bapt59000

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.2.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja309680119469
Ø Taso7,700,009,209,26
Voitot1531149,44%00,00%5747,90%23149,25%
Häviöitä1536549,62%00,00%6050,42%22848,61%
Tasapelejä2920,94%00,00%21,68%102,13%
Taisteluja selvitty610519,71%00,00%2016,81%8918,98%
Vaunuja tuhottu225000,7300,00880,743490,74
Tuhoamissuhde0,900,000,890,92
Vaunuja havaittu308241,0000,001481,245101,09
Vahinkoa aiheutettu1.099,500,001.783,611.729,11
Valtauspisteitä359511,1600,001070,902090,45
Puolustuspisteitä113190,3700,0000,00890,19
Kokemus573,080,00789,88798,69
WN7987,890,001037,541038,76
WN81257,290,001547,061481,70
Yhteensä
Taisteluja30968
Ø Taso7,70
Voitot1531149,44%
Häviöitä1536549,62%
Tasapelejä2920,94%
Taisteluja selvitty610519,71%
Vaunuja tuhottu225000,73
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu308241,00
Vahinkoa aiheutettu1.099,50
Valtauspisteitä359511,16
Puolustuspisteitä113190,37
Kokemus573,08
WN7987,89
WN81257,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja119
Ø Taso9,20
Voitot5747,90%
Häviöitä6050,42%
Tasapelejä21,68%
Taisteluja selvitty2016,81%
Vaunuja tuhottu880,74
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu1481,24
Vahinkoa aiheutettu1.783,61
Valtauspisteitä1070,90
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus789,88
WN71037,54
WN81547,06
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja469
Ø Taso9,26
Voitot23149,25%
Häviöitä22848,61%
Tasapelejä102,13%
Taisteluja selvitty8918,98%
Vaunuja tuhottu3490,74
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu5101,09
Vahinkoa aiheutettu1.729,11
Valtauspisteitä2090,45
Puolustuspisteitä890,19
Kokemus798,69
WN71038,76
WN81481,70
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja67000
Voitot1420,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5277,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty913,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu420,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu406,820,000,000,00
Valtauspisteitä1522,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1000,0000,0000,00
Kokemus148,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja67
Voitot1420,90%
Häviöitä5277,61%
Tasapelejä11,49%
Taisteluja selvitty913,43%
Vaunuja tuhottu250,37
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu420,63
Vahinkoa aiheutettu406,82
Valtauspisteitä1522,27
Puolustuspisteitä70,10
Kokemus148,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja368000
Voitot14138,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21859,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10729,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2390,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu3901,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.064,150,000,000,00
Valtauspisteitä4491,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6161,6700,0000,0000,00
Kokemus413,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja368
Voitot14138,32%
Häviöitä21859,24%
Tasapelejä92,45%
Taisteluja selvitty10729,08%
Vaunuja tuhottu2390,65
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu3901,06
Vahinkoa aiheutettu1.064,15
Valtauspisteitä4491,22
Puolustuspisteitä6161,67
Kokemus413,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja337000
Voitot13138,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20360,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6719,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1900,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu3921,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu687,770,000,000,00
Valtauspisteitä4981,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2360,7000,0000,0000,00
Kokemus254,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja337
Voitot13138,87%
Häviöitä20360,24%
Tasapelejä30,89%
Taisteluja selvitty6719,88%
Vaunuja tuhottu1900,56
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu3921,16
Vahinkoa aiheutettu687,77
Valtauspisteitä4981,48
Puolustuspisteitä2360,70
Kokemus254,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (284)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV4005 Stage II101981,14598133146,96%1527,66
T34 81320,4874890248,45%1580,74
T3091754,8863269751,94%1614,01
T28 Prototype81379,6356956852,46%1637,49
T92 HMC101584,4454456647,17%1437,49
SU-1527853,0046355951,34%1180,20
T499892,1166555151,18%1283,67
SU-1006697,4143555049,82%1217,15
ISU-15281431,4768851052,55%1631,23
Bat.-Châtillon 155 5591256,2556150547,52%1317,83
KV-856647,0642746844,87%1045,89
Type 64 6494,9655343549,20%1220,70
Object 252U 81438,3086837453,21%1603,57
Bat.-Châtillon 12 t8653,6357536946,34%1115,33
T110E4101930,3671235347,31%1350,09
IS71098,6674033754,01%1648,16
T110E3102219,5476332457,10%1772,40
T297794,3742729746,46%883,24
M53/M5591330,6356528554,04%1480,63
Cromwell6521,8553628046,79%955,89
Tiger II81173,2457027648,91%1325,68
Lorraine 155 mle. 5181115,6760027354,58%1477,73
WZ-111 model 1-491479,3172026648,12%1330,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81345,5064025843,02%1367,88
IS-381355,2076625650,00%1716,92
T25/27658,7238425348,22%817,44
Type 586582,8444725050,40%1091,89
E 7591578,4674425048,00%1521,08
M40/M4381337,7666824953,82%1663,94
Object 70491788,2068324554,69%1500,97
T-1091527,4575923850,42%1593,61
Prototipo 6 81529,3182523247,84%1474,54
WZ-1328675,6261322847,37%1079,17
T54E191414,1764422346,64%1265,23
Type 4 Heavy91710,5175221952,51%1673,52
M10391318,7866821847,25%1180,86
M18 Hellcat6337,5526621742,86%340,57
T110E5101705,9871620343,84%1280,21
Tiger I7822,4242119942,71%903,74
AMX 13 F3 AM6651,7436019451,55%1005,67
WZ-12091437,6677518955,03%1632,46
Waffenträger auf Pz. IV91508,0465018747,59%1201,37
T3281042,8251218651,08%1192,98
Lorraine 155 mle. 507769,4540518449,46%925,81
T9591896,3974418148,62%1643,59
Charioteer81025,0261818156,91%1168,20
AMX 13 909841,3263917651,70%1218,00
FV215b (183) 101704,4872117653,98%1162,11
Object 26391498,3962117449,43%1271,17
Chrysler MTC 2TC 81701,6394117156,73%1946,03
G.W. Tiger91023,0250917051,76%951,77
121101589,3365916848,21%1244,32
TVP VTU Koncept8808,1456716755,09%1011,60
M66335,2026216443,90%294,64
IS-M81141,9562416449,39%1319,23
Object 705A101855,0775016250,00%1555,88
WZ-1317448,6353515844,30%733,27
Nashorn6553,1532515740,76%740,61
SU-10181172,7868315550,32%1314,74
VK 30.01 (H)5371,2128315443,51%721,86
T1 Heavy5303,2323015443,51%386,54
Type T-345326,3931415143,71%801,38
G.W. Tiger (P)8949,8460314852,70%1099,37
T2881223,2271514456,94%1474,46
11081082,1665714252,11%1278,52
BDR G1 B5422,4131214049,29%774,26
M41 Walker Bulldog8649,4164514049,29%1117,13
VK 36.01 (H)6558,8634213948,20%840,22
Type 5 Heavy102072,8682013347,37%1475,60
IS-27958,5872213254,55%1254,58
O-Ho81004,6961513248,48%1068,49
Grille 15102053,6171713248,48%1478,76
Challenger7601,7853413148,85%646,69
S-517800,6540513043,08%787,40
Tiger (P)7823,4350812956,59%1111,22
SU-855276,3723512753,54%507,65
Ferdinand81115,6255912547,20%1049,24
Pz.Sfl. IVc5337,4624412346,34%583,03
M127979,0753712252,46%1314,71
Bat.-Châtillon 25 t101866,7171612142,98%1404,96
AMX 13 105 AM mle. 505349,9826012157,85%742,04
T675160,6019312147,93%161,70
Ho-Ri 281095,4365912045,83%1077,67
VK 45.02 (P) Ausf. A81009,1866912045,00%1071,13
Škoda T 5091268,4473811950,42%1073,55
Grille5418,7223711942,86%752,19
VK 30.01 (P)6469,6436711952,10%700,07
Bat.-Châtillon 155 58101342,1749511944,54%1214,63
SDP 60 Gonkiewicza91631,4381611655,17%1371,19
FV217 Badger101589,9474411650,00%978,49
Sturer Emil7674,8247811553,91%861,90
AMX M4 mle. 54101598,9478711550,43%1177,92
IS-3-II91450,4276811444,74%1179,57
SDP 58 Kilana81303,9969811353,10%1461,99
Kpz. Erich Konzept I 91660,7277011346,90%1408,51
Somua SM 81421,4284611349,56%1522,44
Hummel6531,6725211234,82%564,51
StuG III Ausf. G5257,0823311242,86%350,67
Object 70591560,3087911163,06%1662,62
KV-15413,1632811054,55%826,33
IS-2-II81001,1567811043,64%956,86
Comet7790,7265510652,83%1336,19
Crusader 5.5-in. SP7682,1046110655,66%973,09
Jagdpanther7576,4343710244,12%531,43
IS-7101569,2381210249,02%1165,72
Jagdpanzer IV6464,0535010154,46%753,01
Ho-Ri 3101708,4069310147,52%1020,11
Type 5781145,6878810059,00%1180,15
AMX 13 757633,456069857,14%1381,54
SU-100M17911,356149749,48%1217,18
Jagdtiger91622,017449647,92%1200,00
Sherman Firefly6557,325489553,68%982,10
Jagdpanzer E 100101995,877389245,65%1344,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5179,001969241,30%214,83
KV-48866,446638946,07%863,95
O-Ni71118,548168760,92%1853,88
O-I6737,116198754,02%1351,78
FV2078873,716348756,32%969,29
M8A14144,651638653,49%227,37
212A91031,605758541,18%752,66
Centurion Mk. I8871,195858446,43%1045,98
M3 Lee4150,881728349,40%399,73
Maus101945,478908350,60%1487,75
G.W. Panther7838,474808340,96%879,71
M5A1 Stuart4113,121998243,90%158,36
Ho-Ri 191820,458298254,88%1544,62
AMX AC mle. 4881058,076548148,15%1062,17
Type 6891456,817778047,50%1143,18
Type 71101852,567907946,84%1220,82
G.W. E 100101277,717437959,49%1142,81
Chi-To SP71074,295887851,28%1250,41
AMX 12 t6418,745327850,00%1059,08
AMX 50 Foch91717,038477856,41%1533,87
Pz.Sfl. IVb4250,191797844,87%638,30
Bat.-Châtillon 25 t AP91563,457967751,95%1558,01
AMX 50 Foch B101529,706357741,56%852,97
113101512,015887640,79%1142,36
FV4004 Conway91336,725957642,11%998,17
TOG II* 6719,115967549,33%1248,46
Pz.Kpfw. VII102358,389187458,11%1870,37
FV3046639,454567352,05%1222,16
ARL 446532,353987243,06%747,36
SU-14-28754,244977140,85%579,75
FV38059854,116417055,71%733,23
Fantôme 91283,776377038,57%983,26
SDP 57 Gowika7845,704396944,93%972,15
Type 4 Ju-To7979,005306950,72%1188,90
T376443,704406946,38%1017,35
Konštrukta T-34/1007671,045486847,06%946,47
M-III-Y8784,284626838,24%649,30
VK 45.02 (P) Ausf. B91564,468746756,72%1616,87
T-284195,422066646,97%426,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,951556349,21%84,35
Škoda T 256501,185506254,84%957,11
M415400,153806248,39%551,30
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.489,331976139,34%32,91
Tiger-Maus 91961,259076155,74%1868,88
Alecto4169,432056048,33%274,46
SU-85B4229,072395957,63%510,75
Marder 38T4213,472305848,28%385,04
Durchbruchswagen 24194,632205749,12%402,16
T57 Heavy101974,407225749,12%1434,33
AMX AC mle. 467940,846745554,55%1404,05
59-166325,385405358,49%876,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4188,462135253,85%371,21
Pz.Kpfw. II292,981605240,38%154,48
Type 5 Ke-Ho4237,852615248,08%712,27
M24 Chaffee5280,984625242,31%760,17
Waffenträger auf E 100102101,816625248,08%1336,69
KV-371117,576525150,98%1495,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E382,041515058,00%174,21
Churchill I5238,202294938,78%224,90
AMX 65 t81202,247214951,02%1256,61
VK 100.01 (P)8960,476734944,90%942,19
ST-I91803,748444751,06%1700,42
ARL V396627,385184746,81%1004,41
Char Futur 4 91718,098784654,35%1530,07
Matilda4276,242464548,89%675,39
Type 95 Ji-Ro6515,094044546,67%697,10
AT 1581014,767414557,78%1061,08
AT 77741,735064551,11%848,02
T-1506798,274794438,64%1224,93
AMX ELC bis5180,113674438,64%319,27
AMX 105 AM mle. 474228,342434452,27%693,38
M374238,602514341,86%597,95
B14213,782604153,66%531,46
SU-54134,631394037,50%60,11
AMX M4 mle. 5191344,907114042,50%928,23
Crusader6267,793663941,03%568,49
XM551 Sheridan101425,427263844,74%1614,03
Sherman III5422,815153762,16%1285,20
M-II-Y7822,146693658,33%1111,46
SU-86638,833803540,00%734,77
Wespe380,461063537,14%17,94
Object 268 Version V 101867,947103348,48%1280,13
M446660,314553246,88%1087,85
AE Phase I 91870,259533259,38%1882,09
O-I Experimental5642,575793053,33%1307,31
Marder II3143,131813056,67%339,70
T404337,933283060,00%859,93
Type 3 Chi-Nu5282,694342951,72%647,63
T-463141,102102955,17%507,15
AMX M4 mle. 457749,185652846,43%875,88
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,591492740,74%225,99
SU-76M4149,481802748,15%242,28
SU-122A5390,003512751,85%721,71
Vickers Medium Mk. III3135,081572544,00%314,00
T28 Concept 7778,285782548,00%938,89
M2 Medium Tank3105,431582339,13%144,23
Valentine AT4185,742312365,22%537,99
Object 268 Version 4101489,526872356,52%1019,71
AMX 404201,733832254,55%715,95
M5 Stuart4109,093412272,73%303,46
Birch Gun4283,593072240,91%807,49
Sentinelle 91607,008572268,18%1467,75
Pz.Kpfw. II Luchs486,481422161,90%242,50
AT 25470,573692157,14%1180,94
T1 HMC2104,201242055,00%524,03
SDP 44 Burza6660,554502035,00%858,53
TVP T 50/51101667,265611926,32%1072,90
60G FT5444,163771947,37%800,78
T1 Cunningham181,781881850,00%335,35
T3 HMC2130,941261844,44%375,38
T56 GMC3119,001791866,67%388,33
Sav m/434172,881921643,75%260,00
Grant4286,273511553,33%851,67
Panzerjäger I275,271271560,00%187,43
WZ-111 model 5A102081,208271546,67%1663,16
Chrysler K GF 81339,009951573,33%1682,76
Type 2597 Chi-Ha3274,382631353,85%1109,52
SU-263155,851401353,85%329,35
Type 3 Ju-Nu61366,547081361,54%2574,39
AMX 13 10510810,235801338,46%660,15
D23229,832281250,00%815,77
Pawlack Tank6652,504881241,67%878,61
GSOR the TANK 9784,335011250,00%604,91
Type 98 Ke-Ni3250,362731163,64%1274,43
T-262127,911821154,55%543,53
T2 Medium Tank289,642091172,73%494,30
SU-76G FT4333,273741154,55%618,58
T 55A 91150,918511172,73%1122,84
Pz.Kpfw. 35 (t)295,701081040,00%230,42
Type 95 Ha-Go296,33146922,22%180,06
Covenanter5310,78526966,67%1203,93
E 100101972,00655933,33%1268,01
Leichttraktor138,6382825,00%0,97
AT 86591,25515875,00%1212,68
Object 268101866,50623825,00%1119,94
Hirschkäfer111492,25608825,00%765,24
Hotchkiss H35226,0086742,86%11,93
AMX 383136,00305757,14%349,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5691,43637757,14%1560,66
Vickers Medium Mk. II236,33113683,33%261,00
D1296,00177666,67%430,61
Vickers Mk. E Type B2158,83174616,67%553,06
SU-182148,83147683,33%902,99
AT-12182,17203683,33%816,11
Universal Carrier 2-pdr295,00139560,00%303,71
Object 261101352,75643450,00%979,77
Bishop598,25171425,00%0,00
Object 277101791,00801450,00%1332,01
M3 Light 3121,75136450,00%413,77
VCS 6x6 TS 90 9429,25428425,00%295,29
M10 Wolverine5201,00288366,67%408,14
NC 70 Błyskawica10885,67573333,33%334,38
Taschenratte111490,3352430,00%550,82
T-45 2113,67212333,33%316,40
Projet Louis 9665,338603100,00%779,03
ISU-122S 71124,67713366,67%1745,97
Super Hellcat 7759,33707366,67%1265,97
Vercingétorix 91493,00639333,33%1169,49
Renault FT10,00622100,00%261,00
Stuart I-IV3336,50466250,00%1719,88
MS-1119,0046250,00%77,53
M4 Improved 5569,006642100,00%1604,21
Lorraine 120 Alby 81059,008522100,00%891,48
Renault Otsu151,0020210,00%3,10
Type 97 Te-Ke 294,006310,00%186,51
Conqueror Gun Carriage101674,0063610,00%1305,63
ST-II101739,0043110,00%1071,41
AM 39 Gendron-Somua 2434,0053910,00%2131,93
T-50-2 6265,0020010,00%381,54
StuG IV 5206,0011810,00%195,09
Turán III prototípus 5340,005401100,00%831,94

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.2.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.4.2025
Lähti: 21.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.2.2025
Lähti: 25.3.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 22.10.2014
Lähti: 10.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2015
Lähti: 20.12.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.1.2016
Lähti: 9.12.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 31.5.2018
Lähti: 1.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.3.2018
Lähti: 29.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.5.2018
Lähti: 23.5.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.3.2018
Lähti: 29.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.1.2014