| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1202,69 | 783 | 1035 | 48,12% | 1318,68 | |||||
| XM57 | 8 | 1652,08 | 858 | 517 | 56,48% | 1559,44 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1407,03 | 714 | 366 | 50,55% | 1391,96 | |||||
| IS-7 | 10 | 2422,59 | 918 | 310 | 49,35% | 2096,69 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1545,48 | 887 | 231 | 54,98% | 1607,64 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1442,68 | 749 | 224 | 50,89% | 1223,03 | |||||
| Gryphon | 10 | 2150,82 | 855 | 212 | 52,36% | 1577,97 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 755,69 | 571 | 202 | 47,03% | 684,30 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1393,72 | 701 | 195 | 49,23% | 1324,70 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1275,44 | 748 | 186 | 50,00% | 1155,95 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 523,32 | 696 | 146 | 50,68% | 910,74 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1883,56 | 721 | 144 | 52,08% | 1316,87 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1852,27 | 730 | 143 | 41,96% | 1247,89 | |||||
| Ashigaru | 10 | 1956,65 | 721 | 137 | 48,91% | 1249,46 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1182,25 | 644 | 121 | 47,93% | 820,04 | |||||
| Object 277 | 10 | 1901,12 | 775 | 113 | 42,48% | 1403,35 | |||||
| Toro | 9 | 1569,25 | 768 | 110 | 43,64% | 1439,72 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1439,98 | 815 | 108 | 55,56% | 1343,08 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 1846,61 | 745 | 107 | 44,86% | 1317,70 | |||||
| Durendal | 10 | 1801,08 | 715 | 107 | 43,93% | 1095,95 | |||||
| T37 | 6 | 351,68 | 412 | 92 | 61,96% | 901,41 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 898,93 | 654 | 85 | 50,59% | 894,72 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 605,99 | 562 | 84 | 48,81% | 586,66 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1923,32 | 694 | 81 | 48,15% | 1182,35 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 1540,11 | 827 | 80 | 53,75% | 1309,05 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1047,07 | 710 | 76 | 43,42% | 898,13 | |||||
| CS-63 | 10 | 1534,82 | 648 | 74 | 44,59% | 945,89 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2336,80 | 919 | 74 | 52,70% | 1669,35 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 879,39 | 616 | 74 | 39,19% | 833,21 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2033,11 | 853 | 71 | 49,30% | 1798,16 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 790,18 | 473 | 71 | 50,70% | 1355,85 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 908,06 | 638 | 71 | 52,11% | 711,89 | |||||
| M103 | 9 | 1586,72 | 732 | 71 | 40,85% | 1393,40 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2095,92 | 811 | 71 | 53,52% | 1607,09 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 1490,37 | 772 | 70 | 48,57% | 1351,23 | |||||
| TS-6 | 9 | 1467,31 | 787 | 70 | 48,57% | 1203,61 | |||||
| TL-1 LPC | 8 | 853,06 | 549 | 67 | 41,79% | 824,34 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 245,52 | 464 | 64 | 43,75% | 297,25 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 341,52 | 399 | 63 | 55,56% | 1179,69 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1053,90 | 701 | 63 | 42,86% | 1338,01 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 1361,97 | 770 | 58 | 56,90% | 1139,55 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1170,57 | 694 | 58 | 50,00% | 1181,84 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1479,18 | 763 | 56 | 50,00% | 1121,18 | |||||
| T110E3 | 10 | 2208,39 | 846 | 56 | 55,36% | 1552,65 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1565,33 | 822 | 55 | 52,73% | 1333,50 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 667,22 | 434 | 55 | 49,09% | 1830,53 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 2014,91 | 909 | 54 | 53,70% | 1873,33 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1705,35 | 895 | 54 | 62,96% | 1474,85 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1464,61 | 728 | 54 | 44,44% | 1023,14 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1378,35 | 731 | 51 | 41,18% | 1595,14 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1363,47 | 832 | 51 | 49,02% | 1275,51 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 717,86 | 526 | 49 | 59,18% | 1384,86 | |||||
| Object 590 | 9 | 1544,84 | 818 | 49 | 46,94% | 1424,31 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1005,67 | 670 | 49 | 53,06% | 1143,37 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 559,96 | 372 | 47 | 48,94% | 1201,02 | |||||
| IS-M | 8 | 1194,49 | 717 | 47 | 42,55% | 1208,74 | |||||
| Caliban | 8 | 1048,57 | 699 | 46 | 50,00% | 1051,30 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1428,22 | 717 | 46 | 43,48% | 1373,16 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 490,35 | 530 | 46 | 45,65% | 634,32 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 692,05 | 433 | 43 | 44,19% | 732,28 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1363,67 | 844 | 42 | 54,76% | 1756,04 | |||||
| T95 | 9 | 1861,88 | 795 | 41 | 41,46% | 1345,78 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2326,28 | 834 | 40 | 50,00% | 1932,58 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1602,74 | 807 | 39 | 56,41% | 1490,63 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2206,77 | 831 | 39 | 48,72% | 1454,20 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 1484,85 | 851 | 39 | 56,41% | 1516,86 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2285,37 | 926 | 38 | 68,42% | 1877,33 | |||||
| T28 | 8 | 1540,35 | 769 | 37 | 43,24% | 1594,06 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 703,46 | 570 | 37 | 48,65% | 677,77 | |||||
| Cobra | 9 | 1518,24 | 800 | 37 | 48,65% | 1322,05 | |||||
| 121B | 10 | 1535,46 | 764 | 37 | 43,24% | 1096,60 | |||||
| Object 140 | 10 | 1555,89 | 753 | 36 | 44,44% | 1174,04 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 1639,79 | 628 | 34 | 26,47% | 970,37 | |||||
| Hummel | 6 | 578,42 | 487 | 33 | 48,48% | 709,54 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2300,06 | 1060 | 33 | 72,73% | 1666,87 | |||||
| Schwertwal | 10 | 1896,91 | 852 | 33 | 54,55% | 1361,07 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 965,82 | 524 | 33 | 27,27% | 640,18 | |||||
| T32 | 8 | 1332,69 | 843 | 32 | 59,38% | 1528,14 | |||||
| T25 AT | 7 | 1329,25 | 668 | 32 | 37,50% | 1963,88 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1349,87 | 752 | 31 | 54,84% | 1638,56 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 718,77 | 515 | 31 | 45,16% | 769,19 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1799,10 | 758 | 31 | 48,39% | 1528,98 | |||||
| Object 705A | 10 | 2458,23 | 926 | 31 | 54,84% | 1890,49 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1560,50 | 794 | 30 | 53,33% | 1240,28 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 1648,23 | 729 | 30 | 46,67% | 984,29 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1014,21 | 603 | 29 | 31,03% | 895,69 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1836,14 | 674 | 29 | 44,83% | 1170,87 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1278,22 | 818 | 27 | 59,26% | 1560,00 | |||||
| Grille | 5 | 274,04 | 251 | 27 | 51,85% | 445,60 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1071,78 | 883 | 27 | 92,59% | 1127,79 | |||||
| Object Kust | 8 | 1299,59 | 657 | 27 | 51,85% | 1288,38 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 1110,52 | 756 | 25 | 60,00% | 1865,55 | |||||
| Ashbringer | 10 | 1538,48 | 727 | 25 | 48,00% | 877,92 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1335,79 | 828 | 24 | 54,17% | 1443,61 | |||||
| Matilda | 4 | 493,00 | 365 | 23 | 39,13% | 1414,30 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 295,57 | 378 | 23 | 60,87% | 889,13 | |||||
| ARL V39 | 6 | 697,74 | 533 | 23 | 60,87% | 1270,22 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 942,65 | 727 | 23 | 69,57% | 946,78 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1156,04 | 653 | 23 | 52,17% | 987,00 | |||||
| Valentine | 3 | 297,77 | 224 | 22 | 27,27% | 875,61 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1385,14 | 920 | 22 | 54,55% | 1906,18 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 229,14 | 240 | 21 | 47,62% | 432,11 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1585,14 | 772 | 21 | 52,38% | 945,29 | |||||
| T77 | 8 | 1305,57 | 665 | 21 | 42,86% | 1254,23 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1735,20 | 858 | 20 | 70,00% | 1224,37 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 805,15 | 672 | 20 | 60,00% | 907,60 | |||||
| DZT-159 | 9 | 991,40 | 661 | 20 | 55,00% | 773,35 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2225,44 | 846 | 18 | 55,56% | 1723,53 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1171,94 | 672 | 18 | 38,89% | 708,76 | |||||
| Cavalier | 5 | 233,18 | 382 | 17 | 70,59% | 548,10 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 454,53 | 606 | 17 | 52,94% | 448,80 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 352,69 | 584 | 16 | 62,50% | 540,82 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1096,88 | 623 | 16 | 25,00% | 845,01 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1281,40 | 806 | 15 | 46,67% | 1661,16 | |||||
| T110E5 | 10 | 1837,87 | 769 | 15 | 40,00% | 1164,85 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 716,20 | 484 | 15 | 26,67% | 754,65 | |||||
| T-62A | 10 | 1477,13 | 809 | 15 | 60,00% | 1256,44 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1201,00 | 779 | 15 | 66,67% | 1106,70 | |||||
| Object 705 | 9 | 1883,07 | 1165 | 14 | 85,71% | 1838,49 | |||||
| Object 252U | 8 | 1030,43 | 519 | 14 | 21,43% | 690,92 | |||||
| T29 | 7 | 842,77 | 798 | 13 | 69,23% | 1028,65 | |||||
| Valentine AT | 4 | 210,38 | 221 | 13 | 38,46% | 327,35 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1051,85 | 699 | 13 | 38,46% | 1110,01 | |||||
| T-10 | 9 | 1396,25 | 630 | 12 | 41,67% | 1028,80 | |||||
| M-V-Y | 10 | 2018,17 | 1039 | 12 | 75,00% | 1671,86 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1038,92 | 714 | 12 | 58,33% | 995,58 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 578,08 | 653 | 12 | 58,33% | 688,79 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 291,92 | 315 | 12 | 33,33% | 155,83 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 708,92 | 544 | 12 | 41,67% | 620,90 | |||||
| KR-1 | 11 | 2037,30 | 870 | 10 | 50,00% | 1123,21 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 250,78 | 283 | 9 | 33,33% | 802,13 | |||||
| IS | 7 | 1788,44 | 1145 | 9 | 66,67% | 3342,18 | |||||
| 113 | 10 | 1172,78 | 781 | 9 | 55,56% | 857,51 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 562,88 | 396 | 8 | 62,50% | 2138,25 | |||||
| AAT60 | 8 | 930,25 | 521 | 8 | 37,50% | 640,27 | |||||
| Char de transition | 6 | 730,13 | 489 | 8 | 25,00% | 852,49 | |||||
| Miel | 8 | 1069,75 | 802 | 8 | 50,00% | 1061,81 | |||||
| T-34-85M | 6 | 385,13 | 487 | 8 | 62,50% | 541,00 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1156,88 | 700 | 8 | 37,50% | 614,30 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 448,29 | 309 | 7 | 28,57% | 768,19 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 939,57 | 547 | 7 | 42,86% | 1549,23 | |||||
| FV304 | 6 | 169,14 | 227 | 7 | 42,86% | 46,94 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1172,50 | 587 | 6 | 33,33% | 1626,00 | |||||
| TS-5 | 8 | 940,67 | 692 | 6 | 50,00% | 828,25 | |||||
| T 54D | 9 | 852,60 | 643 | 5 | 60,00% | 699,29 | |||||
| K-2 | 8 | 626,60 | 751 | 5 | 80,00% | 601,32 | |||||
| 56TP | 8 | 716,20 | 578 | 5 | 40,00% | 454,30 | |||||
| S35 CA | 5 | 1031,00 | 818 | 4 | 100,00% | 2719,91 | |||||
| T49 | 9 | 86,75 | 465 | 4 | 50,00% | 140,23 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 441,00 | 486 | 4 | 25,00% | 538,64 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 1263,33 | 755 | 3 | 0,00% | 1924,18 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 954,00 | 559 | 3 | 33,33% | 563,11 | |||||
| E 77 | 9 | 948,00 | 602 | 3 | 33,33% | 506,65 | |||||
| T-44-100 | 8 | 252,67 | 386 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMX 38 | 3 | 168,00 | 307 | 2 | 100,00% | 591,80 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 2203,50 | 1447 | 2 | 100,00% | 4593,19 | |||||
| CS-59 | 9 | 326,50 | 496 | 2 | 50,00% | 138,30 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 296,00 | 225 | 2 | 50,00% | 619,74 | |||||
| T6 Medium | 4 | 278,50 | 379 | 2 | 100,00% | 668,63 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 739,00 | 830 | 2 | 100,00% | 764,36 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1694,00 | 854 | 2 | 50,00% | 1684,60 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 236,00 | 1223 | 2 | 100,00% | 561,31 | |||||
| Brennos | 8 | 853,50 | 904 | 2 | 100,00% | 965,77 | |||||
| M6 | 6 | 1108,00 | 488 | 1 | 0,00% | 1602,38 | |||||
| AMBT | 8 | 0,00 | 126 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 271,00 | 176 | 1 | 0,00% | 174,60 | |||||
| StuG IV | 5 | 0,00 | 123 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 112 | 8 | 391,00 | 852 | 1 | 100,00% | 390,41 |
UKREP_X
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 9104 | 0 | 62 | 309 | ||||
| Ø Taso | 8,42 | 0,00 | 9,37 | 9,62 | ||||
| Voitot | 4543 | 49,90% | 0 | 0,00% | 29 | 46,77% | 149 | 48,22% |
| Häviöitä | 4427 | 48,63% | 0 | 0,00% | 32 | 51,61% | 154 | 49,84% |
| Tasapelejä | 134 | 1,47% | 0 | 0,00% | 1 | 1,61% | 6 | 1,94% |
| Taisteluja selvitty | 1916 | 21,05% | 0 | 0,00% | 11 | 17,74% | 47 | 15,21% |
| Vaunuja tuhottu | 6568 | 0,72 | 0 | 0,00 | 43 | 0,69 | 223 | 0,72 |
| Tuhoamissuhde | 0,91 | 0,00 | 0,84 | 0,85 | ||||
| Vaunuja havaittu | 10124 | 1,11 | 0 | 0,00 | 67 | 1,08 | 328 | 1,06 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.385,59 | 0,00 | 1.946,68 | 1.849,70 | ||||
| Valtauspisteitä | 3193 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 29 | 0,09 |
| Puolustuspisteitä | 1631 | 0,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 731,56 | 0,00 | 805,37 | 777,63 | ||||
| WN7 | 1022,74 | 0,00 | 1004,13 | 982,16 | ||||
| WN8 | 1324,50 | 0,00 | 1503,42 | 1360,03 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 9104 | |
| Ø Taso | 8,42 | |
| Voitot | 4543 | 49,90% |
| Häviöitä | 4427 | 48,63% |
| Tasapelejä | 134 | 1,47% |
| Taisteluja selvitty | 1916 | 21,05% |
| Vaunuja tuhottu | 6568 | 0,72 |
| Tuhoamissuhde | 0,91 | |
| Vaunuja havaittu | 10124 | 1,11 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.385,59 | |
| Valtauspisteitä | 3193 | 0,35 |
| Puolustuspisteitä | 1631 | 0,18 |
| Kokemus | 731,56 | |
| WN7 | 1022,74 | |
| WN8 | 1324,50 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 62 | |
| Ø Taso | 9,37 | |
| Voitot | 29 | 46,77% |
| Häviöitä | 32 | 51,61% |
| Tasapelejä | 1 | 1,61% |
| Taisteluja selvitty | 11 | 17,74% |
| Vaunuja tuhottu | 43 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 0,84 | |
| Vaunuja havaittu | 67 | 1,08 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.946,68 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 805,37 | |
| WN7 | 1004,13 | |
| WN8 | 1503,42 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 309 | |
| Ø Taso | 9,62 | |
| Voitot | 149 | 48,22% |
| Häviöitä | 154 | 49,84% |
| Tasapelejä | 6 | 1,94% |
| Taisteluja selvitty | 47 | 15,21% |
| Vaunuja tuhottu | 223 | 0,72 |
| Tuhoamissuhde | 0,85 | |
| Vaunuja havaittu | 328 | 1,06 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.849,70 | |
| Valtauspisteitä | 29 | 0,09 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 777,63 | |
| WN7 | 982,16 | |
| WN8 | 1360,03 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 61 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 29 | 47,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 30 | 49,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 2 | 3,28% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 19 | 31,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 29 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 46 | 0,75 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.989,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 27 | 0,44 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 789,33 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 61 | |
| Voitot | 29 | 47,54% |
| Häviöitä | 30 | 49,18% |
| Tasapelejä | 2 | 3,28% |
| Taisteluja selvitty | 19 | 31,15% |
| Vaunuja tuhottu | 29 | 0,48 |
| Tuhoamissuhde | 0,69 | |
| Vaunuja havaittu | 46 | 0,75 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.989,13 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 27 | 0,44 |
| Kokemus | 789,33 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 10847 | 0 | 23 | 354 | ||||
| Voitot | 6459 | 59,55% | 0 | 0,00% | 18 | 78,26% | 233 | 65,82% |
| Häviöitä | 4351 | 40,11% | 0 | 0,00% | 5 | 21,74% | 119 | 33,62% |
| Tasapelejä | 37 | 0,34% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 0,56% |
| Taisteluja selvitty | 4331 | 39,93% | 0 | 0,00% | 13 | 56,52% | 155 | 43,79% |
| Vaunuja tuhottu | 7628 | 0,70 | 0 | 0,00 | 24 | 1,04 | 285 | 0,81 |
| Tuhoamissuhde | 1,17 | 0,00 | 2,40 | 1,43 | ||||
| Vaunuja havaittu | 13347 | 1,23 | 0 | 0,00 | 17 | 0,74 | 313 | 0,88 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.823,34 | 0,00 | 2.331,22 | 2.269,56 | ||||
| Valtauspisteitä | 15318 | 1,41 | 0 | 0,00 | 12 | 0,52 | 267 | 0,75 |
| Puolustuspisteitä | 46653 | 4,30 | 0 | 0,00 | 102 | 4,43 | 1755 | 4,96 |
| Kokemus | 905,78 | 0,00 | 1.145,70 | 1.020,83 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 10847 | |
| Voitot | 6459 | 59,55% |
| Häviöitä | 4351 | 40,11% |
| Tasapelejä | 37 | 0,34% |
| Taisteluja selvitty | 4331 | 39,93% |
| Vaunuja tuhottu | 7628 | 0,70 |
| Tuhoamissuhde | 1,17 | |
| Vaunuja havaittu | 13347 | 1,23 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.823,34 | |
| Valtauspisteitä | 15318 | 1,41 |
| Puolustuspisteitä | 46653 | 4,30 |
| Kokemus | 905,78 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 23 | |
| Voitot | 18 | 78,26% |
| Häviöitä | 5 | 21,74% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 13 | 56,52% |
| Vaunuja tuhottu | 24 | 1,04 |
| Tuhoamissuhde | 2,40 | |
| Vaunuja havaittu | 17 | 0,74 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.331,22 | |
| Valtauspisteitä | 12 | 0,52 |
| Puolustuspisteitä | 102 | 4,43 |
| Kokemus | 1.145,70 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 354 | |
| Voitot | 233 | 65,82% |
| Häviöitä | 119 | 33,62% |
| Tasapelejä | 2 | 0,56% |
| Taisteluja selvitty | 155 | 43,79% |
| Vaunuja tuhottu | 285 | 0,81 |
| Tuhoamissuhde | 1,43 | |
| Vaunuja havaittu | 313 | 0,88 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.269,56 | |
| Valtauspisteitä | 267 | 0,75 |
| Puolustuspisteitä | 1755 | 4,96 |
| Kokemus | 1.020,83 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 365 | 0 | 44 | 87 | ||||
| Voitot | 212 | 58,08% | 0 | 0,00% | 39 | 88,64% | 71 | 81,61% |
| Häviöitä | 150 | 41,10% | 0 | 0,00% | 5 | 11,36% | 16 | 18,39% |
| Tasapelejä | 3 | 0,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 149 | 40,82% | 0 | 0,00% | 24 | 54,55% | 38 | 43,68% |
| Vaunuja tuhottu | 299 | 0,82 | 0 | 0,00 | 39 | 0,89 | 75 | 0,86 |
| Tuhoamissuhde | 1,38 | 0,00 | 1,95 | 1,53 | ||||
| Vaunuja havaittu | 249 | 0,68 | 0 | 0,00 | 28 | 0,64 | 51 | 0,59 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.278,25 | 0,00 | 2.540,02 | 2.483,92 | ||||
| Valtauspisteitä | 471 | 1,29 | 0 | 0,00 | 34 | 0,77 | 42 | 0,48 |
| Puolustuspisteitä | 186 | 0,51 | 0 | 0,00 | 45 | 1,02 | 45 | 0,52 |
| Kokemus | 958,13 | 0,00 | 1.366,95 | 1.253,38 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 365 | |
| Voitot | 212 | 58,08% |
| Häviöitä | 150 | 41,10% |
| Tasapelejä | 3 | 0,82% |
| Taisteluja selvitty | 149 | 40,82% |
| Vaunuja tuhottu | 299 | 0,82 |
| Tuhoamissuhde | 1,38 | |
| Vaunuja havaittu | 249 | 0,68 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.278,25 | |
| Valtauspisteitä | 471 | 1,29 |
| Puolustuspisteitä | 186 | 0,51 |
| Kokemus | 958,13 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 44 | |
| Voitot | 39 | 88,64% |
| Häviöitä | 5 | 11,36% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 24 | 54,55% |
| Vaunuja tuhottu | 39 | 0,89 |
| Tuhoamissuhde | 1,95 | |
| Vaunuja havaittu | 28 | 0,64 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.540,02 | |
| Valtauspisteitä | 34 | 0,77 |
| Puolustuspisteitä | 45 | 1,02 |
| Kokemus | 1.366,95 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 87 | |
| Voitot | 71 | 81,61% |
| Häviöitä | 16 | 18,39% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 38 | 43,68% |
| Vaunuja tuhottu | 75 | 0,86 |
| Tuhoamissuhde | 1,53 | |
| Vaunuja havaittu | 51 | 0,59 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.483,92 | |
| Valtauspisteitä | 42 | 0,48 |
| Puolustuspisteitä | 45 | 0,52 |
| Kokemus | 1.253,38 | |
Anzeigen
Anzeigen