anichilator

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 6.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25312043555
Ø Taso8,620,008,379,68
Voitot1393355,05%00,00%3069,77%32758,92%
Häviöitä1100043,46%00,00%1330,23%22039,64%
Tasapelejä3791,50%00,00%00,00%81,44%
Taisteluja selvitty708227,98%00,00%1534,88%16329,37%
Vaunuja tuhottu255731,0100,00641,496981,26
Tuhoamissuhde1,400,002,291,78
Vaunuja havaittu318131,2600,001182,7410181,83
Vahinkoa aiheutettu2.085,520,002.771,532.909,56
Valtauspisteitä47760,1900,0000,00130,02
Puolustuspisteitä67020,2600,0000,004330,78
Kokemus886,000,001.287,741.082,51
WN71473,960,002251,441830,20
WN82257,010,004944,933263,69
Yhteensä
Taisteluja25312
Ø Taso8,62
Voitot1393355,05%
Häviöitä1100043,46%
Tasapelejä3791,50%
Taisteluja selvitty708227,98%
Vaunuja tuhottu255731,01
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu318131,26
Vahinkoa aiheutettu2.085,52
Valtauspisteitä47760,19
Puolustuspisteitä67020,26
Kokemus886,00
WN71473,96
WN82257,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja43
Ø Taso8,37
Voitot3069,77%
Häviöitä1330,23%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1534,88%
Vaunuja tuhottu641,49
Tuhoamissuhde2,29
Vaunuja havaittu1182,74
Vahinkoa aiheutettu2.771,53
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.287,74
WN72251,44
WN84944,93
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja555
Ø Taso9,68
Voitot32758,92%
Häviöitä22039,64%
Tasapelejä81,44%
Taisteluja selvitty16329,37%
Vaunuja tuhottu6981,26
Tuhoamissuhde1,78
Vaunuja havaittu10181,83
Vahinkoa aiheutettu2.909,56
Valtauspisteitä130,02
Puolustuspisteitä4330,78
Kokemus1.082,51
WN71830,20
WN83263,69
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja184000
Voitot6635,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11461,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3619,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1320,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu1871,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.503,800,000,000,00
Valtauspisteitä850,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1991,0800,0000,0000,00
Kokemus678,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja184
Voitot6635,87%
Häviöitä11461,96%
Tasapelejä42,17%
Taisteluja selvitty3619,57%
Vaunuja tuhottu1320,72
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu1871,02
Vahinkoa aiheutettu2.503,80
Valtauspisteitä850,46
Puolustuspisteitä1991,08
Kokemus678,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3660000
Voitot197553,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä167645,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä90,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty140638,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31170,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,380,000,000,00
Vaunuja havaittu49101,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.389,990,000,000,00
Valtauspisteitä63991,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä198785,4300,0000,0000,00
Kokemus920,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3660
Voitot197553,96%
Häviöitä167645,79%
Tasapelejä90,25%
