_HuNDefii_

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.10.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja368822462412
Ø Taso7,488,679,039,01
Voitot1851650,20%1562,50%3556,45%21451,94%
Häviöitä1795548,68%937,50%2540,32%19146,36%
Tasapelejä4111,11%00,00%23,23%71,70%
Taisteluja selvitty1138630,87%1041,67%2438,71%15136,65%
Vaunuja tuhottu320850,87230,96530,854521,10
Tuhoamissuhde1,261,641,391,73
Vaunuja havaittu326620,89502,08951,533780,92
Vahinkoa aiheutettu1.196,091.446,251.939,062.053,01
Valtauspisteitä278340,7520,0890,153440,83
Puolustuspisteitä200150,5400,0000,001790,43
Kokemus607,24847,54843,05868,93
WN71133,051385,781322,851376,92
WN81517,632050,052016,552104,94
Yhteensä
Taisteluja36882
Ø Taso7,48
Voitot1851650,20%
Häviöitä1795548,68%
Tasapelejä4111,11%
Taisteluja selvitty1138630,87%
Vaunuja tuhottu320850,87
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu326620,89
Vahinkoa aiheutettu1.196,09
Valtauspisteitä278340,75
Puolustuspisteitä200150,54
Kokemus607,24
WN71133,05
WN81517,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja24
Ø Taso8,67
Voitot1562,50%
Häviöitä937,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1041,67%
Vaunuja tuhottu230,96
Tuhoamissuhde1,64
Vaunuja havaittu502,08
Vahinkoa aiheutettu1.446,25
Valtauspisteitä20,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus847,54
WN71385,78
WN82050,05
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja62
Ø Taso9,03
Voitot3556,45%
Häviöitä2540,32%
Tasapelejä23,23%
Taisteluja selvitty2438,71%
Vaunuja tuhottu530,85
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu951,53
Vahinkoa aiheutettu1.939,06
Valtauspisteitä90,15
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus843,05
WN71322,85
WN82016,55
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja412
Ø Taso9,01
Voitot21451,94%
Häviöitä19146,36%
Tasapelejä71,70%
Taisteluja selvitty15136,65%
Vaunuja tuhottu4521,10
Tuhoamissuhde1,73
Vaunuja havaittu3780,92
Vahinkoa aiheutettu2.053,01
Valtauspisteitä3440,83
Puolustuspisteitä1790,43
Kokemus868,93
WN71376,92
WN82104,94
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1137,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1655,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä26,90%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty931,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu200,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu371,2800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu983,170,000,000,00
Valtauspisteitä190,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,1000,0000,0000,00
Kokemus494,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1137,93%
Häviöitä1655,17%
Tasapelejä26,90%
Taisteluja selvitty931,03%
Vaunuja tuhottu200,69
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu371,28
Vahinkoa aiheutettu983,17
Valtauspisteitä190,66
Puolustuspisteitä30,10
Kokemus494,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot225,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä675,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu832,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä243,0000,0000,0000,00
Kokemus233,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot225,00%
Häviöitä675,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu50,63
Vahinkoa aiheutettu832,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä243,00
Kokemus233,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja230000
Voitot10646,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12253,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8034,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1410,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu1670,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu793,980,000,000,00
Valtauspisteitä2661,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5882,5600,0000,0000,00
