_JaneZ_

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.12.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1027803212
Ø Taso7,510,009,008,01
Voitot628861,18%00,00%266,67%12960,85%
Häviöitä384537,41%00,00%133,33%8037,74%
Tasapelejä1451,41%00,00%00,00%31,42%
Taisteluja selvitty351234,17%00,00%133,33%5726,89%
Vaunuja tuhottu149461,4500,0072,333131,48
Tuhoamissuhde2,210,003,502,02
Vaunuja havaittu209232,0400,0041,334532,14
Vahinkoa aiheutettu2.069,110,003.349,332.194,45
Valtauspisteitä26880,2600,0000,00240,11
Puolustuspisteitä89860,8700,0000,001550,73
Kokemus1.093,720,001.195,671.083,94
WN72089,280,002506,532052,12
WN83731,960,005451,623571,92
Yhteensä
Taisteluja10278
Ø Taso7,51
Voitot628861,18%
Häviöitä384537,41%
Tasapelejä1451,41%
Taisteluja selvitty351234,17%
Vaunuja tuhottu149461,45
Tuhoamissuhde2,21
Vaunuja havaittu209232,04
Vahinkoa aiheutettu2.069,11
Valtauspisteitä26880,26
Puolustuspisteitä89860,87
Kokemus1.093,72
WN72089,28
WN83731,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja3
Ø Taso9,00
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu72,33
Tuhoamissuhde3,50
Vaunuja havaittu41,33
Vahinkoa aiheutettu3.349,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.195,67
WN72506,53
WN85451,62
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja212
Ø Taso8,01
Voitot12960,85%
Häviöitä8037,74%
Tasapelejä31,42%
Taisteluja selvitty5726,89%
Vaunuja tuhottu3131,48
Tuhoamissuhde2,02
Vaunuja havaittu4532,14
Vahinkoa aiheutettu2.194,45
Valtauspisteitä240,11
Puolustuspisteitä1550,73
Kokemus1.083,94
WN72052,12
WN83571,92
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja318000
Voitot19160,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12138,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12539,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2460,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu3521,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.042,620,000,000,00
Valtauspisteitä1020,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1730,5400,0000,0000,00
Kokemus935,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja318
Voitot19160,06%
Häviöitä12138,05%
Tasapelejä61,89%
Taisteluja selvitty12539,31%
Vaunuja tuhottu2460,77
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu3521,11
Vahinkoa aiheutettu2.042,62
Valtauspisteitä1020,32
Puolustuspisteitä1730,54
Kokemus935,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu519,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus44,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu519,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus44,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja677000
Voitot41160,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25737,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty25938,26%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5630,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu5750,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.435,680,000,000,00
Valtauspisteitä3690,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4460,6600,0000,0000,00
Kokemus846,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja677
Voitot41160,71%
Häviöitä25737,96%
Tasapelejä91,33%
Taisteluja selvitty25938,26%
Vaunuja tuhottu5630,83
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu5750,85
Vahinkoa aiheutettu1.435,68
Valtauspisteitä3690,55
Puolustuspisteitä4460,66
Kokemus846,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja72000
Voitot3041,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4156,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2230,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu470,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu991,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.891,540,000,000,00
Valtauspisteitä180,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä410,5700,0000,0000,00
Kokemus728,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja72
Voitot3041,67%
Häviöitä4156,94%
Tasapelejä11,39%
Taisteluja selvitty2230,56%
Vaunuja tuhottu470,65
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu991,38
Vahinkoa aiheutettu1.891,54
Valtauspisteitä180,25
Puolustuspisteitä410,57
Kokemus728,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (143)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion 82575,61109838860,05%3574,56
AMX 13 9091593,83100630859,09%3146,21
Progetto M35 mod. 46 82615,02127929558,31%4231,67
Bat.-Châtillon 12 t81205,5198819863,13%2994,55
E 5092900,70113816657,23%3807,49
T26E4 SuperPershing 82079,33120415660,26%3484,11
WZ-13281150,3891015457,79%2256,88
T-5492240,7599414252,82%2607,56
TNH T Vz. 5192974,81119113760,58%3489,71
UDES 0382084,4286713750,36%2690,38
Object 43092581,32104413658,09%2845,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82466,43101713458,96%3147,91
VK 100.01 (P)82248,23119113461,94%3255,80
Leopard Prototyp A93059,04110313153,44%4102,19
Char Futur 4 92742,92113812962,79%3098,39
59-166968,5888612051,67%3396,37
T-1092674,91105312057,50%3334,50
AMX 50 12092909,13111011960,50%3652,40
AMX M4 mle. 4571991,09121811462,28%4114,98
