bartek100701

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16974027144
Ø Taso7,040,008,448,44
Voitot791146,61%00,00%1348,15%7149,31%
Häviöitä889552,40%00,00%1244,44%7048,61%
Tasapelejä1680,99%00,00%27,41%32,08%
Taisteluja selvitty378822,32%00,00%1037,04%4531,25%
Vaunuja tuhottu100460,5900,00391,441721,19
Tuhoamissuhde0,760,002,291,74
Vaunuja havaittu129370,7600,00150,56690,48
Vahinkoa aiheutettu822,030,001.917,671.715,37
Valtauspisteitä43680,2600,0000,0050,03
Puolustuspisteitä55670,3300,0000,0000,00
Kokemus473,790,00854,70789,11
WN7783,060,001425,321248,28
WN8907,940,001905,501660,11
Yhteensä
Taisteluja16974
Ø Taso7,04
Voitot791146,61%
Häviöitä889552,40%
Tasapelejä1680,99%
Taisteluja selvitty378822,32%
Vaunuja tuhottu100460,59
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu129370,76
Vahinkoa aiheutettu822,03
Valtauspisteitä43680,26
Puolustuspisteitä55670,33
Kokemus473,79
WN7783,06
WN8907,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja27
Ø Taso8,44
Voitot1348,15%
Häviöitä1244,44%
Tasapelejä27,41%
Taisteluja selvitty1037,04%
Vaunuja tuhottu391,44
Tuhoamissuhde2,29
Vaunuja havaittu150,56
Vahinkoa aiheutettu1.917,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus854,70
WN71425,32
WN81905,50
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja144
Ø Taso8,44
Voitot7149,31%
Häviöitä7048,61%
Tasapelejä32,08%
Taisteluja selvitty4531,25%
Vaunuja tuhottu1721,19
Tuhoamissuhde1,74
Vaunuja havaittu690,48
Vahinkoa aiheutettu1.715,37
Valtauspisteitä50,03
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus789,11
WN71248,28
WN81660,11
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu61,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu906,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus337,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu61,20
Vahinkoa aiheutettu906,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus337,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja213000
Voitot9544,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11855,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7535,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1180,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu2371,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu862,360,000,000,00
Valtauspisteitä3411,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7793,6600,0000,0000,00
Kokemus389,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja213
Voitot9544,60%
Häviöitä11855,40%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty7535,21%
Vaunuja tuhottu1180,55
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu2371,11
Vahinkoa aiheutettu862,36
Valtauspisteitä3411,60
Puolustuspisteitä7793,66
Kokemus389,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja680000
Voitot17525,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50073,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14020,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2910,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu4650,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu456,300,000,000,00
Valtauspisteitä3000,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7621,1200,0000,0000,00
Kokemus214,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja680
Voitot17525,74%
Häviöitä50073,53%
Tasapelejä50,74%
Taisteluja selvitty14020,59%
Vaunuja tuhottu2910,43
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu4650,68
Vahinkoa aiheutettu456,30
Valtauspisteitä3000,44
Puolustuspisteitä7621,12
Kokemus214,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,170,000,000,00
