TheSpeciaIOne

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5613903453
Ø Taso8,380,0010,069,83
Voitot3049354,32%00,00%1955,88%2445,28%
Häviöitä2499044,51%00,00%1441,18%2750,94%
Tasapelejä6561,17%00,00%12,94%23,77%
Taisteluja selvitty1508626,87%00,00%1235,29%1528,30%
Vaunuja tuhottu578281,0300,00310,91490,92
Tuhoamissuhde1,410,001,411,29
Vaunuja havaittu756671,3500,00320,94480,91
Vahinkoa aiheutettu1.846,710,002.824,682.614,28
Valtauspisteitä185350,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä194120,3500,0000,0000,00
Kokemus710,500,00935,38843,91
WN71446,980,001361,451182,17
WN82103,790,002628,393606,82
Yhteensä
Taisteluja56139
Ø Taso8,38
Voitot3049354,32%
Häviöitä2499044,51%
Tasapelejä6561,17%
Taisteluja selvitty1508626,87%
Vaunuja tuhottu578281,03
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu756671,35
Vahinkoa aiheutettu1.846,71
Valtauspisteitä185350,33
Puolustuspisteitä194120,35
Kokemus710,50
WN71446,98
WN82103,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja34
Ø Taso10,06
Voitot1955,88%
Häviöitä1441,18%
Tasapelejä12,94%
Taisteluja selvitty1235,29%
Vaunuja tuhottu310,91
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu320,94
Vahinkoa aiheutettu2.824,68
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus935,38
WN71361,45
WN82628,39
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja53
Ø Taso9,83
Voitot2445,28%
Häviöitä2750,94%
Tasapelejä23,77%
Taisteluja selvitty1528,30%
Vaunuja tuhottu490,92
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu480,91
Vahinkoa aiheutettu2.614,28
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus843,91
WN71182,17
WN83606,82
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja726000
Voitot38352,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32644,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä172,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty25735,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5810,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu6160,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.061,680,000,000,00
Valtauspisteitä6740,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10101,3900,0000,0000,00
Kokemus765,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja726
Voitot38352,75%
Häviöitä32644,90%
Tasapelejä172,34%
Taisteluja selvitty25735,40%
Vaunuja tuhottu5810,80
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu6160,85
Vahinkoa aiheutettu2.061,68
Valtauspisteitä6740,93
Puolustuspisteitä10101,39
Kokemus765,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja65000
Voitot2741,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3655,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2030,77%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu691,0600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,530,000,000,00
Vaunuja havaittu1011,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.611,880,000,000,00
Valtauspisteitä560,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä681,0500,0000,0000,00
Kokemus526,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja65
Voitot2741,54%
Häviöitä3655,38%
Tasapelejä23,08%
Taisteluja selvitty2030,77%
Vaunuja tuhottu691,06
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu1011,55
Vahinkoa aiheutettu1.611,88
Valtauspisteitä560,86
Puolustuspisteitä681,05
Kokemus526,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot1426,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3973,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty713,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu250,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu460,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu476,280,000,000,00
Valtauspisteitä450,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170,3200,0000,0000,00
Kokemus205,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot1426,42%
Häviöitä3973,58%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty713,21%
Vaunuja tuhottu250,47
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu460,87
Vahinkoa aiheutettu476,28
Valtauspisteitä450,85
Puolustuspisteitä170,32
Kokemus205,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9100000
Voitot444648,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä462550,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä290,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty324235,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu79190,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu109361,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.395,650,000,000,00
Valtauspisteitä123571,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä605346,6500,0000,0000,00
Kokemus600,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9100
Voitot444648,86%
Häviöitä462550,82%
Tasapelejä290,32%
Taisteluja selvitty324235,63%
Vaunuja tuhottu79190,87
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu109361,20
Vahinkoa aiheutettu1.395,65
Valtauspisteitä123571,36
Puolustuspisteitä605346,65
Kokemus600,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja807702251
Voitot418851,85%00,00%731,82%2039,22%
Häviöitä377146,69%00,00%1568,18%3160,78%
Tasapelejä1181,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty291536,09%00,00%522,73%1631,37%
Vaunuja tuhottu67190,8300,00120,55430,84
Tuhoamissuhde1,300,000,711,23
Vaunuja havaittu87681,0900,00210,95450,88
Vahinkoa aiheutettu1.673,570,001.336,272.035,80
Valtauspisteitä95951,1900,00733,323657,16
Puolustuspisteitä175942,1800,00271,234047,92
Kokemus702,570,00534,45664,37
Yhteensä
Taisteluja8077
Voitot418851,85%
Häviöitä377146,69%
Tasapelejä1181,46%
Taisteluja selvitty291536,09%
Vaunuja tuhottu67190,83
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu87681,09
Vahinkoa aiheutettu1.673,57
Valtauspisteitä95951,19
Puolustuspisteitä175942,18
Kokemus702,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja22
Voitot731,82%
Häviöitä1568,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty522,73%
Vaunuja tuhottu120,55
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu210,95
Vahinkoa aiheutettu1.336,27
Valtauspisteitä733,32
Puolustuspisteitä271,23
Kokemus534,45
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja51
Voitot2039,22%
Häviöitä3160,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1631,37%
Vaunuja tuhottu430,84
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu450,88
Vahinkoa aiheutettu2.035,80
Valtauspisteitä3657,16
Puolustuspisteitä4047,92
Kokemus664,37

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3152044
Voitot166952,95%00,00%4100,00%4100,00%
Häviöitä146046,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä230,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty105633,50%00,00%4100,00%4100,00%
Vaunuja tuhottu29070,9200,0082,0082,00
Tuhoamissuhde1,390,000,000,00
Vaunuja havaittu25790,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.290,000,005.355,755.355,75
Valtauspisteitä15820,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä23680,7500,0000,0000,00
Kokemus761,960,001.640,751.640,75
Yhteensä
Taisteluja3152
Voitot166952,95%
Häviöitä146046,32%
Tasapelejä230,73%
Taisteluja selvitty105633,50%
Vaunuja tuhottu29070,92
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu25790,82
Vahinkoa aiheutettu2.290,00
Valtauspisteitä15820,50
Puolustuspisteitä23680,75
Kokemus761,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja4
Voitot4100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4100,00%
Vaunuja tuhottu82,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu5.355,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.640,75
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot4100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4100,00%
Vaunuja tuhottu82,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu5.355,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.640,75
Anzeigen

Vaunut (311)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
FV4005 Stage II102543,47672518953,29%2260,25
T95/FV4201 Chieftain 103319,801052294760,03%2810,35
Cromwell6693,67456264752,44%1528,98
Caernarvon81429,71604254753,83%1950,97
Manticore101713,86949227858,56%2554,11
Centurion Action X101973,68599207550,31%1685,81
Super Conqueror102522,04754133052,63%2204,53
60TP Lewandowskiego102948,67857123355,39%2457,60
Sherman III5629,4244689255,16%2116,44
Object 260 102850,7791083754,12%2524,13
Centurion Mk. 7/191605,6259878450,13%1687,58
Charioteer81629,5662972654,55%2034,49
FV4202 81111,5355870051,71%1541,06
IS-381321,6051866652,85%1629,74
Caliban 81774,0394565159,60%2402,43
Black Prince7712,7343362549,12%889,03
Object 705A102754,1588061159,74%2477,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 81798,5797261155,97%2365,84
Object 279 early 103159,09104258962,31%2460,92
VK 72.01 (K) 103481,70107156961,16%2886,58
Conqueror91393,6648256749,74%1301,02
T-100 LT101265,2974154353,78%1625,23
Cruiser Mk. II2282,7929053855,58%1507,70
AE Phase I 92333,9685853256,02%2579,04
ELC EVEN 90 8922,3684552352,58%2109,14
TVP T 50/51102284,6878451952,41%2067,80
Centurion Mk. I81038,5958851351,07%1498,26
BZ-176 82575,20123649357,40%3151,23
KV-856631,9637149250,41%1080,65
FV4004 Conway91951,6252047250,42%1997,00
T3092817,1198946258,87%2969,06
Rheinmetall Skorpion G 82156,8398844455,86%2733,00
FV217 Badger102135,4662943751,49%1663,30
Object 277102576,5385842355,32%2342,15
KV-26890,3746738656,48%1676,36
VK 100.01 (P)81580,6481738160,63%2111,30
Tortoise92366,7985137256,99%2221,19
Jagdpanzer E 100103118,0485537057,03%2547,59
Caernarvon Action X 81431,6968736251,38%1903,77
IS71071,6949635453,95%1593,02
Conqueror Gun Carriage101472,5160435446,05%1224,36
KV-15478,0537235256,53%1017,44
FV215b (183) 101928,0155735053,71%1520,14
Comet7789,3259233650,89%1302,95
AMX M4 mle. 54103421,06104433557,91%3222,55
IS-7103112,58103333153,78%2999,33
Crusader 5.5-in. SP7607,8332532349,85%846,06
M446609,3232129549,49%987,58
Leopard Prototyp A92256,2991529259,59%2713,40
Škoda T 56 82362,90117028662,24%2963,25
Churchill I5528,4840328351,94%1118,12
Object 430U102168,5571728247,87%1833,78
FV215b 101864,2560127853,24%1583,77
T-34-85M 6990,1665527357,51%1849,77
EMIL 1951 81685,0169626656,02%2117,35
T-1091434,0749824744,94%1235,56
Kranvagn102556,3281824650,41%2184,36
Leopard 1102570,5177524649,19%2171,79
Carro da Combattimento 45 t 102815,6196824356,38%2522,54
FV2078846,5637423446,15%859,22
Covenanter5124,7720323351,07%253,34
AT 86805,2457122756,39%1537,28
Rheinmetall Skorpion 81991,4493922756,39%2522,33
T110E5102891,18101622658,85%2681,87
Bat.-Châtillon 25 t102398,0592322355,16%2202,57
O-I61248,3071621765,90%2640,90
Vz. 55102980,4996519956,78%2498,94
T110E4103177,0887919757,87%2667,48
Maus102995,85102219154,45%2726,80
Cobra 92390,0198119159,16%2567,44
Churchill VII6435,0632717646,02%603,50
T-54 ltwt.9974,3671917649,43%1408,98
Vz. 60S Dravec 103515,83111417557,71%2799,62
E 7592460,4696717360,69%2707,75
UDES 15/16102974,2698116457,32%2755,87
AT 1581202,8361116450,61%1300,02
