Zamorassi__

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 5.10.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21101020245
Ø Taso8,320,0010,009,44
Voitot1251359,30%00,00%1890,00%17772,24%
Häviöitä817738,75%00,00%210,00%6727,35%
Tasapelejä4111,95%00,00%00,00%10,41%
Taisteluja selvitty809638,37%00,00%1470,00%12651,43%
Vaunuja tuhottu294271,3900,00291,454181,71
Tuhoamissuhde2,260,004,833,51
Vaunuja havaittu301751,4300,00331,652681,09
Vahinkoa aiheutettu2.588,830,004.318,953.932,29
Valtauspisteitä58670,2800,00301,501690,69
Puolustuspisteitä128760,6100,0000,00790,32
Kokemus1.007,240,001.377,801.298,62
WN71985,860,002203,702303,71
WN83301,000,004291,044302,98
Yhteensä
Taisteluja21101
Ø Taso8,32
Voitot1251359,30%
Häviöitä817738,75%
Tasapelejä4111,95%
Taisteluja selvitty809638,37%
Vaunuja tuhottu294271,39
Tuhoamissuhde2,26
Vaunuja havaittu301751,43
Vahinkoa aiheutettu2.588,83
Valtauspisteitä58670,28
Puolustuspisteitä128760,61
Kokemus1.007,24
WN71985,86
WN83301,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja20
Ø Taso10,00
Voitot1890,00%
Häviöitä210,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1470,00%
Vaunuja tuhottu291,45
Tuhoamissuhde4,83
Vaunuja havaittu331,65
Vahinkoa aiheutettu4.318,95
Valtauspisteitä301,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.377,80
WN72203,70
WN84291,04
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja245
Ø Taso9,44
Voitot17772,24%
Häviöitä6727,35%
Tasapelejä10,41%
Taisteluja selvitty12651,43%
Vaunuja tuhottu4181,71
Tuhoamissuhde3,51
Vaunuja havaittu2681,09
Vahinkoa aiheutettu3.932,29
Valtauspisteitä1690,69
Puolustuspisteitä790,32
Kokemus1.298,62
WN72303,71
WN84302,98
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot330,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä660,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä110,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty110,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,220,000,000,00
Vaunuja havaittu161,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.092,800,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus611,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot330,00%
Häviöitä660,00%
Tasapelejä110,00%
Taisteluja selvitty110,00%
Vaunuja tuhottu20,20
Tuhoamissuhde0,22
Vaunuja havaittu161,60
Vahinkoa aiheutettu1.092,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus611,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu51,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde5,000,000,000,00
Vaunuja havaittu72,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.242,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus985,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu51,67
Tuhoamissuhde5,00
Vaunuja havaittu72,33
Vahinkoa aiheutettu1.242,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus985,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja612000
Voitot41467,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19331,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty30850,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5340,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,760,000,000,00
Vaunuja havaittu4730,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.201,330,000,000,00
Valtauspisteitä10201,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12882,1000,0000,0000,00
Kokemus1.053,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja612
Voitot41467,65%
Häviöitä19331,54%
Tasapelejä50,82%
