__Johnny_Dogs__

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.7.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29820182964
Ø Taso6,817,567,488,19
Voitot1531951,37%1477,78%2172,41%3859,38%
Häviöitä1396446,83%422,22%827,59%2640,63%
Tasapelejä5371,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty987533,12%1055,56%1241,38%2031,25%
Vaunuja tuhottu272220,91191,06280,97470,73
Tuhoamissuhde1,362,381,651,07
Vaunuja havaittu246520,8350,2890,31440,69
Vahinkoa aiheutettu963,17989,11977,66993,91
Valtauspisteitä108780,36623,44622,14630,98
Puolustuspisteitä125320,4200,0000,0000,00
Kokemus622,58814,44761,00688,31
WN71116,371197,581152,20967,32
WN81437,691243,591315,211213,89
Yhteensä
Taisteluja29820
Ø Taso6,81
Voitot1531951,37%
Häviöitä1396446,83%
Tasapelejä5371,80%
Taisteluja selvitty987533,12%
Vaunuja tuhottu272220,91
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu246520,83
Vahinkoa aiheutettu963,17
Valtauspisteitä108780,36
Puolustuspisteitä125320,42
Kokemus622,58
WN71116,37
WN81437,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja18
Ø Taso7,56
Voitot1477,78%
Häviöitä422,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1055,56%
Vaunuja tuhottu191,06
Tuhoamissuhde2,38
Vaunuja havaittu50,28
Vahinkoa aiheutettu989,11
Valtauspisteitä623,44
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus814,44
WN71197,58
WN81243,59
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja29
Ø Taso7,48
Voitot2172,41%
Häviöitä827,59%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1241,38%
Vaunuja tuhottu280,97
Tuhoamissuhde1,65
Vaunuja havaittu90,31
Vahinkoa aiheutettu977,66
Valtauspisteitä622,14
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus761,00
WN71152,20
WN81315,21
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja64
Ø Taso8,19
Voitot3859,38%
Häviöitä2640,63%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2031,25%
Vaunuja tuhottu470,73
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu440,69
Vahinkoa aiheutettu993,91
Valtauspisteitä630,98
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus688,31
WN7967,32
WN81213,89
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot375,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä125,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty250,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu61,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde3,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.793,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.192,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot375,00%
Häviöitä125,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu61,50
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu1.793,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.192,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu257,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä94,5000,0000,0000,00
Kokemus215,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu257,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä94,50
Kokemus215,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja375000
Voitot16945,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20153,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10227,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1890,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu2710,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu478,250,000,000,00
Valtauspisteitä3700,9900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3080,8200,0000,0000,00
Kokemus288,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja375
Voitot16945,07%
Häviöitä20153,60%
Tasapelejä51,33%
Taisteluja selvitty10227,20%
Vaunuja tuhottu1890,50
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu2710,72
Vahinkoa aiheutettu478,25
Valtauspisteitä3700,99
Puolustuspisteitä3080,82
Kokemus288,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (200)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
VK 16.02 Leopard5637,57647419553,97%2577,82
Rheinmetall Skorpion G 81355,46680343951,29%1424,50
T675853,61625235655,14%2220,54
Progetto M35 mod. 46 81242,72732104251,15%1366,76
Crusader 5.5-in. SP7967,3058393857,68%1505,21
ASTRON Rex 105 mm 81415,2979592951,24%1541,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5793,7960392456,28%2413,24
Rhm.-Borsig Waffenträger81267,6864286447,11%1178,29
Bat.-Châtillon 155 58101154,6358682144,21%842,50
M446776,0958875351,39%1287,26
Char Futur 4 91579,7675069448,13%1303,02
FV3046767,9651159753,43%1375,01
Super Hellcat 7989,8365954052,04%1460,16
105 leFH18B2 5893,5663653958,81%1847,75
Krupp-Steyr Waffenträger 71093,9466550652,77%1591,36
Cobra 91402,2368243245,14%1129,17
Vz. 64 Blesk8942,5877736856,52%1679,35
FV4005 Stage II101322,8556236640,44%768,74
M18 Hellcat6907,9162436253,87%1628,40
ShPTK-TVP 100 81267,9667235645,51%1209,39
Cromwell6628,8847635354,11%1294,39
Škoda T 256752,5758630148,50%1430,41
Lorraine 155 mle. 518966,8361728449,30%973,82
T25/27992,5169426957,62%1465,94
Charioteer81272,2467825945,95%1441,07
Pawlack Tank61031,7172524250,83%1802,76
T297731,7643723855,88%836,78
ELC EVEN 90 8690,7969222551,11%1277,92
B.U.G.I.6910,6164921656,02%1672,05
SMV CC-6781185,4267121549,77%1201,84
Waffenträger auf Pz. IV91222,9758418649,46%892,77
M66519,6730817642,05%623,47
LPT-67 Šelma9961,5569117644,89%1262,43
KV-15413,0229316540,61%659,00
Vz. 71 Tesák101066,2871316046,25%1037,64
T328708,9345915853,16%649,57
FV4004 Conway91365,8760315040,67%1003,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91781,4181714748,30%1835,70
AMX 13 F3 AM6658,3856714056,43%966,12
Progetto M40 mod. 65101524,1175213556,30%1185,89
UDES 14 Alt 581174,6068613447,76%1353,54
T-34-85 Rudy 6829,9066513454,48%1474,18
AMX 12 t6264,0229113050,00%524,31
Comet7496,7337412340,65%533,88
Bat.-Châtillon 12 t8485,9558812349,59%708,71
Type 5 Chi-Ri7900,5269011753,85%1402,01
AMX 13 757479,9142911338,05%748,04
AMX 13 57 7650,4168510945,87%1253,99
Prototipo Standard B91299,7565310644,34%1052,65
Grille 15101551,5064710652,83%1009,83
TVP T 50/51101421,0267910150,50%1022,09
T376618,7764510053,00%1934,84
Bat.-Châtillon 155 5591181,356459941,41%1046,44
AMX ELC bis5270,532909151,65%779,08
KV-1S6339,472598846,59%403,50
Leo7947,877108757,47%1512,16
Crusader6268,042118433,33%524,89
P.44 Pantera8983,195918041,25%1105,54
T1 Heavy5357,693377754,55%629,78
Ares 7581108,187327750,65%1226,38
KV-856286,632437642,11%213,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4270,922377448,65%565,22
Challenger71130,456637350,68%1503,15
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6559,345607349,32%1317,70
Bat.-Châtillon 25 t101359,756607241,67%885,29
Panhard EBR 75 (FL 10) 8580,796137252,78%877,39
Škoda T 245261,662397048,57%569,92
VK 30.02 (D)71047,257055742,11%1558,22
VK 28.016473,454925648,21%1310,32
T78 61064,957075644,64%1504,90
AMX 50 10081218,287335448,15%1298,90
M10 RBFM 5698,215955350,94%1408,72
P.43 ter7715,005975250,00%989,74
ST vz. 394175,141964938,78%306,68
T-284280,472964957,14%892,77
Škoda T 177771,277354957,14%1715,00
Covenanter5222,592734942,86%607,17
Type 95 Heavy4116,091394746,81%177,92
M3 Lee4240,092434452,27%835,56
Ares 8591494,678044353,49%1355,82
AMX 40498,832384250,00%202,08
Pz.Kpfw. II Luchs4425,085563764,86%1903,09
Strv 746960,746413548,57%1980,81
P.43 bis6593,795353452,94%1052,15
Emil I81095,886423342,42%1041,53
Lorraine 155 mle. 507753,676153351,52%924,17
Bishop5781,185073354,55%1803,02
T28 Prototype8788,035803253,13%742,24
AEC Armoured Car5729,325283141,94%1568,55
Bat.-Châtillon Bourrasque 81447,198083141,94%1612,07
Hummel6733,625762962,07%1175,98
Achilles6958,765622944,83%1770,76
VK 30.02 (M)61110,158242762,96%2515,80
Staghound Mk. III6790,896382744,44%1248,57
KV-26491,465022657,69%723,93
Marder II3137,841712564,00%384,80
Object 430U101423,885732536,00%825,22
King Tiger (Captured) 71126,848112564,00%1680,94
Semovente M415658,004572343,48%1448,11
Sturer Emil7495,484362352,17%533,88
Panhard AMD 178B6341,875612378,26%973,75
LT vz. 383168,822032254,55%589,81
Ikv 723118,271022245,45%137,54
Centurion Mk. I8638,236132259,09%743,02
T-463134,902392050,00%446,71
Type 91 Heavy327,501002040,00%15,37
Char Mle. 75 9688,656492050,00%806,05
StuG III Ausf. G5109,161371936,84%0,00
Jagdpanther71362,898311963,16%2490,62
Strv m/40L348,53731729,41%0,00
Pz.Kpfw. II2155,942181752,94%557,96
Ikv 1035517,414041741,18%1131,93
T-262131,121651741,18%454,69
Durchbruchswagen 24360,353011723,53%850,75
Strv m/425432,134141643,75%1004,00
TVP VTU Koncept8708,005761643,75%693,18
Pz.Sfl. IVc5393,003271650,00%726,90
Lago4351,214301450,00%1208,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E3257,292681450,00%806,18
Nashorn6754,795851471,43%1367,01
Wespe379,461091346,15%94,79
P.435305,503621233,33%581,63
Ikv 65 Alt II6446,333781250,00%662,62
T57 Heavy101967,838231250,00%1404,45
Lorraine 39L AM369,4550119,09%2,27
VK 30.01 (P)6506,105101040,00%588,80
Centurion Action X101329,805791040,00%780,72
T-45 2205,902531050,00%990,78
FV1066 Senlac 8470,906441050,00%706,01
LT vz. 35298,00162944,44%250,75
Sav m/434248,22343966,67%705,58
Cruiser Mk. III3156,56202933,33%530,28
25TP KSUST II5490,00489862,50%1167,06
M7 Priest399,1393837,50%22,26
M415402,88381862,50%630,81
AMX 383217,75272850,00%662,60
T698917,00587850,00%930,53
Renault R35250,50119837,50%0,00
Kunze Panzer 91246,00744862,50%1119,05
T1 Cunningham176,1492728,57%194,79
Sexton II361,57110742,86%35,32
Hotchkiss EBR7340,29729771,43%748,13
Ares 90101286,86550728,57%617,28
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8593,57777771,43%711,89
T26E5 8573,71652742,86%433,41
Progetto CC55 mod. 548651,00641650,00%544,20
T-448611,17672666,67%814,33
M2 Medium Tank3197,00399666,67%791,83
M5 Stuart4689,50483633,33%2002,83
Cruiser Mk. IV4227,50333650,00%641,37
T-34 shielded 5667,83656650,00%1703,80
Wz. 64GC Bzyg 101971,001060683,33%1323,20
14TP4665,60578560,00%2852,31
Leichttraktor192,80177560,00%370,69
Sherman III5444,00526560,00%1170,04
FV601 Saladin8975,00567540,00%1020,33
Kpz. Erich Konzept I 91498,80801580,00%1123,51
AS-XX 40 t111115,00706560,00%773,45
Tetrarch 2251,00208540,00%1323,01
StuG IV 5789,40498540,00%2360,51
MS-1157,50123450,00%119,33
Panzerjäger I2108,75117425,00%157,55
DS PZInż5843,25549450,00%2124,90
UDES 038519,00344425,00%222,43
Type 586511,75448425,00%753,71
T2 Medium Tank2119,75192475,00%640,77
KPz 3 Projekt 07 HK 9918,50670450,00%675,38
T-29 3227,25384475,00%879,39
L-60 2327,00562450,00%1944,98
AT 15A 7835,75619450,00%1034,06
SU-100Y 6261,00278425,00%120,47
BT-2273,67164366,67%316,64
Pvlvv fm/4229,67130366,67%261,00
M374300,67239333,33%877,71
T54E191338,6739530,00%864,11
Convert. Medium Tank T3 3105,6717930,00%49,87
Object 283 9786,67425333,33%478,77
Spähpanzer SP I C7260,505132100,00%465,11
Gabler’s Destroyer 5337,0033320,00%852,90
T28 Concept 7885,0038920,00%960,29
Kolohousenka1157,002501100,00%791,24
Strv fm/211273,004521100,00%1897,51
Renault FT174,002611100,00%434,34
Renault Otsu167,002410,00%40,13
Konštrukta T-34/1007755,007731100,00%1047,87
Progetto C50 mod. 6691670,0055710,00%1083,56
SU-182158,0014110,00%654,59
SU-86737,0022810,00%844,45
Type 89 I-Go/Chi-Ro2280,003101100,00%1284,54
BZ-1668410,0027610,00%138,83
Loyd Gun Carriage2134,001771100,00%959,07
G.Pz. Mk. VI (e)2140,001961100,00%804,52
Windhund 81476,0058210,00%1405,18
IS-2 shielded 7418,0023010,00%203,31
KV-1SA 5431,0029310,00%541,58
AMX 13 (FL 11) 5103,0035110,00%33,11
T26E3 Eagle 7 72412,0012451100,00%4345,56
Churchill Crocodile 6152,0027210,00%0,00
Nergal 8686,0031210,00%364,65
Chi-Go 71864,0074410,00%2662,01

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.7.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.7.2019
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.7.2019
Lähti: 5.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.1.2017
Lähti: 26.3.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.8.2017
Lähti: 13.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.8.2016
Lähti: 5.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.9.2016
Lähti: 26.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.8.2016
Lähti: 26.8.2016