Churchill Gun Carrier61444,8976815950,31%3166,48
122 TM 81969,77101815857,59%2565,43
ISU-15281841,4180415759,24%2087,06
Type 64 6788,1872315762,42%2495,61
Char Futur 4 92283,5679115658,33%2335,04
KR-1113326,52115514064,29%2611,51
Type 5 Heavy103311,01103413754,74%2681,46
AT 25767,6556713257,58%2120,45
FV3046519,9928812852,34%861,83
Dicker Max 6574,9231012449,19%915,85
T1 Cunningham1126,4619612155,37%715,60
Concept 1B 92822,61113212056,67%2608,21
Black Rock 113271,46104212050,83%2319,42
AMBT 81764,5690111957,14%2285,36
Tiger-Maus 92406,87101411858,47%2587,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C3161,6828611554,78%760,43
Cruiser Mk. IV4159,8919211443,86%300,25
BZT-70 103642,69107111158,56%2821,67
53TP Markowskiego81477,1856711055,45%1799,79
Achilles6621,8741210957,80%1197,21
FV38059909,8039310638,68%632,42
Chimera 82078,4298010549,52%2224,97
Emil I81838,8787510354,37%2375,61
Lansen C 81648,8867610357,28%2215,34
Crusader6180,9721710250,00%356,76
Panhard EBR 105101359,3978710252,94%1778,87
AT 77875,4743710058,00%1243,43
M415423,842589745,36%576,55
116-F3 102936,529649751,55%2403,15
50TP Tyszkiewicza91524,884819646,88%1286,10
Object 268 Version 4102924,419449662,50%2454,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31097,4112509665,63%4199,57
M47 Iron Arnie 81752,169439452,13%2307,76
Bishop5402,242679158,24%936,70
FV230 Canopener102929,959049142,86%2142,41
BT-7 artillery 3304,193659150,55%1231,72
T110E3102976,868488846,59%2223,30
Matilda4153,911688645,35%206,96
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4361,083348558,82%987,59
ISU-152K 81754,608068047,50%1949,03
T-284114,581497838,46%71,90
Tetrarch 2185,392477761,04%953,05
Type T-345349,512967655,26%943,37
AMX 13 57 GF 7923,957677557,33%1955,37
M374243,361947343,84%680,89
Vickers Medium Mk. I147,261027243,06%19,31
Mäuschen91164,196886950,72%989,96
Wz. 64GC Bzyg 103828,2311006960,87%3443,18
AMX 50 Foch B102834,409016848,53%2325,17
M5A1 Stuart4134,392286648,48%276,74
Cavalier5978,056906653,03%2849,08
Grant4270,602516552,31%895,21
M40/M4381213,256156460,94%1459,14
MT-256274,282646437,50%498,65
Panhard EBR 9091247,169276457,81%2617,92
E 100102935,229456355,56%2507,43
AMX 50 B103080,029906261,29%2828,59
Object 907 102436,249706256,45%2087,16
Object 70591764,977396261,29%1804,29
Chrysler K GF 82058,4010516251,61%2867,61
Cruiser Mk. III384,751236046,67%182,41
Alecto4136,321885959,32%276,27
Archer5518,813095863,79%1308,19
Valentine3325,532725550,91%1384,61
T3 HMC2187,602075549,09%773,49
P26/4041139,808205462,96%4370,02
Object 777 Version II 92352,8510265457,41%2563,38
M24 Chaffee5218,382945354,72%645,72
VK 75.01 (K) 81917,929595240,38%2305,78
LHMTV8454,835895248,08%617,88
Kolohousenka1124,841735150,98%548,11
VK 45.02 (P) Ausf. B91913,418465154,90%1810,72
T25/271020,435175160,78%1612,30
T28 Concept 71205,495665152,94%1932,86
T3281819,909705048,00%2235,69
Birch Gun4178,641895062,00%670,04
Taschenratte113463,6811815056,00%2444,21
Valentine AT4167,601874856,25%380,94
Light Mk. VIC 2110,401844755,32%517,34
Sexton II3113,531474555,56%384,60
Object 261101328,877584557,78%1204,05
GSR 3301 Setter7291,643394548,89%480,82
T-4481246,777404456,82%1818,01
Challenger7550,413164143,90%536,02
Object 274a 81650,716784143,90%2138,26
MBT-B 102907,638474146,34%2108,04
Kampfpanzer 07 P(E) 103139,1811164060,00%3433,28
Vickers Medium Mk. II267,38973943,59%99,41
TNH T Vz. 5192388,159733953,85%2285,07
114 SP2 102298,676623938,46%1499,27
AMX 50 10081272,006683743,24%1349,90
Strv 103B102671,198823759,46%2174,56
M7 Priest3159,391963658,33%418,22
Vickers MBT Mk. 3 102280,288243650,00%2048,89
B14241,112743562,86%684,63
