bacha40

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1050090191676
Ø Taso8,160,008,258,74
Voitot4807245,78%00,00%8544,50%31045,86%
Häviöitä5578753,13%00,00%10052,36%35151,92%
Tasapelejä11501,10%00,00%63,14%152,22%
Taisteluja selvitty1677515,97%00,00%147,33%608,88%
Vaunuja tuhottu483200,4600,00490,262020,30
Tuhoamissuhde0,550,000,280,33
Vaunuja havaittu1108021,0600,002711,427951,18
Vahinkoa aiheutettu788,910,00733,48923,76
Valtauspisteitä886520,8400,00160,083770,56
Puolustuspisteitä265420,2500,0000,00180,03
Kokemus544,340,00598,46641,64
WN7642,620,00522,65570,60
WN8675,810,00489,90623,31
Yhteensä
Taisteluja105009
Ø Taso8,16
Voitot4807245,78%
Häviöitä5578753,13%
Tasapelejä11501,10%
Taisteluja selvitty1677515,97%
Vaunuja tuhottu483200,46
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu1108021,06
Vahinkoa aiheutettu788,91
Valtauspisteitä886520,84
Puolustuspisteitä265420,25
Kokemus544,34
WN7642,62
WN8675,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja191
Ø Taso8,25
Voitot8544,50%
Häviöitä10052,36%
Tasapelejä63,14%
Taisteluja selvitty147,33%
Vaunuja tuhottu490,26
Tuhoamissuhde0,28
Vaunuja havaittu2711,42
Vahinkoa aiheutettu733,48
Valtauspisteitä160,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus598,46
WN7522,65
WN8489,90
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja676
Ø Taso8,74
Voitot31045,86%
Häviöitä35151,92%
Tasapelejä152,22%
Taisteluja selvitty608,88%
Vaunuja tuhottu2020,30
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu7951,18
Vahinkoa aiheutettu923,76
Valtauspisteitä3770,56
Puolustuspisteitä180,03
Kokemus641,64
WN7570,60
WN8623,31
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2194000
Voitot98644,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä113051,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä783,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty55125,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8990,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,550,000,000,00
Vaunuja havaittu20260,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.154,150,000,000,00
Valtauspisteitä18830,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15580,7100,0000,0000,00
Kokemus627,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2194
Voitot98644,94%
Häviöitä113051,50%
Tasapelejä783,56%
Taisteluja selvitty55125,11%
Vaunuja tuhottu8990,41
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu20260,92
Vahinkoa aiheutettu1.154,15
Valtauspisteitä18830,86
Puolustuspisteitä15580,71
Kokemus627,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja977000
Voitot41742,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä52453,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä363,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24424,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3550,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,480,000,000,00
Vaunuja havaittu8680,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu688,380,000,000,00
Valtauspisteitä14221,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7570,7700,0000,0000,00
Kokemus523,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja977
Voitot41742,68%
Häviöitä52453,63%
Tasapelejä363,68%
Taisteluja selvitty24424,97%
Vaunuja tuhottu3550,36
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu8680,89
Vahinkoa aiheutettu688,38
Valtauspisteitä14221,46
Puolustuspisteitä7570,77
Kokemus523,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja158000
Voitot6541,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8956,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3320,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu710,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu1370,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu468,750,000,000,00
Valtauspisteitä1450,9200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5473,4600,0000,0000,00
Kokemus423,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja158
Voitot6541,14%
Häviöitä8956,33%
Tasapelejä42,53%
Taisteluja selvitty3320,89%
Vaunuja tuhottu710,45
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu1370,87
Vahinkoa aiheutettu468,75
Valtauspisteitä1450,92
Puolustuspisteitä5473,46
Kokemus423,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja525000
Voitot24646,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27452,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14227,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2160,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu4280,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu617,920,000,000,00
Valtauspisteitä10231,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3170,6000,0000,0000,00
Kokemus510,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja525
Voitot24646,86%
Häviöitä27452,19%
Tasapelejä50,95%
Taisteluja selvitty14227,05%
Vaunuja tuhottu2160,41
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu4280,82
Vahinkoa aiheutettu617,92
Valtauspisteitä10231,95
Puolustuspisteitä3170,60
Kokemus510,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2301000
Voitot123153,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä104945,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä210,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty72431,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9840,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu18360,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu764,700,000,000,00
Valtauspisteitä59552,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä58872,5600,0000,0000,00
Kokemus626,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2301
Voitot123153,50%
Häviöitä104945,59%
Tasapelejä210,91%
Taisteluja selvitty72431,46%
Vaunuja tuhottu9840,43
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu18360,80
Vahinkoa aiheutettu764,70
Valtauspisteitä59552,59
Puolustuspisteitä58872,56
Kokemus626,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7076000
Voitot314744,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä378053,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1492,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty164923,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu27290,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu61950,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu612,710,000,000,00
Valtauspisteitä112481,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä47740,6700,0000,0000,00
Kokemus479,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7076
Voitot314744,47%
Häviöitä378053,42%
Tasapelejä1492,11%
Taisteluja selvitty164923,30%
Vaunuja tuhottu27290,39
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu61950,88
Vahinkoa aiheutettu612,71
Valtauspisteitä112481,59
Puolustuspisteitä47740,67
Kokemus479,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7669000
Voitot392051,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä366047,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä891,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty178123,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu34020,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu52430,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.146,400,000,000,00
Valtauspisteitä76981,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä51040,6700,0000,0000,00
Kokemus695,980,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7669
Voitot392051,11%
Häviöitä366047,72%
Tasapelejä891,16%
Taisteluja selvitty178123,22%
Vaunuja tuhottu34020,44
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu52430,68
Vahinkoa aiheutettu1.146,40
Valtauspisteitä76981,00
Puolustuspisteitä51040,67
Kokemus695,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (461)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 261101144,52591530747,16%891,73
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8833,83600363846,10%830,26
Object 752 91269,70728303849,14%873,30
IS7528,36434266545,70%517,18
ASTRON Rex 105 mm 8797,39609250147,82%648,09
KV-856401,81334240345,90%490,56
Progetto M35 mod. 46 8692,18551188543,77%553,75
T-54 first prototype 8629,28606159246,36%616,37
122 TM 8743,28575151845,78%608,28
AMX 13 909443,02527144845,72%439,96
TS-54 8755,75615143445,75%587,08
KV-15326,56356141944,82%488,15
T-832 8760,49590134145,94%552,05
M40/M438942,18621120947,97%972,56
Bat.-Châtillon 25 t101033,65557114541,31%610,24
IS-38801,60567104646,18%748,35
T-549478,4249590838,11%180,52
E 65 Zwilling 8914,5664287147,19%623,08
KV-137331,2844085045,06%305,66
Rhm.-Borsig Waffenträger8948,9855777946,21%869,22
T-50569,8731774652,01%119,18
ISU-1528778,3046271945,20%634,84
Valentine3192,8032271851,67%608,53
Panhard EBR 75 (FL 10) 8801,9671970552,06%1370,95
SU-14-28901,8850969948,50%962,15
G.W. E 100101023,9662567248,66%790,17
S-517427,6535664241,43%302,33
Waffenträger auf Pz. IV91136,0858161444,95%818,40
212A9943,7446761142,39%743,56
FV215b (183) 101447,4057960144,09%960,48
IS-7101106,7166059846,99%706,55
T-109750,4755459845,32%507,12
T-1506565,6651058450,17%877,06
T-54 ltwt.9534,4151058439,90%490,63
SU-122-549650,2348158040,52%345,49
T-448347,4346053442,88%212,85
T-100 LT10737,2058453443,26%662,29
Object 430 Version II9784,8455153045,47%561,38
T57 Heavy101351,0457050538,81%803,41
E 25 7617,3754349850,00%732,14
Object 7049941,1648049537,98%479,86
WZ-1328457,4648448344,72%548,57
Super Conqueror101268,5059748040,00%701,14
AMX Chasseur de chars 8510,7751847944,26%435,52
Object 252U Defender 8812,8360547847,49%693,64
TS-5 8913,6865447647,90%783,72
Object 140101194,1862446743,90%787,31
GSOR 1008 8839,2457446746,25%636,78
SU-1527527,1141146643,78%534,08
ELC EVEN 90 8447,9856046443,75%642,10
Lorraine 155 mle. 518828,9852245847,60%898,85
WZ-111 model 1-49903,3855145741,14%597,29
AMX 50 1008752,1455144647,31%663,85
FV4201 Chieftain Proto 91072,5063144643,50%792,50
T110E4101224,4457343842,01%640,31
A-20562,2627843547,82%88,56
Tortoise91169,2464543446,31%797,90
Object 430U101075,9458642939,39%603,92
Char Futur 4 9936,0461842747,54%623,45
SU-1018403,5739342538,59%168,66
KV-48645,7052742544,47%554,21
AMX 50 Foch9962,1156842544,00%608,42
G.W. Tiger (P)8832,6659542547,29%916,17
T54E191031,3261642347,28%760,81
Object 907 102167,6287941154,50%1739,84
KV-26524,4446240947,92%769,18
M53/M559718,1456139845,23%510,13
Strv 103B101331,5855639742,07%746,34
Bat.-Châtillon 155 559905,7250939243,62%777,71
Tiger-Maus 9928,8861338642,75%539,39
Emil II91010,8360837944,33%730,20
Tiger (P)7822,1763537751,19%1063,38
Panhard EBR 105101070,4370337448,66%1218,93
Char Murat 9879,4156437341,82%536,08
M1039915,6057636944,99%652,14
AMX 13 10510885,3452436540,82%800,69
T-437327,8543436245,03%293,14
T499553,4551036245,58%562,76
T698732,0759436148,75%744,12
AMX M4 mle. 5410968,2359036142,11%463,40
T110E5101475,6167636046,11%1004,93
SU-1006465,3039135545,92%658,21
AMX AC mle. 488807,5954035244,89%739,32
WZ-111 model 5A101205,1056734938,68%675,29
ST-I9720,4652934943,84%425,77
Cromwell B 6426,1048734547,25%593,66
Leopard 1102353,7980834050,88%1951,40
Progetto M40 mod. 65101235,5859633944,84%770,75
VK 45.02 (P) Ausf. B91045,6263533949,26%868,43
T328777,1958333846,15%703,61
T28 Prototype8791,5656733348,95%741,93
T71 DA7398,0249333346,25%604,54
Strv 103-091203,0657333244,58%904,92
Emil I8910,5761532945,29%897,27
SU-855282,3829332245,03%439,30
Prototipo Standard B9887,7652731738,80%549,22
AMX 50 1209879,6552230937,86%542,74
AT 158948,9063330750,49%939,05
Object 703 Version II 8781,1363030544,26%595,83
AMX 50 B101215,7264830449,67%776,56
T25/27526,7645430442,11%503,87
1108598,1554430348,51%506,43
M54 Renegade 8701,1856530245,36%487,56
Kranvagn101229,4762030146,51%817,80
VK 45.02 (P) Ausf. A8897,9660930048,00%902,70
Conqueror9865,4854229741,75%527,46
T3091013,6057629344,03%676,56
M41 Walker Bulldog8394,9250029046,21%501,71
HWK 128364,6345928842,36%376,88
Toro 91110,1866528847,92%818,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 8575,0950828539,30%342,00
KV-37636,6151828445,77%634,71
Conqueror Gun Carriage101235,9563328249,29%1015,52
53TP Markowskiego8619,9452828146,62%495,27
