_eMro

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.9.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1537314174701
Ø Taso8,7110,0010,008,83
Voitot975063,42%857,14%11163,79%45865,34%
Häviöitä543435,35%642,86%6235,63%23833,95%
Tasapelejä1891,23%00,00%10,57%50,71%
Taisteluja selvitty626440,75%857,14%8045,98%31344,65%
Vaunuja tuhottu271381,77201,432931,6812711,81
Tuhoamissuhde2,983,333,123,28
Vaunuja havaittu277171,80282,003451,9811361,62
Vahinkoa aiheutettu3.086,943.293,433.740,693.355,66
Valtauspisteitä24620,1600,001000,572160,31
Puolustuspisteitä160391,04100,712371,368271,18
Kokemus1.187,951.116,291.170,161.299,49
WN72368,431945,112295,942452,96
WN84336,094369,334253,234579,80
Yhteensä
Taisteluja15373
Ø Taso8,71
Voitot975063,42%
Häviöitä543435,35%
Tasapelejä1891,23%
Taisteluja selvitty626440,75%
Vaunuja tuhottu271381,77
Tuhoamissuhde2,98
Vaunuja havaittu277171,80
Vahinkoa aiheutettu3.086,94
Valtauspisteitä24620,16
Puolustuspisteitä160391,04
Kokemus1.187,95
WN72368,43
WN84336,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja14
Ø Taso10,00
Voitot857,14%
Häviöitä642,86%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty857,14%
Vaunuja tuhottu201,43
Tuhoamissuhde3,33
Vaunuja havaittu282,00
Vahinkoa aiheutettu3.293,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,71
Kokemus1.116,29
WN71945,11
WN84369,33
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja174
Ø Taso10,00
Voitot11163,79%
Häviöitä6235,63%
Tasapelejä10,57%
Taisteluja selvitty8045,98%
Vaunuja tuhottu2931,68
Tuhoamissuhde3,12
Vaunuja havaittu3451,98
Vahinkoa aiheutettu3.740,69
Valtauspisteitä1000,57
Puolustuspisteitä2371,36
Kokemus1.170,16
WN72295,94
WN84253,23
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja701
Ø Taso8,83
Voitot45865,34%
Häviöitä23833,95%
Tasapelejä50,71%
Taisteluja selvitty31344,65%
Vaunuja tuhottu12711,81
Tuhoamissuhde3,28
Vaunuja havaittu11361,62
Vahinkoa aiheutettu3.355,66
Valtauspisteitä2160,31
Puolustuspisteitä8271,18
Kokemus1.299,49
WN72452,96
WN84579,80
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja425000
Voitot27664,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14133,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä81,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20949,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3920,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,810,000,000,00
Vaunuja havaittu3420,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.284,610,000,000,00
Valtauspisteitä4351,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä660,1600,0000,0000,00
Kokemus953,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja425
Voitot27664,94%
Häviöitä14133,18%
Tasapelejä81,88%
Taisteluja selvitty20949,18%
Vaunuja tuhottu3920,92
Tuhoamissuhde1,81
Vaunuja havaittu3420,80
Vahinkoa aiheutettu2.284,61
Valtauspisteitä4351,02
Puolustuspisteitä660,16
Kokemus953,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot1376,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä423,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty952,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,750,000,000,00
Vaunuja havaittu412,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.284,120,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.016,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot1376,47%
Häviöitä423,53%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty952,94%
Vaunuja tuhottu140,82
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu412,41
Vahinkoa aiheutettu1.284,12
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.016,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5804004
Voitot317854,76%00,00%00,00%125,00%
Häviöitä255644,04%00,00%00,00%375,00%
Tasapelejä701,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty190132,75%00,00%00,00%125,00%
Vaunuja tuhottu44080,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu70851,2200,0000,0020,50
Vahinkoa aiheutettu1.341,600,000,001.862,25
Valtauspisteitä28470,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä35090,6000,0000,0000,00
Kokemus750,060,000,00483,00
Yhteensä
Taisteluja5804
Voitot317854,76%
Häviöitä255644,04%
Tasapelejä701,21%
Taisteluja selvitty190132,75%
Vaunuja tuhottu44080,76
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu70851,22
Vahinkoa aiheutettu1.341,60
Valtauspisteitä28470,49
Puolustuspisteitä35090,60
Kokemus750,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu1.862,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus483,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja678000
Voitot36653,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä31045,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22332,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5370,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu4510,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.083,690,000,000,00
Valtauspisteitä2890,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä890,1300,0000,0000,00
Kokemus788,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja678
Voitot36653,98%
Häviöitä31045,72%
Tasapelejä20,29%
Taisteluja selvitty22332,89%
Vaunuja tuhottu5370,79
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu4510,67
Vahinkoa aiheutettu2.083,69
Valtauspisteitä2890,43
Puolustuspisteitä890,13
Kokemus788,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (166)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t103507,031043108460,79%3928,96
WZ-111 model 5A103628,48103064459,16%3658,92
LT-432 82044,41117757964,59%5063,67
Progetto M40 mod. 65103731,25100953956,22%3839,18
TVP T 50/51103631,71107535066,29%4174,70
Super Conqueror103903,25112234564,64%4315,22
M54 Renegade 82676,54126424668,29%3683,06
Object 907 104163,11122124565,71%4476,07
E 50 Ausf. M103661,43102223557,87%3851,30
AMX 13 57 71877,21133820061,50%5093,47
Object 277103805,92107019463,40%3837,42
Vz. 55104185,45107518555,14%3682,52
Type 62 71970,30133018465,76%6476,92
Object 252U 82705,83130317871,91%4294,12
Chieftain/T95 82055,77113816759,88%3494,50
T-100 LT102647,1197216756,89%4199,20
Kranvagn103847,84107015858,86%3940,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82274,20129415769,43%4276,76
CS-63104048,86110915263,16%4457,57
Škoda T 56 83184,64138414864,86%4138,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 82963,51129613860,87%4870,38
E 75 TS 82968,27134213365,41%4419,15
M48A5 Patton103861,89106813257,58%4378,05
T95/FV4201 Chieftain 104382,98123112864,06%4035,08
Object 274a 82845,37138312764,57%5041,93
STB-1103887,94114512659,52%4673,55
ISU-152K 82548,21111912668,25%3811,70
122 TM 82788,20133512568,00%4326,72
T77 83018,75128512259,02%4969,87
Leopard 1104236,16106912158,68%4743,55
AMX 50 B104275,63116811761,54%4660,65
T110E5103969,15110611757,26%4208,57
ASTRON Rex 105 mm 83172,48150011769,23%4988,70
121103959,24112011561,74%4391,69
113103637,12111611468,42%3861,40
CS-5993375,94119911460,53%4311,72
AE Phase I 93376,51122711266,96%4307,14
TL-1 LPC 82685,73127911265,18%4897,02
Bisonte C45 83063,51139911154,95%4563,63
GSOR 1008 82766,50120411166,67%3988,14
FV4202 82178,46116511157,66%3979,34
HWK 30 82470,57120311069,09%6849,39
AltProto AMX 30 82963,49144810963,30%5301,57
M4A3E8 Thunderbolt VII 61718,88126810865,74%4872,30
Pudel 61038,3780010757,01%2211,97
Concept 1B 93985,18149310671,70%4078,72
T23E3 72204,85123110561,90%5392,68
IS-2 shielded 72263,36129510475,00%4018,86
T26E5 Patriot 82634,21137110464,42%5141,37
M-IV-Y 82832,29136910369,90%4269,67
Char Futur 4 93476,72122010358,25%4069,19
E 100103890,94112310256,86%4400,01
Object 268 Version 4104621,27124110266,67%5260,07
112 82525,77127610262,75%4404,46
UDES 15/16104195,24109910164,36%4690,23
VK 75.01 (K) 82616,23124510160,40%4316,86
E 25 72324,96131810074,00%4840,29
Caernarvon Action X 82771,3414369770,10%4895,30
Somua SM 82998,3514349764,95%4248,47
CS-52 LIS 83073,9913629670,83%5025,68
Bofors Tornvagn 82765,2413089566,32%4115,53
Centurion Action X103896,7010799258,70%4518,99
T110E4103934,5410419265,22%3824,23
Kunze Panzer 93473,8912089251,09%4361,19
STA-2 82494,7012769265,22%4749,01
EMIL 1951 83338,1814199255,43%5020,62
T57 Heavy Tank104141,0811569164,84%4425,17
Object 777 Version II 93446,0313279169,23%4726,91
IS-2M 72528,5614219172,53%4580,01
STG Guard 82758,2911919161,54%4237,80
M4A1 FL 10 61911,3111599170,33%4318,59
Object 430U104239,8911639056,67%4506,01
Manticore103024,719768952,81%4271,30
121B 104416,9312658661,63%4922,75
AMX M4 mle. 49 Liberté 82556,6413058567,06%3957,41
Object 140104203,1812708466,67%4952,07
ELC EVEN 90 81507,5810628467,86%3333,74
Strv m/42-57 Alt A.2 61707,9810898361,45%4735,39
T-1093466,0113038276,83%5207,16
Škoda T 5093392,2512298070,00%4615,21
Progetto M35 mod. 46 83361,2315588070,00%5720,64
Sherman VC Firefly 61809,3812408068,75%4690,81
Panther/M10 71938,5412607968,35%4603,99
T78 62181,5413927968,35%5192,98
Rheinmetall Skorpion 82945,1012667970,89%4448,85
Bat.-Châtillon 25 t AP92820,0010187855,13%3410,07
ARL 4461781,5310387753,25%4295,20
T-34-85M 62075,5713927774,03%5258,96
Conqueror93325,2412187667,11%4226,47
CS-5382119,449707550,67%3995,96
WZ-120-1G FT 83180,6814687468,92%4895,23
T-54 first prototype 82795,6613957356,16%5310,94
IS-7103883,9411686960,87%4347,95
M18 Hellcat61935,5311506870,59%4622,97
T26E4 SuperPershing 82610,9313156857,35%4469,78
WZ-111 model 1-493322,7511446761,19%4042,12
Škoda T 2561341,769486261,29%3405,20
AMX 50 12093052,4410436251,61%3900,17
Bat.-Châtillon 12 t81753,3312335867,24%4592,41
T28 Prototype83008,1112765764,91%5303,03
T-4482389,4011265552,73%4098,97
T-5493756,3114055468,52%5584,82
T25/272294,8813045271,15%4883,83
Object 70593162,2912505160,78%4013,13
Prototipo Standard B93012,3010755062,00%3312,32
UDES 1693560,3513734977,55%5579,76
TNH 105/100082481,2712054860,42%4184,23
Centurion Mk. 7/193505,4813034870,83%4915,84
Kampfpanzer 50 t 93725,6713714860,42%4853,23
Object 43093460,6813434765,96%4236,68
STA-182561,4112814669,57%4508,63
M26 Pershing82052,3910894660,87%3405,01
Object 25793098,1612344355,81%4086,42
UDES 14 Alt 582943,3613444269,05%5423,34
WZ-12093480,9313384173,17%4984,23
T-34-282308,2012464065,00%4406,29
AMX 12 t61001,607954060,00%3569,33
AMX M4 mle. 4572279,3812114067,50%4624,22
E 5093564,5813104067,50%4937,87
GSOR3301 AVR FS92144,9811434065,00%4303,48
IS-382747,4512793860,53%4144,06
Emil I82932,1513243461,76%5029,72
TNH T Vz. 5193946,5614423476,47%4971,04
AMX 50 10082470,1310923262,50%3745,50
AMX 13 7571051,617963161,29%2693,22
M4A3E8 Sherman61381,8110112669,23%3601,99
Object 705A103694,3811072458,33%3563,09
Leo72483,2514802085,00%6252,40
Centurion Mk. I82296,7012942080,00%3969,07
Jagdpanther72308,9510571942,11%4371,56
E 7594205,5815571973,68%6132,29
Caernarvon82812,7213081855,56%5708,19
Caliban 82541,6112761861,11%4324,06
LHMTV82565,0014441888,89%6959,74
Tiger (P)72446,1213981770,59%4794,11
P26/404490,444891650,00%1597,58
45TP Habicha72423,5313241566,67%4700,52
Panther II82355,7312551573,33%3919,45
Tiger I73239,2116491478,57%7049,93
VK 30.02 (M)61211,579431478,57%2896,66
GSR 3301 Setter71996,4614421376,92%7455,41
M4A1 Sherman5405,184291145,45%777,45
Jagdpanzer IV61692,2011871090,00%4568,55
Emil II94144,3014571070,00%6626,73
IS-6 82851,5013841070,00%3975,24
Löwe 83408,8016611090,00%5353,63
Dicker Max 61784,2011341070,00%4868,67
Bretagne Panther 61795,6012511060,00%4821,25
Crusader61562,561150966,67%8263,85
Cromwell B 61952,131400875,00%4702,33
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61442,381025875,00%4043,55
P.4351102,431029757,14%5184,92
Type T-345738,86650757,14%2301,11
T2072595,001469683,33%6114,60
M15/423221,604255100,00%828,92
Excalibur 62193,201627580,00%5891,17
Krupp-Steyr Waffenträger 72546,2014385100,00%6423,68
Tiger II83447,0018444100,00%5817,43
AMX 383117,0014020,00%264,65
T1 Cunningham1314,007311100,00%3216,46
Renault FT130,002791100,00%261,00
M2 Medium Tank3200,004711100,00%906,66
M46 Patton94416,0021411100,00%8318,67
AMX 50 Foch (155) 102660,008821100,00%1621,49
FCM 362203,005361100,00%1082,25
Carro da Combattimento 45 t 104749,0014301100,00%4388,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.9.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.9.2021
Lähti: 18.9.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.1.2021
Lähti: 27.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.11.2020
Lähti: 16.11.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.9.2020
Lähti: 15.10.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.9.2020
Lähti: 16.9.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.12.2020
Lähti: 2.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.12.2020
Lähti: 13.12.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.8.2020
Lähti: 11.9.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.11.2020
Lähti: 28.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.8.2020
Lähti: 23.8.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.10.2020
Lähti: 10.11.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.1.2021
Lähti: 30.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.8.2020
Lähti: 20.8.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.7.2020
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 17.7.2020
Lähti: 26.7.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.5.2020
Lähti: 13.7.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2020
Lähti: 30.4.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.4.2020
Lähti: 28.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.4.2020
Lähti: 17.4.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.4.2020
Lähti: 14.4.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.3.2020
Lähti: 2.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.3.2020
Lähti: 16.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.3.2020
Lähti: 8.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.2.2020
Lähti: 4.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.8.2019
Lähti: 20.1.2020