aAlyn91

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.10.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14210000
Ø Taso6,570,000,000,00
Voitot712150,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä694848,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1410,99%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty361725,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu103710,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu133270,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu731,530,000,000,00
Valtauspisteitä121600,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä66910,4700,0000,0000,00
Kokemus424,740,000,000,00
WN7934,430,000,000,00
WN81061,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14210
Ø Taso6,57
Voitot712150,11%
Häviöitä694848,90%
Tasapelejä1410,99%
Taisteluja selvitty361725,45%
Vaunuja tuhottu103710,73
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu133270,94
Vahinkoa aiheutettu731,53
Valtauspisteitä121600,86
Puolustuspisteitä66910,47
Kokemus424,74
WN7934,43
WN81061,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.830,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.002,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.830,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.002,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot325,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä758,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä216,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty433,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu70,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu965,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus312,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot325,00%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä216,67%
Taisteluja selvitty433,33%
Vaunuja tuhottu30,25
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu70,58
Vahinkoa aiheutettu965,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus312,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty250,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.041,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus170,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.041,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus170,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja101000
Voitot4039,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5958,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,98%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2625,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu680,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,910,000,000,00
Vaunuja havaittu680,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.070,380,000,000,00
Valtauspisteitä890,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2272,2500,0000,0000,00
Kokemus396,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja101
Voitot4039,60%
Häviöitä5958,42%
Tasapelejä21,98%
Taisteluja selvitty2625,74%
Vaunuja tuhottu680,67
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu680,67
Vahinkoa aiheutettu1.070,38
Valtauspisteitä890,88
Puolustuspisteitä2272,25
Kokemus396,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot2100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu951,000,000,000,00
Valtauspisteitä5527,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus323,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu951,00
Valtauspisteitä5527,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus323,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (125)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS71057,86522125952,58%1525,79
IS-381266,76537117250,94%1491,45
T71 DA7628,0647472154,09%1339,47
M127869,0147271551,75%1127,11
KV-15452,4931364447,36%851,22
KV-856753,5440755848,92%1339,90
M446604,9232641450,97%1003,84
LTTB8543,6747336650,00%939,32
T-284221,0522135351,84%561,31
M374336,0324035248,86%1151,45
T675603,1042232348,30%1390,82
T-1091273,1750831150,80%1145,33
T2971070,9356328158,01%1511,52
T698904,6151726145,98%1018,45