SU-10182219,54101811156,76%3105,47
Panther71515,79102610944,95%3042,22
AMX 50 10082291,77108810955,05%3464,46
AT 771865,83120410975,23%3284,76
Bat.-Châtillon 25 t AP92406,80110510862,04%3202,38
Kampfpanzer 07 RH 82289,65121310659,43%4026,78
M26 Pershing81853,40105410457,69%2973,10
TNH 105/100082308,66117910359,22%3932,72
Tortoise93580,99138910368,93%4059,48
ARL 4461492,4292310261,76%3522,62
Ikv 65 Alt II61418,4086510157,43%3387,30
CS-4471890,35118310162,38%4282,69
VK 16.02 Leopard51000,5591910157,43%5167,84
M46 Patton92745,43112010153,47%3376,51
WZ-111 model 1-492842,48116910063,00%3422,06
T2882461,0911849862,24%3370,82
M36 Jackson61704,0410299666,67%4342,83
CS-5993119,6112409659,38%4196,53
122 TM 82352,6911159459,57%3333,28
AT 15A 72006,7312569374,19%4412,37
T-4481961,1110859158,24%3590,90
IS71668,509939055,56%2861,76
AT 861763,9812279064,44%4929,81
WZ-13171356,0411488964,04%4100,07
B.U.G.I.61564,0410808970,79%3724,37
Type 5861599,3911848862,50%4618,55
Covenanter5844,678438867,05%4798,93
Waffenträger auf Pz. IV93038,3510808863,64%3292,55
AT 1582250,0911828659,30%3196,69
11082189,1210858459,52%3295,23
T 55A 92806,5111588465,48%3677,44
Vz. 44-172079,9013358368,67%4334,84
IS-271983,6010608153,09%3562,81
Sturer Emil71793,119318159,26%3261,40
T2071992,9911308055,00%3834,00
Lorraine 50 t 92636,0910168051,25%3261,88
IS-382260,1311507955,70%3389,99
BDR G1 B51688,429887870,51%5526,49
KV-151530,1710737763,64%4591,67
M10 Wolverine51290,389147667,11%4113,46
Panther II82392,7012077360,27%4359,45
T25 AT72028,3611467365,75%4010,37
SU-8551252,688077273,61%3854,49
Škoda T 2561630,1411527262,50%4395,06
CS-5382011,3310667247,22%3853,57
SU-100M172392,2613287255,56%5310,53
T-34-8561581,2011267160,56%4658,67
Tiger (P)71839,1311417159,15%3129,94
Indien-Panzer82206,7011827164,79%3925,19
Ikv 10351080,717407058,57%3638,68
VK 30.02 (D)72110,5913867075,71%4979,13
Panhard EBR 105101711,608867054,29%2505,03
Ikv 90 Typ B71844,628956957,97%3692,11
Panhard EBR 9092107,8311516960,87%4730,47
Panhard AML Lynx 6x682198,7212386764,18%6446,18
leKpz M 41 90 mm GF 81349,279256758,21%3074,08
Konštrukta T-34/10071811,3912016669,70%4213,74
Type T-3451205,309266666,67%5142,93
Conqueror93637,0814326566,15%4747,92
VK 30.02 (M)61525,6611266555,38%4138,48
SU-10061944,1411276365,08%5115,53
Super Conqueror104340,1913256266,13%4972,17
T-34-171590,3110795867,24%3294,53
50TP Resilient 82484,4012845763,16%3790,02
VK 45.02 (P) Ausf. A82195,8610685651,79%3399,65
M4A1 Sherman51225,4010105570,91%4441,39
Type 3 Chi-Nu51025,717835565,45%3908,58
VK 30.01 (P)61883,4912835578,18%5381,48
AT 251372,879565567,27%4862,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51193,3510215576,36%4368,42
Škoda T 2451223,2410175470,37%5131,45
KV-1S61548,2611305367,92%4108,69
DS PZInż51547,2511115275,00%6074,37
E 7593483,1813595162,75%5131,20
T-4371884,5412625064,00%4373,14
Nashorn61395,688395060,00%3138,89
VK 28.016949,108694856,25%3970,45
M4A3E8 Sherman61696,4011574564,44%5008,98
Cavalier51138,588784553,33%4036,49
M18 Hellcat61779,0010664271,43%4545,88
Concept 1B 93123,0012674271,43%2968,52
T-3451648,5312583680,56%7984,79
T-54 ltwt.91550,659683452,94%3222,48
BZ-176 82171,589623339,39%2005,31
Charioteer Nomad 82375,7911163378,79%3196,78
Caernarvon82382,1012563164,52%3795,31
T95/FV4201 Chieftain 103768,5210433154,84%3220,19
M40/M4381402,878983063,33%1528,86
LTTB81526,8012093080,00%3822,09
GSOR 1010 FB 82346,8310433056,67%3338,89
StuG III Ausf. G51039,836282934,48%3110,36
Cromwell61876,0013642871,43%5747,24
Tiger II83015,5413362860,71%4827,38
AE Phase I 92807,8210472857,14%2753,84
Hotchkiss EBR71522,1510592766,67%4553,14
TVP VTU Koncept81979,919222343,48%3469,06
M1271725,4811262360,87%2868,46
LTG71279,919972369,57%3404,40
T-34-3 82555,0013262369,57%4225,03
Type 64 61134,529392356,52%3867,19
P.4351193,189722281,82%4810,02
Black Prince71817,3512302065,00%3954,72
Tiger I72223,0513201973,68%4238,10
E 100104224,3713271968,42%5200,86
121B 104412,4713401968,42%5993,50
Type 4 Chi-To61503,5610161861,11%4186,31
M446994,838531866,67%2086,03
Churchill VII61405,209711566,67%3734,22
SU-14-171987,4714691580,00%3671,88
M41 HMC5938,576461442,86%1602,22
T216824,147301450,00%2348,78
Panhard AMD 178B61779,0013011369,23%9230,53
K-91-PT 92202,0810541258,33%2173,64
A-205916,408441080,00%5891,72
AMX 13 7572428,9015961080,00%9931,56
AMX 12 t61421,891046966,67%6472,46
T-62A104195,881401862,50%5484,97
MT-2561279,631226887,50%6895,26
Excalibur 61149,14763757,14%1798,47
VK 36.01 (H)62297,671452683,33%6585,68
T1 Heavy Tank52123,501556650,00%8625,84
VK 30.01 (H)51381,801054580,00%5034,55
T71 DA7665,401366580,00%1590,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J41348,75883450,00%6214,33

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.12.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2021
Lähti: 7.12.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.1.2021
Lähti: 15.2.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.3.2021
Lähti: 10.4.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.2.2021
Lähti: 28.2.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 11.4.2021
Lähti: 4.5.2021