__Rumek__

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.4.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7449700153
Ø Taso8,160,000,0010,56
Voitot3608548,44%00,00%00,00%8454,90%
Häviöitä3757450,44%00,00%00,00%6844,44%
Tasapelejä8381,12%00,00%00,00%10,65%
Taisteluja selvitty1724423,15%00,00%00,00%3522,88%
Vaunuja tuhottu544000,7300,0000,001170,76
Tuhoamissuhde0,950,000,000,99
Vaunuja havaittu1038551,3900,0000,002231,46
Vahinkoa aiheutettu980,570,000,001.423,11
Valtauspisteitä777321,0400,0000,002671,75
Puolustuspisteitä364030,4900,0000,00960,63
Kokemus429,810,000,00586,38
WN7947,980,000,001031,17
WN81048,180,000,001239,20
Yhteensä
Taisteluja74497
Ø Taso8,16
Voitot3608548,44%
Häviöitä3757450,44%
Tasapelejä8381,12%
Taisteluja selvitty1724423,15%
Vaunuja tuhottu544000,73
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1038551,39
Vahinkoa aiheutettu980,57
Valtauspisteitä777321,04
Puolustuspisteitä364030,49
Kokemus429,81
WN7947,98
WN81048,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja153
Ø Taso10,56
Voitot8454,90%
Häviöitä6844,44%
Tasapelejä10,65%
Taisteluja selvitty3522,88%
Vaunuja tuhottu1170,76
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu2231,46
Vahinkoa aiheutettu1.423,11
Valtauspisteitä2671,75
Puolustuspisteitä960,63
Kokemus586,38
WN71031,17
WN81239,20
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja189000
Voitot6835,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11862,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,59%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3216,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1120,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu2121,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.535,530,000,000,00
Valtauspisteitä210,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3131,6600,0000,0000,00
Kokemus444,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja189
Voitot6835,98%
Häviöitä11862,43%
Tasapelejä31,59%
Taisteluja selvitty3216,93%
Vaunuja tuhottu1120,59
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu2121,12
Vahinkoa aiheutettu1.535,53
Valtauspisteitä210,11
Puolustuspisteitä3131,66
Kokemus444,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot433,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä758,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty325,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu121,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu679,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus391,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot433,33%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu60,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu121,00
Vahinkoa aiheutettu679,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus391,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot423,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1376,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty317,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu150,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu636,470,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,1800,0000,0000,00
Kokemus216,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot423,53%
Häviöitä1376,47%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty317,65%
Vaunuja tuhottu60,35
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu150,88
Vahinkoa aiheutettu636,47
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,18
Kokemus216,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10522000
Voitot526049,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä522949,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä330,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty342032,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu74090,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu111321,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.004,740,000,000,00
Valtauspisteitä176041,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä378543,6000,0000,0000,00
Kokemus512,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10522
Voitot526049,99%
Häviöitä522949,70%
Tasapelejä330,31%
Taisteluja selvitty342032,50%
Vaunuja tuhottu74090,70
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu111321,06
Vahinkoa aiheutettu1.004,74
Valtauspisteitä176041,67
Puolustuspisteitä378543,60
Kokemus512,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2089000
Voitot85841,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä117956,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä522,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty57227,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu12690,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu20250,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.127,110,000,000,00
Valtauspisteitä35291,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40211,9200,0000,0000,00
Kokemus459,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2089
Voitot85841,07%
Häviöitä117956,44%
Tasapelejä522,49%
Taisteluja selvitty57227,38%
Vaunuja tuhottu12690,61
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu20250,97
Vahinkoa aiheutettu1.127,11
Valtauspisteitä35291,69
Puolustuspisteitä40211,92
Kokemus459,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26940018
Voitot128347,62%00,00%00,00%844,44%
Häviöitä139251,67%00,00%00,00%1055,56%
Tasapelejä190,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty69525,80%00,00%00,00%527,78%
Vaunuja tuhottu17510,6500,0000,00120,67
Tuhoamissuhde0,880,000,000,92
Vaunuja havaittu22630,8400,0000,00130,72
Vahinkoa aiheutettu1.766,980,000,001.930,28
Valtauspisteitä23060,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15680,5800,0000,0080,44
Kokemus638,370,000,00703,17
Yhteensä
Taisteluja2694
Voitot128347,62%
Häviöitä139251,67%
Tasapelejä190,71%
Taisteluja selvitty69525,80%
Vaunuja tuhottu17510,65
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu22630,84
Vahinkoa aiheutettu1.766,98
Valtauspisteitä23060,86
Puolustuspisteitä15680,58
Kokemus638,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja18
Voitot844,44%
Häviöitä1055,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty527,78%
Vaunuja tuhottu120,67
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu130,72
Vahinkoa aiheutettu1.930,28
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä80,44
Kokemus703,17
Anzeigen

Vaunut (158)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 13 909673,74455473550,18%972,18
T92 HMC101195,24390464447,22%1079,06
T110E4101647,90453428745,44%1173,37
IS-7101382,14473424146,55%1042,18
M18 Hellcat6635,20375367449,56%1163,85
Grille5561,44310363253,25%1411,80
Bat.-Châtillon 25 t101674,51511351448,89%1481,51
Panhard EBR 10510658,57473300145,62%570,07
VK 16.02 Leopard5153,94266282249,04%327,27
IS-381079,03500233750,11%1245,88
AT 25390,19337220854,21%966,32
Progetto M40 mod. 65101428,58519195947,06%1015,97
AMX 13 105101077,89468166947,21%1162,90
P.44 Pantera81023,41533147148,20%1268,89
Matilda4420,75331138556,53%1421,10
Jagdpanzer E 100101642,53506134148,32%1106,27
Emil I81220,97541122451,55%1472,23
Cromwell6630,24469112054,02%1379,68
UDES 0381014,98436111746,91%1094,51
Leopard 1101319,49508111446,32%911,16
Bat.-Châtillon 12 t8749,9150096651,04%1528,68
Object 430U101610,1556593852,13%1314,69
Object 705A101744,4058975149,00%1357,17
Super Conqueror101709,1058572347,58%1243,91
T-109758,6841071844,01%507,66
Tiger I7402,4729669745,34%292,18
Vz. 55101600,2556565848,33%1113,09
T3091071,8339963643,87%775,63
60TP Lewandowskiego101770,3360757449,65%1310,59
CS-63101267,9855656348,85%881,43
AMX M4 mle. 49 Liberté 81030,5860555149,00%1239,61
Manticore10697,2449349446,96%636,52
T28 Prototype8830,0038946849,36%802,15
Object 907 101578,0060946151,19%1153,79
Maus101653,2165945349,01%1253,56
M53/M5591314,6740245147,23%1444,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91232,1650945050,44%1302,96
Kranvagn101584,4654142941,03%1102,45
Jagdpanther7385,5025141045,37%304,44
Strv 103B101516,5052040446,29%1009,28
M40/M4381008,6737940247,26%1133,47
KV-856382,5228439645,45%451,30
O-Ho81009,8448739647,98%1060,62
Jagdpanzer IV6246,9220039540,00%179,71
IS7440,1332238447,92%411,28
T25/27592,2934833044,55%714,83
BZ-75101764,6862032243,48%1249,66
Object 268 Version 4101496,4049531847,17%913,56
Tiger II8476,3432630342,24%297,17
AMX 13 757234,5934129844,97%269,49
T1 Cunningham179,9616628549,12%329,22
AMX 12 t6140,4326428344,88%145,97
VK 36.01 (H)6238,4024324849,19%209,15
FV230 Canopener101560,8563624352,67%1016,01
M127736,0635623845,80%921,86
Churchill I5469,3335222751,10%1011,80
AMX 50 Foch B101584,9251522449,55%1005,92
T 55A 91202,8047322043,64%1037,71
Panhard EBR 909530,3151521948,86%609,46
VK 28.01665,4321420839,42%21,89
