___Hacko___

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja862381198421
Ø Taso7,448,188,178,49
Voitot4302849,89%872,73%5455,10%22252,73%
Häviöitä4217148,90%327,27%4343,88%18944,89%
Tasapelejä10391,20%00,00%11,02%102,38%
Taisteluja selvitty2292626,58%545,45%3939,80%15837,53%
Vaunuja tuhottu630560,7390,82850,873220,76
Tuhoamissuhde1,001,501,441,22
Vaunuja havaittu923481,07181,64520,532380,57
Vahinkoa aiheutettu976,021.167,271.245,411.224,65
Valtauspisteitä523270,6100,00480,491470,35
Puolustuspisteitä265480,3100,0010,01150,04
Kokemus577,85819,73706,02727,77
WN7972,941261,151054,70942,66
WN81241,541395,361383,431217,54
Yhteensä
Taisteluja86238
Ø Taso7,44
Voitot4302849,89%
Häviöitä4217148,90%
Tasapelejä10391,20%
Taisteluja selvitty2292626,58%
Vaunuja tuhottu630560,73
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu923481,07
Vahinkoa aiheutettu976,02
Valtauspisteitä523270,61
Puolustuspisteitä265480,31
Kokemus577,85
WN7972,94
WN81241,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja11
Ø Taso8,18
Voitot872,73%
Häviöitä327,27%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty545,45%
Vaunuja tuhottu90,82
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu181,64
Vahinkoa aiheutettu1.167,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus819,73
WN71261,15
WN81395,36
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja98
Ø Taso8,17
Voitot5455,10%
Häviöitä4343,88%
Tasapelejä11,02%
Taisteluja selvitty3939,80%
Vaunuja tuhottu850,87
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu520,53
Vahinkoa aiheutettu1.245,41
Valtauspisteitä480,49
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus706,02
WN71054,70
WN81383,43
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja421
Ø Taso8,49
Voitot22252,73%
Häviöitä18944,89%
Tasapelejä102,38%
Taisteluja selvitty15837,53%
Vaunuja tuhottu3220,76
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu2380,57
Vahinkoa aiheutettu1.224,65
Valtauspisteitä1470,35
Puolustuspisteitä150,04
Kokemus727,77
WN7942,66
WN81217,54
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja466000
Voitot17036,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä29262,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10722,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2500,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu4550,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.685,430,000,000,00
Valtauspisteitä1230,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1360,2900,0000,0000,00
Kokemus647,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja466
Voitot17036,48%
Häviöitä29262,66%
Tasapelejä40,86%
Taisteluja selvitty10722,96%
Vaunuja tuhottu2500,54
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu4550,98
Vahinkoa aiheutettu1.685,43
Valtauspisteitä1230,26
Puolustuspisteitä1360,29
Kokemus647,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot1832,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3562,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä35,36%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1425,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu320,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu480,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.141,980,000,000,00
Valtauspisteitä510,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä691,2300,0000,0000,00
Kokemus467,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot1832,14%
Häviöitä3562,50%
Tasapelejä35,36%
Taisteluja selvitty1425,00%
Vaunuja tuhottu320,57
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu480,86
Vahinkoa aiheutettu1.141,98
Valtauspisteitä510,91
Puolustuspisteitä691,23
Kokemus467,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1038,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1661,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty726,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu331,2700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu341,460,000,000,00
Valtauspisteitä431,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä230,8800,0000,0000,00
Kokemus244,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1038,46%
