__4Qs__

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 6.11.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja723667722
Ø Taso8,0610,1410,149,32
Voitot3500648,37%342,86%342,86%836,36%
Häviöitä3636850,26%342,86%342,86%1359,09%
Tasapelejä9921,37%114,29%114,29%14,55%
Taisteluja selvitty1543321,33%00,00%00,00%313,64%
Vaunuja tuhottu520350,7200,0000,00140,64
Tuhoamissuhde0,910,000,000,74
Vaunuja havaittu866101,20101,43101,43190,86
Vahinkoa aiheutettu1.072,500,000,00898,55
Valtauspisteitä473220,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä192740,2700,0000,0000,00
Kokemus550,07458,86458,86607,27
WN7937,78113,99113,99518,86
WN81185,810,000,001413,07
Yhteensä
Taisteluja72366
Ø Taso8,06
Voitot3500648,37%
Häviöitä3636850,26%
Tasapelejä9921,37%
Taisteluja selvitty1543321,33%
Vaunuja tuhottu520350,72
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu866101,20
Vahinkoa aiheutettu1.072,50
Valtauspisteitä473220,65
Puolustuspisteitä192740,27
Kokemus550,07
WN7937,78
WN81185,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja7
Ø Taso10,14
Voitot342,86%
Häviöitä342,86%
Tasapelejä114,29%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu101,43
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus458,86
WN7113,99
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja7
Ø Taso10,14
Voitot342,86%
Häviöitä342,86%
Tasapelejä114,29%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu101,43
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus458,86
WN7113,99
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja22
Ø Taso9,32
Voitot836,36%
Häviöitä1359,09%
Tasapelejä14,55%
Taisteluja selvitty313,64%
Vaunuja tuhottu140,64
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu190,86
Vahinkoa aiheutettu898,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus607,27
WN7518,86
WN81413,07
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja149000
Voitot5738,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8859,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3926,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu930,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu2081,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.599,760,000,000,00
Valtauspisteitä1571,0500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä620,4200,0000,0000,00
Kokemus658,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja149
Voitot5738,26%
Häviöitä8859,06%
Tasapelejä42,68%
Taisteluja selvitty3926,17%
Vaunuja tuhottu930,62
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu2081,40
Vahinkoa aiheutettu1.599,76
Valtauspisteitä1571,05
Puolustuspisteitä620,42
Kokemus658,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu426,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus50,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu426,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus50,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu327,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus272,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu327,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus272,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus24,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus24,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja89000
Voitot4247,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4752,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2528,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu480,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu620,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.132,260,000,000,00