MS-114,092620250,00%78,28
StuG III Ausf. G5176,4016919945,73%189,52
Renault FT15,612218743,85%30,33
T110E3101673,9958218549,73%1097,62
AMX 50 B101507,8149418346,45%1011,06
Sturmpanzer I Bison373,379717844,94%47,71
AS-XX 40 t111366,6161717746,89%916,68
Leichttraktor15,852417146,20%49,54
53TP Markowskiego81181,4454716742,51%1334,89
M446559,0030016648,80%879,58
KV-15273,7024315942,77%358,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5163,2919815349,02%242,78
M415373,5225315251,32%523,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4108,2014214450,00%103,48
Leo7778,9540313449,25%1299,91
Prototipo Standard B91051,6446512940,31%747,57
TNH T Vz. 5191072,1246512941,09%729,96
Ikv 90 Typ B7710,5637512545,60%975,67
T110E5101819,5277412352,03%1443,12
Renault NC-3115,312612134,71%0,00
T95/FV4201 Chieftain 101782,4859711656,03%1181,50
O-I6734,4647210155,45%1301,13
Sturmpanzer II4177,931409847,96%425,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.496,421769850,00%145,62
T376330,483529750,52%762,58
AMX ELC bis5142,272739158,24%370,60
M10 Wolverine5347,032608947,19%656,46
T-284120,361488547,06%167,71
T404217,422058547,06%405,62
M-V-Y101349,995998441,67%762,22
T-26245,701018248,78%71,40
Pz.Kpfw. II237,291327844,87%40,29
Pz.Kpfw. II Luchs424,291197345,21%53,73
T-34-85M 6597,844216152,46%913,53
Alecto4199,202095945,76%366,18
TNH 105/100081126,156455244,23%1337,46
M56 Scorpion 7906,544485050,00%1373,68
Hummel6254,631584930,61%81,29
Renault FT AC2101,521504456,82%299,49
Hotchkiss EBR7291,513844348,84%410,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3112,211544250,00%234,49
Vickers Medium Mk. I130,02594131,71%0,10
FV224 Chopper7776,166363748,65%840,51
Object 277101656,315433231,25%1079,56
Marder II391,611503158,06%170,10
Churchill VII6642,895562744,44%973,11
Renault Otsu170,171912356,52%192,22
FV227 Conceiver8985,045912334,78%842,86
T28 Concept 7683,963562343,48%775,37
T-46345,001042231,82%0,00
Ikv 65 Alt II6448,053202259,09%776,37
Type 5 Heavy101457,825512250,00%812,50
Super Hellcat 7505,423501931,58%478,08
M374195,892231855,56%581,60
Panzerjäger I251,001061656,25%132,59
T-448488,154081353,85%501,66
Škoda T 256406,272901136,36%457,30
IS-6 8670,303451040,00%461,13
KR-1111549,33714966,67%1052,01
Strv 103-091049,50391850,00%755,78
Valentine AT4219,88224850,00%515,13
P26/404107,67221633,33%13,64
P.43 bis6375,00518650,00%558,06
T-45 295,17114616,67%189,62
Strv m/38286,20162540,00%120,67
Hotchkiss H35216,0042560,00%158,70
Light Mk. VIC 216,60108540,00%17,44
Renault UE 57316,2576450,00%87,48
Panhard AML Lynx 6x68359,50409475,00%560,71
T-50-2 6112,5012640,00%3,93
TOG II* 6723,25484475,00%1283,67
T7 Combat Car 241,00100425,00%1,14
Pvlvv fm/42252,337530,00%0,00
AT 86208,3315730,00%71,26
LTP 325,00122366,67%242,37
Pz.Kpfw. 35 (t)280,502622100,00%430,79
4TP1326,50350250,00%1804,26
M2 Light277,50145250,00%143,99
Panhard AMD 178B6623,50283250,00%2044,71
T2 Light Tank 20,002782100,00%261,00
L-60 274,00231250,00%251,31
StuG IV 5347,5017520,00%671,48
Strv fm/211126,0012010,00%485,42
TKS z n.k.m. 20 mm 2138,003511100,00%830,63
7TP2165,002011100,00%614,45
T1 HMC2141,002751100,00%932,57
Ikv 10350,006010,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr2145,001731100,00%660,85
Object 43092184,006261100,00%1750,50
AMR 35 2517,006351100,00%3782,51
T-116 3356,003051100,00%1904,50
M24E2 Super Chaffee 60,002721100,00%261,00
Strv S1 8383,009610,00%73,42
Tetrarch 243,007410,00%0,00
Chrysler K 81256,0029210,00%992,16
Char Futur 4 9811,0030110,00%350,86
AE Phase I 91591,0033910,00%984,41
43 M. Toldi III 3141,0018610,00%372,82

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.4.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.4.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.11.2017
Lähti: 23.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.11.2017
Lähti: 25.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.2.2015
Lähti: 2.4.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.10.2017
Lähti: 17.10.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 26.4.2020
Lähti: 28.2.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.5.2015
Lähti: 6.5.2015
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 10.5.2015
Lähti: 4.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2016
Lähti: 9.1.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 4.9.2017
Lähti: 11.10.2017