Ti3soV

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 22.9.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1349700139
Ø Taso7,770,000,009,64
Voitot656148,61%00,00%00,00%6143,88%
Häviöitä676750,14%00,00%00,00%7654,68%
Tasapelejä1691,25%00,00%00,00%21,44%
Taisteluja selvitty257719,09%00,00%00,00%3021,58%
Vaunuja tuhottu92640,6900,0000,00720,52
Tuhoamissuhde0,850,000,000,66
Vaunuja havaittu158661,1800,0000,00740,53
Vahinkoa aiheutettu877,590,000,001.363,18
Valtauspisteitä104330,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä57440,4300,0000,0000,00
Kokemus482,380,000,00632,50
WN7887,380,000,00620,89
WN8993,830,000,00822,41
Yhteensä
Taisteluja13497
Ø Taso7,77
Voitot656148,61%
Häviöitä676750,14%
Tasapelejä1691,25%
Taisteluja selvitty257719,09%
Vaunuja tuhottu92640,69
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu158661,18
Vahinkoa aiheutettu877,59
Valtauspisteitä104330,77
Puolustuspisteitä57440,43
Kokemus482,38
WN7887,38
WN8993,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja139
Ø Taso9,64
Voitot6143,88%
Häviöitä7654,68%
Tasapelejä21,44%
Taisteluja selvitty3021,58%
Vaunuja tuhottu720,52
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu740,53
Vahinkoa aiheutettu1.363,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus632,50
WN7620,89
WN8822,41
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot114,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä685,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu304,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu898,860,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus195,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot114,29%
Häviöitä685,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,14
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu304,29
Vahinkoa aiheutettu898,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus195,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38000
Voitot718,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3181,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty513,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,420,000,000,00
Vaunuja havaittu511,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu428,500,000,000,00
Valtauspisteitä260,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,2400,0000,0000,00
Kokemus173,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja38
Voitot718,42%
Häviöitä3181,58%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty513,16%
Vaunuja tuhottu140,37
Tuhoamissuhde0,42
Vaunuja havaittu511,34
Vahinkoa aiheutettu428,50
Valtauspisteitä260,68
Puolustuspisteitä90,24
Kokemus173,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja234000
Voitot10444,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12754,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6829,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1670,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu4461,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu745,030,000,000,00
Valtauspisteitä5512,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6862,9300,0000,0000,00
Kokemus457,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja234
Voitot10444,44%
Häviöitä12754,27%
Tasapelejä31,28%
Taisteluja selvitty6829,06%
Vaunuja tuhottu1670,71
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu4461,91
Vahinkoa aiheutettu745,03
Valtauspisteitä5512,35
Puolustuspisteitä6862,93
Kokemus457,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja807000
Voitot35243,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä40349,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä526,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty20024,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4990,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu10201,2600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.033,460,000,000,00
Valtauspisteitä5330,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7900,9800,0000,0000,00
Kokemus591,980,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja807
Voitot35243,62%
Häviöitä40349,94%
Tasapelejä526,44%
Taisteluja selvitty20024,78%
Vaunuja tuhottu4990,62
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu10201,26
Vahinkoa aiheutettu1.033,46
Valtauspisteitä5330,66
Puolustuspisteitä7900,98
Kokemus591,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja61000
Voitot2540,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3455,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1727,87%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu410,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu871,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.609,330,000,000,00
Valtauspisteitä1011,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä971,5900,0000,0000,00
Kokemus607,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja61
Voitot2540,98%
Häviöitä3455,74%
Tasapelejä23,28%
Taisteluja selvitty1727,87%
Vaunuja tuhottu410,67
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu871,43
Vahinkoa aiheutettu1.609,33
Valtauspisteitä1011,66
Puolustuspisteitä971,59
Kokemus607,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (97)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t101540,35657150547,97%1278,06
T110E4101511,21629108047,31%1007,68
AMX 13 909686,10470101249,60%962,16
T25/27858,9043474150,20%1314,12
T-44-100 Igrovoy 81001,1972773751,56%1211,84
AMX ELC bis5325,4233964752,55%1059,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91132,9246250547,52%1107,25
Lorraine 155 mle. 507687,9534249648,59%821,78
T28 Prototype81094,8645944651,79%1187,06
T3091120,3142040942,79%811,75
AMX 13 757458,7944235948,19%820,15
AMX 12 t6360,3737431048,39%803,90
AMX 50 12091098,2958627243,01%813,82
TVP T 50/51101476,1960223746,41%1105,79
M18 Hellcat6591,8336523450,85%1019,96
S35 CA5517,7632621650,46%1213,07
AMX 383108,7420721557,21%269,61
T71 DA7537,9836820445,59%1045,00
AMX 13 F3 AM6507,2529019145,55%637,34
Lorraine 155 mle. 518744,2641216741,92%698,09
M10 Wolverine5416,3029415355,56%966,80
ARL 446463,0432515251,32%695,31
Nashorn6484,8429613851,45%746,35
AMX 404150,0121413855,07%491,86
Bat.-Châtillon 12 t8555,6156313551,11%966,92
AS-XX 40 t111483,7272513247,73%1023,23
T698692,8850012554,40%745,06
T216327,1633412349,59%792,19
AMX 13 10510790,3858711546,96%768,28
STG Guard 81102,8958911543,48%1251,00
AMX 50 1008833,9154810639,62%691,72
BDR G1 B5232,992549349,46%284,51
Bat.-Châtillon 155 559893,325779238,04%700,01
Pz.Sfl. IVc5317,552208943,82%557,40
ARL V396349,023168956,18%535,67
Object 430U101487,957558648,84%1022,05
AMX 50 Foch91261,677468158,02%1119,13
AMX AC mle. 488646,855317946,84%525,67
Object 432U111493,947877850,00%933,16
M75256,092377844,87%784,84
Sturer Emil7509,163927346,58%505,50
Škoda T 509902,564977139,44%543,47
AMX AC mle. 467640,734576642,42%714,35
Škoda T 245232,742426552,31%498,80
T57 Heavy101248,956386346,03%772,61
T54E19959,766045547,27%704,42
AMX M4 mle. 457812,475555536,36%914,31
TVP VTU Koncept8472,704585036,00%320,40
M5 Stuart4109,742114748,94%126,82
Bat.-Châtillon 155 5810928,985434334,88%536,22
T404315,812624348,84%769,34
B14111,021754242,86%74,32
T56 GMC3140,831564047,50%302,33
Hotchkiss H35276,511453948,72%161,49
ST vz. 394128,691863560,00%326,93
Emil II9992,406503554,29%260,92
Strv 746562,564473441,18%859,70
Rhm.-Borsig Waffenträger81231,766593450,00%1132,88
Emil I8986,007033450,00%1059,23
IS-2 shielded 7639,325503151,61%648,82
Škoda T 256375,804093043,33%527,66
Marder 38T4390,372393036,67%906,70
Waffenträger auf Pz. IV9945,195582646,15%558,99
Renault FT168,251492441,67%156,17
Pz.Sfl. IC 4367,964102437,50%1065,27
StuG IV 5387,794581963,16%958,78
Ikv 65 Alt II6560,114341855,56%905,61
Strv m/425251,293741758,82%619,95
Leo7437,124901747,06%454,49
Renault FT 75 BS267,44701637,50%125,67
LT vz. 38371,941921643,75%63,26
Lago4168,582001241,67%266,87
AMR 35 2278,605391090,00%1355,11
T-50-2 6205,602971040,00%256,68
Strv m/40L375,67122944,44%47,58
AMX 50 B10949,75506837,50%402,38
T3 HMC2217,50283650,00%1054,22
T-29 364,50153633,33%2,95
Strv m/38296,671976100,00%417,40
Konštrukta T-34/1007184,80363540,00%23,79
T1 Cunningham135,0090560,00%162,24
Lorraine 39L AM3272,20201560,00%896,89
T-34 with L-11 4243,25395425,00%629,44
Rheinmetall Skorpion G 8635,00490333,33%333,33
D1231,3388366,67%232,89
T28 Concept 7814,50448250,00%1005,99
M24E2 Super Chaffee 6188,0015320,00%193,59
Super Hellcat 7409,0018620,00%266,78
Leichttraktor162,0077250,00%118,93
KV-1SA 5202,0023710,00%107,11
Black Prince II 7223,007501100,00%264,10
Strv 103B102140,009621100,00%1546,42
LTP 335,001381100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5173,0012610,00%243,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 223,0023710,00%0,00
T1 HMC247,001561100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2579,009361100,00%3030,16

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 22.9.2022
Asema: Komentaja
Liittynyt: 22.9.2022
Lähti: 24.12.2024