Trooper73

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14564047138
Ø Taso7,010,007,117,20
Voitot698847,98%00,00%1838,30%6446,38%
Häviöitä742150,95%00,00%2655,32%6950,00%
Tasapelejä1551,06%00,00%36,38%53,62%
Taisteluja selvitty370325,43%00,00%1531,91%5439,13%
Vaunuja tuhottu86340,5900,00270,57780,57
Tuhoamissuhde0,790,000,840,93
Vaunuja havaittu102300,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu685,200,00838,02724,69
Valtauspisteitä86790,6000,0000,00560,41
Puolustuspisteitä65180,4500,00962,041100,80
Kokemus517,120,00580,11583,29
WN7748,570,00737,34661,39
WN8811,360,00823,08732,86
Yhteensä
Taisteluja14564
Ø Taso7,01
Voitot698847,98%
Häviöitä742150,95%
Tasapelejä1551,06%
Taisteluja selvitty370325,43%
Vaunuja tuhottu86340,59
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu102300,70
Vahinkoa aiheutettu685,20
Valtauspisteitä86790,60
Puolustuspisteitä65180,45
Kokemus517,12
WN7748,57
WN8811,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja47
Ø Taso7,11
Voitot1838,30%
Häviöitä2655,32%
Tasapelejä36,38%
Taisteluja selvitty1531,91%
Vaunuja tuhottu270,57
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu838,02
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä962,04
Kokemus580,11
WN7737,34
WN8823,08
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja138
Ø Taso7,20
Voitot6446,38%
Häviöitä6950,00%
Tasapelejä53,62%
Taisteluja selvitty5439,13%
Vaunuja tuhottu780,57
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu724,69
Valtauspisteitä560,41
Puolustuspisteitä1100,80
Kokemus583,29
WN7661,39
WN8732,86
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja110000
Voitot4540,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6559,09%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu420,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,550,000,000,00
Vaunuja havaittu1811,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu722,120,000,000,00
Valtauspisteitä2632,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6796,1700,0000,0000,00
Kokemus633,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja110
Voitot4540,91%
Häviöitä6559,09%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3330,00%
Vaunuja tuhottu420,38
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu1811,65
Vahinkoa aiheutettu722,12
Valtauspisteitä2632,39
Puolustuspisteitä6796,17
Kokemus633,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja603000
Voitot22136,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä36360,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä193,15%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15926,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2890,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu7181,1900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu479,010,000,000,00
Valtauspisteitä10051,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7501,2400,0000,0000,00
Kokemus383,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja603
Voitot22136,65%
Häviöitä36360,20%
Tasapelejä193,15%
Taisteluja selvitty15926,37%
Vaunuja tuhottu2890,48
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu7181,19
Vahinkoa aiheutettu479,01
Valtauspisteitä10051,67
Puolustuspisteitä7501,24
Kokemus383,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (288)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV2078872,96626111149,23%999,98
Cromwell B 6492,2455493551,23%822,47
Conqueror Gun Carriage101469,5263183547,66%1269,01
Lorraine 155 mle. 507718,5157665152,38%823,04
FV3046599,5038164248,75%959,24
KV-26670,5455260850,16%1103,79
FV380591041,5161852946,88%944,94
Centurion Mk. I8623,9958043043,72%596,76
Centurion Mk. 7/19866,9858639739,80%596,06
Lorraine 155 mle. 518868,7066133352,25%893,36
Crusader 5.5-in. SP7741,7947731950,16%1039,40
Dicker Max 6455,1040230245,03%603,63
Chrysler K GF 8629,8158225644,14%486,36
ISU-1528959,6356624346,50%889,67
FV215b (183) 101163,4653723741,35%621,08
Charioteer8908,7657322049,55%932,35
Type 64 6319,0941319748,73%640,46
Centurion Action X10914,9753416036,25%420,55
Strv S1 8883,5359515648,72%840,03
Comet7489,9752213342,86%621,39
Tiger 131 6664,3364613357,14%1051,17
GSOR 1008 8889,3361013249,24%790,07
AMX 13 F3 AM6691,6160612654,76%1063,06
FV4004 Conway9946,7549412436,29%613,10
FV4005 Stage II101096,1842811940,34%599,49
WZ-120-1G FT 8966,2264611845,76%898,14
IS7642,0557311456,14%799,06
Object 70491236,2567810253,92%973,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3185,9037510139,60%746,52
Challenger7589,484639042,22%562,03
AT 77567,244988543,53%509,53
Tortoise91237,457038050,00%875,38
AMX 12 t6327,843667742,86%713,26
Object 252U 8885,646537647,37%755,34
IS-38784,096207545,33%688,83
AT 86478,084937251,39%686,68
WZ-131G FT6529,934637152,11%841,59
Object 268101435,036396952,17%974,61
Heavy Tank No. VI 6541,615946960,87%873,29
T-34-2G FT7695,975106653,03%910,96
KV-1S6374,023706634,85%434,00
WZ-111-1G FT8696,685836556,92%669,19
Bishop5363,603546556,92%815,33
Kanonenjagdpanzer 105 81096,436606547,69%1160,39
M446627,224226434,38%907,40
SU-1006554,414186338,10%752,95
KV-856445,484606045,00%542,66
Churchill VII6315,054205650,00%374,93
AT 158625,846105658,93%590,78
Bat.-Châtillon 155 5810968,356345549,09%755,72
KV-15266,203415448,15%355,75
Sherman III5194,723215451,85%361,04
Sav m/434133,912185337,74%90,30
Caernarvon8624,045255036,00%398,34
SU-54206,043105046,00%347,54
AMX 13 757389,804304932,65%476,12
Jagdpanther7620,265144650,00%686,02
Pz.Kpfw. II Luchs4190,833424650,00%577,55
T-345207,162924540,00%293,39
Pudel 6281,764454553,33%337,62
Sherman Firefly6330,094004443,18%382,99
Covenanter576,322254440,91%14,31
Matilda4164,713214250,00%288,85
Churchill I5220,953604254,76%332,43
T-34-85M 6357,604884257,14%459,79
P.43 bis6467,054674148,78%802,06
14TP4153,492954153,66%444,04
Birch Gun4177,412624141,46%433,76
Somua SM 8816,076584146,34%691,22
P.435211,753494052,50%416,62
25TP KSUST II5167,403074055,00%264,26
T-29 3165,052753943,59%386,09
Cromwell6360,244463740,54%461,09
Renault G15285,704523762,16%776,28
SU-855311,223393650,00%541,92
SU-85B4202,972733647,22%327,68
60G FT5492,584443644,44%1045,77
SU-122A5252,752723636,11%302,68
Jagdpanzer IV6537,694773551,43%949,56
AT 25255,803173545,71%417,13
T-284160,623323455,88%405,69
SU-1527717,325273452,94%1010,80
Type T-345207,943153450,00%388,12
Pz.Kpfw. T 25 5248,563593432,35%371,02
E 25 7634,885873458,82%814,13
StuG III Ausf. G5419,273423336,36%758,26
Super Hellcat 7539,454573348,48%603,91
P.44 Pantera8366,414183234,38%129,46
Black Prince7446,344423237,50%303,30
Conqueror9687,346823256,25%510,62
Alecto4199,342843253,13%411,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J4144,202983046,67%176,40
AMX ELC bis5186,633373050,00%508,64
Marder II3184,192682751,85%441,38
Rheinmetall Skorpion 8767,116212759,26%738,87
Crusader6156,312762638,46%180,41
Matilda Black Prince 5400,275022653,85%940,50
FV201 (A45) 7432,856172657,69%499,76
TS-5 8670,656372657,69%596,08
M5A1 Stuart4318,323852556,00%1180,40
T675234,363592560,00%447,46
Ikv 65 Alt II6650,964652352,17%1106,70
Sexton II3187,052202240,91%588,81
Ikv 1035348,364092268,18%838,14
VK 16.02 Leopard5135,002622240,91%183,08
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2141,323772250,00%585,44
Stuart I-IV3166,673332152,38%597,90
M127563,004152123,81%500,65
AMX 105 AM mle. 474232,761902128,57%540,90
T-804171,903352161,90%670,29
Bat.-Châtillon 12 t8303,905132147,62%365,66
T82 HMC4248,762632161,90%876,24
King Tiger (Captured) 7540,336282157,14%581,97
AMX 404223,004142065,00%938,29
SU-86673,754922060,00%937,34
Object 274a 8655,006001947,37%594,78
P26/404255,003581838,89%524,21
M4A3E8 Sherman6353,064401850,00%531,91
Škoda T 256409,284681850,00%655,13
T-34-856626,675661844,44%1155,54
IS-7101075,446281833,33%493,70
Semovente M415213,713581758,82%379,50
SU-26385,411911752,94%137,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4149,593401764,71%414,69
Object 2579790,886161752,94%579,70
FV4201 Chieftain Proto 9590,415321741,18%281,27
Valentine II 4272,183751729,41%769,17
P.43 ter7547,695281643,75%637,09
Ikv 723140,562051637,50%171,54
M415299,443481650,00%347,19
T26E4 SuperPershing 8417,005771650,00%339,91
M3 Stuart3199,932631533,33%644,75
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,272201540,00%223,83
T404182,133131573,33%466,01
Progetto M35 mod. 46 8539,203731520,00%283,09
LTP 374,932111546,67%135,60
Großtraktor - Krupp 3136,132511533,33%245,68
45TP Habicha7520,715911457,14%577,16
Cruiser Mk. II274,502181464,29%286,63
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8687,005521457,14%782,13
StuG IV 5209,933241450,00%342,22
Strv m/425153,003621361,54%340,37
Type 97 Chi-Ha3139,852421338,46%233,54
Pz.Kpfw. III/IV5113,542081330,77%16,43
SU-76G FT4349,853761361,54%748,36
M18 Hellcat6962,156581353,85%1674,11
Caernarvon Action X 8619,316061338,46%483,88
ShPTK-TVP 100 8425,005061338,46%172,76
Lorraine 39L AM3121,502551258,33%332,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3270,924031258,33%958,48
M4A1 Sherman5469,914371163,64%1174,73
SU-76M4156,362721163,64%383,53
Renault FT167,901631010,00%127,38
Type 2597 Chi-Ha3263,403741050,00%960,19
FV217 Badger10753,606061060,00%440,93
StuG III Ausf. B4307,304081060,00%743,37
Type 62 7169,22421955,56%234,10
Vickers Medium Mk. II255,33144966,67%239,03
Type 95 Ha-Go2109,00288955,56%398,33
Vickers Medium Mk. III3211,00260911,11%675,70
Leichttraktor1151,89447955,56%751,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4146,00422966,67%501,47
SARL 424307,22463977,78%1185,26
Chieftain/T95 8373,33642955,56%371,89
Super Conqueror10660,11608955,56%363,77
M24E2 Super Chaffee 6437,33498944,44%1074,61
Löwe 8382,89610944,44%187,32
FV4202 8700,00716966,67%926,97
LT vz. 383157,63235850,00%480,93
Grant4367,13514862,50%1470,23
M8A14175,13287850,00%291,28
T25/27544,88514850,00%608,00
T-703119,63298862,50%409,52
T26E3 Eagle 7 7894,50612837,50%893,40
Valiant 5500,75682862,50%1132,49
M10 RBFM 5431,50413850,00%760,34
Type 1 Chi-He470,57187742,86%36,75
SU-182133,43226742,86%616,16
Universal Carrier 2-pdr291,86167742,86%145,56
Marder 38T4413,86513757,14%1073,05
Pz.Kpfw. I267,00246728,57%26,76
L-60 279,71212742,86%216,65
BT-7 artillery 3207,00332757,14%726,86
M4A1 Revalorisé 8504,71635771,43%528,11
Chi-Ni284,17303633,33%152,40
Panzerjäger I2104,33167633,33%143,97
T-262117,17224650,00%410,97
M2 Medium Tank3268,50347666,67%1016,67
Valentine3213,67253633,33%581,03
AMX 383116,67275633,33%125,83
T3 HMC2100,33271650,00%267,97
Cruiser Mk. IV432,17199633,33%2,96
Ferdinand8307,5026760,00%10,94
T-602127,33403683,33%607,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3143,67184633,33%233,56
GSR 3301 Setter7380,50486650,00%649,84
ELC EVEN 90 8529,33620666,67%1074,91
Vickers Medium Mk. I1160,40368540,00%733,47
Renault FT 75 BS274,60235560,00%350,01
Lago4260,40491580,00%932,73
VK 30.01 (H)5362,20412560,00%858,87
T-463240,80469580,00%1269,73
T56 GMC3120,80290560,00%329,88
Cruiser Mk. III3100,00246560,00%374,89
FCM 362157,60174520,00%472,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5232,20249520,00%364,37
Gabler’s Destroyer 5335,40581560,00%991,31
Matilda LVT 4459,00423540,00%862,75
Tetrarch 2341,40605540,00%2055,72
T7 Combat Car 251,20103520,00%0,00
Bretagne Panther 6481,20507560,00%803,58
Strv fm/21194,0015340,00%270,77
ST vz. 394166,00266425,00%266,35
Pz.Kpfw. II249,50289450,00%85,14
Vickers Mk. E Type B231,50217475,00%262,00
Valentine AT4328,00350450,00%818,39
Loyd Gun Carriage2138,75238450,00%761,65
Pz.Kpfw. II Ausf. G3351,50354450,00%1359,90
Panhard AMD 178B6131,75229425,00%66,54
AEC Armoured Car5319,2520940,00%467,39
IS-M889,25301425,00%0,00
Rheinmetall Skorpion G 8386,00267425,00%83,57
Strv m/42-57 Alt A.2 6353,25333425,00%294,23
MTLS-1G14 3264,2524540,00%794,40
WZ-111 Alpine Tiger 8849,25613450,00%723,84
Strv m/38281,67149333,33%91,40
Pz.Kpfw. 35 (t)237,67125333,33%0,00
10TP388,00196333,33%68,69
S-517713,0037330,00%560,20
M2 Light2100,00364366,67%395,00
Type 98 Ke-Ni3189,33160366,67%749,13
40TP Habicha6147,33352333,33%1,40
ARL 446117,67333366,67%261,00
Pvlvv fm/422133,67201366,67%532,17
AT-1227,67151366,67%217,74
VK 30.02 (M)6435,6732430,00%526,89
Waffenträger auf E 10010391,33459333,33%2,48
FV224 Chopper7375,3323630,00%130,32
XM66F 8842,67455333,33%550,71
T-50-2 6142,334443100,00%337,98
AMX 13 (FL 11) 5188,33283333,33%342,16
ISU-122S 7875,00664366,67%1211,85
T14 556,5010620,00%0,00
LT vz. 3520,0099250,00%87,48
TKS z n.k.m. 20 mm 271,00208250,00%226,98
T1 Cunningham1586,5013902100,00%6811,27
M22108,002932100,00%509,49
Renault Otsu1335,5010112100,00%2016,52
Hotchkiss H352150,50261250,00%509,83
T34 8647,5040220,00%383,03
M3 Lee4108,00168250,00%196,02
Type 586544,5034120,00%800,30
T2 Medium Tank2110,003122100,00%604,23
T-1506136,5015520,00%0,00
KV-1SA 5738,50776250,00%1517,35
AM 39 Gendron-Somua 268,008020,00%0,00
M48A2 Räumpanzer 8159,50454250,00%123,93
STG 8363,00564250,00%255,82
T-45 294,50177250,00%263,64
M16/43 Sahariano 3298,0025920,00%544,11
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2554,508882100,00%2187,13
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5218,00311250,00%309,75
T28 Concept 7220,5022620,00%3,80
Bat.-Châtillon Bourrasque 81101,009662100,00%1263,87
Kolohousenka10,002410,00%0,00
Fiat 3000176,002521100,00%392,21
Strv m/40L3119,002821100,00%399,49
Škoda T 245287,005691100,00%792,51
4TP1298,0036010,00%1886,21
Renault NC-311745,0016581100,00%7971,92
MS-11581,0011211100,00%6089,62
AMX 13 105 AM mle. 505480,0018210,00%702,72
Cruiser Mk. I10,001731100,00%261,00
M3G FT30,008410,00%0,00
AMX 50 Foch (155) 10744,0045310,00%222,01
G.Pz. Mk. VI (e)20,003310,00%0,00
GSOR the TANK 959,008601100,00%264,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6327,0019110,00%450,89
LT-432 8368,008341100,00%574,06
Bisonte C45 81072,0035610,00%718,94
T1E6 20,002710,00%0,00
KV-220-2 5107,008910,00%0,00
Sexton I 3170,004401100,00%557,87
AMX ELC 901 6233,007641100,00%555,11
Panther/M10 71686,0012651100,00%3355,30
IS-2 70,004191100,00%261,00
KV-4 KTTS 80,006771100,00%261,00
Straussler V–4/40 345,001781100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 25.10.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 19.4.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.3.2024
Lähti: 26.11.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 3.6.2022
Lähti: 4.1.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.7.2019
Lähti: 16.7.2019
Asema: Komentaja
Liittynyt: 17.2.2021
Lähti: 3.1.2022
Asema: Komentaja
Liittynyt: 19.8.2020
Lähti: 30.9.2020
Asema: Komentaja
Liittynyt: 22.12.2019
Lähti: 24.12.2019
Asema: Komentaja
Liittynyt: 24.6.2019
Lähti: 10.7.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.6.2019
Lähti: 5.6.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.11.2020
Lähti: 13.2.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.1.2020
Lähti: 14.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.7.2019
Lähti: 10.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.6.2019
Lähti: 22.6.2019
Asema: Komentaja
Liittynyt: 20.5.2019
Lähti: 30.5.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2019
Lähti: 8.5.2019
Asema: Komentaja
Liittynyt: 7.2.2018
Lähti: 1.5.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.12.2017
Lähti: 5.2.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 28.11.2017
Lähti: 20.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.10.2017
Lähti: 26.10.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 15.5.2017
Lähti: 19.10.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 2.4.2017
Lähti: 13.5.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.3.2017
Lähti: 31.3.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.2.2017
Lähti: 26.3.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.11.2016
Lähti: 10.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.4.2015
Lähti: 19.8.2015
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 12.1.2015
Lähti: 4.4.2015