Taisteluja selvitty30850,33%
Vaunuja tuhottu5340,87
Tuhoamissuhde1,76
Vaunuja havaittu4730,77
Vahinkoa aiheutettu2.201,33
Valtauspisteitä10201,67
Puolustuspisteitä12882,10
Kokemus1.053,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36000
Voitot1850,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1850,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1438,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu170,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.429,580,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus814,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36
Voitot1850,00%
Häviöitä1850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1438,89%
Vaunuja tuhottu240,67
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu170,47
Vahinkoa aiheutettu2.429,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus814,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (223)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82537,241192229361,06%3730,68
Rheinmetall Skorpion 82533,701039156660,22%3234,36
Progetto M35 mod. 46 82403,091104103559,71%3476,10
Škoda T 56 83172,89137694965,12%3973,89
AMX M4 mle. 54104141,99113187360,02%4010,22
Super Conqueror103552,84109969459,22%3667,64
Leopard 1103498,2286358257,90%3342,37
STB-1102898,9182256254,80%2730,38
T26E5 81478,7790551756,87%2029,01
Object 260 104065,84113947661,13%4095,76
Kranvagn103456,0996639659,85%3372,96
Vz. 55103618,58105137960,95%3219,09
AMX ELC bis5839,3564627463,50%4351,64
Object 277103220,0799624856,85%3021,82
Object 703 Version II 82740,04135124364,20%3663,49
Char Futur 4 92631,3092623154,55%2669,65
T 55A 93004,07120621862,84%3725,52
E 100103998,43116021760,83%4197,87
Lansen C 82095,5594620455,88%3013,01
UDES 15/16104028,75118519962,31%4336,53
Panhard EBR 105102275,16100219759,90%3523,56
60TP Lewandowskiego104263,56115718659,68%4080,34
Object 279 early 103987,22115818555,14%2843,64
Centurion Action X103838,84114617960,89%4065,72
Panhard AML Lynx 6x68951,8175217758,19%1977,76
Type 6191531,6875417349,13%1400,24
TNH T Vz. 5192743,32112316963,31%2943,35
AMX 50 10081725,2972916749,10%1989,53
M54 Renegade 82614,91116116462,80%3344,80
Škoda T 5093209,35113414860,14%3698,57
TVP T 50/51103754,63103614757,14%3644,33
Pz.Kpfw. II Luchs4658,4256114663,70%3523,73
Centurion Mk. 7/193348,57127814266,20%4618,72
Conqueror92326,40108413961,15%2566,67
VK 72.01 (K) 104471,87122213758,39%4027,11
Emil II92893,35117713655,15%3475,20
Rhm.-Borsig Waffenträger81825,6873313054,62%2247,38
T110E3104045,64112412964,34%3737,22
G.W. Tiger (P)8987,1849512850,78%1054,10
Object 268 Version 4104088,59108612360,16%4052,75
CS-63103575,18110612063,33%3690,13
STA-18961,2747811744,44%1068,10
Ho-Ri 193820,22124611357,52%4276,65
UDES 0381527,2362011155,86%1808,27
ELC EVEN 90 8930,1186511154,05%2103,92
Strv 103-091939,1767710650,00%1665,37
Hotchkiss EBR7708,0858010456,73%1712,98
E 5093954,92144710065,00%5280,93
T-1092181,7193910050,00%2377,80
Leopard Prototyp A92784,4010659864,29%3053,71
Object 907 103523,8511179659,38%3154,05
IS-381254,346879548,42%1427,05
Sturer Emil71133,785549561,05%1811,54
AMX M4 mle. 5193594,4213779567,37%4537,91
Tiger II82923,8414269472,34%4851,93
Type 63 82886,9114809470,21%4740,01
T-34-856814,785209352,69%1606,46
Panhard EBR 9091493,5010629261,96%2851,72
114 SP2 103270,079589165,93%2585,60
Ho-Ri 3104432,5010978860,23%3744,84
E 7593697,4013418763,22%4799,97
KV-261044,615658447,62%1971,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4755,733978154,32%2181,47
BT-7 artillery 3552,844808050,00%2621,64
Spähpanzer Ru 25192033,7610607959,49%4003,29
CS-4471611,177217650,00%2577,04
TNH 105/100081855,929327349,32%2492,47
Hummel6744,834057262,50%1176,54
Leo71351,308247152,11%2371,77
Grille5591,182947146,48%1121,53
50TP Tyszkiewicza93848,3814566873,53%5609,11
IS71137,786926755,22%1619,88
StuG III Ausf. G5795,073716750,75%1927,23
Škoda T 2561494,1810726563,08%3748,14
Schwarzpanzer 58 81161,066736552,31%1567,21
VK 100.01 (P)82491,8411916456,25%3713,30
Cruiser Mk. IV41153,668436269,35%5623,04
M10393962,7114866272,58%5278,83
Cromwell61523,3211116063,33%3960,45
ARL 446872,375085954,24%1602,90
VK 30.02 (D)71641,289495761,40%3189,43
VK 30.01 (P)61911,3111085466,67%5876,80
Ikv 65 Alt II61023,094295341,51%2130,61
Panhard AMD 178B6382,423845349,06%1097,29
Caernarvon Action X 81870,4010765354,72%2716,83
Emil I82063,3110115250,00%2594,25
UDES 1693572,4713975166,67%5148,08
Challenger71631,088935152,94%2752,57
Object 26393289,8212925166,67%3841,20
G.W. Panther71076,466475044,00%1235,55
T71 DA71624,3512384860,42%6000,96
Caernarvon81458,228244650,00%1690,08
AMX 12 t61459,3310704571,11%5234,37
HWK 30 81246,299564560,00%3007,76
Vz. 44-171583,1810004456,82%2461,15
Bat.-Châtillon 25 t AP93365,6812864465,91%4981,18
Type 5 Chi-Ri7943,675104339,53%1305,94
Ikv 90 Typ B71153,195144360,47%2060,00
Nashorn61047,494914151,22%2044,08
Churchill VII61050,036563953,85%2066,24
Ikv 1035652,242983844,74%1659,46
Type 4 Chi-To6653,765193751,35%1126,34
UDES 14 Alt 582398,469883775,68%3701,10
E 50 Ausf. M104001,1410983754,05%4388,65
SU-10061374,698003669,44%2717,01
P26/404776,545513548,57%2463,52
Achilles61457,699913568,57%3586,54
KV-15802,064783458,82%2104,45
M10 Wolverine5684,034183357,58%1887,03
AMX M4 mle. 4571079,097583369,70%1531,36
StuG III Ausf. B4648,703283357,58%1863,34
M127908,107563158,06%1090,24
Bofors Tornvagn 82584,0611423161,29%3632,89
KV-1S6876,135403056,67%1961,20
Jagdpanzer IV6785,834242951,72%1385,98
Black Prince71148,316982657,69%1786,88
Valentine AT4635,122852646,15%2267,82
HWK 128681,089082657,69%1241,90
WZ-114 92588,2812272576,00%2941,31
T9593309,5412212470,83%3053,71
Matilda4621,353832369,57%2101,17
Panther II82710,7812562365,22%4606,64
VK 30.02 (M)61451,5710392356,52%3654,97
SU-100M172290,6813542259,09%4754,07
T-284585,003932142,86%2260,07
Pz.Kpfw. II Ausf. G3431,053822070,00%2021,84
Type 3 Chi-Nu5675,894701947,37%1887,63
SU-54544,582631947,37%1322,12
BDR G1 B51268,266091973,68%3636,21
Object 777 Version II 92945,1111771963,16%3046,22
T-34-85M 6851,377601968,42%1505,99
Type 64 61390,2110791942,11%4848,92
AT 25420,943711850,00%893,13
Forest Spirit 82429,7210271855,56%2498,67
M4A1 FL 10 61957,299761758,82%4329,01
Sexton II3485,443141643,75%3087,29
B.U.G.I.61498,949861675,00%2981,21
T6 Medium4445,442841656,25%1086,75
M3 Stuart3415,272481533,33%1804,08
Strv m/425844,135591546,67%2345,19
Vickers Medium Mk. I1321,001871442,86%1682,51
Valentine3494,503051450,00%1957,96
T110E5104746,7114171471,43%5158,53
Charioteer81592,367751450,00%1948,26
B14629,083091250,00%1819,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4368,833211225,00%1037,26
Strv 7461035,458851163,64%2353,38
M2 Light Tank2562,915031163,64%2801,71
Churchill I5852,558131181,82%2435,58
Sav m/434545,733451163,64%1720,88
LHMTV81002,459011154,55%2233,54
AMX 404240,902831050,00%947,64
53TP Markowskiego82685,9010601050,00%3484,03
SU-10181951,909281040,00%2269,58
