| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1602,58 | 795 | 329 | 46,20% | 1646,98 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2420,33 | 812 | 312 | 47,76% | 1828,19 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1828,51 | 859 | 305 | 56,72% | 1708,99 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1662,61 | 850 | 282 | 50,35% | 2133,42 | |||||
| E 100 | 10 | 2153,70 | 771 | 265 | 47,92% | 1695,66 | |||||
| Tiger II | 8 | 711,31 | 484 | 245 | 40,00% | 533,84 | |||||
| T-54 | 9 | 879,02 | 568 | 234 | 44,87% | 659,16 | |||||
| T-44 | 8 | 644,92 | 537 | 167 | 46,71% | 644,42 | |||||
| BZT-70 | 10 | 3036,03 | 971 | 159 | 52,83% | 2129,42 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 2539,72 | 904 | 158 | 52,53% | 2131,94 | |||||
| E 75 | 9 | 1055,57 | 631 | 153 | 41,18% | 705,41 | |||||
| Object 140 | 10 | 1863,01 | 811 | 152 | 50,66% | 1523,60 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1681,13 | 603 | 149 | 40,94% | 1153,29 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2413,53 | 945 | 135 | 54,81% | 2113,16 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1434,79 | 684 | 131 | 48,09% | 1273,75 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2890,27 | 983 | 131 | 51,15% | 2034,32 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1819,99 | 685 | 130 | 40,77% | 1453,07 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2475,40 | 936 | 126 | 51,59% | 1951,32 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 3033,80 | 994 | 113 | 49,56% | 2006,17 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 966,59 | 633 | 113 | 47,79% | 1023,94 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1856,06 | 971 | 94 | 56,38% | 2531,08 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1335,52 | 783 | 89 | 49,44% | 1606,49 | |||||
| CS-63 | 10 | 1997,55 | 838 | 83 | 53,01% | 1600,48 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2720,78 | 946 | 83 | 54,22% | 2220,27 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1796,44 | 967 | 79 | 55,70% | 1964,28 | |||||
| T-34-85 | 6 | 426,79 | 453 | 75 | 50,67% | 655,12 | |||||
| Charioteer | 8 | 697,29 | 551 | 72 | 45,83% | 561,21 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 936,14 | 684 | 70 | 51,43% | 1171,17 | |||||
| E 50 | 9 | 1840,34 | 836 | 67 | 49,25% | 1701,69 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 1122,32 | 823 | 65 | 52,31% | 1829,94 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1050,69 | 659 | 64 | 45,31% | 1018,87 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1382,26 | 669 | 62 | 53,23% | 1095,08 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1612,59 | 1004 | 59 | 62,71% | 2257,45 | |||||
| Achilles | 6 | 674,57 | 513 | 56 | 46,43% | 1048,94 | |||||
| M60 | 10 | 2116,11 | 861 | 55 | 54,55% | 1799,58 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2457,15 | 898 | 54 | 55,56% | 1862,44 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 542,50 | 548 | 54 | 50,00% | 1011,10 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1543,60 | 890 | 53 | 56,60% | 1820,56 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1103,87 | 515 | 53 | 35,85% | 786,88 | |||||
| Challenger | 7 | 1109,80 | 711 | 51 | 58,82% | 1507,88 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2052,27 | 793 | 49 | 36,73% | 1625,12 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1963,56 | 904 | 48 | 50,00% | 1954,22 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 489,65 | 423 | 48 | 39,58% | 408,35 | |||||
| HWK 12 | 8 | 889,72 | 783 | 47 | 53,19% | 1647,67 | |||||
| P.43 bis | 6 | 462,79 | 482 | 43 | 55,81% | 778,25 | |||||
| T-43 | 7 | 759,35 | 694 | 43 | 48,84% | 1271,49 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2584,49 | 1027 | 43 | 58,14% | 2256,24 | |||||
| Tiger I | 7 | 1474,90 | 919 | 40 | 60,00% | 2232,66 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 600,59 | 590 | 37 | 40,54% | 1130,35 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1437,30 | 889 | 37 | 56,76% | 1852,73 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2596,56 | 830 | 36 | 55,56% | 1952,98 | |||||
| P.43 | 5 | 523,03 | 475 | 32 | 43,75% | 1283,09 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 281,13 | 407 | 32 | 56,25% | 547,95 | |||||
| Panther II | 8 | 1332,66 | 773 | 32 | 43,75% | 1827,72 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2456,13 | 906 | 30 | 53,33% | 1989,19 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1522,23 | 763 | 26 | 53,85% | 1279,09 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 840,33 | 626 | 24 | 41,67% | 1561,27 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1002,83 | 765 | 24 | 50,00% | 1957,79 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1185,67 | 899 | 24 | 62,50% | 1812,66 | |||||
| Panther | 7 | 1128,78 | 793 | 23 | 47,83% | 1800,30 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2193,09 | 910 | 22 | 59,09% | 1954,61 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1811,32 | 760 | 22 | 45,45% | 1656,62 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 899,52 | 605 | 21 | 47,62% | 808,25 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 389,15 | 347 | 20 | 40,00% | 904,05 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 362,55 | 256 | 20 | 35,00% | 796,17 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 99 | 20 | 50,00% | 112,29 | |||||
| ARL V39 | 6 | 825,84 | 534 | 19 | 31,58% | 1413,37 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1467,72 | 755 | 18 | 50,00% | 1670,90 | |||||
| P26/40 | 4 | 291,18 | 352 | 17 | 64,71% | 807,43 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 317,06 | 470 | 16 | 50,00% | 956,94 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 604,94 | 575 | 16 | 56,25% | 874,44 | |||||
| Caliban | 8 | 1323,81 | 679 | 16 | 31,25% | 1266,31 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1413,56 | 794 | 16 | 62,50% | 1540,71 | |||||
| Churchill I | 5 | 1038,47 | 688 | 15 | 33,33% | 2478,84 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1907,33 | 831 | 15 | 46,67% | 1853,35 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1367,64 | 979 | 14 | 50,00% | 3177,58 | |||||
| Valentine AT | 4 | 476,36 | 419 | 14 | 78,57% | 1467,51 | |||||
| AT 2 | 5 | 744,23 | 537 | 13 | 46,15% | 1980,55 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1897,85 | 813 | 13 | 53,85% | 1653,36 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1487,25 | 994 | 12 | 50,00% | 3574,50 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1100,00 | 639 | 12 | 41,67% | 726,46 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 1215,33 | 631 | 12 | 33,33% | 2677,34 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 694,00 | 894 | 11 | 81,82% | 2750,46 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1709,64 | 1100 | 11 | 100,00% | 3613,57 | |||||
| Windhund | 8 | 1460,73 | 687 | 11 | 54,55% | 1549,98 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1424,55 | 722 | 11 | 36,36% | 1278,70 | |||||
| S35 CA | 5 | 928,40 | 587 | 10 | 50,00% | 2458,87 | |||||
| KV-2 | 6 | 1361,00 | 879 | 10 | 60,00% | 2866,49 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1418,40 | 747 | 10 | 40,00% | 1771,00 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 664,56 | 584 | 9 | 44,44% | 855,27 | |||||
| TS-5 | 8 | 844,89 | 594 | 9 | 44,44% | 615,78 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 389,50 | 345 | 8 | 25,00% | 956,25 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 952,38 | 755 | 8 | 62,50% | 1445,19 | |||||
| Projet Louis | 9 | 798,29 | 835 | 7 | 85,71% | 1069,89 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 678,00 | 441 | 6 | 33,33% | 762,54 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 182,80 | 130 | 5 | 0,00% | 379,85 | |||||
| Matilda | 4 | 735,20 | 615 | 5 | 40,00% | 2941,98 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 658,00 | 771 | 5 | 80,00% | 640,56 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1965,80 | 960 | 5 | 60,00% | 1821,28 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 878,60 | 618 | 5 | 60,00% | 2241,28 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 1286,40 | 917 | 5 | 60,00% | 2303,30 | |||||
| Tetrarch | 2 | 168,60 | 243 | 5 | 40,00% | 570,44 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 728,20 | 656 | 5 | 60,00% | 1738,33 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 382,20 | 387 | 5 | 20,00% | 444,22 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 285,75 | 200 | 4 | 50,00% | 1002,93 | |||||
| T20 | 7 | 1294,75 | 839 | 4 | 50,00% | 1735,77 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 524,50 | 644 | 4 | 75,00% | 2271,97 | |||||
| Strv S1 | 8 | 827,00 | 653 | 4 | 75,00% | 788,43 | |||||
| 121B | 10 | 1491,50 | 568 | 4 | 25,00% | 852,60 | |||||
| Fantôme | 9 | 923,25 | 771 | 4 | 75,00% | 866,64 | |||||
| 10TP | 3 | 78,00 | 203 | 3 | 66,67% | 285,08 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 285,67 | 524 | 3 | 66,67% | 794,11 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 43,00 | 193 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 419,00 | 493 | 2 | 50,00% | 1627,56 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 224,50 | 220 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Somua S35 | 3 | 273,50 | 435 | 2 | 100,00% | 797,33 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 381,50 | 415 | 2 | 50,00% | 342,12 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 42,50 | 172 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 475,00 | 643 | 2 | 50,00% | 1488,27 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 463,00 | 583 | 2 | 50,00% | 922,03 | |||||
| KV-1SA | 5 | 331,00 | 246 | 2 | 0,00% | 351,86 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 557,00 | 1109 | 2 | 100,00% | 3466,59 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 286,50 | 324 | 2 | 50,00% | 936,13 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 0,00 | 9 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 409,00 | 886 | 1 | 100,00% | 3369,04 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 155,00 | 46 | 1 | 0,00% | 417,38 | |||||
| 7TP | 2 | 168,00 | 302 | 1 | 100,00% | 674,44 | |||||
| 14TP | 4 | 0,00 | 44 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 254,00 | 285 | 1 | 0,00% | 21,24 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 0,00 | 183 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 0,00 | 102 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Bishop | 5 | 531,00 | 204 | 1 | 0,00% | 839,28 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 0,00 | 23 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 3480,00 | 1475 | 1 | 100,00% | 4995,74 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 119 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1044,00 | 1079 | 1 | 100,00% | 1020,74 | |||||
| TS-54 | 8 | 0,00 | 102 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-50-2 | 6 | 489,00 | 773 | 1 | 100,00% | 1429,08 | |||||
| FCM 2C | 3 | 708,00 | 527 | 1 | 100,00% | 2057,67 | |||||
| 112 | 8 | 0,00 | 221 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Seuraavat tankit eivät sisälly tilastoihin: Kampfpanzer 67
aurelkog
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 6482 | 13 | 56 | 112 | ||||
| Ø Taso | 8,66 | 10,00 | 10,12 | 9,37 | ||||
| Voitot | 3196 | 49,31% | 5 | 38,46% | 27 | 48,21% | 58 | 51,79% |
| Häviöitä | 3177 | 49,01% | 7 | 53,85% | 26 | 46,43% | 50 | 44,64% |
| Tasapelejä | 109 | 1,68% | 1 | 7,69% | 3 | 5,36% | 4 | 3,57% |
| Taisteluja selvitty | 1840 | 28,39% | 3 | 23,08% | 18 | 32,14% | 32 | 28,57% |
| Vaunuja tuhottu | 5646 | 0,87 | 9 | 0,69 | 50 | 0,89 | 104 | 0,93 |
| Tuhoamissuhde | 1,22 | 0,90 | 1,32 | 1,30 | ||||
| Vaunuja havaittu | 6045 | 0,93 | 21 | 1,62 | 71 | 1,27 | 145 | 1,29 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.599,85 | 2.473,23 | 2.232,21 | 2.201,21 | ||||
| Valtauspisteitä | 4375 | 0,67 | 6 | 0,46 | 90 | 1,61 | 101 | 0,90 |
| Puolustuspisteitä | 2201 | 0,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 81 | 0,72 |
| Kokemus | 749,75 | 861,77 | 894,16 | 854,82 | ||||
| WN7 | 1128,91 | 3439,61 | 2808,55 | 2001,69 | ||||
| WN8 | 1551,37 | 1258,74 | 2510,56 | 2581,41 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 6482 | |
| Ø Taso | 8,66 | |
| Voitot | 3196 | 49,31% |
| Häviöitä | 3177 | 49,01% |
| Tasapelejä | 109 | 1,68% |
| Taisteluja selvitty | 1840 | 28,39% |
| Vaunuja tuhottu | 5646 | 0,87 |
| Tuhoamissuhde | 1,22 | |
| Vaunuja havaittu | 6045 | 0,93 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.599,85 | |
| Valtauspisteitä | 4375 | 0,67 |
| Puolustuspisteitä | 2201 | 0,34 |
| Kokemus | 749,75 | |
| WN7 | 1128,91 | |
| WN8 | 1551,37 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 13 | |
| Ø Taso | 10,00 | |
| Voitot | 5 | 38,46% |
| Häviöitä | 7 | 53,85% |
| Tasapelejä | 1 | 7,69% |
| Taisteluja selvitty | 3 | 23,08% |
| Vaunuja tuhottu | 9 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 0,90 | |
| Vaunuja havaittu | 21 | 1,62 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.473,23 | |
| Valtauspisteitä | 6 | 0,46 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 861,77 | |
| WN7 | 3439,61 | |
| WN8 | 1258,74 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 56 | |
| Ø Taso | 10,12 | |
| Voitot | 27 | 48,21% |
| Häviöitä | 26 | 46,43% |
| Tasapelejä | 3 | 5,36% |
| Taisteluja selvitty | 18 | 32,14% |
| Vaunuja tuhottu | 50 | 0,89 |
| Tuhoamissuhde | 1,32 | |
| Vaunuja havaittu | 71 | 1,27 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.232,21 | |
| Valtauspisteitä | 90 | 1,61 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 894,16 | |
| WN7 | 2808,55 | |
| WN8 | 2510,56 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 112 | |
| Ø Taso | 9,37 | |
| Voitot | 58 | 51,79% |
| Häviöitä | 50 | 44,64% |
| Tasapelejä | 4 | 3,57% |
| Taisteluja selvitty | 32 | 28,57% |
| Vaunuja tuhottu | 104 | 0,93 |
| Tuhoamissuhde | 1,30 | |
| Vaunuja havaittu | 145 | 1,29 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.201,21 | |
| Valtauspisteitä | 101 | 0,90 |
| Puolustuspisteitä | 81 | 0,72 |
| Kokemus | 854,82 | |
| WN7 | 2001,69 | |
| WN8 | 2581,41 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.480,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 356,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.480,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 356,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 6 | 85,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 14,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 5 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.167,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 49 | 7,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 400,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 7 | |
| Voitot | 1 | 14,29% |
| Häviöitä | 6 | 85,71% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 14,29% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 5 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.167,43 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 49 | 7,00 |
| Kokemus | 400,14 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen