_Sponge_Bob

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.3.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3555523654
Ø Taso6,9610,009,539,54
Voitot1930054,28%2100,00%1850,00%2851,85%
Häviöitä1579244,42%00,00%1850,00%2648,15%
Tasapelejä4631,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1217234,23%2100,00%1541,67%2240,74%
Vaunuja tuhottu388021,0910,50270,75330,61
Tuhoamissuhde1,660,001,291,03
Vaunuja havaittu395131,1100,0070,19100,19
Vahinkoa aiheutettu1.124,561.922,501.039,891.081,43
Valtauspisteitä476711,3400,00431,19891,65
Puolustuspisteitä263420,7400,0080,2280,15
Kokemus628,76969,00565,67577,41
WN71372,79968,73727,94694,92
WN81796,081344,66774,09842,04
Yhteensä
Taisteluja35555
Ø Taso6,96
Voitot1930054,28%
Häviöitä1579244,42%
Tasapelejä4631,30%
Taisteluja selvitty1217234,23%
Vaunuja tuhottu388021,09
Tuhoamissuhde1,66
Vaunuja havaittu395131,11
Vahinkoa aiheutettu1.124,56
Valtauspisteitä476711,34
Puolustuspisteitä263420,74
Kokemus628,76
WN71372,79
WN81796,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso10,00
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.922,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus969,00
WN7968,73
WN81344,66
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja36
Ø Taso9,53
Voitot1850,00%
Häviöitä1850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1541,67%
Vaunuja tuhottu270,75
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu70,19
Vahinkoa aiheutettu1.039,89
Valtauspisteitä431,19
Puolustuspisteitä80,22
Kokemus565,67
WN7727,94
WN8774,09
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja54
Ø Taso9,54
Voitot2851,85%
Häviöitä2648,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2240,74%
Vaunuja tuhottu330,61
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu100,19
Vahinkoa aiheutettu1.081,43
Valtauspisteitä891,65
Puolustuspisteitä80,15
Kokemus577,41
WN7694,92
WN8842,04
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja107000
Voitot4844,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5450,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä54,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3028,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu650,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu1871,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.623,990,000,000,00
Valtauspisteitä530,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä230,2100,0000,0000,00
Kokemus542,280,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja107
Voitot4844,86%
Häviöitä5450,47%
Tasapelejä54,67%
Taisteluja selvitty3028,04%
Vaunuja tuhottu650,61
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu1871,75
Vahinkoa aiheutettu1.623,99
Valtauspisteitä530,50
Puolustuspisteitä230,21
Kokemus542,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot535,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä964,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty321,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu231,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.697,640,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus559,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot535,71%
Häviöitä964,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty321,43%
Vaunuja tuhottu110,79
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu231,64
Vahinkoa aiheutettu1.697,64
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus559,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot753,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä646,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty646,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,710,000,000,00
Vaunuja havaittu110,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu633,380,000,000,00
Valtauspisteitä141,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä161,2300,0000,0000,00
Kokemus601,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot753,85%
Häviöitä646,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty646,15%
Vaunuja tuhottu120,92
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu110,85
Vahinkoa aiheutettu633,38
Valtauspisteitä141,08
Puolustuspisteitä161,23
Kokemus601,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2016000
Voitot135967,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä62831,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä291,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty81640,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17050,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,420,000,000,00
Vaunuja havaittu42102,0900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu637,250,000,000,00
Valtauspisteitä30951,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14890,7400,0000,0000,00
Kokemus576,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2016
Voitot135967,41%
Häviöitä62831,15%
Tasapelejä291,44%
Taisteluja selvitty81640,48%
Vaunuja tuhottu17050,85
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu42102,09
Vahinkoa aiheutettu637,25
Valtauspisteitä30951,54
Puolustuspisteitä14890,74
Kokemus576,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja482000
Voitot26154,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22045,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17937,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2750,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,910,000,000,00
Vaunuja havaittu5551,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu860,310,000,000,00
Valtauspisteitä6221,2900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä16233,3700,0000,0000,00
Kokemus656,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja482
Voitot26154,15%
Häviöitä22045,64%
Tasapelejä10,21%
Taisteluja selvitty17937,14%
Vaunuja tuhottu2750,57
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu5551,15
Vahinkoa aiheutettu860,31
Valtauspisteitä6221,29
Puolustuspisteitä16233,37
Kokemus656,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja834000
Voitot35342,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä47657,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,60%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty21726,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5280,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu11451,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu625,790,000,000,00
Valtauspisteitä12281,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9371,1200,0000,0000,00
Kokemus416,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja834
Voitot35342,33%
Häviöitä47657,07%
Tasapelejä50,60%
Taisteluja selvitty21726,02%
Vaunuja tuhottu5280,63
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu11451,37
Vahinkoa aiheutettu625,79
Valtauspisteitä12281,47
Puolustuspisteitä9371,12
Kokemus416,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37000
Voitot1745,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2054,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1437,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu130,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.197,190,000,000,00
Valtauspisteitä1704,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä591,5900,0000,0000,00
Kokemus512,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37
Voitot1745,95%
Häviöitä2054,05%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1437,84%
Vaunuja tuhottu240,65
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu130,35
Vahinkoa aiheutettu1.197,19
Valtauspisteitä1704,59
Puolustuspisteitä591,59
Kokemus512,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (243)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81391,93711248752,27%1857,49
105 leFH18B2 5848,80595220057,05%2070,87
M53/M5591338,05674171550,90%1472,57
Grille5681,02418170353,67%1737,96
Pz.Kpfw. T 15 3247,24526145968,95%1372,97
Bat.-Châtillon 155 58101499,16518117348,42%1461,05
E 50 Ausf. M102161,96685103250,68%2065,05
VK 30.01 (H)5889,94749101171,12%3086,55
VK 30.01 (D)6939,5369494765,68%2638,13
VK 45.02 (P) Ausf. A81676,5089084463,27%2674,66
Pz.Kpfw. T 25 5558,6961782559,39%1768,51
Bat.-Châtillon 155 5591187,6242356546,37%1247,83
StuG III Ausf. G5634,8347750557,62%1778,53
Object 261101535,7762149944,89%1419,34
Ferdinand81721,8161849650,81%2306,41
G.W. Tiger91498,8251146349,24%1786,15
Jagdpanther71125,9458345754,05%1808,02
Cromwell6737,2861344552,36%1584,90
VK 45.02 (P) Ausf. B91577,4175441750,12%1635,00
Hotchkiss H352291,1843537762,33%1844,04
Maus102359,6480037060,00%2373,50
Type 64 6556,1856335349,01%1374,05
Jagdtiger92002,2864234749,57%2110,91
Lorraine 155 mle. 5181022,1655832646,93%1187,73
Jagdpanzer E 100101831,4154732540,92%1213,00
Panther II81225,4365931153,70%1846,96
Leopard Prototyp A91702,7156930248,34%1727,69
Rheinmetall Skorpion G 81244,5766429848,99%1309,93
E 25 71071,7170129750,84%1599,73
Leopard 1101659,6763929646,28%1275,59
AMX 13 F3 AM6684,3555125756,03%1132,67
Waffenträger auf Pz. IV91563,0358824843,95%1322,47
FV3046696,7047422950,66%1216,32
T3 HMC2273,6136422556,89%1406,77
Indien-Panzer81709,5684822459,82%3205,31
AMX 13 909571,5862421349,30%761,53
Pz.Kpfw. II Luchs4380,6266220765,70%1836,28
M446837,8065020557,56%1464,55
Rhm.-Borsig Waffenträger82065,1682120160,20%2793,08
T-1092819,33118719868,18%3944,25
FV4005 Stage II101427,1259319846,97%907,34
AMX ELC bis5321,5150719252,60%1133,07
T-127 3362,7450818660,75%1713,47
LT-432 8914,5374618457,07%1870,96
Hummel6950,7140218148,07%1569,53
AMX 13 757429,1159417949,72%782,40
Jagdpanzer IV6593,8750517857,30%1131,76
Lorraine 155 mle. 507601,2939417544,00%592,08
Tiger II81342,1979016955,62%1835,04
Tiger (P)71136,2267216858,33%1940,63
G.W. Panther71444,9260016650,00%2170,73
Sturer Emil71228,5148816352,15%2048,14
Strv S1 81235,1261016244,44%1169,74
Pz.Kpfw. III/IV5358,7244815949,69%982,74
T-4482094,52115114962,42%4045,74
SU-14-281209,9470114447,92%1343,84
T92 HMC101288,3553514442,36%951,32
IS-382073,10103714257,75%3197,68
T3281856,7986614158,16%2994,69
T2971792,97108613867,39%3094,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5474,8451113560,74%1378,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4508,4840613052,31%1566,13
Marder II3327,5831513057,69%1136,28
E 5091556,5585413062,31%1722,56
T-5492584,32117612766,93%3837,52
E 7592109,4783612549,60%2629,03
212A91608,4572712450,00%1791,31
CS-5992489,48107712358,54%3065,01
Panhard EBR 10510938,1567812352,85%1079,74
P.44 Pantera81251,7670111945,38%1593,81
Waffenträger auf E 100101846,3059411842,37%1094,13
Sturmpanzer II4311,0718211546,09%985,39
Cruiser Mk. II2383,0448511562,61%2451,28
Panther7822,0873811355,75%1363,50
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3390,7965411266,07%1242,50
VK 16.02 Leopard5128,0431310746,73%213,72
M4A3E2 Sherman Jumbo6645,4268010665,09%1605,12
Tiger I7999,5568210348,54%1399,01
Char Futur 4 91598,6479710348,54%1464,53
ELC EVEN 90 8576,1466510150,50%1060,81
FV4004 Conway91490,696849949,49%1316,30
KV-856963,056859445,74%1745,44
STA-181855,739759148,35%2740,87
TNH T Vz. 5191341,897647948,10%1204,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,813417853,85%248,16
Controcarro 1 Mk. 291162,916607545,33%824,25
M10391321,496197541,33%1090,22
T-4371769,9911527456,76%4684,43
Leichttraktor1178,493447350,68%908,42
SU-14-171216,618407153,52%1925,22
VK 36.01 (H)61024,907427051,43%1974,26
Type 6193087,3412687067,14%4292,74
VK 28.016536,716697057,14%1870,90
Pz.Sfl. IVb4516,343327061,43%2324,96
Panhard AML Lynx 6x681394,729146959,42%3230,48
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3453,496346956,52%1570,50
FV38059868,756186844,12%633,93
Conqueror91020,516876546,15%754,63
T-62A102810,759726553,85%3165,32
M41 Walker Bulldog8779,417436448,44%1556,30
T1 Cunningham1242,054586353,97%1933,86
IS-7103102,3210116358,73%3579,78
VK 30.02 (D)71229,828816157,38%2520,88
FV2078896,746376147,54%911,50
WZ-111 model 1-491378,286786041,67%1138,21
60TP Lewandowskiego101704,836246036,67%996,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6584,955605957,63%981,25
Valentine II 4425,565625942,37%1647,84
Pz.Sfl. IVc5698,744255752,63%1922,94
AMX 12 t6532,006475653,57%1519,57
VK 30.01 (P)6355,313615541,82%347,04
T675471,484145446,30%968,59
Panhard EBR 9091873,0411445375,47%3942,03
T-34-8561408,5610835263,46%4150,39
SMV CC-6781150,137225248,08%1168,46
Object 277102048,948485253,85%1713,36
IS71915,3910935164,71%3528,78
Pz.Kpfw. III Ausf. J4150,662935036,00%148,82
SU-86962,167795062,00%1479,32
M2 Light2228,864474953,06%1035,76
M4A1 Sherman5491,755594868,75%1491,73
T56 GMC3216,112694751,06%642,32
Sturmpanzer I Bison3190,841634555,56%624,68
Covenanter5400,675784557,78%1715,13
T54E191394,297034537,78%1223,66
Nashorn61236,577024452,27%2441,74
P.43 ter7801,056004247,62%1092,29
M127895,696784254,76%1249,35
40TP Habicha6728,105214037,50%1329,84
Progetto M40 mod. 65102836,388143943,59%2462,29
B.U.G.I.6913,446023951,28%1717,08
T26E4 SuperPershing 81452,568513933,33%1985,71
Object 252U 81387,977733943,59%1359,17
BT-7 artillery 3170,103123953,85%572,47
O-I6856,246373847,37%1501,93
Super Hellcat 71114,216843847,37%1900,73
Crusader6327,864463751,35%894,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4282,384113743,24%957,64
Charioteer81151,735353729,73%948,58
Spähpanzer Ru 2519691,085473644,44%859,74
Ikv 1035436,294203450,00%1075,54
leKpz M 41 90 mm 8748,215573342,42%1225,17
KV-1S6534,474163043,33%838,28
Churchill III 5812,308883046,67%1652,66
Pz.Kpfw. II2235,524682948,28%1101,32
T499609,286792955,17%786,33
Škoda T 40 6573,554702927,59%933,82
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8809,866582955,17%818,65
Emil I81195,968002860,71%1603,01
M8A14345,935542864,29%964,53
AMX 50 Foch (155) 101036,785002737,04%482,63
Grille 15101067,524722748,15%614,33
Caernarvon Action X 81023,636742733,33%999,26
45TP Habicha7898,736512657,69%1137,68
CS-5381755,088622638,46%2884,13
Type 586668,506162650,00%1313,74
Conqueror Gun Carriage101216,655942642,31%869,30
P.43 bis6754,306432369,57%1597,49
O-I Experimental5345,613332352,17%514,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3268,484212360,87%1664,13
Achilles61171,877582352,17%2444,57
TNH 105/10008959,827442259,09%1146,62
M24 Chaffee5250,683682231,82%540,71
Marder 38T4601,183802263,64%1798,39
T28 Concept 71012,865802231,82%1199,53
Pz.Kpfw. 35 (t)2152,812782142,86%634,33
Emil II91113,196892142,86%746,43
IS-27954,436782157,14%1192,12
M40/M4381349,147252152,38%1525,83
M3 Lee4380,454852070,00%1824,34
SMV CC-5671319,858352055,00%2235,65
Matilda4180,112841947,37%306,33
FCM 36 Pak 40 3314,114281957,89%908,78
Pz.Kpfw. 38 (t)3187,683431952,63%630,78
Caernarvon81377,268461952,63%1560,29
M2 Medium Tank3163,892611931,58%420,71
113101483,535331926,32%919,65
T404407,943791861,11%1132,27
Vz. 55101433,656511735,29%735,41
Panzerjäger I2230,532721741,18%822,35
STB-1102548,128851752,94%2179,76
CS-63102339,418211741,18%2200,72
T2 Medium Tank2136,533111752,94%679,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6700,596531770,59%1956,90
T-50-2 6482,814971650,00%1337,63
Cruiser Mk. III3212,674411566,67%1225,11
Vickers Medium Mk. III3306,573411435,71%1339,91
53TP Markowskiego8993,435681421,43%966,04
Controcarro 3 Minotauro101437,158661369,23%990,82
T1E6 2161,773121346,15%652,65
BZ-176 8896,385631330,77%567,60
AE Phase I 91249,776711330,77%849,63
VK 30.02 (M)6847,926081258,33%2030,81
Sav m/434498,554981145,45%1602,55
50TP Tyszkiewicza91159,456091136,36%724,23
Vz. 44-17776,737211172,73%1030,76
Cruiser Mk. IV4463,645231145,45%1798,30
G.W. E 10010984,826961163,64%827,82
T-284355,204231060,00%1156,07
Kranvagn101029,206091030,00%425,48
M415507,404461070,00%845,14
Bishop5367,203671060,00%715,27
Kanonenjagdpanzer 105 81120,206411040,00%977,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2248,78473944,44%1323,85
1108795,38687862,50%897,60
Object 268 Version 4101083,75605850,00%621,90
Škoda T 56 81093,00656837,50%748,01
WZ-120-1G FT 8986,13487825,00%687,28
Type 91 Heavy3120,14209757,14%308,57
AMX 30 B10811,86579742,86%417,91
Vickers Medium Mk. II2245,83334650,00%1283,87
Object 283 9960,83739650,00%891,86
T-29 3338,50346650,00%1234,44
Renault FT1287,00385540,00%1808,23
Ares 7581155,2031050,00%977,15
Pz.Sfl. IC 4411,00447560,00%1277,79
WZ-114 91151,00775560,00%1067,30
GSOR 1010 FB 81052,20422520,00%1026,27
King Tiger (Captured) 7973,40537520,00%1080,83
Vickers Medium Mk. I1231,25357450,00%1360,56
M3 Stuart385,25286450,00%165,76
SU-18268,50114425,00%147,61
SU-100Y 61325,50814475,00%2788,86
A46 6679,00705475,00%2435,76
T-34527,33170333,33%0,00
AMX 40466,6710630,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6311,0024030,00%601,68
BT-2299,009820,00%210,21
Type 5 Ke-Ho4310,0026520,00%843,73
AMX 383175,50422250,00%471,91
T110E4100,0017320,00%0,00
StuG III Ausf. B4220,00264250,00%417,51
Spähpanzer SP I C7752,50554250,00%1156,42
P.435110,002941100,00%261,00
MS-110,00831100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2261,006241100,00%1270,12
KV-150,005461100,00%261,00
Super Conqueror102316,0047910,00%1239,79
GSOR the TANK 91078,0011061100,00%1137,92
T7 Combat Car 20,001421100,00%261,00
T92 80,006910,00%0,00
Großtraktor - Krupp 3375,009181100,00%1738,85
Fantôme 91373,0054810,00%886,27

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.3.2022
Asema: Komentaja
Liittynyt: 15.3.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.4.2020
Lähti: 19.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.1.2021
Lähti: 14.11.2021
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 31.1.2022
Lähti: 2.3.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.4.2020
Lähti: 26.4.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.2.2020
Lähti: 5.4.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.5.2017
Lähti: 1.8.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.11.2021
Lähti: 30.1.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 23.3.2018
Lähti: 22.2.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.8.2017
Lähti: 18.2.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.3.2016
Lähti: 30.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.1.2016
Lähti: 7.3.2016
Asema: Komentaja
Liittynyt: 17.2.2015
Lähti: 12.1.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.12.2014
Lähti: 14.2.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 21.12.2014
Lähti: 22.12.2014
Asema: Komentaja
Liittynyt: 10.11.2014
Lähti: 19.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.10.2014
Lähti: 14.10.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.12.2013
Lähti: 10.10.2014