Vaunuja havaittu61,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu801,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus68,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,17
Tuhoamissuhde0,17
Vaunuja havaittu61,00
Vahinkoa aiheutettu801,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus68,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (270)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-54 first prototype 8781,5749563444,48%853,42
T297627,3635745042,00%587,01
StuG III Ausf. G5380,8626841750,84%800,51
SU-130PM 81208,7265638449,48%1051,62
Object 705A101911,3980335348,44%1453,17
M1039762,6945133742,73%488,86
T71 DA7571,8739833546,57%1032,90
XM57 81439,6471631743,85%1177,02
Bat.-Châtillon 25 t101560,3873131447,13%1186,36
SU-1527543,9230728047,50%561,55
T328814,8640925949,03%846,36
SU-1006557,2632225747,47%860,56
FV215b (183) 101531,4169924054,58%1070,30
T110E3102364,9287323754,43%1690,68
ELC EVEN 90 8491,8666023750,63%879,92
M446431,2926522952,40%647,75
SU-100Y 6565,4631722841,67%838,31
M10 Wolverine5223,8921321948,40%320,24
Leox 91743,1782821149,76%1445,40
SDP wz 66 Grom 81607,3779820845,67%1604,85
M127564,2728920142,79%528,85
T110E5101350,9370719949,25%870,90
M75118,5017919342,49%175,35
Vz. 60S Dravec 102211,7391619051,58%1452,89
Bat.-Châtillon 12 t8572,4159418944,44%875,96
M66428,3829317842,13%456,36
Jagdpanther7481,8529417745,20%440,75
M40/M438795,1149317443,68%652,45
ISU-1528677,1044517247,09%514,45
T216319,2029017141,52%699,31
Strv S1 81327,7767016047,50%1280,35
M5 Stuart435,6915215052,00%110,12
T1 Heavy5255,0524714845,27%292,90
Jagdpanzer IV6426,4129714542,76%610,13
AMX 50 B101737,8272514346,85%1144,38
IS-38941,6665614141,84%834,71
AMX 30 B101453,3262913442,54%1047,26
SU-855340,9725713255,30%701,72
T675382,3825413141,22%700,38
SU-100M17684,4241913043,85%763,24
IS-7101758,7282212848,44%1322,97
LT-432 8829,0478212852,34%1513,44
KV-856571,3734512048,33%834,76
KV-15371,9827012045,83%593,90
Object 277101857,1281811949,58%1332,47
AMX 50 Foch (155) 101283,0960011747,01%734,08
T14 5327,1134711346,90%502,01
BT-7 artillery 3150,6221611351,33%453,94
M415253,3521311047,27%243,87
KV-26450,6229010937,61%508,27
Jagdpanzer E 90 91662,0276710949,54%1308,48
Object 70491125,8152910737,38%596,91
Object 268102021,8071110647,17%1357,01
UDES 1691087,9264610142,57%790,50
Grille5391,002199741,24%615,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4156,641679547,37%207,23
Matilda4222,742379450,00%476,72
M3 Lee471,761249439,36%2,31
Type 4 Heavy91785,648269446,81%1550,67
FV3046715,704659452,13%1170,00
SFAC 105 81649,468019150,55%1597,17
A-205124,531989048,89%241,42
T376277,382958749,43%602,51
M36 Jackson6406,932718648,84%546,74
Rheinmetall Skorpion 81243,916498646,51%1115,53
AMX 50 12091270,076278343,37%961,38
T-1091137,666778241,46%907,65
Object 70591325,647928148,15%1150,89
Object 252U 81253,957608144,44%1251,68
M53/M559960,585768046,25%790,33
IS7665,995367937,97%661,79
T404103,381567843,59%33,02
SU-26359,88927738,96%8,15
AMX 13 909687,136397639,47%827,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91333,876947548,00%1243,36
KV-1S6436,313067545,33%635,24
M18 Hellcat6203,002147437,84%53,08
M374158,051677346,58%365,84
Ares 7581087,327507247,22%1231,08
AMX 50 1008762,365267041,43%575,44
Projet Louis 9749,967417050,00%896,35
T54E191457,836906937,68%1096,53
Pz.Sfl. IVb4220,562016857,35%629,00
AS-XX 40 t111627,256846839,71%1089,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C381,751936749,25%210,54
T-34-85M 6691,246366656,06%1160,72
T-62A101245,756346442,19%820,95
Durendal 102070,197706451,56%1352,90
