_One_Shot_Bro_

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2282027173614
Ø Taso7,729,899,758,89
Voitot1201652,66%1140,74%8951,45%32352,61%
Häviöitä1047345,89%1659,26%8146,82%27344,46%
Tasapelejä3311,45%00,00%31,73%182,93%
Taisteluja selvitty852037,34%725,93%5833,53%24539,90%
Vaunuja tuhottu238021,04301,112181,268021,31
Tuhoamissuhde1,661,501,902,17
Vaunuja havaittu164450,72301,111961,135860,95
Vahinkoa aiheutettu1.353,852.617,522.779,992.356,90
Valtauspisteitä169500,7400,0030,022480,40
Puolustuspisteitä224940,9900,001260,734260,69
Kokemus612,01871,70978,60998,31
WN71314,451220,851594,011627,21
WN81770,092150,252914,772633,17
Yhteensä
Taisteluja22820
Ø Taso7,72
Voitot1201652,66%
Häviöitä1047345,89%
Tasapelejä3311,45%
Taisteluja selvitty852037,34%
Vaunuja tuhottu238021,04
Tuhoamissuhde1,66
Vaunuja havaittu164450,72
Vahinkoa aiheutettu1.353,85
Valtauspisteitä169500,74
Puolustuspisteitä224940,99
Kokemus612,01
WN71314,45
WN81770,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja27
Ø Taso9,89
Voitot1140,74%
Häviöitä1659,26%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty725,93%
Vaunuja tuhottu301,11
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu301,11
Vahinkoa aiheutettu2.617,52
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus871,70
WN71220,85
WN82150,25
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja173
Ø Taso9,75
Voitot8951,45%
Häviöitä8146,82%
Tasapelejä31,73%
Taisteluja selvitty5833,53%
Vaunuja tuhottu2181,26
Tuhoamissuhde1,90
Vaunuja havaittu1961,13
Vahinkoa aiheutettu2.779,99
Valtauspisteitä30,02
Puolustuspisteitä1260,73
Kokemus978,60
WN71594,01
WN82914,77
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja614
Ø Taso8,89
Voitot32352,61%
Häviöitä27344,46%
Tasapelejä182,93%
Taisteluja selvitty24539,90%
Vaunuja tuhottu8021,31
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu5860,95
Vahinkoa aiheutettu2.356,90
Valtauspisteitä2480,40
Puolustuspisteitä4260,69
Kokemus998,31
WN71627,21
WN82633,17
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot222,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä666,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty333,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu40,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.516,110,000,000,00
Valtauspisteitä444,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus250,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot222,22%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty333,33%
Vaunuja tuhottu40,44
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu1.516,11
Valtauspisteitä444,89
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus250,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot225,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä675,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu40,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu965,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus298,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot225,00%
Häviöitä675,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu40,50
Vahinkoa aiheutettu965,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus298,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu40,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu395,860,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus69,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot00,00%
Häviöitä7100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu50,71
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu40,57
Vahinkoa aiheutettu395,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus69,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu31,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu746,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus318,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu31,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu31,00
Vahinkoa aiheutettu746,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus318,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu61,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu61,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu930,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,8300,0000,0000,00
Kokemus566,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu61,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu61,00
Vahinkoa aiheutettu930,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä50,83
Kokemus566,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja106000
Voitot6359,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4340,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5148,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu990,9300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,800,000,000,00
Vaunuja havaittu670,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu779,170,000,000,00
Valtauspisteitä740,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2312,1800,0000,0000,00
Kokemus415,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja106
Voitot6359,43%
Häviöitä4340,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5148,11%
Vaunuja tuhottu990,93
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu670,63
Vahinkoa aiheutettu779,17
Valtauspisteitä740,70
Puolustuspisteitä2312,18
Kokemus415,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot853,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä746,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty746,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu70,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu829,130,000,000,00
Valtauspisteitä453,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus258,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu90,60
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu70,47
Vahinkoa aiheutettu829,13
Valtauspisteitä453,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus258,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (280)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M53/M5591600,8561580947,84%1576,37
IS7906,5763571153,73%1302,60
M18 Hellcat6972,5446966651,50%2071,90
ISU-15281901,7359053255,45%2334,69
T4991129,9557645353,42%1819,19
IS-7101900,8366843652,98%1673,71
Bat.-Châtillon 155 58101282,4064440248,01%996,15
IS-381201,6271638747,55%1411,32
AMX Chasseur de chars 81403,1766735354,11%2177,75
Rheinmetall Skorpion 81724,0284032454,32%1978,44
G.W. E 100101460,8471232250,93%1168,35
G.W. Tiger (P)81249,6848931553,33%1606,85
BT-7 artillery 3281,3732830154,82%1246,80
T-34-856746,3744030056,33%1707,80
KV-856480,9933428153,38%698,46
Progetto M35 mod. 46 81457,2172427650,36%1907,71
T-1091489,3477727352,01%1521,16
Cromwell6985,3861826962,08%2681,99
Object 705A102106,2860526046,92%1709,30
Jagdpanther II81838,5166625559,22%2428,68
KV-261020,9156225455,91%1958,38
Strv S1 81725,2366224946,99%2022,23
M40/M4381297,7553524046,67%1407,49
G.W. Panther71121,7343123658,47%1586,46
T110E4101877,0757723650,85%1314,80
KV-15349,4526222844,74%554,79
Sturer Emil71101,9946022350,67%1582,52
T-4481245,0064421761,29%1986,07
SU-122-44 71214,0552521652,31%1884,93
T3281326,4165620358,62%1717,09
AMX 13 757770,5455720355,67%2077,33
T92 HMC101745,4948918950,79%1693,44
T54E191756,8261318754,55%1931,05
M1271025,0838918550,81%1447,11
Rhm.-Borsig Waffenträger82038,1886118462,50%2430,59
FV4005 Stage II101748,6368618252,20%1276,23
FV4202 81311,3177318251,65%1975,96
M41 Walker Bulldog81074,3669118057,78%2630,76
Object 268102071,9857517251,74%1447,27
T-5491725,7974117056,47%2162,14
Tiger I71424,8065616657,83%2400,18
Tiger II81437,3754316451,22%1889,91
T-437902,0945416344,17%1507,13
Waffenträger auf Pz. IV92154,7166416251,85%2307,53
E 5091902,8165615955,97%2137,10
Object 261101466,3671515850,63%1193,40
M446769,0135215851,27%1521,43
T2971629,2565215551,61%2589,10
Hummel6788,8837915261,18%1323,43
M66935,0849115158,28%1744,28
Panther II81443,8565315056,67%2360,68
Vz. 55102002,5180514944,97%1411,57
Jagdpanther71326,3652414554,48%2293,95
T675620,8039613948,20%1533,56
E 7591800,6269713449,25%1814,96
FV3046705,5836113355,64%1519,88
60TP Lewandowskiego102389,7188513153,44%1818,16
DZT-159 92055,4096813154,96%1974,89
SU-130PM 81845,7787012455,65%1905,63
T 55A 91799,1868411960,50%2095,33
Panther71515,5087511855,93%3623,36
Centurion Action X101878,3758311748,72%1496,60
VK 30.01 (H)5739,1050211456,14%2283,23
SU-15271328,0657911361,06%2296,89
121B 101872,7565611056,36%1583,74
Vz. 60S Dravec 102585,9994710949,54%1847,29
E 100101947,8356610954,13%1603,20
Object 703 Version II 81500,6179210950,46%1603,21
XM57 81794,3987810854,63%1640,58
T-284102,5616610748,60%123,22
Ares 90102499,9393010755,14%2240,29
Object 70492029,4258610550,48%1714,93
M10392080,2477810248,04%2231,55
T110E5101931,0460410247,06%1556,45
Jagdpanzer IV6745,664299846,94%1381,00
KR-1112696,2310009852,04%1932,66
StuG III Ausf. G5511,763579748,45%1204,80
Object 70591949,426599652,08%2119,94
IS-4102307,148709255,43%1980,41
IS-M81577,906699250,00%2327,70
M24 Chaffee5283,363328955,06%979,35
Leopard 1101959,067748949,44%1508,78
T376678,585228946,07%2234,96
Controcarro 3 Minotauro102544,159078854,55%1817,39
Ares 90 C112583,029828857,95%2008,94
SU-855712,673868760,92%2023,36
Grille5541,193028655,81%1215,04
Object 140102067,287808552,94%2040,09
AMX 13 F3 AM6805,013968461,90%1317,06
Conqueror Gun Carriage101605,837408454,76%1312,04
Kampfpanzer 67102996,149798047,50%2992,11
Type 64 6675,156358053,75%2095,16
Bat.-Châtillon 155 5591246,297147850,00%1136,33
T-34-85M 6936,917197848,72%1767,04
M415566,953167753,25%931,52
60G FT5498,283277659,21%1115,91
T26E4 SuperPershing 8959,045267548,00%1110,68
Škoda T 5091900,828447349,32%1864,95
Centurion Mk. 7/191267,784757350,68%1152,33
AMX 105 AM mle. 474385,362547252,78%1525,64
Leopard Prototyp A92212,289567156,34%2365,78
AMX AC mle. 4881343,497356947,83%1483,12
KV-371089,245176861,76%1647,71
ELC EVEN 90 8525,476296835,29%799,20
Conqueror92133,639866553,85%2374,17
FV380591469,488236556,92%1489,60
Bishop5659,613496457,81%1849,66
VK 30.02 (M)6975,157956259,68%2477,24
Lorraine 155 mle. 5181084,546236150,82%1162,45
T-345268,182266048,33%540,74
Kpz. Erich Konzept I 92203,658896051,67%1988,57
M46 Patton92251,509495850,00%2275,04
T3091753,736645651,79%1596,14
Lorraine 155 mle. 507849,454125644,64%1079,32
Ares 8592201,3910975662,50%2500,61
SU-1006962,654565563,64%2026,97
Object 43092582,9811405263,46%2772,62
AMX 12 t6836,686275066,00%3044,13
G.W. Tiger91038,385975054,00%933,97
T-46381,311154936,73%77,07
T-15061064,405384850,00%2028,02
AE Phase I 91956,339094852,08%1896,21
WZ-12092494,3210624755,32%2901,74
Crusader6351,493574746,81%963,93
Versuchspanzer 5792386,9410984757,45%2422,52
Vz. 68 Squall 8555,655604647,83%835,57
Pz.Sfl. IVc5696,273804560,00%1789,36
TVP VTU Koncept81346,798424355,81%2009,69
FV20781270,337204346,51%1490,64
AMX ELC bis5675,564804351,16%2687,17
M374376,692774261,90%1700,50
Object 752 91935,218954252,38%1756,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4340,072644151,22%838,92
TVP T 50/51102042,377544143,90%1569,64
STA-181503,667864148,78%1997,33
T71 DA7860,635114055,00%2166,36
Ares 7581425,988944052,50%1706,56
Type 6191934,749263958,97%1978,68
Jagdpanzer E 100101998,376023842,11%1432,62
AMX 50 Foch B102008,716483842,11%1397,35
M5 Stuart4119,052633759,46%251,49
Super Conqueror102148,979283751,35%1787,84
Konštrukta T-34/10071418,149173666,67%2588,62
VK 36.01 (H)6994,285223663,89%2228,19
Indien-Panzer82014,2510023655,56%3003,22
Nashorn6998,034143545,71%1726,19
BT-7494,472093450,00%157,18
T1 Heavy5693,154233455,88%1518,65
T-34-281942,6410843357,58%3214,79
T34 81356,617273345,45%1458,15
T56 GMC3162,761763336,36%343,62
Covenanter5315,973483348,48%965,35
SU-85B4429,552803348,48%1057,63
Pz.Sfl. IVb4440,942613243,75%1638,83
Löwe 81432,316043259,38%1914,11
Char Futur 4 92376,949933250,00%2431,53
Jagdtiger92005,848263151,61%1926,05
ST-I92152,686883164,52%2418,88
Toro 91619,559453161,29%1587,74
Wz. 64GC Bzyg 102003,878053148,39%1437,26
Matilda4434,773363053,33%1326,53
M4A1 Sherman5751,477383056,67%2529,94
T28 Prototype81326,007143056,67%1571,23
Grille 15101859,835043040,00%1125,75
TBT 92184,5310203066,67%2085,53
STB-1102171,978862955,17%1945,45
ARL V396803,215652941,38%1427,58
Lorraine 40 t 81152,216332951,72%1465,85
T3 HMC2174,542242846,43%706,78
Vz. 63P112245,228212740,74%1285,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3210,702802740,74%864,68
Pz.Kpfw. II Ausf. G374,851702759,26%194,74
IS-6 81244,628432657,69%1434,81
Pz.Kpfw. 5582279,9211982653,85%2686,06
M26 Pershing82129,8810072548,00%3024,37
SU-76G FT4397,322682544,00%895,05
Durchbruchswagen 24390,883512552,00%1232,67
AMX M4 mle. 49 81197,445362544,00%1301,77
T-34-171251,467472437,50%1984,39
SPHT 92802,8310802347,83%2375,59
Marder II3211,731872240,91%469,03
Vickers Medium Mk. III3137,051882161,90%486,38
AMX AC mle. 4671446,768402157,14%2457,45
Birch Gun4278,192052133,33%929,02
50TP prototyp 81294,638741963,16%1568,75
BT-2264,11771936,84%38,74
Lorraine 39L AM3174,791491942,11%390,05
Jagdpanzer E 90 92136,537611942,11%1787,20
M3 Stuart3180,941821827,78%576,57
Pz.Kpfw. II293,611811850,00%226,60
Centurion Mk. I81095,677691861,11%1689,85
AMX 50 Foch91926,728371855,56%1867,41
Fantôme 91716,839031861,11%1731,16
T2071778,6510231747,06%3348,01
Pz.Kpfw. II Luchs4236,762551735,29%697,62
Object 430U103153,8210351764,71%3587,11
FV226 Contradictious 81744,069591752,94%1792,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3302,503001656,25%1061,77
Crusader 5.5-in. SP7813,404891553,33%1162,88
T-29 3282,004091573,33%1169,65
MTLS-1G14 3344,074411435,71%1531,18
114 SP2 102489,647761450,00%1478,94
T-262111,461261338,46%318,94
Patton the Tank 91053,15386137,69%730,88
WZ-120-1G FT 82003,088221338,46%2190,92
Churchill I5701,334081233,33%1342,11
M8A14147,503181275,00%375,05
T57 Heavy101366,583811216,67%709,15
T26E5 81531,259231258,33%1731,92
SFAC 105 81474,256811233,33%1169,95
OCP Peacekeeper 91985,429331250,00%1815,80
T1 Cunningham170,181711145,45%205,06
Type 5 Chi-Ri71441,5510551181,82%2996,27
Type 5861109,559111163,64%2644,03
M48A5 Patton102112,458761145,45%1521,40
Type 4 Chi-To6884,108141070,00%1984,37
Marder 38T4688,805491070,00%2385,10
T28 Concept 7955,804281040,00%1079,83
A-20547,33182955,56%160,36
AMX 383182,78237944,44%434,39
Black Prince II 7874,44711944,44%945,02
Windhund 81811,00902966,67%2547,74
Wespe3280,38264875,00%1231,72
Saryuda 92537,63705825,00%1776,61
Projet Louis 9816,38828862,50%1085,28
Type 3 Chi-Nu5927,43718757,14%3430,18
Ikv 723241,43401757,14%755,24
Pz.Kpfw. I257,57118728,57%0,00
TS-54 81554,001062771,43%1821,45
AAT60 8846,14680742,86%656,25
Super Hellcat 7765,57427771,43%1035,64
Vickers Medium Mk. II279,3368616,67%120,43
Rambo 91713,50878650,00%1817,66
Type T-3451076,4010105100,00%4444,46
Bat.-Châtillon 25 t AP92710,2070050,00%4320,91
Cruiser Mk. III3188,80251560,00%837,40
Pz.Kpfw. Neu112342,001052560,00%1489,53
T-50-2 6632,80376540,00%1782,15
T-45 2217,40327560,00%1169,18
Stridsyxa 81284,40605520,00%958,96
StuG IV 5450,80245540,00%1004,05
Škoda T 245293,50338425,00%518,81
Leichttraktor160,75109425,00%28,86
Sav m/434137,25333450,00%203,74
M7 Priest385,75136450,00%152,62
SU-182122,25146475,00%750,09
Cruiser Mk. IV4296,75499475,00%1053,45
VK 20.01 (D)4110,25224475,00%325,73
S-5171047,007763100,00%1384,87
T1 HMC282,3387333,33%194,89
MS-11165,33346366,67%1068,84
AMX 13 105 AM mle. 505333,33267366,67%766,09
Loyd Gun Carriage2101,00135333,33%476,36
T25/27824,33351333,33%1040,22
G.Pz. Mk. VI (e)286,33134366,67%502,85
Eclipse 92369,6712943100,00%2437,67
AMX 404274,0016220,00%904,18
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81537,50432250,00%1741,73
LTP 387,002512100,00%386,95
43 M. Toldi III 3364,50536250,00%2073,53
SU-100I 51038,00774250,00%2036,53
Chi-Go 7941,00734250,00%1097,13
Vickers Medium Mk. I1106,006610,00%310,87
Kolohousenka167,001791100,00%339,46
TKS z n.k.m. 20 mm 254,003310,00%7,18
Renault FT10,001910,00%0,00
Renault Otsu10,004510,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,00910,00%0,00
M3 Lee40,009410,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2248,004531100,00%1449,45
Sexton II371,002710,00%17,81
AT-12214,003961100,00%951,38
T18 HMC324,001510,00%0,00
KV-1SA 5796,0046410,00%1667,90
T-34 shielded 597,005110,00%0,00
KV-220-2 5414,005981100,00%711,24
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6553,0011091100,00%1124,94
T26E3 Eagle 7 72144,0075010,00%3339,98
Pz.Kpfw. II Ausf. D 290,0025010,00%180,86
Sentinelle 9906,0058210,00%485,83

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.9.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.3.2026
Lähti: 9.6.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.12.2023
Lähti: 4.3.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.12.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.10.2023
Lähti: 5.11.2023