YANASE_TOKYO

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10601904074
Ø Taso8,340,007,888,82
Voitot5408051,01%00,00%2050,00%4054,05%
Häviöitä5037247,51%00,00%1947,50%3141,89%
Tasapelejä15671,48%00,00%12,50%34,05%
Taisteluja selvitty3260130,75%00,00%615,00%1520,27%
Vaunuja tuhottu1002260,9500,00270,68510,69
Tuhoamissuhde1,370,000,790,86
Vaunuja havaittu1173771,1100,00962,401702,30
Vahinkoa aiheutettu1.391,010,001.280,481.538,82
Valtauspisteitä1105821,0400,0030,0830,04
Puolustuspisteitä581450,5500,0000,0000,00
Kokemus617,010,00556,15576,58
WN71191,760,001166,061209,84
WN81624,920,001691,421856,94
Yhteensä
Taisteluja106019
Ø Taso8,34
Voitot5408051,01%
Häviöitä5037247,51%
Tasapelejä15671,48%
Taisteluja selvitty3260130,75%
Vaunuja tuhottu1002260,95
Tuhoamissuhde1,37
Vaunuja havaittu1173771,11
Vahinkoa aiheutettu1.391,01
Valtauspisteitä1105821,04
Puolustuspisteitä581450,55
Kokemus617,01
WN71191,76
WN81624,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja40
Ø Taso7,88
Voitot2050,00%
Häviöitä1947,50%
Tasapelejä12,50%
Taisteluja selvitty615,00%
Vaunuja tuhottu270,68
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu962,40
Vahinkoa aiheutettu1.280,48
Valtauspisteitä30,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus556,15
WN71166,06
WN81691,42
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja74
Ø Taso8,82
Voitot4054,05%
Häviöitä3141,89%
Tasapelejä34,05%
Taisteluja selvitty1520,27%
Vaunuja tuhottu510,69
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu1702,30
Vahinkoa aiheutettu1.538,82
Valtauspisteitä30,04
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus576,58
WN71209,84
WN81856,94
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja205000
Voitot7637,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11757,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä125,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7034,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1370,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu1420,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.698,250,000,000,00
Valtauspisteitä2431,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3081,5000,0000,0000,00
Kokemus481,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja205
Voitot7637,07%
Häviöitä11757,07%
Tasapelejä125,85%
Taisteluja selvitty7034,15%
Vaunuja tuhottu1370,67
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu1420,69
Vahinkoa aiheutettu1.698,25
Valtauspisteitä2431,19
Puolustuspisteitä3081,50
Kokemus481,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja71000
Voitot4563,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2332,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä34,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3549,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu540,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu390,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.266,890,000,000,00
Valtauspisteitä1532,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1972,7700,0000,0000,00
Kokemus702,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja71
Voitot4563,38%
Häviöitä2332,39%
Tasapelejä34,23%
Taisteluja selvitty3549,30%
Vaunuja tuhottu540,76
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu390,55
Vahinkoa aiheutettu1.266,89
Valtauspisteitä1532,15
Puolustuspisteitä1972,77
Kokemus702,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28000
Voitot1346,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1553,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty932,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu210,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu210,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu638,390,000,000,00
Valtauspisteitä531,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä692,4600,0000,0000,00
Kokemus415,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja28
Voitot1346,43%
Häviöitä1553,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty932,14%
Vaunuja tuhottu210,75
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu210,75
Vahinkoa aiheutettu638,39
Valtauspisteitä531,89
Puolustuspisteitä692,46
Kokemus415,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja44000
Voitot1431,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3068,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1022,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu230,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu410,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.201,270,000,000,00
Valtauspisteitä1693,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1302,9500,0000,0000,00
Kokemus467,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja44
Voitot1431,82%
Häviöitä3068,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1022,73%
Vaunuja tuhottu230,52
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu410,93
Vahinkoa aiheutettu1.201,27
Valtauspisteitä1693,84
Puolustuspisteitä1302,95
Kokemus467,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja922000
Voitot43847,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä44948,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä353,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34537,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7110,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu7450,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.160,070,000,000,00
Valtauspisteitä21102,2900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18001,9500,0000,0000,00
Kokemus571,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja922
Voitot43847,51%
Häviöitä44948,70%
Tasapelejä353,80%
Taisteluja selvitty34537,42%
Vaunuja tuhottu7110,77
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu7450,81
Vahinkoa aiheutettu1.160,07
Valtauspisteitä21102,29
Puolustuspisteitä18001,95
Kokemus571,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja783000
Voitot47360,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä30038,31%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä101,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty36546,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6030,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,440,000,000,00
Vaunuja havaittu7440,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu921,640,000,000,00
Valtauspisteitä15862,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14961,9100,0000,0000,00
Kokemus520,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja783
Voitot47360,41%
Häviöitä30038,31%
Tasapelejä101,28%
Taisteluja selvitty36546,62%
Vaunuja tuhottu6030,77
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu7440,95
Vahinkoa aiheutettu921,64
Valtauspisteitä15862,03
Puolustuspisteitä14961,91
Kokemus520,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja60000
Voitot3355,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2745,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2846,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu580,9700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,810,000,000,00
Vaunuja havaittu440,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.208,850,000,000,00
Valtauspisteitä641,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä601,0000,0000,0000,00
Kokemus361,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja60
Voitot3355,00%
Häviöitä2745,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2846,67%
Vaunuja tuhottu580,97
Tuhoamissuhde1,81
Vaunuja havaittu440,73
Vahinkoa aiheutettu1.208,85
Valtauspisteitä641,07
Puolustuspisteitä601,00
Kokemus361,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (466)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81332,96715956952,05%1661,36
AMX 13 909899,58602305950,54%1422,65
FCM 50 t 8948,57605281647,83%1082,87
SU-130PM 82095,74779216854,89%2762,65
Panhard EBR 75 (FL 10) 81116,98712201957,40%2430,75
E 25 71168,30666143455,44%2029,83
BZ-176 82130,28992129558,92%2636,02
Bat.-Châtillon 25 t101957,69692122451,47%1811,82
FV4005 Stage II102424,05660116853,51%2296,43
Panhard EBR 105101286,75615114949,35%1664,25
Cromwell6912,86590113855,54%2234,78
Grille 15102367,66611113655,37%2072,25
T92 HMC101542,23501105950,61%1521,04
T-50-2 6731,39604103554,98%2660,34
Jagdpanzer E 100102199,36596102650,00%1703,56
Object 261101647,34513102152,20%1652,13
T34 81460,97658101052,87%1857,31
TVP T 50/51102221,2564397450,41%2028,54
Leopard 1102228,5365691951,80%2046,25
Waffenträger auf E 100102480,3261689449,33%1874,99
T-5491264,4366587450,11%1341,93
IS-381335,4559384850,71%1604,92
IS-7102015,9471881250,74%1736,43
T4991139,0255579152,84%1744,11
T110E5102095,1068878854,06%1811,85
T-62A101908,3968678045,64%1735,00
FV215b (183) 102069,2856977147,21%1616,03
T57 Heavy102268,9868075948,48%1855,01
Type 62 7700,9059374755,42%1703,01
AMX 50 B102358,9067573253,01%2200,74
T-100 LT101237,6862872549,38%1630,77
E 100102014,9667172148,27%1656,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81685,7865770451,99%1861,95
STB-1102028,1974068851,45%1832,86
AMX ELC bis5255,0627467350,22%805,97
ISU-15281547,1763863053,17%1781,50
T110E4102220,7562961850,16%1836,31
Object 140102037,1770159949,75%1898,13
T-54 ltwt.91166,9958158951,27%1973,68
Bat.-Châtillon 155 58101425,1847658348,03%1339,31
E 7591056,8050657947,32%806,42
M48A5 Patton102117,4969855352,98%1983,22
Object 260 102179,0764455352,44%1755,46
VK 45.02 (P) Ausf. B91748,5869354451,65%1791,88
T-1091297,1662653449,06%1257,18
M75200,8822453248,12%566,25
WZ-111 model 1-491403,0865152247,13%1288,10
AMX 13 105101549,2859251151,08%2005,85
Conqueror91364,5764349343,00%1079,09
T 55A 91765,6470549054,08%1957,23
WZ-111 81426,0166647155,20%1873,38
Object 430U102222,7571446751,82%1978,99
Object 268 Version 4102222,2868745855,24%1832,16
Type 4 Heavy91623,6952045152,99%1575,94
T-448630,7754844850,00%728,55
Maus101843,2071144852,90%1529,72
Bat.-Châtillon 25 t AP9800,6852544143,76%630,25
M53/M5591216,9253744048,18%1211,80
T26E4 SuperPershing 81291,5769343952,16%1846,75
M1039965,1754043845,89%738,61
AMX 50 10081430,9969343655,28%1775,34
T54E191069,2559743546,90%896,07
Tortoise91540,5573043549,20%1228,47
Conqueror Gun Carriage101445,2447842544,94%1350,75
T110E3102279,4563042349,41%1703,36
Caernarvon Action X 81351,7875042254,98%1789,45
11081095,5770641049,51%1273,96
Centurion Action X102028,3366140349,63%1780,41
AMX 50 Foch (155) 102184,5862639951,63%1900,05
FV380591216,2848839050,00%1254,04
121101999,0771438251,31%1764,55
Jagdpanther II81074,8356938150,92%1100,03
Jagdtiger91501,5066237749,34%1247,37
T-437414,8033837652,13%502,84
Type 5 Heavy102270,8269836653,55%1665,82
T698713,1650836543,56%686,28
Super Conqueror102255,1069336351,79%1811,51
Leopard Prototyp A91457,2876036254,42%1460,92
AT 1581107,2770036052,22%1127,22
IS-4102156,4271335848,32%1822,30
T28 Prototype81407,8669635353,54%1671,52
Type 6191648,3278134951,58%1738,67
212A91141,0740634446,22%1024,18
Bat.-Châtillon 155 5591243,1747934246,49%1166,15
Manticore101558,8473334156,89%2209,98
Object 70491916,7368934047,35%1558,03
Object 430 Version II91662,5783433549,85%1887,19
T-34-856171,9019433441,62%63,17
E 50 Ausf. M102061,0566933447,90%1857,00
Centurion Mk. 7/191836,4486533056,36%2158,53
T-345229,1622932847,87%448,04
113101979,6171032651,84%1734,62
T95/FV4201 Chieftain 102532,4881032655,52%1864,83
ELC EVEN 90 8937,0271432549,23%2013,35
T297656,8444932350,15%651,66
KV-856298,9922732141,74%240,03
Tiger II8796,9860331949,53%801,26
FV4202 81180,9269431749,53%1619,59
M46 Patton91618,4879231354,31%1737,40
ST-I91525,6876630752,12%1453,12
AMX AC mle. 4881267,3664630449,01%1388,91
IS7463,1131430044,00%409,46
TS-5 81777,7678429853,36%2140,02
T376704,2257629457,48%2230,59
SU-122-5491397,2562729241,44%1196,30
M40/M438950,7146828748,78%1050,68
G.W. Tiger91258,9343928751,22%1316,90
TVP VTU Koncept81206,5151628544,56%1646,64
AMX 13 757297,5444128345,23%421,49
Lorraine 155 mle. 5181005,1050828351,24%1166,86
T328797,4856728146,62%736,20
E 5091722,3581128151,60%1844,85
AMX 50 Foch91714,9574828050,36%1546,80
FV215b 102101,1670127847,84%1923,49
Caernarvon81160,3971027547,64%1291,12
WZ-12091508,1076327051,48%1594,78
Object 430102019,7460426843,66%1671,86
Emil II91998,1559426550,57%2088,40
SU-1006677,4248926253,82%1161,15
Škoda T 5092263,7563126055,38%2606,89
T71 DA7410,0947026043,85%642,79
FV4004 Conway91977,5865925941,70%1823,90
STA-181144,6571125851,55%1648,04
Waffenträger auf Pz. IV92049,2972825848,45%1875,62
KV-48747,4655125742,80%654,26
G.W. Tiger (P)81031,9552325652,73%1318,62
M7 Priest3173,1015225143,03%294,75
ARL 446566,3340424852,02%933,79
AMX 50 12091636,8872924853,63%1709,49
M41 Walker Bulldog8764,6450224456,97%1497,77
M446208,6223123945,19%126,89
M4A3E2 Sherman Jumbo6446,0136423651,69%759,76
M4A1 Sherman5190,4719423441,45%246,90
FV20781023,3855123448,29%1235,29
SU-10181157,3263423148,48%1317,96
Kampfpanzer 50 t 92106,2781622755,51%2096,15
EMIL 1951 81597,2175122755,51%2003,81
Strv 103B102459,3473822554,67%2012,50
AMX 30 1er prototype91681,6776722055,00%1863,81
Kranvagn102095,6770621856,42%1815,90
SU-14-17714,2446421846,79%913,26
Miel 81756,2997521864,68%2561,37
Panther7927,5166621448,60%1562,29
O-I61046,4958821461,68%2124,10
Vz. 55102537,5678221254,25%2221,63
UDES 0381231,4044021147,39%1263,16
Type 586433,5843921046,67%672,10
G.W. E 100101609,0248821052,86%1589,91
SU-1527740,4347820753,14%1038,42
T3091737,4374420653,88%1670,90
Object 41681144,6372320650,49%1646,96
AMX 12 t6238,1332120449,02%460,27
T25/27804,5548220252,48%1130,44
M415384,1525720137,81%380,16
O-Ho81336,5862219952,76%1690,71
T2881306,1456819743,65%1246,91
Type 5 Chi-Ri7868,6460919648,98%1372,66
Object 263102210,6557119545,64%1680,79
Concept 1B 92210,1487319454,64%1952,48
M26 Pershing81206,9574219348,70%1650,86
T9591737,0373819253,65%1424,63
Panther II81165,3671919149,74%1619,16
KV-15253,0223119134,55%242,52
Object 277102186,5464218948,68%1864,91
Emil I81752,4565318550,81%2342,10
Sturer Emil71011,8458318450,54%1371,40
VK 45.02 (P) Ausf. A81261,7268518143,65%1463,35
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5153,7422218146,96%191,05
T-34-28993,0572317749,15%1385,59
AT 77618,9053817546,86%583,88
Indien-Panzer81432,5380917554,29%2214,33
SU-14-281004,3951817442,53%1037,93
T216168,3632217447,13%262,22
AMX 30 B101812,5361817448,85%1586,38
Object 705A102310,1474717457,47%1969,86
STG Guard 81471,1867117448,85%1950,07
VK 30.02 (D)7991,3077116253,09%1807,37
M127750,3446716145,34%962,15
T25 Pilot Number 1 81294,7372215850,00%1854,72
BT-7485,4713415646,79%91,34
WZ-111 model 5A102376,0872415557,42%2176,84
Object 268102426,8263415347,71%1930,62