Häviöitä1661,54%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty726,92%
Vaunuja tuhottu110,42
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu331,27
Vahinkoa aiheutettu341,46
Valtauspisteitä431,65
Puolustuspisteitä230,88
Kokemus244,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja117000
Voitot5143,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6353,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3429,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu950,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu286,030,000,000,00
Valtauspisteitä1491,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus223,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja117
Voitot5143,59%
Häviöitä6353,85%
Tasapelejä32,56%
Taisteluja selvitty3429,06%
Vaunuja tuhottu450,38
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu950,81
Vahinkoa aiheutettu286,03
Valtauspisteitä1491,27
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus223,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja359000
Voitot19955,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15844,01%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17147,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2200,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu3350,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.200,210,000,000,00
Valtauspisteitä9082,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18985,2900,0000,0000,00
Kokemus785,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja359
Voitot19955,43%
Häviöitä15844,01%
Tasapelejä20,56%
Taisteluja selvitty17147,63%
Vaunuja tuhottu2200,61
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu3350,93
Vahinkoa aiheutettu1.200,21
Valtauspisteitä9082,53
Puolustuspisteitä18985,29
Kokemus785,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2093000
Voitot102949,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä102048,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä442,10%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty74935,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu13410,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu15540,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.253,000,000,000,00
Valtauspisteitä25281,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28351,3500,0000,0000,00
Kokemus654,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2093
Voitot102949,16%
Häviöitä102048,73%
Tasapelejä442,10%
Taisteluja selvitty74935,79%
Vaunuja tuhottu13410,64
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu15540,74
Vahinkoa aiheutettu1.253,00
Valtauspisteitä25281,21
Puolustuspisteitä28351,35
Kokemus654,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja650000
Voitot30546,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä33952,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty21332,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3860,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu4070,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.816,110,000,000,00
Valtauspisteitä2180,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4190,6400,0000,0000,00
Kokemus721,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja650
Voitot30546,92%
Häviöitä33952,15%
Tasapelejä60,92%
Taisteluja selvitty21332,77%
Vaunuja tuhottu3860,59
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu4070,63
Vahinkoa aiheutettu1.816,11
Valtauspisteitä2180,34
Puolustuspisteitä4190,64
Kokemus721,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (623)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 261101443,29686210150,36%1202,18
KV-856641,86379147450,95%1087,15
T-44-100 81256,04784142651,61%1615,33
T-54 first prototype 81001,31628123050,65%1237,99
Conqueror Gun Carriage101335,11658111850,00%1120,30
ELC EVEN 90 8655,00707110951,94%1280,78
T92 HMC101443,71675106052,83%1274,57
WZ-111 81139,75625104651,15%1331,59
Progetto M35 mod. 46 81371,38779102051,57%1618,25
Löwe 81252,48790100451,59%1417,33
Pz.Kpfw. T 25 5559,9744196952,12%1575,29
KV-15416,0030295446,65%762,77
Rheinmetall Skorpion G 81326,6070594452,75%1438,20
105 leFH18B2 5686,2547487053,22%1432,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81387,0382286153,31%1698,48
AMX Chasseur de chars 8897,4351285650,12%1082,98
T-5491207,2956681347,11%1177,15
leKpz M 41 90 mm GF 8743,3252980047,75%1207,98
SU-130PM 81426,6372179849,25%1420,20
E 25 71099,6463876353,08%1637,87
IS-38993,7856876250,26%1029,48
AMX 13 909811,4252175646,43%1061,54
Leopard 1101768,9365570747,81%1318,29
T-448830,5252470348,08%979,02
G.W. E 100101433,8767968450,15%1158,60
Cromwell6711,5253367150,67%1444,33
Leopard Prototyp A91274,5147966746,48%1051,50
Panther mit 8,8 cm L/71 8981,4661865453,06%1263,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81468,0359857651,74%1669,85
AMX ELC bis5366,3938353751,21%1221,10
M446753,2559253050,00%1333,46
M40/M4381186,5467352948,39%1280,08
Churchill III 5574,6758252450,95%1214,85
Panhard EBR 75 (FL 10) 8681,9368151552,82%1133,60
Strv S1 81487,3870551450,97%1610,84
M18 Hellcat6698,0843951351,66%1225,85
M53/M5591300,4867849248,37%1249,85
T-34-85M 61008,2676449254,67%1892,23
Cromwell B 6704,4351848652,67%1262,70
WZ-1328795,9051948146,99%1261,29
LT-432 8778,3770446549,25%1426,26
Bat.-Châtillon 155 58101183,3066045748,80%940,24
FV215b (183) 101586,7163845249,34%1073,31
IS7614,2037644847,77%684,97
T26E5 Patriot 81080,0068744753,02%1311,80
Type T-345319,0724942046,19%759,74
AMX 12 t6379,5043841646,88%863,60
Strv m/42-57 Alt A.2 6718,7550541346,49%1216,72
Panzer 58 Mutz 8967,2054440945,48%1141,25
Manticore10910,3874540450,25%978,97
Type 64 6534,3247440249,25%1280,56
T25 Pilot Number 1 8944,7458439447,72%1168,75
T675397,8430938745,74%787,04
Pz.Kpfw. III Ausf. J4173,3720738650,00%313,89
Panhard EBR 10510871,2264537644,15%846,01
Spähpanzer Ru 2519852,7454937546,13%1179,49
KV-2 (R) 6908,4268437454,81%1498,34
Caernarvon Action X 81191,8579237149,06%1403,52
Object 140101633,1970936548,49%1247,08
Object 252U Defender 81279,8479436053,61%1412,73
T-100 LT101015,9569135445,76%1143,59
E 5091216,3449634650,00%1065,23
FV3046642,9440334349,56%1077,47
M54 Renegade 81365,0977634348,69%1375,90
Object 4168926,0952634249,42%1093,34
IS-6 81301,9475934149,27%1418,89
T-62A101516,0861834151,61%1204,93
Bat.-Châtillon 25 t101571,8365833344,74%1193,33
TOG II* 6842,9252332457,41%1594,30
T-54 ltwt.9970,6366232049,38%1326,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91257,1546031544,13%1091,66
Object 430U101822,9175931550,79%1457,63
AMX 50 10081157,7148131143,41%1158,16
T-1091345,6357030941,10%1100,12
Type 586578,8647230747,56%1034,30
T34 B 81230,4672629249,66%1395,34
STA-18880,4546129147,42%1026,73
T92 8505,1366628148,40%816,28
Škoda T 40 6703,9946727648,19%1332,76
Centurion Mk. I81015,2653127548,36%1273,29
M10391370,7657427548,73%1218,84
Conqueror91542,2772827148,34%1338,97
Panhard AML Lynx 6x68667,1867426852,99%1235,42
E 7591244,4554426650,00%1034,24
MT-256319,3138426649,25%772,10
Tiger II81029,9750726552,08%1154,63
Indien-Panzer8971,3146026448,48%1150,86
Type 59 81136,7978226347,53%1357,90
Panther II81003,7962826344,87%1185,01
Object 43091756,1682526254,20%1744,23
AMX 30 1er prototype91292,4857526046,92%1174,40
Tiger I7819,6154825651,95%1038,88
KV-26803,2758425550,59%1428,57
Konštrukta T-34/1007858,3845225356,13%1424,86
T1 Heavy5449,8832825349,01%842,51
AMX 13 F3 AM6656,6438625247,22%954,50
Waffenträger auf Pz. IV91534,9458424741,30%1192,45
WZ-120-1G FT 81437,8571924743,32%1558,70
T3281163,6660224549,80%1272,49
Bat.-Châtillon 12 t8695,6262524447,54%1186,86
M4A1 Revalorisé 81245,9673024348,97%1514,30
WZ-111 model 1-491553,8477224254,55%1493,92
FV4202 81077,8574424050,00%1396,44
Type 5 Chi-Ri7911,7457823942,68%1444,24
O-Ho81223,1454323950,63%1425,78
Heavy Tank No. VI 6784,1051423856,30%1440,69
Super Conqueror101993,2878823750,21%1526,09
T-34-85 Rudy 6967,1173523549,36%1794,94
SU-855344,4523523348,07%700,13
WZ-1317532,6451223050,87%929,68
Tiger (P)7992,1260522853,51%1342,75
T-345293,1024822145,25%615,44
FCM 50 t 81103,5370922046,36%1224,44
M41 Walker Bulldog8670,6548621753,00%1133,56
Pz.Kpfw. III/IV5259,6324321644,44%511,74
Object 260 101879,1374821346,95%1301,59
G.W. Panther7887,0549721251,42%1071,85
T-34-856539,9339821147,87%973,27
Dicker Max 6829,2256820952,15%1563,77
Type 4 Chi-To6623,3644820636,41%1051,69
Crusader 5.5-in. SP7844,3240220650,97%1266,07
T-34-3 81101,2773120251,49%1302,71
AMX 65 t8943,0965019851,01%976,45
SU-85I 5651,6239219846,46%1488,74
IS-7101709,5280019752,28%1302,81
Sturer Emil7965,6143419745,69%1307,38
VK 36.01 (H)6445,5432619647,45%602,08
LTTB8744,1461319658,67%1424,71
T71 DA7686,0152519452,58%1360,77
Lorraine 155 mle. 507694,4938919351,30%827,32
SU-10181182,6364919149,74%1271,06
VK 30.01 (D)6554,6441019045,79%941,46
T-26259,9010518641,40%42,34
AMX M4 mle. 4571007,0955918653,23%1392,79
T-437609,2943118549,19%866,01
T2 Light Tank 2193,5730118550,27%886,04
M4A3E8 Sherman6617,4640817948,60%1123,19
AMX 13 757467,3341317846,07%750,34
T207902,1158217753,11%1403,39
O-Ni71218,5966217754,80%1783,51
Lorraine 40 t 81285,5669617747,46%1485,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5293,2925417544,57%609,27
Comet7707,4545117245,35%988,40
T2971110,4662017147,95%1364,08
IS-M8960,1359217054,71%1103,87
T499964,5966616844,05%1277,19
Hummel6615,5240316745,51%861,75
KV-481013,4866216650,60%1106,00
T26E4 SuperPershing 81223,5183416653,61%1739,34
VK 100.01 (P)81276,0577316556,97%1490,47
M26 Pershing8859,5757916454,88%1025,29
TS-5 81628,8691816359,51%1856,24
AMX Canon d'assaut 105 81303,5068616346,01%1363,16
O-I6836,0144216248,77%1421,78
T110E4101629,1164316144,72%991,20
M8A14169,8417115549,68%263,50
T-1506971,3463615556,13%1890,66
FV2078924,5463615449,35%995,49
T95E2 8964,8559015448,05%1126,38
IS-271058,2669715154,97%1526,49
ARL 446759,6656815044,67%1307,65
Matilda IV 5579,8248215050,00%1563,81
AMX 50 12091437,9363514941,61%1189,50
KJPZ TIII Jäger 91527,4876914954,36%1214,58
M46 Patton91252,8071414852,03%1175,98
Valentine II 4397,5945514861,49%1621,86
Bat.-Châtillon 155 5591130,3867614750,34%1035,43
T14 5554,8347714658,22%1268,88
E 100101694,6971614646,58%1209,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3255,1239914654,11%1417,35
A-447712,9441814545,52%985,02
HWK 30 8588,4364214548,28%921,57
T-284129,1015014447,22%192,17
T57 Heavy101595,4065514443,75%1049,61
G.W. Tiger (P)81165,9171614353,15%1326,26
AMX M4 mle. 49 81148,3471614337,76%1204,38
Mäuschen91688,1780614156,74%1586,93
Excelsior 5537,0747914158,87%1172,76
Bishop5426,2633114045,00%809,68
Nashorn6703,2339013944,60%1128,50
Charioteer81484,6875813951,08%1799,80
Crusader6238,9122513850,72%564,13
FV380591005,0664213852,17%898,87
M66654,4545613745,26%897,22
Grille5429,0224713650,74%946,17
Maus101427,0772513551,11%991,20
M4A1 Sherman5376,9331613447,76%920,45
Object 703 Version II 81194,7378113450,75%1153,92
T376531,6250113354,89%1402,91
Kpz. Erich Konzept I 91700,3575913249,24%1399,52
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81184,4882813254,55%1573,09
EMIL 1951 81269,7376713154,96%1351,55
M3 Lee4172,9217212842,19%414,20
Covenanter5129,3419412855,47%312,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,8218412846,09%202,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4316,0224512748,82%746,09
T25/27789,0246012749,61%1065,30
TVP T 50/51101728,7162212437,10%1229,95
Object 279 early 102019,0781612446,77%1169,78
M48A5 Patton101520,5969412352,03%1076,14
SU-85B4187,1116012244,26%257,76
A-436384,9733612240,98%511,47
FV217 Badger101817,4882512259,02%1315,10
AMX 13 105101016,9065312250,00%1047,17
SU-86829,6066512153,72%1253,20
BDR G1 B5574,1039012056,67%1157,60
Object 70591722,1378312050,00%1555,67
M1271009,7176711963,03%1370,56
VK 168.01 Mauerbrecher 81034,7167311948,74%1071,98
ShPTK-TVP 100 81364,7971611942,86%1347,23
VK 30.02 (M)6551,1539811736,75%798,11
T-46349,7211211645,69%57,01
Progetto M40 mod. 65102702,5588811554,78%2650,45
M24 Chaffee5346,1535711546,96%1080,09
Object 268 Version 4101974,9071711546,96%1371,42
FV1066 Senlac 8597,7968211549,57%999,63
VK 30.02 (D)7902,3557311448,25%1367,19
Panther7828,1452911243,75%1269,81
Object 277101708,5972011248,21%1219,86
T-34-17819,6650010955,05%1299,18
FV4005 Stage II101581,9466110953,21%1099,06
Bisonte C45 81296,5582210952,29%1294,56
Pz.Kpfw. II Luchs4282,9937210851,85%1020,00
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3351,7838410856,48%1076,65
