Venci_CZ

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.12.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja50930017172
Ø Taso7,600,008,248,23
Voitot2574150,54%00,00%952,94%7945,93%
Häviöitä2477348,64%00,00%847,06%9253,49%
Tasapelejä4160,82%00,00%00,00%10,58%
Taisteluja selvitty1281225,16%00,00%423,53%4123,84%
Vaunuja tuhottu430190,8400,0090,531270,74
Tuhoamissuhde1,130,000,690,97
Vaunuja havaittu519161,0200,00261,532461,43
Vahinkoa aiheutettu1.142,010,001.223,351.250,73
Valtauspisteitä539541,0600,0000,002151,25
Puolustuspisteitä284220,5600,0000,00130,08
Kokemus621,160,00701,00681,59
WN71109,800,00976,72967,57
WN81396,410,001157,001288,92
Yhteensä
Taisteluja50930
Ø Taso7,60
Voitot2574150,54%
Häviöitä2477348,64%
Tasapelejä4160,82%
Taisteluja selvitty1281225,16%
Vaunuja tuhottu430190,84
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu519161,02
Vahinkoa aiheutettu1.142,01
Valtauspisteitä539541,06
Puolustuspisteitä284220,56
Kokemus621,16
WN71109,80
WN81396,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja17
Ø Taso8,24
Voitot952,94%
Häviöitä847,06%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty423,53%
Vaunuja tuhottu90,53
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu261,53
Vahinkoa aiheutettu1.223,35
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus701,00
WN7976,72
WN81157,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja172
Ø Taso8,23
Voitot7945,93%
Häviöitä9253,49%
Tasapelejä10,58%
Taisteluja selvitty4123,84%
Vaunuja tuhottu1270,74
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu2461,43
Vahinkoa aiheutettu1.250,73
Valtauspisteitä2151,25
Puolustuspisteitä130,08
Kokemus681,59
WN7967,57
WN81288,92
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja187000
Voitot10556,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8143,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5629,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1010,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu1120,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.459,890,000,000,00
Valtauspisteitä1390,7400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1080,5800,0000,0000,00
Kokemus850,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja187
Voitot10556,15%
Häviöitä8143,32%
Tasapelejä10,53%
Taisteluja selvitty5629,95%
Vaunuja tuhottu1010,54
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu1120,60
Vahinkoa aiheutettu1.459,89
Valtauspisteitä1390,74
Puolustuspisteitä1080,58
Kokemus850,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot753,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä646,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,420,000,000,00
Vaunuja havaittu100,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.208,080,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä755,7700,0000,0000,00
Kokemus778,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot753,85%
Häviöitä646,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty17,69%
Vaunuja tuhottu50,38
Tuhoamissuhde0,42
Vaunuja havaittu100,77
Vahinkoa aiheutettu1.208,08
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä755,77
Kokemus778,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu245,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus90,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu245,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus90,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja174000
Voitot8850,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8548,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5833,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1100,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu1440,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.129,980,000,000,00
Valtauspisteitä5423,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5923,4000,0000,0000,00
Kokemus767,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja174
Voitot8850,57%
Häviöitä8548,85%
Tasapelejä10,57%
Taisteluja selvitty5833,33%
Vaunuja tuhottu1100,63
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1440,83
Vahinkoa aiheutettu1.129,98
Valtauspisteitä5423,11
Puolustuspisteitä5923,40
Kokemus767,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10990026
Voitot59253,87%00,00%00,00%1246,15%
Häviöitä48444,04%00,00%00,00%1453,85%
Tasapelejä232,09%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41237,49%00,00%00,00%726,92%
Vaunuja tuhottu7220,6600,0000,00220,85
Tuhoamissuhde1,050,000,001,16
Vaunuja havaittu9400,8600,0000,00180,69
Vahinkoa aiheutettu901,050,000,001.100,65
Valtauspisteitä15371,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10070,9200,0000,0000,00
Kokemus535,040,000,00674,92
Yhteensä
Taisteluja1099
Voitot59253,87%
Häviöitä48444,04%
Tasapelejä232,09%
Taisteluja selvitty41237,49%
Vaunuja tuhottu7220,66
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu9400,86
Vahinkoa aiheutettu901,05
Valtauspisteitä15371,40
Puolustuspisteitä10070,92
Kokemus535,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja26
Voitot1246,15%
Häviöitä1453,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty726,92%
Vaunuja tuhottu220,85
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu180,69
Vahinkoa aiheutettu1.100,65
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus674,92

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja170000
Voitot8348,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8751,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4928,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1030,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu1130,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.511,060,000,000,00
Valtauspisteitä1200,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä910,5400,0000,0000,00
Kokemus765,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja170
Voitot8348,82%
Häviöitä8751,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4928,82%
Vaunuja tuhottu1030,61
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu1130,66
Vahinkoa aiheutettu1.511,06
Valtauspisteitä1200,71
Puolustuspisteitä910,54
Kokemus765,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (285)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 81088,98640198050,81%1467,64
IS7939,19444185051,62%1376,78
Hummel6939,37326106248,21%1421,10
TVP T 50/51102002,8074194250,00%1602,29
G.W. Tiger (P)81270,6560294251,17%1626,94
Škoda T 5091727,3776982252,43%1572,98
M10391170,7743979750,31%1018,56
IS-381428,8480677255,44%1752,33
T110E5101635,5362469345,17%1210,69
KV-856934,0166667354,09%1743,51
ISU-15281466,0571366151,74%1614,69
Object 140101794,8769760944,66%1426,23
T297671,7033259243,58%639,41
T54E191572,9675458351,63%1492,99
T-5491222,7871657448,43%1229,14
T675715,4364456959,58%2078,34
Cromwell6871,3072155555,50%1990,88
E 7591455,1364053853,16%1380,42
T6981186,2373453851,12%1495,64
T-1091478,2972853149,72%1392,31
O-I61046,8682151260,74%2235,18