Leo7980,606383560,00%1715,97
S-517803,066143551,43%930,17
Coccodrillo 102860,639363548,57%2172,28
VK 30.01 (P)6744,034603545,71%1244,88
Vickers Medium Mk. III3107,851253435,29%165,65
Strv 746873,615973357,58%1893,49
NC 70 Błyskawica102712,648783351,52%2080,87
SDP 58 Kilana82231,429663348,48%2543,22
Schwertwal 103421,8510553354,55%2888,08
VK 36.01 (H)61293,068083256,25%2581,46
Type 3 Chi-Nu5451,033753158,06%1283,54
M48A5 Patton103032,4210253167,74%3047,26
SDP wz 66 Grom 81843,949133154,84%2220,15
TS-6 92491,2011583070,00%2905,16
AMX M4 mle. 49 81943,1310003053,33%2518,91
T-463121,591732937,93%278,93
M8A14336,972712955,17%887,29
Panhard AML Lynx 6x68372,524302948,28%496,19
ShPTK-TVP 100 81343,557062955,17%1421,02
M18 Hellcat6387,302672740,74%435,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5706,335312759,26%2360,52
Marder II3188,732062657,69%500,80
T288817,355052638,46%533,01
Type 2597 Chi-Ha3198,122482564,00%752,81
Progetto M35 mod. 46 81446,689682572,00%1958,83
TOG II* 61419,1610602572,00%2771,38
Tiger (P)7809,586652450,00%957,09
AAT60 81727,589222450,00%2055,92
Excelsior 5839,967162454,17%1751,02
SFAC 105 81864,888532454,17%1881,13
Jagdpanther71580,488522360,87%2738,39
T-29 3254,352932365,22%996,30
SMV CC-64 Vipera 81695,048672347,83%1761,63
M2 Light228,821132245,45%48,96
AMX 13 F3 AM6656,825872254,55%957,58
M5 Stuart4128,142262259,09%274,38
Object 283 92156,5510502263,64%2428,45
Lorraine 50 t 92379,6810842263,64%2963,40
Strv m/42-57 Alt A.2 6806,595392245,45%1357,67
StuG IV 5410,202532035,00%737,58
T 55A 92075,158582070,00%2588,93
M3 Stuart3121,842241952,63%368,21
T56 GMC3134,791541942,11%224,23
G.W. Panther7825,224041838,89%896,67
Strv K 91971,569451855,56%1988,87
KV-4 KTTS 81286,566231833,33%1372,81
FV224 Chopper71616,949881747,06%2311,31
T-50-2 6464,765241758,82%1410,19
Charlemagne 82266,8210581752,94%2417,49
Stinger 102982,129791752,94%2343,34
Jagdpanzer IV6953,887641662,50%1951,74
T1 HMC265,751121650,00%220,26
Panzerjäger I286,061011637,50%69,86
T-26284,251131637,50%168,04
Universal Carrier 2-pdr246,13831643,75%24,12
D23130,002001560,00%413,91
Rinoceronte102511,409631560,00%2261,98
E 50 Ausf. M102604,53608150,00%2131,33
Char Mle. 75 91346,877331553,33%1729,16
Type 4 Chi-To6598,075441457,14%1152,08
Type 97 Te-Ke 2494,716351435,71%3126,23
T2971262,147271428,57%1742,38
Type 71103300,5710851457,14%3137,00
T25 AT71250,387611353,85%1992,78
Pz.Kpfw. I234,46901338,46%3,78
IS-M8923,385261338,46%759,61
leKpz M 41 90 mm 8921,3110051376,92%2078,65
Škoda T 256796,334871216,67%1346,40
Vickers Mk. E Type B245,08961241,67%7,32
T1 Heavy5997,008181258,33%2602,01
Vz. 44-171414,678191241,67%1917,80
SMV CC-6781307,928871266,67%1620,70
AMX ELC bis5316,422671241,67%819,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,082241258,33%297,14
Cruiser Mk. I168,821051136,36%91,88
M10 RBFM 5927,277971172,73%1927,74
121B 102233,098371145,45%1821,10
Strv fm/211420,104101070,00%2904,20
Jagdpanzer E 90 92346,2010391070,00%2181,99
WZ-111 model 6 82347,8012221060,00%3486,52
VK 30.01 (H)5684,89456955,56%1561,28
O-I Experimental5518,89485944,44%787,68
TS-60 92656,22990944,44%3240,67
56TP 81896,441032944,44%2076,83
Super Hellcat 71221,11573966,67%2049,12
D1289,00168862,50%364,90
AMX 105 AM mle. 474298,13252850,00%920,78
ASTRON Rex 105 mm 82370,501075850,00%2925,07
Matilda LVT 4840,25906850,00%2309,52
L-60 2137,88277862,50%721,05
Leichttraktor144,1449714,29%0,00
TT-130M 92456,291108771,43%2567,40
T-34-2G FT71264,83810666,67%1950,06
Loyd Gun Carriage241,50117683,33%261,12
Panhard AMD 178B6432,3331660,00%1062,16
Kampfpanzer 50 t 91951,33677633,33%1391,31
MKA 2275,17282650,00%1090,55