FV201 (A45) 7933,6665910646,23%1284,24
STG 81343,5674210547,62%1794,10
SU-1006711,9247410450,00%1252,26
IS-2 71246,5481210462,50%1885,96
Black Prince7893,8850610252,94%1197,60
Jagdpanzer E 100101643,8267610251,96%1111,74
S-517924,2367410160,40%1165,45
Churchill I5644,2642910158,42%1506,11
Lorraine 155 mle. 518905,2161910147,52%980,48
T110E3101829,6868510147,52%1228,65
50TP prototyp 81312,4677010055,00%1510,55
O-I Experimental5701,5140210047,00%1449,75
XM551 Sheridan10916,2466610055,00%970,02
SU-263134,031229944,44%181,69
E 50 Ausf. M101782,207149948,48%1389,30
Strv 103B101844,517249858,16%1279,47
T216480,924529850,00%1206,49
VK 16.02 Leopard5278,523329752,58%834,70
Kampfpanzer 07 RH 81189,287809751,55%1573,21
ISU-152K 81321,346849645,83%1352,83
Type 3 Chi-Nu Kai 5453,464049652,08%1257,69
11081124,318219562,11%1383,60
59-166229,453509547,37%430,20
M22 Locust 3232,063169557,89%990,42
Škoda T 256661,725719451,06%1258,05
VK 30.01 (H)5436,673189453,19%994,87
T110E5101560,337429453,19%1078,01
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81149,017529453,19%1216,70
ISU-15281054,325949351,61%950,88
Leo7858,145959152,75%1338,26
STA-2 81185,888049055,56%1640,19
T-127 3320,413509051,11%1347,22
TVP VTU Koncept8839,796298952,81%985,44
A-20575,301648844,32%56,28
T-45 2209,802998854,55%1079,03
Pz.Sfl. IVc5463,283408750,57%996,02
Grille 15101552,615988743,68%992,31
AMX 13 57 7686,947258755,17%1429,38
SU-1527951,845668645,35%1227,79
AMX 404109,801738653,49%283,84
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4456,305808652,33%1208,37
UDES 14 Alt 581230,747408552,94%1559,53
M5 Stuart476,762148562,35%204,82
Primo Victoria 81036,597608554,12%1360,39
WZ-114 91517,697788552,94%1296,14
T-22 medium 101676,927588549,41%1346,85
Somua SM 81346,777608451,19%1267,87
Challenger71114,946028350,60%1588,28
STB-1101657,277068246,34%1290,52
Felice 91372,177098247,56%1178,18
SU-100M17933,306398248,78%1304,86
Object 705A101679,547818251,22%1181,87
Caernarvon81152,887478146,91%1137,08
Tiger-Maus 91310,996838041,25%888,81
Sherman Firefly6676,954337955,70%1320,90
E 77 91656,278567956,96%1410,82
Aufklärungspanzer Panther 7533,813937844,87%992,59
E 75 TS 81292,867927755,84%1490,07
AT 86621,514687562,67%1145,79
Hotchkiss EBR7465,575877558,67%967,78
Kanonenjagdpanzer 105 81049,077017560,00%1107,66
VK 30.01 (P)6665,244997459,46%1225,57
Type 3 Chi-Nu5356,713567342,47%809,82
T-50-2 6535,886347354,79%1734,17
GSOR 1010 FB 81102,607177350,68%1238,00
Škoda T 245424,823657252,78%1292,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3147,061587145,07%287,14
M2 Medium Tank3138,651967150,70%382,86
AMX 50 B101815,036637142,25%1320,85
Spähpanzer SP I C7786,236117048,57%1533,97
KV-37877,326106949,28%1150,57
T2881037,726476844,12%987,18
VK 28.016483,064426851,47%1401,81
M5A1 Stuart4224,552146743,28%608,43
Sherman III5402,943066744,78%1015,75
Object 430 Version II91050,966026744,78%793,90
Light Mk. VIC 2174,343656749,25%962,28
Panhard EBR 909840,177056650,00%1266,46
T77 81377,557646650,00%1388,39
M75234,352376543,08%638,62
IS-3A 81345,068106448,44%1293,16
Panther/M10 71049,977806353,97%1865,44
Strv m/425313,272616248,39%662,36
Object 25791362,987536251,61%1190,34
Rheinmetall Panzerwagen10886,396536241,94%740,14
Kunze Panzer 91753,858116251,61%1781,68
Tiger 131 6903,457136253,23%1516,75
AMX 13 57 GF 7678,397626250,00%1469,35
UDES 0381199,436256147,54%1213,04
Sturmpanzer II4329,672046147,54%1228,84
AT 25360,922626137,70%706,37
SU-76M479,421155935,59%1,87
T698936,646965954,24%1122,04
Projekt ION 81383,127725851,72%1145,13
Ikv 65 Alt II6850,575265646,43%1686,32
Alecto4182,802175655,36%392,58
Object 244 6834,936275642,86%1090,75
Strv 746690,646015556,36%1329,12
Type 1 Chi-He4227,753375552,73%630,42
Turtle Mk. I 8983,077305560,00%934,41
Pz.Kpfw. T 15 3218,873385369,81%1121,99
M10 RBFM 5716,096175354,72%1561,75
Object 26391271,407015257,69%1056,99
Lago4367,252815143,14%1112,38
IS-4101636,887225145,10%1061,60
Panhard AMD 178B6412,025465156,86%1206,97
M415526,603715056,00%857,08
Durchbruchswagen 24147,281865056,00%298,74
StuG III Ausf. G5518,923324955,10%1233,05