T9591289,8766427549,82%1002,68
Rambo 9849,6360727442,34%518,55
UDES 038751,2950226946,47%649,08
Object 268 Version 4101890,7173526548,68%1455,73
TVP VTU Koncept8508,8251626049,23%485,12
T-345211,6332925651,56%409,75
Tiger II81227,1872325350,99%1442,54
E 100101361,0464725246,03%872,14
Object 4168525,7550525247,22%463,43
T-28464,4513124944,18%45,06
Sturer Emil7652,9450724849,19%817,14
O-I6602,7557924353,50%1045,03
Bat.-Châtillon 155 5810959,7854224346,50%718,28
AMX 13 757183,2947724150,62%208,46
Jagdtiger91317,2963824148,13%1044,16
Chrysler K GF 8820,6563424149,38%763,31
AMX M4 mle. 457446,9047023947,70%396,11
Caernarvon8771,8457223748,52%694,18
ShPTK-TVP 100 8517,0148523641,10%276,77
Ferdinand81150,7659823445,30%1158,66
WZ-132A9420,5145722839,91%299,54
Spähpanzer Ru 2519414,4849522845,61%369,70
DZT-159 9842,7361122848,25%522,57
STB-1101571,9070422446,88%1101,76
Type 4 Heavy9830,8761222446,43%587,40
T288950,6160722448,66%901,19
T110E3101456,4662122447,32%925,35
Bat.-Châtillon 25 t AP9758,0554022343,95%516,16
Object 260 101087,7959122238,29%497,43
Leopard Prototyp A9703,0050721941,55%382,26
AMX 30 1er prototype9847,8358821947,49%638,26
Leo7525,8950321848,17%641,65
Škoda T 509704,7651021640,28%376,42
M26 Pershing8492,3549521442,06%383,27
A-447377,1745021244,34%340,02
E 7591222,2865921145,50%1026,10
WZ-1209764,0057121049,52%580,02
P.44 Pantera8561,1348121040,48%433,52
Panhard AML Lynx 6x68249,9941320837,98%146,95
SU-100M17473,7541520741,06%399,61
SDP wz 66 Grom 8786,8155320139,30%516,11
60TP Lewandowskiego102939,1088819950,25%2316,56
IS-M8650,6950519936,18%463,20
50TP Tyszkiewicza9868,0557619844,44%542,57
Churchill I5485,4051319757,36%1054,86
Panhard EBR 909409,5851919746,70%367,84
Jagdpanzer E 100101222,4759719648,47%714,09
O-Ho8597,3550919543,08%444,73
CS-6310773,3858319443,81%350,59
M46 Patton9633,1450019440,21%320,93
Nashorn6596,7546619346,11%942,99
VK 36.01 (H)6623,8154919252,60%1027,55
WZ-1317388,0341619141,36%533,12
Ikv 90 Typ B7553,9541618339,34%577,22
T216162,3936618244,51%210,19
Konštrukta T-34/1007489,8953218149,72%624,26
AMX 65 t8578,5749818144,20%436,04
ARL V396336,7235718045,56%412,14
AT 77839,8061517750,85%1034,13
Maus101804,8579217551,43%1271,81
AMX M4 mle. 519892,0258717343,93%537,25
LTTB8313,4549416747,90%364,26
IS-27581,6051516650,00%598,72
UDES 169626,1447916637,35%283,89
FV38059882,5660216550,30%738,80
AMX 12 t6151,8440716446,34%187,76
M127684,5550016245,06%792,65
A-436301,1738916242,59%360,68
M446477,3944616249,38%743,77
Black Prince7702,6159616150,31%849,83
FV230 Canopener10954,2058816139,13%357,72
WZ-111-1G FT8618,5247816042,50%439,54
T207320,6442915944,65%233,80
M48A5 Patton101104,0663315844,30%612,86
FV217 Badger101034,3060515840,51%441,11
Hotchkiss EBR7226,6939715748,41%281,42
Grille 15101035,9255815745,86%544,64
Manticore10943,4078115654,49%1020,97
Tiger I7849,2760515346,41%1003,64
Vz. 55101066,1056715337,25%489,03
Ares 9010812,4956815339,22%317,91
T28 Concept 7641,1653815349,02%795,46
CS-599702,0051315038,67%354,59
Waffenträger auf E 100101371,9556814844,59%744,60
T297889,4261914650,68%1028,12
Concept No. 510629,9056914647,26%259,05
45TP Habicha7518,1448414548,28%504,13
IS-4101073,8559114241,55%576,55
T-62A10731,6955414043,57%389,04
Spähpanzer SP I C7331,4143514051,43%487,05
G.W. Tiger91025,6567013857,25%1026,32
Object 70591053,2562113849,28%836,64
T25 Pilot Number 1 8498,3354213845,65%423,50
P.43 ter7521,7247813745,99%628,49
UDES 14 Alt 58466,1147513739,42%279,09
Type 619772,7854313542,96%487,35
E 75 TS 8645,0454713444,03%474,04
WZ-113G FT101082,6460913244,70%464,67
Caernarvon Action X 8603,4857113246,21%500,89
M18 Hellcat6404,3940113041,54%469,36
Object 268101038,7849313037,69%429,02
LHMTV8238,6143212941,86%155,29
Type T-345242,4032412642,86%431,36
Centurion Mk. I8352,7043712638,89%160,52
AMX AC mle. 467516,9346612343,90%530,07
Nergal 8709,1258312347,97%531,41
T92 HMC101138,3261312250,00%929,00
AMX 50 Foch (155) 101338,5460912247,54%844,16
Type 586258,7135611942,86%237,35
11310859,4852611537,39%386,75
