| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panther II | 8 | 775,54 | 409 | 418 | 41,87% | 766,26 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 707,07 | 366 | 359 | 41,78% | 647,80 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1109,68 | 446 | 330 | 45,15% | 843,57 | |||||
| P.43 ter | 7 | 733,59 | 387 | 278 | 44,60% | 1018,45 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 516,00 | 395 | 270 | 42,22% | 696,21 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1220,15 | 687 | 235 | 51,91% | 1500,78 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 452,14 | 370 | 211 | 48,82% | 760,83 | |||||
| P.43 bis | 6 | 341,39 | 260 | 203 | 41,87% | 381,15 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1285,82 | 489 | 196 | 47,45% | 847,19 | |||||
| Manticore | 10 | 1141,24 | 575 | 184 | 55,98% | 1250,29 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1200,19 | 557 | 182 | 56,59% | 1062,76 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 248,10 | 242 | 174 | 48,85% | 695,41 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 518,16 | 354 | 168 | 52,98% | 840,39 | |||||
| IS-3 | 8 | 1239,55 | 686 | 163 | 47,85% | 1383,71 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 238,32 | 220 | 151 | 41,72% | 376,56 | |||||
| E 50 | 9 | 1102,52 | 502 | 150 | 49,33% | 888,88 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 885,08 | 690 | 131 | 51,91% | 1204,90 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 413,19 | 300 | 130 | 40,77% | 894,33 | |||||
| P.43 | 5 | 230,44 | 217 | 126 | 43,65% | 384,45 | |||||
| Object 257 | 9 | 1555,39 | 646 | 114 | 54,39% | 1436,20 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 1076,37 | 633 | 110 | 48,18% | 1336,14 | |||||
| KV-1S | 6 | 541,99 | 385 | 106 | 48,11% | 814,62 | |||||
| Panther | 7 | 553,77 | 378 | 95 | 51,58% | 704,77 | |||||
| LTTB | 8 | 664,46 | 684 | 94 | 50,00% | 1134,43 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 589,52 | 424 | 81 | 60,49% | 827,67 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 377,53 | 233 | 76 | 42,11% | 803,52 | |||||
| KV-1 | 5 | 487,19 | 331 | 73 | 58,90% | 936,18 | |||||
| Strv 74 | 6 | 526,69 | 312 | 72 | 37,50% | 771,12 | |||||
| 121B | 10 | 1313,16 | 505 | 68 | 48,53% | 907,85 | |||||
| M41 | 5 | 385,37 | 259 | 65 | 43,08% | 468,80 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 412,32 | 440 | 62 | 45,16% | 1156,34 | |||||
| P26/40 | 4 | 184,02 | 252 | 59 | 55,93% | 394,97 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 416,81 | 229 | 57 | 40,35% | 938,04 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1890,25 | 810 | 52 | 50,00% | 1619,35 | |||||
| T20 | 7 | 241,10 | 310 | 51 | 47,06% | 137,50 | |||||
| A-20 | 5 | 347,58 | 360 | 50 | 34,00% | 1045,52 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 554,51 | 411 | 49 | 55,10% | 1150,03 | |||||
| AMX 40 | 4 | 183,69 | 233 | 48 | 45,83% | 584,16 | |||||
| IS | 7 | 353,73 | 327 | 44 | 47,73% | 260,31 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 709,21 | 561 | 43 | 53,49% | 1021,51 | |||||
| Leo | 7 | 436,88 | 357 | 42 | 54,76% | 527,55 | |||||
| Lago | 4 | 357,85 | 268 | 41 | 56,10% | 1256,18 | |||||
| BT-7 | 4 | 178,70 | 210 | 40 | 52,50% | 502,85 | |||||
| M6 | 6 | 330,72 | 256 | 39 | 38,46% | 227,02 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 217,92 | 272 | 39 | 53,85% | 284,91 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 313,08 | 233 | 37 | 40,54% | 496,24 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1221,73 | 646 | 37 | 54,05% | 1123,10 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 112,43 | 166 | 35 | 40,00% | 31,10 | |||||
| LTG | 7 | 890,43 | 806 | 35 | 68,57% | 1923,17 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2363,03 | 818 | 34 | 52,94% | 1787,27 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 466,65 | 359 | 31 | 48,39% | 1595,51 | |||||
| Nashorn | 6 | 966,80 | 555 | 30 | 73,33% | 1647,83 | |||||
| MT-25 | 6 | 422,39 | 564 | 28 | 53,57% | 1352,85 | |||||
| M3 Lee | 4 | 261,79 | 284 | 24 | 54,17% | 904,23 | |||||
| T-28 | 4 | 217,95 | 176 | 22 | 45,45% | 438,91 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1152,10 | 710 | 21 | 61,90% | 1074,90 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 318,68 | 218 | 19 | 47,37% | 1016,91 | |||||
| T6 Medium | 4 | 296,28 | 198 | 18 | 44,44% | 501,68 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 475,35 | 445 | 17 | 52,94% | 1059,41 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1051,87 | 610 | 15 | 66,67% | 1036,05 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 711,79 | 270 | 14 | 14,29% | 648,02 | |||||
| BT-5 | 3 | 277,31 | 205 | 13 | 46,15% | 516,80 | |||||
| Löwe | 8 | 945,54 | 464 | 13 | 53,85% | 849,14 | |||||
| 10TP | 3 | 373,75 | 258 | 12 | 58,33% | 1565,71 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 580,17 | 321 | 12 | 41,67% | 1547,61 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 586,55 | 305 | 11 | 36,36% | 1337,15 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 656,73 | 455 | 11 | 45,45% | 435,57 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 469,00 | 525 | 10 | 50,00% | 1321,35 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 221,11 | 170 | 9 | 44,44% | 833,76 | |||||
| AMX 38 | 3 | 57,50 | 345 | 8 | 75,00% | 262,72 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 170,38 | 188 | 8 | 50,00% | 434,78 | |||||
| Achilles | 6 | 200,50 | 183 | 8 | 37,50% | 60,45 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 329,88 | 207 | 8 | 25,00% | 172,85 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 142,43 | 149 | 7 | 57,14% | 778,51 | |||||
| M15/42 | 3 | 86,57 | 201 | 7 | 71,43% | 261,00 | |||||
| Marder II | 3 | 42,00 | 123 | 7 | 57,14% | 138,46 | |||||
| IS-6 | 8 | 804,43 | 657 | 7 | 71,43% | 802,72 | |||||
| Strv S1 | 8 | 761,43 | 307 | 7 | 28,57% | 495,13 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 230,17 | 207 | 6 | 50,00% | 863,02 | |||||
| M14/41 | 2 | 152,50 | 186 | 6 | 33,33% | 363,51 | |||||
| 7TP | 2 | 212,00 | 163 | 6 | 50,00% | 641,89 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 365,50 | 201 | 6 | 33,33% | 1586,25 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 416,67 | 362 | 6 | 83,33% | 1596,13 | |||||
| BT-2 | 2 | 190,60 | 128 | 5 | 40,00% | 671,31 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 584,80 | 384 | 5 | 60,00% | 3184,61 | |||||
| FCM 36 | 2 | 203,00 | 233 | 5 | 40,00% | 735,09 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 115,20 | 150 | 5 | 40,00% | 74,86 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 95,50 | 91 | 4 | 25,00% | 27,15 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 221,25 | 258 | 4 | 75,00% | 854,32 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 62,75 | 159 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 40,75 | 112 | 4 | 50,00% | 83,29 | |||||
| Somua S35 | 3 | 154,50 | 91 | 4 | 0,00% | 182,70 | |||||
| FV4202 | 8 | 773,00 | 456 | 4 | 50,00% | 751,08 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 596,00 | 207 | 4 | 0,00% | 361,37 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 90,00 | 207 | 3 | 100,00% | 298,69 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 274,33 | 337 | 3 | 66,67% | 1274,29 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 374,33 | 631 | 3 | 66,67% | 2463,76 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 110,00 | 140 | 2 | 50,00% | 452,65 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 99,50 | 103 | 2 | 50,00% | 290,55 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 504,00 | 562 | 2 | 50,00% | 1967,33 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 46,00 | 39 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 82,00 | 52 | 1 | 0,00% | 147,22 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 4,00 | 79 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 97,00 | 426 | 1 | 100,00% | 590,45 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 160,00 | 166 | 1 | 100,00% | 616,44 | |||||
| 4TP | 1 | 195,00 | 275 | 1 | 100,00% | 1068,22 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 143,00 | 305 | 1 | 100,00% | 891,84 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 310,00 | 617 | 1 | 100,00% | 2283,38 | |||||
| MS-1 | 1 | 26,00 | 34 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T3 HMC | 2 | 0,00 | 86 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 697,00 | 177 | 1 | 0,00% | 505,18 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 10 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 882,00 | 359 | 1 | 0,00% | 791,26 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 260 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 701,00 | 684 | 1 | 100,00% | 2835,04 | |||||
| T-50-2 | 6 | 476,00 | 363 | 1 | 0,00% | 1121,49 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 302,00 | 445 | 1 | 100,00% | 788,48 | |||||
| T-34-85M | 6 | 914,00 | 525 | 1 | 100,00% | 1352,13 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 1148,00 | 482 | 1 | 0,00% | 1153,55 |
Tim_Butz_TB
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 6416 | 0 | 48 | 94 | ||||
| Ø Taso | 7,18 | 0,00 | 8,23 | 8,68 | ||||
| Voitot | 3056 | 47,63% | 0 | 0,00% | 26 | 54,17% | 49 | 52,13% |
| Häviöitä | 3255 | 50,73% | 0 | 0,00% | 21 | 43,75% | 44 | 46,81% |
| Tasapelejä | 105 | 1,64% | 0 | 0,00% | 1 | 2,08% | 1 | 1,06% |
| Taisteluja selvitty | 1414 | 22,04% | 0 | 0,00% | 10 | 20,83% | 19 | 20,21% |
| Vaunuja tuhottu | 3553 | 0,55 | 0 | 0,00 | 37 | 0,77 | 70 | 0,74 |
| Tuhoamissuhde | 0,71 | 0,00 | 0,97 | 0,93 | ||||
| Vaunuja havaittu | 6307 | 0,98 | 0 | 0,00 | 57 | 1,19 | 135 | 1,44 |
| Vahinkoa aiheutettu | 720,37 | 0,00 | 1.134,79 | 1.150,32 | ||||
| Valtauspisteitä | 5692 | 0,89 | 0 | 0,00 | 26 | 0,54 | 26 | 0,28 |
| Puolustuspisteitä | 2024 | 0,32 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 420,15 | 0,00 | 715,13 | 646,44 | ||||
| WN7 | 751,05 | 0,00 | 1032,29 | 987,31 | ||||
| WN8 | 900,27 | 0,00 | 1334,97 | 1312,31 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 6416 | |
| Ø Taso | 7,18 | |
| Voitot | 3056 | 47,63% |
| Häviöitä | 3255 | 50,73% |
| Tasapelejä | 105 | 1,64% |
| Taisteluja selvitty | 1414 | 22,04% |
| Vaunuja tuhottu | 3553 | 0,55 |
| Tuhoamissuhde | 0,71 | |
| Vaunuja havaittu | 6307 | 0,98 |
| Vahinkoa aiheutettu | 720,37 | |
| Valtauspisteitä | 5692 | 0,89 |
| Puolustuspisteitä | 2024 | 0,32 |
| Kokemus | 420,15 | |
| WN7 | 751,05 | |
| WN8 | 900,27 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 48 | |
| Ø Taso | 8,23 | |
| Voitot | 26 | 54,17% |
| Häviöitä | 21 | 43,75% |
| Tasapelejä | 1 | 2,08% |
| Taisteluja selvitty | 10 | 20,83% |
| Vaunuja tuhottu | 37 | 0,77 |
| Tuhoamissuhde | 0,97 | |
| Vaunuja havaittu | 57 | 1,19 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.134,79 | |
| Valtauspisteitä | 26 | 0,54 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 715,13 | |
| WN7 | 1032,29 | |
| WN8 | 1334,97 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 94 | |
| Ø Taso | 8,68 | |
| Voitot | 49 | 52,13% |
| Häviöitä | 44 | 46,81% |
| Tasapelejä | 1 | 1,06% |
| Taisteluja selvitty | 19 | 20,21% |
| Vaunuja tuhottu | 70 | 0,74 |
| Tuhoamissuhde | 0,93 | |
| Vaunuja havaittu | 135 | 1,44 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.150,32 | |
| Valtauspisteitä | 26 | 0,28 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 646,44 | |
| WN7 | 987,31 | |
| WN8 | 1312,31 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen