bacil_44

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja533631754158
Ø Taso7,939,769,229,39
Voitot2456846,04%1058,82%2750,00%7144,94%
Häviöitä2817652,80%635,29%2648,15%8453,16%
Tasapelejä6191,16%15,88%11,85%31,90%
Taisteluja selvitty1025919,22%529,41%814,81%2012,66%
Vaunuja tuhottu277950,5290,53260,48790,50
Tuhoamissuhde0,640,750,570,57
Vaunuja havaittu441640,8340,24260,481180,75
Vahinkoa aiheutettu797,97861,82772,87948,64
Valtauspisteitä211270,40935,47931,72930,59
Puolustuspisteitä76990,1400,0000,0000,00
Kokemus524,38689,29577,43590,92
WN7654,08668,04558,78559,54
WN8725,67629,72653,73658,44
Yhteensä
Taisteluja53363
Ø Taso7,93
Voitot2456846,04%
Häviöitä2817652,80%
Tasapelejä6191,16%
Taisteluja selvitty1025919,22%
Vaunuja tuhottu277950,52
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu441640,83
Vahinkoa aiheutettu797,97
Valtauspisteitä211270,40
Puolustuspisteitä76990,14
Kokemus524,38
WN7654,08
WN8725,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja17
Ø Taso9,76
Voitot1058,82%
Häviöitä635,29%
Tasapelejä15,88%
Taisteluja selvitty529,41%
Vaunuja tuhottu90,53
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu40,24
Vahinkoa aiheutettu861,82
Valtauspisteitä935,47
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus689,29
WN7668,04
WN8629,72
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja54
Ø Taso9,22
Voitot2750,00%
Häviöitä2648,15%
Tasapelejä11,85%
Taisteluja selvitty814,81%
Vaunuja tuhottu260,48
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu260,48
Vahinkoa aiheutettu772,87
Valtauspisteitä931,72
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus577,43
WN7558,78
WN8653,73
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja158
Ø Taso9,39
Voitot7144,94%
Häviöitä8453,16%
Tasapelejä31,90%
Taisteluja selvitty2012,66%
Vaunuja tuhottu790,50
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu1180,75
Vahinkoa aiheutettu948,64
Valtauspisteitä930,59
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus590,92
WN7559,54
WN8658,44
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot624,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1872,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty28,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu60,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.460,640,000,000,00
Valtauspisteitä150,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä672,6800,0000,0000,00
Kokemus513,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot624,00%
Häviöitä1872,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty28,00%
Vaunuja tuhottu150,60
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu60,24
Vahinkoa aiheutettu1.460,64
Valtauspisteitä150,60
Puolustuspisteitä672,68
Kokemus513,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja340000
Voitot13439,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18554,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä216,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6318,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1140,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu2530,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu788,970,000,000,00
Valtauspisteitä3801,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2630,7700,0000,0000,00
Kokemus527,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja340
Voitot13439,41%
Häviöitä18554,41%
Tasapelejä216,18%
Taisteluja selvitty6318,53%
Vaunuja tuhottu1140,34
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu2530,74
Vahinkoa aiheutettu788,97
Valtauspisteitä3801,12
Puolustuspisteitä2630,77
Kokemus527,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu31,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu317,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus320,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu31,50
Vahinkoa aiheutettu317,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus320,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja86000
Voitot3844,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4855,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2124,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,2800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,370,000,000,00
Vaunuja havaittu610,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu765,380,000,000,00
Valtauspisteitä1361,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6277,2900,0000,0000,00
Kokemus526,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja86
Voitot3844,19%
Häviöitä4855,81%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2124,42%
Vaunuja tuhottu240,28
Tuhoamissuhde0,37
Vaunuja havaittu610,71
Vahinkoa aiheutettu765,38
Valtauspisteitä1361,58
Puolustuspisteitä6277,29
Kokemus526,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13679000
Voitot650847,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä673149,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä4403,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty348025,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu61540,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu123900,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu751,600,000,000,00
Valtauspisteitä196201,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä128890,9400,0000,0000,00
Kokemus552,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13679
Voitot650847,58%
Häviöitä673149,21%
Tasapelejä4403,22%
Taisteluja selvitty348025,44%
Vaunuja tuhottu61540,45
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu123900,91
Vahinkoa aiheutettu751,60
Valtauspisteitä196201,43
Puolustuspisteitä128890,94
Kokemus552,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja967000
Voitot39741,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä56158,01%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä90,93%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18218,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3410,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu6780,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.187,610,000,000,00
Valtauspisteitä10151,0500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3130,3200,0000,0000,00
Kokemus628,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja967
Voitot39741,05%
Häviöitä56158,01%
Tasapelejä90,93%
Taisteluja selvitty18218,82%
Vaunuja tuhottu3410,35
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu6780,70
Vahinkoa aiheutettu1.187,61
Valtauspisteitä10151,05
Puolustuspisteitä3130,32
Kokemus628,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (350)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
G.W. E 100101332,28610621847,28%1111,83
O-I6648,95499383350,22%1040,84
Bat.-Châtillon 12 t8355,33567271548,10%452,97
SU-130PM 8910,48568234944,57%712,59
Jagdpanzer E 100101266,59593205347,10%741,68
Hummel6606,66504189650,05%823,29
VK 36.01 (H)6350,37305182045,44%380,81
KV-26656,44539178649,89%1029,20
Tiger I7498,94364175345,58%427,32
G.W. Tiger (P)81161,19668159249,18%1357,37
Tiger II8620,41415116643,31%463,66
VK 30.01 (H)5279,43261111543,23%448,35
E 759920,10569108545,81%640,24
GSOR 1008 81070,68630102446,48%918,15
Grille 1510974,0453089041,91%451,96
E 100101265,2463088242,29%759,04
Manticore10536,7762086342,29%373,27
FV4005 Stage II10811,5450361442,02%363,25
Bat.-Châtillon 155 58101049,9256461146,97%749,17
Ferdinand8864,9457559247,13%746,77
Löwe 8846,1067853446,63%797,62
T110E4101266,1159252241,00%671,47
T92 HMC101172,9560948948,06%954,96
T34 8709,3859243750,34%655,90
VK 30.01 (D)6337,1835739745,84%436,21
Progetto M35 mod. 46 8694,0154638942,42%540,15
T110E3101249,1464438149,34%747,02
Maus101237,1968434744,96%717,21
Škoda T 56 8986,0363633143,81%704,73
M10 RBFM 5499,8147532146,11%901,87
Bat.-Châtillon 25 t10704,1051231638,29%284,64
Jagdtiger91081,5256828245,04%734,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,6615622943,23%31,46
AMX 12 t6212,4834722438,39%271,47
Sturmpanzer II4216,6421421453,27%610,19
G.W. Tiger91242,7867721354,46%1176,69
M40/M438988,8565520053,00%1032,55
Type 5 Heavy101407,8868019344,56%789,77
VK 100.01 (P)8788,8961019042,63%672,63
