bartek100701

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja169972341167
Ø Taso7,059,399,028,57
Voitot792346,61%1252,17%2151,22%8349,70%
Häviöitä890652,40%1147,83%1843,90%8148,50%
Tasapelejä1680,99%00,00%24,88%31,80%
Taisteluja selvitty379722,34%939,13%1639,02%5432,34%
Vaunuja tuhottu100760,59301,30551,342021,21
Tuhoamissuhde0,762,142,201,79
Vaunuja havaittu129600,76231,00330,80920,55
Vahinkoa aiheutettu824,232.442,782.324,981.815,55
Valtauspisteitä43680,2600,0000,0050,03
Puolustuspisteitä55670,3300,0000,0000,00
Kokemus474,43949,57930,00811,21
WN7784,401502,151502,751287,69
WN8910,242234,442221,821748,25
Yhteensä
Taisteluja16997
Ø Taso7,05
Voitot792346,61%
Häviöitä890652,40%
Tasapelejä1680,99%
Taisteluja selvitty379722,34%
Vaunuja tuhottu100760,59
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu129600,76
Vahinkoa aiheutettu824,23
Valtauspisteitä43680,26
Puolustuspisteitä55670,33
Kokemus474,43
WN7784,40
WN8910,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja23
Ø Taso9,39
Voitot1252,17%
Häviöitä1147,83%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty939,13%
Vaunuja tuhottu301,30
Tuhoamissuhde2,14
Vaunuja havaittu231,00
Vahinkoa aiheutettu2.442,78
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus949,57
WN71502,15
WN82234,44
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja41
Ø Taso9,02
Voitot2151,22%
Häviöitä1843,90%
Tasapelejä24,88%
Taisteluja selvitty1639,02%
Vaunuja tuhottu551,34
Tuhoamissuhde2,20
Vaunuja havaittu330,80
Vahinkoa aiheutettu2.324,98
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus930,00
WN71502,75
WN82221,82
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja167
Ø Taso8,57
Voitot8349,70%
Häviöitä8148,50%
Tasapelejä31,80%
Taisteluja selvitty5432,34%
Vaunuja tuhottu2021,21
Tuhoamissuhde1,79
Vaunuja havaittu920,55
Vahinkoa aiheutettu1.815,55
Valtauspisteitä50,03
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus811,21
WN71287,69
WN81748,25
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu61,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu906,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus337,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu61,20
Vahinkoa aiheutettu906,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus337,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja213000
Voitot9544,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11855,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7535,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1180,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu2371,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu862,360,000,000,00
Valtauspisteitä3411,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7793,6600,0000,0000,00
Kokemus389,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja213
Voitot9544,60%
Häviöitä11855,40%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty7535,21%
Vaunuja tuhottu1180,55
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu2371,11
Vahinkoa aiheutettu862,36
Valtauspisteitä3411,60
Puolustuspisteitä7793,66
Kokemus389,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja680000
Voitot17525,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50073,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14020,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2910,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu4650,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu456,300,000,000,00
Valtauspisteitä3000,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7621,1200,0000,0000,00
Kokemus214,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja680
Voitot17525,74%
Häviöitä50073,53%
Tasapelejä50,74%
Taisteluja selvitty14020,59%
