____KING_KONG____

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37660639395
Ø Taso7,719,839,829,76
Voitot1992452,90%116,67%1641,03%21754,94%
Häviöitä1725245,81%583,33%2358,97%17644,56%
Tasapelejä4841,29%00,00%00,00%20,51%
Taisteluja selvitty1089128,92%116,67%717,95%10326,08%
Vaunuja tuhottu346360,9230,50310,793600,91
Tuhoamissuhde1,290,600,971,23
Vaunuja havaittu554721,47193,17992,547361,86
Vahinkoa aiheutettu1.203,491.556,171.945,951.951,43
Valtauspisteitä256110,6800,0000,00220,06
Puolustuspisteitä222350,5900,0000,001580,40
Kokemus567,98475,17553,54648,75
WN71255,22807,031094,481325,79
WN81662,781478,381854,071958,15
Yhteensä
Taisteluja37660
Ø Taso7,71
Voitot1992452,90%
Häviöitä1725245,81%
Tasapelejä4841,29%
Taisteluja selvitty1089128,92%
Vaunuja tuhottu346360,92
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu554721,47
Vahinkoa aiheutettu1.203,49
Valtauspisteitä256110,68
Puolustuspisteitä222350,59
Kokemus567,98
WN71255,22
WN81662,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja6
Ø Taso9,83
Voitot116,67%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu30,50
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu193,17
Vahinkoa aiheutettu1.556,17
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus475,17
WN7807,03
WN81478,38
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja39
Ø Taso9,82
Voitot1641,03%
Häviöitä2358,97%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty717,95%
Vaunuja tuhottu310,79
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu992,54
Vahinkoa aiheutettu1.945,95
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus553,54
WN71094,48
WN81854,07
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja395
Ø Taso9,76
Voitot21754,94%
Häviöitä17644,56%
Tasapelejä20,51%
Taisteluja selvitty10326,08%
Vaunuja tuhottu3600,91
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu7361,86
Vahinkoa aiheutettu1.951,43
Valtauspisteitä220,06
Puolustuspisteitä1580,40
Kokemus648,75
WN71325,79
WN81958,15
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot1630,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3362,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä47,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty713,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu1713,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.010,190,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0600,0000,0000,00
Kokemus441,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot1630,19%
Häviöitä3362,26%
Tasapelejä47,55%
Taisteluja selvitty713,21%
Vaunuja tuhottu190,36
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu1713,23
Vahinkoa aiheutettu1.010,19
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,06
Kokemus441,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1214000
Voitot62251,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä59248,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty46738,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8180,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu14231,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.081,310,000,000,00
Valtauspisteitä12211,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä42793,5200,0000,0000,00
Kokemus574,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1214
Voitot62251,24%
Häviöitä59248,76%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty46738,47%
Vaunuja tuhottu8180,67
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu14231,17
Vahinkoa aiheutettu1.081,31
Valtauspisteitä12211,01
Puolustuspisteitä42793,52
Kokemus574,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja529000
Voitot25147,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24646,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä326,05%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17132,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4100,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu7491,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.065,280,000,000,00
Valtauspisteitä3450,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5831,1000,0000,0000,00
Kokemus485,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja529
Voitot25147,45%
Häviöitä24646,50%
Tasapelejä326,05%
Taisteluja selvitty17132,33%
Vaunuja tuhottu4100,78
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu7491,42
Vahinkoa aiheutettu1.065,28
Valtauspisteitä3450,65
Puolustuspisteitä5831,10
Kokemus485,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja156000
Voitot9560,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5333,97%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä85,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5736,54%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1220,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu4432,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.781,840,000,000,00
Valtauspisteitä680,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1170,7500,0000,0000,00
Kokemus623,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja156
Voitot9560,90%
Häviöitä5333,97%
Tasapelejä85,13%
Taisteluja selvitty5736,54%
Vaunuja tuhottu1220,78
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu4432,84
Vahinkoa aiheutettu1.781,84
Valtauspisteitä680,44
Puolustuspisteitä1170,75
Kokemus623,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (220)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6803,26456293054,64%1660,06
E 100102395,32692227753,75%2117,66
FV4005 Stage II102394,45589214952,54%2113,06
T25 Pilot Number 1 81020,42578159351,66%1375,94
Type 64 6639,41604147157,65%2064,96
T-100 LT101209,75629139451,58%1660,50
AMX ELC bis5438,02439134057,24%1902,71
UDES 0381611,77645123255,84%2277,94
T675589,32399110256,26%1558,68
Tiger I71108,0560088454,19%1601,11
T-54 ltwt.9949,7263185753,68%1405,85
Ares 90 C112448,1486464252,18%1955,34
Bat.-Châtillon Bourrasque 81567,6077663454,10%2119,93
Panhard EBR 105101236,7760061352,20%1684,55
Strv 103B102212,0160956452,66%1779,70
LTTB8687,9653355751,35%1255,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5264,3727655546,31%544,68
VK 30.01 (P)6360,8330455049,45%461,13
leKpz M 41 90 mm GF 8778,9373052751,42%1525,51
E 7591461,1054752454,58%1375,65
KV-26786,1846250355,67%1444,03
M41D 8741,4578548253,32%1435,94
T-5491171,3951445746,39%1157,98
IS-381389,6075845155,88%1741,55
T-34-856640,6146143052,79%1292,31
T-448929,1946541648,08%1241,90
Maus102037,1676938953,47%1754,69
113102148,7087937053,78%1963,63
Tiger (P)7697,4445036550,14%829,72
Tiger II81001,7146036350,69%1107,30
KV-15662,1044034453,78%1568,56
Strv 103-091751,8253933554,33%1677,67
Hummel6607,8934133151,36%915,96
G.W. Panther7837,0739830352,48%1014,62
Pz.Sfl. IVb4312,5228129655,07%1062,87
Caernarvon Action X 81270,6164529352,56%1546,01
S-517780,5541028248,94%857,62
Ares 8591659,1194227856,47%1729,06
LTG7703,6745527348,72%1608,34
SU-130PM 81692,1582826557,36%1968,04
T-345470,6938324960,24%1439,40
Object 140102021,7066823548,94%1774,75
Taschenratte112589,5691423545,53%1694,83
Super Hellcat 71214,6472921758,99%2269,18
Ares 90102261,9894521657,87%2008,70
Type 5 Heavy101936,5275621249,06%1315,74
FV4004 Conway91721,3252620756,04%1642,56
G.W. Tiger9901,7059919950,25%754,95
T-437685,9540519841,92%957,21
VK 100.01 (P)81390,4966319457,22%1953,35
CS-63101675,0679119248,44%1276,74
Leopard 1101902,5570219153,40%1574,00
Ikv 90 Typ B71038,3148019055,26%1708,97
Vz. 64 Blesk8909,9662417646,59%1553,59
Hotchkiss EBR7360,7039216849,40%622,78
Mäuschen91645,9257616652,41%1652,07
Charioteer81416,3659416347,24%1816,03
G.W. Tiger (P)81148,6645915844,30%1299,88
T28 Concept 71078,8057614957,05%1737,65
O-I6847,0950613053,08%1480,32
Leopard Prototyp A91359,2455513047,69%1186,05
Ares 7581346,2287612857,03%1819,32
IS7900,0856112548,00%1182,65
60TP Lewandowskiego102086,1177312450,81%1572,87
STA-2 81225,3767811752,99%1875,05
Ikv 65 Alt II6787,9550711356,64%1678,63
G.W. E 100101161,5558711148,65%817,88
AMX M4 mle. 49 Liberté 81121,1574310844,44%1330,65
Leichttraktor176,762229451,06%222,56
Panhard AMD 178B6383,373308955,06%1093,09
Fantôme 91496,518328551,76%1477,20
MT-256501,114568359,04%1879,80
BZ-75101783,467208148,15%1248,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. D479,092278146,91%72,66
STG Guard 81153,867147748,05%1405,24
Object 261101088,034267647,37%798,94
Tiger-Maus 91821,048507656,58%1757,56
Grille5387,042787347,95%771,64
Pz.Kpfw. II Luchs4153,512727345,21%368,25
Ikv 1035380,692957055,71%932,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3248,373387050,00%1274,82
Panhard AML Lynx 6x68619,714807050,00%1037,18
T-804206,522566943,48%605,50
VK 168.01 (P) 81165,076576960,87%1414,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E324,441556848,53%86,37
Type 4 Heavy91213,367286154,10%1063,20
Object 252U 81331,887315944,07%1411,27
FV3046499,402685844,83%755,26
Windhund 81591,677955757,89%1887,18
T-34-3 81090,956165766,67%1375,08
VK 16.02 Leopard5258,362845541,82%603,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. A380,221975131,37%0,00
KV-137589,554394961,22%924,84
M8A14212,712264953,06%418,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6512,784254946,94%1244,10
CS-67 Szakal112110,307584650,00%1490,72
T 55A 91493,956064450,00%1479,37
AE Phase I 91798,257424436,36%1483,65
M5A1 Stuart484,851974045,00%64,47
O-I Experimental5571,554724040,00%979,95
Pz.Kpfw. II267,772243941,03%26,28
50TP Tyszkiewicza91806,929223964,10%1808,92
VK 28.016388,463863759,46%1202,81
SU-1527724,284083655,56%890,89
Achilles6634,644633663,89%1231,00
Tiger 131 61230,4210063666,67%2629,12
M4A3(76)W Sherman 6845,617693655,56%1515,80
KV-122 7983,694743638,89%1332,06
T207886,377053554,29%1340,46
O-Ho8724,756363253,13%668,74
T376289,974662951,72%637,80
Pz.Kpfw. 35 (t)240,301922737,04%1,23
Sav m/434275,482782759,26%729,41
Archer5272,522552751,85%497,15
LPT-67 Šelma91167,924412528,00%1586,29
Challenger7944,755532065,00%1515,09
T-29 3184,581891942,11%443,25
AMX 12 t6213,173391855,56%479,55
Valentine3251,532231741,18%810,18
Pz.Kpfw. II Ausf. G3172,693161668,75%762,13
Bishop5530,132281526,67%1098,79
G.Pz. Mk. VI (e)216,80801540,00%19,98
M41 Walker Bulldog8542,937061553,33%957,14
M24E2 Super Chaffee 6259,404501553,33%571,10
AMX ELC 901 6601,476811553,33%1822,77
Konštrukta T-34/10071000,147931457,14%1887,58
Wespe3101,291351464,29%347,86
Excelsior 5381,004571442,86%568,42
M56 Scorpion 7584,573221428,57%556,10
TKS z n.k.m. 20 mm 289,461921361,54%460,93
SU-14-281375,314241330,77%1443,66
T-34 shielded 5363,773781338,46%712,91
M2 Light2109,581601250,00%281,40
AMX 404126,583031258,33%371,97
T25/27862,173461241,67%1171,31
T-116 3364,334231250,00%1652,40
StuG IV 5339,832931241,67%623,85
BT-7 artillery 3282,083551233,33%912,88
Vickers Medium Mk. I1125,911751136,36%477,61
MS-1176,552121163,64%367,07
Type T-345123,271941145,45%111,79
53TP Markowskiego81059,206471040,00%989,85
T-46391,601681040,00%120,75
Type 91 Heavy3234,902351040,00%589,54
Type 89 I-Go/Chi-Ro282,301461050,00%158,28
P26/404509,33383933,33%1692,49
T-284105,44159933,33%45,08
Ikv 723146,44218977,78%446,99
T-70353,00152933,33%0,00
Pz.Sfl. IC 4429,56389944,44%1315,46
SMV CC-64 Vipera 81166,89755966,67%1520,49
T56 GMC354,00135837,50%0,00
Vz. 60S Dravec 102859,13911862,50%2325,46
Panhard EBR 9091166,13654875,00%2337,44
T6 Medium4229,75121812,50%268,50
Renault Otsu149,43114757,14%132,57
Škoda T 177435,71451757,14%799,39
AMX 383102,86197728,57%77,98
M24 Chaffee51167,431252757,14%7221,44
VK 45.02 (P) Ausf. A8425,43357742,86%224,76
T-50-2 6111,29366742,86%49,09
T1 Cunningham120,5093633,33%0,00
BT-22226,50138616,67%886,10
T3 HMC221,33109683,33%261,00
M446411,33382650,00%484,46
Black Prince II 7872,83713666,67%1226,64
Strv m/382197,80281560,00%885,74
Type 2597 Chi-Ha3185,00215560,00%611,83
59-166817,6010695100,00%3462,28
Indien-Panzer8873,40607540,00%942,13
Tetrarch 223,40100540,00%3,34
T78 61646,409475100,00%3423,71
T-26251,75175475,00%262,05
IS-2-II8716,25673475,00%801,04
Char de transition 6887,25475425,00%987,74
M3 Stuart316,00145366,67%246,68
Sexton II3187,00233366,67%826,82
CS-5381330,67623333,33%1647,14
SDP 44 Burza6175,3324930,00%0,00
Cruiser Mk. II215,003830,00%0,00
Birch Gun4118,009730,00%149,82
Durchbruchswagen 24308,334063100,00%1010,59
FCM 362260,67445366,67%1521,77
Chi-Go 71491,001053366,67%2387,50
Strv fm/21191,004172100,00%535,69
Renault FT163,00178250,00%184,97
Matilda4584,005252100,00%2294,90
Type 95 Heavy4258,00377250,00%722,39
Cruiser Mk. III397,00248250,00%274,50
Loyd Gun Carriage2112,502062100,00%778,67
A-4360,00261250,00%105,41
Pz.Kpfw. I20,0082250,00%111,42
T-60235,002392100,00%261,00
MKA 2273,5017120,00%991,02
Fiat 30001177,003891100,00%1038,77
SU-855221,005710,00%204,09
Strv m/40L3401,0030710,00%1405,86
BT-7443,001961100,00%261,00
ST vz. 394121,0012010,00%102,48
StuG III Ausf. G5480,0013410,00%769,05
Renault NC-31129,006210,00%0,00
Vickers Medium Mk. III349,008510,00%0,00
40TP Habicha6941,008431100,00%1927,69
Pvlvv fm/4220,003010,00%0,00
45TP Habicha70,0011110,00%0,00
Lorraine 39L AM3101,002791100,00%317,96
Panzerjäger I240,003910,00%0,00
Type 3 Ju-Nu62177,0017401100,00%3833,93
BZ-6890,0020610,00%0,00
T-1506122,006810,00%0,00
Marder 38T4235,003381100,00%649,89
KV-1S60,009810,00%0,00
T82 HMC420,001201100,00%261,00
Spähpanzer SP I C7469,0020210,00%534,19
KV-1SA 5455,0031210,00%587,13
AM 39 Gendron-Somua 2497,009421100,00%3064,45
AMR 35 227,005310,00%0,00
T-45 296,003351100,00%440,57
L-60 287,0016510,00%232,38
T7 Combat Car 29,0015510,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.8.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 10.5.2025
Lähti: 14.8.2025