TBT 92584,831262683,33%2457,81
T78 62298,8313116100,00%3667,21
DS PZInż5776,60262520,00%1758,81
T2 Medium Tank251,8064540,00%0,00
M36 Jackson61113,00788560,00%2642,76
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4626,40420560,00%2424,72
Valentine II 4292,40292560,00%1096,03
FCM 2C 3966,401000560,00%4963,20
LT vz. 352129,00173450,00%510,17
SU-14-28353,5022840,00%80,09
AMX 13 105 AM mle. 505195,50210450,00%258,92
G.W. E 10010809,00618450,00%506,76
VK 30.02 (M)6319,00205425,00%275,21
SU-2-122 5957,50621450,00%2560,15
T-45 2204,00186425,00%725,21
Krupp-Steyr Waffenträger 71416,75515450,00%1826,22
Emil II9543,00482366,67%417,44
BZ-75101652,00632333,33%867,51
Waffenträger auf E 100102284,67619333,33%1470,15
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6395,67410366,67%864,67
Kampfpanzer 67102228,33775333,33%1321,03
T95E6 103015,33950333,33%2126,08
M54 Renegade 81889,671152366,67%2379,99
Renault FT10,0039250,00%83,60
Renault Otsu10,0062250,00%71,62
LT vz. 38362,505820,00%0,00
M-IV-Y 82636,501327250,00%3663,18
CS-53/56 Wojtek 82080,0048020,00%1662,57
Ashbringer 103912,5012802100,00%2685,49
Serpente 91913,5010502100,00%1432,72
43 M. Toldi III 3186,503562100,00%939,26
Fiat 3000180,0013910,00%155,47
Type 95 Ha-Go246,00911100,00%261,00
Renault NC-31127,001681100,00%261,00
Pz.Kpfw. II20,001231100,00%261,00
Carro d'assalto P.8871771,0011881100,00%3002,70
O-Ni7724,006501100,00%933,90
G.Pz. Mk. VI (e)20,002710,00%0,00
KV-1SA 5228,005341100,00%417,17
Pz.Sfl. IC 4773,0010521100,00%2740,99
T2 Light Tank 2291,008401100,00%1593,70
Yong Bing 91665,0045610,00%944,29
Object 265T 92391,0011331100,00%1895,99

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.10.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 10.8.2026
Lähti: 23.8.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 23.7.2026
Lähti: 6.8.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.5.2026
Lähti: 17.6.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.3.2026
Lähti: 21.5.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.1.2026
Lähti: 15.3.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 3.7.2025
Lähti: 19.1.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.4.2025
Lähti: 28.6.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.3.2025
Lähti: 26.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 25.12.2024
Lähti: 8.3.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.7.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.7.2024
Lähti: 7.10.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.8.2023
Lähti: 20.7.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 7.9.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.7.2022
Lähti: 4.1.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.1.2023
Lähti: 12.3.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 20.5.2022
Lähti: 7.7.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.6.2021
Lähti: 20.6.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 21.6.2021
Lähti: 6.9.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.2.2021
Lähti: 13.5.2021
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 2.9.2018
Lähti: 4.2.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.5.2021
Lähti: 17.6.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 13.3.2023
Lähti: 11.8.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.6.2015
Lähti: 26.6.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.7.2016
Lähti: 5.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.6.2016
Lähti: 27.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.12.2014
Lähti: 4.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.7.2014
Lähti: 20.12.2014