Valerian2004

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19324063217
Ø Taso5,680,007,416,58
Voitot892746,20%00,00%2641,27%9543,78%
Häviöitä1021452,86%00,00%3657,14%12055,30%
Tasapelejä1830,95%00,00%11,59%20,92%
Taisteluja selvitty402720,84%00,00%812,70%3114,29%
Vaunuja tuhottu92740,4800,00240,38830,38
Tuhoamissuhde0,610,000,440,45
Vaunuja havaittu158340,8200,00991,574061,87
Vahinkoa aiheutettu335,420,00494,05435,14
Valtauspisteitä258361,3400,00180,29980,45
Puolustuspisteitä88660,4600,0000,0000,00
Kokemus296,750,00382,40337,75
WN7564,040,00501,48586,38
WN8465,760,00413,20570,14
Yhteensä
Taisteluja19324
Ø Taso5,68
Voitot892746,20%
Häviöitä1021452,86%
Tasapelejä1830,95%
Taisteluja selvitty402720,84%
Vaunuja tuhottu92740,48
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu158340,82
Vahinkoa aiheutettu335,42
Valtauspisteitä258361,34
Puolustuspisteitä88660,46
Kokemus296,75
WN7564,04
WN8465,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja63
Ø Taso7,41
Voitot2641,27%
Häviöitä3657,14%
Tasapelejä11,59%
Taisteluja selvitty812,70%
Vaunuja tuhottu240,38
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu991,57
Vahinkoa aiheutettu494,05
Valtauspisteitä180,29
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus382,40
WN7501,48
WN8413,20
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja217
Ø Taso6,58
Voitot9543,78%
Häviöitä12055,30%
Tasapelejä20,92%
Taisteluja selvitty3114,29%
Vaunuja tuhottu830,38
Tuhoamissuhde0,45
Vaunuja havaittu4061,87
Vahinkoa aiheutettu435,14
Valtauspisteitä980,45
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus337,75
WN7586,38
WN8570,14
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja108000
Voitot2926,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7670,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2018,52%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu540,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu410,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu847,360,000,000,00
Valtauspisteitä1081,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus315,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja108
Voitot2926,85%
Häviöitä7670,37%
Tasapelejä32,78%
Taisteluja selvitty2018,52%
Vaunuja tuhottu540,50
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu410,38
Vahinkoa aiheutettu847,36
Valtauspisteitä1081,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus315,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja138000
Voitot5036,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8158,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä75,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2820,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu630,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu720,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu690,070,000,000,00
Valtauspisteitä2031,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä660,4800,0000,0000,00
Kokemus347,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja138
Voitot5036,23%
Häviöitä8158,70%
Tasapelejä75,07%
Taisteluja selvitty2820,29%
Vaunuja tuhottu630,46
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu720,52
Vahinkoa aiheutettu690,07
Valtauspisteitä2031,47
Puolustuspisteitä660,48
Kokemus347,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1824000
Voitot86847,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä95652,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty60833,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9570,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu12890,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu757,280,000,000,00
Valtauspisteitä46372,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä83744,5900,0000,0000,00
Kokemus606,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1824
Voitot86847,59%
Häviöitä95652,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty60833,33%
Vaunuja tuhottu9570,52
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu12890,71
Vahinkoa aiheutettu757,28
Valtauspisteitä46372,54
Puolustuspisteitä83744,59
Kokemus606,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja46770023
Voitot196542,01%00,00%00,00%1565,22%