Valtauspisteitä2032,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4845,4400,0000,0000,00
Kokemus662,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja89
Voitot4247,19%
Häviöitä4752,81%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2528,09%
Vaunuja tuhottu480,54
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu620,70
Vahinkoa aiheutettu1.132,26
Valtauspisteitä2032,28
Puolustuspisteitä4845,44
Kokemus662,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1365000
Voitot68650,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä64647,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä332,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty47935,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8230,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu16021,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.025,160,000,000,00
Valtauspisteitä20491,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä16801,2300,0000,0000,00
Kokemus601,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1365
Voitot68650,26%
Häviöitä64647,33%
Tasapelejä332,42%
Taisteluja selvitty47935,09%
Vaunuja tuhottu8230,60
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu16021,17
Vahinkoa aiheutettu1.025,16
Valtauspisteitä20491,50
Puolustuspisteitä16801,23
Kokemus601,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja235000
Voitot10745,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12653,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6628,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1250,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu3421,4600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.427,970,000,000,00
Valtauspisteitä3121,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä500,2100,0000,0000,00
Kokemus697,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja235
Voitot10745,53%
Häviöitä12653,62%
Tasapelejä20,85%
Taisteluja selvitty6628,09%
Vaunuja tuhottu1250,53
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu3421,46
Vahinkoa aiheutettu1.427,97
Valtauspisteitä3121,33
Puolustuspisteitä500,21
Kokemus697,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (381)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 7771,14453230346,46%1036,33
ELC EVEN 90 8727,74703209552,79%1525,77
Grille 15101950,97575162049,20%1442,56
Bat.-Châtillon Bourrasque 81459,50771151353,34%1793,07
T499821,40513142548,28%1095,98
AMX 13 909899,88588142451,40%1435,90
M53/M5591440,83609125850,79%1544,38
T92 8607,90637116747,56%1085,80
T3091445,05556109047,06%1227,00
Panhard EBR 105101074,72675107247,95%1249,25
T-34-856487,83355102848,25%837,98
FV201 (A45) 7692,1844996645,86%873,90
M40/M4381139,9449794949,21%1334,08
Object 705A101818,1872690147,06%1352,54
Jagdpanzer E 100101827,0259289849,89%1275,05
IS7697,5445181246,31%818,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91296,0254376151,91%1372,87
T-448801,0950575949,28%1015,04
IS-381007,8150575146,60%1040,47
Bat.-Châtillon 155 5591134,8747865947,95%1147,95
Bat.-Châtillon 25 t101662,8858164840,43%1316,07
KV-26688,7843563953,21%1280,96
IS-7101534,5763762747,69%1115,09
Leopard Prototyp A91794,2675262452,08%1732,57
Strv S1 81511,9763862251,29%1639,67
ISU-1528848,6639860742,34%730,22
Char Futur 4 91881,6278360252,66%1804,11
M41 Walker Bulldog8522,6144958143,72%797,18
T-1091191,6156857046,32%1060,11
FV4005 Stage II101687,9456557049,47%1229,46
Object 703 Version II 81507,1292855954,20%1768,36
Bat.-Châtillon 155 58101221,8352755344,67%1075,29
S-517438,2327451744,87%353,85
Lorraine 155 mle. 518894,8039851447,47%985,38
M10391250,6361449947,09%1076,15
IS-27745,8444848948,47%900,92
Rhm.-Borsig Waffenträger8979,6642647543,37%851,45
Bat.-Châtillon 12 t8877,1661945854,80%1978,52
AMX 13 F3 AM6495,6427144944,99%601,93
AMBT 81572,4584344453,15%1887,04
SU-1006312,2928343548,51%359,52
Type 586422,5336743243,75%655,64
T376353,0140543249,07%819,46
Waffenträger auf Pz. IV91346,5251542946,39%1054,24
T-34-17655,7646541452,66%932,75
Object 268101842,7255240547,16%1200,90
Object 70491231,0548240444,80%834,88
KV-856253,1125740344,42%189,62
Object 261101425,7859439346,82%1171,58
60TP Lewandowskiego101936,8272838547,79%1327,33
M60 102012,3971138149,08%1740,44
AMX 12 t6345,6134537947,49%771,02
M127693,8635437652,66%870,24
O-I6918,6652437252,15%1787,92
T-1506410,0131936646,45%524,85
T28 Prototype8839,6241836245,03%729,75
Object 140101723,9868436048,33%1393,61
Lorraine 155 mle. 507613,1929035943,45%626,77
AMX 13 105101258,0651935244,60%1332,10
TVP T 50/51101948,7673935049,14%1622,33
T-549847,4154535042,29%661,73
AMX 30 1er prototype91599,9169035052,29%1636,24
T297576,3843533848,22%546,59
SU-1527407,6835433444,91%342,62
VK 30.01 (P)6373,0334933349,85%486,27
VK 45.02 (P) Ausf. A8784,8146632645,40%769,84
AE Phase I 91653,8978132349,23%1490,82
Super Conqueror101952,5080531750,16%1493,76
WZ-132A9809,3546931645,25%1001,86
VK 168.01 (P) 81008,7959031451,59%1126,75
Object 43091823,4960131254,17%1925,74
Object 279 early 102542,5796831256,41%1872,58
AMX ELC bis5242,3026631046,77%677,02
Cromwell6302,8126730947,90%403,60
T-345106,4020130746,25%69,05
KV-15248,4224030642,48%278,21
T25/27537,3934130438,82%525,85
AMX 13 757433,8343330247,35%778,80
KV-37376,6533029446,94%270,18
T328980,4655728246,45%993,73
Jagdtiger91810,0253927848,92%1630,09
WZ-1328791,5847027551,27%1449,66
M54 Renegade 81508,1885327551,64%1665,81
Vz. 55102017,2871927244,12%1361,14
T92 HMC101626,7258426350,95%1411,41
AMX M4 mle. 54102061,3578126050,77%1576,91
121B 101659,8267625850,00%1297,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91039,0658325240,87%766,34
Sturer Emil7582,1432524147,72%653,90
Maus101417,1767223757,38%1075,61
T110E5101387,9361523636,86%819,98
STG Guard 81111,8061823551,49%1267,58
Manticore101115,9977223449,57%1310,73
Prototipo Standard B91415,8171723348,93%1226,76
Type 6191377,4472823248,28%1268,76
Cobra 91986,7982122954,59%2003,66
Jagdpanther II81102,5849722244,59%1007,86
Object 268 Version 4102120,5976521852,75%1612,74
Lorraine 40 t 81618,3383821854,59%2117,26
KV-1S6215,4622121741,47%123,51
T675284,1927221348,36%473,57
M18 Hellcat6286,3125820940,19%224,44
Leopard 1101603,5357220939,23%1055,70
Škoda T 256525,3042120643,69%910,41
Object 260 101957,4876120645,63%1366,28
Panhard AML Lynx 6x68753,1366420550,73%1397,06
GSOR 1008 81908,7992820059,50%2327,86
T110E4101987,9869019451,03%1423,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3134,3426519151,83%556,72
T28 Concept 7766,2252519049,47%1018,04
T-832 81646,2889718951,85%1808,59
Jagdpanther7735,7441618752,94%903,99
Type T-345255,1032018748,13%538,41
50TP Tyszkiewicza91394,5864418450,54%1203,59
M446483,9227318346,45%707,11
T-34-28802,5056518046,11%947,65
Object 430U101568,0357518043,33%1138,70
Pz.Kpfw. VII101537,2970417448,85%1025,94
SU-855113,1317217352,02%124,38
AMX 30 B101239,8657017350,87%912,05
Tiger (P)7517,2447517245,93%512,00
Škoda T 5091285,4865717043,53%1064,91
Chimera 81492,4974416953,85%1595,29
StuG III Ausf. G5181,4018816844,64%192,11
122 TM 81261,4372916847,62%1288,03
WZ-12091030,9967416650,60%970,67
T-437503,7548316649,40%655,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.494,6417916643,98%87,67
CS-63101642,1863716349,69%1212,74
Crusader672,2619516046,25%72,09
WZ-1317448,3049315951,57%855,75
CS-52 LIS 81718,4587315652,56%2190,12
T-804124,7817115143,05%241,51
T25 Pilot Number 1 8665,6243215141,06%662,46
UDES 1691490,5659714946,98%1335,86
Jagdpanzer IV6363,2731714645,21%480,85
59-166259,9237314538,62%471,56
UDES 15/16101749,6471314455,56%1342,23
HWK 30 8733,0357114349,65%1262,78
Kranvagn101967,7671513950,36%1450,96
T1 Heavy5174,7019913940,29%73,49
WZ-111 model 1-491170,1266813852,90%1043,56
T57 Heavy102249,6280213849,28%1711,68
Löwe 8797,6760413843,48%728,89
AMX 50 B101581,1464313748,18%1150,12
T-100 LT10856,7162613748,91%912,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5192,4725513644,12%278,59
Progetto M40 mod. 65101833,9478213554,81%1670,86
Rheinmetall Skorpion 81592,8179713552,59%1842,34
KV-137311,5139113441,04%235,68
Nashorn6409,1128213444,03%466,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4139,9717213348,87%183,39
Matilda IV 5417,1738513243,94%1000,44
M66255,3523613043,85%152,88
1108888,7552313053,08%964,80
E 100101493,1258013041,54%945,98
GSOR 3301 AVR FS9681,9262313052,31%938,14
StuG IV 5307,9923413047,69%631,18
STA-18885,5267012650,79%1028,85
O-Ni7859,4256012647,62%1010,06
AMX 50 12091394,5667412546,40%1192,13
Obsidian 81531,59102612556,80%2492,98
Ho-Ri 3102387,9377412052,50%1682,92
O-I Experimental5634,5839511954,62%1283,78
T-103 81492,6373311846,61%1690,89
Object 590 91901,1891811656,03%1956,27
T 55A 91423,9568711548,70%1326,67
M415386,0125311436,84%397,82
Strv 103-091423,5066611450,88%1145,37
IS-6 8789,3561211442,11%707,41
Spähpanzer Ru 2519728,0962111339,82%918,41
Covenanter593,6717211249,11%117,48
TNH T Vz. 5191614,9279511148,65%1417,00
STB-1101497,7963011138,74%1031,55
P.44 Pantera81007,7672610955,96%1327,93
Concept No. 5102064,8370910441,35%1523,26
Strv 103B101692,9865410353,40%1195,81
CS-5991038,2356810245,10%810,38
AMX 50 Foch B102191,9769010145,54%1615,34
Object 277101554,726759945,45%1092,34
Emil II91537,688479854,08%1390,84
Pz.Kpfw. II Luchs4130,442029848,98%292,18
E 5091424,557899754,64%1332,83
Comet7339,853309633,33%264,22
WZ-111 model 5A101544,387209650,00%1164,03
T-54 ltwt.9765,517029650,00%994,65
HWK 128609,036859452,13%1045,08
WZ-114 91640,968639455,32%1562,70
Bofors Tornvagn 81588,458319344,09%1775,46
Charioteer8855,874899137,36%664,16
T-28477,311469047,78%76,94
Gonsalo 81797,999699051,11%2086,98
Pz.Sfl. IVc5248,932928843,18%347,58
CS-538882,325768751,72%1214,36
IS-M8880,025998636,05%758,06
K-91-PT 91555,957208656,98%1488,24
M3 Lee4107,731408339,76%112,88
FV215b 101614,876938342,17%1128,89
P.43 ter7805,616298047,50%1150,80
Centurion Action X102226,498218051,25%1885,20
Panther II81027,136458040,00%1147,98
Rheinmetall Panzerwagen10861,655798036,25%682,96
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8605,445407943,04%446,78
AMX 40498,161877753,25%229,34
Progetto C50 mod. 6691632,348497754,55%1574,84
Object 70591338,877487748,05%1195,38
FV4004 Conway91256,756027651,32%978,44
Kunze Panzer 91597,266007647,37%1376,69
Charioteer Nomad 81627,367667553,33%1715,03
Škoda T 245335,882837339,73%766,77
WZ-132-1101059,925327236,11%890,34
K-2 81200,868497252,78%1276,81
Object 283 91617,748247248,61%1759,67
UDES 0381151,496607156,34%1273,92
212A91659,967407146,48%1650,09
Type 63 81708,259357150,70%1916,36
T54E191174,866116936,23%796,57
LTTB8561,486296957,97%944,63
