______Thomas______

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.11.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24047088141
Ø Taso7,420,007,537,70
Voitot1112046,24%00,00%5056,82%7653,90%
Häviöitä1271152,86%00,00%3640,91%6344,68%
Tasapelejä2160,90%00,00%22,27%21,42%
Taisteluja selvitty514421,39%00,00%1112,50%1913,48%
Vaunuja tuhottu118550,4900,00370,42540,38
Tuhoamissuhde0,630,000,480,44
Vaunuja havaittu181980,7600,001341,521871,33
Vahinkoa aiheutettu689,640,00594,68550,94
Valtauspisteitä120740,5000,0000,0080,06
Puolustuspisteitä59770,2500,0000,00120,09
Kokemus434,500,00593,55582,77
WN7635,440,00784,54685,92
WN8703,080,00732,87593,01
Yhteensä
Taisteluja24047
Ø Taso7,42
Voitot1112046,24%
Häviöitä1271152,86%
Tasapelejä2160,90%
Taisteluja selvitty514421,39%
Vaunuja tuhottu118550,49
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu181980,76
Vahinkoa aiheutettu689,64
Valtauspisteitä120740,50
Puolustuspisteitä59770,25
Kokemus434,50
WN7635,44
WN8703,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja88
Ø Taso7,53
Voitot5056,82%
Häviöitä3640,91%
Tasapelejä22,27%
Taisteluja selvitty1112,50%
Vaunuja tuhottu370,42
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu1341,52
Vahinkoa aiheutettu594,68
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus593,55
WN7784,54
WN8732,87
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja141
Ø Taso7,70
Voitot7653,90%
Häviöitä6344,68%
Tasapelejä21,42%
Taisteluja selvitty1913,48%
Vaunuja tuhottu540,38
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu1871,33
Vahinkoa aiheutettu550,94
Valtauspisteitä80,06
Puolustuspisteitä120,09
Kokemus582,77
WN7685,92
WN8593,01
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja172000
Voitot7845,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9454,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6839,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1000,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu1150,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.056,900,000,000,00
Valtauspisteitä1070,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7124,1400,0000,0000,00
Kokemus564,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja172
Voitot7845,35%
Häviöitä9454,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6839,53%
Vaunuja tuhottu1000,58
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu1150,67
Vahinkoa aiheutettu1.056,90
Valtauspisteitä1070,62
Puolustuspisteitä7124,14
Kokemus564,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja135000
Voitot4231,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9066,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3223,70%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu470,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu780,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu584,270,000,000,00
Valtauspisteitä470,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä380,2800,0000,0000,00
Kokemus238,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja135
Voitot4231,11%
Häviöitä9066,67%
Tasapelejä32,22%
Taisteluja selvitty3223,70%
Vaunuja tuhottu470,35
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu780,58
Vahinkoa aiheutettu584,27
Valtauspisteitä470,35
Puolustuspisteitä380,28
Kokemus238,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (284)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81002,67566379149,33%1071,74
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6411,9034098645,13%568,48
Tiger I7666,7944772446,96%737,17
Spähpanzer Ru 2519452,4637360342,62%433,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91180,4556156647,70%990,37
G.W. E 100101153,5845951450,78%945,12
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8822,3445049645,36%800,77
Tiger II8789,6841844742,51%671,82
Rheinmetall Skorpion G 8872,3441739442,64%724,36
Rheinmetall Skorpion 81061,7850037545,07%979,80
Ferdinand8847,5036936134,07%600,28
Tiger (P)7589,8843234945,27%592,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5222,8326532245,03%388,49
Spähpanzer SP I C7417,3542829443,54%629,34
E 25 7579,5537727946,59%649,00
E 509887,6047626044,62%621,96
Leopard Prototyp A9741,4642924845,16%469,31
Panther mit 8,8 cm L/71 8543,8037424144,40%500,91
VK 45.02 (P) Ausf. A8628,8443723941,84%479,25
E 100101267,8750123045,65%815,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,3926622952,40%820,41
Waffenträger auf Pz. IV91150,4438021145,97%813,52
VK 30.01 (H)5269,5326221039,05%398,08
Pz.Sfl. IVc5285,0021221046,19%461,63
Maus101109,2347820842,31%625,83
VK 30.01 (P)6289,7333520447,06%291,02
G.W. Tiger (P)8634,1532320144,28%537,57
Jagdpanzer E 100101192,4146619446,91%685,97
G.W. Panther7408,7125018845,21%312,33
Emil I8817,8348818745,45%717,20
Panhard AML Lynx 6x68241,5736017441,38%163,40
Bat.-Châtillon 12 t8529,0149816846,43%750,81
Panther II8508,2435316640,96%369,46
Heavy Tank No. VI 6470,2534516650,60%647,25
E 7591060,9853016342,33%767,43
Panther7509,5937415554,84%671,19
Jagdtiger91107,9342415337,91%664,43
Panzer 58 Mutz 8639,6135214933,56%537,61
M53/M559741,4755414647,95%535,56
Emil II91251,0160413845,65%933,83
Type 586462,5246712948,06%749,66
Hummel6515,0534212842,19%553,24
Prototipo Standard B9787,0349812640,48%448,01
StuG IV 5243,3719212041,67%389,13
Progetto CC55 mod. 548914,7751111745,30%757,33
Leo7408,3938711646,55%439,92
Type 5 Chi-Ri7529,1343811443,86%617,80
Bat.-Châtillon 25 t AP9671,2350111137,84%362,75
53TP Markowskiego8842,2653611048,18%844,98
Type 619816,8659110944,95%570,71
Strv 103-091013,8248010945,87%663,54
AMX 12 t6368,9037210937,61%720,45
IS-7101360,1164610752,34%1006,12
Škoda T 256481,8942410649,06%763,07
GSOR 1008 8992,0360810450,00%875,74
Ikv 90 Typ B7455,6632010346,60%436,05
T28 Prototype8663,1952110350,49%554,12
IS7472,6336910243,14%395,47
IS-38873,2758810160,40%962,20
Durchbruchswagen 24112,8018110151,49%148,43
Konštrukta T-34/1007369,0444210050,00%392,40
Jagdpanther7696,0234410051,00%784,86
UDES 038553,8437410049,00%427,22
UDES 14 Alt 58817,6351510045,00%768,49
AMX 13 757595,0254710059,00%1248,90
AC 1 Sentinel 4245,3634910055,00%702,19
TNH 105/10008653,775009848,98%553,81
UDES 169953,475409640,63%647,93
T-34-28441,304639242,39%310,31
Strv m/425139,131579030,00%73,64
P.44 Pantera8598,835219053,33%594,58
AMX 13 909544,835459045,56%591,12
VK 36.01 (H)6388,983508943,82%434,15
M40/M438612,315368644,19%461,84
VK 28.016143,592788538,82%125,03
VK 16.02 Leopard5175,963288453,57%430,01
P.43 bis6459,704177753,25%761,85
Strv 746418,533827656,58%739,58
Rheinmetall Panzerwagen10641,194607439,19%420,13
T-284292,533037054,29%814,87
Ikv 1035186,501887045,71%225,91
Ikv 65 Alt II6337,002917040,00%347,60
Mäuschen91107,464716847,06%894,97
TVP VTU Koncept8395,104216744,78%272,73
STA-18512,255146746,27%448,02
T499392,115776648,48%346,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,321686555,38%280,70
CS-538504,954816346,03%468,66
T25/27635,464456347,62%730,20
P.43 ter7468,274526248,39%524,57
50TP Tyszkiewicza9808,926676155,74%596,12
M127815,625086140,98%944,49
VK 30.01 (D)6406,463206142,62%609,59
VK 30.02 (M)6388,893556150,82%607,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4126,851706043,33%150,32
Hotchkiss EBR7276,784936053,33%442,85
105 leFH18B2 5384,292675856,90%631,18
Pz.Kpfw. II Luchs4107,842715644,64%173,80
G.W. Tiger9854,983175642,86%575,79
Pz.Kpfw. 5581024,256835635,71%630,34
40TP Habicha6406,114035453,70%666,15
T309800,425645356,60%572,90
Carro d'assalto P.887691,605495352,83%823,91
T376287,172955242,31%510,73
45TP Habicha7925,295735145,10%1131,18
AMX ELC bis5172,392735154,90%455,99
14TP4168,702425050,00%475,70
CS-447556,824915042,00%562,53
Strv S1 8924,164384951,02%767,74
SMV CC-678702,215424837,50%436,96
M41 Walker Bulldog8429,635874852,08%589,87
Pz.Kpfw. VII101320,275834845,83%804,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. A389,721154736,17%35,02
Progetto C50 mod. 669975,116474641,30%622,99
Churchill VII6564,625394544,44%862,24
M446648,224784560,00%1080,09
KV-1S6449,933644553,33%759,13
Type 2597 Chi-Ha3265,452224440,91%746,52
50TP prototyp 8815,865474344,19%621,27
Sav m/434112,721344339,53%30,12
Grille 1510790,353274332,56%250,39
WZ-1209876,747124254,76%728,16
KV-856399,144164238,10%390,57
Object 25791166,384994242,86%936,09
VK 100.01 (P)8855,174444247,62%896,23
43 M. Toldi III 378,501494245,24%199,05
Panhard EBR 909357,614674146,34%295,34
Škoda T 245306,752824047,50%715,54
Leichttraktor1102,702034050,00%338,34
Grille5390,483304057,50%864,71
Pz.Sfl. IVb4227,882264040,00%527,81
T-34-17381,694703948,72%411,28
STB-110990,774353933,33%453,55
SMV CC-567673,314943951,28%758,01
T71 CMCD7278,973493948,72%399,08
Lago490,161443836,84%2,91
T675347,692523636,11%529,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 8633,675033652,78%533,17
CS-599623,834603548,57%406,34
HWK 30 8619,413983438,24%879,62
Type T-345265,823153354,55%629,56
M2 Medium Tank3124,551453336,36%227,69
VK 45.03 7679,213983348,48%692,22
Churchill I5315,692803243,75%436,31
VK 30.02 (D)7319,913773259,38%411,48
T92 HMC10708,724613243,75%385,99
M18 Hellcat6436,943493240,63%495,03
Kanonenjagdpanzer 8463,193213250,00%401,98
Semovente M415336,062553135,48%458,79
Vz. 44-17581,705233046,67%544,84
Jagdpanther II8423,202963043,33%193,80
Rhm.-Borsig Waffenträger8556,643712860,71%489,93
S-517515,265782751,85%485,37
SU-86452,894002762,96%618,31
Kanonenjagdpanzer 105 8697,563782737,04%436,24
Škoda T 56 8519,964562737,04%157,07
Type 3 Chi-Nu5221,002682657,69%498,29
Type 4 Chi-To6350,383372638,46%380,18
Leopard 1101440,046162657,69%1200,19
Škoda T 27 8764,045662653,85%896,35
Semovente M43 Bassotto6454,963542548,00%534,69
Tiger 131 6466,633242458,33%614,44
T28 Concept 7483,294122450,00%500,68
Panhard AMD 178B6185,573682352,17%358,11
T1 Heavy5193,452282236,36%102,42
Pz.Kpfw. III Ausf. J4200,232212245,45%342,40
Strv 103B101083,865152236,36%459,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4181,711652142,86%242,38
KV-15283,623962138,10%309,49
T110E4101157,105082133,33%504,83
Versuchspanzer 5791077,527692152,38%770,43
Bofors Tornvagn 8910,106732161,90%923,93
T-34-3 8561,334602119,05%331,24
HWK 128342,003902050,00%421,35
Black Prince7461,263421931,58%308,95
FV224 Chopper7851,216541936,84%767,05
TNH T Vz. 519605,065591838,89%230,50
Strv m/40L3141,881831741,18%276,93
Pz.Kpfw. II2119,292411752,94%370,34
E 50 Ausf. M101414,065251735,29%861,51
Type 1 Chi-He4268,502181650,00%634,72
25TP KSUST II5176,132011637,50%145,83
Type 95 Heavy4104,001771643,75%109,58
Bishop5112,501631637,50%0,00
Matilda4263,933701553,33%668,43
P.435404,935211566,67%1236,15
KV-137620,676651553,33%997,58
Type 4 Ju-To7855,936971560,00%1088,32
Pz.Kpfw. I261,071951546,67%80,97
Object 283 9565,534581533,33%241,51
B.U.G.I.6458,864711464,29%816,09
Type 3 Ju-Nu6510,145011450,00%569,02
M3 Stuart373,621481330,77%19,61
T-463137,541551338,46%307,60
T-26218,38991361,54%182,92