M8A141096,208341080,00%4753,93
Spähpanzer SP I C7982,907981040,00%2277,28
Heavy Tank No. VI 6692,304461070,00%1240,07
Löwe 81406,5010171060,00%1800,03
Cromwell B 61147,306891070,00%2786,03
Dicker Max 6677,403971070,00%1303,75
T2972878,441662988,89%5018,35
VK 36.01 (H)61672,88882875,00%3987,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3635,63394875,00%2704,29
SU-8551186,86459757,14%3094,70
M662186,291307771,43%5401,72
WZ-13171089,711126771,43%2765,82
SU-182246,43185771,43%1672,11
M3G FT3607,14459785,71%2187,32
Durchbruchswagen 24702,43498771,43%2460,62
BT-53302,86349771,43%1119,53
LT vz. 383191,00202650,00%618,25
Pz.Kpfw. II2446,33397650,00%2138,26
VK 30.01 (H)51237,50940683,33%3851,04
DS PZInż51226,17950666,67%3958,01
AMX 383391,00297616,67%1523,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3348,83298633,33%1378,13
Sturmpanzer I Bison3316,00174540,00%961,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5852,40775580,00%2721,53
VK 75.01 (K) 81994,20999560,00%2684,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2346,50527450,00%2059,60
ST vz. 394361,75385475,00%1285,97
Type 97 Chi-Ha3392,00452475,00%1401,86
Bat.-Châtillon 25 t103726,501124475,00%3527,25
SU-263252,253044100,00%703,60
Somua S353577,75269425,00%1854,42
LT vz. 352299,67241366,67%1957,38
Type 1 Chi-He4564,33476366,67%1804,11
S-5171021,33752333,33%862,79
Renault UE 573459,0020930,00%1431,07
G.Pz. Mk. VI (e)2214,33216366,67%1478,36
T-29 3605,33644366,67%2854,26
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82356,001044366,67%4188,83
Kolohousenka1105,5083250,00%347,98
Strv m/40L3409,004992100,00%1477,80
M14/412341,0016420,00%1149,19
BT-22342,50334250,00%1570,06
Pvlvv fm/422206,50185250,00%688,78
Sturmpanzer II4369,004312100,00%1351,24
T3 HMC20,0072250,00%84,37
Renault FT AC2145,50170250,00%405,33
FCM 362170,50236250,00%648,99
Pz.Sfl. IVb4331,003112100,00%998,77
T18 HMC3147,507620,00%372,58
IS-M81142,5049820,00%1036,58
T-45 2609,50656250,00%4561,86
Valiant 5989,50707250,00%2770,87
StuG IV 5898,00515250,00%2368,39
Fiat 30001442,004091100,00%3182,52
Strv m/382611,0040810,00%3908,19
T1 Cunningham1153,007110,00%665,79
Renault FT1128,001801100,00%738,83
Renault Otsu1409,004941100,00%3287,39
Type 95 Ha-Go2302,003741100,00%1812,54
Lago41044,006091100,00%4905,86
Leichttraktor1623,007861100,00%4577,96
MS-11353,003231100,00%2746,87
M7 Priest3284,001851100,00%817,47
Cruiser Mk. II2177,002131100,00%730,91
T-602224,001631100,00%1165,97
Pz.Sfl. IC 4159,0020010,00%186,37
SU-122-44 71340,0067110,00%1781,41
T28 Concept 71634,0011281100,00%2054,58
Chimera 81471,0044710,00%1224,70

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 5.10.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 31.1.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.8.2022
Lähti: 25.9.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.11.2022
Lähti: 7.2.2023
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.6.2023
Lähti: 11.8.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.1.2022
Lähti: 30.1.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.5.2021
Lähti: 21.1.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.8.2023
Lähti: 12.9.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.9.2022
Lähti: 28.11.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.2.2023
Lähti: 2.5.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 13.9.2023
Lähti: 4.10.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.12.2020
Lähti: 25.5.2021