Vaunuja tuhottu2910,43
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu4650,68
Vahinkoa aiheutettu456,30
Valtauspisteitä3000,44
Puolustuspisteitä7621,12
Kokemus214,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,170,000,000,00
Vaunuja havaittu61,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu801,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus68,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,17
Tuhoamissuhde0,17
Vaunuja havaittu61,00
Vahinkoa aiheutettu801,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus68,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (270)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-54 first prototype 8781,5749563444,48%853,56
T297627,3635745042,00%587,02
StuG III Ausf. G5380,8626841750,84%800,44
SU-130PM 81208,7265638449,48%1051,70
Object 705A101907,7380335448,59%1450,25
M1039762,6945133742,73%488,89
T71 DA7571,8739833546,57%1032,90
Bat.-Châtillon 25 t101578,5473631947,02%1204,44
XM57 81439,6471631743,85%1177,10
SU-1527543,9230728047,50%561,54
T328814,8640925949,03%846,38
SU-1006557,2632225747,47%860,57
FV215b (183) 101560,8670324354,73%1100,14
T110E3102365,3187223854,20%1688,41
ELC EVEN 90 8491,8666023750,63%880,06
M446431,2926522952,40%647,57
SU-100Y 6565,4631722841,67%838,41
M10 Wolverine5223,8921321948,40%320,20
Leox 91743,1782821149,76%1444,95
SDP wz 66 Grom 81607,3779820845,67%1604,75
M127564,2728920142,79%528,88
T110E5101350,9370719949,25%870,97
M75118,5017919342,49%175,35
Vz. 60S Dravec 102217,9691719251,56%1456,07
Bat.-Châtillon 12 t8572,4159418944,44%875,99
M66428,3829317842,13%456,37
Jagdpanther7481,8529417745,20%440,75
M40/M438795,1149317443,68%652,43
ISU-1528677,1044517247,09%514,44
T216319,2029017141,52%699,44
Strv S1 81327,7767016047,50%1280,48
M5 Stuart435,6915215052,00%110,12
T1 Heavy5255,0524714845,27%292,85
Jagdpanzer IV6426,4129714542,76%610,21
AMX 50 B101737,8272514346,85%1144,26
IS-38941,6665614141,84%834,66
AMX 30 B101453,3262913442,54%1047,50
SU-855340,9725713255,30%701,77
T675382,3825413141,22%700,39
SU-100M17684,4241913043,85%763,31
IS-7101758,7282212848,44%1323,04
LT-432 8829,0478212852,34%1513,51
KV-856571,3734512048,33%834,74
KV-15371,9827012045,83%593,93
Object 277101857,1281811949,58%1332,50
AMX 50 Foch (155) 101283,0960011747,01%733,96
T14 5327,1134711346,90%502,08
BT-7 artillery 3150,6221611351,33%453,90
M415253,3521311047,27%243,01
KV-26450,6229010937,61%508,25
Jagdpanzer E 90 91662,0276710949,54%1308,59
Object 70491125,8152910737,38%596,87
Object 268102021,8071110647,17%1357,07
UDES 1691087,9264610142,57%790,49
SFAC 105 81680,028059850,00%1640,00
Grille5391,002199741,24%615,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4156,641679547,37%207,24
Matilda4222,742379450,00%476,68
M3 Lee471,761249439,36%2,31
Type 4 Heavy91785,648269446,81%1550,64
FV3046715,704659452,13%1170,04
A-205124,531989048,89%241,23
T376277,382958749,43%602,46
M36 Jackson6406,932718648,84%546,67
Rheinmetall Skorpion 81243,916498646,51%1115,58
AMX 50 12091270,076278343,37%960,44
T-1091137,666778241,46%907,68
Object 70591325,647928148,15%1150,91
Object 252U 81253,957608144,44%1251,76
M53/M559960,585768046,25%790,30
IS7665,995367937,97%661,62
T404103,381567843,59%33,02
SU-26359,88927738,96%8,15
AMX 13 909687,136397639,47%826,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91333,876947548,00%1243,32
KV-1S6436,313067545,33%635,29
M18 Hellcat6203,002147437,84%53,06
M374158,051677346,58%365,97
Ares 7581087,327507247,22%1231,51
AMX 50 1008762,365267041,43%575,43
Projet Louis 9749,967417050,00%895,59
T54E191457,836906937,68%1096,59
Pz.Sfl. IVb4220,562016857,35%629,12
AS-XX 40 t111627,256846839,71%1090,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C381,751936749,25%210,53