M3 Stuart340,37986232,26%0,00
FV226 Contradictious 81180,527436246,77%1110,11
ShPTK-TVP 100 81269,307176050,00%1220,14
M24 Chaffee5164,192455938,98%275,49
Object 25791451,087515942,37%1174,84
SU-5476,511125740,35%41,82
SU-85B4135,841435735,09%69,77
Hotchkiss EBR7447,555965658,93%980,39
Marder II3114,491525552,73%195,30
IS-M8932,026245540,00%826,71
Pz.Sfl. IVc5318,562155442,59%494,77
T-345242,602615349,06%472,05
T-28447,721115339,62%2,61
T71 CMCD7461,564985251,92%863,89
T698662,144585030,00%534,64
AMX 67 Imbattable111789,387965054,00%1102,08
Covenanter5195,243104965,31%664,57
Tetrarch 2105,351404936,73%279,27
Type 5 Heavy102665,1710084862,50%2036,22
Marder 38T4211,692514870,83%549,87
AMX 13 757550,966274652,17%1113,60
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6344,174224652,17%701,54
Super Hellcat 7541,174454654,35%652,74
O-Ho81685,048814548,89%2015,86
AMX M4 mle. 457695,955584344,19%717,98
M8A14197,452204266,67%513,42
Rambo 91432,127464141,46%1153,93
Sherman III5267,752214040,00%432,58
DZT-159 9956,675103928,21%507,81
VK 20.01 (D)4189,772073542,86%361,90
CS-447875,887003366,67%1325,07
UDES 14 Alt 581243,948423375,76%1567,51
T56 GMC363,121203339,39%1,21
M-III-Y81456,488793348,48%1703,50
Object 261101180,227103256,25%919,45
Vickers Medium Mk. III386,611043141,94%77,57
Char Futur 4 91561,426723135,48%1200,49
T-46363,531353060,00%185,90
O-Ni71390,609803070,00%2211,10
AMX 65 t8943,135723033,33%775,75
BT-7450,281422948,28%88,46
Pz.Kpfw. II Ausf. G3100,591982958,62%304,70
AMX 13 10510792,315852934,48%640,66
M2 Light241,29972839,29%0,00
SU-18248,11692832,14%10,14
UDES 15/16101589,115672832,14%929,74
T3 HMC2106,851402748,15%284,98
Chieftain/T95 8769,445682733,33%709,80
CS-52 LIS 8765,965572744,44%627,62
Somua SAu 40495,651232634,62%1,78
ARL 446451,363482528,00%484,80
M2 Medium Tank333,601072548,00%69,78
Wespe370,081012441,67%43,81
Object 752 91562,428442450,00%1177,44
M7 Priest3178,611992360,87%510,00
O-I6872,836932360,87%1748,81
Hummel6429,182472231,82%361,97
Ikv 1035384,913202250,00%786,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3125,861892268,18%413,73
Panhard AMD 178B6328,774722240,91%687,82
T2071164,908202157,14%2060,82
T-50-2 6259,053422133,33%404,22
Sexton II396,301162035,00%141,71
T2 Medium Tank231,851082055,00%127,17
M24E2 Super Chaffee 6337,153912040,00%675,92
Universal Carrier 2-pdr236,61941861,11%174,56
T57 Heavy102006,567401844,44%1413,25
T-703100,391791861,11%314,28
M10 RBFM 5660,615951844,44%1163,39
T1 Cunningham146,351361752,94%116,76
Jade Coil 81542,597041741,18%1334,11
M22 Locust 3114,711941752,94%312,49
Panzerjäger I263,251051650,00%79,93
T-26266,50891631,25%70,49
T1 HMC228,27781546,67%75,50
Renault UE 57383,071591566,67%238,15
G.Pz. Mk. VI (e)233,20651546,67%82,17
Object 703 Version II 8912,606771546,67%755,00
Rheinmetall Skorpion G 8597,203241546,67%386,65
D235,43851428,57%0,00
Vickers Medium Mk. II250,36801435,71%0,00
D1227,43691428,57%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,071121442,86%34,61
AT-1291,86881421,43%118,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. D491,501751442,86%35,50
Hotchkiss H35260,621241338,46%11,40
Pz.Kpfw. II283,002131361,54%276,12
Vickers Mk. E Type B251,46891346,15%46,34
Valentine AT485,46931330,77%0,00
Toro 91458,927541353,85%1264,10
LT vz. 383210,752011250,00%721,94
SU-76M4168,421831241,67%254,26
Caliban 8921,676391241,67%854,27
B.U.G.I.6877,456291145,45%1431,06
AMX ELC bis5271,735051145,45%725,68
Achilles6586,095601163,64%1135,33
Type 64 698,912531136,36%0,00
AMX 38344,401471070,00%261,00
Loyd Gun Carriage214,90751060,00%180,00