Taisteluja selvitty140638,42%
Vaunuja tuhottu31170,85
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu49101,34
Vahinkoa aiheutettu2.389,99
Valtauspisteitä63991,75
Puolustuspisteitä198785,43
Kokemus920,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1438000
Voitot78454,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä63844,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä161,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty50134,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu14911,0400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,590,000,000,00
Vaunuja havaittu27121,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.844,150,000,000,00
Valtauspisteitä13050,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä17361,2100,0000,0000,00
Kokemus997,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1438
Voitot78454,52%
Häviöitä63844,37%
Tasapelejä161,11%
Taisteluja selvitty50134,84%
Vaunuja tuhottu14911,04
Tuhoamissuhde1,59
Vaunuja havaittu27121,89
Vahinkoa aiheutettu2.844,15
Valtauspisteitä13050,91
Puolustuspisteitä17361,21
Kokemus997,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (367)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81708,64939104758,36%2187,64
Rheinmetall Skorpion G 81626,8677481248,40%1746,05
FV4005 Stage II102942,0485065759,82%2544,64
Leopard 1102720,6685163854,55%2401,47
SU-130PM 82557,49108261059,18%3099,09
Object 277101933,8477248747,43%1527,61
Manticore101464,4595346458,19%2075,71
BZT-70 104052,62114745562,86%3290,72
SDP wz 66 Grom 82212,55105642560,47%2710,88
Panhard EBR 105101431,6286641551,08%2013,01
Progetto M35 mod. 46 82115,61107437558,93%3075,51
Grille 15103261,9183835153,56%2466,57
LT-432 8723,9374934251,75%1402,58
XM57 82767,51119631859,12%3079,64
50TP prototyp 81418,5982631151,77%1661,54
T110E4103182,9691830855,84%2640,03
ELC EVEN 90 8575,5271730451,97%1069,22
Ho-Ri 3103195,3283830151,50%2393,18
E 100102034,6182330150,83%1545,34
Object 268103578,0292429057,93%2835,86
Škoda T 56 82474,49116427961,65%2958,64
Object 703 Version II 81993,96102327857,91%2371,93
SFAC 105 83063,15119925967,57%3685,73
UDES 03 Alt 3 92738,47106525860,47%3062,48
DBV-152 103772,1797525266,67%2881,11
Vz. 55102891,1792724952,61%2501,95
Caliban 81191,4676922951,53%1367,48
T-1091168,5565820849,04%1014,81
IS-38833,3656220346,80%749,86
Concept No. 5103828,73107020364,04%3465,83
EMIL 1951 81387,2983219351,81%1567,25
Char Futur 4 91602,6374719146,60%1341,84
Object 261101352,2261818540,54%955,49
IS7617,2744818244,51%636,33
ShPTK-TVP 100 81921,1990118148,07%2371,31
DZT-159 92569,38107717564,57%2925,75
Type 5 Heavy103732,13118217466,09%3299,00
CS-52 LIS 81516,6782617248,26%1908,59
Bat.-Châtillon 25 t102661,4591916556,36%2524,63
T-448888,4265016543,03%1013,64
Object 140102010,8884616253,09%1700,26
Vz. 60S Dravec 104086,03126815967,92%3472,71
IS-3A Peregrine 81475,7391315854,43%1569,60
Concept 1B 92664,81110015356,21%2378,53
IS-7103068,58112115267,11%3137,73
King Tiger (Captured) 7935,4662814049,29%1170,95
Controcarro 3 Minotauro102611,8684713850,00%2098,41
Conqueror91428,8778213547,41%1250,47
Tiger II81157,1177813453,73%1323,03
T-100 LT101496,7293313051,54%2288,69