T-54 ltwt.9557,2747925845,35%613,57
M75235,7227125751,75%742,41
IS-7101415,3960523647,03%971,85
Super Hellcat 7737,6053823152,81%999,93
Jagdpanther7842,7642121948,40%1067,59
StuG III Ausf. G5505,8532221847,25%1221,80
Jagdpanther II81004,6352620647,57%894,30
T216218,8730819746,70%401,13
M40/M438931,3755619554,36%951,81
T54E191183,2168819256,25%1023,49
Strv 103B101310,9853918643,01%684,47
M53/M559874,7258018153,04%740,21
Jagdpanzer IV6603,3834517753,11%1040,73
LTP 3190,7922417443,10%786,95
SU-100Y 6689,4647216448,17%1011,53
FV215b (183) 10978,8445315343,79%466,44
AMX 50 Foch (155) 101282,4259315151,66%775,81
T1 HMC2167,5013014243,66%832,07
AMX ELC 901 6252,3244813354,89%567,95
M66576,1737212854,69%828,63
T1 Heavy5409,4333012646,83%679,87
T328833,8954212345,53%787,53
Jagdtiger91069,8553712048,33%708,90
MT-256201,0628812051,67%419,43
M7 Priest3353,0619610948,62%944,26
M415464,172779553,68%746,04
M2 Medium Tank3160,931998548,24%486,30
StuG III Ausf. B4295,322637850,00%675,67
Light Mk. VIC 286,531687454,05%347,91
Jagdpanzer E 100101058,785517248,61%543,20
Churchill I5322,513187062,86%639,08
Object 25791231,726246842,65%966,92
Matilda4210,702146650,00%445,84
Vz. 71 Tesák10619,655446552,31%551,46
Vickers Medium Mk. III3141,421645957,63%463,25
M3 Lee4168,811945855,17%505,68
M5A1 Stuart4171,182645743,86%394,25
T-463132,431555448,15%415,99
Object 268 Version V 101382,154615349,06%837,97
T92 HMC101068,965075244,23%773,50
Fantôme 9959,305384042,50%756,37
Ikv 1035278,102773956,41%566,35
M5 Stuart498,052193756,76%163,21
Black Prince II 7640,894793754,05%689,11
Patton the Tank 9768,304843735,14%522,58
Type 2597 Chi-Ha3108,471573655,56%273,05
Type 3 Ju-Nu6474,713763441,18%423,38
Škoda T 245379,533483046,67%863,41
WZ-131G FT6438,303153043,33%514,97
T2 Medium Tank2165,071792941,38%787,75
SDP 44 Burza6474,033372944,83%563,83
T57 Heavy10944,694962931,03%366,34
Type 4 Ju-To71127,076352850,00%1381,64
BT-7 artillery 3143,361952842,86%340,91
Vickers Medium Mk. II2132,671382748,15%505,12
KV-1SA 5379,263392722,22%504,49
TKS z n.k.m. 20 mm 2152,542552630,77%579,27
Sav m/434115,582012665,38%284,40
ST vz. 394272,682792560,00%855,36
Vickers Mk. E Type B292,231372268,18%381,09
Marder II3323,642462263,64%1143,84
Ares 758793,004372250,00%763,56
43 M. Toldi III 3100,451992245,45%304,24
B14152,702252050,00%272,62
T7 Combat Car 281,851632045,00%215,92
StuG IV 5346,833791844,44%736,36
Type T-345240,712951747,06%463,70
M3 Stuart386,532091560,00%263,89
Strv m/40L3119,801611540,00%170,11
M14/412304,602431533,33%890,02
T-262143,671661560,00%727,90
AM 39 Gendron-Somua 2221,402601526,67%656,62
MKA 2381,404361533,33%1297,11
LPT-67 Šelma9273,793511442,86%130,82
4TP1198,311951338,46%798,67
Nashorn6172,922041338,46%20,60
Vz. 64 Blesk8356,584801275,00%519,77
Škoda T 256222,452701154,55%281,00
Strv 103-09886,737061181,82%705,01
Churchill VII6225,362921136,36%92,58
M2 Light2176,001541030,00%533,96
T26E3 Eagle 7 7917,705751070,00%1384,91
P26/404239,00131922,22%358,79
M1039746,11330922,22%340,16
M24E2 Super Chaffee 6178,11354944,44%237,85
T-28E with F-30 4173,22332977,78%398,61
T1 Cunningham1100,25130825,00%440,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,43243771,43%261,00
Renault Otsu168,67156650,00%128,45
T71 CMCD7206,6715160,00%147,89
Tiger 131 61077,67580666,67%1806,01
M15/423494,40474560,00%1584,78
Type 97 Te-Ke 269,00124560,00%264,58
Kolohousenka1190,00198475,00%1056,94
Leichttraktor141,7575450,00%82,83
Gabler’s Destroyer 5141,75340475,00%368,70
M4-85 559,25118425,00%0,00
Vickers Medium Mk. I10,0065366,67%221,70
Strv fm/211184,33264366,67%1128,58
Fiat 30001315,3318630,00%1494,84
Renault FT159,6788366,67%308,34
MS-1149,00110366,67%221,70
SU-182215,33134366,67%1246,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6256,3320530,00%292,98
Windhund 8720,6730730,00%488,86
T-29 3252,00179250,00%905,54
Renault NC-31187,001841100,00%485,80
Ikv 65 Alt II6822,004491100,00%1650,35
UDES 0380,0024610,00%0,00
Panzerwagen 39 3427,006501100,00%2314,03
M4A3E8 Thunderbolt VII 6915,0063210,00%1788,36

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.6.2015
Lähti: 4.2.2017