_TeeD_

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.6.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9495000
Ø Taso6,460,000,000,00
Voitot470149,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä472549,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä690,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty231124,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu74250,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu129691,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu777,330,000,000,00
Valtauspisteitä155951,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä49590,5200,0000,0000,00
Kokemus431,360,000,000,00
WN71040,310,000,000,00
WN81270,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9495
Ø Taso6,46
Voitot470149,51%
Häviöitä472549,76%
Tasapelejä690,73%
Taisteluja selvitty231124,34%
Vaunuja tuhottu74250,78
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu129691,37
Vahinkoa aiheutettu777,33
Valtauspisteitä155951,64
Puolustuspisteitä49590,52
Kokemus431,36
WN71040,31
WN81270,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.466,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus144,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.466,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus144,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä125,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu609,000,000,000,00
Valtauspisteitä4711,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus278,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä125,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu609,00
Valtauspisteitä4711,75
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus278,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu597,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus300,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu597,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus300,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu55,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu285,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus71,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu55,00
Vahinkoa aiheutettu285,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus71,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1121000
Voitot55649,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä56550,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41236,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8510,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu13251,1800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.129,110,000,000,00
Valtauspisteitä15061,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä57765,1500,0000,0000,00
Kokemus564,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1121
Voitot55649,60%
Häviöitä56550,40%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty41236,75%
Vaunuja tuhottu8510,76
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu13251,18
Vahinkoa aiheutettu1.129,11
Valtauspisteitä15061,34
Puolustuspisteitä57765,15
Kokemus564,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja156000
Voitot6742,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8655,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu970,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu2191,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu685,490,000,000,00
Valtauspisteitä1871,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2181,4000,0000,0000,00
Kokemus342,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja156
Voitot6742,95%
Häviöitä8655,13%
Tasapelejä31,92%
Taisteluja selvitty5233,33%
Vaunuja tuhottu970,62
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu2191,40
Vahinkoa aiheutettu685,49
Valtauspisteitä1871,20
Puolustuspisteitä2181,40
Kokemus342,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (115)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81113,9847095648,85%1258,73
M41 Walker Bulldog8635,2343237546,13%1128,40
AMX 50 B102275,2060637149,06%1885,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3241,5633635155,84%1435,74
AMX 50 10081172,5648432650,31%1352,68
Churchill III 5585,4857232653,37%1295,15
Cromwell6572,9542130753,75%1185,09
Type 64 6626,9652428049,29%1796,27
Cromwell B 6906,8971226559,62%2202,32
leKpz M 41 90 mm GF 8980,5357526445,08%1847,42
M4A3E8 Fury 6497,1236422946,72%907,43
T499761,8544720552,20%1041,20
M446556,6532120448,04%785,86
AMX ELC bis5420,6840817751,98%1538,12
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4452,5239717458,05%1308,61
AMX 13 909811,1746616650,00%1232,32
M18 Hellcat6610,5236816646,99%1018,73
AMX 50 12091636,2361216253,09%1719,60
IS-7101876,4359916248,77%1447,64
M24 Chaffee5254,7933516047,50%768,38
T-54 ltwt.91050,0663815949,06%1711,83
T376275,7130915646,15%553,28
Rheinmetall Skorpion G 81448,3663315050,00%1784,94
T-1506745,0240014546,90%1222,86
KV-15391,0229213551,11%699,05
ARL 446618,4037313048,46%981,42
IS-381623,4670311957,14%2213,36
Comet7665,2739611244,64%1034,79
M4A3E2 Sherman Jumbo6633,6336911241,96%1122,12
T3281533,9369910952,29%1951,09
T675337,5928210150,50%665,29
M4A1 Sherman5343,272849548,42%823,10
T-1091746,916289346,24%1634,16
Type 62 7683,045879054,44%1545,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81332,647019047,78%1709,31
M415380,722378844,32%470,82
KV-856499,913568144,44%655,77
T-345277,512378046,25%574,60
BDR G1 B5397,472707945,57%619,83
KV-26564,873257940,51%708,17
T26E4 SuperPershing 8579,883917644,74%567,65
KV-1S6447,823577256,94%788,19
T2971458,906676864,71%2213,18
M3 Lee4212,862226656,06%712,11
T-284121,261656250,00%195,38
A-20563,581576241,94%34,01
M127689,233256251,61%822,40
M8A14176,612055651,79%323,26
BT-7421,04915540,00%10,63
Pz.Kpfw. T 25 5351,983005547,27%759,38
KV-37987,354234639,13%1028,01
Pz.Kpfw. II Luchs4172,492454553,33%541,24
AMX 12 t6356,653504050,00%849,17
T-46344,171063551,43%109,16
Wespe3220,441973461,76%930,60
Alecto4280,162883246,88%625,14
E 25 7878,384363256,25%1188,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4245,652273158,06%572,94
M7 Priest3140,031273135,48%120,22
T56 GMC3101,841253138,71%91,82
D2366,531133033,33%0,00
ST vz. 394230,472413053,33%667,56
SU-76M479,761182937,93%2,16
M2 Medium Tank3129,711592842,86%282,27
T2 Medium Tank278,961382850,00%232,27
Vickers Medium Mk. III397,851262733,33%119,91
B1464,921262532,00%0,00
Škoda T 245330,572562343,48%782,03
T1 Cunningham1121,901492138,10%564,73
M5 Stuart4107,952722147,62%116,16
T-34-856643,114981952,63%1069,54
T-5491024,725201861,11%1065,72
BT-2293,18911723,53%189,56
T-26255,061151758,82%169,24
Marder II3193,941651650,00%474,25
Ikv 65 Alt II6748,863821464,29%1293,50
M374230,001891471,43%771,87
AT-1245,641081457,14%139,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91096,214801442,86%882,12
Type 3 Chi-Nu5649,855761353,85%2010,49
Pz.Kpfw. II261,001081330,77%1,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3170,621751346,15%383,28
M2 Light298,082721275,00%430,39
VK 16.02 Leopard5385,083111241,67%1245,54
Light Mk. VIC 2121,002031233,33%405,89
SU-855204,182071154,55%330,55
AMX 38354,821581163,64%219,82
TOG II* 6470,64200119,09%469,06
M3 Stuart3130,301851050,00%387,60
D1235,401001040,00%0,00
Vickers Medium Mk. II253,3386955,56%140,15
Leichttraktor1111,568290,00%323,10
M48A5 Patton103747,891293966,67%4616,68
Chi-Ni249,25103875,00%261,00
T1 HMC260,75100862,50%287,42
T3 HMC241,88117862,50%192,56
Pz.Kpfw. I272,75146837,50%55,70
L-60 2237,88396837,50%1513,83
MS-1165,7158714,29%95,54
AMX M4 mle. 457641,71338742,86%698,96
Dicker Max 6454,86357728,57%473,82
Pz.Kpfw. II Ausf. D 280,86195714,29%113,48
BT-7 artillery 352,8692728,57%3,10
T25/27229,67165650,00%137,64
Renault FT142,40108540,00%0,00
LT vz. 38398,80131520,00%120,01
G.Pz. Mk. VI (e)2159,20160560,00%1084,72
StuG IV 5312,60339540,00%477,63
Renault Otsu130,5057425,00%0,64
Vickers Medium Mk. I152,3387333,33%14,46
Hotchkiss H3520,001342100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,002242100,00%261,00
LT vz. 352245,003601100,00%1325,58
Type 71101297,0018010,00%537,80
T-45 20,001210,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.6.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.11.2020
Lähti: 31.5.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2016
Lähti: 20.3.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.8.2016
Lähti: 4.9.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.9.2016
Lähti: 22.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.7.2016
Lähti: 12.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.4.2016
Lähti: 11.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.2.2016
Lähti: 1.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.3.2016
Lähti: 15.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.3.2016
Lähti: 22.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.4.2016
Lähti: 16.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.4.2016
Lähti: 14.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.1.2016
Lähti: 16.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.10.2015
Lähti: 21.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.9.2015
Lähti: 7.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.8.2015
Lähti: 8.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.5.2015
Lähti: 6.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.8.2014
Lähti: 25.4.2015