TS-54 8840,305091020,00%570,58
Kanonenjagdpanzer 105 81310,806191040,00%1145,18
Ashbringer 101421,306681040,00%628,43
Pz.Kpfw. 35 (t)267,33113944,44%114,50
Leichttraktor126,3385922,22%0,00
Type 2597 Chi-Ha3127,67172966,67%446,26
Renault FT AC244,6790944,44%29,63
GSOR the TANK 9699,33647955,56%551,33
Vickers Medium Mk. I136,5043825,00%0,00
Ikv 723126,25145837,50%105,24
Pz.Kpfw. II Luchs4103,00278850,00%197,65
Cruiser Mk. IV4129,50186875,00%407,92
Cruiser Mk. III386,00126825,00%159,17
AMX 105 AM mle. 474196,13221887,50%668,06
T6 Medium4241,88255850,00%433,39
Pawlack Tank6807,88656862,50%1480,20
M-II-Y7356,88405837,50%156,00
14TP488,86194757,14%220,87
Crusader6215,86354742,86%419,26
VK 16.02 Leopard5964,29584757,14%4944,47
Pz.Kpfw. I231,14156771,43%261,00
BT-22126,17214666,67%640,25
Type 91 Heavy334,83126650,00%107,11
Nashorn61138,17484633,33%1854,86
T-60275,83148666,67%288,76
M4A3(76)W Sherman 61139,17958666,67%2475,79
M16/43 Sahariano 3437,83659683,33%1438,88
LT vz. 35271,60106540,00%67,93
Stuart I-IV3192,60248560,00%750,95
FCM 36 Pak 40 377,6098520,00%0,00
M5A1 Stuart4200,60245540,00%411,90
Sav m/43480,60136540,00%9,96
Somua S353251,20294520,00%537,71
Char Mle. 75 9794,60942580,00%1143,87
Fantôme 92409,8062350,00%2294,74
Sturmpanzer I Bison3166,75198450,00%437,10
Type 97 Te-Ke 254,2586450,00%99,55
Pz.Kpfw. 38 (t)30,00102475,00%261,00
Black Prince II 7570,00762475,00%735,42
Object 283 9684,50345425,00%361,90
T-45 2146,259340,00%432,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 215,501644100,00%261,00
Renault FT137,003730,00%0,00
M2233,33129366,67%224,80
M14/412265,003463100,00%1044,83
ST vz. 39480,336230,00%0,00
AMX 404240,003013100,00%899,15
Churchill I5261,67194333,33%259,66
Lorraine 39L AM371,335030,00%0,00
Cruiser Mk. I128,0080366,67%231,85
SARL 424131,00202366,67%409,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6475,33447333,33%515,19
Strv fm/21129,506920,00%3,10
Renault FT 75 BS2184,00171250,00%1067,02
B1478,002472100,00%261,00
4TP155,0011520,00%3,10
7TP283,5017320,00%49,02
10TP3378,004352100,00%1450,85
Crusader 5.5-in. SP71376,00567250,00%2098,74
T-80448,00181250,00%94,64
T3E2 Medium Tank 3239,505972100,00%947,78
L-60 220,5010420,00%0,00
StuG IV 51114,509762100,00%2984,47
Udarniy 81346,5012522100,00%1531,45
Kolohousenka10,002110,00%0,00
Fiat 30001420,0023310,00%1875,62
Renault Otsu10,00010,00%0,00
VK 30.01 (H)5210,0023110,00%186,32
Pvlvv fm/42285,002501100,00%337,21
T959849,0033310,00%338,71
Windhund 8344,006201100,00%304,47
AltProto AMX 30 8606,0033310,00%354,24
T-34 with L-11 493,007610,00%16,61
KV-1SA 5237,003821100,00%434,30
SMV CC-64 Vipera 8932,008211100,00%983,53
Carro da Combattimento 45 t 101608,0011001100,00%1046,34
Ram II 5391,008671100,00%907,02
Valentine II 43,0014210,00%0,00
T28 Concept 7297,0024610,00%101,02
T26E3 Eagle 7 71925,0081210,00%3469,37
Somua SM 80,0013710,00%0,00
AMR P.103 2289,0033810,00%988,83
SU-100I 5733,0047410,00%915,36

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.1.2025
Lähti: 26.8.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 1.1.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.9.2024
Lähti: 3.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.9.2023
Lähti: 17.7.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2021
Lähti: 6.8.2021
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 14.2.2015
Lähti: 2.5.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.5.2015
Lähti: 7.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.3.2016
Lähti: 24.4.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 15.7.2016
Lähti: 30.8.2016