AMBT 81357,5480212953,49%1574,18
BZ-75103859,41111912860,16%3682,60
Gonsalo 81965,06114012764,57%2557,86
CS-63103064,59104512161,98%3131,92
Leopard Prototyp A91784,2282012058,33%1772,12
TS-54 81711,77108511861,86%2204,60
SPHT 93556,03132111863,56%3860,01
AMX 50 B103404,07100711756,41%3065,16
T-549863,3165111643,97%655,13
Super Conqueror102095,3480711551,30%1589,52
AMX M4 mle. 49 Liberté 8994,1264911549,57%1061,92
SU-14-281118,0170711049,09%1184,54
ISU-122-2 82747,45119311062,73%3520,60
Prototipo 6 82253,97102311049,09%2470,23
Object 43091408,5977710944,95%1186,09
T110E5103267,76109010661,32%2991,45
SU-100Y 61048,6869210550,48%1973,60
ASTRON Rex 105 mm 81533,6589610354,37%1775,01
BZ-79114439,93125810064,00%3372,16
PTZ-78114368,25114610064,00%3086,03
FV215b (183) 102164,268109863,27%1689,06
Strv m/42-57 Alt A.2 6627,984269747,42%952,55
Strv 103-091961,057959553,68%1858,13
T-34-3 81256,847819544,21%1434,34
T-34-856402,893449446,81%586,44
E 7591502,557669346,24%1284,33
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81112,657929148,35%1489,69
E 77 92557,6310108952,81%2509,98
M53/M5591287,946908745,98%1115,09
T28 Concept 71362,648768752,87%2248,11
Indien-Panzer81100,056448540,00%1254,35
ISU-15282082,698717850,00%2318,00
Tiger I71154,996767755,84%1603,43
Ho-Ri 192077,418587357,53%1915,88
Cobra 92727,729787251,39%2633,48
Ikv 90 Typ B7875,285307140,85%1112,15
Controcarro 1 Mk. 291747,048757160,56%1663,98
212A91190,656647149,30%947,65
FV230 Canopener103553,6911227157,75%3053,05
UDES 0381391,916906848,53%1399,76
VK 72.01 (K) 103743,8811616866,18%2797,40
Object 70492976,349926454,69%2733,89
AMX 50 Foch B103229,5510456460,94%2814,51
T95/FV4201 Chieftain 103702,1611726464,06%3014,38
Lorraine 40 t 81616,177696446,88%1936,20
TNH T Vz. 5191809,179496357,14%1866,99
AMX 67 Imbattable114234,2311626262,90%3140,77
121B 101756,826866246,77%1351,91
114 SP2 102987,778046149,18%2135,88
Centurion Mk. 7/192117,729946061,67%2362,93
Type 64 6707,787216048,33%2218,66
Strv 103B103225,088735950,85%2468,73
Bat.-Châtillon 25 t AP92224,919165848,28%2603,88
BZ-6892255,409765853,45%2191,02
Coccodrillo 103459,4410145749,12%3076,22
SDT-58 Vlkodav 92248,939445754,39%2083,67
Nashorn61001,095535742,11%1589,36
AMX M4 mle. 54103420,9311365768,42%2788,24
Object 705A102854,479175754,39%2365,35
AE Phase I 91527,048275754,39%1396,94
Hummel6418,723725446,30%453,51
SMV CC-6781128,427575354,72%1290,22
Maus103319,8311215364,15%2958,15
CS-5992288,179205347,17%2669,04
IS-M81044,366495339,62%1090,73
TNH 105/100081332,378565259,62%1697,93
Ares 90102830,929695251,92%2381,65
Rheinmetall Panzerwagen101714,208325149,02%2036,65
Object 70592305,659825150,98%2399,68
T3091759,608135054,00%1582,99
Type 71103321,3211545072,00%2981,87
AMX 13 105102138,229275058,00%2824,26
Black Prince7759,476314940,82%812,22
Bat.-Châtillon 12 t8590,987324953,06%1084,73
Jagdpanzer E 90 93372,8811244955,10%3501,24
Škoda T 5092620,1510314858,33%2741,90
Ikv 65 Alt II6541,444654854,17%898,41
NC 70 Błyskawica102728,028534843,75%1996,92
SDP 57 Gowika71370,486474845,83%1791,68
Panhard AML Lynx 6x68957,738714858,33%1959,76
Type 5 Ka-Ri 82274,5610064862,50%2428,65
Grille5439,543094654,35%903,25
Versuchspanzer 5792655,5711224663,04%2767,57
Kunze Panzer 92370,969544663,04%2653,59
Churchill VII6655,985974546,67%1105,76
Centurion Action X102741,248494546,67%2386,97
Ares 7582089,7311734571,11%3158,11
AMX 50 Foch92980,3610824465,91%3067,15
LHMTV8999,209084454,55%2238,86
Caernarvon81299,317924247,62%1413,84
CS-5381575,548234146,34%2645,28
WZ-111-1G FT82044,669174153,66%2446,73
KV-261244,298034160,98%2685,84
AMX AC mle. 4881747,108344156,10%2008,83
T-345231,132904052,50%464,82
AMX 13 757924,259014052,50%2571,91
M-V-Y102874,639814057,50%2566,61
Black Rock 113646,2811794062,50%2854,92
Ho-Ri 281198,956943946,15%1252,72
Type 6892784,6911193958,97%3002,25
Turtle Mk. I 82723,3813713969,23%3698,06
M18 Hellcat6527,974123852,63%764,94
M-VI-Y92508,0310643857,89%2969,78
Executor113802,269833844,74%2786,29
BT-7 artillery 3356,614783844,74%1269,39
50TP Tyszkiewicza92805,7610253751,35%2716,46
60TP Lewandowskiego103449,5711003764,86%3014,27
SDP 60 Gonkiewicza92353,9510373775,68%2377,70
VK 30.02 (D)71039,197673652,78%1788,19
M10392307,8110263661,11%2526,15
Tiger 131 61240,6410333677,78%2560,15
IS-3-II92903,2911933568,57%3383,74
FV229 Contender93019,9711463551,43%3269,29
T-116 3319,344973562,86%1444,06
ST-I92997,2611473455,88%3342,47
Hotchkiss EBR71088,248233452,94%2798,61
GSOR 1006 Scheme 792801,4110133452,94%3186,27
VK 100.01 (P)81541,508743444,12%1767,17
T25/271139,697313256,25%1727,63
Primo Victoria 8540,696523256,25%595,42
TVP VTU Koncept81689,619083164,52%2503,06
STA-181438,849163164,52%2151,06
SMV CC-5671277,528853158,06%1914,38
O-Ho82649,2311883161,29%3599,34
Stridsyxa 82895,2914153164,52%4467,02
M75218,403423060,00%766,48
WZ-113G FT103910,2312083076,67%3781,54
FV4004 Conway92886,9310723070,00%3071,72
Nergal 81527,278333043,33%1464,31
Yong Bing 93116,9311193053,33%2934,30
Ikv 1035586,524562944,83%1369,11
Chi-To SP71576,149702965,52%2198,47
SU-76M4142,341512951,72%232,98
T-80477,071922951,72%120,31
T-34-85M 6245,862852955,17%264,76
Object 260 103154,4110472955,17%2730,94
GSOR 3301 AVR FS91129,489752955,17%2108,16
Stinger 103102,148102937,93%1939,18
T9591964,968792864,29%1869,06
Type 5781953,4610082860,71%2604,33
Object 25792558,4310182860,71%2592,29
122 TM 82049,3910382857,14%2587,51
T3281819,3010362766,67%2349,83
AMX 12 t6828,857912759,26%3209,34
SDP 58 Kilana81817,788742755,56%2181,22
AMX M4 mle. 5192742,9612082770,37%2755,16
Panhard EBR 9091431,3310602766,67%2972,34
Taschenratte113311,5612342766,67%2241,58
Churchill I5394,654162642,31%574,46
Centurion Mk. I81707,129422646,15%2645,15
Sturer Emil71018,046452653,85%1352,50
T28 Prototype81121,357472653,85%1160,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5500,045032657,69%1452,43
KR-1113040,589392642,31%1828,70
KV-856184,002392540,00%27,81
Type 6192547,8010332556,00%3245,87
FV601 Saladin82393,7211202552,00%3683,49
14TP483,042162450,00%130,17
25TP KSUST II5126,791862450,00%114,94
Vz. 44-171204,549132475,00%1697,15
WZ-111G FT93033,889902445,83%2735,84
Type 4 Ju-To71752,929332450,00%2369,26
Object 41682501,2511372458,33%3861,18
Panhard AMD 178B6753,887202454,17%2690,72
Škoda T 256976,007882365,22%2395,54
T2971931,5711082360,87%3246,27
KV-15664,834882330,43%1247,31
Vz. 68 Squall 81276,527892352,17%2347,48
Super Hellcat 71205,786652339,13%1607,74
BT-7483,502002250,00%111,96
VK 36.01 (H)6763,505362236,36%1173,94
E 5092824,5510702254,55%3232,79
T-29 3350,054632250,00%1128,77
Saryuda 92788,9110532263,64%2652,34
VK 30.01 (H)5356,243902152,38%690,82
M3 Lee4184,102022138,10%394,63
T56 GMC376,051902161,90%181,27
SU-122A5249,812652138,10%290,35
Object 430 Version II92147,009712152,38%2357,10
M-III-Y82121,0513002185,71%3555,26
IS-2-II82117,3310072147,62%2902,52
FV224 Chopper72118,3312452171,43%3183,11
Kpz. Erich Konzept I 93113,3310362142,86%3204,03
E 65 Zwilling 82648,9012002157,14%2843,03
T26E5 Patriot 81157,339592171,43%1573,99
VCS 6x6 TS 90 91339,579252171,43%2235,78
CS-4471626,209002050,00%3131,69
UDES 1693237,9013262075,00%4453,49
M8A14154,202062050,00%222,24
Ares 8592524,0010662065,00%2650,35
Fauteur113104,2510752050,00%1994,16
Panther II81797,219411952,63%2597,25
Pz.Kpfw. 5583279,5814201963,16%3752,54
IMT 81626,898231952,63%1815,15
Cromwell6941,178121866,67%2054,17
T-463118,061491844,44%294,72
M40/M4381365,837271855,56%1477,25
T67598,331341833,33%0,00
FV225 Collector 92969,2811731861,11%2814,81
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2732,069571861,11%2804,85
TKS z n.k.m. 20 mm 2181,293851752,94%825,15
T2881657,418451752,94%2004,09
Challenger7923,416621747,06%1179,55
M127908,196991662,50%1105,45
T25 AT71597,8810081675,00%2769,84
Konštrukta T-34/10071770,7310871560,00%3506,06
Sav m/434478,733541560,00%1355,81
Kampfpanzer 07 RH 81651,077991546,67%1999,94
Valiant 5277,472961520,00%333,67
Vz. 64 Blesk81637,319801346,15%3530,26
FSV Scheme A71888,1511521353,85%3649,14
Wz. 64GC Bzyg 102176,629291369,23%1535,44
Škoda T 1771879,4214471283,33%5560,55
Semovente M415299,252931241,67%411,47
T18 HMC358,331721258,33%197,85
T6 Medium4363,003621258,33%847,38
Kpz. 3 GST Turm 81828,839101258,33%2050,53
Leo71639,1810661181,82%3099,33
AMX 13 909904,367751172,73%1313,23
Comet7824,368051181,82%1488,71
VK 30.01 (P)6715,005631154,55%1107,95
45TP Habicha71100,507651040,00%1509,42
Leichttraktor1276,602281030,00%1330,36
M10 Wolverine5208,801771020,00%170,45
KV-482010,409141030,00%2387,12
M446470,103381030,00%494,32
Strv S1 8713,602141010,00%393,98
Heavy Tank No. VI 6635,804281040,00%754,93
Cromwell B 6538,404441040,00%761,94
Chrysler K 81387,608801050,00%1549,79
T1 HMC238,33125955,56%159,00
53TP Markowskiego8692,00567944,44%496,65
IS-6 8617,33455933,33%334,70
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4413,33581977,78%1078,01
AAT60 81691,331025977,78%2071,34
Šotek 82445,001119977,78%2823,45
A-20568,75211825,00%3,10
STB-1102589,381054875,00%2510,91
IS-4104566,131511887,50%5446,50
Kampfpanzer 67103245,63981850,00%2687,84
Jagdtiger Prototype 81880,88869837,50%1702,64
TBT 92810,751033837,50%2713,58
LT vz. 383172,57229742,86%455,64
TVP T 50/51103253,711051771,43%2911,17
T110E3102125,00782757,14%1477,61
Rhm.-Borsig Waffenträger82079,57989771,43%2393,84
Waffenträger auf E 100101276,14675757,14%827,62
StuG III Ausf. B4288,14208728,57%467,51
FV4202 8890,86438714,29%923,68
WZ-120G FT 92501,86869742,86%2050,42
T-28458,83104616,67%0,00
40TP Habicha6584,83662666,67%1192,78
Semovente M43 Bassotto6400,83435650,00%496,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J479,67240650,00%90,63
M2 Medium Tank3199,17334650,00%701,65
LTG7843,17635650,00%1567,90
Obsidian 81308,331143683,33%1784,90
Object 279 early 102965,17906633,33%1925,71
Carro da Combattimento 45 t 103665,331359683,33%4046,59
M16/43 Sahariano 3583,83751633,33%1729,89
Type 1 Ho-Ni II 4930,33951683,33%2575,51
Dicker Max 6169,50309666,67%261,00
Projet Louis 91973,17841633,33%2387,23
Strv m/40L3218,80273560,00%701,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4194,40155540,00%233,66
Type 97 Te-Ke 2273,80447540,00%1250,72
T-26249,001435100,00%261,00
E 50 Ausf. M102872,001062560,00%2386,19
T-703225,00303540,00%676,54
VK 30.02 (M)6416,20343520,00%465,62
Pawlack Tank6653,00370560,00%912,95
K-91102852,20941560,00%2246,50
Chimera 82676,801068540,00%2861,42
ARL 446796,75459450,00%1304,93
Cruiser Mk. I1214,003034100,00%1254,25
UDES 15/16102481,751064475,00%2180,81
Object 430U102695,5063040,00%2069,93
ST-II103471,001081450,00%2511,09
Pz.Sfl. IC 4241,75229425,00%439,20
VK 75.01 (K) 81007,50768450,00%1027,59
Leox 92783,75806450,00%2711,81
M2 Light2149,332663100,00%616,75
M415247,00203333,33%110,12
SDP 40 Zadymka5589,67368366,67%1158,73
T82 HMC40,003730,00%0,00
ISU-152K 82645,00753333,33%2755,33
KV-5 81092,00641333,33%929,99
Excalibur 6537,00440333,33%548,35
M10 RBFM 5701,338323100,00%1671,03
T-44-100 83101,001495366,67%6130,35
Type 95 Ha-Go2138,006920,00%351,52
Lago431,00191250,00%100,37
10TP3204,004802100,00%926,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E3196,5018220,00%400,35
SZDV Vz. 50 82159,00983250,00%2371,25
Cruiser Mk. II2371,00428250,00%2333,66
T-62A101407,00830250,00%1045,09
Chieftain Mk. 6 101808,5046020,00%904,68
AMX 30 B10988,50703250,00%592,18
GSOR the TANK 92209,50805250,00%1761,98
T-34 with L-11 4300,00449250,00%791,72
Convert. Medium Tank T3 3353,50366250,00%1011,57
Churchill Crocodile 6991,5011502100,00%1915,27
T1 Cunningham1119,003571100,00%779,37
Renault Otsu1454,006151100,00%2794,66
4TP1137,0020310,00%408,63
7TP2140,003091100,00%543,07
Pz.Kpfw. II291,003811100,00%388,13
T1 Heavy5213,003491100,00%394,93
T3 HMC2170,003711100,00%850,44
FCM 362155,0014310,00%436,03
Windhund 8676,006981100,00%613,37
KV-1SA 5758,007941100,00%1422,90
T-50-2 6422,006441100,00%1032,34
T-45 2186,002241100,00%867,59
A-32 4628,006621100,00%1359,65
Lorraine 120 Alby 82111,0049710,00%1623,27

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 6.3.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.2.2026
Lähti: 4.3.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.2.2026
Lähti: 27.2.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 15.12.2025
Lähti: 10.2.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.12.2025
Lähti: 15.12.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.11.2025
Lähti: 2.12.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.10.2025
Lähti: 24.11.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.5.2025
Lähti: 30.10.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.8.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.8.2022
Lähti: 26.8.2022