Durendal 102071,157806752,24%1378,06
T-34-85M 6691,246366656,06%1160,73
T-62A101245,756346442,19%821,06
M3 Stuart340,37986232,26%0,00
FV226 Contradictious 81180,527436246,77%1110,17
ShPTK-TVP 100 81269,307176050,00%1220,20
M24 Chaffee5164,192455938,98%275,46
Object 25791451,087515942,37%1174,92
SU-5476,511125740,35%41,82
SU-85B4135,841435735,09%69,82
Hotchkiss EBR7447,555965658,93%980,45
Marder II3114,491525552,73%195,34
IS-M8932,026245540,00%826,61
Pz.Sfl. IVc5318,562155442,59%494,79
T-345242,602615349,06%472,03
T-28447,721115339,62%2,61
T71 CMCD7461,564985251,92%863,82
T698662,144585030,00%534,66
AMX 67 Imbattable111789,387965054,00%1102,12
Type 5 Heavy102637,9210104963,27%2008,22
Covenanter5195,243104965,31%664,58
Tetrarch 2105,351404936,73%279,19
Marder 38T4211,692514870,83%549,87
AMX 13 757550,966274652,17%1113,64
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6344,174224652,17%701,57
Super Hellcat 7541,174454654,35%652,78
O-Ho81685,048814548,89%2015,80
AMX M4 mle. 457695,955584344,19%717,97
M8A14197,452204266,67%513,38
Rambo 91432,127464141,46%1154,07
Sherman III5267,752214040,00%432,55
DZT-159 9956,675103928,21%507,86
VK 20.01 (D)4189,772073542,86%361,46
CS-447875,887003366,67%1325,03
UDES 14 Alt 581243,948423375,76%1567,49
T56 GMC363,121203339,39%1,21
M-III-Y81456,488793348,48%1703,53
Object 261101180,227103256,25%919,35
Vickers Medium Mk. III386,611043141,94%78,15
Char Futur 4 91561,426723135,48%1200,54
T-46363,531353060,00%185,90
O-Ni71390,609803070,00%2210,74
AMX 65 t8943,135723033,33%775,65
BT-7450,281422948,28%89,26
Pz.Kpfw. II Ausf. G3100,591982958,62%304,48
AMX 13 10510792,315852934,48%640,68
M2 Light241,29972839,29%0,00
SU-18248,11692832,14%10,35
UDES 15/16101589,115672832,14%929,75
T3 HMC2106,851402748,15%284,95
Chieftain/T95 8769,445682733,33%709,75
CS-52 LIS 8765,965572744,44%627,66
Somua SAu 40495,651232634,62%1,78
ARL 446451,363482528,00%484,82
M2 Medium Tank333,601072548,00%69,78
Wespe370,081012441,67%43,81
Object 752 91562,428442450,00%1177,52
M7 Priest3178,611992360,87%509,95
O-I6872,836932360,87%1748,85
Hummel6429,182472231,82%361,96
Ikv 1035384,913202250,00%786,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3125,861892268,18%413,91
Panhard AMD 178B6328,774722240,91%687,83
T2071164,908202157,14%2060,79
T-50-2 6259,053422133,33%404,28
Sexton II396,301162035,00%141,35
T2 Medium Tank231,851082055,00%127,17
M24E2 Super Chaffee 6337,153912040,00%676,00
Universal Carrier 2-pdr236,61941861,11%174,56
T57 Heavy102006,567401844,44%1413,31
T-703100,391791861,11%314,39
M10 RBFM 5660,615951844,44%1163,40
T1 Cunningham146,351361752,94%116,74
Jade Coil 81542,597041741,18%1333,17
M22 Locust 3114,711941752,94%312,51
Panzerjäger I263,251051650,00%79,93
T-26266,50891631,25%70,37
T1 HMC228,27781546,67%75,50
Renault UE 57383,071591566,67%238,12
G.Pz. Mk. VI (e)233,20651546,67%83,00
Object 703 Version II 8912,606771546,67%755,07
Rheinmetall Skorpion G 8597,203241546,67%386,67
D235,43851428,57%0,00
Vickers Medium Mk. II250,36801435,71%0,00
D1227,43691428,57%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,071121442,86%34,61
AT-1291,86881421,43%118,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. D491,501751442,86%35,50
Hotchkiss H35260,621241338,46%11,24
Pz.Kpfw. II283,002131361,54%276,05
Vickers Mk. E Type B251,46891346,15%46,34
Valentine AT485,46931330,77%0,00
Toro 91458,927541353,85%1264,13
LT vz. 383210,752011250,00%722,08
SU-76M4168,421831241,67%254,14
Caliban 8921,676391241,67%854,53
B.U.G.I.6877,456291145,45%1430,93
AMX ELC bis5271,735051145,45%725,65
Achilles6586,095601163,64%1135,32
Type 64 698,912531136,36%0,00
AMX 38344,401471070,00%261,00
Loyd Gun Carriage214,90751060,00%180,00
TS-54 8840,305091020,00%570,64
Kanonenjagdpanzer 105 81310,806191040,00%1145,26
Ashbringer 101421,306681040,00%628,50
Pz.Kpfw. 35 (t)267,33113944,44%114,37
Leichttraktor126,3385922,22%0,00
Type 2597 Chi-Ha3127,67172966,67%446,20
Renault FT AC244,6790944,44%29,63
GSOR the TANK 9699,33647955,56%551,43
Vickers Medium Mk. I136,5043825,00%0,00
Ikv 723126,25145837,50%105,42
Pz.Kpfw. II Luchs4103,00278850,00%197,59
Cruiser Mk. IV4129,50186875,00%407,93
Cruiser Mk. III386,00126825,00%159,11
AMX 105 AM mle. 474196,13221887,50%668,01
T6 Medium4241,88255850,00%433,56
Pawlack Tank6807,88656862,50%1480,24
M-II-Y7356,88405837,50%156,05
14TP488,86194757,14%220,63
Crusader6215,86354742,86%419,32
VK 16.02 Leopard5964,29584757,14%4944,83
Pz.Kpfw. I231,14156771,43%261,00
BT-22126,17214666,67%640,07
Type 91 Heavy334,83126650,00%107,96
Nashorn61138,17484633,33%1854,89
T-60275,83148666,67%287,84
M4A3(76)W Sherman 61139,17958666,67%2475,87
M16/43 Sahariano 3437,83659683,33%1439,06
LT vz. 35271,60106540,00%68,07
Stuart I-IV3192,60248560,00%751,38
FCM 36 Pak 40 377,6098520,00%0,00
M5A1 Stuart4200,60245540,00%411,88
Sav m/43480,60136540,00%9,96
Somua S353251,20294520,00%537,88
Char Mle. 75 9794,60942580,00%1143,86
Fantôme 92409,8062350,00%2295,95
Sturmpanzer I Bison3166,75198450,00%437,30
Type 97 Te-Ke 254,2586450,00%99,55
Pz.Kpfw. 38 (t)30,00102475,00%261,00
Black Prince II 7570,00762475,00%735,03
Object 283 9684,50345425,00%362,11
T-45 2146,259340,00%432,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 215,501644100,00%261,00
Renault FT137,003730,00%0,00
M2233,33129366,67%224,80
M14/412265,003463100,00%1044,39
ST vz. 39480,336230,00%0,00
AMX 404240,003013100,00%898,47
Churchill I5261,67194333,33%259,69
Lorraine 39L AM371,335030,00%0,00
Cruiser Mk. I128,0080366,67%231,85
SARL 424131,00202366,67%409,70
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6475,33447333,33%515,24
Strv fm/21129,506920,00%3,10
Renault FT 75 BS2184,00171250,00%1066,58
B1478,002472100,00%261,00
4TP155,0011520,00%3,10
7TP283,5017320,00%49,04
10TP3378,004352100,00%1451,01
Crusader 5.5-in. SP71376,00567250,00%2098,68
T-80448,00181250,00%94,64
T3E2 Medium Tank 3239,505972100,00%947,26
L-60 220,5010420,00%0,00
StuG IV 51114,509762100,00%2984,23
Udarniy 81346,5012522100,00%1532,07
Kolohousenka10,002110,00%0,00
Fiat 30001420,0023310,00%1875,84
Renault Otsu10,00010,00%0,00
VK 30.01 (H)5210,0023110,00%186,33
Pvlvv fm/42285,002501100,00%337,01
T959849,0033310,00%338,71
Windhund 8344,006201100,00%304,56
AltProto AMX 30 8606,0033310,00%354,30
T-34 with L-11 493,007610,00%16,58
KV-1SA 5237,003821100,00%434,30
SMV CC-64 Vipera 8932,008211100,00%983,58
Carro da Combattimento 45 t 101608,0011001100,00%1046,37
Ram II 5391,008671100,00%907,10
Valentine II 43,0014210,00%0,00
T28 Concept 7297,0024610,00%101,01
T26E3 Eagle 7 71925,0081210,00%3469,61
Somua SM 80,0013710,00%0,00
AMR P.103 2289,0033810,00%988,12
SU-100I 5733,0047410,00%915,30

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 25.9.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.1.2025
Lähti: 26.8.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 1.1.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.9.2024
Lähti: 3.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.9.2023
Lähti: 17.7.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2021
Lähti: 6.8.2021
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 14.2.2015
Lähti: 2.5.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.5.2015
Lähti: 7.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.3.2016
Lähti: 24.4.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 15.7.2016
Lähti: 30.8.2016