Häviöitä260955,78%00,00%00,00%834,78%
Tasapelejä1032,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty138329,57%00,00%00,00%834,78%
Vaunuja tuhottu22010,4700,0000,0090,39
Tuhoamissuhde0,670,000,000,60
Vaunuja havaittu23550,5000,0000,00140,61
Vahinkoa aiheutettu794,960,000,00797,22
Valtauspisteitä71191,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä63531,3600,0000,00371,61
Kokemus417,630,000,00566,91
Yhteensä
Taisteluja4677
Voitot196542,01%
Häviöitä260955,78%
Tasapelejä1032,20%
Taisteluja selvitty138329,57%
Vaunuja tuhottu22010,47
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu23550,50
Vahinkoa aiheutettu794,96
Valtauspisteitä71191,52
Puolustuspisteitä63531,36
Kokemus417,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja23
Voitot1565,22%
Häviöitä834,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty834,78%
Vaunuja tuhottu90,39
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu140,61
Vahinkoa aiheutettu797,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä371,61
Kokemus566,91

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja121000
Voitot5646,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6452,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3125,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu550,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu360,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu964,400,000,000,00
Valtauspisteitä1130,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä80,0700,0000,0000,00
Kokemus482,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja121
Voitot5646,28%
Häviöitä6452,89%
Tasapelejä10,83%
Taisteluja selvitty3125,62%
Vaunuja tuhottu550,45
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu360,30
Vahinkoa aiheutettu964,40
Valtauspisteitä1130,93
Puolustuspisteitä80,07
Kokemus482,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (161)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-856439,75350261647,06%713,98
59-166329,32343123445,22%777,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,10203115450,61%340,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6372,8234099449,40%592,57
VK 28.016263,5034491445,84%607,77
StuG III Ausf. G5309,6323860948,11%534,18
AMX 13 F3 AM6468,6125760440,23%514,54
IS-38672,6441850943,42%542,70
T-448486,9942350244,42%429,90
Type 64 6299,1134242046,19%535,85
IS7555,3333337043,78%556,63
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4178,3320633848,82%299,26
M18 Hellcat6362,3433633744,81%404,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5180,2919832446,60%273,03
T25/27430,3131530045,67%403,99
WZ-1317371,5138429745,79%577,14
T698636,7548328143,06%561,38
VK 30.01 (P)6262,1123426647,74%239,48
SU-1006288,7223624243,39%266,87
SU-855202,8519523850,42%294,41
Object 4309824,5748922843,86%541,62
M3 Stuart3141,4121822352,91%465,97
SU-1527499,4729820343,35%457,55
VK 30.01 (H)5201,6020419143,46%252,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C392,1220218548,65%267,95
T207503,4833718147,51%558,65
P.44 Pantera8655,9247417439,08%569,51
AMX 13 105 AM mle. 505244,8918216343,56%307,86
BDR G1 B5253,7521816342,33%261,70
Object 430U10754,3749015342,48%353,16
Spähpanzer SP I C7367,5037412547,20%534,97
ARL 446351,4824712140,50%372,01
T-549416,2338312044,17%185,26
Object 14010591,8145712045,83%265,60
VK 36.01 (H)6274,9822511841,53%200,97
T-437452,8140611747,01%516,71
Pz.Kpfw. II Luchs481,4618811142,34%46,38
P.435224,1222211047,27%408,77
Object 27710780,0256911052,73%468,39
Crusader6162,7220210535,24%200,17
KV-137243,6128210445,19%161,51
T1 Cunningham147,7312610349,51%90,72
T675179,8021110345,63%179,97
M4A1 Sherman5244,9423710050,00%477,72
T216150,663099644,79%185,27
SU-85B4156,691849350,54%228,96
T110E510769,714909035,56%251,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. D499,721658943,82%66,15
M75171,093228853,41%465,38
IS-710676,325628544,71%306,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.446,301728146,91%63,44
T-345131,202038053,75%198,73
T404164,102107950,63%254,79
Matilda4147,011747444,59%176,30
VK 16.02 Leopard5147,072347250,00%298,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J431,931116836,76%0,00
Lorraine 155 mle. 507391,442796848,53%311,15
M8A14221,872106850,00%426,12
Durchbruchswagen 2468,561396850,00%99,91
T-46396,601416753,73%270,97
AMX 105 AM mle. 474206,671986646,97%564,80
B14113,811706442,19%66,76
Wespe3121,531556448,44%281,57
AT-1269,701216060,00%175,57
Pz.Kpfw. 38 (t)331,951015949,15%74,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. A355,071085743,86%26,88
Type 5 Ke-Ho4155,132375543,64%292,99
Valentine3150,711855550,91%405,28
T2 Medium Tank246,111005440,74%1,75
T-50541,221815459,26%185,69
P26/404182,771815337,74%247,43
M3 Lee4160,471755347,17%410,01
M2 Medium Tank3178,021665246,15%505,73
P.43 bis6207,372135139,22%92,10
D2324,40905036,00%0,00
T3 HMC271,121175052,00%151,10
Pz.Kpfw. II262,271794443,18%27,81
M5 Stuart483,212404252,38%114,52
Covenanter5116,882674245,24%169,00
SU-76M495,031213941,03%17,87
Lorraine 39L AM346,681093857,89%199,75
Type 1 Chi-He4132,971653644,44%186,90
Vz. 55101009,096283551,43%602,20
Cruiser Mk. III3156,411683455,88%607,76
T56 GMC3119,341333237,50%155,94
Marder II382,971143141,94%7,39
Vickers Medium Mk. III369,271163063,33%197,65
Archer5156,501693046,67%143,62
M10 Wolverine5251,323972864,29%516,44
Super Hellcat 7477,753292853,57%556,63
TNH T Vz. 519706,963402634,62%291,80
Leichttraktor17,64712552,00%100,34
GSOR the TANK 9537,203832532,00%191,93
43 M. Toldi III 399,222142352,17%382,09
Renault FT 75 BS232,62742142,86%24,80
Churchill I594,521712147,62%74,73
WZ-111 model 5A101324,526882157,14%942,17
Cruiser Mk. II297,001472133,33%172,65
HWK 128259,862832114,29%142,05
AMX M4 mle. 457223,851802020,00%0,00
Vickers Medium Mk. II227,89691942,11%19,60
Type 97 Chi-Ha372,671541844,44%40,08
M7 Priest386,941291833,33%3,10
Type 98 Ke-Ni3104,121671729,41%166,53
Chi-Ni227,13901650,00%82,83
Pz.Kpfw. 35 (t)231,811141668,75%247,55
Vickers Medium Mk. I19,73451520,00%0,00
TNH 105/10008640,876201553,33%611,46
Panzerjäger I244,001121566,67%222,68
T-26239,471041546,67%52,93
Cruiser Mk. I166,80981540,00%72,62
SU-26364,67931540,00%17,91
Pz.Kpfw. I239,00991421,43%1,83
D1234,541011330,77%0,01
Strv S1 8262,772311330,77%0,00
T1 HMC227,58911233,33%0,23
Cruiser Mk. IV4120,453051154,55%242,37
Universal Carrier 2-pdr269,911381136,36%30,29
T57 Heavy10832,644861145,45%422,29
Type 3 Chi-Nu569,701011010,00%3,42
AMX 383112,302141040,00%109,75
60G FT5395,902331020,00%574,26
T34 897,33143911,11%0,00
AMX 40473,67165944,44%56,60
Tiger (P)7285,78347977,78%334,08
T-50-2 6284,56271955,56%601,59
Matilda Black Prince 5163,33242966,67%360,44
T-54 first prototype 8385,44429955,56%350,99
T-28490,00237862,50%209,08
MS-1129,0063837,50%0,00
SU-18261,43109757,14%260,18
T-127 3141,43240757,14%399,16
M2 Light253,00144683,33%262,82
Renault Otsu119,0065540,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8358,0020450,00%60,37
M4A1 Revalorisé 8166,40243540,00%41,83
AMR P.103 2220,40226540,00%561,75
Vickers Mk. E Type B2111,50165475,00%492,37
T-109324,25273425,00%1,86
T77 8500,00438450,00%351,26
Type 95 Ha-Go239,002083100,00%261,00
Hotchkiss H352185,6744830,00%771,54
Renault FT AC272,33131366,67%237,82
Valentine AT4133,00221333,33%104,87
Nashorn687,672223100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G386,00116333,33%61,78
Aufklärungspanzer Panther 7258,00225333,33%236,72
Renault FT156,501712100,00%317,65
Renault NC-31159,501212100,00%317,83
Kolohousenka1114,0010910,00%343,20
Strv fm/21149,002271100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 212,002341100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 241,006910,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5152,0017410,00%135,90
AM 39 Gendron-Somua 2112,003771100,00%414,65
Pz.Sfl. IC 4362,0026110,00%765,97
T-45 239,002110,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6165,005751100,00%407,22
AMX 13 (FL 11) 50,005010,00%0,00
Valiant 5534,0052210,00%823,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,009710,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.11.2020
Lähti: 2.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.6.2017
Lähti: 16.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.11.2016
Lähti: 19.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.8.2020
Lähti: 20.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.12.2016
Lähti: 25.6.2017