AMX 50 10081090,307026758,21%1179,01
M24 Chaffee5198,212686643,94%451,55
E 50 Ausf. M101770,486746445,31%1303,38
Hotchkiss EBR7637,416696464,06%1406,83
B.U.G.I.61226,898486159,02%2515,46
T77 81607,438746152,46%1936,14
EMIL 1951 81388,937706149,18%1541,74
53TP Markowskiego81107,475626051,67%1287,64
Object 752 92265,209676051,67%2191,38
VK 16.02 Leopard5242,602545752,63%680,60
BZ-6891491,477285742,11%1185,73
M8A1490,471915754,39%129,41
AltProto AMX 30 81411,638395743,86%1746,24
LHMTV8607,007005642,86%990,18
Type 6891781,209135558,18%1582,04
BZ-16681307,447785250,00%1653,67
M2 Light2133,242095154,90%467,10
T110E3101544,924595038,00%829,84
Type 5 Chi-Ri7466,985414944,90%548,82
SU-26359,69964938,78%7,99
BZ-75101833,067774948,98%1396,27
SU-14-281263,387544858,33%1356,90
Type 95 Heavy4189,601944847,92%466,61
AMX AC mle. 488973,924914841,67%893,81
Controcarro 3 Minotauro102169,818744759,57%1709,57
M-V-Y102188,728854751,06%1690,27
M5 Stuart4125,072254643,48%127,25
VK 28.016602,287224663,04%2220,32
AMX 50 Foch91975,697784557,78%1731,31
VK 100.01 (P)81891,1110624564,44%2660,41
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81504,338534562,22%1900,34
Marder 38T4185,912564440,91%241,80
Tiger-Maus 91921,758484450,00%1920,77
TVP VTU Koncept8512,094764334,88%379,48
Spähpanzer SP I C7594,846864353,49%1203,88
CS-447983,367414264,29%1591,65
UDES 14 Alt 581228,075874245,24%1333,16
Bishop5491,762924261,90%1125,32
Rinoceronte101740,516094156,10%1338,60
Object 26391041,595644151,22%733,26
M5A1 Stuart468,732914057,50%162,28
P.43 bis6426,154633953,85%680,86
T-46393,151383946,15%185,16
M3 Stuart392,111613852,63%218,18
M2 Medium Tank3128,971443839,47%255,14
FV3046468,712803847,37%726,25
ARL 446411,163093759,46%658,06
Pz.Kpfw. 38 (t)357,111403751,35%93,88
T 54D 91673,057303745,95%1603,81
Strv 81 81053,325803762,16%1562,65
Emil I81177,116453636,11%1055,93
121101459,576173545,71%1014,80
Type 5781276,747083444,12%1218,73
LT vz. 383132,821863342,42%339,17
Panhard AMD 178B6477,454693342,42%1345,96
Cruiser Mk. IV480,781393253,13%118,97
LTG7497,666213250,00%855,39
SDP 60 Gonkiewicza92248,659333154,84%2170,07
Marder II3137,971403148,39%246,24
T-70389,871713161,29%264,51
P.435420,402933033,33%1003,90
SU-1018997,906583056,67%1092,39
T-29 3245,932543046,67%803,97
T56 GMC376,521072937,93%0,00
Patton the Tank 91111,726872944,83%997,06
ST vz. 394109,461402832,14%65,69
L-60 273,961862850,00%249,59
TT-130M 91538,447392737,04%1313,14
BT-7 artillery 3136,331592733,33%259,94
M26 Pershing81638,469202646,15%2368,14
Indien-Panzer8776,625192626,92%669,03
TNH 105/100081298,207522548,00%1511,62
Sav m/434116,381582429,17%39,47
IS-6 B 81406,255562441,67%1508,18
KR-1111629,047262437,50%728,36
SU-54103,481502352,17%157,37
AMX 383133,192092161,90%398,74
Cruiser Mk. III364,571312152,38%128,03
Object 274a 81202,677802152,38%1411,35
Type 71101400,658012060,00%968,28
MTLS-1G14 3263,002822055,00%1101,09
T-34 shielded 5548,534741957,89%1436,49
Panzerjäger I287,44911838,89%73,41
Type 4 Ju-To71167,286881833,33%1407,33
S35 CA5304,723671861,11%603,57
Pz.Kpfw. 35 (t)282,761071717,65%178,65
Type 2597 Chi-Ha3165,063111656,25%545,42
FV1066 Senlac 8723,006091637,50%1230,39
Caernarvon82020,8011451560,00%2844,42
AMX M4 mle. 457797,867631485,71%1085,56
IS-3A 81271,298381457,14%1221,11
43 M. Toldi III 3190,622491346,15%883,83
Pz.Kpfw. II2125,083461266,67%553,24
T-26297,331311250,00%329,02
T-60281,501551258,33%257,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,732011145,45%576,19
M22189,362911145,45%949,86