Kokemus385,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja230
Voitot10646,09%
Häviöitä12253,04%
Tasapelejä20,87%
Taisteluja selvitty8034,78%
Vaunuja tuhottu1410,61
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu1670,73
Vahinkoa aiheutettu793,98
Valtauspisteitä2661,16
Puolustuspisteitä5882,56
Kokemus385,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja378000
Voitot16744,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20654,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13134,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2510,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu2670,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu832,940,000,000,00
Valtauspisteitä4421,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3991,0600,0000,0000,00
Kokemus394,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja378
Voitot16744,18%
Häviöitä20654,50%
Tasapelejä51,32%
Taisteluja selvitty13134,66%
Vaunuja tuhottu2510,66
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu2670,71
Vahinkoa aiheutettu832,94
Valtauspisteitä4421,17
Puolustuspisteitä3991,06
Kokemus394,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja67000
Voitot3450,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2943,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä45,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3247,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu490,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,400,000,000,00
Vaunuja havaittu150,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.867,760,000,000,00
Valtauspisteitä650,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1842,7500,0000,0000,00
Kokemus759,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja67
Voitot3450,75%
Häviöitä2943,28%
Tasapelejä45,97%
Taisteluja selvitty3247,76%
Vaunuja tuhottu490,73
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu150,22
Vahinkoa aiheutettu1.867,76
Valtauspisteitä650,97
Puolustuspisteitä1842,75
Kokemus759,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (623)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Panther mit 8,8 cm L/71 81189,26552155747,46%1644,10
Jagdpanther II81230,7444192146,58%1260,47
SU-100Y 6870,5744873753,60%1620,91
T92 HMC101546,1361854848,54%1331,57
Jagdpanzer E 100101962,3054544247,51%1330,46
M40/M4381103,4536342247,16%1203,82
Jagdtiger91438,3943641744,84%1102,82
Type 64 6608,9454141549,40%1690,96
KV-26970,9058037852,65%1815,75
Conqueror91285,9149036541,10%994,31
Caernarvon8886,1144936446,98%930,16
M26 Pershing8981,3645531850,31%1232,24
Progetto M35 mod. 46 81520,8782031748,90%1972,30
T297943,1746331450,00%1202,51
KV-856821,4442231050,00%1459,45
Strv S1 81585,4066629946,49%1632,99
Jagdpanzer IV6413,6829126948,70%591,81
M4A3E2 Sherman Jumbo6520,9541725847,29%944,44
Leopard 1102503,2482125450,79%2105,56
M446659,5935125449,21%1054,45
T3281040,6550824952,61%1215,43
FV4005 Stage II101808,1361824950,20%1299,49
Black Prince7590,6940424245,04%634,22
M127862,5037024256,20%1253,70
M10391408,7663124248,76%1188,92
Jagdpanther7757,0634922444,20%882,98
Löwe 81466,4986822353,81%1798,94
M53/M5591242,5163622246,85%1091,19
Manticore101181,7572122144,80%1300,07
T71 DA7594,0440521746,54%1099,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4235,0723121653,70%500,48
T207765,0445021449,07%1132,69
Dicker Max 6901,5552421250,94%1759,19
IS-7102268,1389420853,85%1974,09
Grille 15101976,9763720646,12%1332,97
Bat.-Châtillon Bourrasque 81464,8391020660,19%2022,28
ELC EVEN 90 8813,3274520648,54%1719,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81571,2664420345,81%1519,00
M48A5 Patton101945,1369319741,12%1365,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5571,9445119450,00%1748,02
Comet7920,7047419350,26%1588,71
StuG III Ausf. G5277,2622318746,52%431,66
SU-130PM 81919,1086518752,41%2010,84
Tiger (P)7874,4650718345,36%1025,25
Škoda T 40 6868,1051017951,40%1794,07
Churchill VII6508,2740117652,27%826,71
T6981068,8550917647,16%1295,62
ShPTK-TVP 100 81745,9188617353,18%2069,04
AMX 13 57 7857,3776316457,32%1909,52
Strv 103B102766,2381216349,69%2123,07
Lorraine 40 t 81452,9075616251,85%1900,47
T216348,7035015850,00%845,16
Spähpanzer SP I C7817,5865015747,13%1824,38
M54 Renegade 81687,5387015753,50%2059,61
M46 Patton91655,3875415349,67%1617,23
M4A1 Sherman5377,9927915244,08%876,17
SU-122-44 71204,9558614955,03%1676,43
Type 59 81685,2098714353,85%2545,66
Churchill I5282,2326614252,11%458,72
Waffenträger auf Pz. IV91681,4359514240,14%1306,00
Cromwell6798,3545314153,90%1889,97
AMX 12 t6485,6441914048,57%1411,53
Object 430 Version II91471,8867213743,07%1387,37
Object 261101723,4979113253,03%1542,15
FV4202 81255,5077913151,91%1832,33
VK 30.01 (P)6599,7836713056,15%993,94
S-517841,2054712748,03%1038,91
M415356,2128812748,03%422,45
T3092119,4973312650,00%1973,96
E 50 Ausf. M101844,4875412650,00%1423,65
AMX Chasseur de chars 81024,6254012550,40%1305,51
Type 6191844,8165312454,03%2133,58
Leichter Kpz. 70 (K) 81130,0781112148,76%1866,50
LT-432 8732,1771611952,94%1407,15
M75265,1226211847,46%866,50
T2 Light Tank 2335,1159711657,76%1978,54
IS7903,5549411439,47%1059,24
T110E5102275,7582311347,79%1821,99
Leox 92557,5896111352,21%2616,16
T-4481463,3380711157,66%2107,69
UDES 1691928,2186510955,05%2159,89
M41 Walker Bulldog8469,4053310943,12%594,41
O-I Experimental5786,5841710849,07%1544,97
Leopard Prototyp A92253,9086410751,40%2367,38
Hotchkiss EBR7607,3650710749,53%1333,94
O-Ni71169,8163210650,94%1729,93
Pz.Sfl. IVc5397,2927010637,74%679,31
Panther II81155,4168710549,52%1587,66
Tiger I71047,4758010450,00%1349,56
FV3046621,5036710355,34%1120,93
T-34-3 81606,2397210354,37%2181,56
Spähpanzer Ru 2519686,8872610251,96%984,72
Pz.Kpfw. T 25 5638,9455410252,94%1832,10
KV-15429,6630210152,48%782,32
M-III-Y81560,0090910049,00%2022,22
Gonsalo 81844,2796110052,00%2098,70
E 5091637,837129946,46%1518,66
TNH T Vz. 5191749,868489853,06%1641,11
O-I6843,234539855,10%1523,57
ST-I91785,828909859,18%1744,13
SU-855573,103839653,13%1291,52
HWK 128735,426719657,29%1325,09
WZ-111 model 1-491532,168239455,32%1463,92
Bat.-Châtillon 25 t AP91786,517899446,81%2068,34
Alecto4187,452139444,68%318,73
Concept No. 5102216,487229343,01%1767,98
IS-2-II81260,966479337,63%1354,39
FV4004 Conway91910,897959263,04%1891,09
AMX 65 t81167,357299247,83%1400,51
M5 Stuart4120,212179148,35%151,60
P.44 Pantera81340,847588951,69%1781,47
WZ-132A9993,466848943,82%1349,54
ISU-122-2 81982,959018847,73%2204,43
Ares 8591807,818318848,86%1644,71
Strv 103-091744,136398632,56%1390,82
T675391,912918644,19%734,41
Maus102146,918398548,24%1661,43
Centurion Mk. I81187,826968463,10%1657,98
E 100102143,638228457,14%1726,87
KV-1S6405,503378458,33%676,75
Rheinmetall Panzerwagen101141,857888454,76%1253,36
M56 Scorpion 71168,196578446,43%1610,82
M4A1 Revalorisé 81370,797798453,57%1721,79
IS-381438,278598353,01%1812,22
Ikv 1035418,842688253,66%956,89
AS-XX 40 t112759,338808245,12%2333,39
GSOR 3301 AVR FS91140,108758257,32%1969,74
Centurion Mk. 7/191757,938448053,75%1828,15
KV-481579,748908053,75%1996,90
Bishop5487,472817954,43%1175,88
T26E4 SuperPershing 81135,777677950,63%1635,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3126,812987748,05%454,85
Bat.-Châtillon 12 t8670,926887753,25%1204,83
Matilda4169,931937652,63%313,56
Leo71055,417447648,68%1808,82
Object 268102256,916897644,74%1558,29
Object 430U101810,807337651,32%1439,06
Controcarro 1 Mk. 291981,808577553,33%1802,53
Panhard AML Lynx 6x68459,674887533,33%603,35
STA-181283,737117450,00%1748,78
T-5491402,037177447,30%1302,82
VK 28.016510,795767347,95%1760,28
M8A14159,731807347,95%213,48
Kampfpanzer 67102315,719387357,53%1871,65
Bat.-Châtillon 25 t102494,859207262,50%2328,92