MS-1160,571614955,10%188,06
K-91101731,537784961,22%1391,69
L-60 2129,842474944,90%613,03
Type 62 7588,797704854,17%1306,53
FV215b 101505,966024835,42%911,91
FV4004 Conway91464,696634845,83%1336,57
Ram II 5450,713734854,17%1226,04
T54E191871,238174753,19%1750,60
Škoda T 27 81207,266884744,68%1534,88
Centurion Mk. 7/191244,546674643,48%1021,65
Cruiser Mk. IV4122,201834650,00%220,58
AT 77964,026884663,04%1396,00
Projet Louis 9704,286484639,13%769,20
LHMTV8690,986344639,13%1165,87
Jagdpanzer IV6798,874714544,44%1495,88
P.43 bis6966,446714557,78%1975,78
SU-122A5378,513664548,89%711,59
T1 Cunningham190,951624436,36%334,52
M2 Light2245,794404358,14%1219,65
ST-I91630,356274327,91%1297,27
SU-14-171081,097694358,14%1549,35
40TP Habicha6644,384754247,62%1086,89
Object 907 101470,767284247,62%946,57
Chrysler K GF 81156,797804250,00%1245,08
Krupp-Steyr Waffenträger 71001,606264250,00%1323,84
M3 Stuart3110,461464136,59%193,11
Škoda T 5091634,417524153,66%1539,62
Type 5 Ke-Ho4374,933514052,50%1255,26
M4A3E2 Sherman Jumbo6642,355374040,00%1033,35
UDES 03 Alt 3 91515,857134047,50%1257,75
KV-220-2 5744,557254042,50%1257,19
Ikv 1035458,184573961,54%1208,22
Strv 103-091793,037073946,15%1551,23
Churchill VII6760,445193953,85%1420,29
SDP wz 66 Grom 8976,955973943,59%759,17
T-28E with F-30 4420,724373948,72%1030,07
AE Phase I 91559,548353956,41%1404,63
DZT-159 Dragon's Soul 91610,087413946,15%1246,76
P.435566,795013855,26%1769,84
Cruiser Mk. II2255,953353844,74%1258,75
VK 75.01 (K) 81563,669373860,53%2075,48
VK 45.03 71088,977133842,11%1331,87
Matilda4370,543513751,35%981,43
SU-182146,191193745,95%820,32
Cruiser Mk. III341,681043751,35%86,92
ST vz. 394260,612803661,11%819,61
45TP Habicha71136,507223652,78%1461,36
CS-538950,726023641,67%995,99
CS-5991358,867933557,14%1261,66
Renault UE 573259,802903548,57%854,37
AMX M4 mle. 5191420,867553545,71%1205,92
GSR 3301 Setter7541,096873560,00%1330,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3177,652133464,71%664,12
BT-74100,521803360,61%277,41
P.44 Pantera81406,977863354,55%2239,98
T-34 shielded 5702,527813378,79%2330,00
Jagdpanzer E 90 91372,598293275,00%1068,27
T-29 3426,284633253,13%1731,77
Tortoise91937,918513256,25%1537,58
T28 Concept 71041,566103243,75%1404,63
B14278,033913154,84%778,43
Marder II3191,681803148,39%472,04
Marder 38T4202,272083033,33%271,53
T28 Prototype81224,777113050,00%1404,79
Pz.Sfl. IC 4358,633783036,67%917,86
Matilda Black Prince 5459,973563043,33%1024,21
M4A3E8 Thunderbolt VII 6699,776013046,67%1227,30
Sturmpanzer I Bison3150,521242944,83%355,22
Type 4 Heavy91178,176372934,48%824,90
T-50553,141622927,59%0,00
Gabler’s Destroyer 5276,244282934,48%503,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6557,695912944,83%1427,87
Pz.Kpfw. II291,502082839,29%134,36
Vickers Medium Mk. III390,541162828,57%85,03
Sav m/434229,142412850,00%474,59
Type 2597 Chi-Ha3120,111242839,29%176,71
Škoda T 177864,508982875,00%2212,21
Concept No. 5101761,617152846,43%1193,05
Sherman VC Firefly 6863,466012842,86%1448,88
T56 GMC330,811282762,96%190,70
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6904,007062755,56%1860,31
Strv m/40L3359,383722669,23%1672,86
Rinoceronte101865,087832650,00%1348,19
AMX 383133,772002657,69%373,82
Birch Gun4209,812952661,54%760,92
KV-1S6520,384862646,15%924,50
SU-100Y 6830,426132657,69%1451,30
SU-54313,162072544,00%650,94
P26/404317,584222437,50%764,87
Type 95 Heavy4321,672602441,67%934,16
CS-63101950,137382445,83%1473,11
M60 101009,214672429,17%495,74
53TP Markowskiego81296,267282347,83%1469,99
Jagdpanther7876,745962352,17%1255,58
Ho-Ri 3101606,965442330,43%818,31
AMX 30 B101668,786932347,83%1272,41
Predatore 91492,577702356,52%1169,53
SU-122-44 71131,306762352,17%1742,60
M56 Scorpion 7981,136602347,83%1403,48
BT-7 artillery 3309,914542365,22%1419,11
Ikv 723322,323142268,18%1183,48
Type 6191105,056212245,45%874,11
Ikv 90 Typ B7727,955702263,64%1143,40
T9591183,595942231,82%765,04
Super Hellcat 7953,006672250,00%1449,45
25TP KSUST II5641,385402142,86%1639,89
Leichttraktor1140,332732142,86%532,73
Sexton II3158,052242142,86%463,22
Vz. 44-17966,628642176,19%1374,10
Pz.Kpfw. 5581229,488422152,38%1010,51
TL-7 91257,247212147,62%972,44
Tetrarch 2249,143422152,38%1170,35
121B 101938,956202128,57%1400,88
Vz. 68 Squall 8623,207232060,00%1194,61
LT vz. 383163,682691952,63%613,29
Grant4307,002431942,11%921,47
AT-1284,47881936,84%79,65
FCM 36 Pak 40 3703,566671850,00%2164,26
LPT-67 Šelma9674,336461844,44%683,08
Somua SAu 404400,332891827,78%1110,48
FV4201 Chieftain Proto 91169,896171833,33%853,96
TBT 91606,008431855,56%1261,08
StuG IV 5454,173031850,00%1018,65
122 TM 81564,727191844,44%1616,52
D12114,592231741,18%322,22
Type 97 Chi-Ha3215,652771752,94%725,46
UDES 1692010,358461747,06%2413,92
Vz. 71 Tesák10672,416091741,18%478,61
FV227 Conceiver8849,765431729,41%660,20
T7 Combat Car 2194,764121758,82%1123,56
T 55A 91738,719951776,47%2076,19
CC-46 Pancernik 91392,256911650,00%1086,11
S35 CA5516,064441656,25%1098,60
K-91-PT 91586,135931625,00%1305,96
Vz. 64 Blesk8535,206851566,67%889,82
T2 Medium Tank269,401251546,67%146,21
Object 70491578,407541560,00%1263,47
Hotchkiss H352148,501931435,71%483,59
T-34-28518,575691435,71%399,90
Panzerjäger I2119,141241442,86%242,60
Type 91 Heavy3219,502081442,86%636,80
113101723,506561428,57%1186,74
WZ-111 model 5A101406,295671435,71%807,37
Type 3 Ju-Nu61169,079091471,43%2071,30
Valentine AT4101,861941450,00%108,19
Leichter Kpz. 70 (K) 8701,295051428,57%822,40
KV-1SA 5614,646001435,71%1195,08
SFAC 105 81456,647961457,14%1473,10
P.43 ter71401,239581361,54%2789,93
Prototipo Standard B91122,315161323,08%721,70
Centurion Action X101381,855691330,77%919,76
Pz.Kpfw. I278,921031330,77%77,57
T71 CMCD7386,775481361,54%757,51
Char Mle. 75 9673,085671330,77%620,44
AC 4 Experimental 6655,464811338,46%880,88
M46 Patton KR 81078,777451353,85%1442,05
Vickers Medium Mk. II2111,081061233,33%312,70
Vickers Mk. E Type B280,421231233,33%88,27
212A91475,008571266,67%1446,99
SARL 424331,922171241,67%894,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3210,833361266,67%770,16
Vz. 58 Medvěd 92218,008891250,00%1714,04
Type 63 81412,756741233,33%1250,53
BT-2233,82791136,36%0,00
Stuart I-IV3236,552821163,64%1069,17
Vz. 60S Dravec 101958,737021127,27%1010,84
AT 15A 7809,827281154,55%1083,58
M41D 8910,187661163,64%2104,45
Charioteer Nomad 81234,367221154,55%1225,26
D23178,402711070,00%731,37
Škoda T 15A 4605,607061050,00%967,79
T3 HMC279,901211050,00%170,96
LTG7549,404831040,00%953,77
E 65 Zwilling 81900,909631050,00%1829,49
Object 590 91349,607191050,00%1101,36
Object 268 Version V 101578,808431060,00%1151,74
Lätt Stridsfordon 120 91276,906731060,00%938,83
Stridsyxa 81148,605151020,00%822,10
Vickers Medium Mk. I158,44149955,56%183,02
Chi-Ni2127,33201933,33%394,10
Pz.Kpfw. 35 (t)290,11150966,67%459,19
SU-14-281175,00574944,44%1059,00
Ares 7581124,78789944,44%1335,94
Char Murat 91617,22675933,33%1249,72
AMBT 81374,44803966,67%1540,80
Versuchspanzer 5791311,33705944,44%847,41
Concept 1B 92266,33957944,44%1708,76
Type 89 I-Go/Chi-Ro282,13129850,00%149,75
BZ-75101783,88673837,50%1011,06
GSOR the TANK 9887,50686850,00%757,72
Object 777 Version II 91894,75977862,50%2017,18
Renault NC-311121,86171742,86%473,62
UDES 15/16102210,57734742,86%1771,74
Coccodrillo 102117,86843757,14%1651,51
Object 752 91539,57775742,86%979,56
MTLS-1G14 3204,57337757,14%794,18
Type 5 Ka-Ri 81368,29874785,71%1248,38
LTP 373,86121757,14%224,25
VCS 6x6 TS 90 9852,86774771,43%1165,23
Pvlvv fm/422163,33169633,33%490,12
T18 HMC397,17147650,00%271,10
HWK 1281037,67395650,00%1981,40
Pawlack Tank6364,0031760,00%284,94
T-34 with L-11 4468,33616666,67%1744,35
H3 91341,83778650,00%1008,34
Jagdtiger Prototype 81028,33645650,00%821,63
KV-5 81298,83781650,00%1252,99
Ashigaru 102021,50433616,67%1131,86
59-Patton 81194,50589633,33%1352,67
112 81016,00900666,67%1197,83
M15/423250,00405580,00%876,27
WZ-1209576,20404520,00%265,80
T3092457,20974560,00%2249,95
BZ-5871027,00633540,00%1043,83
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,60253540,00%252,34
AMX 50 Foch (155) 101293,20709560,00%888,90
Pz.Kpfw. VII102327,00852540,00%1760,53
Vz. 62 Jasan 91965,80812560,00%1574,78
Stitch 8921,20476520,00%685,73
ISU-122S 71147,00765580,00%1613,61
