Zipecek

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.11.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja627452359290
Ø Taso7,587,918,468,21
Voitot3132249,92%1043,48%2440,68%15252,41%
Häviöitä3062348,81%1356,52%3457,63%13345,86%
Tasapelejä8001,28%00,00%11,69%51,72%
Taisteluja selvitty2341537,32%730,43%1728,81%10837,24%
Vaunuja tuhottu534100,85180,78410,691930,67
Tuhoamissuhde1,361,130,981,06
Vaunuja havaittu251870,4040,17170,291080,37
Vahinkoa aiheutettu1.024,24732,57793,24885,12
Valtauspisteitä382390,6100,0000,001750,60
Puolustuspisteitä545640,8700,0000,00530,18
Kokemus585,55553,17557,08644,32
WN71009,79615,69539,29784,27
WN81207,48532,16457,64757,20
Yhteensä
Taisteluja62745
Ø Taso7,58
Voitot3132249,92%
Häviöitä3062348,81%
Tasapelejä8001,28%
Taisteluja selvitty2341537,32%
Vaunuja tuhottu534100,85
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu251870,40
Vahinkoa aiheutettu1.024,24
Valtauspisteitä382390,61
Puolustuspisteitä545640,87
Kokemus585,55
WN71009,79
WN81207,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja23
Ø Taso7,91
Voitot1043,48%
Häviöitä1356,52%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty730,43%
Vaunuja tuhottu180,78
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu40,17
Vahinkoa aiheutettu732,57
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus553,17
WN7615,69
WN8532,16
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja59
Ø Taso8,46
Voitot2440,68%
Häviöitä3457,63%
Tasapelejä11,69%
Taisteluja selvitty1728,81%
Vaunuja tuhottu410,69
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu170,29
Vahinkoa aiheutettu793,24
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus557,08
WN7539,29
WN8457,64
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja290
Ø Taso8,21
Voitot15252,41%
Häviöitä13345,86%
Tasapelejä51,72%
Taisteluja selvitty10837,24%
Vaunuja tuhottu1930,67
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu1080,37
Vahinkoa aiheutettu885,12
Valtauspisteitä1750,60
Puolustuspisteitä530,18
Kokemus644,32
WN7784,27
WN8757,20
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja178000
Voitot8547,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8145,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä126,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7542,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1020,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu310,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.707,970,000,000,00
Valtauspisteitä340,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3171,7800,0000,0000,00
Kokemus580,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja178
Voitot8547,75%
Häviöitä8145,51%
Tasapelejä126,74%
Taisteluja selvitty7542,13%
Vaunuja tuhottu1020,57
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu310,17
Vahinkoa aiheutettu1.707,97
Valtauspisteitä340,19
Puolustuspisteitä3171,78
Kokemus580,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot2649,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2241,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä59,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2547,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu350,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.045,450,000,000,00
Valtauspisteitä1122,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä390,7400,0000,0000,00
Kokemus639,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot2649,06%
Häviöitä2241,51%
Tasapelejä59,43%
Taisteluja selvitty2547,17%
Vaunuja tuhottu340,64
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu350,66
Vahinkoa aiheutettu1.045,45
Valtauspisteitä1122,11
Puolustuspisteitä390,74
Kokemus639,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50000
Voitot2448,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2652,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1938,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu190,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu492,100,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus395,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja50
Voitot2448,00%
Häviöitä2652,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1938,00%
Vaunuja tuhottu310,62
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu190,38
Vahinkoa aiheutettu492,10
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus395,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja930000
Voitot63267,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä28130,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä171,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty51154,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5260,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu3650,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu468,230,000,000,00
Valtauspisteitä6330,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8550,9200,0000,0000,00
Kokemus472,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja930
Voitot63267,96%
Häviöitä28130,22%
Tasapelejä171,83%
Taisteluja selvitty51154,95%
Vaunuja tuhottu5260,57
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu3650,39
Vahinkoa aiheutettu468,23
Valtauspisteitä6330,68
Puolustuspisteitä8550,92
Kokemus472,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja354000
Voitot16847,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15042,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2240,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu2160,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.010,970,000,000,00
Valtauspisteitä12693,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12953,6600,0000,0000,00
Kokemus582,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja354
Voitot16847,46%
Häviöitä17750,00%
Tasapelejä92,54%
Taisteluja selvitty15042,37%
Vaunuja tuhottu2240,63
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu2160,61
Vahinkoa aiheutettu1.010,97
Valtauspisteitä12693,58
Puolustuspisteitä12953,66
Kokemus582,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja743000
Voitot36749,39%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä36949,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä70,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty30140,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4420,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu4060,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu819,350,000,000,00
Valtauspisteitä9251,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7050,9500,0000,0000,00
Kokemus507,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja743
Voitot36749,39%
Häviöitä36949,66%
Tasapelejä70,94%
Taisteluja selvitty30140,51%
Vaunuja tuhottu4420,59
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu4060,55
Vahinkoa aiheutettu819,35
Valtauspisteitä9251,24
Puolustuspisteitä7050,95
Kokemus507,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot947,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1052,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1157,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.930,680,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus347,950,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot947,37%
Häviöitä1052,63%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1157,89%
Vaunuja tuhottu120,63
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu20,11
Vahinkoa aiheutettu1.930,68
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus347,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (375)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV3046841,06551627254,23%1573,89
Lorraine 155 mle. 5181122,09664525549,76%1311,16
G.W. E 100101655,52614505248,26%1568,75
Bat.-Châtillon 155 58101380,43613334047,57%1171,39
KV-15610,86553257754,91%1445,26
Rheinmetall Skorpion G 81131,53634243647,91%1097,86
T3 HMC2325,19401196557,61%1798,99
IS-381137,10675190948,25%1285,99
KV-856691,15544186154,33%1239,67
105 leFH18B2 5946,16672147855,28%2038,93
SU-130PM 81178,52642142747,58%1056,92
Object 268101570,02595134845,40%950,13
Conqueror Gun Carriage101361,71672129752,66%1174,30
M18 Hellcat6845,53618117953,94%1701,34
Object 261101544,69705116149,87%1334,96
IS-7101452,55656110646,11%1072,28
T110E5101428,3163889643,30%990,58
Hummel6715,9949283155,60%1195,01
T-1506853,0566771955,77%1678,01
Grille5530,5940867360,48%1257,97
T-284256,0628356849,65%737,36
Object 70491837,4572154047,59%1526,07
FV215b (183) 101244,9952349740,44%720,38
T34 8912,5662448251,04%990,44
G.W. Tiger91324,6654145046,89%1245,78
T376464,2255443550,11%1318,56
IS7600,8438842249,05%711,48
K-91-PT 91142,5067840747,42%880,98
T-549955,2063140346,15%834,03
T110E3101414,4962040342,18%788,98
T-1091036,7659236745,23%844,33
M10391477,8771434448,55%1359,03
G.W. Panther71000,7450433646,73%1147,97
Bat.-Châtillon 155 5591571,1360933248,19%1852,23
FV217 Badger101331,0561030044,67%764,42
Tortoise91493,4568127447,08%1115,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5195,1623625846,51%321,41
T328967,1262025246,03%1014,92
T-448837,9764924852,82%1163,65
ISU-15281465,8968923553,19%1573,45
T54E191178,5061423440,60%892,51
Object 140101020,9061922946,29%664,41
T297974,0563722647,35%1180,50
Object 252U Defender 8883,3265222645,58%810,99
SU-1527951,3858921250,47%1365,72
E 100101143,3267821145,50%644,57
AMX 13 909765,7162219650,00%1100,99
T499617,2458618846,81%709,64
AT 1581186,9170318652,69%1319,26
Konštrukta T-34/1007658,5359317552,57%1010,93
T92 HMC101341,6363217445,40%1017,98
AMX 13 10510705,6552817341,04%541,62
M41 Walker Bulldog8582,1059415748,41%947,81
E 25 7694,4054515750,96%840,51
T-62A101299,1162815441,56%913,66
AT-FV230 Breaker111102,2662715337,91%403,68
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8838,4667515149,01%981,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4594,9944913658,82%1707,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.453,8917213243,18%29,86
Lorraine 155 mle. 507798,2256012759,84%1115,45
AMX 40486,2713512341,46%67,41
XM551 Sheridan10581,3351512337,40%372,07
AMX 13 757536,9753712239,34%936,74
ShPTK-TVP 100 8877,2663311551,30%816,55
M4A3E2 Sherman Jumbo6648,8556111348,67%1305,54
AMX 67 Imbattable111125,7264110843,52%489,56
Cromwell B 6707,0762210852,78%1277,30
Progetto M35 mod. 46 8965,9861010742,06%923,70
Škoda T 256512,3647410151,49%931,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J4160,2023410154,46%317,44
UDES 1691225,1071310149,50%1145,08
Tiger II8902,486199946,46%869,53
KV-48882,986059843,88%865,90
P.43 bis6670,565659647,92%1299,61
T57 Heavy101367,436719250,00%925,04
FV4005 Stage II10996,125519148,35%563,93
VK 36.01 (H)6487,114559060,00%789,08
Maus10918,306698842,05%408,63
T-34-856621,975548752,87%1216,92
Caliban 8868,965898340,96%737,67
Tiger I7913,806058243,90%1089,07
Sturmpanzer II4165,291598245,12%362,81
M5 Stuart453,712068242,68%26,80
Kunze Panzer 9827,785168137,04%461,12
E 759993,866927955,70%844,89
SU-1006723,505697852,56%1323,25
AT 771220,857757855,13%1602,90
Jagdpanzer E 10010971,275567839,74%393,68
60TP Lewandowskiego101236,407207754,55%791,00
T-437596,125587750,65%855,59
T-46390,991737653,95%251,11
GSOR 1008 81135,557157552,00%1065,15
AT 15A 7774,756267549,33%953,32
ST-I91343,007697452,70%1227,36
Strv 746647,196017358,90%1236,25
T28 Concept 7761,655477254,17%972,27
Cromwell6573,325507150,70%1083,60
Leo7675,115657145,07%927,95
AMX 12 t6534,855617147,89%1411,75
SU-14-281091,436567047,14%1259,24
Panhard EBR 10510370,695006836,76%114,96
SU-263197,991656737,31%335,61
Strv K 9991,116876448,44%773,62
AMX ELC bis5188,382776349,21%449,51
Jagdpanzer E 90 9688,724916134,43%232,51
DZT-159 9776,055456038,33%362,45
Strv m/425509,455295850,00%1398,92
WZ-111 model 1-49667,975975846,55%399,02
SU-76G FT4607,094005850,00%1344,40
T675268,933625853,45%513,08
M4A1 Sherman5398,114225747,37%916,29
AMX 13 F3 AM6704,215675666,07%1114,12
Type T-345637,804475543,64%1784,56
M75153,182335558,18%442,30
E 5091349,916885550,91%1273,93
WZ-113G FT101051,206065440,74%437,30
FV4202 8788,566845451,85%958,18
E 75 TS 8929,115195328,30%796,02
IS-3-II91055,906385236,54%721,66
AMX 13 105 AM mle. 505448,583905050,00%877,96
T110E4101128,745995046,00%554,68
Cobra 9979,326435050,00%682,51
SU-855639,504824858,33%1631,98
M8A14272,772854845,83%536,06
T-50-2 6322,714394837,50%624,70
Matilda4168,702284759,57%368,99
53TP Markowskiego81068,578224761,70%1343,76
50TP Tyszkiewicza91143,347254748,94%875,46
AT 86820,266304753,19%1570,69
Bishop5431,833374740,43%759,61
S-517975,336814652,17%1212,34
45TP Habicha7793,525534641,30%884,19
212A91123,246684645,65%871,43
Hotchkiss EBR7557,615884654,35%1275,68
Grille 15101018,265594643,48%484,28
Object 432U111058,715604528,89%490,27
WZ-111 model 5A10634,585004327,91%156,97
KV-37978,486784245,24%1323,20
IS-4101048,676114238,10%513,87
AMX 50 Foch B10860,986224055,00%472,53
BZ-176 81073,037514057,50%919,48
Škoda T 509879,154983938,46%509,42
AMX 38348,741263951,28%103,12
Object 268 Version 4101095,105713935,90%458,53
Pz.Kpfw. 38 (t)394,841563850,00%169,48
Progetto C50 mod. 669845,375603834,21%462,95
Type 3 Chi-Nu Kai 5397,034423745,95%990,28
M10 RBFM 5666,785423751,35%1394,81
Conqueror9958,366143638,89%549,63
M53/M559942,696993661,11%915,37
Lago4322,833423528,57%913,94
T-345308,214003452,94%759,28
Type 586703,856503461,76%1498,82
TVP VTU Koncept8565,794373327,27%472,06
T-26262,09923336,36%45,08
M446737,915563363,64%1481,31
IS-3A 81176,647793351,52%1117,14
M3 Lee4271,383363250,00%884,25
UDES 15/16101178,505783237,50%589,97
M-II-Y7918,976823250,00%1166,07
Bisonte C45 81439,787403237,50%1246,68
M3 Light 371,191483243,75%112,30
M3 Stuart364,901363154,84%143,29
T288845,235513145,16%631,83
VK 30.02 (M)6663,716113158,06%1361,57
Škoda T 245537,734773050,00%1517,46
Vz. 5510668,214842931,03%159,53
UDES 14 Alt 581071,006092941,38%1127,89
VK 16.02 Leopard5179,243642944,83%344,98
Vz. 60S Dravec 101128,416152937,93%432,81
IS-2-II81348,797552948,28%1772,63
TVP T 50/5110944,864822832,14%460,29
Panther II8950,545822846,43%1062,15
AT 25659,595902748,15%2059,01
M4 Improved 5502,075012740,74%1160,71
AMX 105 AM mle. 474375,893492755,56%1437,68
Controcarro 1 Mk. 291091,045592638,46%671,52
Windhund 8518,734932642,31%302,56
XM66F 8895,156072646,15%701,97
Super Hellcat 7603,964592642,31%629,67
Panhard AMD 178B6328,524302540,00%821,50
STA-2 81043,966612540,00%1318,38
Pz.Kpfw. 35 (t)245,631002445,83%46,34
Vz. 44-17775,335652433,33%831,04
Controcarro 3 Minotauro10920,756132445,83%408,30
FV2078993,387002454,17%1109,05