BDR G1 B5266,3133211442,98%295,34
AMX 13 F3 AM6458,8741311050,00%560,97
59-166301,9437111041,82%618,63
O-Ni7834,0662910953,21%1065,49
ARL 446342,0638310845,37%398,18
Ikv 65 Alt II6401,9639010847,22%571,49
Škoda T 256347,7948110760,75%617,61
SU-85B4172,6421610743,93%220,36
Rheinmetall Panzerwagen10872,6072210752,34%893,60
Churchill VII6554,8755110554,29%980,56
Lorraine 155 mle. 507598,2842010442,31%613,22
XM57 8908,5960810346,60%603,27
40TP Habicha6355,6837510043,00%443,61
Progetto CC55 mod. 548598,9851710041,00%372,14
T-46344,381289955,56%146,92
M4A3E2 Sherman Jumbo6363,924269948,48%530,35
Škoda T 40 6365,364379848,98%511,37
121B 10823,455849846,94%454,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5237,743269641,67%398,77
KV-5 8987,067359645,83%980,23
GSOR 3301 AVR FS9285,145109551,58%232,64
VK 30.01 (P)6423,024689456,38%647,47
Strv 746473,874789248,91%802,72
Panther II8648,675199245,65%644,43
Pudel 6458,544539045,56%600,06
Type 71101078,396889054,44%604,20
STA-18495,424738838,64%346,79
IS-6 B 8822,346078545,88%751,09
M4A3E8 Fury 6489,295088247,56%815,92
Object 263101077,065398143,21%582,85
AC 4 Experimental 6463,905118156,79%741,31
G.W. Panther7733,386087951,90%818,97
M4A1 Sherman5256,053447841,03%424,87
T-26235,46917844,87%37,25
Centurion Mk. 7/19597,185747748,05%376,98
Versuchspanzer 5791026,676357642,11%584,40
Hummel6503,514447546,67%622,03
Panhard AMD 178B6116,153387558,67%221,12
M2 Medium Tank318,81787436,49%0,00
BZ-75102157,868707358,90%1619,95
Challenger7382,634037338,36%203,13
Object 277102794,039547352,05%2707,75
Object 279 early 101367,106917346,58%626,44
AMX M4 mle. 49 8584,715427238,89%397,92
CS-538508,834807145,07%445,06
M10 Wolverine5338,043867146,48%620,99
T-34-85M 6437,495227061,43%635,12
P.43 bis6376,144566957,97%604,14
Taschenratte111253,577176740,30%446,90
MT-25674,762926631,82%0,00
T26E5 Patriot 8467,024936637,88%259,22
Type 64 6398,454526546,15%763,51
Pz.Kpfw. 558805,736546451,56%547,96
T1 Cunningham148,231746245,16%58,39
Panther7369,644116142,62%327,68
StuG IV 5274,513386149,18%524,69
E 509641,904905938,98%318,03
T 55A 91253,956915743,86%1129,53
Comet7383,634275639,29%327,30
FV2078835,616225644,64%857,43
T-103 8669,095435644,64%503,07
GSR 3301 Setter7143,413675440,74%48,23
Achilles6289,793815354,72%377,04
Pz.Sfl. IVc5281,813105345,28%472,29
M75202,213915255,77%686,08
leKpz M 41 90 mm GF 8614,947105251,92%972,20
M415306,593895162,75%487,37
Kampfpanzer 6710810,366615054,00%443,22
H3 91425,356774940,82%1011,48
M4A1 FL 10 6517,704934746,81%628,00
FV227 Conceiver8459,434804639,13%210,58
IS-3-II9696,366174557,78%514,33
Pz.Kpfw. T 25 5234,763154528,89%315,97
FV4004 Conway9537,504974447,73%275,86
Chi-To SP7703,215304341,86%537,97
TVP T 50/51102792,818454252,38%2511,48
WZ-131G FT6253,502984233,33%138,87
M3 Lee4149,902564143,90%332,21
Rinoceronte10883,136293852,63%517,00
MS-114,82723850,00%78,28
Obsidian 8663,086973852,63%693,56
Stitch 8662,465833751,35%495,58
M-V-Y10780,685923452,94%435,48
Turtle Mk. I 8830,446233450,00%629,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4182,252893259,38%474,14
Ares 758642,166123151,61%586,75
56TP 8567,484883145,16%361,91
T803111037,106433141,94%399,23
Ho-Ri 3101247,075853043,33%596,87
T23E3 7480,103893030,00%429,57
Valentine II 4281,104813070,00%1072,19
Type 95 Ji-Ro6287,003552951,72%312,61
Leichttraktor18,61612850,00%82,83
Churchill Gun Carrier6368,393262835,71%364,97
Brennos 8675,755782857,14%636,67
OCP Peacekeeper 91218,796282835,71%782,01
Carro d'assalto P.887427,594362744,44%317,02
WZ-111G FT9703,375862766,67%514,86
KR-1111288,696272630,77%509,49
T2 Medium Tank235,081092544,00%30,84
Ares 859444,205442540,00%131,16
M24E2 Super Chaffee 6552,845272524,00%1459,48
Predatore 9851,765662544,00%435,97
Object 452K 10679,135392437,50%196,17
Type 59 First Warrior 81308,389372470,83%1742,93
Ho-Ri 28568,874392330,43%315,71
60G FT5180,392202343,48%144,43
Type 5 Heavy101136,685632227,27%464,00
FV215b 101612,235952236,36%986,57
Vz. 71 Tesák10940,186752245,45%914,21
T-34-2G FT7425,413462236,36%291,11
Kampfpanzer 07 P(E) 10944,826772250,00%556,28
SDP 58 Kilana8543,295312152,38%398,56
BZ-79111142,715882128,57%335,81
Charioteer8591,765252152,38%485,39
Vz. 60S Dravec 101843,218081952,63%1069,10
SDP 60 Gonkiewicza9571,614961833,33%174,71
SU-76M455,561061844,44%44,92
Ho-Ri 19723,614941838,89%272,12
TS-6 91719,067791850,00%1401,19
Object Kust 81081,765401735,29%866,44
DBV-152 101494,387351662,50%1002,46
VK 100.01 (P)8818,066921650,00%837,95
Felice 91532,937221540,00%1445,47
S35 CA5266,403061560,00%508,71
AMBT 8855,206201553,33%810,05
Lansen C 8821,407831566,67%1021,44
Charioteer Nomad 81159,136151540,00%977,20
AMX ELC bis5164,572861457,14%434,54
T-34-856306,153121323,08%284,23
Controcarro 3 Minotauro101298,777071353,85%834,11
Super Hellcat 7678,925341346,15%879,62
E 50 Ausf. M102821,679591250,00%2315,32
K-91101137,756001233,33%609,11
Kanonenjagdpanzer 105 8497,175571258,33%425,36
AMX 50 Foch B10745,913681127,27%201,54
Light Mk. VIC 237,821641145,45%68,23
Grille5417,504821080,00%1010,16
AS-XX 40 t111957,9010401080,00%1642,46
Husarz 8856,804831030,00%465,23
T95/FV4201 Chieftain 102340,908651040,00%1309,66
FV4005 Stage II101662,22799977,78%1245,52
Bat.-Châtillon 12 t8177,33391933,33%11,78
T-50-2 61599,221233955,56%6529,44
Kunze Panzer 9630,22485944,44%328,63
AE Phase I 9748,44507944,44%456,80
SU-1820,0056837,50%0,00
Marder 38T4202,00217825,00%239,83
Object 705A102342,88807837,50%2028,34
IS-2-II8394,75484850,00%257,62
Carro da Combattimento 45 t 101463,88746862,50%1099,55
T1E6 233,14151771,43%261,00
T-22 medium 10588,00655771,43%416,08
T34 8416,83515666,67%416,22
AT-1249,0077633,33%0,00
Object 780 10658,17403616,67%163,69
XM69 Hacker11891,17526633,33%246,77
Tiger 131 6618,67541650,00%863,25
M4A3(76)W Sherman 6530,67552650,00%771,82
Lion 101405,00464616,67%761,26
Leox 91983,171065683,33%1763,11
UDES 15/16101291,40476520,00%681,93
Type 3 Ho-Ni III5255,20345560,00%479,80
Hirschkäfer11619,80394520,00%87,08
LTP 361,003285100,00%267,78
116-F3 10716,0034250,00%179,87
ISU-122S 7318,00383540,00%152,68
Gryphon 101197,20602540,00%536,78
Stinger 103159,60904560,00%2188,12
Durendal 10388,00327520,00%0,00
AMX 404114,75230450,00%248,01
Centurion Action X101713,75754450,00%1350,27
AMX 30 B10272,00477425,00%0,00
Pz.Kpfw. VII101112,00615425,00%531,87
Object 274a 8382,007594100,00%410,72
Object 777 Version II 9763,00550425,00%347,45
EMIL 1951 8465,25609475,00%436,77
AAT60 8796,25515450,00%633,15
M-VII-Y 91022,0032840,00%407,73
ST-II101125,679283100,00%777,40
Leopard 120 Verbessert111085,6719830,00%415,72
Vickers MBT Mk. 3 10697,67408333,33%204,82
Ashbringer 101436,67518333,33%573,42
Chrysler K 8645,67533366,67%727,40
Somua SM 8406,0033430,00%94,10
Churchill Crocodile 6838,67876366,67%1525,61
Black Rock 11736,00566333,33%142,70
Vickers Medium Mk. I118,50131250,00%77,53
Renault FT10,001620,00%0,00
BT-7422,50184250,00%106,82
BT-2242,505020,00%0,00
121102715,50842250,00%2280,42
Cruiser Mk. I165,0011220,00%64,76
WZ-132-110350,00415250,00%211,17
NC 70 Błyskawica101151,50618250,00%595,34
SU-26311,0084250,00%109,68
G.Pz. Mk. VI (e)2163,50263250,00%924,00
M60 103231,00805250,00%2866,83
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6351,00362250,00%622,47
T7 Combat Car 20,0089250,00%111,42
Chimera 8511,50558250,00%317,00
Krupp-Steyr Waffenträger 774,50228250,00%123,93
Fantôme 9906,00596250,00%618,00
D23109,0011510,00%148,12
Strv m/38257,002331100,00%261,00
Strv m/40L3125,0010410,00%159,75
Lago4208,0025710,00%446,57
50TP prototyp 8425,0015310,00%135,11
B140,005610,00%0,00
Strv m/425106,007110,00%0,00
Pvlvv fm/4220,001291100,00%261,00
Ikv 7230,001291100,00%261,00
Sav m/434217,0019410,00%368,24
Ikv 1035122,0017710,00%5,47
Marder II343,002341100,00%261,00
Cruiser Mk. II246,003211100,00%261,00
Somua SAu 4040,002810,00%0,00
XM551 Sheridan104944,0017311100,00%8417,00
Ares 90 C1188,009310,00%0,00
Windhund 8307,0020610,00%8,81
K-91-PT 9412,007321100,00%331,78
AMX 67 Imbattable11938,008901100,00%505,74
Object 432U11504,0034210,00%47,45
KV-1SA 5640,0038110,00%938,78
leKpz Borkenkäfer11340,008761100,00%291,59
Lorraine 50 t 9705,0034710,00%348,63
T-45 2106,0014710,00%269,95
L-60 20,001771100,00%261,00
MTLS-1G14 30,009810,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4503,0010121100,00%1641,00
Tetrarch 20,004210,00%0,00
Ashigaru 101192,009301100,00%722,40
Dicker Max 644,005751100,00%264,10
Excalibur 6315,004431100,00%430,53
Cobra 92165,0012591100,00%1671,91
BT-7 artillery 3252,0031210,00%794,14
M10 RBFM 5254,0030210,00%194,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2026
Lähti: 24.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.4.2026
Lähti: 24.8.2026
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 1.12.2025
Lähti: 13.4.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.9.2025
Lähti: 2.12.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.8.2025
Lähti: 7.9.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.5.2025
Lähti: 19.8.2025
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 31.3.2025
Lähti: 12.5.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.2.2025
Lähti: 31.3.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.12.2024
Lähti: 24.2.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.8.2024
Lähti: 5.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.11.2023
Lähti: 13.10.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 2.8.2024
Lähti: 17.8.2024
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.6.2024
Lähti: 28.7.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.3.2024
Lähti: 19.6.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 7.3.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 22.12.2023
Lähti: 11.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.3.2023
Lähti: 5.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.3.2023
Lähti: 1.6.2023
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 6.9.2023
Lähti: 6.11.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.8.2023
Lähti: 4.9.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.1.2023
Lähti: 28.1.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.3.2023
Lähti: 3.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.3.2023
Lähti: 6.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.6.2023
Lähti: 7.7.2023
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.7.2023
Lähti: 24.8.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.1.2023
Lähti: 2.3.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.11.2022
Lähti: 8.1.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.11.2022
Lähti: 7.11.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.10.2022
Lähti: 5.11.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.9.2022
Lähti: 10.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2022
Lähti: 22.9.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.2.2022
Lähti: 5.3.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.2.2022
Lähti: 24.2.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.1.2022
Lähti: 28.1.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 19.12.2021
Lähti: 12.1.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.8.2021
Lähti: 16.12.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.7.2021
Lähti: 15.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.9.2020
Lähti: 23.9.2020
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 2.5.2020
Lähti: 18.9.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.12.2020
Lähti: 29.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.2.2021
Lähti: 27.2.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.3.2021
Lähti: 21.5.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 3.10.2020
Lähti: 21.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.9.2020
Lähti: 1.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.11.2020
Lähti: 21.12.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.4.2020
Lähti: 1.5.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.5.2021
Lähti: 29.5.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.2.2020
Lähti: 21.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.2.2020
Lähti: 17.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.1.2020
Lähti: 20.1.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.12.2019
Lähti: 13.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.11.2019
Lähti: 3.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.8.2019
Lähti: 3.11.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.6.2019
Lähti: 19.8.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.2.2019
Lähti: 23.6.2019
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 12.11.2018
Lähti: 18.2.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.10.2018
Lähti: 11.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.10.2018
Lähti: 28.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.10.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 30.8.2018
Lähti: 9.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.7.2018
Lähti: 28.8.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2018
Lähti: 19.7.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.5.2018
Lähti: 30.5.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.4.2018
Lähti: 27.4.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.1.2018
Lähti: 11.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.11.2017
Lähti: 27.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.11.2017
Lähti: 8.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2017
Lähti: 5.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.10.2017
Lähti: 1.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.9.2017
Lähti: 19.10.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.7.2017
Lähti: 13.9.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.5.2017
Lähti: 12.7.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.6.2016
Lähti: 14.5.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.5.2016
Lähti: 5.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.3.2016
Lähti: 19.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.3.2016
Lähti: 26.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.3.2016
Lähti: 23.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.3.2016
Lähti: 17.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.1.2016
Lähti: 13.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2015
Lähti: 17.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.10.2015
Lähti: 18.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.8.2015
Lähti: 13.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2015
Lähti: 10.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.8.2015
Lähti: 6.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.5.2015
Lähti: 3.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.5.2015
Lähti: 8.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.3.2015
Lähti: 28.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.2.2015
Lähti: 9.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.2.2015
Lähti: 25.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.1.2015
Lähti: 2.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.1.2015
Lähti: 23.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.12.2014
Lähti: 6.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2014
Lähti: 15.12.2014
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.10.2014
Lähti: 11.12.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 13.10.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.10.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.8.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.6.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.6.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.5.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.5.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.5.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.5.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.5.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.4.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.4.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.3.2014