baszq

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.8.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31055077536
Ø Taso7,550,008,628,84
Voitot1451646,74%00,00%3950,65%24345,34%
Häviöitä1619952,16%00,00%3849,35%28553,17%
Tasapelejä3401,09%00,00%00,00%81,49%
Taisteluja selvitty741723,88%00,00%2633,77%14226,49%
Vaunuja tuhottu181220,5800,00630,823680,69
Tuhoamissuhde0,770,001,240,93
Vaunuja havaittu245970,7900,00490,644320,81
Vahinkoa aiheutettu829,070,001.354,521.358,12
Valtauspisteitä246080,7900,00220,291730,32
Puolustuspisteitä95890,3100,0000,00150,03
Kokemus481,280,00732,19710,83
WN7746,120,00971,32828,34
WN8871,210,001240,501164,29
Yhteensä
Taisteluja31055
Ø Taso7,55
Voitot1451646,74%
Häviöitä1619952,16%
Tasapelejä3401,09%
Taisteluja selvitty741723,88%
Vaunuja tuhottu181220,58
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu245970,79
Vahinkoa aiheutettu829,07
Valtauspisteitä246080,79
Puolustuspisteitä95890,31
Kokemus481,28
WN7746,12
WN8871,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja77
Ø Taso8,62
Voitot3950,65%
Häviöitä3849,35%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2633,77%
Vaunuja tuhottu630,82
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu490,64
Vahinkoa aiheutettu1.354,52
Valtauspisteitä220,29
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus732,19
WN7971,32
WN81240,50
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja536
Ø Taso8,84
Voitot24345,34%
Häviöitä28553,17%
Tasapelejä81,49%
Taisteluja selvitty14226,49%
Vaunuja tuhottu3680,69
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu4320,81
Vahinkoa aiheutettu1.358,12
Valtauspisteitä1730,32
Puolustuspisteitä150,03
Kokemus710,83
WN7828,34
WN81164,29
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja160000
Voitot6641,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9156,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5333,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu800,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu1070,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.597,730,000,000,00
Valtauspisteitä1801,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3992,4900,0000,0000,00
Kokemus483,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja160
Voitot6641,25%
Häviöitä9156,88%
Tasapelejä31,88%
Taisteluja selvitty5333,13%
Vaunuja tuhottu800,50
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu1070,67
Vahinkoa aiheutettu1.597,73
Valtauspisteitä1801,13
Puolustuspisteitä3992,49
Kokemus483,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja71000
Voitot2839,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4360,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2535,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu480,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu974,520,000,000,00
Valtauspisteitä610,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1121,5800,0000,0000,00
Kokemus482,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja71
Voitot2839,44%
Häviöitä4360,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2535,21%
Vaunuja tuhottu450,63
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu480,68
Vahinkoa aiheutettu974,52
Valtauspisteitä610,86
Puolustuspisteitä1121,58
Kokemus482,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1352000
Voitot64047,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä71252,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty47835,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6790,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu13711,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu883,230,000,000,00
Valtauspisteitä22481,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä66274,9000,0000,0000,00
Kokemus526,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1352
Voitot64047,34%
Häviöitä71252,66%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty47835,36%
Vaunuja tuhottu6790,50
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu13711,01
Vahinkoa aiheutettu883,23
Valtauspisteitä22481,66
Puolustuspisteitä66274,90
Kokemus526,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2064000
Voitot77437,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä124060,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä502,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty52725,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9650,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu21301,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu738,460,000,000,00
Valtauspisteitä26381,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24271,1800,0000,0000,00
Kokemus373,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2064
Voitot77437,50%
Häviöitä124060,08%
Tasapelejä502,42%
Taisteluja selvitty52725,53%
Vaunuja tuhottu9650,47
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu21301,03
Vahinkoa aiheutettu738,46
Valtauspisteitä26381,28
Puolustuspisteitä24271,18
Kokemus373,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja294000
Voitot15352,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13947,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9833,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1600,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu3331,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.442,910,000,000,00
Valtauspisteitä3981,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2120,7200,0000,0000,00
Kokemus569,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja294
Voitot15352,04%
Häviöitä13947,28%
Tasapelejä20,68%
Taisteluja selvitty9833,33%
Vaunuja tuhottu1600,54
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu3331,13
Vahinkoa aiheutettu1.442,91
Valtauspisteitä3981,35
Puolustuspisteitä2120,72
Kokemus569,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (279)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81122,24582145746,95%1091,37
Object 140101381,2862082843,84%970,07
KV-37682,5838177548,77%729,30
IS-381126,3153472653,86%1259,86
FCM 50 t 8747,7650171643,85%685,42
T-1506494,2235369548,20%679,20
KV-15353,1727464748,53%591,43
SU-130PM 81343,5666962545,44%1215,09
M41 Walker Bulldog8540,6944261948,79%902,14
ST-I9972,8542053841,26%658,96
StuG III Ausf. G5380,6125648846,93%760,20
Bat.-Châtillon 12 t8526,5150945348,34%835,97
LTTB8489,1239844247,51%734,34
T-34-856483,2437443243,75%764,37
M446731,3644442251,66%1281,45
AMX 13 909714,4151640547,16%929,99
Jagdpanther II8853,5236340044,00%695,90
Bat.-Châtillon 155 559967,0251439142,71%767,71
KV-48673,2138935347,88%595,18
Jagdpanzer E 100101731,2759135047,43%1142,83
T-5491034,8359134347,52%901,85
Škoda T 5091175,6357733739,17%882,59
IS-4101420,4460633543,28%884,75
T54E191303,7465933240,06%996,80
T57 Heavy101496,6663633144,71%987,58
VK 30.01 (P)6362,9828232846,34%440,09
T376315,0643031550,79%722,02
AMX 13 10510867,1051431336,74%740,72
Lorraine 155 mle. 518809,1343929545,76%734,77
Type 4 Heavy91359,2468129445,58%1100,38
Lorraine 155 mle. 507663,4331029246,92%726,82
Ares 7581015,3269329149,14%1060,97
Bat.-Châtillon 25 t101215,8655529040,69%769,66
T-54 ltwt.9590,7641929046,90%659,69
Strv 103-091431,8761828946,71%1158,15
Strv 103B101605,0255828840,97%969,93
Ares 90 C111597,9074128645,10%953,50
Type 5 Heavy101783,8370327348,72%1177,32
AMX 12 t6377,5536827352,38%960,64
TVP T 50/51101237,0251625740,47%748,59
Lorraine 40 t 81012,6856325243,25%1045,18
T-34-85M 6660,2152324847,98%974,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91098,2462724344,86%902,08
AMX 13 F3 AM6623,0330023849,58%892,29
T110E3101565,1366823450,43%934,88
UDES 0381150,2563622945,85%1185,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4139,7814921147,39%167,19
Bat.-Châtillon 155 5810817,0254720952,15%620,41
Cromwell6471,4240020850,96%832,29
Jagdpanzer IV6434,7628219647,45%599,66
AMX 13 757432,3137419645,92%700,80
Ares 90101429,9669419641,84%912,98
ELC EVEN 90 8402,8358619647,45%631,22
Jagdtiger91420,7964119447,94%1157,81
SU-1527526,0838618744,39%513,46
T-1091087,3746118745,99%846,62
T-463120,1415818550,27%359,42
Tiger (P)7658,4950517848,88%710,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5246,4022317841,01%428,93
Object 43091187,1060217449,43%1004,42
TVP VTU Koncept8683,4251517245,93%698,93
Jagdpanther7580,9838717245,93%574,25
KV-856585,8046217047,65%867,17
SU-855363,2423916851,19%733,40
Konštrukta T-34/1007639,4354216844,64%828,09
T-448712,0844816749,10%784,65
Object 430U101225,4659616541,21%708,86
Škoda T 256460,2134015847,47%728,22
AMX 13 105 AM mle. 505304,6520915450,00%493,34
O-Ho8941,4363114644,52%903,11
LPT-67 Šelma9855,4466214445,14%1050,80
T-437481,4136114343,36%570,07
T-345284,5624014252,82%659,83
IS7753,6550414248,59%926,77
AMX ELC bis5241,7931814147,52%673,84
Vz. 64 Blesk8812,3169513745,26%1313,94
Ikv 90 Typ B7682,1649613343,61%823,15
UDES 14 Alt 58907,5850213246,21%943,85
SU-1006508,8030212945,74%703,05
VK 100.01 (P)8823,6065712653,17%845,52
O-Ni7730,1555612343,09%740,42
AMX 50 1008923,8457312045,83%852,41
SU-85B4179,8816812044,17%239,77
Saryuda 91421,7269511644,83%1021,56
Pz.Kpfw. 5581413,8183011147,75%1139,32
Char Mle. 75 91060,9373711154,05%1407,95
Cobra 91657,7076311149,55%1333,04
ARL 446457,9240410045,00%619,63
T3091323,227579660,42%1095,32
MT-256225,033059655,21%537,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,681809548,42%97,56
T2881006,325429347,31%946,71
Ares 8591286,908039352,69%1213,77
AMX M4 mle. 457754,636209053,33%904,46
Object 432U111351,786898740,23%746,13
M36 Jackson6541,584838440,48%775,44
G.W. Panther7630,904788349,40%620,81
T110E5101410,046868344,58%907,45
Ikv 65 Alt II6595,965018257,32%1011,40
Panhard AMD 178B6292,104088245,12%686,79
Mäuschen91123,745768242,68%758,02
AMX 105 AM mle. 474205,702338137,04%440,01
M46 Patton91323,297108047,50%1077,66
T-28475,211367850,00%98,97
T25 AT7740,125407661,84%945,90
BDR G1 B5337,152427247,22%466,71
leKpz M 41 90 mm GF 8442,044646943,48%534,95
Crusader6252,262536636,36%501,69
M18 Hellcat6636,185136651,52%980,53
AMX 50 Foch (155) 101157,766636656,06%710,64
Pz.Kpfw. 38 (t)370,691296547,69%63,27
SU-76M4110,801276446,88%104,08
AMX 50 1209875,525706342,86%573,74
M26 Pershing81066,797226355,56%1348,19
Chi-To SP7936,396036245,16%865,72
T110E4102130,737406241,94%1433,73
Škoda T 245332,892656144,26%732,37
Ikv 1035280,313136144,26%502,83
BZ-75101153,267126150,82%670,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,414296147,54%1064,37
M24 Chaffee5150,672896056,67%404,31
Tiger-Maus 91382,007955858,62%1179,06
T95E2 8718,365295841,38%697,26
Panther II8900,396375750,88%1031,07
O-I6532,404925248,08%719,51
M5A1 Stuart4121,432285143,14%186,07
T-50587,961975137,25%12,63
Strv 746473,804475044,00%690,13
Pz.Kpfw. 35 (t)294,491474957,14%380,91
Versuchspanzer 5791533,397964946,94%1091,43
Sav m/434239,381914738,30%447,82
Super Hellcat 7706,855334748,94%1015,09
Tiger I7920,607044548,89%1032,82
Panther7720,005954450,00%955,73
ST vz. 394161,652134344,19%301,35
53TP Markowskiego8777,916234360,47%838,64
Ho-Ri 281010,496584351,16%999,14
Pz.Sfl. IVb4366,882424346,51%1150,94
M10 Wolverine5371,732824136,59%590,18
KV-26554,984804136,59%675,65
Strv m/425276,103873956,41%627,10
M374150,491723951,28%373,98
M5 Stuart489,591803951,28%104,59
113 Beijing Opera 101057,676493946,15%589,98
Leo7601,055413852,63%826,88
T28 Prototype81408,827653850,00%1509,36
T 55A 91057,504633836,84%751,27
B14176,312043540,00%247,66
T1 HMC2133,741033545,71%609,39
Fantôme 91426,695753537,14%1046,89
40TP Habicha6399,033683348,48%543,46
AMX 404165,662663262,50%621,65
SU-18297,101063161,29%521,32
Vz. 71 Tesák10999,977623050,00%1029,72
SU-54145,931452944,83%155,69
SU-26374,971202958,62%189,80
T959808,485302948,28%449,49
Lago4242,252932857,14%674,30
VK 30.02 (M)6979,185442864,29%2158,07
FV215b 10785,854272725,93%312,96
Type 95 Ji-Ro6813,706542766,67%1573,06
T25/271239,117302755,56%1787,22
IS-2-II8385,414222737,04%135,55
Renault FT 75 BS2110,96942646,15%454,77
Matilda4168,582882653,85%306,54
Lorraine 39L AM3162,621442653,85%468,17
O-I Experimental5537,156072669,23%1180,29
Hotchkiss EBR7179,542692630,77%77,43
M415319,243792564,00%514,98
E 509813,044832532,00%421,87
T-50-2 6419,324382540,00%855,64
T-26226,79752433,33%0,23
Windhund 8982,704922339,13%746,77
E 75 TS 81270,838232360,87%1438,95
Type 95 Heavy4164,912292240,91%303,63
T404240,452322250,00%457,00
T-602114,361862254,55%390,91
Tiger 131 61036,738952268,18%2121,78
MS-1184,19982142,86%212,82
Panhard AML Lynx 6x68244,714172157,14%321,97
LTP 3103,751632045,00%269,61
T207834,326111968,42%1320,59
ISU-1528331,582591942,11%90,28
Type T-345272,173861855,56%648,75
Vz. 60S Dravec 101511,187611752,94%797,92
M15/423225,062161668,75%702,32
Covenanter5145,312191662,50%414,90
M3 Stuart370,291331442,86%37,80
LT vz. 38380,572261457,14%226,97
Vickers Mk. E Type B284,571031428,57%105,25
Škoda T 177333,714241435,71%343,11
Wespe3132,431721457,14%431,47
Löwe 8719,644161450,00%630,75
45TP Habicha7423,383691323,08%252,93
Type 2597 Chi-Ha396,251571258,33%235,34
Kampfpanzer 67101305,676481233,33%671,45
43 M. Toldi III 399,001531216,67%210,76
Strv fm/21162,091241127,27%76,35
Hummel6595,735431172,73%900,84
AMX 383149,271841127,27%276,12
GSOR the TANK 9543,644251136,36%201,34
T3281544,208921070,00%1775,09
Somua SM 81426,309921080,00%1571,67
M2 Light275,1181933,33%43,19
T56 GMC3204,33145933,33%504,27
T7 Combat Car 2112,33141944,44%357,32
P26/404556,00325862,50%1796,94
Leichttraktor1107,63179837,50%289,73
50TP Tyszkiewicza9761,63448825,00%350,60
AT-12109,25125850,00%275,75
M127625,00393837,50%544,98
Black Prince II 71245,75737837,50%1482,37
T28 Concept 7865,63529850,00%1280,78
TS-5 8682,38445837,50%379,86
Strv m/40L3218,71238757,14%721,87
BZ-1668968,14558728,57%849,92
L-60 248,43209785,71%261,00
BT-7 artillery 321,29128771,43%261,81
D2393,17190666,67%303,27
Pz.Kpfw. II275,00131616,67%53,90
Sturmpanzer I Bison347,3371633,33%0,46
Churchill I5292,33255616,67%336,60
Pz.Kpfw. III Ausf. J4533,00233616,67%1298,65
Type 91 Heavy360,67181666,67%261,00
Grille5278,00245666,67%579,12
M3 Light 326,0085633,33%0,00
T-54 first prototype 8914,00438633,33%944,86
M14/41298,20156540,00%104,54
4TP188,00143560,00%358,86
Renault NC-31142,6091560,00%172,24
10TP3344,20173540,00%1094,18
Type 97 Chi-Ha386,609350,00%25,85
Cruiser Mk. IV490,20126520,00%9,15
KV-1S6496,60241540,00%635,60
StuG IV 5243,80125520,00%340,35
T80311963,60824560,00%536,23
Comet798,00277450,00%117,51
Type 89 I-Go/Chi-Ro2126,00212450,00%378,28
MTLS-1G14 3152,00170450,00%409,82
AMX 13 57 GF 7780,75557425,00%1287,18
Vickers Medium Mk. I17,6759333,33%0,00
T1 Cunningham161,67131366,67%340,65
Renault FT1109,67124333,33%463,44
Renault Otsu1144,33228366,67%672,34
T2971577,67879333,33%2315,59
Pz.Sfl. IC 4155,3318030,00%197,22
Valentine II 4322,003793100,00%1134,23
M4A3E8 Thunderbolt VII 6754,00550333,33%1055,46
T26E3 Eagle 7 7826,00639333,33%972,11
M10 RBFM 5196,33468366,67%353,18
Kolohousenka1106,002712100,00%557,28
Fiat 3000126,501482100,00%264,10
LT vz. 35283,509520,00%123,99
Vickers Medium Mk. III3396,00588250,00%1777,61
T2 Medium Tank2134,50245250,00%564,04
SDP 44 Burza6114,5019820,00%3,10
Strv m/31 3365,505552100,00%958,61
Pz.Kpfw. I251,50252250,00%110,55
G.Pz. Mk. VI (e)20,0061250,00%113,16
FCM 36260,50125250,00%92,50
AMR 35 214,504720,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6319,5016920,00%603,61
Excelsior 5107,0016620,00%0,00
Tetrarch 2135,00232250,00%531,04
TKS z n.k.m. 20 mm 20,001271100,00%261,00
7TP2230,008110,00%600,80
14TP440,0015810,00%0,00
M10391690,007161100,00%1704,25
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,006961100,00%261,00
TS-54 80,007710,00%0,00
KV-1SA 589,004971100,00%264,10
T-29 3336,0021510,00%1197,61
T-45 20,001411100,00%261,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3507,0040110,00%1316,91
M16/43 Sahariano 3190,0016710,00%246,47
T1E6 258,001881100,00%262,44
TOG II* 60,003391100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2223,0014410,00%972,71
M4A1 Revalorisé 8429,0024310,00%182,67

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.8.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.8.2018
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.5.2015
Lähti: 26.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.9.2015
Lähti: 15.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.11.2015
Lähti: 20.8.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.9.2015
Lähti: 15.11.2015