VK 100.01 (P)8964,587892466,67%1161,04
121B 101326,295262429,17%732,47
ST vz. 394273,003502356,52%887,78
SU-18270,911022347,83%229,98
T-29 3243,173212343,48%758,47
SMV CC-567726,235472245,45%844,98
Panhard AML Lynx 6x68320,675532152,38%410,09
Sav m/434208,402922055,00%477,53
M415302,753272055,00%387,84
Charioteer8963,305862055,00%904,29
Pz.Kpfw. VII10996,807212055,00%589,07
Object 780 10999,507732065,00%690,59
Object 283 9924,306632050,00%708,42
14TP4362,683691947,37%1191,40
M127966,796311936,84%1171,73
Heavy Tank No. VI 6630,955081936,84%882,59
Hotchkiss H35258,441681872,22%261,87
Vickers Medium Mk. III369,111631844,44%35,02
40TP Habicha6849,786081844,44%1853,66
Sturmpanzer I Bison3122,672001855,56%323,56
Rinoceronte10791,175001833,33%255,77
SMV CC-678661,945481850,00%604,33
Indien-Panzer8792,225151833,33%665,30
Tiger-Maus 91085,675331833,33%545,09
M2 Light223,41831747,06%62,93
Churchill I5859,296221729,41%1886,21
DS PZInż5635,654511747,06%1488,34
M40/M438925,005471735,29%744,64
Rambo 9742,885401729,41%380,04
Vickers Medium Mk. II2158,941961650,00%696,88
10TP3525,943811650,00%2514,41
M5A1 Stuart4108,883381656,25%253,69
Type 619363,633781625,00%33,24
Caernarvon8737,385171637,50%487,94
SU-1018677,695381650,00%576,62
AMX 50 Foch91278,386781643,75%922,50
SU-122A5389,253481656,25%768,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,071861566,67%346,92
WZ-111-1G FT8666,536131560,00%628,74
CS-599542,875361540,00%216,31
Nashorn6467,203361533,33%476,88
Super Conqueror101003,476291546,67%556,70
Rhm.-Borsig Waffenträger8694,134621540,00%400,11
KV-1S6703,736481560,00%1532,86
ST-II101136,007941566,67%784,69
Charioteer Nomad 8924,474941533,33%615,42
Panther7789,075631450,00%1124,31
Sexton II3109,071561435,71%190,29
CS-538558,295111450,00%541,98
CS-6310693,006941464,29%473,67
SU-86702,215991464,29%999,92
WZ-111G FT91328,574981421,43%768,29
Bat.-Châtillon 12 t8250,643611421,43%150,28
T18 HMC3209,433261471,43%1016,49
Renault FT129,461011338,46%0,80
TNH 105/10008636,625101338,46%425,93
Centurion Mk. 7/19631,465471338,46%323,31
AMX AC mle. 4881094,237261361,54%1297,38
Ares 758658,856701361,54%691,82
AM 39 Gendron-Somua 2186,923091338,46%479,02
AC 1 Sentinel 4286,004351361,54%984,53
Renault FT 75 BS2197,582331266,67%1305,04
STA-18452,006471258,33%509,15
STB-110952,006391250,00%592,26
CS-447732,506161258,33%1068,18
Centurion Mk. I8816,256231250,00%863,70
AMX AC mle. 467949,835601241,67%1252,55
Sturer Emil7466,423541233,33%328,40
Waffenträger auf Pz. IV9922,926351266,67%699,44
Mäuschen91250,838391266,67%1209,26
SU-100Y 61034,086081241,67%1667,67
LT vz. 383140,912321145,45%374,10
Carro d'assalto P.887753,006211154,55%910,19
Semovente M43 Bassotto6477,734691154,55%706,11
Churchill VII6664,005821145,45%1144,75
T56 GMC3180,642011136,36%410,36
Challenger71257,276371145,45%1745,62
Leopard Prototyp A91335,737171154,55%1160,89
Panhard EBR 909593,734881127,27%581,59
B14355,904701050,00%996,61
D1227,201291060,00%177,20
Centurion Action X10794,103101010,00%283,51
Ares 859758,605641040,00%398,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4197,203931060,00%429,81
ISU-122S 71195,707461070,00%1988,09
M4A1 Revalorisé 8552,504571030,00%366,80
AT-1233,11102966,67%217,74
SU-76M4328,00324966,67%1052,34
DBV-152 101392,78825977,78%815,11
FV4004 Conway91328,89718966,67%1193,66
Object 26391457,78706955,56%1258,09
Patton the Tank 9442,56555955,56%313,69
Bofors Tornvagn 8805,78927988,89%878,18
Bretagne Panther 6769,11680977,78%1599,48
T1 Cunningham136,6390850,00%75,29
Strv m/40L3143,75328837,50%267,39
Vickers Mk. E Type B2101,38263875,00%452,19
Leichttraktor142,00128837,50%0,00
VK 30.02 (D)7568,63553862,50%853,04
SU-85B4441,13344837,50%1003,56
Pawlack Tank61427,75906850,00%2806,55
MS-1167,57135757,14%241,82
Progetto CC55 mod. 548682,29595757,14%607,46
M2 Medium Tank3497,57701785,71%2652,62
Birch Gun4334,14415785,71%1434,40
Crusader 5.5-in. SP71089,29855771,43%1898,61
T1E6 2134,71212757,14%592,97
LT vz. 352118,67212650,00%392,48
T207683,50619650,00%824,81
Type 1 Chi-He4417,67288633,33%1220,79
Pz.Kpfw. II259,83209666,67%232,96
25TP KSUST II51016,83762683,33%3008,84
TNH T Vz. 519773,67717666,67%663,65
T1 Heavy5873,00799683,33%2315,76
T25 AT71302,17725650,00%1745,92
ARL V396928,50637666,67%2096,74
Vickers MBT Mk. 3 10307,83368633,33%0,00
Škoda T 56 8488,17509633,33%133,54
WZ-120-1G FT 81115,00572633,33%975,85
Renault NC-31163,40125540,00%87,09
B.U.G.I.61361,80695520,00%2383,56
AMX 50 B10759,80494520,00%223,53
BDR G1 B5239,40345540,00%194,26
T25/27517,20601580,00%708,45
Leopard 1101661,00579540,00%1005,27
Object 430U10950,20811580,00%660,45
SMV CC-64 Vipera 8398,60567560,00%328,68
Carro da Combattimento 45 t 101132,80460520,00%487,89
A25 Harry Hopkins I 4241,00355540,00%447,76
122 TM 81244,209825100,00%1473,97
Renault Otsu1128,00319475,00%626,96
M14/412288,505354100,00%1287,83
M15/423297,75393475,00%1010,95
Type 5 Chi-Ri71273,00958475,00%2318,95
P26/404280,75425475,00%793,33
Type 4 Chi-To61111,50750475,00%2929,62
Panzerjäger I229,25111425,00%0,47
IS-27980,50666450,00%1276,71
Type 2597 Chi-Ha3415,75480450,00%1894,54
Semovente M415677,25340425,00%1395,45
M-IV-Y 8144,25516450,00%128,56
Object 777 Version II 9704,5028940,00%342,80
L-60 2130,2522740,00%545,09
Tetrarch 278,258140,00%115,42
Vickers Medium Mk. I167,33122333,33%103,68
Type 3 Chi-Nu5192,67343366,67%491,09
Tiger (P)7646,3333130,00%505,00
E 50 Ausf. M101567,00769366,67%1129,20
T26E4 SuperPershing 8677,33642333,33%535,21
G.W. Tiger (P)81134,33384333,33%1085,76
LTP 3135,33219333,33%399,18
ELC EVEN 90 8763,00813366,67%1775,73
Turán III prototípus 5458,00572366,67%1317,56
SU-100I 5436,33431333,33%509,39
Strv fm/211109,50240250,00%454,47
T1 HMC215,5098250,00%106,25
1108276,5028220,00%8,55
Lorraine 39L AM3106,006920,00%74,46
Comet7248,50445250,00%202,15
Somua SAu 404575,00420250,00%1766,42
Object 703 Version II 81805,5074720,00%1773,98
T-45 2118,00378250,00%434,92
Type 5 Ka-Ri 81152,00672250,00%1039,96
Panther/M10 7946,50598250,00%1507,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 8512,50563250,00%369,45
Kolohousenka129,0011610,00%3,10
Fiat 30001306,007071100,00%1915,42
Chi-Ni281,008510,00%127,34
4TP1209,003781100,00%1193,18
7TP296,003031100,00%356,08
P.435342,004611100,00%838,85
T309790,008281100,00%581,08
Ikv 723229,005541100,00%718,43
Black Prince7473,0065910,00%386,89
VK 30.01 (P)61151,0010891100,00%2430,21
Loyd Gun Carriage20,001631100,00%261,00
Somua S353396,007381100,00%1375,47
FCM 362121,001861100,00%542,06
T-602111,004921100,00%545,36
Kanonenjagdpanzer 105 81609,0040710,00%1265,39
T2 Light Tank 2111,009710,00%225,81
Strv S1 80,005551100,00%261,00
M6A2E1 8289,006841100,00%281,13
TOG II* 6652,005671100,00%978,41
Sexton I 30,004210,00%0,00
Light Mk. VIC 228,0018410,00%0,00
T7 Combat Car 246,006710,00%0,00
FCM 2C 3661,0029710,00%1641,38
WZ-111 Alpine Tiger 8746,0013011100,00%886,11

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.11.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.11.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 4.2.2015
Lähti: 13.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2016
Lähti: 14.11.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 9.8.2014
Lähti: 1.2.2015