T-34-85M 6448,3850918953,44%600,00
60TP Lewandowskiego101142,9467218844,15%603,94
Bat.-Châtillon 25 t AP9684,8653218642,47%437,49
StuG III Ausf. G5255,8625717741,24%336,30
IS-38732,6354916839,29%552,83
Ho-Ri 3101216,6258916441,46%593,86
Emil I8807,4259116345,40%705,25
Mäuschen91116,1269816251,23%920,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. A379,7014616152,17%100,72
Object 25791031,1465316048,13%831,29
AMX 13 757331,5740515932,08%406,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,6123915848,73%221,86
KV-856468,3346215744,59%575,75
Jagdpanther7524,9741915642,95%488,60
Cromwell6339,3444915552,90%500,95
G.W. Panther7938,6464415550,32%1140,99
O-Ho8793,9859814445,14%680,29
Centurion Action X10871,1658014142,55%443,45
Super Conqueror101102,5858614133,33%504,47
Grille5349,5026314054,29%697,84
TVP T 50/5110921,2053913640,44%462,36
Vz. 55101050,4161913343,61%524,22
Type 4 Heavy91403,8967112639,68%1162,39
Pz.Kpfw. III/IV5138,9818312640,48%104,40
Leo7529,4550012543,20%616,52
IS-7101009,4159212237,70%496,50
FV215b (183) 10872,1350212033,33%337,66
Durchbruchswagen 2467,8715012041,67%23,86
Kranvagn10933,3558811941,18%443,59
Leopard 110807,0354711840,68%365,34
IS7542,8953011652,59%596,02
Centurion Mk. 7/19645,8054111241,07%339,42
E 50 Ausf. M10801,1653011237,50%343,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5229,3332410743,93%376,94
BZ-689879,1858110639,62%493,33
O-Ni7831,8167510255,88%1039,82
M53/M5591033,9957510238,24%852,06
Rheinmetall Panzerwagen10340,044629729,90%61,90
Ashigaru 101075,765559736,08%428,50
Controcarro 3 Minotauro101375,766439644,79%741,33
FV4004 Conway9947,605449441,49%643,81
O-I Experimental5286,732459246,74%336,63
KV-1S6308,213969146,15%339,82
VK 30.02 (D)7552,035198842,05%650,38
Strv 103-091146,276288848,86%860,07
Jagdpanzer IV6396,753968736,78%458,41
53TP Markowskiego8689,295588737,93%494,09
Indien-Panzer8567,565868758,62%619,82
Waffenträger auf Pz. IV9889,235138641,86%482,71
Emil II91032,525918338,55%672,74
Chrysler K GF 8600,825258339,76%407,82
M1039577,224798129,63%215,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E317,991358038,75%0,00
Controcarro 1 Mk. 291011,546217943,04%658,71
Strv 746303,763827839,74%288,99
AMX ELC bis5134,322367837,18%149,44
TNH 105/10008657,675907650,00%582,77
T9591050,096297651,32%718,90
Rhm.-Borsig Waffenträger8732,214977642,11%486,69
Strv m/425242,363347347,95%452,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4227,562207147,89%429,50
Leopard Prototyp A9481,854547139,44%154,72
TOG II* 6560,685387150,70%797,76
Crusader6165,403147051,43%325,11
T57 Heavy101148,386056839,71%571,48
T54E191036,265406833,82%635,50
Spähpanzer Ru 2519298,715146844,12%197,81
Charioteer8533,945496549,23%419,34
Object 14010849,525996442,19%450,26
Kunze Panzer 9707,095266439,06%382,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8576,355526341,27%392,28
Comet7471,394576235,48%489,67
Type 619714,335216136,07%381,98
M127723,076526051,67%810,49
BZ-587584,635376046,67%558,41
E 509765,325865947,46%518,96
Sturer Emil7400,513685935,59%235,18
STA-18529,025715846,55%478,82
UDES 038519,724165836,21%246,28
Type 95 Heavy4171,391915747,37%373,55
VK 30.02 (M)6282,213565641,07%264,94
Panther II8576,005005541,82%496,09
BZ-1668660,545435244,23%503,28
T28 Concept 7514,004975251,92%582,50
SDP 60 Gonkiewicza91191,927065154,90%938,27
Ho-Ri 191151,665765042,00%743,40
Pz.Kpfw. VII101052,145915038,00%459,30
XM66F 8809,375554938,78%575,81
StuG IV 5310,712914938,78%510,13
CS-538499,334424833,33%337,37
FV226 Contradictious 81053,587024847,92%823,91
Strv 103B101187,705754740,43%577,87
T110E5101175,306094742,55%620,80
Bat.-Châtillon 155 559905,136674755,32%865,36
Centurion Mk. I8495,265094641,30%396,53
SDP 58 Kilana8596,655324647,83%446,07
Pz.Kpfw. II276,712124548,89%138,34
Hirschkäfer111142,026684553,33%610,78
VK 30.01 (P)6250,114124459,09%315,97
VK 45.02 (P) Ausf. B91044,056684443,18%787,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. D474,111544447,73%79,53
TNH T Vz. 519945,496704351,16%695,70
MS-1144,63824332,56%0,36
Object 252U 8899,586364348,84%733,80
Black Prince7511,905234143,90%468,90
CS-599656,885624146,34%400,70
T25 AT7514,494924158,54%604,84
Jagdpanzer E 90 91031,595154129,27%555,06
Versuchspanzer 5791298,466814141,46%864,66
Leichttraktor177,351824052,50%233,43
Vz. 60S Dravec 101085,106014032,50%383,45
Type 5 Chi-Ri7441,674543943,59%462,95
Type 586342,153903943,59%427,53
T-549523,335003943,59%279,02
Tiger (P)7546,494953941,03%457,52
T-109531,954583930,77%191,70
T-45 264,871183938,46%36,47
Type 63 8595,745493938,46%336,73
AMX 404195,742243850,00%672,63
T-448403,115223850,00%359,07
STB-110691,785443737,84%268,11
KV-220-2 5501,426083655,56%859,91
Caernarvon8443,065243540,00%218,89
SDP 44 Burza6563,004303540,00%717,60
SDP 57 Gowika7682,035803560,00%904,67
VK 28.016206,063853542,86%369,32
M-VI-Y9786,095433531,43%409,96
Panther7438,295123450,00%510,00
T-46367,321123438,24%8,09
CS-447624,445533447,06%736,25
Waffenträger auf E 10010969,685673447,06%461,44
Carro da Combattimento 45 t 10916,445803438,24%390,74
Covenanter597,642603351,52%152,47
BZT-70 101088,446003234,38%386,31
113 Beijing Opera 10978,755793243,75%549,37
Lago4204,332953043,33%417,01
Nashorn6419,693982958,62%645,76
T-345217,502812835,71%298,02
T288662,044972835,71%383,49
T-284223,592692737,04%436,24
Ho-Ri 28660,335432744,44%542,64
Spähpanzer SP I C7287,934462748,15%340,04
T297596,234802630,77%461,93
M415429,483752544,00%531,66
T328379,714992445,83%194,04
SDP 40 Zadymka5453,793542441,67%739,34
T28 Prototype8986,796222462,50%974,56
45TP Habicha7664,435552343,48%694,65
Taschenratte111102,878522356,52%551,15
M4A1 Revalorisé 8838,486372352,17%879,03
Pz.Kpfw. 38 (t)374,551222240,91%2,91
Vz. 44-17834,916662250,00%899,25
Conqueror9630,415672245,45%343,29
Type 95 Ji-Ro6371,863522250,00%448,89
BZ-75101022,327612254,55%643,20
Char de transition 6484,055472259,09%639,24
Vz. 64 Blesk8211,294112142,86%101,07
SMV CC-678487,354792050,00%337,44
Challenger7414,753882035,00%250,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,852742050,00%274,42
50TP Tyszkiewicza9944,007061947,37%700,71
Charioteer Nomad 8471,324861952,63%310,01
Churchill VII6445,894061833,33%559,78
Chi-To SP7996,566721844,44%1098,20
HWK 128278,945151855,56%364,13
Pz.Kpfw. 5581079,726831838,89%675,63
Škoda T 177308,503561618,75%342,22
CS-6310667,065451637,50%228,63
M24 Chaffee5192,192821643,75%387,99
Lorraine 50 t 9557,816651675,00%464,20
40TP Habicha6287,603001533,33%237,09
Pz.Kpfw. 35 (t)266,291481464,29%298,43
Škoda T 509456,714561435,71%98,14
SMV CC-567690,215141435,71%716,52
AMX 50 B101206,295711428,57%628,64
M-III-Y8800,436311450,00%676,85
Škoda T 256416,694531338,46%497,82
Semovente M43 Bassotto6164,772131323,08%0,00
M36 Jackson6334,853341346,15%346,95
M446766,856341361,54%1579,29
AE Phase I 9725,006211361,54%575,51
M18 Hellcat6389,334131258,33%605,24
KV-15248,503331233,33%230,06
Type 91 Heavy361,001061136,36%0,66
Type 89 I-Go/Chi-Ro236,73801127,27%0,00
Lorraine 155 mle. 518670,185251154,55%606,97
Toro 9856,098931181,82%680,23
Stridsyxa 8571,006081163,64%499,20
GSOR 3301 AVR FS9118,555331154,55%155,52
T207210,903631040,00%30,31
T309994,606961060,00%820,71
T1 Heavy5274,202871030,00%269,07
Achilles6630,706011060,00%1272,47
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4283,303141030,00%484,10
KV-5 8472,105491040,00%240,47
LHMTV8314,506171060,00%452,22
GSR 3301 Setter7107,603551030,00%0,52
Cobra 9699,505201040,00%316,82
AMX 13 F3 AM6501,89496966,67%710,44
T698268,22348933,33%22,86
Valentine II 4132,44348966,67%453,10
IS-3A Peregrine 8819,89817977,78%771,56
M4A1 Sherman5225,75300837,50%308,36
14TP4311,25364837,50%1037,13
AMX 38332,25191862,50%202,04
M-V-Y10870,63516825,00%300,38
Kpz. Erich Konzept I 9993,13638850,00%618,51
IS-2 shielded 7515,75341825,00%315,88
P26/404417,43320728,57%914,68
Konštrukta T-34/1007290,71357728,57%133,01
T-437371,14467742,86%355,79
M10 Wolverine5156,00281757,14%225,07
Object 703 Version II 8795,57696757,14%670,29
Tetrarch 232,43152757,14%152,49
Pz.Kpfw. T 25 5180,29268742,86%200,38
Großtraktor - Krupp 3211,43367757,14%636,39
TVP VTU Koncept8517,67473633,33%342,83
Sturmpanzer I Bison359,00110650,00%90,30
Ikv 65 Alt II6257,83418683,33%416,20
Semovente M415256,33216633,33%249,07
T56 GMC388,67124616,67%36,51
AT 25670,50627683,33%1902,23
T25/27399,50373633,33%267,54
M4 Improved 5454,33462666,67%1282,50
G.Pz. Mk. VI (e)20,0062666,67%261,00
T-804326,33578666,67%1592,28
T-34 shielded 5307,50507683,33%790,42
M4A3(76)W Sherman 6421,83370633,33%405,18
BT-7 artillery 3275,83428666,67%1126,17
Super Hellcat 7405,83408650,00%382,73
Rambo 9771,50701650,00%479,78
Fantôme 9993,00570650,00%692,98
FCM 36 Pak 40 3521,20489540,00%1388,94
M5A1 Stuart4578,00527540,00%2579,57
AMX 50 1008317,40358520,00%36,56
B.U.G.I.6948,60749580,00%1808,83
M8A14324,60303540,00%597,35
FV217 Badger101269,60646540,00%570,18
KPz 3 Projekt 07 HK 9175,00289520,00%1,69
T-116 382,80187560,00%264,35
T-29 3120,80220540,00%151,43
Rheinmetall Skorpion G 81115,20466540,00%1019,02
Lorraine 40 t 8589,20420520,00%340,29
Kolohousenka135,004440,00%0,00
Strv m/382158,003524100,00%704,19
Strv m/40L3235,00337425,00%706,55
25TP KSUST II582,75294450,00%102,04
T-34-856180,75238425,00%45,16
Type 97 Te-Ke 2179,75377450,00%857,42
AMX 50 12091113,00609425,00%725,98
Type T-345112,00166425,00%11,64
T-703292,00457475,00%1351,46
FCM 36245,50167475,00%261,00
Yong Bing 91035,50544425,00%501,73
Brennos 8660,00687475,00%732,34
Strv fm/211333,337743100,00%3166,13
M4A3E8 Sherman6349,33414366,67%612,33
T-262119,00151333,33%416,15
LPT-67 Šelma949,33417366,67%261,00
Type 3 Ho-Ni III5479,67318333,33%677,30
T404509,67369333,33%1111,53
Cruiser Mk. III333,677230,00%1,88
M-II-Y71210,679133100,00%1686,29
GSOR the TANK 9389,67545366,67%323,93
Convert. Medium Tank T3 3136,33368366,67%368,20
Vz. 68 Squall 8303,006873100,00%462,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8103,0017530,00%0,00
Turán III prototípus 5184,00247366,67%408,96
43 M. Toldi III 373,002633100,00%323,58
Buryan 9337,3329730,00%0,00
Renault FT10,007120,00%0,00
Renault NC-311202,50355250,00%1225,38
SU-1820,0059250,00%99,55
KV-3772,0016520,00%0,00
Lorraine 155 mle. 507629,5018020,00%459,57
T-602304,00399250,00%1467,64
Kampfpanzer 67101853,50803250,00%1067,26
Object 283 9969,00606250,00%787,67
AMR 35 264,50138250,00%138,67
Lago M38 3518,00601250,00%1330,99
M24E2 Super Chaffee 6565,50590250,00%1593,22
L-60 26,50122250,00%104,56
MTLS-1G14 368,502692100,00%261,00
LTP 3106,003602100,00%493,99
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61088,008292100,00%2556,54
GSOR 1010 FB 872,0020020,00%0,00
Panzer 58 Mutz 8480,007222100,00%588,84
Chaffee Camouflaged 558,0011120,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2117,005121100,00%638,64
T1 Cunningham1200,0024110,00%1340,95
Renault Otsu1138,002061100,00%678,25
M15/423154,002851100,00%455,75
10TP3198,002881100,00%752,73
Type 4 Chi-To6234,0016510,00%133,06
Churchill I552,0012810,00%0,00
Sav m/434205,0015810,00%268,62
DS PZInż5267,005451100,00%538,76
VK 16.02 Leopard5127,0013810,00%112,03
AMX M4 mle. 4571895,0075810,00%3027,87
Pz.Kpfw. II Ausf. G3159,0010710,00%348,93
Pawlack Tank6467,0032910,00%410,75
Gabler’s Destroyer 5650,006841100,00%2437,03
Pz.Kpfw. 38 (K) 5295,0028210,00%265,32
MKA 20,005910,00%0,00
SU-100Y 6428,007621100,00%725,78
AMX ELC 901 6240,0018510,00%311,37
Excalibur 6581,006701100,00%807,38
AMX 13 (FL 11) 50,0014110,00%0,00
T78 6508,0024610,00%403,76
A7E3 3493,005671100,00%1673,63
Straussler V–4/40 3927,0013141100,00%4769,52

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.8.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 13.1.2025
Lähti: 28.8.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.10.2024
Lähti: 12.1.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.3.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.1.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 13.7.2017
Lähti: 8.8.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.8.2020
Lähti: 16.1.2022
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.8.2016
Lähti: 10.7.2017