ISU-15281205,035827247,22%1063,33
Krupp-Steyr Waffenträger 71130,906977269,44%1786,25
AMX ELC bis5322,273407154,93%1038,86
AT 25337,002767051,43%684,45
Strv m/42-57 Alt A.2 6905,836497048,57%1744,08
Prototipo Standard B91466,997616950,72%1382,68
TNH 105/100081317,577826946,38%1576,78
LHMTV8671,777226952,17%1255,07
122 TM 81543,547936944,93%1823,30
Versuchspanzer 5792078,099926854,41%1978,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3507,553926747,76%1989,00
Charioteer81639,217706752,24%1824,43
Super Conqueror101865,227956758,21%1561,67
Nashorn6814,005576665,15%1426,15
K-91102126,428436659,09%1742,36
Leichttraktor1101,371656549,23%324,87
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.469,421756538,46%0,00
T26E5 Patriot 81180,458446552,31%1460,64
O-Ho81171,507506451,56%1249,45
Ho-Ri 192021,087846450,00%1618,03
T57 Heavy102119,257736450,00%1597,38
T-28E with F-30 4551,775016454,69%1347,51
Panther71146,567546346,03%1903,81
KV-137580,023866349,21%838,62
T-345527,905276256,45%1611,31
VK 16.02 Leopard5420,853826241,94%1274,10
BZ-6891598,948446256,45%1489,42
M18 Hellcat6506,063076240,32%613,44
T499896,217016144,26%1238,73
Ares 7581498,029206155,74%1929,81
Predatore 92806,9310116152,46%2919,69
SU-15271032,386106048,33%1460,31
Vz. 64 Blesk8688,635996040,00%964,57
AMX 13 757799,106496056,67%1992,79
WZ-132-1101375,538066051,67%1633,42
IS-4102363,029266055,00%1974,96
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6803,427606066,67%2374,35
Emil I81452,178185952,54%1631,63
P.43 ter71149,497965952,54%1964,47
Emil II92071,908635947,46%1949,32
KV-371104,547125944,07%1421,15
SU-85B4471,143185957,63%1367,10
VK 45.02 (P) Ausf. B91946,719105952,54%1935,82
SU-10181414,977305947,46%1863,61
VK 100.01 (P)81246,857575949,15%1403,73
IS-3-II91681,008045949,15%1498,53
Hummel6619,674855846,55%817,08
STB-1101928,847315841,38%1461,63
T25/271044,626195853,45%1450,51
AMX M4 mle. 5191758,248775860,34%1592,93
Ares 90102240,228415851,72%1742,49
M374299,811935740,35%814,52
leKpz M 41 90 mm GF 8669,326615750,88%1178,57
M10 RBFM 5982,847535747,37%2232,83
E 7591840,918395653,57%1863,83
11081106,937535554,55%1281,04
T71 CMCD7716,955895549,09%1698,77
M-VI-Y91380,117625554,55%1210,24
T-103 81500,877955554,55%1696,85
AMX 13 F3 AM6724,064315440,74%900,95
Škoda T 5091939,918345347,17%1778,60
Marder II3159,531975347,17%306,81
Object 26392215,308685350,94%2159,67
Škoda T 56 81430,427555347,17%1172,38
Object 70492136,258115257,69%1712,45
Kpz. Erich Konzept I 92671,609505255,77%2786,12
S35 CA5543,713645156,86%1201,46
BT-7 artillery 3335,183805141,18%1292,15
Type 4 Heavy91252,366835040,00%952,22
ARL V396576,283845050,00%929,03
Mäuschen91488,667125044,00%1305,78
Type 5781571,318934957,14%1771,80
Object 70591849,808594944,90%1892,63
DZT-159 91982,229554961,22%2013,01
Ho-Ri 281297,066804852,08%1359,98
Object 41681266,906884847,92%1543,76
VK 30.02 (M)6988,337584856,25%2284,45
Škoda T 245433,793234751,06%1101,91
Sturer Emil7762,554994753,19%923,73
Indien-Panzer81269,537214742,55%1431,47
M2 Light2293,134194647,83%1473,07
Crusader6340,613014656,52%1007,69
Pz.Kpfw. II Luchs4226,672964650,00%756,38
Covenanter5270,503414658,70%924,55
SU-100M171467,398354660,87%2388,63
56TP 81695,288284639,13%1823,98
WZ-114 91976,989474665,22%2110,95
Progetto M40 mod. 65102189,297544544,44%1732,00
UDES 14 Alt 581715,409044557,78%2617,20
A-4471239,897814544,44%2132,50
LTTB8544,785574542,22%725,99
Pz.Kpfw. 5582160,2211554562,22%2428,39
Char Futur 4 92098,448624555,56%2053,35
Type 4 Chi-To6756,366254447,73%1504,70
FV215b (183) 102214,507604456,82%1679,32
T-100 LT101534,709004459,09%2229,76
IS-M81038,417684465,91%1288,18
Object 43092238,688984447,73%2629,96
T-832 81580,649924463,64%2009,32
T-34-85 Rudy 6918,986394459,09%1824,73
Rheinmetall Skorpion 81562,237844450,00%1798,24
M3 Lee4166,772344369,77%605,46
Type 6891893,849474358,14%1796,83
Object 25791627,568514348,84%1668,31
Centurion Action X102189,908354257,14%2005,21
FV217 Badger102271,818464257,14%1723,08
AMX 50 12091828,857964153,66%1876,65
Type 5 Heavy102339,838474146,34%1724,55
59-166551,595274141,46%1709,71
AMX AC mle. 4881353,986564136,59%1285,10
GSOR 1006 Scheme 791899,078284151,22%1986,06
Object 277102329,298114141,46%1735,30
UDES 0381122,686644055,00%1114,32
T-1506749,154894055,00%1251,89
GSOR 1008 81775,987694042,50%1745,48
AMX 50 10081246,926813943,59%1325,61
Type 95 Heavy4324,082603941,03%986,23
T-1091944,648713956,41%2072,11
Ashigaru 102111,446933948,72%1397,64
GSR 3301 Setter7555,646503951,28%1329,76
BZT-70 102681,2610773871,05%1846,94
Panhard EBR 105101032,007323844,74%1201,56
Object 777 Version II 92046,719243850,00%1988,44
SMV CC-64 Vipera 81239,116713844,74%1130,43
Tortoise92171,799563863,16%2106,23
Type 5 Chi-Ri71113,467503756,76%1941,98
ARL 4461051,465853756,76%2055,29
T-34-2G FT71193,786183740,54%1517,31
Ho-Ri 3102036,596363735,14%1165,24
AT 1581258,927783754,05%1232,92
Marder 38T4215,652543762,16%516,09
TVP T 50/51102256,428843658,33%1916,39
Kranvagn102166,257693647,22%1575,53
G.Pz. Mk. VI (e)2257,171913647,22%1503,81
Pz.Sfl. IVb4330,692463650,00%948,80
FV229 Contender91948,978993644,44%1981,95
Char Mle. 75 91039,036183636,11%1319,63
LT vz. 383235,372463551,43%1002,81
AMX M4 mle. 4571508,1110583574,29%2438,72
Somua SAu 404410,032843551,43%1258,20
VK 45.02 (P) Ausf. A81388,008283551,43%1581,22
Object 268 Version 4102094,897323545,71%1440,20
Jagdpanzer E 90 92189,348473554,29%1725,70
KR-1111670,948823560,00%990,87
40TP Habicha6841,447283464,71%1989,73
212A91353,007873458,82%1361,91
Pz.Kpfw. VII102173,417733444,12%1561,26
M-II-Y71304,219093461,76%2166,84
FV226 Contradictious 81681,769313452,94%1776,38
Škoda T 2561065,128143366,67%2497,00
Grille5447,273423351,52%914,45
Challenger71196,646863351,52%1644,14
Panhard AMD 178B6423,455183348,48%1124,05
FSV Scheme A71186,307233327,27%1829,15
ISU-152K 81948,799073360,61%2303,15
ST vz. 394277,252133234,38%686,30
Kanonenjagdpanzer 105 81904,639343265,63%2087,63
T1 HMC2144,391513154,84%741,04
M5A1 Stuart4484,904643158,06%2110,66
Sav m/434286,002573161,29%795,98
T9592404,879873161,29%2172,67
Birch Gun4237,101823138,71%718,40
T54E191698,907623161,29%1698,02
FV227 Conceiver81589,949583154,84%2120,15
Sherman VC Firefly 61081,007853151,61%1920,15
Panther/M10 71463,1610773167,74%3196,37
WZ-111-1G FT81821,708303056,67%2041,17
AT 86728,335713063,33%1429,61
AT 771330,478753063,33%1921,13
T28 Prototype81403,176723056,67%1549,83
XM69 Hacker112341,208933053,33%1548,20
Kampfpanzer 07 RH 81660,109713056,67%2400,72
Object 252U 81353,507803046,67%1396,17
Husarz 82212,539873056,67%2409,58
T 55A 91887,109323063,33%2141,86
Vickers Medium Mk. III377,381792962,07%215,47
Sherman III5374,554312941,38%904,37
Taschenratte112092,668102934,48%983,24
AMX 404164,572642857,14%512,46
Panzerjäger I2238,212652846,43%856,40
WZ-1328777,867552850,00%1535,45
Vz. 60S Dravec 102121,259042850,00%1408,95
T110E4102156,437692853,57%1563,11
KV-5 81056,467372857,14%1190,73
53TP Markowskiego81477,748042744,44%1588,91
UDES 15/16102298,077412744,44%1886,21
Type 4 Ju-To71446,379132762,96%2062,16
XM551 Sheridan101213,007442740,74%1213,27
Super Hellcat 71012,676632748,15%1404,13
Rambo 91868,419752762,96%2011,36
Pz.Kpfw. II2287,383792642,31%1240,99
G.W. E 100101411,658152661,54%1242,39
Pawlack Tank61187,158042653,85%2179,84
Object 274a 81472,659482657,69%2132,80
T42 81039,126532638,46%1128,43
Toro 91807,278862646,15%1690,64
M7 Priest3202,401862552,00%478,54
Felice 91660,167282544,00%1571,94
G.W. Panther7807,045132548,00%985,13
Nergal 81335,687892544,00%1341,26
50TP prototyp 81181,426232433,33%1099,61
Ikv 90 Typ B7921,965042433,33%1304,51
M2 Medium Tank367,331352466,67%235,89
Projekt ION 81467,838422454,17%1246,93
WZ-131G FT61222,006762450,00%2398,74
TS-54 81417,299052458,33%1684,16
T-29 3356,584232450,00%1427,79
Matilda Black Prince 5636,046222458,33%1808,86
AMX Canon d'assaut 105 82080,049032450,00%2226,91
Sherman Firefly6590,304672347,83%937,28
SU-14-281428,489282369,57%1683,96
T2881749,138892365,22%1938,67
XM57 81817,747742339,13%1659,95
SDP wz 66 Grom 82287,0911462378,26%2815,15
T803112365,788962352,17%1444,45
Type 3 Chi-Nu5578,365862259,09%1950,00
Sexton II3207,001772250,00%906,09
Ikv 65 Alt II6776,274832254,55%1371,50
SMV CC-6781676,239512263,64%2038,26
Crusader 5.5-in. SP7653,734452240,91%869,97
60TP Lewandowskiego102297,528472147,62%1530,54
T56 GMC3143,621642152,38%336,31
60G FT5831,005262157,14%1975,69
T-50-2 6548,196732161,90%1829,13
T25 Pilot Number 1 81098,486782142,86%1139,07
IS-271053,557372065,00%1321,98
SDP 44 Burza6745,804902040,00%1073,03
SU-263448,602812035,00%1181,54
WZ-113G FT102833,758152050,00%2050,45
FV601 Saladin81256,258182055,00%1736,28
AMBT 81412,957542050,00%1518,74
M22 Locust 3623,157652050,00%2913,73
IS-5 (Object 730) 81096,656422050,00%1236,93
StuG IV 5424,852482040,00%885,70
Strv 7461076,588071957,89%2218,66
T-34-8561348,799101963,16%3405,72
VK 30.01 (H)5540,634931952,63%1143,97
T-4371416,688881952,63%2910,43
AMX 50 Foch (155) 101657,796781947,37%1090,29
LTG7518,685901952,63%1051,86
Leopard 120 Verbessert112390,427621942,11%1730,20
Lätt Stridsfordon 120 92311,746681921,05%1840,06
T28 Concept 7960,376061963,16%1286,87
M3 Stuart387,941411833,33%76,18
SU-76M4135,281661861,11%306,53
Type 3 Ju-Nu61132,288181855,56%1962,70
Vz. 68 Squall 8626,005881844,44%879,18
Sexton I 3712,565941866,67%2788,62
Miel 81655,7210371866,67%2164,63
T1 Cunningham1102,531601741,18%395,06
Strv m/40L3367,533191752,94%1500,49
SU-1006634,065241764,71%1141,24
T3 HMC2158,001291717,65%465,60
IS-3A Peregrine 81404,358911747,06%1525,31
Vz. 55101784,696411631,25%1067,09
Valentine AT4290,062351650,00%747,77
Type 71102244,508491643,75%1605,66
Object 140101694,637591656,25%1383,18
Pz.Kpfw. 38 (K) 5965,199011668,75%2333,32
SU-2-122 5795,316941675,00%2077,25
Object 283 91340,506711637,50%1145,67
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4405,815311656,25%1076,94
Caernarvon Action X 81576,2511261668,75%2302,81
Bretagne Panther 6963,697941656,25%1860,97
121B 101712,756231631,25%978,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2318,732871573,33%1783,60
121101718,607161546,67%1273,39
Tiger II81164,076731546,67%1252,99
CS-63102497,879701560,00%2254,61
WZ-111 model 5A101772,535851526,67%1137,29
Renault UE 573293,202341540,00%765,09
Staghound Mk. III61245,208361566,67%2599,22
Kunze Panzer 91678,276031526,67%1373,80
Light Mk. VIC 2183,672961540,00%802,87
T34 B 81387,476601526,67%1443,20
114 SP2 103114,479391566,67%2190,66
25TP KSUST II5943,146421457,14%2751,60
SU-182250,931781450,00%1420,10
SU-54593,934301471,43%1556,63
Coccodrillo 102320,298881457,14%1813,86
BZ-75102721,799651450,00%2261,65
Bat.-Châtillon 155 58101262,006241435,71%794,25
AMX M4 mle. 54101635,795861428,57%967,58
K-2 81732,7110511464,29%2301,66
CS-52 LIS 81583,718291450,00%1704,79
IS-2 7825,006371450,00%923,57
WZ-111 Qilin 102589,217931428,57%1888,81
Type 2597 Chi-Ha346,771011330,77%0,05
Controcarro 3 Minotauro102685,2310531376,92%2055,77
M24 Chaffee5234,461961338,46%491,27
T110E3102574,387771338,46%1977,56
M-V-Y102582,388411338,46%2043,60
E 77 92124,239381361,54%2175,37
Object 703 Version II 81832,1510271353,85%2169,47
Jagdtiger Prototype 81700,468781361,54%1918,08
Carro da Combattimento 45 t 101747,008111353,85%1327,69
AMX ELC 901 6614,006681353,85%1844,39
Vickers Medium Mk. II279,001061225,00%125,59
P.435754,757141266,67%2825,52
Vz. 44-17907,586861258,33%1025,81
Semovente M43 Bassotto6966,086131250,00%1472,54
SMV CC-5671037,426051233,33%1190,70
Panzerwagen 39 3389,083941225,00%1458,68
AMX 383123,421901258,33%327,02
Object 705A102233,679811266,67%1871,27
T-34 shielded 5499,925021250,00%1109,48
MKA 2344,334901283,33%1835,04
T-45 2278,003681258,33%1396,29
M24E2 Super Chaffee 6383,584851250,00%841,26
Cromwell B 6973,588651275,00%2033,48
King Tiger (Captured) 71196,677191250,00%1250,87
TKS z n.k.m. 20 mm 2265,184211145,45%1509,92
Lorraine 39L AM3335,913421181,82%1267,10
AMX 50 B102035,367651145,45%1602,84
WZ-111G FT92201,367041136,36%1426,88
Chieftain/T95 81271,827061136,36%1797,34
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61121,3610741190,91%2764,29
Vickers Medium Mk. I165,001991090,00%347,08
Lago4352,402571040,00%922,96
BT-221039,107691050,00%7567,25
P26/404489,205511080,00%1660,94
Ikv 723538,703651080,00%1740,62
T-46335,00991030,00%0,00
T-262101,201801070,00%519,54
Type 586633,504861040,00%1106,82
SDP 40 Zadymka5646,703651040,00%1101,24
StuG III Ausf. B4405,203271050,00%894,99
AEC Armoured Car5764,005251040,00%1972,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51075,808431030,00%2862,76
T3E2 Medium Tank 3548,607541070,00%2571,31
Pz.Kpfw. Neu112361,6010121050,00%1475,28
A25 Harry Hopkins I 41091,509831070,00%4602,32
T-44-100 82457,0011681060,00%3668,39
AMR P.103 2374,604401040,00%1133,66
Strv m/425570,33566955,56%1732,79
Type 1 Chi-He4344,22485977,78%1225,77
10TP3224,44344966,67%971,32
T2 Medium Tank237,56109944,44%35,03
M36 Jackson61722,44970977,78%3395,81
Cruiser Mk. IV4177,78181944,44%362,03
T-62A101699,00735966,67%1472,65
FV224 Chopper72005,441349977,78%3694,13
ASTRON Rex 105 mm 81940,561129966,67%2528,25
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2323,00560966,67%1053,57
TOG II* 6457,56223933,33%480,53
Strv m/382264,75245862,50%1257,00
Renault FT1303,50259825,00%1743,48
Renault FT 75 BS2166,50175837,50%713,52
Hotchkiss H352136,25142837,50%375,09
Grant4290,25376875,00%1042,76
Wespe3136,63140837,50%235,65
A-436994,38830850,00%2201,18
Durchbruchswagen 24320,25398862,50%934,05
T-703108,50150862,50%342,28
Chieftain Mk. 6 102737,13816837,50%2009,16
T-60233,00127837,50%0,00
KV-1SA 5735,88657837,50%1415,42
AC 1 Sentinel 4439,63617875,00%1819,03
Stridsyxa 81628,88788837,50%1372,96
M4A3E8 Fury 6826,25798862,50%1892,01
Chrysler K GF 81599,131096875,00%2264,68
SU-76G FT4640,57485771,43%2038,38
Pz.Kpfw. I2431,57471785,71%2451,44
MT-256575,00704785,71%2074,45
Windhund 81973,29831742,86%2692,95
AAT60 82331,571278785,71%3538,88
M3A3 Stuart 3661,14834771,43%2148,13
Type 97 Chi-Ha3206,83436666,67%770,13
CS-538385,6733360,00%183,05
Type 91 Heavy352,507460,00%0,43
Universal Carrier 2-pdr2160,67187650,00%586,61
Loyd Gun Carriage2289,67245683,33%1990,89
Waffenträger auf E 100101272,33530633,33%529,76
E 65 Zwilling 82096,00895633,33%1754,83
K-91-PT 92000,83890650,00%2196,76
Kampfpanzer 50 t 92648,1713696100,00%2771,23
Rheinmetall Skorpion G 81560,83615633,33%1179,26
Bisonte C45 82045,171139650,00%2432,77
Valentine II 4305,33412666,67%1044,94
UDES 03 Alt 3 92049,33765633,33%1953,90
TT-130M 91145,00578633,33%735,79
AE Phase I 91434,83635633,33%887,89
Buryan 91551,83753650,00%1027,05
B14647,20403520,00%1884,66
Vickers Mk. E Type B245,2071520,00%0,38
Carro d'assalto P.8871034,00807560,00%1528,30
AMX 50 Foch B102002,00711520,00%1486,06
GSOR the TANK 91129,40807560,00%1179,36
Rheinmetall Begleitwagen 3865,001157560,00%2113,37
Char Murat 91538,40651540,00%1093,11
KV-1 shielded 5786,40621520,00%1324,20
Pz.Sfl. IC 4510,40405540,00%1563,43
M3 Light 3513,20507540,00%2421,18
Nemesis 81962,401009560,00%2581,59
T-115 51363,601299580,00%2962,05
Black Rock 112215,80681520,00%1118,76
OCP Peacekeeper 92874,801082560,00%2811,96
M14/412559,25609475,00%2920,02
Stuart I-IV3186,50296425,00%546,38
7TP2137,25217425,00%273,56
Pvlvv fm/422411,50235425,00%1631,10
MS-1136,00147475,00%262,50
Sturmpanzer II4568,00404450,00%2377,45
Chi-To SP71576,7510114100,00%2159,73
Vz. 71 Tesák10788,50783450,00%773,30
NC 70 Błyskawica101482,50765450,00%922,82
T-54 ltwt.9220,50389425,00%4,82
FV225 Collector 91565,25938450,00%1114,26
AM 39 Gendron-Somua 2254,00429425,00%944,86
T-116 3163,50190450,00%513,63
T-127 3807,75779425,00%3406,72
Pz.Kpfw. KW I (r) 51073,501110450,00%2334,15
Projet Louis 9735,25512425,00%601,93
T78 61805,001025450,00%3297,64
43 M. Toldi III 3538,75594450,00%3270,55
Pudel 61457,331072366,67%3298,80
4TP1143,67264333,33%512,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4325,00253333,33%710,23
Type T-345119,334183100,00%293,01
AT-12591,003993100,00%2635,41
Škoda T 15A 41323,331090333,33%2914,33
BDR G1 B5692,336633100,00%1488,93
Renault FT AC2346,00290366,67%1433,93
Gabler’s Destroyer 5758,3351030,00%2795,50
ST-II101884,00690333,33%964,56
Kanonenjagdpanzer 2 82632,671120366,67%3395,54
Object 590 92412,3313333100,00%2557,78
Pz.Kpfw. 35 R 2738,67927366,67%2538,23
CS-52 C 82120,00976366,67%2527,65
TBT 91963,00780366,67%1398,19
EMIL 1951 81899,331019366,67%2134,54
Prototipo 6 81621,3311013100,00%1673,06
Excalibur 6820,3343230,00%1057,85
Eclipse 9789,3321330,00%401,27
Cruiser Mk. III345,508320,00%0,00
Gorilla112933,0039320,00%1327,61
AltProto AMX 30 8955,5041120,00%877,60
Pz.Kpfw. M 15 3617,00703250,00%2470,25
E 75 TS 82283,5076520,00%3291,66
Churchill III 5367,0027020,00%471,78
Ram II 5793,5010682100,00%2768,43
Stone Sentinel 82422,501208250,00%2823,67
Vz. 58 Medvěd 92470,0013682100,00%2784,76
Type 1 Ho-Ni II 4917,508882100,00%2279,74
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81103,5010692100,00%1423,39
T26E3 Eagle 7 7925,009692100,00%1233,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2133,003162100,00%665,40
A7E3 3554,008312100,00%2563,33
VK 45.03 71466,5060220,00%1617,72
WZ-120G FT 91737,50897250,00%1233,67
Chi-Go 71246,00720250,00%1256,27
Fiat 30001140,003351100,00%806,97
Chi-Ni288,002591100,00%423,86
Renault NC-3110,001231100,00%261,00
T-2840,003691100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2135,002091100,00%649,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3394,0015310,00%994,11
11310423,0024610,00%22,05
AMX AC mle. 467770,007111100,00%1112,17
AMX 30 B102094,0042010,00%1541,52
Cromwell Applique 51072,0011671100,00%2857,81
Black Prince II 7742,0010341100,00%884,04
T-34 with L-11 40,0019810,00%0,00
M4-85 5755,0048910,00%2117,44
ARMT 51007,009511100,00%2926,26
AMR 35 2488,008641100,00%3501,52
HWK 30 8682,0033510,00%786,49
M4A3(76)W Sherman 62136,0017241100,00%6850,20
MTLS-1G14 3118,0020110,00%173,99
Tetrarch 20,001151100,00%261,00
T7 Combat Car 20,003910,00%0,00
Saryuda 91980,0042910,00%1178,72
FCM 2C 3350,007591100,00%1150,61
Turtle Mk. I 82407,0015021100,00%2888,13
Valiant 5640,0043810,00%1041,29
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5548,008691100,00%1789,42
SU-100I 51953,0015711100,00%6232,99
Fantôme 92482,0010791100,00%2088,57

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.10.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 30.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 9.9.2024
Lähti: 26.10.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.11.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.6.2015
Lähti: 27.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.12.2015
Lähti: 16.6.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.12.2017
Lähti: 25.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.7.2018
Lähti: 26.9.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 8.10.2018
Lähti: 26.4.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.6.2017
Lähti: 19.12.2017
Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.9.2019
Lähti: 26.5.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.12.2020
Lähti: 9.8.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.12.2022
Lähti: 9.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.4.2014
Lähti: 25.6.2015