Jagdpanther7583,3242014954,36%704,80
SU-100M17792,4642514946,98%1015,54
Charioteer81490,0862314847,97%1635,50
Rheinmetall Panzerwagen101130,2265014851,35%1227,87
M54 Renegade 81511,9972114753,74%1683,12
Panhard EBR 909898,2155514446,53%1347,31
Centurion Mk. I81276,8778514353,85%1823,97
Jagdpanzer IV6374,1235114252,11%559,99
ARL V396546,4839814243,66%849,03
LTTB8929,9260114253,52%2048,90
60TP Lewandowskiego102515,2672214152,48%2146,32
AMX M4 mle. 457883,7053814155,32%1215,27
T2071040,7376813966,91%1832,40
Black Prince7851,3565013849,28%1134,74
Tiger (P)71015,6764913857,97%1472,79
Tiger I7716,4551313446,27%762,41
A-20574,2814913347,37%85,91
Panhard AML Lynx 6x68791,9561413351,13%1557,52
IS-27730,8059113243,18%803,47
G.W. Panther7849,6656713166,41%1189,19
StuG III Ausf. G5272,3323113048,46%482,48
XM551 Sheridan101501,9861213053,85%2107,82
Ikv 90 Typ B7947,5642712646,03%1376,70
Lorraine 155 mle. 507770,9647712647,62%968,69
T-1506320,2642212547,20%345,41
Comet7966,9665712450,81%1665,90
Crusader 5.5-in. SP7777,8150512453,23%1286,03
AMX 50 Foch B102299,4671512261,48%1902,44
K-91102377,5078011956,30%2230,41
Churchill VII6512,0046511842,37%722,21
105 leFH18B2 5716,0140211753,85%1559,72
Škoda T 256694,7746511647,41%1418,70
Type T-345265,6833711341,59%517,03
FV201 (A45) 71118,2861511254,46%1777,14
AT 86460,7746711151,35%698,77
M3 Lee4188,3119111040,00%452,55
VK 30.01 (P)6587,4637811050,91%909,86
StuG IV 5584,6233210942,20%1443,31
Leo71176,5557210852,78%2104,50
A-436647,0846310754,21%1367,85
FV3046577,7039510550,48%1025,60
Type 4 Chi-To6599,3637310452,88%1059,24
M18 Hellcat6661,4246810341,75%1092,41
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4204,9617210245,10%332,18
T1 Cunningham1123,2028910151,49%690,68
Spähpanzer Ru 2519887,7558310148,51%1175,34
M5 Stuart4101,1218410049,00%96,78
T28 Concept 71004,135449950,51%1389,62
Pz.Kpfw. VII102076,086359750,52%1540,06
M374129,831249644,79%225,17
AltProto AMX 30 81500,277729553,68%2041,55
KV-37493,644929447,87%439,11
Konštrukta T-34/10071029,774979349,46%1698,60
Ikv 65 Alt II6756,334239358,06%1470,15
VK 30.02 (M)6579,754009353,76%1035,23
Strv 103-091694,355829245,65%1458,49
VK 30.01 (D)6564,794199047,78%1086,29
T-34-171012,916638952,81%1760,33
Vz. 71 Tesák101195,646778950,56%1351,16
CS-63102088,077158852,27%1948,84
Nashorn6775,924208846,59%1290,17
A-4471005,796368547,06%1750,32
AMX 13 F3 AM6605,604218441,67%738,29
Pz.Sfl. IVc5539,503198452,38%1258,28
SU-86560,864288348,19%719,55
Char Futur 4 92325,338538356,63%2791,01
T675286,303368153,09%546,41
BT-2255,541238042,50%18,46
M2 Light254,541198041,25%12,32
Progetto M40 mod. 65102240,496938052,50%1980,99
AMX AC mle. 467711,855277948,10%929,83
Churchill I5295,193867548,00%437,41
AMX 404113,861467437,84%146,58
BZ-75102217,118657462,16%1918,30
AMX M4 mle. 54101949,866347146,48%1475,19
VK 36.01 (H)6481,033916953,62%740,69
Hummel6726,334986752,24%1158,65
FV230 Canopener102675,729676762,69%2386,97
FV217 Badger102306,417786659,09%1967,69
SU-855379,663216540,00%672,08
Challenger71067,036956550,77%1583,37
AT 25353,023716439,06%630,34
Chimera 81614,367266450,00%1631,62
UDES 15/16102439,898076269,35%2344,18
Type 3 Chi-Nu5379,904206053,33%1036,82
SU-122A5363,813065846,55%727,94
Kpz. Erich Konzept I 92561,169455853,45%2701,78
B14133,842475543,64%136,38
ST-II102142,605855538,18%1403,88
Excalibur 61227,747745466,67%2434,99
AMX 13 105 AM mle. 505318,872925350,94%589,75
Type 71102382,308505360,38%1804,98
STA-2 81187,197145356,60%1769,51
Bishop5477,603095257,69%1190,94
M-V-Y102250,426805248,08%1876,80
IS-6 B 81391,176985253,85%1635,56
Somua SAu 404114,901895145,10%93,58
Achilles6886,066695154,90%1922,64
P.44 Pantera81386,225894940,82%1716,00
CS-5991583,967194953,06%1450,38
Marder II3171,092174757,45%472,91
WZ-113G FT102824,988014746,81%2224,17
Pz.Kpfw. III/IV5411,614384652,17%1134,64
SU-54175,912034544,44%243,08
AMX 105 AM mle. 474329,442624542,22%1145,62
Controcarro 1 Mk. 291522,647814454,55%1292,39
Object 279 early 101830,117514452,27%1029,06
O-Ni71411,538864355,81%2046,35
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.442,701524355,81%142,48
P.43 bis6861,105424252,38%1754,28
Crusader6358,504324264,29%1162,26
VK 30.01 (H)5452,884464247,62%1020,14
Covenanter5329,673054254,76%1224,72
M24 Chaffee5372,833394242,86%1212,34
T-46354,201004139,02%0,89
TNH T Vz. 5192031,989144156,10%2068,62
TNH 105/100081230,487404050,00%1356,10
Ikv 1035403,383463956,41%980,79
UDES 1691450,496503948,72%1288,12
Grille5449,263613958,97%1088,13
Controcarro 3 Minotauro102294,847143850,00%1820,37
Birch Gun4286,892453844,74%1020,46
M3 Stuart398,001673745,95%195,44
ST vz. 394395,863163754,05%1436,92
NC 70 Błyskawica102120,227143751,35%1683,00
CS-538964,975663638,89%1063,52
Prototipo Standard B91841,296553554,29%1903,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J4239,492563548,57%530,68
Super Hellcat 7874,665623554,29%1306,66
53TP Markowskiego81518,687843450,00%1862,96
BDR G1 B5249,532993432,35%222,68
Type 59 81423,856663354,55%1997,88
M5A1 Stuart446,192413243,75%38,44
Ares 90102041,137723250,00%1658,86
K-91-PT 91450,566433259,38%1409,13
Type 5 Ke-Ho4326,133133148,39%1111,03
Progetto C50 mod. 6691672,427253141,94%1418,38
BT-7 artillery 3317,163593158,06%1485,86
Alecto4194,933073056,67%445,48
T-832 81607,378533056,67%1950,95
Renault UE 573175,381592944,83%384,52
Ho-Ri 3102379,726842958,62%1743,43
Type 6891749,627962941,38%1637,17
Škoda T 245538,615372853,57%1531,19
M2 Medium Tank3109,041682770,37%410,04
SU-263133,111172725,93%114,57
Toro 92009,678322744,44%1911,30
T1 Heavy5374,124952665,38%768,78
Lorraine 39L AM3130,441522548,00%280,33
Durchbruchswagen 24204,042242544,00%400,19
T1 HMC2121,961312458,33%644,63
Sexton II3113,711502462,50%425,50
60G FT5613,504152437,50%1195,57
UDES 14 Alt 581191,177552356,52%1542,89
Caliban 81759,047862365,22%2469,19
MS-1138,14842236,36%0,76
Type 4 Ju-To71051,367242259,09%1295,86
S35 CA5636,594992245,45%1522,71
Rinoceronte101912,436152147,62%1403,46
Wespe3111,901442147,62%250,58
WZ-111-1G FT81260,907142152,38%1341,77
Marder 38T4518,866032176,19%1754,83
Pz.Sfl. IVb4363,383402152,38%1246,93
WZ-1328739,707892080,00%1267,44
WZ-132A9912,056962050,00%1234,30
LPT-67 Šelma9573,054962050,00%563,81
Ashigaru 102123,006702060,00%1749,01
AE Phase I 91960,707832060,00%1866,88
KR-1112628,259482060,00%1917,87
Vz. 44-17949,326261936,84%1040,72
M8A14270,844131963,16%755,74
GSOR 1006 Scheme 791270,746371942,11%1066,17
MKA 2311,893661957,89%1444,54
WZ-114 91510,747651968,42%1487,81
Gonsalo 81761,008881947,37%2011,30
WZ-111G FT92098,679001872,22%1864,88
Vickers Medium Mk. II249,00701729,41%0,40
P26/404535,354141758,82%1728,31
T-34-2G FT71307,657301747,06%2260,83
LT vz. 383253,502581650,00%1039,70
AMX 383142,382091650,00%327,28
DBV-152 103000,637261675,00%2195,37
Object 777 Version II 92059,508541656,25%1887,37
Renault FT AC2121,40991533,33%239,61
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6433,214181450,00%1030,80
Panzerjäger I295,31981330,77%108,46
Valentine AT469,922011361,54%203,50
Jagdpanzer E 90 91934,626491353,85%1586,90
T2 Medium Tank279,421781266,67%386,73
SDT-58 Vlkodav 91716,427081258,33%1702,69
Type 3 Ju-Nu6926,757711258,33%1434,03
KJPZ TIII Jäger 91748,086271233,33%1313,47
Leopard 120 Verbessert112197,677211258,33%1867,31
LHMTV8629,585621258,33%1143,59
Type 95 Ha-Go258,00961136,36%1,46
Hotchkiss H35240,3683119,09%0,25
T3 HMC2242,822671163,64%1370,28
Archer5648,274911154,55%1627,00
Concept No. 5101289,185731154,55%907,88
A46 6453,274811163,64%1453,52
M10 RBFM 5441,733101136,36%667,01
T7 Combat Car 293,901351020,00%209,24
P.435390,22301933,33%821,77
Vickers Medium Mk. III3109,22128955,56%298,42
Type 98 Ke-Ni3277,11319933,33%1129,24
CS-447659,56413955,56%930,43
HWK 128970,44424933,33%1509,56
FV4025 Contriver112383,78883955,56%1418,02
CS-52 LIS 8900,78530933,33%826,11
D23109,88245875,00%424,36
50TP Tyszkiewicza91724,63679875,00%1894,34
T-26267,75109850,00%163,18
Strv 107-12112166,75590825,00%1339,21
Cruiser Mk. IV4209,63257875,00%696,34
Forest Spirit 82239,13948850,00%2468,55
LTP 369,75194850,00%142,38
Matilda4327,57416742,86%727,27
T-284433,57458742,86%1433,69
Carro d'assalto P.8871014,00556742,86%1156,24
WZ-1317693,86514742,86%1455,24
Vz. 60S Dravec 101990,57727742,86%1292,39
IS-6 81704,00956757,14%2282,93
E 77 92050,00474714,29%1516,97
Nergal 81551,57905771,43%1786,76
BZ-79111725,17794666,67%972,55
Ares 7582112,171192666,67%2993,77
XM66F 81629,17698650,00%1899,93
Object 283 91911,33845633,33%2200,68
T-45 2257,83380650,00%1458,99
Stitch 81696,00704650,00%1687,52
Renault NC-3110,0039540,00%0,00
P.43 ter7478,20441540,00%467,03
Progetto CC55 mod. 5481728,801070560,00%2614,63
B.U.G.I.6450,40424540,00%515,62
G.Pz. Mk. VI (e)239,20100580,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5822,20649520,00%1934,33
Lorraine 50 t 9778,80403520,00%375,21
M4A3(76)W Sherman 6455,00428560,00%677,85
M24E2 Super Chaffee 6730,60498520,00%1781,02
Kolohousenka176,00142450,00%209,29
40TP Habicha6691,00568450,00%1311,14
Type 97 Te-Ke 257,25117450,00%105,68
Hirschkäfer111745,00486425,00%838,25
Taschenratte112218,25749450,00%1311,45
L-60 2325,25425450,00%1802,48
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82161,75647450,00%2692,34
43 M. Toldi III 3330,00427450,00%1931,07
45TP Habicha71480,0010583100,00%2619,61
IS-M80,0016330,00%0,00
Windhund 8915,67708366,67%1018,20
AMR 35 2107,333033100,00%485,42
Husarz 81511,67422333,33%1039,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2162,33265333,33%576,08
SU-100I 5876,677493100,00%1617,46
Fantôme 9644,33365333,33%303,48
LT vz. 352104,50128250,00%313,90
Renault Otsu193,00194250,00%243,95
WZ-132-1102621,50783250,00%3724,84
T56 GMC3225,50265250,00%626,40
WZ-131G FT6389,00301250,00%492,93
KV-26707,006282100,00%1318,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C3267,00524250,00%1098,72
AMX 65 t8418,00494250,00%312,36
SU-2-122 51105,00559250,00%2992,29
T-34 with L-11 4698,507412100,00%2551,11
T-116 3353,00298250,00%1609,79
Kunze Panzer 9845,00555250,00%669,49
T-29 3336,00463250,00%1134,06
Patton the Tank 91393,50557250,00%1336,54
Vickers Medium Mk. I189,001831100,00%497,02
TKS z n.k.m. 20 mm 2276,006621100,00%1434,48
Leichttraktor1101,002881100,00%532,85
Type 2597 Chi-Ha30,006710,00%0,00
Valentine313,003031100,00%261,00
Cruiser Mk. I1329,005741100,00%2326,52
Cruiser Mk. II2403,006451100,00%2362,81
Universal Carrier 2-pdr2118,002411100,00%522,58
FV601 Saladin8342,0010401100,00%353,03
M4-85 5804,005081100,00%1690,89
KV-1SA 5762,006231100,00%1692,23
M16/43 Sahariano 3576,008961100,00%1901,76
Light Mk. VIC 2161,003551100,00%926,84
AMX 13 (FL 11) 5226,0027610,00%504,51
Valiant 5546,0055210,00%1278,50

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.8.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.4.2024
Lähti: 23.8.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.4.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.2.2023
Lähti: 10.2.2023