Konštrukta T-34/1007686,275091136,36%907,98
M-VI-Y91503,827261145,45%1300,76
Lago4134,501711050,00%240,72
SU-18236,00621030,00%0,71
FV230 Canopener101633,205361020,00%804,92
Leichttraktor1162,75235862,50%892,84
VK 30.02 (D)7948,63860862,50%1800,92
ARL V396129,50336850,00%121,86
Primo Victoria 81464,00835837,50%1849,62
Caernarvon Action X 81045,38778862,50%1332,39
Super Hellcat 7900,25698862,50%1396,52
Vickers Medium Mk. I150,86102742,86%22,12
Tiger I7971,29610728,57%1037,73
Strv m/40L3102,86153757,14%244,72
Pz.Kpfw. III Ausf. E3186,14194742,86%396,79
Somua SAu 404228,86284728,57%410,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61024,86686757,14%2951,29
Bretagne Panther 6650,29595771,43%1217,90
Hotchkiss H35272,00165683,33%336,57
G.Pz. Mk. VI (e)237,1789650,00%115,68
Strv m/382108,20176520,00%242,23
Grant4128,00175520,00%145,66
AT-1287,80101540,00%92,71
Renault UE 57399,80142560,00%225,23
Alecto4193,20171540,00%249,54
Pz.Kpfw. I236,60165560,00%205,35
MT-256567,60636580,00%1519,70
Panhard EBR 909511,00604560,00%648,54
Object 777 Version II 9389,60461520,00%38,19
Excelsior 5181,40208540,00%72,48
Excalibur 6550,20436540,00%625,06
T1 Cunningham115,7567425,00%0,00
Vickers Mk. E Type B236,25217475,00%261,00
MS-11101,25177450,00%419,87
T2 Medium Tank2119,50144450,00%489,29
Renault FT AC25,2549425,00%0,00
LT vz. 35283,33129333,33%134,84
T1 HMC256,672033100,00%307,70
Valentine3132,33192366,67%449,83
SU-76G FT4161,679130,00%84,66
Pz.Kpfw. II Ausf. G3290,00405366,67%1441,51
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81261,67941366,67%2038,92
M10 RBFM 5182,33410366,67%332,62
M14/412111,00153250,00%230,93
Vickers Medium Mk. III3263,00268250,00%998,93
Ikv 1035367,004722100,00%880,67
Tiger II81688,00861250,00%2156,51
Cruiser Mk. I159,50165250,00%121,15
Cruiser Mk. II220,003820,00%0,00
SDP 58 Kilana8822,50763250,00%678,19
T-34 with L-11 4382,00412250,00%1050,17
Kolohousenka170,001681100,00%357,14
Strv fm/211256,004801100,00%1650,44
Renault FT129,00971100,00%261,00
Matilda4381,0021310,00%743,19
Stuart I-IV3237,002911100,00%944,01
7TP2157,002271100,00%581,91
M374336,003791100,00%1085,18
M3G FT30,002110,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr20,002710,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5144,004731100,00%375,25
GSOR the TANK 9818,0031710,00%428,92
KV-1SA 5757,0010791100,00%1838,33
T-116 394,0015910,00%104,90
T-50-2 6205,0019410,00%232,61
Tiger 131 61385,009771100,00%2032,87

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 6.11.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 6.11.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.10.2024
Lähti: 24.10.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 17.10.2024
Lähti: 18.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.10.2024
Lähti: 13.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.2.2024
Lähti: 18.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.11.2023
Lähti: 13.2.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 8.1.2023
Lähti: 13.1.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 29.3.2023
Lähti: 15.4.2023
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 28.11.2022
Lähti: 6.1.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 25.1.2023
Lähti: 28.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.4.2023
Lähti: 15.5.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.1.2023
Lähti: 24.1.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.7.2023
Lähti: 13.11.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.7.2023