%2309,89
T-100 LT101426,9080134451,45%2135,09
AMX 13 105101801,4981931754,26%2393,15
Super Conqueror102511,8095929656,76%2234,20
Object 43091820,1689027955,56%1880,27
Leopard 1102369,4883327352,75%2184,32
Somua SM 81615,8993826855,60%1982,95
WZ-111 model 5A102651,0090625954,44%2507,16
AMX 13 9091079,0072525247,62%1864,93
Concept 1B 92361,10104225256,35%2200,87
M48A5 Patton102317,8790223757,81%2213,93
T57 Heavy102409,4686622850,88%2139,67
IS-381035,0174221952,05%1144,46
Grille 15102181,7369520747,83%1733,27
Kampfpanzer 50 t 92530,57117719665,82%2959,69
STB-1102248,7988319254,69%2154,20
Bat.-Châtillon 25 t AP91403,2677019253,13%1509,07
FV4202 81045,5575719148,69%1302,81
ASTRON Rex 105 mm 82255,53117718861,17%3402,69
Rheinmetall Skorpion 81769,0589518656,99%2255,64
Lorraine 40 t 81785,0695417857,87%2713,78
Kampfpanzer 07 RH 81676,5793917649,43%2517,51
Cobra 92480,14100017558,86%2726,06
Durendal 102714,4095816656,63%2464,85
Object 703 Version II 81646,7897316355,21%2012,41
leKpz M 41 90 mm 81032,6582216153,42%2370,79
Vz. 55102797,9590015650,00%2456,88
Object 260 102566,3591115553,55%2164,47
FV4005 Stage II102068,2769814548,28%1678,71
Škoda T 56 82343,50116213463,43%2850,06
Strv 103B102282,6883513356,39%1941,78
Manticore101296,8877213348,12%1509,38
T 55A 92364,98107113259,09%3158,67
T-437643,2759913046,92%903,73
Char Futur 4 92339,25108213063,85%2866,48
Löwe 81776,44110812463,71%2668,88
E 25 71334,4185112358,54%2325,33
60TP Lewandowskiego102777,0396912260,66%2441,94
T4991541,9588312255,74%2578,98
GSOR 1008 82101,73104012158,68%2723,52
IS-7102507,4493211853,39%2269,33
T-62A101564,6074611749,57%1361,71
Vz. 68 Squall 81158,9785611754,70%2449,53
T-54 ltwt.91137,8381911252,68%1919,95
AMX 13 57 71266,65111010864,81%3225,35
Prototipo Standard B92349,2498710358,25%2750,84
UDES 15/16102219,3582010046,00%1877,55
E 5092407,63106010058,00%2937,69
G.W. Tiger (P)81284,686919949,49%1478,04
CS-52 LIS 81992,0810619955,56%3021,38
WZ-111 model 1-492544,2710449659,38%3428,98
AMX 13 757624,566309553,68%1451,89
G.W. Panther7789,046079151,65%980,77
Comet71036,498358760,92%1962,42
BZ-176 82109,9911628561,18%2549,76
E 75 TS 81623,589378452,38%2130,33
Bisonte C45 81836,2210928362,65%2470,09
STA-2 81598,3710047958,23%2707,71
Lansen C 81952,6910847755,84%2951,25
Jagdpanzer E 100102349,937847553,33%1807,52
SU-130PM 81625,528347557,33%1813,68
Caernarvon81741,3410117067,14%2524,72
AMX 12 t6454,805046946,38%1215,06
T-34-856539,755346852,94%941,67
T-345341,773886643,94%732,17
AMX 50 Foch B102126,718306651,52%1757,63
T26E5 81387,839626654,55%1963,05
Conqueror92062,978316445,31%2044,00
T-1091587,747526140,98%1565,79
T54E192227,909516150,82%2661,56
Caernarvon Action X 81569,3010206155,74%2310,61
Škoda T 256787,226416045,00%1671,08
AE Phase I 92270,0510416058,33%2838,97
T-804168,292855947,46%476,52
AMX 50 B102316,218225851,72%1773,65
G.W. Tiger91511,027955863,79%1508,32
Emil I81465,057075633,93%1615,64
Emil II92189,179345451,85%2260,26
Waffenträger auf Pz. IV92198,268295453,70%2235,40
Maus101998,129644961,22%1917,53
TNH T Vz. 5192453,0210684860,42%2911,04
M46 Patton92642,6311344864,58%3453,11
AMX 30 1er prototype91995,258504847,92%2249,04
HWK 30 8807,717854852,08%1634,33
TNH 105/100081688,3110034560,00%2643,76
T-34-85M 6871,587444555,56%1758,10
ShPTK-TVP 100 81376,127444341,86%1527,54
Strv 103-092171,718044247,62%1999,47
KV-26672,745724252,38%1057,90
O-Ni71109,517514146,34%1456,78
121B 102401,909314163,41%2195,97
Cromwell6499,745953961,54%983,66
E 100102235,217793938,46%1631,95
M53/M5591021,036703951,28%901,96
GSOR 1010 FB 81785,568493953,85%2377,80
Leo71092,217813857,89%2005,52
Panhard AML Lynx 6x68960,878043857,89%1933,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81285,196733652,78%1362,15
AMX ELC bis5255,693673540,00%700,70
Škoda T 27 81735,098913452,94%2532,16
UDES 1691812,158453345,45%1819,39
ISU-152K 81579,647293345,45%1745,07
Vz. 62 Jasan 92625,3610203345,45%2622,26
P.43 bis61193,009243271,88%3202,11
Type 6192014,449503259,38%2280,41
Tiger II81664,509753259,38%2440,27
Hummel6541,615503151,61%684,06
Panhard EBR 909821,488593161,29%1295,47
Centurion Mk. I81169,177293040,00%1326,77
LTTB8740,907963060,00%1494,23
AMBT 82586,4013183073,33%3803,95
Rambo 92074,628892941,38%2123,76
P.44 Pantera81938,009632846,43%3199,04
AMX 50 12091909,189132860,71%1840,77
LTG71137,148652853,57%2827,72
AMX 67 Imbattable112512,688642846,43%1557,97
CS-63102366,928332646,15%2203,32
SU-100M171677,8511292673,08%3058,67
Vz. 44-171489,489702552,00%2189,53
T110E5102554,849172540,00%1920,06
Rheinmetall Skorpion G 81186,287472552,00%1366,53
M40/M4381396,047452445,83%1395,71
T6981531,508842450,00%2242,12
Caliban 81411,838792352,17%1656,87
K-91102048,248232152,38%1673,84
Kanonenjagdpanzer 105 81933,769302157,14%2326,10
VK 100.01 (P)81623,009542055,00%1854,16
E 7591811,399851872,22%1913,58
Bat.-Châtillon 155 5810923,395111844,44%595,74
M47 Iron Arnie 81965,898911838,89%2225,73
Object 252U 81675,619531850,00%1873,14
LHMTV8788,786571838,89%1187,71
M4A1 FL 10 61228,508361844,44%2347,33
Coccodrillo 102760,889751758,82%2269,90
M127656,715721758,82%734,20
Progetto CC55 mod. 5481699,638571643,75%2091,82
O-Ho81145,196601625,00%1189,37
Grille5492,565181656,25%940,89
Centurion Action X101904,947571643,75%1451,84
Vz. 64 Blesk81217,408591566,67%2524,18
BZ-75102409,738361553,33%1664,43
FV4004 Conway92325,739521560,00%2297,18
122 TM 81699,7310011560,00%2297,81
BZ-74-1 81409,147961450,00%1340,51
Object 25791255,628181361,54%1154,73
Kpz. Erich Konzept I 92270,089071353,85%1977,82
Bretagne Panther 6921,157881361,54%1810,66
114 SP2 102201,317131353,85%1390,77
Tiger I72059,5811261250,00%3247,54
M41 Walker Bulldog8879,336251241,67%1459,62
Tiger-Maus 92059,588291241,67%1968,90
TBT 92145,5810091266,67%2039,42
Konštrukta T-34/1007747,276901163,64%1211,99
Charioteer81820,188131145,45%2162,00
T-703239,914001163,64%1013,52
Waffenträger auf E 100102709,827131145,45%1656,21
FV227 Conceiver81863,7310001154,55%2441,51
Ambassador 92187,559451145,45%1918,00
T-54 first prototype 81553,009131136,36%2138,72
KV-15563,605931050,00%1214,72
T78 61093,408721070,00%1813,54
Super Hellcat 71490,706981040,00%2145,02
M4A1 Revalorisé 81822,409291050,00%2684,23
DZT-159 92812,5010561050,00%3165,05
Black Prince7703,33571933,33%701,37
T26E4 SuperPershing 81299,44871933,33%1821,80
Leopard Prototyp A91806,78635922,22%1818,04
Object 274a 81578,561004966,67%1968,98
XM66F 81799,001085988,89%2244,66
Object 777 Version II 92978,671230944,44%3592,99
M-IV-Y 81467,88970862,50%1777,73
Matilda Black Prince 5737,75725875,00%1909,39
Bofors Tornvagn 81779,50802837,50%1704,03
Chimera 81817,25850837,50%1762,38
T-34-282722,861452757,14%5974,40
AMX 50 10081707,86788728,57%1949,85
Vz. 60S Dravec 102266,00837742,86%1416,03
SU-1018739,71590742,86%575,56
AMX M4 mle. 5191951,57835742,86%1675,42
Patton the Tank 91641,29833742,86%1941,19
Toro 91695,571000757,14%1738,16
IS7317,67590666,67%379,70
VK 36.01 (H)61683,331141666,67%4280,95
Churchill VII6121,33379633,33%0,00
Carro da Combattimento 45 t 101872,83765650,00%1384,52
T28 Concept 7834,50691666,67%1312,18
T71 DA7999,60825580,00%2097,67
TS-54 82089,601346580,00%3139,22
T-29 3196,80314560,00%594,55
Type 63 81875,6012345100,00%2215,50
Stridsyxa 81415,0048650,00%1207,36
StuG IV 5227,60223520,00%275,05
CS-538954,0039340,00%901,74
WZ-132-110853,7525740,00%556,35
Type 5783434,251497475,00%5267,37
BZT-70 102131,75784425,00%1143,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3138,25349450,00%500,01
Ares 8591783,00665425,00%1535,84
Kunze Panzer 92720,251207475,00%2571,25
TS-6 93210,751378475,00%3707,82
SPHT 92121,751118475,00%2019,85
T-602149,33295333,33%517,21
Panhard AMD 178B6808,33789333,33%3261,92
Spähpanzer Ru 25191560,00769333,33%2223,51
T-50-2 61336,0015763100,00%5693,12
SMV CC-64 Vipera 8909,67576333,33%659,22
TT-130M 9655,33671366,67%526,04
Buryan 92286,3312933100,00%1844,11
Jagdpanzer IV61123,50596250,00%1860,68
MS-1199,504292100,00%590,67
K-2 81427,00809250,00%1740,17
TS-5 8944,50903250,00%892,94
P.43 ter71777,009931100,00%3577,54
53TP Markowskiego8563,0042210,00%319,50
T3281594,0011061100,00%1610,41
Char Mle. 75 91898,0013411100,00%3021,90
T-116 3236,0026010,00%681,36
Sherman VC Firefly 6613,008001100,00%1174,75
Excalibur 62116,0015741100,00%5015,83
WZ-120G FT 91635,0013251100,00%1422,02

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.10.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.11.2024
Lähti: 26.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.11.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.9.2024
Lähti: 20.11.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 31.8.2022
Lähti: 13.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.8.2024
Lähti: 10.9.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.8.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.10.2020
Lähti: 28.2.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.5.2020
Lähti: 23.6.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 20.2.2020
Lähti: 2.5.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 3.3.2021
Lähti: 15.4.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.4.2021
Lähti: 10.7.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.6.2020
Lähti: 26.7.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.8.2020
Lähti: 18.10.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 7.12.2019
Lähti: 19.2.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 12.8.2020
Lähti: 18.8.2020
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 7.2.2019
Lähti: 3.10.2019
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 9.10.2019
Lähti: 6.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.11.2018
Lähti: 7.2.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.10.2018
Lähti: 17.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.7.2018
Lähti: 29.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.7.2018
Lähti: 6.7.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.6.2018
Lähti: 30.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2018
Lähti: 16.6.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.4.2018
Lähti: 28.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2018
Lähti: 21.4.2018
Asema: Komentaja
Liittynyt: 14.1.2018
Lähti: 20.2.2018