_SeboL_

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1303520221711
Ø Taso6,528,508,828,82
Voitot697653,52%1050,00%11451,58%34748,80%
Häviöitä592745,47%1050,00%10647,96%35249,51%
Tasapelejä1321,01%00,00%10,45%121,69%
Taisteluja selvitty460935,36%840,00%8036,20%21930,80%
Vaunuja tuhottu135041,04120,602301,045560,78
Tuhoamissuhde1,601,001,631,13
Vaunuja havaittu170591,31190,951720,785460,77
Vahinkoa aiheutettu1.001,061.476,151.782,761.553,99
Valtauspisteitä176281,3500,001020,463320,47
Puolustuspisteitä122370,9400,001400,633520,50
Kokemus511,00729,20855,14800,64
WN71367,44952,841287,851035,40
WN81789,971264,791692,091392,61
Yhteensä
Taisteluja13035
Ø Taso6,52
Voitot697653,52%
Häviöitä592745,47%
Tasapelejä1321,01%
Taisteluja selvitty460935,36%
Vaunuja tuhottu135041,04
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu170591,31
Vahinkoa aiheutettu1.001,06
Valtauspisteitä176281,35
Puolustuspisteitä122370,94
Kokemus511,00
WN71367,44
WN81789,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja20
Ø Taso8,50
Voitot1050,00%
Häviöitä1050,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty840,00%
Vaunuja tuhottu120,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu190,95
Vahinkoa aiheutettu1.476,15
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus729,20
WN7952,84
WN81264,79
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja221
Ø Taso8,82
Voitot11451,58%
Häviöitä10647,96%
Tasapelejä10,45%
Taisteluja selvitty8036,20%
Vaunuja tuhottu2301,04
Tuhoamissuhde1,63
Vaunuja havaittu1720,78
Vahinkoa aiheutettu1.782,76
Valtauspisteitä1020,46
Puolustuspisteitä1400,63
Kokemus855,14
WN71287,85
WN81692,09
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja711
Ø Taso8,82
Voitot34748,80%
Häviöitä35249,51%
Tasapelejä121,69%
Taisteluja selvitty21930,80%
Vaunuja tuhottu5560,78
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu5460,77
Vahinkoa aiheutettu1.553,99
Valtauspisteitä3320,47
Puolustuspisteitä3520,50
Kokemus800,64
WN71035,40
WN81392,61
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.910,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus498,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.910,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus498,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot337,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä562,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu91,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.113,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus378,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot337,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu20,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu1.113,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus378,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot1368,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä631,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1157,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu201,0500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,500,000,000,00
Vaunuja havaittu130,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu625,950,000,000,00
Valtauspisteitä281,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä432,2600,0000,0000,00
Kokemus505,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot1368,42%
Häviöitä631,58%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1157,89%
Vaunuja tuhottu201,05
Tuhoamissuhde2,50
Vaunuja havaittu130,68
Vahinkoa aiheutettu625,95
Valtauspisteitä281,47
Puolustuspisteitä432,26
Kokemus505,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot444,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä555,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty333,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu131,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,170,000,000,00
Vaunuja havaittu80,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.169,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,5600,0000,0000,00
Kokemus397,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot444,44%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty333,33%
Vaunuja tuhottu131,44
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu80,89
Vahinkoa aiheutettu1.169,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä50,56
Kokemus397,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja134000
Voitot7253,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5440,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä85,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6548,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu950,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,380,000,000,00
Vaunuja havaittu1090,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.014,370,000,000,00
Valtauspisteitä3982,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4493,3500,0000,0000,00
Kokemus458,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja134
Voitot7253,73%
Häviöitä5440,30%
Tasapelejä85,97%
Taisteluja selvitty6548,51%
Vaunuja tuhottu950,71
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu1090,81
Vahinkoa aiheutettu1.014,37
Valtauspisteitä3982,97
Puolustuspisteitä4493,35
Kokemus458,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja568000
Voitot40771,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15827,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29451,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5170,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,890,000,000,00
Vaunuja havaittu3810,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu780,940,000,000,00
Valtauspisteitä10341,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8011,4100,0000,0000,00
Kokemus478,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja568
Voitot40771,65%
Häviöitä15827,82%
Tasapelejä30,53%
Taisteluja selvitty29451,76%
Vaunuja tuhottu5170,91
Tuhoamissuhde1,89
Vaunuja havaittu3810,67
Vahinkoa aiheutettu780,94
Valtauspisteitä10341,82
Puolustuspisteitä8011,41
Kokemus478,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot3100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu953,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus417,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot3100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu953,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus417,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (130)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX ELC bis5391,5742578256,52%1500,28
Cromwell6992,1359565060,46%2637,78
KV-8561187,8057155253,26%2668,92
G.W. Tiger (P)81247,1045355255,62%1703,95
M5A1 Stuart4386,1144150356,26%1672,81
11081318,0857749254,47%1765,92
ISU-15281588,0252943752,63%1793,42
WZ-111 model 1-491609,2753242451,89%1662,77
SU-15271158,0548941252,43%1878,62
SU-10061055,3150439058,21%2378,28
IS-271174,6353532853,66%1830,69
T-1091941,3861128551,93%2189,77
G.W. Panther71006,9737027746,93%1373,79
Bat.-Châtillon 12 t8965,1050922453,13%2029,28
IS-381513,7657121651,39%1989,64
FCM 36 Pak 40 3467,0742021263,68%1714,49
G.W. Tiger91440,3447620846,63%1446,01
T-127 3379,8040820865,38%1939,16
Centurion Mk. I81267,7360120452,94%1794,43
IS71349,1556120052,50%2195,25
T-34-85M 61026,4758318262,09%2176,59
113101724,0952518148,07%1468,89
O-Ni71433,7962717760,45%2259,98
Type 586704,4345817451,72%1559,54
Spähpanzer SP I C7856,9749416750,30%2122,25
Škoda T 256908,0252616054,38%2172,70
SU-855597,1839115949,69%1575,09
AMX 13 757479,9041814543,45%875,13
Comet71090,6355514553,79%1941,16
Centurion Mk. 7/191216,9765413541,48%973,41
AMX 12 t6394,1036113237,88%867,24
Versuchspanzer 5791769,9188513052,31%1532,38
T1 Cunningham1172,8128012658,73%1259,09
Hummel6771,4637211257,14%1253,85
Type 4 Chi-To6799,8846311155,86%1823,55
Type 3 Chi-Nu5480,6036711055,45%1590,78
AMX 13 9091170,9369210261,76%1910,05
Type T-345431,4231010148,51%1249,64
Grille5610,033119853,06%1517,09
O-I6986,655379751,55%1965,57
SDP 60 Gonkiewicza91369,696949546,32%954,36
Type 4 Heavy91831,689069254,35%1715,86
Ambassador 91827,618998957,30%1439,53
Škoda T 245737,874808258,54%2882,38
G.W. E 100101073,346657949,37%804,38
O-Ho81375,086897639,47%1292,26
VK 28.016681,234707452,70%2681,47
CS-5381009,386887347,95%1262,17
VK 36.01 (H)6960,824867252,78%1674,97
VK 16.02 Leopard5523,324466850,00%2036,08
Type 2597 Chi-Ha3283,943006650,00%1124,54
Type 5781308,748036650,00%1388,86
SPHT 91787,457886041,67%1204,32
Type 6891552,737975949,15%1327,57
Churchill III 5662,696865962,71%1816,84
SDP 58 Kilana81177,446445743,86%1164,89
T-284156,621925540,00%242,45
Wespe3225,131895347,17%817,85
Type 1 Chi-He4244,392505139,22%562,55
Pz.Sfl. IVb4401,162785058,00%1557,06
KV-15574,513934959,18%1279,40
CS-4471087,517324553,33%1639,44
Leox 91652,937774542,22%1343,64
AMX 404240,252644456,82%1006,68
SU-85B4462,252974452,27%1358,56
Pz.Kpfw. 5581733,599224450,00%1648,53
Strv m/425542,404404360,47%1846,98
VK 30.01 (H)5608,953394254,76%1435,70
StuG IV 5557,153514156,10%1536,73
Crusader6508,203854042,50%1724,04
SU-76M4202,781474035,00%357,52
Covenanter5358,633294052,50%1441,77
Tiger I71256,418083951,28%1717,85
T26E4 SuperPershing 81146,154993946,15%1508,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3181,142763551,43%832,11
O-I Experimental5827,424403348,48%1857,19
CS-5991394,007213339,39%1136,20
Type 4 Ju-To71117,687643151,61%1381,07
BT-7 artillery 3194,542612860,71%777,49
Pz.Kpfw. II Luchs4383,403832548,00%1659,33
Lago4436,503492454,17%1516,73
NC 70 Błyskawica101706,359382373,91%1343,76
IS-7101893,576722343,48%1457,72
Chi-Go 71077,357012343,48%1179,32
T-463206,231952240,91%705,77
Windhund 81280,096672240,91%1449,49
Kampfpanzer 67101667,687062231,82%1000,66
Type 97 Te-Ke 2199,622682161,90%1153,89
TOG II* 6915,865342166,67%1710,15
Type 97 Chi-Ha3298,164021963,16%1249,56
Vickers Mk. E Type B2171,162251968,42%871,82
ST vz. 394512,005831861,11%2318,73
AT-12153,721361844,44%457,88
TS-54 81244,618991850,00%1153,52
Cruiser Mk. IV4397,823941770,59%1602,68
Super Hellcat 71011,945251723,53%1272,08
Pz.Kpfw. I2171,062821650,00%760,45
SU-86813,475701540,00%1070,53
SDP 57 Gowika7949,806641560,00%1283,16
Renault NC-311121,071671442,86%458,46
Husarz 8742,646421457,14%612,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4538,923161353,85%1442,32
AMX 38370,461631353,85%129,73
Vickers Medium Mk. II2138,001861275,00%722,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2144,912011136,36%518,96
LT vz. 383266,803971080,00%1336,43
MS-11120,602381040,00%457,15
Hotchkiss H352100,11202955,56%339,52
T-262184,11210955,56%924,35
SDP 44 Burza6745,78663988,89%1350,22
Patton the Tank 91323,33630922,22%1274,12
Light Mk. VIC 2145,44244955,56%766,85
Chi-Ni2212,38351850,00%1019,36
G.Pz. Mk. VI (e)2115,00162850,00%610,08
43 M. Toldi III 3241,88331875,00%1375,70
B.U.G.I.6909,14750771,43%1762,97
Cruiser Mk. III3298,83259650,00%1359,41
Renault Otsu1191,25406475,00%1002,90
M4A1 FL 10 6633,00669450,00%829,79
Vickers Medium Mk. I133,00141366,67%224,78
Renault FT117,33145366,67%233,92
IS-3A 8508,33700366,67%479,14
Convert. Medium Tank T3 3593,50680250,00%2131,04
T-29 3721,508162100,00%3024,02
Kolohousenka1122,001651100,00%612,16
LT vz. 352246,004551100,00%1493,57
Leichttraktor1101,002411100,00%512,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5664,006751100,00%1708,27
T-34 with L-11 4297,0036810,00%832,01
LTP 350,005310,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 14.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.11.2016
Lähti: 18.4.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 7.10.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 25.4.2017
Lähti: 27.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2015
Lähti: 27.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.1.2021
Lähti: 2.7.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.4.2014
Lähti: 7.10.2015