Chrysler K 8676,20522540,00%510,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,40184540,00%134,88
Bretagne Panther 6728,60639580,00%1421,54
Kolohousenka1168,75225425,00%732,56
Renault FT132,0060425,00%0,00
M14/412109,25189425,00%141,12
SDT-58 Vlkodav 91581,25861450,00%1367,94
Universal Carrier 2-pdr2112,50158450,00%311,23
WZ-113G FT10885,0025540,00%245,57
Waffenträger auf E 100101072,25661450,00%553,89
AMX M4 mle. 54101161,00622425,00%469,56
ASTRON Rex 105 mm 8399,2516740,00%100,69
T1E6 213,7570425,00%1,71
Kame 91982,001004475,00%1811,25
T26E3 Eagle 7 71791,751041425,00%3439,54
Gonsalo 82134,25961450,00%2469,35
M4A1 FL 10 61236,00805450,00%2035,00
Lorraine 120 Alby 81372,50820450,00%1237,15
Buryan 92353,50949450,00%1650,58
LT vz. 352193,00276333,33%681,19
M22183,00217333,33%785,33
Renault Otsu1132,33325366,67%574,97
WZ-132-110869,6710483100,00%996,16
Black Prince II 7609,67772366,67%849,50
K-2 81272,67623333,33%1101,48
Loza's M4-A2 Sherman 6925,33602333,33%1375,39
Mars 8962,00923366,67%1022,24
Char Futur 4 92766,671023366,67%2846,55
Turán III prototípus 5718,33613366,67%1927,32
43 M. Toldi III 3276,00337333,33%1462,28
Yong Bing 91474,00686333,33%1027,44
Fiat 30001117,5014820,00%356,94
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,5026420,00%1495,34
Emil I8993,0010682100,00%1208,59
Renault FT AC2125,001962100,00%518,98
BZT-70 101361,00629250,00%716,63
Loyd Gun Carriage2134,00270250,00%872,20
T 54D 9801,00616250,00%523,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5516,0032220,00%844,99
IS-2 shielded 7629,00789250,00%637,17
ISU-122-2 8776,507992100,00%686,93
MKA 2614,008722100,00%3067,67
Char de transition 6630,507862100,00%1007,09
AMX ELC 901 6398,50518250,00%990,80
Excalibur 61019,006962100,00%1549,71
T78 61058,0010012100,00%1780,47
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5119,00364250,00%119,15
SPHT 91531,50841250,00%1034,91
OCP Peacekeeper 91124,50794250,00%805,62
Strv fm/21112,004410,00%0,00
Strv m/382196,002341100,00%1022,21
DBV-152 101057,009771100,00%635,39
Jagdpanther II80,008310,00%0,00
FV225 Collector 91040,0035910,00%452,88
Rheinmetall Begleitwagen 3288,004921100,00%526,49
Kanonenjagdpanzer 2 8873,009091100,00%804,57
Windhund 81609,0010261100,00%1782,35
AM 39 Gendron-Somua 2142,0027310,00%296,65
56TP 80,005251100,00%261,00
Carro da Combattimento 45 t 10429,0033010,00%6,70
Vickers MBT Mk. 3 10374,0025810,00%0,00
Škoda T 56 80,005731100,00%261,00
Husarz 80,0027810,00%0,00
Ambassador 92173,0012381100,00%1716,49
Großtraktor - Krupp 3756,0012121100,00%3612,37
113 Beijing Opera 10904,0039010,00%343,33
Nergal 8353,007291100,00%314,47
T-115 5587,006501100,00%878,03
Chi-Go 71344,0036310,00%1252,55
Fantôme 91419,0043510,00%925,23

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.11.2025
Lähti: 4.12.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.3.2020
Lähti: 7.11.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 31.3.2020
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.10.2018
Lähti: 31.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.10.2018
Lähti: 28.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.3.2019
Lähti: 6.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.11.2018
Lähti: 5.2.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.3.2019
Lähti: 22.4.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.12.2019
Lähti: 29.3.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.2.2019
Lähti: 24.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2018
Lähti: 16.7.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.5.2018
Lähti: 28.5.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2018
Lähti: 7.5.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 10.2.2018
Lähti: 27.4.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.2.2017
Lähti: 8.2.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.9.2016
Lähti: 19.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.8.2016
Lähti: 11.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.2.2015
Lähti: 26.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.1.2015
Lähti: 17.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.9.2014
Lähti: 18.1.2015