Pz.Kpfw. III/IV5255,542381346,15%498,05
Marder 38T4151,231571338,46%111,58
Progetto M35 mod. 46 8538,694071338,46%321,11
T-34-856264,004681250,00%317,08
Pz.Kpfw. 38 (t)3189,331931241,67%496,90
IS-27594,503701241,67%527,32
Waffenträger auf E 100101094,676301250,00%562,72
M415292,003541060,00%420,12
Type 578595,804781040,00%345,22
VK 168.01 Mauerbrecher 8844,404441050,00%829,85
Cromwell B 6537,803251030,00%712,28
Dicker Max 6510,602851030,00%678,72
LT vz. 383144,38155862,50%525,40
Ikv 723101,63125837,50%27,92
M3 Lee4170,25247862,50%559,97
M5A1 Stuart4276,25482875,00%1120,32
Panzerjäger I292,50170862,50%289,80
Bat.-Châtillon 25 t101154,38656850,00%783,57
T-437507,50460862,50%757,76
Pz.Kpfw. II Ausf. G3171,50227850,00%559,02
StuG III Ausf. B440,75123862,50%209,08
Tetrarch 225,0069825,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5105,38154825,00%0,00
MS-1130,8681728,57%0,00
M7 Priest348,00114742,86%76,16
59-166385,86570771,43%1127,06
T2 Medium Tank234,0078728,57%0,00
Sturer Emil7582,86419742,86%579,80
VK 20.01 (D)484,29144757,14%157,95
Strv m/38246,67185650,00%83,73
P26/404376,33406666,67%1097,62
Jagdpanzer IV6263,83306650,00%280,76
M2 Light2140,17152633,33%366,47
CS-6310444,67339616,67%32,90
Nashorn6258,67283650,00%266,49
Turán III prototípus 5454,67373650,00%1166,49
Fiat 3000118,4069540,00%0,00
M15/423198,60197520,00%334,83
Vickers Medium Mk. III3171,60234540,00%498,86
Kranvagn101685,40678540,00%997,79
Pvlvv fm/42236,201935100,00%261,00
M374193,00270580,00%651,12
AMX 38398,00134540,00%56,48
SDP 44 Burza6802,20617560,00%1517,82
Marder II3170,20227560,00%443,19
MKA 2306,60579560,00%1232,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4192,60283560,00%397,78
T1 Cunningham199,00194450,00%455,29
ST vz. 39492,25220450,00%108,11
T1 HMC241,25132425,00%1,50
DS PZInż5180,75320450,00%221,32
Type 91 Heavy3159,50187450,00%383,74
Valentine AT4158,75123425,00%186,50
G.Pz. Mk. VI (e)2100,00119450,00%453,42
Staghound Mk. III6161,50220425,00%2,42
LT vz. 352125,00221366,67%594,83
M5 Stuart40,00135366,67%241,30
SDP 40 Zadymka5208,672293100,00%382,82
Type 3 Ho-Ni III5296,67218366,67%574,45
Indien-Panzer8156,00266333,33%0,00
T-34-85M 6674,67389366,67%1027,93
Kolohousenka122,001012100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2156,003302100,00%866,21
L6/402100,502772100,00%351,16
StuG III Ausf. G5231,00213250,00%355,66
M4A1 Sherman51462,50986250,00%4504,89
Renault NC-31159,0010220,00%51,21
D1232,504720,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3139,00262250,00%325,52
Vickers Mk. E Type B2225,503902100,00%1156,03
AMX 40429,50293250,00%104,56
Sturmpanzer II4425,00205250,00%1188,95
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002012100,00%261,00
Krupp-Steyr Waffenträger 7155,00273250,00%123,93
Chi-Ni2158,001421100,00%773,28
Renault FT10,00110,00%0,00
Renault Otsu1310,005061100,00%1699,83
M14/41242,001001100,00%261,00
BT-220,001821100,00%261,00
4TP10,001510,00%0,00
7TP2212,003691100,00%791,50
60TP Lewandowskiego102636,009921100,00%2167,47
Mitsu 1085220,0014210,00%100,65
T-62A10564,005091100,00%397,07
FCM 36269,003831100,00%303,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6710,006181100,00%1563,79
Schwarzpanzer 58 8393,0013410,00%213,35
MTLS-1G14 383,001811100,00%301,40
KV-220-2 5443,006091100,00%838,49

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.11.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.11.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.1.2021
Lähti: 2.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.1.2020
Lähti: 1.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.12.2019
Lähti: 22.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.8.2020
Lähti: 31.10.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.1.2021
Lähti: 1.12.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.4.2022
Lähti: 14.4.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.12.2019
Lähti: 1.1.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.12.2021
Lähti: 22.12.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.6.2020
Lähti: 9.6.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.12.2019
Lähti: 28.12.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.11.2018
Lähti: 26.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2019
Lähti: 3.11.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.1.2019
Lähti: 19.10.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.7.2018
Lähti: 4.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.7.2018
Lähti: 11.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.5.2018
Lähti: 20.6.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.4.2018
Lähti: 18.4.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.3.2018
Lähti: 17.3.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.1.2018
Lähti: 13.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.1.2018
Lähti: 4.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.12.2017
Lähti: 28.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.12.2017
Lähti: 7.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.8.2017
Lähti: 15.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.7.2017
Lähti: 6.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.7.2017
Lähti: 25.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.5.2017
Lähti: 25.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.5.2017
Lähti: 6.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.4.2017
Lähti: 2.5.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.4.2017
Lähti: 9.4.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.12.2016
Lähti: 9.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.12.2016
Lähti: 20.12.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 3.12.2016
Lähti: 4.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.11.2016
Lähti: 1.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.11.2016
Lähti: 19.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.9.2016
Lähti: 25.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.7.2016
Lähti: 1.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.6.2016
Lähti: 27.6.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.6.2016
Lähti: 14.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.4.2016
Lähti: 17.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2016
Lähti: 19.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.3.2016
Lähti: 17.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.2.2016
Lähti: 18.2.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.9.2015
Lähti: 1.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2015
Lähti: 21.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.7.2015
Lähti: 11.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2015
Lähti: 23.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.7.2015
Lähti: 21.7.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.6.2015
Lähti: 24.6.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.6.2015
Lähti: 5.6.2015
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 14.5.2015
Lähti: 29.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.5.2015
Lähti: 8.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.5.2015
Lähti: 4.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.2.2015
Lähti: 28.3.2015