Rhm.-Borsig Waffenträger81463,1970251149,51%1516,24
T34 81323,3373748053,96%1648,06
WZ-111 model 1-491738,2681047852,72%1717,47
T57 Heavy Tank101866,5269647845,40%1337,33
T-44-100 81157,2974147548,84%1481,89
E 5091586,3878547353,07%1629,39
Tiger II8969,4044045248,67%1053,68
Bat.-Châtillon 25 t101979,7169243944,87%1650,67
Object 43091917,5387343456,45%1704,44
M53/M5591541,2265042550,59%1494,25
T-34-856541,4232240850,00%1015,41
T376570,8361640350,37%1553,46
Progetto M35 mod. 46 81338,7277438749,35%1456,02
T-448989,6971437953,83%1377,48
M66354,1726736942,28%365,88
Waffenträger auf Pz. IV91651,7569135444,35%1336,07
T328895,1555335241,19%895,20
Conqueror91720,0982535054,00%1692,87
T-54 ltwt.91069,0970234649,42%1593,35
E 50 Ausf. M101771,6572334448,55%1426,96
Prototipo Standard B91635,3375231749,21%1293,59
Waffenträger auf E 100101932,3963331243,59%1265,31
IS-7101801,1372730850,00%1531,08
M41 Walker Bulldog8716,3566230549,51%1235,08
Type 6191446,4270830149,50%1361,81
Bat.-Châtillon 25 t AP91442,2169530050,33%1416,10
Type 3 Chi-Nu Kai 5524,2256030051,67%1569,04
TVP VTU Koncept81111,1869928454,23%1620,93
Type 4 Chi-To6687,0159427650,36%1328,89
Strv 103-091783,3171427147,60%1446,56
G.W. Panther7876,4935926643,23%991,75
M40/M4381161,6958726155,94%1223,04
VK 100.01 (P)81248,8279626054,62%1462,25
SU-1527661,7448025957,14%885,67
Grille 15101921,2963725947,88%1421,76
FV380591168,0165125251,59%1029,08
Tiger I7534,3031324643,90%471,41
Comet7840,1669124652,44%1437,39
Type 4 Heavy91699,2582224551,02%1760,02
Panther II81032,5268524051,25%1350,95
UDES 0381520,7973523946,03%1696,41
T3091688,3574623153,25%1471,29
Jagdtiger91834,6977823056,52%1735,29
STA-181090,3766022842,98%1311,20
O-I Experimental5890,8072822860,53%2088,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6759,6462022754,19%1431,99
T1 Heavy Tank5153,5617622345,29%93,40
Jagdpanther II81592,9675422151,13%1918,24
M36 Jackson6427,4831621954,34%649,59
Type 5 Heavy102427,5287021751,15%1755,02
T-34-85M 6915,3770821550,70%1730,65
Mäuschen91798,5482721450,47%1681,21
S35 CA5622,4251121250,94%1421,71
Type 5 Chi-Ri7835,1464221047,62%1264,23
KV-371238,8781021057,62%1982,43
Tiger (P)71122,6973120953,59%1571,87
A-436778,3766420958,37%1825,31
M46 Patton91749,1279620450,98%1741,26
VK 30.01 (P)6693,2760020356,65%1396,00
AMX 13 909839,4868620249,50%1161,18
Centurion Mk. I8926,0666320047,50%1120,79
Pudel 6695,4560819949,75%1221,86
T25/27906,3152119951,26%1310,21
FV2078949,9264819544,62%978,05
T25 Pilot Number 1 81289,7585719452,58%1854,93
T28 Prototype81165,8165219347,15%1226,36
Konštrukta T-34/10071091,8671418953,44%1878,74
Charioteer8975,4759418747,06%910,97
SU-1006700,1151718655,91%1283,95
Grille5591,3024618647,85%1391,28
Type 64 6669,8859118447,83%1714,59
Emil I81426,8078018247,80%1566,15
KV-137481,6634018251,10%694,58
VK 45.02 (P) Ausf. A8910,7164217749,72%995,56
T1 Cunningham155,2711217651,14%164,35
P.44 Pantera81233,9175917654,55%1515,26
AMX 50 10081252,1671417649,43%1301,52
AMX 13 757605,4162317650,00%1127,53
11081095,8672017550,86%1225,99
Progetto M40 mod. 65102216,6680817354,91%1683,68
WZ-1328932,2370517255,23%1684,49
VK 45.02 (P) Ausf. B91503,8378917256,40%1426,01
T110E4101983,3469417244,19%1358,84
ARL 446625,4546817047,65%1000,74
VK 36.01 (H)6459,6335416346,01%666,69
Sturer Emil7862,5651416245,06%1108,15
Crusader 5.5-in. SP7797,3148715944,65%992,50
SU-14-17941,3063315952,20%1361,81
IS-M81203,7672915949,69%1256,79
Leo7867,8268615855,06%1387,51
212A91632,1978115754,14%1681,59
M127861,7454415358,17%1062,63
KV-15651,4456815149,67%1481,95
T71 DA7396,5853715146,36%575,66
Jagdpanther71065,0967615056,67%1572,26
T-345294,5439714751,02%686,36
SU-14-281318,0675414055,71%1407,27
Type 586697,9956913647,79%1309,78
T-1506927,4370513554,07%1922,49
Pz.Kpfw. III/IV5142,8116513143,51%160,86
T-437742,8958313142,75%1058,33
Panther71046,4171412852,34%1830,52
E 25 71089,7873512752,76%1713,73
AMX 12 t6294,9736912644,44%551,01
WZ-111 model 5A102098,4278312548,00%1488,49
Object 70591872,9584612554,40%1683,76
IS-271018,1871912456,45%1445,89
AT 1581089,1768511849,15%1024,57
53TP Markowskiego81233,0070711748,72%1216,92
Object 430U101979,0675011746,15%1374,24
M446727,8949411546,09%1179,81
T92 8777,7268811549,57%1348,21
O-Ni71131,9174911450,88%1452,20
M18 Hellcat6553,5031211350,44%895,61
WZ-120-1G FT 81452,0680911355,75%1517,22
Wespe3199,7813611240,18%553,84
O-Ho81253,8380611157,66%1493,25
Challenger7926,2567711151,35%1281,58
Jagdpanzer IV6517,0536811051,82%845,37
AMX AC mle. 4881235,5171610955,96%1511,91
Caernarvon81300,4276510743,93%1515,63
M24 Chaffee5306,7546810749,53%983,85
50TP prototyp 81546,3488110559,05%1778,26
BDR G1 B5355,8025210448,08%590,60
M10 Wolverine5287,7822810454,81%552,18
Škoda T 256742,5161810252,94%1625,81
M26 Pershing81040,9370210142,57%1193,94
T216163,2229110050,00%257,99
T404157,801719948,48%210,21
T2881325,867509951,52%1327,23
SU-100M171084,796569951,52%1505,28
T9592030,888239647,92%1732,13
M3 Lee479,011339545,26%56,53
WZ-1317807,317009553,68%1817,45
Super Conqueror102117,597529545,26%1567,02
MT-256471,845139548,42%1269,78
ARL V396754,295239446,81%1458,24
P.43 ter71024,557539354,84%1660,95
SU-855397,123259248,91%801,72
Rheinmetall Skorpion G 81489,607569148,35%1474,27
FV3046661,024388843,18%1076,01
Ikv 90 Typ B7804,245568744,83%1046,96
Object 277102003,986988739,08%1234,68
Type T-345560,955188652,33%1815,20
A-447855,416608654,65%1402,25
Nashorn6666,204268538,82%897,71
Strv 746720,376518460,71%1427,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J4119,311628444,05%192,82
Conqueror Gun Carriage101734,596358344,58%1356,56
AMX M4 mle. 49 81192,867988351,81%1357,10
Churchill I5607,005908253,66%1398,18
VK 30.01 (H)5755,316548160,49%1891,31
Heavy Tank No. VI 6811,486548154,32%1423,11
T-34-17665,695807848,72%835,55
LTTB8961,347567754,55%1880,96
Black Prince7905,486637548,00%1177,83
FV215b (183) 101645,126247545,33%1144,86
59-166562,255897358,90%1805,23
FV4004 Conway91444,966567352,05%1235,41
Škoda T 245473,754817254,17%1424,41
Type 3 Chi-Nu5407,514377247,22%1047,06
M2 Medium Tank376,721317247,22%104,51
T25 AT7925,966077154,93%1209,81
AMX AC mle. 467804,105637052,86%1099,21
M4A3E8 Sherman6717,286926960,87%1592,21
AT 771111,337696962,32%1638,81
Lorraine 155 mle. 507995,827176852,94%1281,62
T2071094,297876653,03%1833,60
VK 30.02 (M)6729,286266553,85%1642,34
Achilles6788,806576456,25%1714,39
AMX 50 12091276,566076341,27%951,77
VK 28.016521,105806251,61%1767,99
FV217 Badger102198,808546063,33%1798,95
M75214,512475945,76%617,02
AT 86723,686365959,32%1399,19
M3 Stuart356,501315850,00%84,87
T-100 LT101558,987975763,16%2017,26
B14261,962445648,21%902,47
113101889,157475545,45%1523,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4160,581745350,94%266,74
StuG IV 5448,384095343,40%1000,13
Churchill VII6569,885735158,82%982,78
Pz.Sfl. IVc5358,762325141,18%604,46
45TP Habicha7987,066545046,00%1289,29
Object 907 101949,547715048,00%1368,83
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2192,472204948,98%712,73
M4 Sherman5512,505724656,52%1375,04
M5 Stuart486,521694438,64%101,28
Lorraine 155 mle. 5181016,397384463,64%1114,59
Emil II91533,568194353,49%1446,72
Ikv 65 Alt II6643,564934346,51%1070,47
M48A5 Patton101661,796464235,71%1093,96
AT 25446,464274143,90%902,67
A-204173,782714040,00%534,71
M41 HMC5433,883534037,50%488,64
AMX 13 F3 AM6717,586354060,00%1074,36
Bishop5405,433514042,50%755,37
Object 268 Version 4102285,488494062,50%1672,46
T1E6 2112,411603948,72%506,55
Strv m/425492,615083855,26%1430,02
VK 16.02 Leopard5413,924903745,95%1681,15
AMX 404181,752383655,56%827,10
SU-10181021,676203641,67%1019,61
FV201 (A45) 7830,666663557,14%1103,76
T-284177,682303438,24%319,83
Strv S1 81349,447453455,88%1433,39
T28 Concept 7996,596293450,00%1352,47
ST vz. 394250,062973240,63%669,83
SU-86701,635903050,00%933,66
T-46372,211192944,83%110,97
Somua SAu 404302,763712951,72%796,88
Loza's M4-A2 Sherman 6743,766392948,28%1579,38
Type 1 Chi-He4241,433002839,29%640,28
Caernarvon Action X 8887,937042846,43%810,16
StuG III Ausf. G5356,702762762,96%850,35
40TP Habicha6728,155432638,46%1332,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,081642650,00%345,60
Alecto4257,542762653,85%618,99
MTLS-1G14 3267,044112653,85%1288,59
P.43 bis6493,884902437,50%673,80
T3 HMC2213,292662437,50%754,81
AMX M4 mle. 457993,785282313,04%1185,22
Crusader5455,954502040,00%1235,17
T56 GMC361,201052040,00%1,53
T1 HMC229,53781942,11%33,62
Object 705A102036,217781947,37%1434,67
SU-76M373,411031747,06%54,56
Durchbruchswagen 24255,243331752,94%723,95
Dicker Max 6709,655041741,18%1110,70
Marder II392,311871662,50%196,81
Matilda4407,864811450,00%1103,84
AMX ELC bis5148,932851478,57%437,09
M5A1 Stuart4367,085491353,85%1619,51
SU-122A5197,152491338,46%155,74
Object 252U 81164,157091353,85%933,23
AT-1258,08651225,00%0,56
Pz.Kpfw. II Luchs4484,455301145,45%2177,79
T-34 shielded 5663,646311154,55%1852,09
LT vz. 383219,00312850,00%932,96
M2 Light Tank272,25122850,00%163,90
T2 Medium Tank212,6381837,50%0,00
T7 Combat Car 288,25142825,00%297,81
T 55A 91673,38864875,00%1647,29
Spähpanzer SP I C7610,57496714,29%782,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,57331771,43%398,71
Pz.Kpfw. II215,5085633,33%0,03
AMX 13 105 AM mle. 505344,67367666,67%700,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,17199616,67%310,52
SU-85B4409,60262580,00%1120,34
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81146,40748540,00%1362,59
Leichttraktor146,75102475,00%261,00
Birch Gun4205,50346475,00%744,84
Marder 38T4424,00410450,00%1076,31
MS-1150,335730,00%19,66
Light Mk. VIC 243,335030,00%0,00
50TP Tyszkiewicza91402,00691250,00%1110,67
Tetrarch 2225,50307250,00%1098,17
Kolohousenka1177,005361100,00%1383,47
Sturmpanzer I Bison3620,004651100,00%3889,19
T-2620,001001100,00%261,00
Renault UE 573196,004051100,00%782,29
T2 Light Tank 20,001571100,00%261,00
TOG II* 6668,0046210,00%895,00
LTP 3190,0012710,00%777,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 9.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.10.2018
Lähti: 8.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.9.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.10.2017
Lähti: 4.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.10.2017
Lähti: 6.10.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.10.2015
Lähti: 19.9.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.7.2014
Lähti: 19.9.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje