Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3960001571
Ø Taso6,430,006,006,34
Voitot1959349,48%00,00%853,33%3447,89%
Häviöitä1957649,43%00,00%746,67%3650,70%
Tasapelejä4311,09%00,00%00,00%11,41%
Taisteluja selvitty991525,04%00,00%746,67%2230,99%
Vaunuja tuhottu280100,7100,00140,93480,68
Tuhoamissuhde0,940,001,750,98
Vaunuja havaittu317360,8000,0030,20260,37
Vahinkoa aiheutettu670,900,00688,13629,31
Valtauspisteitä352950,8900,0000,00390,55
Puolustuspisteitä172640,4400,0000,0000,00
Kokemus414,340,00376,40352,90
WN7871,730,00961,64717,40
WN81009,330,001272,881083,96
Yhteensä
Taisteluja39600
Ø Taso6,43
Voitot1959349,48%
Häviöitä1957649,43%
Tasapelejä4311,09%
Taisteluja selvitty991525,04%
Vaunuja tuhottu280100,71
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu317360,80
Vahinkoa aiheutettu670,90
Valtauspisteitä352950,89
Puolustuspisteitä172640,44
Kokemus414,34
WN7871,73
WN81009,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja15
Ø Taso6,00
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu140,93
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu30,20
Vahinkoa aiheutettu688,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus376,40
WN7961,64
WN81272,88
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja71
Ø Taso6,34
Voitot3447,89%
Häviöitä3650,70%
Tasapelejä11,41%
Taisteluja selvitty2230,99%
Vaunuja tuhottu480,68
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu260,37
Vahinkoa aiheutettu629,31
Valtauspisteitä390,55
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus352,90
WN7717,40
WN81083,96
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus24,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus24,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu247,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus80,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu247,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus80,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus4,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus4,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja121000
Voitot5747,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6452,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2923,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu740,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu1180,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu826,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5094,2100,0000,0000,00
Kokemus554,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja121
Voitot5747,11%
Häviöitä6452,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2923,97%
Vaunuja tuhottu740,61
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu1180,98
Vahinkoa aiheutettu826,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä5094,21
Kokemus554,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1763000
Voitot91852,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä82046,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä251,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty43724,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7810,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu18241,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu514,130,000,000,00
Valtauspisteitä24431,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5250,3000,0000,0000,00
Kokemus418,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1763
Voitot91852,07%
Häviöitä82046,51%
Tasapelejä251,42%
Taisteluja selvitty43724,79%
Vaunuja tuhottu7810,44
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu18241,03
Vahinkoa aiheutettu514,13
Valtauspisteitä24431,39
Puolustuspisteitä5250,30
Kokemus418,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1257,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä942,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty628,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,2400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu50,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu808,570,000,000,00
Valtauspisteitä30,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä371,7600,0000,0000,00
Kokemus400,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1257,14%
Häviöitä942,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty628,57%
Vaunuja tuhottu50,24
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu50,24
Vahinkoa aiheutettu808,57
Valtauspisteitä30,14
Puolustuspisteitä371,76
Kokemus400,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (107)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6738,71456623451,84%1295,65
M446725,82419393450,81%1212,92
Grille5652,99411316452,21%1644,12
E 25 7698,27426307248,01%851,28
T-34-856563,79428299251,00%1039,46
Lorraine 155 mle. 518851,14414210447,24%825,67
Rhm.-Borsig Waffenträger8989,20419195748,03%839,37
KV-856602,51404190049,32%941,99
KV-26607,13383154050,91%962,74
Cromwell6638,70489146549,56%1220,58
IS-38947,78511131248,32%948,50
Bat.-Châtillon 155 559918,0341981446,81%778,80
T376441,0443264848,92%1104,85
FV3046468,1331351249,61%729,92
Hummel6624,7939647847,07%832,07
Bat.-Châtillon 155 58101017,3247542246,68%745,18
Škoda T 256578,8344040751,84%1090,96
Lorraine 155 mle. 507673,1438835947,91%705,11
M24 Chaffee5257,8729035249,43%747,48
IS-7101076,6346434445,93%662,14
AMX ELC bis5188,6329031250,00%455,23
Pz.Sfl. IVb4277,5120927946,95%835,22
Excelsior 5162,3319627145,76%86,35
IS7557,4342324942,57%520,15
T675223,3322921447,66%302,49
O-I6574,0939820341,87%814,27
Super Hellcat 7759,2344020354,19%1163,07
Object 2579911,4547120054,50%773,89
AMX 13 757430,4638819347,15%716,99
Covenanter584,3615517047,06%71,67
StuG IV 5555,3741716946,15%1418,13
AMX 13 F3 AM6597,3634616852,38%840,87
M41 Walker Bulldog8434,1837816642,17%537,41
Crusader6174,1220715152,98%378,05
VK 16.02 Leopard5320,1131914748,98%901,31
KV-137311,7636713641,18%227,09
T-50-2 6340,8129013540,74%678,80
Nashorn6511,7332412843,75%715,90
T-345264,9433412348,78%550,52
FV2078809,3445212042,50%853,56
MT-256375,5432011348,67%985,78
Tiger I7636,1343710543,81%609,10
LTTB8421,4531710434,62%461,91
LTP 375,8711110044,00%116,64
Bat.-Châtillon 25 t AP9669,243859540,00%397,34
AMX 12 t6402,963599447,87%920,21
Bat.-Châtillon 12 t8419,323628450,00%574,68
T34 8720,803957945,57%608,37
T499379,863177934,18%203,91
Grille 1510865,874977940,51%354,57
Hotchkiss EBR7260,713347750,65%371,65
T-448574,465217653,95%657,24
Cruiser Mk. IV466,931277350,68%96,63
Crusader 5.5-in. SP7660,304496349,21%886,62
T-50551,162825844,83%54,47
Pz.Kpfw. II Luchs434,932325639,29%0,21
KV-15270,052925538,18%291,10
Tiger (P)7541,915143354,55%595,96
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4114,562823250,00%211,77
T-437488,473333050,00%591,11
Wespe3107,111332751,85%270,11
VK 36.01 (H)6421,834342466,67%697,39
Type 64 6400,254352441,67%705,33
O-I Experimental5578,224051850,00%1103,89
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,592611758,82%381,90
IS-6 8808,716021752,94%744,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3100,882801752,94%333,68
Panhard AMD 178B6185,941901729,41%211,93
Patton the Tank 9597,763741741,18%340,06
Löwe 8617,634361668,75%625,66
Sturer Emil7367,752361233,33%188,56
AMX 404180,272131154,55%576,14
VK 30.02 (D)7370,803491050,00%388,53
T698555,303091020,00%392,08
Object 283 9816,704651070,00%794,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6298,56231933,33%429,28
Marder 38T4261,50224837,50%434,37
Matilda IV 592,88240850,00%94,64
M10 RBFM 5375,50227837,50%438,84
M3 Stuart3109,71163757,14%323,13
Pz.Kpfw. II2107,71180728,57%209,82
Birch Gun4280,8615570,00%769,04
Vickers Medium Mk. II259,00101560,00%197,44
Pz.Kpfw. 35 (t)2144,40286540,00%593,00
T56 GMC3164,80118520,00%306,04
Cruiser Mk. III375,80161560,00%253,65
Leichttraktor175,75223475,00%368,74
Maus10628,25591450,00%272,53
Bishop5348,50202450,00%644,65
Waffenträger auf Pz. IV9455,25428450,00%204,87
GSOR the TANK 9558,00513450,00%355,95
Ikv 723479,674363100,00%2021,92
T40481,67145333,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,67127366,67%236,02
Strv 746141,00198250,00%114,92
VK 30.01 (P)6249,5015320,00%142,87
Mäuschen9529,5016820,00%148,24
Gabler’s Destroyer 5170,00295250,00%310,55
M24E2 Super Chaffee 6240,504122100,00%586,09
Fiat 3000153,001101100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2110,001911100,00%562,28
MS-1166,005910,00%102,42
Sexton II351,005110,00%0,00
T-26237,002681100,00%261,00
Pz.Kpfw. I245,0021610,00%3,10
AMR 35 2148,003231100,00%759,79
L-60 222,001321100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 6.1.2025
Lähti: 19.7.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.9.2022
Lähti: 4.9.2023