Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37324000
Ø Taso7,820,000,000,00
Voitot2028054,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1647544,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä5691,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1152830,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu411471,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,600,000,000,00
Vaunuja havaittu507771,3600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.471,030,000,000,00
Valtauspisteitä307710,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä259400,6900,0000,0000,00
Kokemus650,190,000,000,00
WN71451,880,000,000,00
WN82028,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37324
Ø Taso7,82
Voitot2028054,34%
Häviöitä1647544,14%
Tasapelejä5691,52%
Taisteluja selvitty1152830,89%
Vaunuja tuhottu411471,10
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu507771,36
Vahinkoa aiheutettu1.471,03
Valtauspisteitä307710,82
Puolustuspisteitä259400,69
Kokemus650,19
WN71451,88
WN82028,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja131000
Voitot6045,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6650,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä53,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4735,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu920,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu1070,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.760,940,000,000,00
Valtauspisteitä1531,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1631,2400,0000,0000,00
Kokemus614,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja131
Voitot6045,80%
Häviöitä6650,38%
Tasapelejä53,82%
Taisteluja selvitty4735,88%
Vaunuja tuhottu920,70
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu1070,82
Vahinkoa aiheutettu1.760,94
Valtauspisteitä1531,17
Puolustuspisteitä1631,24
Kokemus614,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38000
Voitot1436,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2257,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1334,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu370,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu960,470,000,000,00
Valtauspisteitä240,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä882,3200,0000,0000,00
Kokemus368,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja38
Voitot1436,84%
Häviöitä2257,89%
Tasapelejä25,26%
Taisteluja selvitty1334,21%
Vaunuja tuhottu280,74
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu370,97
Vahinkoa aiheutettu960,47
Valtauspisteitä240,63
Puolustuspisteitä882,32
Kokemus368,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja46000
Voitot1941,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2656,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1532,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu420,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu1112,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu558,930,000,000,00
Valtauspisteitä521,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1753,8000,0000,0000,00
Kokemus323,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja46
Voitot1941,30%
Häviöitä2656,52%
Tasapelejä12,17%
Taisteluja selvitty1532,61%
Vaunuja tuhottu420,91
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu1112,41
Vahinkoa aiheutettu558,93
Valtauspisteitä521,13
Puolustuspisteitä1753,80
Kokemus323,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1350,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1350,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty623,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,350,000,000,00
Vaunuja havaittu160,6200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu580,500,000,000,00
Valtauspisteitä1274,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170,6500,0000,0000,00
Kokemus432,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1350,00%
Häviöitä1350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty623,08%
Vaunuja tuhottu70,27
Tuhoamissuhde0,35
Vaunuja havaittu160,62
Vahinkoa aiheutettu580,50
Valtauspisteitä1274,88
Puolustuspisteitä170,65
Kokemus432,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1347000
Voitot88465,63%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä40029,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä634,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty64147,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9340,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu14711,0900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu842,410,000,000,00
Valtauspisteitä61294,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä31882,3700,0000,0000,00
Kokemus582,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1347
Voitot88465,63%
Häviöitä40029,70%
Tasapelejä634,68%
Taisteluja selvitty64147,59%
Vaunuja tuhottu9340,69
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu14711,09
Vahinkoa aiheutettu842,41
Valtauspisteitä61294,55
Puolustuspisteitä31882,37
Kokemus582,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000000
Voitot47647,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50250,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä222,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29629,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6660,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu16351,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu907,270,000,000,00
Valtauspisteitä13141,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14331,4300,0000,0000,00
Kokemus469,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1000
Voitot47647,60%
Häviöitä50250,20%
Tasapelejä222,20%
Taisteluja selvitty29629,60%
Vaunuja tuhottu6660,67
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu16351,64
Vahinkoa aiheutettu907,27
Valtauspisteitä13141,31
Puolustuspisteitä14331,43
Kokemus469,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja136000
Voitot5036,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8663,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2820,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu900,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu1290,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.773,200,000,000,00
Valtauspisteitä680,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3652,6800,0000,0000,00
Kokemus386,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja136
Voitot5036,76%
Häviöitä8663,24%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2820,59%
Vaunuja tuhottu900,66
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu1290,95
Vahinkoa aiheutettu1.773,20
Valtauspisteitä680,50
Puolustuspisteitä3652,68
Kokemus386,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (251)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FCM 50 t 81413,63782186752,12%2060,14
Jagdpanzer E 100102272,37565113855,27%1998,54
E 100102347,21667109153,25%2230,41
E 7591711,56714109053,67%1729,34
T57 Heavy102465,2063484854,36%2401,79
Object 703 Version II 81902,49100176060,26%2572,95
Super Conqueror102985,2991972360,03%3091,43
T216512,6350067150,67%1670,27
Bat.-Châtillon 25 t102118,3157763951,02%2156,12
KV-15794,4758962761,08%2286,30
T26E4 SuperPershing 81706,0093262256,75%2833,53
AMX 13 909947,0558061949,27%1602,96
Tiger I71002,8950061147,46%1349,12
Spähpanzer Ru 2519886,8358060652,48%1471,57
SU-10061138,4656860458,11%2766,72
T-5491662,2761759651,01%2052,15
VK 36.01 (H)6486,8432556551,15%747,13
T-62A102300,0764652253,83%2345,02
E 5092025,9168451658,72%2340,45
T-4481316,8563650057,40%2196,19
Object 140102304,6071548254,77%2369,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4519,1449446656,87%1772,50
Tiger II8921,6655339444,16%872,96
T110E5102020,5662338055,00%1815,77
TVP T 50/51102543,8770837454,81%2598,30
Somua SM 81887,1698435060,57%2634,40
Bat.-Châtillon 25 t AP91649,8157433957,52%1883,29
Grille5561,6627233849,70%1207,84
Škoda T 5092267,8767933553,73%2616,68
E 75 TS 81757,8293733557,01%2357,59
T25 Pilot Number 1 81349,9282833447,31%2090,19
M10391733,0259233351,65%1871,89
G.W. Panther71167,8246232049,69%1593,10
Object 279 early 102807,7588631855,66%2136,30
Jagdpanther71215,5964731050,00%1867,42
T54E191928,6367430755,37%2282,24
Object 260 102529,7272830353,80%2349,88
Hummel6952,9635430056,00%1542,20
Jagdtiger91904,3257529248,63%1739,88
Type 5 Heavy102917,4787928749,13%2556,55
AMX 50 10081509,5660326549,81%1977,03
IS-381347,9869725754,09%1702,51
IS-3A 81816,8190525454,72%2374,03
Object 261101468,2860424551,84%1237,45
Type 4 Heavy91936,9577724259,50%2140,25
Conqueror92473,5793723960,67%3191,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5255,3325823647,46%519,98
FV201 (A45) 71216,0371023357,51%2126,78
BZ-176 81704,3085622757,27%1803,63
O-Ni71462,9166422661,50%2381,95
AMX M4 mle. 49 Liberté 81499,7089821956,16%2159,92
ELC EVEN 90 8696,2277021855,50%1457,00
T-1091957,5880621754,84%2369,59
M53/M5591565,9572421653,70%1610,81
AMX 13 105101375,6567321551,16%1756,68
Chimera 82099,25103920459,31%2882,37
Panther II81305,7461220053,50%2056,02
T1 Cunningham1150,3730619755,33%1021,86
AMX 12 t6326,2345819048,42%729,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81797,3469017554,86%2136,73
T-4371066,5656917360,12%2151,47
T6981182,0062617353,76%1598,64
T2971230,2366817149,71%1665,96
Object 277102608,5781616855,36%2606,30
Ferdinand81894,1980016557,58%2467,26
T3281438,9487215761,78%1915,78
M41 Walker Bulldog8509,1059015437,66%663,08
AMX 13 757433,6355515044,67%711,97
Panhard EBR 75 (FL 10) 8899,4677614756,46%1782,19
T71 DA7617,7968414650,00%1269,18
Jagdpanzer IV6532,3539614450,69%919,45
M54 Renegade 81811,1381614355,94%2153,75
T499902,0968214252,82%1346,41
AMX AC mle. 467956,2459114152,48%1386,29
SU-122-44 71624,9873714057,86%2707,89
ARL V396696,9646913452,24%1385,80
O-Ho81441,7762213349,62%1714,03
Object 43092045,3089013362,41%2447,15
Panhard EBR 909701,9772413259,85%1081,67
Object 41681432,3162613154,20%2079,74
Caernarvon81921,4371013055,38%3033,87
T 55A 91753,5466612850,78%2008,04
STA-181266,8585612453,23%1891,37
M1271107,8963712157,02%1679,06
Tiger 131 61092,2661612050,83%2358,57
Panther71170,9562211855,93%2378,38
Konštrukta T-34/10071110,2760311758,97%2073,85
Progetto M40 mod. 65102365,7182711759,83%2441,31
O-I61097,1358811052,73%2194,12
VK 30.02 (M)6817,6451010749,53%1746,41
AMX 13 F3 AM6764,7048310656,60%1124,12
AMX 30 B101897,6370310455,77%1735,50
Škoda T 256783,9048710359,22%1762,11
TVP VTU Koncept81157,1361910050,00%1661,85
TNH T Vz. 5191855,547059751,55%1727,65
STB-1102133,627419750,52%1874,20
Sturer Emil71177,786699361,29%2012,56
AMX 13 57 7929,919039359,14%2308,02
M26 Pershing81292,516769246,74%1868,21
M446817,896459156,04%1601,87
T-345639,334679062,22%2369,10
Sturmpanzer I Bison3281,033108960,67%1195,47
IS71258,167738851,14%2113,25
Kranvagn102280,386658852,27%1850,84
AMX 13 105 AM mle. 505498,663518854,55%1187,32
Black Prince71082,056478770,11%1764,35
StuG III Ausf. G5444,333328653,49%1066,65
AMX 50 B102282,996868454,76%1944,26
BDR G1 B5635,015298251,22%1359,62
50TP Tyszkiewicza91891,528118159,26%1859,75
StuG IV 5621,023968156,79%1936,63
P.44 Pantera81420,646498056,25%2126,45
Spähpanzer SP I C71002,206468055,00%2612,61
KV-856894,326327852,56%1648,69
60TP Lewandowskiego102600,128227755,84%2040,16
T1 Heavy5713,495027642,11%1595,15
G.W. Tiger91222,216717644,74%1082,75
Sturmpanzer II4299,151857349,32%1026,74
T-34-856894,795657259,72%2339,82
AMX M4 mle. 457893,076827262,50%1306,43
TNH 105/100081502,838237157,75%2018,93
FV3046834,934486950,72%1540,05
Nashorn6962,245036749,25%2015,75
P.43 ter71261,296586666,67%2746,01
ARL 446814,626306656,06%1664,20
Lorraine 155 mle. 5071047,326016662,12%1409,08
Emil II92680,6311666564,62%3223,09
VK 28.016480,434206357,14%1509,59
AE Phase I 92079,878586365,08%2412,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4137,611866243,55%265,53
212A91860,407836248,39%1700,67
S35 CA5644,114486251,61%1618,66
T6 Medium4830,685066259,68%2685,40
Bofors Tornvagn 81583,848256251,61%1799,22
Prototipo Standard B92138,2610026163,93%2692,55
VK 16.02 Leopard5163,592936150,82%386,31
T-50-2 6571,955846159,02%2077,10
Excalibur 61223,217636159,02%2269,44
Churchill I5738,184916050,00%1991,92
Pz.Kpfw. II2136,712495950,85%480,02
Lorraine 39L AM3284,191975942,37%873,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J483,931875950,85%99,81
M48A5 Patton102275,197785954,24%2046,48
Škoda T 245589,284675860,34%2218,84
T92 HMC101877,787045850,00%1589,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C3193,623155851,72%1008,45
M3 Lee4362,063525349,06%1427,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3214,152975356,60%801,67
Durchbruchswagen 24385,263845349,06%1181,50
Churchill VII6849,405735267,31%2046,47
Pz.Kpfw. II Luchs464,471585154,90%144,19
AMX ELC bis5157,333525152,94%386,69
IS-2-II81705,758315145,10%2154,23
M10 RBFM 5872,065895162,75%2177,19
Emil I82084,0011015064,00%2912,06
M4A3E8 Sherman6918,715404957,14%2147,18
MS-11143,471874946,94%664,18
T3 HMC2255,713514961,22%1308,90
Panzerjäger I2246,772414854,17%989,69
SU-263197,852304850,00%472,07
M66935,207104463,64%1863,86
SU-85B4627,644754459,09%2131,79
T2071596,359364360,47%3709,44
Panhard AML Lynx 6x68650,816844358,14%1187,52
T71 CMCD7552,237804355,81%1314,35
M415454,002704250,00%616,84
M40/M4381278,817794257,14%1427,37
A-4471172,505494055,00%2113,98
T28 Concept 71080,135364060,00%1700,29
SU-855564,283693953,85%1428,52
T-284212,773283958,97%603,75
Leichttraktor1159,182023948,72%660,61
M16/43 Sahariano 3655,495413956,41%2321,12
P.43 bis61134,597853762,16%2466,22
M75396,815153764,86%1782,96
Super Hellcat 71533,688543767,57%2986,24
53TP Markowskiego81713,368713650,00%2325,56
M24 Chaffee5398,143883650,00%1512,91
L-60 2160,422653652,78%868,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,511633562,86%321,24
MTLS-1G14 3415,375693551,43%2199,59
M5 Stuart4211,153863363,64%614,29
Somua SAu 404254,732763363,64%710,57
Type 5 Chi-Ri71368,3010423066,67%2863,57
Hotchkiss EBR7571,596602965,52%1395,01
Matilda4623,464332864,29%2667,71
KV-371705,439962864,29%2638,62
Marder 38T4372,003842853,57%968,64
M4A1 Sherman5765,895842759,26%2991,13
Crusader 5.5-in. SP7871,047722744,44%1128,38
T-505278,883242650,00%987,98
Pz.Sfl. IVc5611,964992653,85%1591,22
Vickers Medium Mk. I1194,162252552,00%1220,54
A-4361064,648392564,00%2799,01
T-463110,361612250,00%303,20
Aufklärungspanzer Panther 7589,184262240,91%1185,16
IS-2 shielded 71527,458012254,55%2468,32
T-45 2212,323532250,00%1095,22
ST vz. 394548,383912152,38%2176,82
VK 30.01 (H)5807,054692060,00%2697,65
AMX 404201,002921844,44%638,53
Marder II3229,611841850,00%598,66
B14348,414211752,94%964,03
Renault FT 75 BS289,811161656,25%448,75
P.435805,508061675,00%3190,98
AMX 38367,001811573,33%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,931821533,33%183,87
T-15061789,2911551464,29%4121,08
Loyd Gun Carriage247,85931369,23%298,46
T2 Light Tank 2115,833491266,67%546,30
M3 Stuart3231,363941154,55%969,27
M2 Medium Tank3271,362331163,64%1197,59
T1 HMC2108,501461050,00%486,97
Renault FT AC2120,33191955,56%348,21
Renault UE 573166,56319966,67%541,29
BT-53536,56339955,56%1635,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2117,88150862,50%554,19
KV-1SA 51006,00982875,00%2384,35
Type 95 Ha-Go2220,29413771,43%1220,60
P26/404622,67830666,67%2477,35
O-I Experimental51048,8310076100,00%2905,56
Vickers Medium Mk. II259,75124450,00%113,44
TKS z n.k.m. 20 mm 284,00205450,00%295,38
Hotchkiss H35287,75128450,00%214,78
M2 Light2680,00459450,00%4266,49
T-262144,75159450,00%586,48
Cruiser Mk. I1128,25127450,00%561,92
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81451,75409425,00%1576,88
BT-7 artillery 3153,50354475,00%594,75
43 M. Toldi III 3136,25164450,00%534,40
D23132,33340366,67%502,36
Panhard EBR 105101447,0010553100,00%1642,65
T7 Combat Car 2105,33225366,67%508,57
D1266,00156250,00%118,72
FCM 362211,0016420,00%745,52
AMR 35 2504,50676250,00%2745,40
Pz.Sfl. IC 41141,007612100,00%3767,29
Light Mk. VIC 2291,505782100,00%1765,44
Kolohousenka10,001910,00%0,00
Fiat 300010,004610,00%0,00
Strv m/382221,002581100,00%972,09
Renault FT187,001591100,00%497,41
4TP10,00971100,00%261,00
Type 98 Ke-Ni342,003010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2143,002891100,00%689,53
SU-182251,004031100,00%1836,95
Pz.Kpfw. I259,001361100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)2187,002321100,00%1255,11
T-116 3364,0020510,00%1725,12
M3 Light 3582,0035610,00%3431,01
LTP 3179,0023410,00%709,14

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria