| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| G.W. Tiger (P) | 8 | 970,87 | 520 | 2999 | 49,32% | 1014,85 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 749,98 | 505 | 2619 | 48,11% | 1223,84 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1359,91 | 630 | 1893 | 47,75% | 1104,49 | |||||
| T30 | 9 | 1750,42 | 724 | 1429 | 51,43% | 1496,16 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 748,65 | 494 | 1343 | 53,02% | 878,61 | |||||
| Object 252U | 8 | 1119,46 | 616 | 1329 | 47,10% | 1031,36 | |||||
| T110E4 | 10 | 2219,68 | 761 | 1313 | 53,39% | 1640,02 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1202,21 | 545 | 1062 | 45,86% | 878,40 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1375,19 | 625 | 989 | 47,72% | 1096,11 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1637,18 | 639 | 872 | 44,27% | 1124,99 | |||||
| LHMTV | 8 | 272,95 | 519 | 546 | 51,28% | 318,55 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 412,54 | 451 | 537 | 61,82% | 1173,96 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1391,37 | 663 | 518 | 51,16% | 1153,77 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1117,95 | 471 | 501 | 43,51% | 644,52 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 881,42 | 570 | 459 | 48,80% | 860,28 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1818,00 | 678 | 447 | 45,86% | 1192,85 | |||||
| Manticore | 10 | 624,64 | 657 | 425 | 46,12% | 520,10 | |||||
| Obsidian | 8 | 859,07 | 543 | 404 | 50,74% | 915,51 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1334,50 | 544 | 379 | 44,06% | 792,31 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 227,71 | 504 | 354 | 52,54% | 456,48 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1122,45 | 476 | 328 | 43,60% | 812,88 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1308,54 | 692 | 311 | 51,13% | 1254,23 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 483,97 | 317 | 239 | 48,12% | 943,37 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1897,66 | 726 | 238 | 47,48% | 1287,62 | |||||
| Gorilla | 11 | 2051,62 | 748 | 236 | 47,03% | 1126,42 | |||||
| Hummel | 6 | 629,74 | 485 | 234 | 50,43% | 832,83 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 890,49 | 532 | 231 | 47,62% | 920,03 | |||||
| IS-7 | 10 | 1888,12 | 802 | 224 | 50,45% | 1430,56 | |||||
| Cobra | 9 | 1301,71 | 577 | 224 | 41,96% | 959,12 | |||||
| Charioteer | 8 | 807,91 | 429 | 214 | 46,73% | 674,11 | |||||
| T-50-2 | 6 | 189,18 | 384 | 205 | 49,27% | 326,77 | |||||
| Challenger | 7 | 784,48 | 427 | 202 | 50,99% | 930,51 | |||||
| KR-1 | 11 | 2073,32 | 773 | 190 | 46,84% | 1248,88 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1754,26 | 828 | 175 | 49,14% | 1498,39 | |||||
| Nergal | 8 | 1046,54 | 614 | 173 | 47,40% | 960,47 | |||||
| T25/2 | 7 | 722,67 | 585 | 172 | 56,40% | 942,81 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 689,09 | 448 | 167 | 40,12% | 565,23 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1047,54 | 536 | 143 | 46,15% | 915,80 | |||||
| Grille | 5 | 429,65 | 398 | 139 | 48,20% | 741,43 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 866,49 | 451 | 138 | 42,03% | 638,40 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1095,81 | 627 | 128 | 42,19% | 796,52 | |||||
| P.43 ter | 7 | 604,69 | 560 | 127 | 53,54% | 809,57 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1942,42 | 801 | 116 | 54,31% | 1526,38 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 922,35 | 473 | 114 | 42,11% | 895,12 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1020,92 | 567 | 110 | 47,27% | 981,88 | |||||
| P.43 | 5 | 430,45 | 310 | 109 | 48,62% | 1009,05 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 396,98 | 609 | 104 | 45,19% | 357,53 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 783,58 | 433 | 103 | 46,60% | 904,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 988,34 | 566 | 95 | 50,53% | 823,80 | |||||
| VK 45.03 | 7 | 1081,12 | 650 | 93 | 58,06% | 1405,95 | |||||
| Lansen C | 8 | 1119,38 | 728 | 92 | 51,09% | 1292,74 | |||||
| M8A1 | 4 | 383,54 | 191 | 87 | 33,33% | 792,88 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2139,08 | 782 | 83 | 50,60% | 1415,74 | |||||
| P.43 bis | 6 | 601,54 | 493 | 82 | 43,90% | 920,20 | |||||
| P26/40 | 4 | 354,80 | 203 | 75 | 44,00% | 782,28 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 1303,99 | 709 | 72 | 38,89% | 1057,22 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1024,82 | 603 | 71 | 49,30% | 1336,77 | |||||
| Achilles | 6 | 541,48 | 348 | 69 | 42,03% | 785,65 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 276,61 | 484 | 67 | 41,79% | 133,22 | |||||
| KV-1SA | 5 | 554,43 | 436 | 63 | 50,79% | 962,28 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 742,15 | 393 | 59 | 40,68% | 577,25 | |||||
| CAV mod. 71 | 11 | 1818,15 | 872 | 55 | 60,00% | 1336,60 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1301,69 | 698 | 39 | 58,97% | 1402,65 | |||||
| Object 257 | 9 | 1567,59 | 892 | 39 | 56,41% | 1464,60 | |||||
| Black Rock | 11 | 1676,11 | 700 | 38 | 36,84% | 832,47 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1332,29 | 531 | 34 | 44,12% | 981,48 | |||||
| Valentine AT | 4 | 298,82 | 219 | 34 | 58,82% | 782,93 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 1955,13 | 814 | 31 | 45,16% | 1176,06 | |||||
| AT 2 | 5 | 342,23 | 293 | 30 | 46,67% | 608,38 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1055,36 | 568 | 22 | 45,45% | 1132,28 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1353,05 | 745 | 21 | 42,86% | 1393,61 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 543,75 | 363 | 20 | 35,00% | 671,60 | |||||
| Ashbringer | 10 | 2213,55 | 748 | 20 | 50,00% | 1673,38 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 527,45 | 381 | 20 | 45,00% | 482,33 | |||||
| Type 64 | 6 | 300,60 | 254 | 20 | 30,00% | 393,97 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 297,74 | 229 | 19 | 47,37% | 750,41 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 118,24 | 209 | 17 | 41,18% | 135,87 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 312,53 | 198 | 17 | 35,29% | 514,42 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 600,75 | 453 | 16 | 50,00% | 1097,14 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 889,13 | 531 | 16 | 43,75% | 1361,80 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 81,47 | 406 | 15 | 53,33% | 152,41 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 171,92 | 161 | 13 | 38,46% | 436,54 | |||||
| IS-3 | 8 | 1358,85 | 821 | 13 | 46,15% | 1516,17 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 901,69 | 573 | 13 | 61,54% | 1014,72 | |||||
| T6 Medium | 4 | 320,92 | 221 | 13 | 53,85% | 672,04 | |||||
| Valentine | 3 | 252,08 | 220 | 12 | 50,00% | 797,41 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 244,91 | 139 | 11 | 18,18% | 726,99 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 422,80 | 398 | 10 | 30,00% | 778,78 | |||||
| Strv S1 | 8 | 819,50 | 317 | 10 | 40,00% | 595,56 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 368,80 | 331 | 10 | 40,00% | 474,51 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 201,00 | 256 | 9 | 44,44% | 103,38 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1321,33 | 636 | 9 | 33,33% | 1535,31 | |||||
| B1 | 4 | 323,75 | 325 | 8 | 50,00% | 768,23 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1617,38 | 879 | 8 | 50,00% | 2238,06 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 282,57 | 377 | 7 | 57,14% | 845,62 | |||||
| SU-26 | 3 | 202,86 | 131 | 7 | 28,57% | 305,00 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 427,43 | 501 | 7 | 57,14% | 341,40 | |||||
| Somua S35 | 3 | 385,29 | 343 | 7 | 57,14% | 991,64 | |||||
| Cromwell B | 6 | 746,57 | 567 | 7 | 42,86% | 1217,35 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 287,50 | 167 | 6 | 50,00% | 578,79 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 151,50 | 164 | 6 | 33,33% | 140,41 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 304,00 | 214 | 5 | 40,00% | 1003,76 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 833,20 | 499 | 5 | 40,00% | 288,23 | |||||
| Object 274a | 8 | 623,60 | 580 | 5 | 40,00% | 519,45 | |||||
| T-34-85M | 6 | 618,60 | 359 | 5 | 20,00% | 765,74 | |||||
| 7TP | 2 | 324,00 | 276 | 4 | 25,00% | 1148,89 | |||||
| T-70 | 3 | 200,00 | 120 | 4 | 0,00% | 331,38 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 176,67 | 204 | 3 | 33,33% | 185,90 | |||||
| M14/41 | 2 | 270,33 | 239 | 3 | 33,33% | 896,33 | |||||
| M2 Light | 2 | 168,00 | 202 | 3 | 66,67% | 672,52 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 233,33 | 210 | 3 | 33,33% | 613,49 | |||||
| AMX 38 | 3 | 317,33 | 219 | 3 | 33,33% | 128,59 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 409,00 | 322 | 3 | 33,33% | 2099,39 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 62,33 | 245 | 3 | 66,67% | 238,12 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1181,00 | 824 | 3 | 66,67% | 2023,27 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 351,50 | 195 | 2 | 0,00% | 1443,76 | |||||
| M15/42 | 3 | 649,50 | 692 | 2 | 100,00% | 2243,15 | |||||
| BT-2 | 2 | 561,50 | 443 | 2 | 50,00% | 2951,14 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 361,00 | 330 | 2 | 50,00% | 1565,69 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 214,00 | 261 | 2 | 50,00% | 833,24 | |||||
| MS-1 | 1 | 134,00 | 151 | 2 | 50,00% | 581,33 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 72,00 | 92 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 159,00 | 222 | 2 | 100,00% | 717,49 | |||||
| T-60 | 2 | 175,00 | 197 | 2 | 50,00% | 609,33 | |||||
| BT-5 | 3 | 49,00 | 156 | 2 | 50,00% | 86,70 | |||||
| T-127 | 3 | 421,00 | 640 | 2 | 100,00% | 1528,43 | |||||
| Stitch | 8 | 643,00 | 214 | 2 | 0,00% | 328,78 | |||||
| FCM 2C | 3 | 406,00 | 556 | 2 | 50,00% | 1199,94 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 81,00 | 62 | 1 | 0,00% | 140,26 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 148,00 | 323 | 1 | 100,00% | 810,05 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 293,00 | 314 | 1 | 100,00% | 1639,72 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 247,00 | 341 | 1 | 100,00% | 1169,29 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 416,00 | 488 | 1 | 100,00% | 3711,59 | |||||
| Renault FT | 1 | 307,00 | 362 | 1 | 100,00% | 2285,88 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 488,00 | 507 | 1 | 100,00% | 2542,19 | |||||
| Matilda | 4 | 238,00 | 72 | 1 | 0,00% | 42,10 | |||||
| 4TP | 1 | 239,00 | 236 | 1 | 0,00% | 921,68 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 12,00 | 207 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 827,00 | 513 | 1 | 0,00% | 6299,58 |
argo_868
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 27330 | 14 | 162 | 462 | ||||
| Ø Taso | 8,11 | 10,29 | 9,27 | 9,31 | ||||
| Voitot | 13309 | 48,70% | 10 | 71,43% | 83 | 51,23% | 244 | 52,81% |
| Häviöitä | 13598 | 49,75% | 4 | 28,57% | 77 | 47,53% | 212 | 45,89% |
| Tasapelejä | 423 | 1,55% | 0 | 0,00% | 2 | 1,23% | 6 | 1,30% |
| Taisteluja selvitty | 7015 | 25,67% | 4 | 28,57% | 58 | 35,80% | 150 | 32,47% |
| Vaunuja tuhottu | 18207 | 0,67 | 14 | 1,00 | 150 | 0,93 | 417 | 0,90 |
| Tuhoamissuhde | 0,90 | 1,40 | 1,44 | 1,34 | ||||
| Vaunuja havaittu | 19838 | 0,73 | 9 | 0,64 | 69 | 0,43 | 234 | 0,51 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.120,51 | 2.561,50 | 1.770,07 | 1.721,12 | ||||
| Valtauspisteitä | 14027 | 0,51 | 0 | 0,00 | 59 | 0,36 | 327 | 0,71 |
| Puolustuspisteitä | 4213 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 573,68 | 992,50 | 775,31 | 778,16 | ||||
| WN7 | 862,09 | 1378,63 | 1064,01 | 1068,94 | ||||
| WN8 | 1091,48 | 2167,43 | 1582,82 | 1489,76 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 27330 | |
| Ø Taso | 8,11 | |
| Voitot | 13309 | 48,70% |
| Häviöitä | 13598 | 49,75% |
| Tasapelejä | 423 | 1,55% |
| Taisteluja selvitty | 7015 | 25,67% |
| Vaunuja tuhottu | 18207 | 0,67 |
| Tuhoamissuhde | 0,90 | |
| Vaunuja havaittu | 19838 | 0,73 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.120,51 | |
| Valtauspisteitä | 14027 | 0,51 |
| Puolustuspisteitä | 4213 | 0,15 |
| Kokemus | 573,68 | |
| WN7 | 862,09 | |
| WN8 | 1091,48 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 14 | |
| Ø Taso | 10,29 | |
| Voitot | 10 | 71,43% |
| Häviöitä | 4 | 28,57% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 28,57% |
| Vaunuja tuhottu | 14 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,40 | |
| Vaunuja havaittu | 9 | 0,64 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.561,50 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 992,50 | |
| WN7 | 1378,63 | |
| WN8 | 2167,43 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 162 | |
| Ø Taso | 9,27 | |
| Voitot | 83 | 51,23% |
| Häviöitä | 77 | 47,53% |
| Tasapelejä | 2 | 1,23% |
| Taisteluja selvitty | 58 | 35,80% |
| Vaunuja tuhottu | 150 | 0,93 |
| Tuhoamissuhde | 1,44 | |
| Vaunuja havaittu | 69 | 0,43 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.770,07 | |
| Valtauspisteitä | 59 | 0,36 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 775,31 | |
| WN7 | 1064,01 | |
| WN8 | 1582,82 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 462 | |
| Ø Taso | 9,31 | |
| Voitot | 244 | 52,81% |
| Häviöitä | 212 | 45,89% |
| Tasapelejä | 6 | 1,30% |
| Taisteluja selvitty | 150 | 32,47% |
| Vaunuja tuhottu | 417 | 0,90 |
| Tuhoamissuhde | 1,34 | |
| Vaunuja havaittu | 234 | 0,51 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.721,12 | |
| Valtauspisteitä | 327 | 0,71 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 778,16 | |
| WN7 | 1068,94 | |
| WN8 | 1489,76 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 448,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 132,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 448,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 132,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen